Erotické povídky

Autor povídky:

Leszek

Kategorie:

Další povídky od Leszek:

Vloženo: 24. 7. 2016

U Terky na návštěvě

„Ahoj,“ přivítala mne Terka hned na zastávce, když jsem nedočkavě vyskočil z autobusu. Okamžitě jsem ji objal a políbil.

„Moc jsi mi chyběla,“ sdělil jsem jí, když mne jemně odstrčila.

„Já vím,“ šeptla mi, „ale nemusí o nás vědět všichni.“

Měla pravdu. Není nutné dělat divadlo celé vesnici. Už tak si o nás zdejší důchodkyně povídaly věci, při kterých bych se červenal, i kdyby byly skutečně pravdivé. Fantazii se zkrátka meze nekladou, zvlášť když jde o vztah osmnáctileté dcery místního starosty s jejím přítelem. Nebo jak říkal potenciální tchán: „kamarádem“. Jo, kdyby každý Terčin kamarád s ní chtěl provádět totéž, co já, nespouštěl bych ji vůbec z očí. Od jejího domova nás dělilo jen několik desítek kroků, mě však připadaly jako námořní míle. Těšil jsem se, jak se po obligátní zdravici Terčiny rodiny zavřeme k ní do pokoje, pustíme muziku a pak si to navzájem uděláme ručně. Soulož ne. Odhalení bylo příliš riskantní a rodiče mé přítelkyně byli přece jen dost konzervativní. Ovšem když nám bude přát štěstí, dočkám se třeba alespoň prvotřídního pokouření. Jakmile Tereza odemknula vchodové dveře, přiložila si prst k ústům a neslyšně proplouvala chodbou ke schodišti. Pochopil jsem. Prarodiče žijící v přízemí byli doma a s ohledem na vypjaté vzájemné vztahy způsobené dědovou zálibou v alkoholu by bylo záhodno dostat se do prvního poschodí nepozorovaně a vyhnout se tak všetečným otázkám a možné konfrontaci. Podařilo se a už jsme stáli v kuchyni. Zarazilo mne nezvyklé ticho. Že by ještě rodiče odpočívali? Neukázala se ale ani Terčina mladší sestra, všetečná patnáctiletá žába, kterou jsme podezírali, že její vztah ke mně poněkud přerůstá onu hranici vřelosti potenciálních příbuzných. Netrpělivě jsem nahlédl do obývacího pokoje. Nikde živá duše. Ucítil jsem na šíji Terezčiny dlaně.

„Překvapení! Naši odjeli na nákupy a Anežka šla s holkama ven,“ zasmála se. „Budeme mít pro sebe dost klidu,“ dodala významně, když viděla, jak se mi nadšeným údivem rozšiřují oči.

Usadila mne v obyváku na gauč a pustila televizi.

„Dáš si něco? Kávu?“ zeptala se.

Odpověděl jsem, že nějaký životabudič by mi vhod přišel, ale trochu jiného charakteru.

„Dočkáš se,“ letmo mi sjela rukou do rozkroku, ale hned se zase stáhla. „Vážně nic?“ zeptala se. Minerálce jsem neodolal. Bylo krátce po poledni a venku bylo vedro k padnutí. Příšerné horko i na červenec. Terezka dorazila a za cinkotu velkých sklenek usedla vedle mne, ovšem ne těsně. Jako by oddalovala moment, který však nutně musel přijít. Vážně jsem měl žízeň a tak jsem celou sklenici vypil najednou. Ale ještě když mi perlivá voda stékala do hrdla, ucítil jsem na svém těle nezvyklý tlak. Jak mezi mnou a Terkou zela mezera, rozhodla se jí mistrně využít a položila svá chodidla na mé slabiny. Přes tenkou vrstvu šortek jsem jasně cítil teplo jejího těla. Bylo obtížné dál se soustředit na pití, zvlášť když natočila svá chodidla tak, že se prsty dotýkala mého dosud klidného údu. Špičkami palců prohmatávala můj klín a zkoumala počínající tvrdost toho, co se zde nalézalo. Už toho bylo na mě moc. Ještě jsem ani nepolkl poslední doušek a už jsem bral Terku do náručí a nesl do jejího pokoje. Naštěstí nebyl daleko, jinak by se mi má milovaná asi pronesla. Byla pevně stavěná, ale nikoliv tlustá. Ovšem do schodů bych ji nosit nechtěl. To by mi pak zřejmě připomínala mokrou pšenici, jak praví klasik. V pokoji jsem ji položil rovnou na postel a přilepil se na její ústa.

Naše jazyky se přetlačovaly v počínajícím souboji, vyrážely do úst toho druhého a zase se vracely vtahujíce za sebou svůj protějšek. Bylo to překrásné, plné romantiky a vášně. Ale já si teď už sliboval od své návštěvy víc a byl jsem připravený to dostat. Vyhrnul jsem jí tričko, abych získal přístup k půvabným kůzlátkám. Byly ještě uvězněny v podprsence, ale naštěstí jsem věděl, jak na to. Poodhrnul jsem lem košíčků tak, aby zůstal opřený o Terezčiny bradavky. Napnutý textil se snažil narovnat zpět do původního tvaru a tlačil tak právě do špiček ňader. Věděl jsem, že se to mé přítelkyni líbí. A hned jsem zašel ještě dál. Jednu bradavku jsem uchopil mezi prsty a počal ji masírovat proti košíčku. Ke druhé jsem se přesunul ústy. Jazykem jsem obkroužil dvorec a když se mi zdál dostatečně zvlhčený, jemně jsem na něj zafoukal. Na prsou Terce vyskočila husí kůže, neklamná známka jejího vzrušení. Ale znatelné bylo i jinak. Zrychleně dýchala a jezdila mi prsty po ramenou. Když vzrušení, tak pořádné. Zatímco jsem pokračoval nahoře v dráždění jedné z bradavek tím, že jsem ji stiskl mezi dva prsty a počal rychle třít, druhou rukou jsem se vydal na průzkum jejího údolí. Hned jakmile jsem vyjel dlaní po stehně vzhůru, čekalo mne překvapení. Neměla kalhotky. Celý prostor mezi bříškem a koleny byl zakryt pouze sukní. Takže mne šla na zastávku přivítat naostro. Co se to proboha stalo s tou kdysi tak nesmělou dívkou, od které jsem nemohl vymámit ani první polibek? Pokud šlo o můj názor, byla to proměna docela sympatická. Teď tady leží s mým prstem zkoumajícím vlhkost v okolí své štěrbinky. Pročesával jsem zákoutí stydkých pysků, nabíral je do prstů a mírně tahal. Nezapomínal jsem ani na poštěváček. Přejížděl jsem po tom knoflíčku lásky s něžnou pozorností a sledoval, jak Terka oddechuje čím dál prudčeji, jak se jí do obličeje valí krev a že je na dobré cestě k vyvrcholení. Prvnímu, které jsem jí ten den chtěl nadělit, když nám osud dopřál příležitost v podobě volného bytu. Dál jsem rukou pokračoval v dráždění a zajížděl prsty až za hranici vstupu. Terezka byla dost mokrá a mé prsty se s čvachtavým zvukem nořily do její kundičky. Můj penis byl z této činnosti už v plné pohotovosti, bylo proto nutné neomezovat ho dál prádlem, ale pustit jej na světlo. Přerušil jsem tedy dráždění Terčiny broskvičky a bleskurychle se svlékl. Také ona využila přestávky, aby se zbavila oblečení, které by nám překáželo. Což zahrnovalo úplně všechno.

Jakmile jsme se oba octli nazí, chtěl jsem pokračovat v započaté práci, ale i Terezka mi chtěla dopřát trochu rozkoše. Položila si mne na postel a následně na mne břichem nalehla. Ucítil jsem, že pevně sevřela kořen penisu a jazykem šimrá uzdičku. Zachvěl jsem se přívalem slasti, který neměl mít konce, protože dál posévala můj úd polibky a když začala dráždit žalud, včetně dírky, myslel jsem, že zešílím. Kapky pramenící z její mušličky, kterou teď měla přímo proti mému obličeji, mi však připomenuly, že bych se měl věnovat i jí. Dáma má přednost. V orgasmech zvlášť. Proto i má ústa našla její růžičku. Obejmul jsem její stehna a trochu je roztáhnul, abych získal lepší výhled. Opět mne zaujal Terezčin klitoris. Kulička zasazená jako perla do vrcholu klenby nejkrásnějšího chrámu. Vsál jsem jej do úst a začal postupně zpracovávat. Pro Terezku teď bylo obtížné soustředit se na kouření, protože jí zaplavovaly vlny prudké rozkoše, kterým odolávala jen s vypětím všech sil. Cítil jsem, jak se rychle blíží k vrcholu. Přece jen jsem ji však chtěl ještě trošku potrápit. Proto jsem se od poštěváčku přesunul k ústí její pičky. Obkroužil jsem jazykem okolí a hned na to se zabořil dovnitř. Rychlým kmitáním jsem dráždil onu branku. Můj palec pak sjel k její štěrbince a kromě ústní masáže jsem její kundičku i důkladně prohmatával.

Ona mi oplatila podobným způsobem, když prsty rozevřela ústí penisu a dráždila vnitřní stěny dírky. Trochu to pálilo, zároveň to však ve mně vzbuzovalo prudkou touhou. Když mi druhou rukou začala v pravidelných intervalech pumpovat mé mužství, brala mi rozkoš dech. Mezi záplavy pocitů extáze jsem však pocítil ještě nějaký další, který mi sem nezapadal. Cosi podivného, nějaká předtucha či pochybnost. Najednou jsem měl dojem, jako bychom předmětem rozkoše nebyli jen my s Terkou, ale že ji s námi sdílí někdo další. Ohlédl jsem se a ztuhnul. Ve dveřích, které jsem v zápalu vášně zapomněl zavřít, stála Terezčina sestra Anežka a pozorovala nás. Snad v sekundě mi prolétlo hlavou milion myšlenek. Proboha, co teď? Přestat a pokusit se setřást ze sebe Terku? A co potom? Zmizet pod peřinou? Nebo se začít rozpačitě oblékat? Ne. Nic z toho by situaci už stejně nezachránilo. A když do pekla, tak na krásném koni s plnou parádou. Dokud si má přítelkyně nazvané návštěvnice nevšimne, můžeme si potěšení dopřávat dál. Alespoň tak o chviličku posuneme nutně nepříjemné rozuzlení této situace. Ovšem náhle jsem si uvědomil, že Anežka na nás vůbec nezírá překvapeně či šokovaně, ale naše těla sleduje se zájmem. Skoro až se zálibou. A ještě něčeho jsem si všimnul až teď, a sice že její levačka není spuštěná volně podél těla, ale že se přes bříško vine k Anežčině klínu a od zápěstí je skryta za hranicí bílých tenisovým šortek. Obrys jejích prstů rýsujících se přes prádlo nevzbuzoval pochybnosti o jejím počínání. Ona si ji honí! Honí si svou pičku při pohledu na to, jak její sestra zpracovává pusou penis svého přítele a ten jí na oplátku líže kundičku. Nečekal jsem, že by snad Anežka v patnácti nevěděla co je sex. A z jejího temperamentu jsem měl dojem, že snad má k erotičnu trochu zvědavější přístup, než Terka v jejím věku. Ano, vlastně jsem nepochyboval o tom, že po nocích pod peřinou masturbuje. Ale že by si chtěla užít i při pohledu na nás?

Terka mi zavrtěla svým zadečkem před obličejem. Opravdu, přerušil jsem své bohulibé počínání na příliš dlouhou dobu a ona se dožadovala pokračování. Opět jsem se tedy vpil do její studánky a ona mi pohybem pánve vyrážela vstříc, jak se můj jazykem provázený prsty zanořoval do jejího těla. Sálala z něj touha a horkost. Neustále mě udivovala vzrůstající vlhkost. Milostné šťávičky se z Terezčiny pičky nezadržitelně valily a i když se můj jazyk snažil sebevíc, neměl jsem šanci tu záplavu vypít. Mrkl jsem koutkem oka na Anežku, která si pohled na svou sestru supící k vrcholu užívala. Skelnýma očima a s pootevřenými ústy hleděla na celou scenérii a vzrušeně třela dlaní Venušin pahorek. Nic netušící Tereza směřovala mílovými kroky k orgasmu. Už nebyla schopná ústy zpracovávat můj klacek, protože jí bránil ve zvýšeném přísunu vzduchu, kterého teď při rychlém oddychování a polohlasném sténání potřebovala víc. Zběsile mě přitom honila, z čehož už jsem bezpečně poznal, že její vrchol přijde každou okamžikem.

„Joo!“ vydechla rozdrážděná na maximální míru, „ještě…pojď…takhle…už…už skoro…“ napichovala se rychle proti mé ruce a jazyku. Náhlé její kundička začala pulzovat kolem mého palce, který jí nedopřával odpočinku a prodlužoval sérií záplavy slastí. Terka se zaklonila a trochu pootočila hlavu. V ten moment spatřila svou sestru divoce hladící svou mušličku.

„Anežko!?“ vykřikla. „Co to má…bože, né. Teď nééé! Áááááách!“

Terčino tělo se prudce vzepjalo a její kundičkou otřásaly mohutné stahy orgasmu. I když se Terka dál dívala na sestru, nebyla schopna jí cokoliv říct, neboť právě prožívané vyvrcholení ji zbavilo veškerých sil. Jen z hrdla se jí draly neartikulované zvuky. Pak její vrchol odezněl a nastalo trochu rozpačité ticho. Co dál? Terka bezradně pohlížela z Anežky na mne, zatímco její sestra pořád stála s rukou v kalhotách, ovšem už bez dráždění. Napadlo mne, že já si ještě pořádně neužil. Několikrát jsem zaťal pánevní svaly a toto škubání Tereze připomnělo, že stále svírá v ruce můj úd, celý mokrý od jejich slin a mých kapiček touhy. Pomalu a nesměle mi stáhla opět předkožku dolů. A já už nepochyboval. Ještě jednou jsem jazykem přejel přes Terčinu brázdičku a poté jsem rukama posunul přítelkyni tak, abych se mohl posadit. Seděla teď zády ke mně a naše klíny byly v bezprostřední blízkosti. Jednou rukou jsem ji uchopil za ňadra a druhou nasměroval svůj penis do její štěrbinky. Zřetelně jsem cítil její stud před sestrou, když jsem však začal masírovat její prsa a penisem se třít o její poštěváček, přestala nad vším uvažovat a zvítězila příroda spolu s nadržeností a za okamžik můj úd bez obtíží zmizel v její po předchozím orgasmu uvolněné kundičce. Tato poloha byla Terčina nejoblíbenější – nadskakujíc obrácená zády ke mně směřovala nejcitlivějšími místy své pičky přímo proti mému dobyvateli. Užíval jsem si obepínajícího pocitu horka a vlhka rozprostírajícího se okolo penisu. Neubránil jsem se tichému sténání a o to pevněji si mé ruce pohrávaly s Terčinými ňadry, houpajícími se v pravidelném rytmu jejího přirážení.

Mezitím se Anežka zbavila svých šortek i kalhotek a posadila se na židli umístěné za čelem postele, za mými zády. Chtěl jsem jí dopřát co nejlepší výhled, proto jsem přešel ze sedu do lehu a plně si vychutnával pocity, které mi skýtalo šukání Terezky. Trochu jsem zaklonil hlavu přes okraj matrace a můj obličej se tak octl přímo před Anežčiným rozpáleným ženstvím. Sledoval jsem, jak prsty mé výhledové švagrové zběsile mizí uvnitř a zase se vynořují lesklé od šťáv patnáctileté dívky. Vůně Anežky byla naprosto jiná, než Terezčina. Sytá a omamná. Pocítil jsem neodolatelnou touhu přitáhnout si tuhle jeskyňku blíž a jazykem jí ukázat větší slasti, než které jí poskytovaly její prsty. Naše pohledy se na okamžik setkaly. Z očí jí sálala obrovská dychtivost a touha.

„Vem si mě!“ říkaly ty oči. „Zběsile mi ji vylízej! Strašně to chci! Strašně to potřebuju!“

Ale má soudnost nakonec zvítězila nad těma očima a kořeněnou vůní patnáctileté kundičky. Naskytnout své tělo jen k dívání, to ještě v podstatě nic neznamenalo. Ale dělat to Anežce doslova za zády její sestry a mé přítelkyně, to už byla nevěra. Nevěra se všemi svými možnými důsledky a dopady. Jen v pornu skončí přistižení při souloži zásadně tím, že nakonec píglují všichni všechny. Ale v normálním životě je to trochu komplikovanější. Pro mnoho vztahů mají trojky přímo fatální následky. A masírování mého ptáka Terčinou pičkou mi právě předkládalo velmi praktické a jednoznačné argumenty pro to, abych tento vztah udržel co nejdýl. Musel jsem ale rychle uniknout z dosahu svodů Anežčiny růže. Změnil jsem polohu a Terku přesunul pod sebe. Očekávala pokračování v podobě klasického misionáře, ale já měl jiný plán. Roztáhl jsem jí nohy a pokrčil je v kolenou. Připomínala trochu mražené kuře umístěné na pekáč. Ovšem teď šlo o pekáč docela jiný. Přiložil jsem žalud na okraj její broskvičky a pomalu do ní zajel. Terezčiny oči se údivem prudce rozšířily, stejně jako se rozšiřovaly stěny její vagíny. Tak hluboko mne v sobě ještě neměla. Narazil jsem na překážku. Můj penis se zastavil o děložní čípek. Byl jsem až na dně. Mé mužství sice nepřekračovalo průměrnou délku, ale tahle poloha umožňovala využít opravdu každičký centimetr jeho velikosti. Povyjel jsem pyjem skoro až ven a opět zajel velmi hluboko. Terka se jen zajíkla. Měl jsem pocit, že mne musí cítit skoro až v krku, ovšem z druhé strany, než ze které se do něj obvykle dobývám. Penis už zajížděl do Terčina lůna v pravidelném rytmu. Musel jsem se však ovládat, abych na dno nenarážel až příliš prudce.

„Teď se udělat, tak se spermie moc nenacestujou,“ pomyslel jsem si, zatímco se žalud mého přirození dotýkal stropu Terčiny jeskyňky. Ustal jsem v pohybu a opět začal napínat a povolovat svaly v celé pánvi. Toto cvičení nezůstalo bez odezvy, neboť celý penis teď pulzoval v nitru mé přítelkyně a zcela vyplňoval její úzkou jeskyňku. Tereza teď jen ležela a přijímala záplavu pocitů blaha, které se šířily z jejího klína do celého těla. Obličej měla celý rudý a zpocený, oči přivřené na hranici viditelnosti a z pootevřených úst se jí dralo vzrušené sténání. To však doplňovala i Anežka. Prsty zběsile zajížděla do své lasturky a bylo mi jasné, že se její orgasmus nezadržitelně blíží. Všimla si mého pohledu a upřeně mi zůstala hledět do očí. Tentokrát jsem jej chtěl vydržet. Trochu vyzývavě jsem opět začal Terezku šoustat, procítěně jsem se vkládal do každého svého pohybu a postupně přidával na obrátkách.

„Jo, pěkně ji ošukej!“ promluvily opět Anežčiny oči. „Udělej jí to přímo přede mnou. Když nechceš mě, alespoň pořádně vymrdej ségru!“

Nešlo tomu odolat. Přirážel jsem teď krátkými zběsilými údery a celým pokojem se mísilo sténání tří mladých úst. Anežka to už nevydržela. Rozklepaly se jí nohy a ona s výkřikem vytáhla ruku z kundy, aby se mohla zapřít o židli a nespadnout z ní pod tíhou vyvrcholení, které tak silně prožívala. Měl jsem strach, aby to neslyšeli prarodiče dole pod námi. Naštěstí byly ale zdi a stropy dost tlusté. Jinak by totiž o nás věděla nejspíš i půlka vesnice. Anežka prudce oddechovala a paží si přejížděla přes bradavky. Všimla si, že kromě mě sledovala její vrchol se zakloněnou hlavu i Terka. Uličnicky se na nás usmála, strčila si své milostnou mízou zkropené prsty do úst a začala sát. Ten pohled mne vydráždil na maximum. Měl jsem touhu udělat něco intenzivního, ale neobvyklého. Přesunul jsem tedy dlaň, jíž jsem přidržoval Terezin zadeček, do rýhy mezi jejími půlkami a ukazovákem našel její zadní dírku. Byla celá prosáklá šťávami tekoucími z pičky a já ji ještě prstem vtíral do zvrásněného vstupu.

„Tam né,“ zaprosila šeptem Terka, ale její pohled ji zrazoval. Chtěla to zkusit. Proto jsem začal svůj prst vsunovat dovnitř. Anežka pochopila, co se chystá a přesunula se i s židlí tak, aby měla lepší výhled. Tohle zjevně ještě neznala a to, že jí prsty opět zabloudily dolů, svědčily o její chuti se něčemu přiučit.

„Mrška, tak ona ještě nemá dost,“ pomyslel jsem si. „Kdo tuhle kundičku dostane, bude potřebovat pneumatický vrták, aby jí stačil.“

Terezčino tělo se bránilo. Svěrače byly napnuté a můj prst přes ně jen obtížně nacházel cestu dovnitř. Odolat ale nemohly. Jakmile jsem začal zasouvat penis hlouběji do pičky a ještě přiložil k dílu druhou ruku, tentokrát na klitoris, povolila stavidla a pod vší tou rozkoší pnutí povolilo. Prst byl tam. Začal jsem jím v zadečku rejdit a posléze sladil tempo mého přirážení do obou dírek. Zcela jasně jsem cítil, jak se přes tenkou přepážku spolu třou můj penis s ukazováčkem. A když jej následoval ještě prostředník, překročilo to u mé přítelkyně hranice únosnosti. I pro mne to byl mimořádně silný pocit. Tlak prstů přes zadeček jen umocňoval těsnost kolem mého údu a jakmile se začala celá kundička stahovat v křečích vyvrcholení, myslel jsem, že se v tu ránu udělám také. To jsem ale nechtěl. Ne teď. Ještě trochu prodloužit to potěšení. Pro Terku byl kritickou hranicí až třetí orgasmus. Po něm už její vášeň a touha vyprchala. Nepochyboval jsem, že s dalším věkem se limity posunou, ale teď s tím bylo potřeba počítat.

Terka konečně popadla dech po svém druhém vyvrcholení.

„To bylo úžasné,“ řekla a znovu vyrazila klínem proti mému kopí. Nemusela mi nic říkat. Zaťaté svaly v celém obličeji, křečovitě stažené čelo a ústa otevřená v němém výkřiku vypovídaly o její rozkoši víc, než milion slov. A tato podívaná vydráždila i Anežku, protože teď už se o židli opírala jen zády a pánví skoro levitovala, neboť k jedné ruce plenící její broskvičku připojila i druhou, útočící ovšem už na její dosud nedotčenou řiťku.

„Moct jí tak tu kakaovou dírku vystříkat,“ pomyslel jsem si. „Vzít si ji hezky zezadu, svázat ruce za zády, aby se nemohla bránit a bez slitování ji oprcat do bezvědomí. Jejího bezvědomí. To by ji už odnaučilo nás šmírovat.“ Vyjel jsem pérem z Terezčiny jeskyňky. Nebo spíš jeskyně, neboť po dvou vrcholem už její stisk nebyl takový. Docházely jí síly. Zato já byl pořád ještě vitální. Přesunul jsem se k hlavě a přiložil jí penis na rty. Bez váhání ho vsála dovnitř. Neskutečně mne vzrušovala představa, že z mého ptáka líže nejen kapky mého vzrušení (a já jimi nikdy nešetřil), ale také svůj vlastní nektar. Lízala vlastně sama sebe. Pohladil jsem ji po vlasech. Takhle by to dál nešlo. Její jazyk mne zpracovával tak, že bych se udělal do minuty. A mě se ještě chtělo šukat. Vstoupil jsem do ní tentokrát z boku, přizvedávajíc jí jednu nohu, abych měl lepší přístup. Bylo to mnohem méně namáhavé, než předchozí poloha a já mohl teď už bez obav zařadit nejvyšší rychlost. Divoce jsem Terku mrdal. Vstupoval jsem do ní prudce a vášnivě, můj kolík bezohledně drtil její kundu. Vyhledal jsem ústy Terčino ucho a zabořil do něj jazyk. Můj vzrušený dech teď rezonoval přímo v její hlavě a dotek jazyku na boltci ji přímo elektrizoval. Přestala se ovládat a nekontrolovaně hlavou uhýbala, ale zároveň se snažila přitisknout zpátky na má ústa. Já ho opouštěl a zase vyhledával. Zatímco její ucho zažívalo tohle laskání, pro mé uši bylo maximálním potěšením poslouchat nekontrolované sténání dvou vzrušených dívek. Přivádělo mne do extáze. Pohled na Anežku s prsty v její lasturce a palcem kmitajícím v análu všechno jen umocnil.

„Já…už budu!“ vydechl jsem jen. Tereza se ze mne okamžitě svezla, uchopila mne za koule a za jemného honění mi jazykem začala divoce kmitat po vrcholu penisu. Skoro jsem vykřikl a bílá záplava vystříkla na Terčin obličej. Stihla jen přivřít oči, jak jí semeno zkrápělo tváře, čelo, nos, rty a stékalo po bradě. Cítil jsem stahy od penisu až někde k prostatě a zdálo se mi, jakoby snad spermie vylétaly hluboko z břicha i ze stehen. Při pohledu na vlny tryskající z mého údu se udělala i Anežka a tento její orgasmus byl mnohem silnější, než předchozí. Bál jsem se, aby nespadla, když divoce házela zadečkem po židli, napínala se a kroutila hlavou ze strany na stranu, až jí vlasy padaly do úst. Tereza pokračovala v laskání i poté, co ze mě dostala všechnu životodárnou tekutinu a bylo to tak intenzivní, že se mi zatmělo před očima a já padl do peřin.

Terka mne políbila a tentokrát zase já ochutnával sebe z jejích rtů.

„Ještě že pokaždé před schůzkou piju tolik džusu,“ pomyslel jsem si, zatímco si naše jazyky vyměňovaly příděl mé sladké smetany. Pak jsme se vyčerpaně zaklesli do sebe a zůstali ležet bez hnutí. Anežka zdvihla ze země své šaty a beze slova odcházela z pokoje. Jen ve dveřích se na okamžik zastavila, pohlédla na mne a využívajíc toho, že je k ní sestra otočená zády, stejně jako po předchozím svém vyvrcholení olízla své kundím nektárkem zmáčené prsty. Pak za sebou zavřela. A já se už nikdy nezbavil dojmu, že při každém našem dalším užívání si u Terky doma cítím Anežčiny uši přilepené na dveřích pokoje a slyším její tichý vzrušený dech.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Příhody slečny Zuzany, část první

  21. 7. 2022Pes

Jmenuji se Zuzana, je mi 25 let, a dodělávám si doktorát z fyziky na Karlově Univerzitě v Praze. Jsem 160cm vysoká bruneta plnějších tvarů. Na vejšce jsem si nijak moc neužívala, soustředila jsem se na studium, a díky brýlím a drdolu mě, navzdory kulatému zadečku a velkému přírodnímu poprsí, všichni měli zafixovanou jako nudnou šprtku. Na střední to bylo snad ještě horší. Sem tam jsem se samozřejmě...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Orál, Prstění, Submisivní

Moje holka Radka

  7. 11. 2017MichalOi-D

S mou holkou Radkou jsme spolu poprvé spali na jednom poledňáku u ní doma. Její brácha totiž objevil u táty ve stolku kazetu s pornem, a tak jsme se u nich doma scházeli skoro pravidelně na odpolední pokoukání, když rodiče nebyli doma. Pokaždé se nás tam sešlo nějakých pár kluků ze třídy a ona. Se zájmem nás sledovala, jak si před obrazovkou vyndáváme z kalhot ztvrdlá péra a mastíme si je. Samo sebou,...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Teen, Voyeur, Šukačky

Češtínářka 6

  20. 4. 2017Bobr

Už za ranního kuropění mě to vyhnalo na záchod. Ulevil jsem si a když jsem se vrátil, Markéta ležela rozvalená na celé posteli a první paprsky sluníčka jí začaly olizovat tělo. Přidal jsem se k nim a olíznul jí bradavky. Prudce se vztyčily a Markéta se zavrtěla. Ještě víc roztáhla nohy, tak jsem se přisál k tomu, co se jí objevilo mezi nimi. Markéta se probudila a přitáhla si mě na sebe. Ještě v polospánku...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Grupáč, Teen

Taková ne-normální rodinka

  25. 4. 2011Rady

Měl jsem za sebou sedmnácté narozeniny, když náhle zemřela máma. Myslel jsem si, že se s tátou měli rádi, ale asi ne, když si táta asi po měsíci přivedl domů jednou v noci pěknou štětku. Dělali pěkný kravál, takže jsem už do rána neusnul a jen slyšel výkřiky, steny, funění, chrčení a já nevím co všechno vycházelo z ložnice. Pak jsem asi musel na chvíli usnout a probudila mne potřeba vyprázdnit močák....  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, První sex, Anál, Šukačky, Orál