Erotické povídky

Autor povídky:

Leszek

Kategorie:

Další povídky od Leszek:

Vloženo: 11. 12. 2019

Paní lektorka

Udělala na mě ohromný dojem hned v prvním okamžiku, kdy jsem ji uviděl. Žaneta. Paní Žaneta. Dáma v pravém slova smyslu. Na svých čtyřicet si držela stále skvělou postavu a ladné tvary jejího těla ukryté pod různými kostýmky mě nenechávaly na pochybách, že její formu by jí záviděla leckterá dvacítka. Na fakultě, kde jsem studoval, byla lektorkou latiny. To platilo ještě donedávna. Dnes však je mojí Paní. Vládkyně, která si ze mě a z mého těla několikrát do měsíce udělá svou bezmocnou sexuální hračku.

Na semináře s ní jsem se vždycky těšil. Latina mě bavila už na gymplu a teď, když jsem jako předmět nepovinně, kvůli kreditům, byla to o to větší zábava. A paní lektorka byla třešnička na onom pomyslném dortu. Chovala se k nám vždycky s jistou nenuceností, ovšem zároveň si zachovávala patřičný odstup. Její temně zelené oči lemované úzkým profilem brýlí dávaly všem studentům jednoznačně najevo, že i když se k nim chová trochu kolegiálně, je jinak naprosto nedostupná. Po několik měsíců jsem ji tedy jen laskal pohledem, když jednou přišla do posluchárny a výuku zahájila proslovem, v němž nám oznámila, že jde o její poslední lekci, neboť z fakulty odchází.

„A je po legraci,“ pomyslel jsem si bezmocně. Po celou hodinu jsem ji pozoroval ještě zaujatěji, než jindy. Teď už přeci nezáleželo, zda si toho všimne a já si ji chtěl ještě naposledy vychutnat alespoň očima. Byla překrásná – ladné boky jí těsně obepínala černá sukně nad kolena a pod krémovou košilkou se rýsovala její pevná ňadra. Vše podtrhovaly černé lodičky na vysokém podpatku a tmavý zdobený kožený pásek, který ovinoval onu sukni. Měl nezvyklý tvar – vzadu byl poměrně široký, po stranách měl na sobě různé ornamenty a vpředu se mírně zužoval. Neměl žádné dírky na zapínání, zakončovala jej zvláštní přezka potažená černou kůží. Při každém Žanetině pohybu se pásek různě prohýbal a kopíroval vlnění jejích boků. Fascinovaně jsem ji a její úbor pozoroval celé vyučování a ze zasnění mne probralo až vrzání odsunujících se židlí mých spolužáků na konci hodiny. Posluchárna se vyprazdňovala, ale lektorka stále zůstala sedět za katedrou a ještě něco zaplňovala do papírů. Já měl další hodinu ve stejné učebně, proto jsem zůstal sedět a chystal si na notebooku podklady pro další seminář, ale občas jsem se přes hranu obrazovky na lektorku zahleděl a v duchu litoval, že ji už nikdy neuvidím. Uplynulo asi pět minut, a ona tam pořád ještě seděla a psala. Rozhlédl jsem se kolem; ve třídě jsme zůstali už jen my dva. Ticho už mi připadalo trapné, tak jsem se osmělil a řekl, že mne její odchod mrzí, protože uměla udělat lekce dost zajímavé. Zdvihla hlavu, usmála se a všechny své věci si uložila do kabelky. Poté se zvedla od katedry a jistým krokem zamířila ke mně. Po páteři mi přeběhlo zamrazení. Zastavila se přímo u mé lavice, na stůl upustila malý papírek.

„Tomáši, tady vám něco upadlo,“ řekla mi s úsměvem, otočila se a odešla do třídy. Vzal jsem papírek s nábožnou úctou, chvíli prodlužoval příjemné napětí, a pak ho otevřel. Stál na něm tužkou psaný vzkaz:

„Jestli mě chceš ještě vidět, přijď ke mně zítra ve tři hodiny odpoledne.“

Pod tím adresa. Na čele mi vyrazily krůpěje potu. Zbytek výuky jsem absolvoval jako ve snách. Druhý den jsem už do školy nešel vůbec, místo toho jsem se důkladně vysprchoval, pečlivě oholil a především se psychicky připravoval. Holku jsem neměl už pěkně dlouho, a i všechny ty epizody předtím byly vždy s mladšími dívkami. Tahle žena však byla skoro dvakrát tak starší, než já. A nepochybně zkušenější. Jaké to asi bude? V duchu jsem si představoval, jak laskám její bradavky, jak její úzké rty obejmou můj pyj, těšil jsem se na její broskvičku a její pevnou, ale dozajista sametově hladkou prdelku. Nic jiného se mi do hlavy dostat nepodařilo.

Krátce před patnáctou jsem stál u dveří menšího rodinného domku a trochu roztřesenou rukou zmáčkl tlačítko zvonku. Po chvíli se ozvaly kroky. Otevřela mi samozřejmě ona. Na sobě měla tutéž černou sukni s tím sexy koženým páskem jako včera, jen košilku měla vínově rudou. Ohromně jí to slušelo.

„Pojď dál,“ řekla přívětivě.

Zůstal jsem stát v předsíni, zatímco ona si mě sebejistě prohlížela. Sehnul jsem se, abych si zul boty, a když jsem se narovnával, přistoupila těsně ke mně a hypnotizovala mne svýma zelenýma očima. Už jsem se nemohl ovládnout, uchopil ji v pase a vášnivě políbil. Neodtáhla se a polibek opětovala. Když jsem sjel rukama níž na její boky, rozpoutalo to v mém rozkroku doslova bouři. Můj klacek se bolestivě tísnil v úzkých riflích, ale to jsem tak nemínil nechat dlouho. Rychle jsem je ze sebe shodil, trenýrky a ponožky je následovaly. Ona mi zatím pomohla svléknout košili a já před ní zůstal stát úplně nahý, s penisem trčícím jako ukazovátko přímo na její klín. Skoro jsem umíral nedočkavostí, jak pod šaty vypadá ona a tak jsem se rychle pustit do rozepínání knoflíčků na její košilce. Ale ona najednou zvážněla a řekla mi, ať to nechám na ní. Obešla mne, zastavila se za mými zády a začala mě hladit po celém těle. Po chvíli uchopila jednou rukou mou kládu, pevně ji sevřela a spokojeně zamručela. Pak řekla zvláštně zastřeným hlasem:

„Přesně takové mám ráda, ale teď mám chuť na něco jiného. Pěkně si tě svážu!“

Znovu mi po zádech přeběhl mráz. Na okamžik jsem začal uvažovat, že se obléknu a ihned odejdu, ale najednou jsem slyšel můj hlas, jak nedočkavě volá: „ANO!“

Ucítil jsem její jazyk na svém uchu.

„Doufala jsem, že to řekneš! Neboj, neublížím ti!“ odpověděla a pustila mé tvrdé péro. Chvilku se nic nedělo, tak jsem se po ní ohlédl a zahlédl, jak z věšáku na kabáty sundává šátek, který zde visel.

„Dívej se před sebe!“ křikla na mne.

Tmavý šátek mi překryl oči a zahalil mi předsíň absolutní temnotou. Jen jsem cítil, jak mi Žaneta na zátylku pevně utahuje dva uzly. Pak vzala obě mé ruce, trhla jimi za záda a překřížila je v zápěstí. Uslyšel jsem její pousmání a cítil, jak se mi kolem zápěstí obtáčí provaz. Svazovala je dost pevně, že by neunikl ani indián, ovšem každé zápěstí napřed obtočila zvlášť, aby se do rukou dál mohla dostat krev. Když byla s úvazem spokojená, přidala z vnější strany ještě jeden uzel a já ucítil, jak mi stejný provaz začíná obepínat pas. Po chvíli bylo zápěstí dokonale připoutáno k tělu. Byl jsem z toho všeho úplně vedle, takže jsem se nezmohl na jakýkoliv odpor. A ve chvíli, kdy do mě strčila a tlačila před sebou ven z předsíně, již bylo na jakýkoliv pokus pozdě. Byl jsem naprosto bezbranný. Prošli jsme pokojem, pak mne zastavila, slyšel jsem odemykání dveří. Strčila mne dovnitř a zvuk znovu zamykaného zámku ve mě vyvolával strach. Dlaždičky podlahy studily, ale hned mne znovu postrčila a zastavila až na vysokém jemném koberci. Poručila mi, ať dám kotníky k sobě a nehýbu se. Kotníky mi hned začala obtáčet dalším provazem. Pevně je stáhla k sobě a totéž udělal s koleny. Bezmocně jsem tam stál a zoufale se snažil udržet rovnováhu. Kolem mne však panovalo ticho, jako by tam ona už vůbec nebyla. Nejspíš mě v tu chvíli zálibně pozorovala a kochala se svým vazačským dílem. Po dalším zavrávorání, kdy se mé tělo málem poroučelo přímo k zemi, jsem vykřikl do tmy, která mne obklopovala: „Neblázni, vždyť spadnu!“

„Mlč!“ Její hlas mě švihl skoro jako bič. V ten samý moment jsem ucítil, jak mne uchopila za ramena a strhla na zem tak, že jsem zůstal ležet na zádech, ruce pod sebou.

„Tak, a po celý zbytek dnešního dne patříš jen MNĚ!“ řekla se zalíbením. Každým nervem mého těla počala probíjet hrůza. Sundala mi šátek a já se poprvé podíval do očí ženě, která ví, že si se mnou může dělat, co se jí zlíbí.

„Moc jsem se na tebe těšila,“ řekla mi vzrušeně, „chceš vidět, jak moc?“

Zmohl jsem se jen na přikývnutí. Rozepnula si ten zvláštní kožený pásek, který mi položila na hrudník, pak si sundala sukni. Následovaly kalhotky, kterými mi přejela přes obličej. Byly pěkně vlhké a voněly ženskou touhou. Zahlédl jsem její mušličku, byla skoro celá pečlivě vyholená, až na malý proužek zrzavých chloupků. Ostatně jsem měl hned příležitost seznámit se s jejím klínem pěkně zblízka. Obkročmo si sedla na mé břicho a jednou rukou si hladila kundičku. Druhou rukou mi sundala z obličeje své kalhotky, hlavou se naklonila těsně před můj obličej a řekla:

„Líbím se ti?!“

Otázka to byla dost zbytečná, protože mi kolík stál, jako snad nikdy.

„Ano! Chci tě! Teď hned!“ oddechoval jsem zoufale a snažil se ji alespoň políbit. Uhnula mi.

„Tak o tom tady rozhoduju jen já, jasné?!“

Ztěžka jsem přikývl.

Odtáhla ruku od své štěrbinky a začala mě s ní hladit po obličeji. Když její vlhké prstíky dorazily k mé puse, řekla důrazně:

„Hezky lízej!“

Otevřel jsem tedy ústa a poprvé ochutnal její nektar. Přesladký! Najednou se ale zamračila, druhou rukou rychle vzala vlhké kalhotky a nacpala mi je do pusy! Snažil jsem se je vytlačit jazykem, ale přikryla mi ústa dlaní. Do druhé ruky rychle vzala kožený pásek, který mi ležel na hrudníku, a tou nejširší část mi pevně přitlačila přes rty. Pak oba konce rychle protáhla vzadu na týle, sepnula přezku a pořádně utáhnula. Od nosních dírek po bradu jsem byl celý překrytý a neměl jsem nejmenší šanci kalhotky dostat ven. Zuřivě jsem koulel očima a snažil se zahuhlat, ať mě uvolní, ale čím víc jsem se zmítal, tím víc se smála. Chuť jejích šťáv v ústech se mísila s vůní kůže a celá ta kombinace byla naprosto omamná.

„Alespoň nebudeš mít žádné poznámky!“ řekla a políbila mě na ústa. Přesněji na to místo, kde by ústa byla, kdyby přes ně nebyla natažena přezka pásku. Pak mne přetočila na břicho. Naštěstí byl koberec dost vysoký a můj vztyčený kolík se tedy měl kam nasoukat, aniž by mi trčel do břicha. Žaneta mi uvolnila kolena, poté i kotníky. Myslel jsem, že mě už tahle hra skončila a chce mě pustit, a tak jsem se se nesnažil vysmeknout se jí, ale to jsem byl na omylu. Že se žádné vysvobození nekoná, jsem pochopil, když podala asi metr dlouhou tyč s kovovými oky, k nimž mi postupně přivázala oba kotníky. Moje nohy tak byly od sebe doširoka roztažené – byl jsem jako ta nejposlednější děvka a nemohl jsem s tím dělat vůbec nic. Moje mučitelka se přesvědčila, zda jsou kotníky fixovány dostatečně, a pak se rozhodla potrápit mě ještě víc a začala mě lechtat na koulích a na zadku. Huhlal jsem do svého kalhotkového roubíku, snažil se uhnout jejím dotekům, kroutil se jako červ, ale utéct jsem nemohl. Nemělo to smysl. Najednou s lechtáním přestala. Její nehty se mi zaryly do obou půlek a pak mě začala bít rukou přes zadek. Štípalo to, rány nejprve dopadaly rychle za sebou, pak zase pomaleji a silně, ale chvílemi i jemněji. Ani nevím, jak dlouho to trvalo, ale myslel jsem, že za tu dobu zešílím. Při posledních ranách Žaneta rytmicky opakovala:

„Své paní nebudeš tykat! Své paní nebudeš tykat.“

Když skončila, byl můj zadek v jednom ohni. Ještě mě párkrát štípla do obou půlek, pak se zvedla a přešla k mé hlavě tak, že jsem měl špičky jejích lodiček přímo před obličejem. Vzhlížel jsem na ni z podlahy jako na nějakou bohyni a doufal, že je po všem.

„Jdu se převléknout, tak nikam nechoď!“ sarkasticky se usmála a odešla dveřmi, které jsem měl přímo před sebou. Neopomněla za sebou zavřít a já osaměl. Ležel jsem bezmocně na zemi, zadnice mě pálila, nemohl jsem se ani hnout a došlo mi, že jsem té ženě vydaný opravdu na milost a nemilost. A co mě děsilo nejvíc, že se mi to vlastně moc líbí!

Rozhlížel jsem se kolem sebe, abych zjistil, kde vlastně vůbec jsem. Pokoj byl poměrně velký. Ležel jsem na červeném oválném koberci, zbytek podlahy byl poset černými dlaždicemi. Podařilo se mi otočit hlavu a spatřil jsem velkou postel s kovanou ozdobnou pelestí, velkou sedací soupravu potaženou černou kůží, před ní ležel stolek s televizí, na protější zdi pak byl pevně přimontován velký dřevěný kříž ve tvaru X, který měl na každém rameni řadu kovových oček. Vedle pak stál pojízdný stojan, na jehož vrcholu visel plastový sáček naplněný vodou, z něhož vedla hadička ukončená dlouhým nástavcem z tvrzeného plastu. Celé to bylo hodně podobné kapačkám, jaké jsou v nemocnici, jen poněkud větší. Na stěnách visely různé bičíky, plácačky, pouta a dokola smotané provazy. Na poličce vedle televize pak ležely různé vibrátory. Ze stropu trčelo několik masivních ocelových ok a karabin, jimiž byly provlečeny další provazy vedoucí ke kladkám připevněným na stěnách pokoje. Prostě SM mučírna jako vystřižená z encyklopedie erotiky.

Dveře se najednou otevřely a já jen naprázdno polknul. Stála v nich Žaneta. Domina. Ne. DOMINA. Místo lodiček měla na nohou až ke kolenům vysoké černé kozačky na jehlovém podpatku, stehna jí překrývala černá kožená sukně, která jí pevně obepínala boky. Štíhlý pas jí zvýrazňoval černý kožený korzet utažený řadou tkaniček, nad ním se vypínala její nádherná velká prsa. Na rukou měla černé dlouhé rukavice, rovněž kožené, ty jí sahaly skoro až k ramenům. V jedné dlani pevně svírala rukojeť kožených důtek, ve druhé držela široký kožený obojek.

Chvíli zůstala ve dveřích a prohlížela si mě, a poté se pomalu rozešla po dlaždicích ke mně. Klapot jehlových podpatků mi rezonoval v hlavě a skoro mě přiváděl k šílenství. Špičky lodiček se zastavily znovu až u mého obličeje a podrážkou pravé boty mě pohladila po vlasech. Zdvihl jsem hlavu, co to šlo, abych jí viděl do obličeje. Její výraz byl naprosto nesmlouvavý! Nebrala na mě žádné ohledy, nasedla na má záda, boky mi pevně obemkla mými stehny a zcela klidně, nenuceně mi ten černý obojek začala nasazovat. Nespěchala. Věděla, že utéct jí nemůžu. Pevně ho utáhla, takže mě dokonale obepínal, ale alespoň neškrtil. Obojek byl tak široký, abych musel mít hlavu mírně zdviženou. Nejspíš se jí to tak líbilo.

Vstala a koženými pramínky důtek mě začala hladit po zádech. Trvalo to dlouho, než promluvila. Hlas měla pevný, rozvážný, ale taky naprosto nesmlouvavý.

„Od této chvíle jsem pro tebe Paní Žaneta! Pokud mne oslovíš jinak, než ‚Paní Žaneto‘ nebo ‚Má Paní‘ či dokonce zapomeneš, že mi máš vykat, odsoudím tě k trestu. Jsi moje bezmocná sexuální hračka a budeš plnit všechny moje příkazy a přání! Je ti to jasné?!“

Teď už nešlo couvnout zpět. Nemohl jsem dělat nic jiného, než zoufale kývat hlavou, co mi jen obojek dovolil.

„Dobře, tak se mi to líbí! Co se mi ale VELMI nelíbilo, bylo, jak jsi mne osahával v předsíni. Jistě sám uznáš, že si za to zasloužíš potrestat.“

Snažil jsem se kroutit hlavou a říct jí, že jsem to tak nemyslel, ale zkuste něco říkat, když máte ústa ucpaná kalhotkami, teď už zcela promáčenými nejen od jejích šťáv, ale i od mých slin. Na můj zadek hned začaly dopadat první rány důtek. Ještě jsem měl obě půlky červené od předchozího výprasku, takže jsem hned od začátku cítil každou ránu pěkně intenzivně. Naštěstí mě má Paní nebila moc silně, spíš jen symbolicky, abych si uvědomil, že jsem opravdu zcela v její moci. Po chvíli přestala.

„Teď dostaneš šanci, abych ti to tvé provinění prominula. Budeš mi moct udělat dobře!“

Hned jsem si představil, že do ní konečně budu moct zasunout a ulevit tak svému kolíku, který už delší dobu pomalu vrtal do koberce díru, ale to jsem se dost přepočítal. Paní Žaneta přešla k televizi a z poličky vedle ní vzala velké růžové dildo, z jehož kořene viselo několik popruhů. Ze zdi také sňala jeden z provazů, tentokrát o něco tenčí, než ty, které mě svazovaly. Vrátila se zpět ke mně a dildo mi položila před obličej, abych na něj dobře viděl. Jeden konec provazu pak provlekla očkem na zadní straně mého obojku, druhý pak zachytila za rozporku, která roztahovala mé kotníky, a provaz zkracovala tak dlouho, až se mé tělo mírně prohnulo jako nějaký luk. Když byla se vším spokojená, provaz přichytila k rozporce napevno. Potom vzala dildo a za popruhy mi ho připevnila k hlavě tak, že přísavka jeho kořene dolehla na koženou přezku, kterou jsem přes pusu. Vše pevně utáhla, pak si beze slova vyhrnula sukni a přisedla s roztaženýma nohama přímo před můj obličej tak, že jí žalud dilda mířil přímo do kundičky. Přisunula se ještě blíž a lasturkou se na toho macka napíchla. Uchopila do ruky dlouhý bičík a švihla mě přes zadek, ať už konečně přirážím. Snažil jsem se. Kýval jsem hlavou dopředu a zpět, houpal jsem se celým tělem, jen abych ji uspokojil. Když jsem polevil, švihla mě zase párkrát bičíkem. Takhle to pokračovalo několik dlouhých minut a já pomalu dostával křeče snad do každého svalu. Má Paní u toho omámeně sténala. Byl jsem tak blízko její svírající se kundičce, a přeci pro mě byla pořád zcela nedostupná. Steny po chvíli přerostly ve vzdychání a zanedlouho můj obličej zaplavilo obrovské množství jejího sekretu. Byl jsem celý mokrý od šťáv mé Paní, ale její odměna stála za to. Jakmile svůj vrchol rozdýchala, sundala mi z obličeje nejen dildo, ale dokonce i roubík a dovolila mi, abych její voňavou broskev vylízal. Když se dost nabažila, zašeptala mi sladce do ucha:

„Nevedl sis špatně. Za odměnu mi to můžeš udělat i normálně.“

„Díky, paní Žaneto,“ odpověděl jsem oddaně. Povolila provaz mezi obojkem a rozporkou, kterou zcela sundala a místo ní mi kolem kotníků udělala dvě smyčky, mezi nimiž bylo asi třicet čísel provazu, takže jsem mohl dělat alespoň malé krůčky. Na přední kroužek obojku jsem ještě dostal vodítko a za něj mne odtáhla k velké posteli. Postavila mne zády k ní, usmála se a pak do mě dlaní oděnou v onu rozkošnou rukavičku strčila. Stále jsem měl ruce svázané za zády a spadl jsem skoro volným pádem. Jen vyprskla smíchy, svázané nohy mi hodila na matraci a přivázala je k jedné pelesti, pak na postel vylezla sama, obkročmo si na mě sedla čelem ke mně a postupně se přesouvala směrem k mému obličeji. Když byla skoro u mých rtů, vyhrnula si sukni a svoji vlhkou kundu přitiskla přímo na má ústa. Dýchat jsem mohl naštěstí ještě nosem, ale ne moc. Paní ještě chvíli nechala sukni vyhrnutou a kochala se pohledem na svou bezmocnou hračku, které zpod jejího klína vykukovaly jenom oči a nos. Poté sukni spustila kolem mého obličeje, takže jsem se opět ocitl v absolutní tmě, jen s vůní kožené sukně a kundičky mé paní. Nevím, jak dlouho tak seděla a nechala mi do pusy zkapávat své milostné šťávy, ale pak se otočila a začala hladit můj vztyčený ocas a dokonce ho laskala i svojí šikovnou pusinkou. Nepotřeboval jsem moc, abych se propracoval k výstřiku, ale zřejmě to na mě poznala, protože těsně před ejakulací přestala, nasadila mi přes něj kondom, lehla si vedle mě a přikázala mi, abych jí to udělal na misionáře. Snažil jsem se tedy na ni dostat a po chvíli námahy se mi to i povedlo. Dovolila, abych do ní vstoupil. Byl jsem na vrcholu rozkoše, i když milování se svázanýma rukama za zády jsem si ve chvíli, kdy jsem zvonil u jejích dveří, zrovna nepředstavoval.

Mou paní bezmezně vzrušovalo to, že i v situaci, kdy jsem nahoře, mě má stále pod absolutní kontrolou a když ji tato poloha přestala bavit, prostě mne ze sebe shodila a nastavil do jiné pozice, jak zrovna chtěla. Ve chvíli, kdy jsem byl pod ní a ona na mě rajtovala jako na koni, jsem to už nevydržel a za hlasitého křiku jsem vystříkal svou dávku semene přímo do kondomu. Slezla a prezervativ mi stáhla.

„Nikdo ti nedovolil se udělat!“ řekla mi přísně. „Nejspíš ti budu muset dát pořádnou výchovnou lekci.“

Hned mi zase nasazovala rozporku, a když mě otočila na břicho, začalo mi pomalu docházet, co tím myslela. To už byla rozporka pevně připoutána k pelesti postele a já se znovu nemohl ani hnout. Paní Žaneta pak odešla ke stolku, z něhož vzala další velký připínací vibrátor, podobný tomu, kterým jsem jí já uspokojoval na koberci, a nějakou tubu. Bylo to naprosto jasné – ona mě chce opíchat! Zděsil jsem se.

„Prosím, má Paní, to ne! Prosím, nedělejte to!“

„Sklapni!“ okřikla mne.

„Ne, prosím, NE!“ bránil jsem se dál.

Naštvaně odhodila vibrátor i tubu na postel, odešla ke zdi s bičíky, sundala si jednu velkou dřevěnou plácačku, skoro pádlo, beze slova se vrátila k posteli a začala mě s ní bít přes zadek. Křičel jsem a prosil o odpuštění, ale přestala, až když jsem měl zadnici celou rudou a oteklou. Přitom opakovala:

„Své Paní nebudeš odmlouvat!“

Když toho nechala, podala ze země znovu ty její promočené kalhotky a přes mé protesty mi je zcela bezohledně nacpala do pusy a pevně zajistila oním masivním páskem. Pak se na mě podívala tak přísně, že mě na jakýkoliv další odpor přešla chuť. Z postele vzala několik polštářů a všechny mi je nastrkala pod břicho a rozkrok, takže byl můj červený zadek pořádně vystrčený a připravený na všechno. Nasadila mi ještě vodítko a to přivázala k protější pelesti, než ke které byly přivázány moje kotníky. Teď už jsem nemohl ani zdvihnout hlavu. Pak ke mně přistoupila tak, abych na ní dobře viděl, sundala si sukni a místo ní si kolem pasu připnula ten mohutný vibrátor, který ještě namazala pořádnou dávkou gelu z tuby. Bože můj, to se do mne přece nemůže nikdy vejít!

„Máš štěstí, že mám dnes dobrou náladu. Jinak bych ti to za tvoje chování udělala pěkně na sucho!“ řekla klidně.

Gelem natřela i jednu rukavici a přistoupila ke mně zezadu. Nemohl jsem nic dělat a jen bezmocně jsem chrčel do roubíku, zatímco si mým análem klestil cestu její první prstík. Po chvíli přidala i druhý a nakonec ještě i třetí. Nebylo to tak bolestivé, jak jsem se bál. Pak prsty vytáhla a já ucítil, jak se mého otvoru, dosud určeného jenom pro jednosměrný provoz, dotýká špička tohoto růžového obra. Paní Žaneta chvíli vychutnávala mou bezmoc, a pak ho do mě pomalu začala zasunovat. Nejdříve to šlo ztuha, myslel jsem, že mě to monstrum roztrhne, ale najednou jsem ho měl uvnitř až po kořen. Zdálo se mi, že ho musím mít snad až v žaludku. A pak začala přirážet. Můj zadek byl v jednom ohni. Teď už nejen zvenčí, ale i zevnitř. Trvalo to snad celou věčnost, ale mé Paní se to líbilo stále víc a víc.

„Jsi jenom bezmocná děvka, která se nechá šukat do prdele!“ křičela na mě

Odpovědí jí bylo jen moje sténání tlumené roubíkem. Když konečně přestala přirážet, myslel jsem, že už budu mít klid. Ale to teprve přišlo to nejhorší. Odepnula si popruhy, ty upevnila kolem mého pasu, vibrátor nechala ve mně a zapnula vibrace na nejvyšší stupeň. Připínak sebou začal v mé zadnici házet a kroutit se a já se modlil, aby co nejrychleji došly baterie.

Paní mě ještě párkrát plácla pořádně přes půlky, pak slezla z postele a výsměšným tónem pravila:

„Vidím, že si spolu mé dvě hračky docela dobře rozumí, takže vás tu můžu nechat hezky o samotě. Mám ještě nějakou práci. Zatím se tu mějte hezky.“

Slyšel jsem vzdalující se klapot jejích podpatků a pak už jen zvuk zamykaných dveří. Osaměl jsem a v tichu místnosti bylo slyšet jen vrnění vibrátoru v mém zadku. Bezmocně jsem ležel na posteli a třásl se pod náporem té hrozné věci uvnitř mne. Mířila mi hluboko do útrob a já cítil, jak z nich přímo dojí další a další kapky šťáv vzrušení. Jako dlouho jsem tak ležel, nevím. Snad hodinu, možná dvě. Když opět zarachotil klíč v zámku a já slyšel onen příznačný klapot podpatků, začal jsem věřit, že tohle všechno možná i přežiju.

„Doufám, že si tuhle lekci budeš pamatovat a už nikdy mě nebudeš takhle zlobit,“ zněl nade mnou hlas mé Paní. Rychle jsem zavrtěl hlavou, že zlobit už opravdu nemám v úmyslu a ona ze mě vytáhla tu příšernou kládu. Pak mne odvázala i z postele a na vodítku odvedla ke gauči, kde mne položila břichem na zem a mezi kotníky jsem znovu dostal rozporku. Prohlásila, že má chuť podívat se na nějaký film, ale že moje zadnice byla pěkně špinavá, a že jí musí vyčistit. Koutkem oka jsem zahlédl, jak ke mně před sebou tlačí ten zvláštní stojánek s pytlíkem nahoře a v ruce držela onen dlouhý nástavec. Pochopil jsem – chtěla mi dát klystýr.

Protestovat už jsem se bál a tak jsem jen ležel a čekal. Konec natřela gelem a zcela bez okolků mi ho zarazila do zadků. Heknul jsem do roubíku, ale skoro nic nebylo slyšet. Pak otočila kohoutkem pod plastikovým pytlem a já cítil, jak se mi střeva pomalu plní vodou. Moje paní si zatím sedla na gauč, pustila DVD a své rozkošné nožky v kozačkách si položila na má záda. Občas mě podrážkou pohladila po vlasech nebo po tváři, ale jinak byla zabrána dějem v televizi, kde si právě dvě ženy vychovávaly z nějakého mladého muže stejně bezmocnou sexuální hračku, jako jsem byl já. Střeva se mi pomalu plnila, ale viděl jsem, že nádoba je pořád plná přinejmenším z poloviny. Prosebně jsem se podíval na svou paní, ta vstala a řekla:

„Vím, co chceš říct. Teče to moc pomalu viď?“ Pořádně sáček zmáčkla a já cítil silný proud vody, který právě stříkal do mých útrob. Takhle to má paní udělala ještě několikrát, dokud do mých střev opravdu nenatekla všechna tekutina, kterou pro mě měla nachystanou. Myslel jsem, že každým okamžikem prasknu, ale moje paní se jen usmála, odešla k poličce a přinesla z ní jakýsi kužel se zarážkou, u kterého byl navíc balónek na nafouknutí. „Přece bys mi tu nechtěl udělat nepořádek!“ řekla a zcela zkušeným, trénovaným pohybem mi jednou rukou z análu vytrhla nástavec a druhou mi dovnitř vrazila onen kužel až po zarážku, která zřejmě bránila, aby se celé to zařízení dovnitř nevlezlo celé. Zoufale jsem do roubíku kňučel, ale nepomohlo to. Paní Žaneta si znovu v klidu sedla na gauč, odložila si na mě nohy, do jedné ruky si vzala balónek na nafukování, který mi strčila před obličej a začala ho mačkat. Konečník se mi za chvilku úplně zaplnil, takže jsem byl dokonale utěsněný. Má Paní dál zaujatě sledovala film, jen občas, abych se zřejmě nenudil, přifoukla či povypustila balónek, nebo pootočila kolečkem ovládajícím vibrace. Takhle si se mnou hrála až do konce filmu, kdy teprve usoudila, že pro první lekci už to stačí a můžu být propuštěn. Sundala mi rozporku, znovu kolem kotníků připevnila smyčky, na krk připnula vodítku a já za ní poslušně cupital na toaletu, kde mi teprve dovolila se vyprázdnit.

Konečně jsem stál znovu v předsíni, už zcela oblečený.

„Děkuji, má paní. Bylo to...hmm...moc zajímavé. A příjemné,“ řekl jsem.

„Těší mě, že se ti to líbilo. Příští čtvrtek tě budu čekat zase ve tři.“

Ani se mě neptala, jestli mám zájem znovu přijít. Oba jsme věděli, že určitě dorazím. Dovolila mi polibek na rozloučenou a já vyšel do chladné jarní noci.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Pokušení bylo příliš silné

  21. 10. 2014Neznámý autor

Seznámení Martiny s Jakubem snad nemohlo přijít v horší dobu. Oba byli dlouhodobě a šťastně zadaní, ale už při seznamování cítili, že mezi nimi přeskočila nějaká jiskra. A ta se postupně rozhořívala víc a víc, až je nakonec oba zevnitř úplně spalovala. Bylo jedno, jak moc se snaží jeden druhému vyhýbat – vždycky na sebe nějakou náhodou narazili. I na nějakých nepravděpodobných místech. Bylo jedno,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Petting

Melouch 6

  24. 11. 2015Bobr

Ráno mě probudilo, jak mi ho holky nastřídačku kouří. Alena se pořád snažila polknout mi ho, ale nevedlo se jí to. Nakonec jsem to nevydržel a naplnil jí pusu tak, až jí to vytékalo koutky. Marie se k ní přisála, aby ani kapka nepřišla nazmar. Myslel jsem, že hrátky budou pokračovat, ale holky náhle vyskočily a připravily snídani. Než jsem se vyhrabal z postele, byly po snídani a oblečené. „Dělej...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Párty, Šukačky

Osamělý poutník

  8. 7. 2012Neznámý autor

Jednou jsem četl nějakou povídku o osamělém poutníkovi, který chodí světem, občas se zastaví v nějaké vesnici, všichni lidi se jím nechají uhranout a kdo ví co, někde pomáhá, někde škodí. V té povídce se psalo, že se vždycky určitý čas po jeho odchodu narodí spousta dětí s podivným pohledem. Vyvodil jsem si z toho, že ten poutník využívá svých psychotických schopností taky k tomu, aby znásilňoval ženský,...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Šukačky, Mix

Žně 2

  10. 11. 2016Bobr

Pár následujících dnů jsme – pokud to bylo možné – strávili s Maruškou u rybníku. Ale přece jenom musela pomáhat v hospodářství. Nakrmit dobytek, pomáhat s přípravou oběda... Vždycky jsem si zalezli na náš „ostrůvek“ v rákosí a užívali si každé chvilky. Jenom jsem litoval, že tenkrát ještě nebyla žádná antikoncepce. Když se naše horká těla k sobě přitiskla, musel jsem se odtrhnout, aby nedošlo k nejhoršímu....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Petting, Anál