Erotické povídky

Autor povídky:

Leszek

Kategorie:

Další povídky od Leszek:

Vloženo: 24. 7. 2016

Z nouze ctnost

Bože můj, úplně mě to pohltilo. Jsem Jím naprosto posedlá. Jeho úsměv, jeho vůně, jeho hlas. Všechno ve mně vyvolává mocné ozvěny touhy. Stačí, když si vybavím ty jeho hluboké oči a cítím neodolatelnou chuť zmasturbovat se do bezvědomí. Zapomenout. Zapomenout na to, že má jinou. Já káča pitomá jsem ho odmítala, když za mnou pálil. Byl milý, jistěže, byl inteligentní i vtipný. Ale já měla období, ve kterém jsem nechtěla žádného chlapa ani vidět. A on mezitím přestal toužit a našel si jinou. Já se vzpamatovala, až bylo pozdě. Teď mi nezbývá, než po večerech laskat moji jeskyňku vibrátorem a představovat si, že je to jeho chlouba, která do mě proniká a rozechvívá v mém těle vlny rozkoše.

K čertu se vším, musím ho mít, i kdyby to byla poslední věc, kterou v životě spáchám. Už jsem dokonce vymyslela, jak na něj. Nemůžu ho jen tak z ničeho nic sbalit. Je ze zásady věrný a jakmile bych po něm poprvé vyjela, znamenalo by to mezi námi jasný konec. Ovšem má jednu slabinu, přes kterou bych se mu snad mohla dostat na kobylku.

„Máte to tu hezky zařízené,“ pochválila jsem obývací pokoj. Věděla jsem, že byt patří jemu a jeho současná přítelkyně v něm žije teprve pár týdnů, takže celé zařízení musela být jeho práce. Na muže projevoval neobyčejné estetické cítění. Další plusový bod pro něj. Ale nepřišla jsem sem obdivovat výbavu. Tedy, výbavu bytu. Jako záminku pro návštěvu jsem využila problém jedné mé kamarádky. Věděla jsem, že řešení je v odbornosti mého idolu a ani na moment jsem nepochybovala, že i přes složitost dojde ke zdárnému výsledku. Proto jsem také trochu optimisticky přinesla i láhev šumivého vína na slavnostní přípitek za úspěšné řešení. Nevybrala jsem jej náhodně – alkohol podpořený bublinkami stoupá do hlavy mnohem rychleji a účinněji a já potřebovala touhle cestou narušit jeho morální hradbu. Vlastně jejich hradbu. Seděli jsme v obýváku všichni tři a povídali si. Naštěstí mě má znalost jeho záliby ve víně nezklamala a po zdolané láhvi ode mne přišla na řadu sedmička z jejich zásob, následovaná ještě další. Náš rozhovor se stával čím dál veselejší a rozpustilejší. Jakkoliv jsem jeho stávající přítelkyni do této chvíle znala pouze od vidění, teď jsme konverzovaly naprosto bez zábran a já pociťovala, že i přes to, že je partnerkou muže, do kterého jsem se tak bezhlavě zamilovala, mi začíná být docela sympatická. A já potřebovala, aby se mi taková jevila. Po oné třetí láhvi už jsme začali být opravdu nevázaní v tématu našeho hovoru a z letmých doteků, pohlazení a pohledů, které si on a ona postupně vyměňovali, mi začínalo být jasné, že je to oba nenechává chladnými. Mne ostatně také ne a doufala jsem, že se naskytne vhodná příležitost pro finální fázi mého plánu. A ta chvíle skutečně přišla v okamžiku, kdy se zvedl, aby si odskočil na toaletu. Jakmile jsem uslyšela zaklapnutí dveří, zvedla jsem se i já a přesunula se na gauč vedle jeho přítelkyně.

„Vypadáš jako moc fajn holka,“ řekla jsem jí a vzápětí jí dala polibek. Nebyla to však žádná krátká letmá pusa, jaká je obvyklá mezi kamarádkami. Tohle byl přímý dotek mých rtů snažících se vsát rty její. Odtrhla jsem od ní hlavu. V očích se jí zračil údiv. Údiv a milion otázek. Ale co bylo podstatné, chybělo v nich zděšení, odpor či znechucení. To, čeho jsem se obávala. Uchopila jsem ji za zápěstí. Zřetelně bylo cítit její zrychlený tep. Pokusila jsem se na tváři vyloudit uklidňující úsměv a vzápětí se opět sklonila k jejím ústům. Tentokrát jsem už však nevyužila pouze rty, ale zapojila i jazyk. Myslela jsem, že na dobývání jejích úst budu potřebovat mnohem víc času a úsilí, ale skoro hned pootevřela své rtíky a opatrně mi vyšla svým jazykem vstříc. Určitě to byla první zkušenost, kterou se ženou zažila. Pro mě ostatně taky. Nevím, jestli bych se někdy odhodlala to s některou zkusit, kdybych to teď nepotřebovala pro svůj plán. Občas, to bylo krátce po posledním rozchodu, jsem si při onanování sice představovala, jak si to dělám spolu s některou svou dobrou kamarádkou. Že je napíchnutá na druhém konci uměláku řádícího v mé svatyňce, ale to byly pouze takové ty fantazie, které má snad každá, když jí delší dobu chybí sex. Ovšem že bych někdy opravdu zkoušela uvést do praxe, to ne. Až teď. Můj jazyk se třel s jejím, hladily se, tiskly se k sobě a ve vláze vzniklé spojením našich úst po sobě klouzaly v marné snaze se trvale zachytit. Vysmekla ruku z mého sevření a začala mne vískat ve vlasech. Já jednou rukou masírovala její šíji a druhou opatrně putovala od pasu vzhůru, k ňadrům.

Vůbec jsem nepostřehla, že se už vrátil. Stál v průchodu z chodby a sledoval nás. Asi nevěřil vlastním očím, jestli se mu to pod vlivem alkoholu jen zdá, či jestli je skutečnost, že našel svou přítelkyni a mne hladící se po celém těle a se spojenými ústy. Navíc mi její ruka zvolna vyjížděla po obnaženém stehně vzhůru pod sukni. Vida, ono ji to pěkně rozparádilo. Nevěděla jsem, zda tento úspěch přičíst množství a kvalitě vypitého vína či zda jí právě teď neplním tajnou erotickou fantazii, ale vlastně na tom vůbec nezáleželo. Podstatná byla dobře viditelná boule v jeho rozkroku, která postupně narůstala. Jeho to vzrušuje. I když mu vlastně přítelkyně zahýbala, jemu to zjevně vůbec nevadilo. Naopak! Můj plán vítězil na celé čáře. Přesně tohle jsem chtěla. Aby nás přistihl v této situaci a následně jí využil – prostě nás ošukal obě. Hlavně mě! Pociťovala jsem touhu skoro bolestivou. Nevěděla jsem, jestli mokrá stopa na mých kalhotkách je způsobena její rukou zkoumající vše od trojúhelníčku chloupků přes mé pysky až po zadeček, nebo očekáváním bezprostředně následujícího mrdání. Ano! Tak to přece musí skončit! Že nás obě ochutná. Doufala jsem, že většinu pozornosti věnuje mně. Ji přece mohl mít každý den. Ale mě mohl okusit poprvé. A já doufala, že zdaleka ne naposledy.

Projel mnou prudký záchvat rozkoše. To způsobila ona. Jemným kroužením mi teď objížděla poštěváček. Byla moc něžná. Citlivá a ohleduplná. Věděla, jak se dotýkat jiné ženy a já nepochybovala, že tuto praxi získla častým zkoumáním svého těla. Začala jsem ji postupně od hlavy dolů svlékat a u toho se důkladně věnovala jejím ňadrům, která na mne vyskočila zpod trička zcela obnažená, bez zajetí podprsenky. Měla je půvabné. Krásně zaoblené trojky s výraznými růžovými bradavkami směřujícími od sebe. Nikdy jsem tak docela nechápala tu mužskou posedlost prsy, i když jsem jí občas dovedla využít. Ale teď jsem dovedla jejich krásu ocenit. Prsty i jazykem. Mezitím i ona svlékala mne, ovšem v opačném směru, odspodu. Byla naprosto nepochybně přitahována možností, která se jí naskytla – vidět naživo broskvičku jiné ženy. Tu možnost jsem jí nemohla odepřít. Jí i jemu. I on se zbavoval oblečení. Nebylo divu, horko v pokoji se stalo skoro hmatatelným. I když jsem neustávala ve hře s jejími ňadry a zároveň si užívala práci jejích prstů na mé růžičce, přece jen jsem ještě zvládala vychutnávat pohled na jeho postupně obnažované tělo. Nebyl to žádná hora svalů nahnaných v posilovně. Měl sice jemně atletické rysy, ale sport dělal jen rekreačně. Vypadalo zkrátka zdravě, nic víc. Ale mne neovladatelně přitahovalo. Chtěla jsem cítit dotyk jeho kůže na svém rozpáleném těle. Probírat se záplavou jemných světlých chloupků, kterými bylo poseté. Bylo pro mne velmi překvapivé, jak postupně měnily barvu. Od dvorců, kde byly tmavé, skoro černé až po ty světlounce hnědé, možná až ryšavé, které se tyčily nad jeho klínem. Když si však stáhnul i boxerky, pojala mne hrůza. To, co se mu tam houpalo, nebyl penis, ale beranidlo. Na délku nebyl sice nějak neobvyklý, spíše naopak, ale jeho šířka byla děsivá.

„Tohle mohli ve středověku používat na čarodějnice jako mučicí nástroj a každá by se určitě už při pohledu ochotně přiznala. Nebo udělala,“ napadlo mne v duchu. Pocítila jsem obdiv k jeho přítelkyni. Jestli tohle dokáže pojmout častěji, pak jej musí opravdu hluboce a oddaně milovat. Vnitřnosti se mi v očekávání věcí následujících roztřásly strachem, který ovšem chutnal báječně a jen umocňoval rozkoš působenou šikovnou ženskou ručkou. Z mého nitra šlehaly do celého těla mocné záblesky touhy a když mi pak odsunula kalhotky stranou a zanořila prst do mého lůna, stačilo jen slabounké zakmitání, abych se s výkřikem slasti udělala. Pozorovali mne na mém vrcholu oba a zřejmě se jim to líbilo. Už i ona začala svou druhou rukou zajíždět do svého klína, zatímco on stál a pozvolna si honil. Orgasmus odezněl. Nebyl příliš silný, ale přesto byl nádherný. Snad že mi jej poprvé způsobila žena. Já ale byla hladová po dalším. To něco málo z prádla, co nás ještě zdobilo, jsme ze sebe prakticky servaly. Povalila jsem ji na sedačku a zabořila hlavu mezi její stehna. Můj zadeček teď byl vyšpulený přímo na něj a já doufala, že jej takto nalákám. Ta touha byla k nesnesení a já se jí musela zbavit. Přímo před mýma očima se teď poprvé v životě nalézalo nejtajnější ženské místo. Chvilinku jsem se jen kochala výhledem. Její malé stydké pysky vystupovaly ze svého úkrytu a přerůstaly přes své sourozence, větší jen už podle názvu. Celé to poupátko bylo pokryto rosou pramenící z jejích útrob a také doširoka rozevřené, jako by se chtělo předvést v plné kráse a přivítat nového hosta. Nebylo divu. Při velikosti toho roztahováku jsem spíš čekala, že uvidím tunel jak pod kanálem La Manche. S ním však veškerá podobnost končila u vlhkosti. Jednou rukou jsem rozevřela její vstup a vzápětí pomalu zasunula dovnitř jeden prst. Vplul do ní naprosto hladce, proto jsem přidala ještě druhý. Oči mi padly na její poštěváček. Byl nezvykle velký a vyčníval ze svého úkrytu. Trochu jsem zaváhala, ale pokušení bylo silnější než já. Nasála jsem jej něžně mezi rty a začala jej šimrat jazykem.

„Jóoo,“ zaúpěla a začala tělem prudce házet, až jsem se bála, že mne ze sebe shodí. Dovedla jsem si dobře představit, jak velká musí být slast, která otřásala jejími útrobami. Uslyšela jsem kroky. Doufala jsem, že se zastaví těsně za mnou a že co nevidět ucítím jeho dlaně na zadečku, ale zmýlila jsem se. Objevil se přímo přede mnou. Jeho mužství v plné síle jsem teď měla na dosah. Přestala jsem s lízáním jeho přítelkyně a masírovala ji jen prsty. Vyměnili jsme s ním pohledy. Přejela jsem jazykem pomalu přes své rty. Vyzývala jsem ho. Skoro jako děvka. Pochopil. Přisunul se ke mně blíž, vzal svůj pyj do ruky, přejížděl jím přes má pootevřená ústa a roztíral tak po rtech čirou tekutinu, která z něho v návalu vzrušení vytékala. Vychutnávala jsem si ten okamžik. Prodlužovala jsem to slastné očekávání, tak jako lidé odkládají rozbalení dárku, aby ocenili onu chvíli. Ale byla to pro mne výzva, mít takový klacek v puse. Pode mnou se stále zmítala jeho přítelkyně, neboť mé teď už tři prsty ji neúprosně mrdaly a palec otírající se o její klitoris jí znemožňoval oplácet mi tu rozkoš. Jen ležela a s hlasitým sténáním si užívala. Já ale nechtěla přijít zkrátka, i když trochu jinak. Lehce jsem olízla jeho uzdičku až k ústí penisu. Celý se zachvěl a z úst mu unikl vzrušený sten. Odhodila jsem všechny zábrany a skoro ho polkla dovnitř. Cítila jsem, jak vyplňuje celou mou pusu a musela jsem dýchat jen nosem. Ale bylo mi to srdečně jedno. Požitkářsky a lačně jsem mu ho kouřila. Vychutnávala jsem si tu trochu slanou, trochu sladkou chuť jeho penisu, z nějž kapky touhy takřka tekly proudem. Sála jsem jej, olizovala, třela se o něj, dokonce jej občas i lehounce kousla. Odměnou mi byl výraz naprosté slasti v jeho tváři. O co, že ona takhle kouřit neumí? Se mnou bys to mohl mít každý den. Skoro jsem to chtěla říct nahlas, ale všechno bych tím zkazila.

Uchopil mou hlavu a začal jí přirážet proti tomu svému obru. Měla jsem co dělat, abych se nezadusila. Přesto jsem vnímala každý dotyk prstů ve vlasech a přála si, aby mi v nich zanechal nesmazatelný otisk.

„Je to..ach! Je to nádherné!“ vyrážel ze sebe přerušovaně a mě bylo jako bych dostala nějakou velmi cennou medaili. Zadívala jsem se mu do očí a sdělila mu jimi, že to ode mne není zdaleka všechno. Nejradši bych mu ovšem otevřeně řekla, aby mě už konečně nabodl na ten svůj hever a vymrdal mi mozek z hlavy. Teď jsem se ani nemusela bát, co na to řekne ona. Příval orgasmu ji zcela ochromil a ona jej doslova prokřičela. Myslela jsem, že stahy její kundy nasají mou ruku snad až po zápěstí dovnitř. Na malý okamžik snad ztratila i vědomí. On jakoby si až teď všiml, že je tu s námi i ona. K mému zklamání mi přestal šukat mandle a celého, tak jak byl pokryt jeho touhou i mými slinami jej bez okolků strčil do její jeskyně. Ta byla teď čerstvě po vyvrcholení celá vláčná a zajel do ní bez problémů napoprvé. Navíc na něj byla už evidentně zvyklá, protože jinak by ji při tempu, které nasadil, musel roztrhnout. Já se na něj musela důkladně připravit. Vůbec jsem nedbala toho, že ona už zase sténá v rytmu přírazů a že potřebuje rychle dýchat. Prostě jsem jí nasedla rozkrokem na obličej.

„Pořádně mě vylízej! JO! Chci mít tvůj jazyk celý uvnitř!“ slyšela jsem se, jak zcela bezmyšlenkovitě křičím. Vždyť to měl být jeho jazyk, který jsem chtěla. On měl jíst mou broskvičku. Tohle jsem měla křičet na něj. A teď si užívám, jak mi ona působí slast a skutečně se snaží jazykem dobývat dovnitř. Nádhera! Že bych byla nakonec vážně pod obojí? No, to si koneckonců můžu ujasnit až potom. Nyní jsem využila poloh našich těl a začala se s ním vášnivě líbat. Neskutečně perverzní. Líbám se s ním, s mým bohem, zatímco on u toho prudce šuká svou přítelkyni, která mi líže kundičku. Málem jsem se při té myšlence podruhé udělala.

Nevím, jak dlouho jsme si užívali v tomto trojúhelníku, ale věděla jsem, že mé tělo už je připraveno. Ostrčila jsem jej od ní a jakmile vyjel ven, povalila jsem ho na (bohudík) dlouhý gauč a pokoušela se na něj nasednout. Ležel s rukama za hlavou a vzrušenýma očima sledoval, jak se má kundička dotýká špičky jeho penisu. Ucítila jsem, jak rozevírá moji branku. Byl opravdu neskutečně tlustý. Musela jsem jej hlídat, aby v návalu vzrušení neprovedl výpad pánví, protože by mě jím mohl opravdu rozetnout. Velmi zvolna jsem se spouštěla a zjišťovala, jaké to je být opravdu vyplněná. Rozkoš se mísila s bolestí, ale byla to úžasná kombinace. Dál už to nešlo. Byl ve mně celý. Ustala jsem v pohybu a čekala, až si kundička zvykne na nový příděl. Mezitím jsem se nahnula k němu a prsty i ústy si hrála s jeho bradavkami.

Na zadečku jsem ucítila její ruce. Důkladně prohmatávala obě půlky, rozsévala po nich polibky a hladila mne až na mém řitním otvoru. Zkusila jsem nadzdvihnout pánev a znovu dosednout. Šlo to hladce. Opět jsem po něm vystoupala nahoru a vzápětí se nabodla zpět na jeho kůl. Bylo to nepopsatelné. Ta slast! A navíc s ním! Vyšlo mi to. Konečně spolu mrdáme. Zaklonila jsem hlavu a vůbec nehleděla na to, že mi vlasy padají do úst. Potřebovala jsem nahlas vzdychat. Sténat. Řvát! Aby celý svět věděl, že s ním právě teď šukám a je to ten nejlepší pocit mého života. Měl však mít ještě třešničku na dortu. Ucítila jsem, jak mi ona masíruje análek. Na tohle jsem byla vždycky zvědavá. Žádný z mých partnerů to do něj nechtěl zkusit a při vlastní masturbaci jsem na to neměla odvahu. Ale ona s tím problém neměla. Najednou jsem na zadečku ucítila její vzrušený horký dech a mokré šimrání na mé řiťce.

„Óooooch!“ neudržela jsem se. Ten nový neznámý pocit byl překrásný. Zpomalila jsem své přírazy a ještě víc se přitiskla k němu, abych lépe vystrčila zadeček vstříc jejím ústům. I on toho využil a vrhnul se mi na ňadra. Tiskl se k nim a zuřivě je hnětl, zatímco mi tu kládu bořil snad až do žaludku a ona už roztahovala mou prdelku a zkoumala ji prsty. Dvojí vyplnění! Naprosto fantastické. Jako nějaká droga. Extáze. Pot ze mě jen lil, jak jsem se divoce nabodávala oběma dírama. Cítila jsem, že začínám potřebovat také na toaletu. Přece jen, toho vypitého vína bylo dost. Ale přerušovat to? Teď? Ne, nikdy.

„Jooo! Ano! Mrdejte mě!“ snažila jsem se překřičet potřebu svého těla. „Ošukejte mě! Jsem jen vaše! Chci být jen vaše! Vaše kurvička! Miluju vás! Joooo!“ Řekla jsem to nahlas a to uvolnilo stavidla orgasmu. Cítila jsem, jak se přiblížil na dosah ruky a najednou má jeskyňka vybuchla. Nepříčetně jsem řvala, jak stahy mé kundy drtily tu rouru uvnitř. On mě nepřestával šoustat a ona dál dráždila můj zadeček. Nešlo to zadržet. S křikem a nadáváním jsem povolila svěrače a vzdor naprostému zaplnění se našla skulinka, kterou kolem jeho ptáka vytékal ven i můj horký nazlátlý proud. Neudržela jsem se a celý svět se se mnou pod vší tou rozkoší zamotal a já se vyčerpaná a v bezvědomí zhroutila na jeho tělo.

Nemohla jsem být mimo dlouho. Mokro na sedačce bylo stále ještě teplé. Cítila jsem, jak mě hřeje do zadečku. On stál vedle mne a ona klečela před ním, hlavu v bezprostřední blízkosti.

„Nechtěli jsme tě připravit o konec,“ řekla mi milým tichým hlasem. Já pochopila a přikývla. Začala mu oběma rukama divoce honit tu objemnou kládu. Fascinovaně jsem je pozorovala. On jí jednou rukou hladil ve vlasech a druhou přesunul na mou rozbolavělou kundu a něžně po ní přejížděl, jako by ji chtěl uklidnit. Ale výsledek byl přesně opačný a já se nedočkavě začala třást na jeho nadílku. Ta na sebe už nenechala dlouho čekat. Znecitlivující účinky alkoholu pomíjely a on se ta hlasitého oddychování udělal. Explodoval. Dlouhé bílé cákance stříkaly na její i moji tvář. Bylo to jako kdyby napumpovali smetanu do hasičské hadice. Cítila jsem, že mi jeho sémě stéká po vlasech, po čele i tvářích, že mám ty nádherné voňavé cákance na krku i ňadrech, i na zavřených očních víčkách. Oči jsem otevřela, až když mne začala jazykem očišťovat od té spouště. Nemohla jsem jí to neoplatit…

…žijeme spolu už skoro rok a stále se nemůžeme vzájemně nabažit našich těl. Chtěla jsem mít partnera, ale dostala jsem k němu i výbornou přítelkyni a fantastickou milenku. A říkám si, jak to asi bude v budoucnu, až začneme toužit po dětech? Kdoví, třeba se nám podaří udělat raritu – dvojčátka, ovšem každé od jiné matky. Hlavně že otec bude stejný. Už se nemůžu dočkat, až na tom začneme pracovat…

Leszek © 2016

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Studentská praxe

  14. 5. 2010Neznámý autor

Tak jako každý student lékařské fakulty, jsem i já absolvoval v červnu jednoměsíční praxi v jedné menší okresní nemocnici. Tato nemocnice byla ve svém okolí známá tím, že jejich primariáty vedly z 90% ženy. Při nástupu na praxi a po absolvování vstupních formalit jsem v rámci tzv. kolečka jsem postupně vystřídal tato čtyři nemocniční oddělení:DĚTSKÉ ODDĚLENÍNa tomto oddělení, jak jsem již v úvodu předeslal,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Anál, Mix, Lesbičky, Prstění, Zralé ženy

Můj život

  7. 5. 2010Neznámý autor

Život je krásný, někdo ho ale promrhá a někdo zase promrdá. Já jsem s ním udělala to druhé a trochu vám to chci ve zkratce vylíčit. Narodila jsem se za totality v době, kdy Gott, Neckář, Vondráčková a další zpěváci z té doby se začali šplhat na výsluní naší pop muzik. Otce jsem nepoznala a matka mě brzy nechala na pospas osudu u babičky a utekla neznámo kam. Babičce mě brzy sociálka sebrala a dala...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, První sex, Orál, Prstění, Anál

Posilovna

  17. 2. 2009EROTOMAN

Třikrát týdně chodím do posilovny vylepšit své tělo, vždy chodím dopoledne, ale dnešní shon, a nabitý program posunul návštěvu fitka až na večer. Zabrán do cvičení jsem si ani nevšiml že se blíží konec otvírací doby, až mne na to musela upozornit cvičitelka Míša, ještě jsem docvičil sérii cviků, sbalil věci, a šel do sprch, zjišťuji že jsem už poslední, že tady nikdo není, rychle svlékám propocené...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., První sex, Teen, Šukačky, Mix, Orál

Poprvé na grupu

  21. 10. 2017dominora

Nastoupila jsem po škole do jedné továrny jako účetní. V kanceláři se mnou seděl Milan a celý den mne svlékal očima. Jednou jsem zjistila, že si pod stolem bez studu honí ocas. V sexu jsem měla už zkušenost s naším ženatým sousedem Pavlem, který na mne každou středu, kdy jeho manželka jezdila ke své matce odvezl za město a tvrdě mne šoustal na louce, v zimě pak v bytě svého kamaráda. S nikým jiným...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Šukačky