Erotické povídky

Autor povídky:

Leszek

Kategorie:

Další povídky od Leszek:

Vloženo: 24. 7. 2016

Petřina zadní vrátka

Pozoroval jsem Petru, jak se souká z plesových šatů. Moc jí ten ohnivě červený komplet slušel a ladil s jejími zrzavými vlasy a oříškovýma očima. Ale mnohem krásnější byla bez něj. Ještě zpocená, rozpálená tancem a trochou alkoholu. Láskyplně jsem si ji prohlížel a při pohledu na její postupně odhalovaná záda a zadeček mi začal tvrdnout můj kolík. Rychle jsem ze sebe shodil sako i kravatu, přistoupil k ní zezadu a pevně ji obejmul v bocích. Byl jsem tím jejím rozkošným zadečkem fascinovaný jako had fakírovou píšťalkou. Chodili jsme spolu už víceméně dva roky a sex už od začátku neodmyslitelně k našemu vztahu patřil. Vyzkoušeli jsme mnoho poloh a spoustu praktik, ale svoji druhou dírku si bedlivě střežila. Občas mi sice dovolila polaskat jí prsty, nebo dokonce jazykem, to když byla čerstvě umytá a vymydlená. Ale to bylo všechno. Mému penisu zůstával ten otvůrek odepřen. A přesto, nebo možná právě proto, jsem po něm skoro šílel a stálo mne mnoho úsilí nevrhnout se na něj při každé vhodné příležitosti i proti její vůli.

I teď jsem zkusil využít situaci a hned, jak jsem ucítil, že pod mými doteky začíná její kundička vlhnout, už jsem roztíral její kapky až tam dozadu. Jemně, ovšem důrazně mi ale opět naznačila, že ani dnešek nebude výjimkou, takže nakonec jsme skončili „jenom“ u klasického způsobu, který zakončila důkladným spolykáním mojí nadílky. Nu což, někdy člověk nemůže mít kováře a spokojí se i s kovaříčkem.

Přesto mi to zůstalo v hlavě. Myslel jsem na její nepřístupné místečko všude, kudy jsem chodil. Různé předměty denního užívání mi svým tvarem připomínaly ženské pozadí a já se přistihoval, že čím dál častěji přemýšlím, jak dosáhnout jejího svolení. Ať už to bylo v práci, ve městě či v noci, kdy po dlouhém milování usínala v mé náruči. Možná…možná že jdu na věc přece jen moc přímočaře. Možná že by bylo lepší zvolit nějaký rafinovaný postup. Takovou romantickou podobu nordické lsti…

Konec zimy byl deštivý a když se po pár týdnech konečně oteplilo, udeřilo přicházející jaro s plnou silou. Na přírodu i na lidi. Sluneční paprsky rozehřívaly naše těla a vzbuzovaly v nás rozmarné vášně. Milovali jsme se v těch dnech s Petrou prakticky denně, a když bylo volno, začínali jsme už brzo odpoledne a po několika kolech prokládaných přestávkami končívali až po půlnoci. Peťulka byla v té době mimořádně náruživá, občas jsem měl pocit, že sex potřebuje dokonce víc, než já, což jsem dřív považoval za skoro nemožné. Teď však byla neodbytná. Za této situace mi pomohla náhoda. Byl jsem poslán na čtrnáctidenní školení na druhý konec republiky. Odmítnout jsem nechtěl, šlo o zajímavou možnost pro zlepšení mé odbornosti, ale pak mě napadla i další výhoda, kterou to v sobě neslo. Dva týdny bez milování. Petra se z toho skoro zblázní. Ostatně, já možná taky. Až se vrátím, bude k nezadržení. Tím spíš, že bude mít krátce po svých dnech. Po nich bývala v posteli k neutahání i za normálních okolností a i během menstruace jsem jí musel uspokojovat alespoň přes její klitoris. Což teprve když bude mít takovýhle absťák. Ještě nikdy jsem neodjížděl na pracovní pobyt tak natěšený, jako teď. Byl jsem přesvědčen, že po návratu zvítězím.

Školení bylo opravu zajímavé a tím, že jsem cítil blízkost svého úspěchu, se mi podařilo zaměstnat svůj mozek, jindy posedlý šoustáním do zadečku, nějakou jinou smysluplnou činností a dávat při kurzech pozor, takže to rozhodně nebyl ztracený čas. Občas jsme si s Petrou zavolali a vždy jsem si vyslechl, jak mi významně říká, že už se mne nemůže dočkat. Ke konci školení už to bylo těžko snesitelné i pro mě. Pravda, naposled jsem takovou dobu bez sexu zažil, než jsme spolu s Petrou před dvěma lety na jednom festivalu začali chodit. A milovat se. Tělo našemu mileneckému režimu uvyklo a tak jsem se každou noc na ubytovně budil s pevnou erekcí a po poslední noci už jsem zaznamenal na špičce přirození znamení mé touhy. Ještě že jsem měl pokoj sám pro sebe.

Když za mnou v pátek večer zaklaply dveře bytu, vrhla se na mne Petra hned na chodbě, skoro jsem ani nestačil položit kufry. Hladově se ke mně přisála, hladila celé moje tělo a vášnivě, skoro až majetnicky mě líbala. Byl jsem také hrozně rád z toho, že ji vidím a měl jsem co dělat, abych si ji nevzal hned tady, za dveřmi, bez zdržujícího svlékání. Každá hra se však musí hrát do konce. Proto jsem ji musel přerušit s výmluvou, že si potřebuji odskočit a rád bych po dlouhé cestě alespoň něco lehkého pojedl.

„Třeba mne?“ navrhla mi vesele, aby přehlušila zklamání z posunutého milování. Usmál jsem se, políbil ji na krk a do ouška zašeptal, že o to se rozhodně strachovat nemusí. Potěšeně na mne zamrkala. Opravdu jsem potřeboval alespoň několik soust. Naštěstí s tím Petra počítala a v lednici čekala připravená šunka i rajčata a papriky. Na teplý jarní večer ideální kombinace, zvlášť před fyzickou aktivitou. Po jídle jsem jí navrhl, že bychom se mohli vykoupat. Přece jen, člověk se při dlouhém cestování dost zpotí, zvlášť když ho absolvuje formálně oblečen. Okamžitě souhlasila. Než si odložila šaty, já už dávno ležel ve vaně a napouštěl ji osvěžující vodou. Vana nebyla stavěná pro dva lidi. V zaměstnání jsem nebyl tak dlouho, abych si mohl dopřát luxus nějakého toho moderního rohového zařízení. Tím spíš, že Petra svou vysokou školu teprve končila. Společné bydlení se nám u jejích rodičů podařilo protlačit především argumentem, že takhle výrazně ušetří za bydlení, neboť jsme se dělili jen o náklady na energie. Když se ovšem chce, je ke kýženému účelu dostatečná i vana obyčejných rozměrů.

Vstoupila do koupelny v lehkém světlemodrém župánku. Obdivoval jsem její krásu a hltal zrakem každičký kout jejího těla, jak jej zvolna obnažovala, až najednou tu stála docela nahá. I po těch dvou letech spolu mne ty křivky nepřestávaly udivovat. Pevnější postava a božské dvojky, věrně přitisknuté k sobě. Vlezla za mnou do vany a uvelebila se na mém těle. Zády se mi opírala o hruď, hlavu položenou na mém rameni a její nohy kopírovaly ty mé. Nebylo to nejpohodlnější, ale blízkost milované osoby to plně nahrazovala. Neodolal jsem a začal okusovat a cumlat její ušní lalůček. Spokojeně předla jako kočka, zvlášť když jsem začal hladit její ňadra. Přivřela oči a vychutnávala si příjemné pocity, které se rozbíhaly jejím tělem. Malinko se nadzvedla a vsunula ruku mezi sebe a mě, do mého rozkroku. Mírně natočená do boku mi svou něžnou rukou začala zpracovávat penis, nejdřív jej jen tak trochu osahávala a lehce se ho dotýkala, poté však začala dlouhými pomalými tahy s honěním. Teď jsem to byl já, kdo slastně zavíral oči a můj zrychlený dech se mísil s pravidelným čvachtáním vody. Postupně začala zrychlovat a už už to vypadalo, že si mé kopí zavede do sebe. Na to však nebyla správná chvíle.

„Umyjeme se, ne?“ řekl jsem jí nevinně. Udiveně na mne pohlédla, ale nakonec souhlasila. Začali jsme se vzájemně mydlit a naše těla byla brzo pokryta mokrou pěnou. Málem jsem to nevydržel a když jsem prsty roztíral po jejím mokrém zadečku kluzké gelové mýdlo a trochu zajel prostředníčkem za hranici jejího svěrače, myslel jsem, že jí to udělám hned na místě. Naštěstí jsem se ještě přemohl a za chvíli už voda splachovala pěnu z našich těl.

Vzal jsem ji do náručí, odnesl do ložnice a hned, jakmile ležela na posteli, jsem zabořil hlavu mezi její nohy. Vzrušeně sténala, nohy se jí třásly a tlačila mne hlouběji, kde ji můj jazyk vynášel do nebes. Nemohl jsem se nabažit její chuti, její vůně. Každá žena má své specifické aroma. Já měl to štěstí, že skoro všechny mé dřívější partnerky chutnaly skvěle a mohl jsem si dosyta užívat lízání těch nejsladších míst ženského těla. Ale u Petry to bylo něco jiného. Pramínky z její kundičky mne doslova omámily tak, jako se mi to ještě u žádné nestalo. Připadaly mi jako nektar, jako božský nápoj. Nevím, zda zapůsobila chemie našich těl, nebo zda to byl výsledek intenzity našeho vztahu, ale moct se vpít do Petřiny broskvičky pro mne často představovalo nejkrásnější část milostného aktu. Ostatně, Petra si na tento můj rozmar nikdy nestěžovala. Naopak, mnohdy jsem ji ještě před souloží přiváděl k orgasmu jazykem, někdy i vícekrát po sobě. Dlouze jsem teď lízal její poštěváček, jednou rukou ji hladil po proužku klenoucím se nad jejím ženstvím a druhým jsem přes stehna zvolna klouzal k jejímu zadečku a dírce, která mu vévodila. Začala oddychovat prudčeji a tiskla si mou hlavu do klína tak silně, jako by mne do něj chtěla ponořit. Utopit mne v záplavě vycházející z její studánky. Postupně se blížilo její vyvrcholení. Za tu dobu našeho milování už jsem to dokázal vcelku spolehlivě rozpoznat. Teď však poprvé jsem jí ho nehodlal dopřát. Ještě ne. Přestal jsem koncertovat jazykem na její kundičce a jen ji něžně líbal na vnitřní straně stehen. Pochopila, že ji chci ještě víc vydráždit. Umocnit její už tak obrovské vzrušení. Přistoupila na tu hru. Věděla, že lepší než čtvereček čokolády dnes je lepší celá tabulka zítra. Teď šlo navíc o zdržení v řádu minut, který měl zaručit její kundičce explozi. A to ona dovedla ocenit. Netušila však pravý důvod mého počínání. I když jsem se přesunul z jejího klína výš a teď se jazykem vášnivě dobýval do její ústní dutiny, má ruka stále masírovala její hýždě, ale útok na její análek jsem stále důkladně utajoval. Jen občas jakoby náhodou přejel prsty přes Petřinu hrázku.

„Já už bych moc chtěla šukat,“ zaprosila mne šeptem, když se jí podařilo ústy vymanit ze sevření mých rtů.

„Ano?“ usmál jsem se na ni. „A jak bys to chtěla, miláčku? Pomaličku? Nebo tvrdě?“

„Do bezvědomí,“ vydechla jenom. Pobavilo mne to, avšak rozparádilo ještě víc. Přetočil jsem ji na bok, nasadil žalud na okraj její kundičky a zajel dovnitř jako po másle. Hned od počátku bylo tempo přírazů bláznivé a mrdal jsem Petru, až její vzdychání přerostlo nejprve ve sténání a posléze skoro v jeden nepřetržitý táhlý výkřik. To se ale nedalo vydržet dlouho a já musel zpomalit. Šoustal jsem ji pomalými důkladnými tahy, jako by můj penis chtěl pořádně prozkoumat každý milimetr její šťavnaté pičky. Tak aby žádné místečko nebylo ušetřeno rozkoše. Takto jsem však směřoval přímo proti nejcitlivější části kundičky a po chvíli bylo opět jasné, že to na Petrušku přichází. Proto jsem do ní vplul až na doraz, avšak v přirážení nepokračoval, jen ji líbal na krku a na šíji. Napnula se jako kočka. Krk, to byla její obzvlášť citlivá erotogenní zóna, takže ani neprotestovala v tom, že naše šukání ustalo. Když jsem si byl jistý, že se Petřina cesta k orgasmu opět vrátila do bezpečné vzdálenosti, položil jsem se na záda a navedl na sebe. Náruživě na mne dosedla a jako správná jezdkyně si teď vychutnávala polohu na koníčka. Řádila na mne, zrychlovala a zpomalovala a mne uváděl do vytržení pohled na její plná ňadra, jak se houpají do rytmu jejího poskakování. Tentokrát jsem to byl já, kdo pod přívalem slasti prudce dýchal a spermie se už začaly šikovat na startovní čáře připravené vystřelit maximální rychlostí do Petřiny dělohy. Po čtrnácti dnech bez sexu přece jen nebylo divu, že to na mne přichází tak rychle. Musel jsem ze sebe Petru doslova setřást, její pička byla totiž k mému ptáku přímo připnutá.

„Všechno má svůj čas, miláčku,“ vysvětlil jsem jí a opět se vydal prozkoumávat ústy to její údolí. Tentokrát jsem však pořádně zapojil i prsty a za několik okamžiků mizelo všech pět průzkumníků stočených do kormoutu v jejím nitru. Můj jazyk kroužil po okolí, chvíli se věnoval klitorisu, chvíli stydkým rtíkům, chvíli Venušině pahorku. Čím dál častěji však směřoval i níž, pod pulzující horkou kundičku a vydával se po cestičce spojující obě místa ochutnávat její zadní otvůrek. Teď, bezprostředně po důkladném vymydlení neměla Peťka vůbec žádné psychické zábrany a o to víc si vychutnávala dvojí dráždění. Opět se jí zrychloval dech, opět se jí začalo chvět tělo v předzvěsti blížící extáze. A já ji opět přerušil. A pak znovu. A pak ještě několikrát. Zvýšil jsem napětí v její pičulce tím, že jsem do ní svazek svých prstů nořil až po kloub palce, nejširší místo na dlani. Jako bych tam chtěl ponořit celou pěst. Fisting nás oba dva vždycky lákal, jen se nám to nikdy nepodařilo v plné míře uskutečnit. Teď už to bylo velmi blízko a její roztažená měkká kundička už už vypadala, že mne přijme a spolkne až po zápěstí, když jsem toho opět nechal.

Petra skoro zaskučela. Touha jí způsobovala téměř bolestivá fyzická muka. „Už mě konečně udělej, ty zvíře!“ křičela na mne nepříčetně a bylo mi jasné, že teď nejpozději museli všichni sousedi zjistit, co se právě odehrává v našem pokoji.

„Rozumíš? Pořádně mě vymrdej k orgasmu! Jestli ještě jednou přestaneš, tak tě zabiju!“ pokračovala. Teď byla ta pravá chvíle. Po mé dosavadní činnosti na správných místech jejího těla jsem měl jistotu, že její zadeček je dostatečně zvlhčený šťávičkami z jeho na kluzkost bohatší sestry, což jsem podpořil při lízání i mými slinami. Navíc své odvedly i ruce, kdy jsem občas na kratičký okamžik zajel prsty právě i do kakaové dírky, byť v Petřině případě měla krásně růžovou barvu. Roztáhla doširoka nohy a přitáhla mne k sobě. Můj penis se octl přímo proti její žhavé jeskyňce. Nasměroval jsem jej dovnitř, ovšem schválně špatně a jakmile jsem zatlačil, sjel dolů k jejímu análku. Já ovšem v tlaku nepolevil, naopak jsem uchopil penis do ruky, aby získal jistotu pro dobývání, které ho čekalo.

„Ale to je přece…“ nadechla se Petra, načež jsem ji hbitě umlčel hlubokým polibkem. Rychle, než se z toho stihne vykroutit. Několikrát jsem se rychlými krátkými pohyby opřel pyjem o ten sevřený kroužek. Pokaždé jsem měl pocit, že povolil o trošinku víc své napětí. Celé se to odehrávalo v několika málo vteřinách, když jsem ucítil, že se její řiťka rozevírá, že se před mým žaludem objevila skulinka v její obraně. V ten okamžik jsem prudce přirazil. Cítil jsem, jak pronikám uvolňujícím se prstencem dovnitř. Petra chtěla vykřiknout, snad bolestí, snad rozkoší, snad překvapením, ale její hlas zněl pouze v mých ústech přitisknutých na těch jejích. Konečně jsem byl skoro celý uvnitř! I ve srovnání se sevřením dosud mladé Petřiny kundičky skýtal její zadeček naprosto nesrovnatelnou sílu. Počkal jsem několik chvil, než si zvykl na nezvyklý předmět, který do něj vstupoval ve směru dosud nepoznaném, poté jsem trošku povyjel a pak znovu. Slastí se mi zatmělo před očima. Teprve teď jsem zmírnil utiskování Petřiných úst a narovnal se. Pro moji páteř už byl nejvyšší čas. Žena na zádech, to přece jen není pro anál ta pravá poloha.

„Ty…!“ vykřikla, sotva se trochu nadechla. „Tohle máš u mě schované!“

„Ale nechceš, abych toho nechal, že?“ odvětil jsem, ale stálo mne spoustu sil, abych při té záplavě blaha mluvil srozumitelně.

„Opovaž se!“ varovně vydechla a sama se zadečkem vydala vstříc mému pyji. Na čerstvé anální odpanění si nevedla vůbec špatně.

Bylo to úžasné. Naprosto omamné. Za hlasitého sténání nás obou jsem plenil její nitro a užíval si fantastické těsnosti. A když začala stahovat svěrač pokaždé, když jsem přes něj přejel okrajem žaludu, myslel jsem, že rozkoší zešílím. Po chvíli už mne její svaly ždímaly naprosto zkušeně. Jako milence jsem jí prostě nemohl absolutně nic vytknout. A jako přítelkyni taky ne. Chtěl jsem se jí konečně odměnit a proto jsem přestal přidržovat Petřiny hýždě, jedna ruka začala zpracovávat její poštěváček, zatímco druhá jí opět vklouzla do jeskyňky a prováděla důkladnou masáž. Už tak pevné sevření ještě zesílilo tlakem prstů přes stěnu pochvy. Teď už jsme křičeli oba. Na Petru už šlo vyvrcholení a tentokrát přicházelo velmi rychlými kroky. Skoro jsem to ani nezaznamenal, protože šoustání análku mne téměř omračovalo. Ale hned, jak jsem si uvědomil, co se má odehrát, ještě jsem zintenzivnil prstění pičky.

„Oooch! Víťo! Tyyy…! Já už…! UŽ! UUUUUŽ!!!“

Její kundička explodovala. Zmítala se v prudkých křečích, při kterých začala stříkat čirou tekutinu, která se tříštila o mou ruku neutuchající ve zpracovávání broskvičky. Občas se stávalo, že při zvlášť podařeném milování Peťulka trochu vystříkla. Ovšem takhle ještě ne. Proud se zastavoval až o můj podbřišek a pod námi vlhlo prostěradlo i s matrací. Ale to nebyl jediný pocit, který jsem cítil. Ta těsnost, to vzrušení a záchvěvy otřásající stěnami jeskyňky mé milované, to mne posunula za bod, z něhož už není návratu. Divoce a bezohledně jsem přirážel, jak jsem cítil proud semene řítící se tělem a v okamžiku vrcholu jsem přirazil až na doraz. Semeno ze mne prýštilo skoro jako voda. Pumpoval jsem sperma do jejích střev v takovém množství, až jsem cítil, jak vytéká kolem pyje ven ze zadečku. Nepříčetně jsem křičel Petřino jméno, stejně jako ona volala před malinkou chviličkou to mé. Tak, jak vybuchla ona, jsem ji se stejnou silou následoval já.

Úplně vyčerpaní jsme se svalili na postel a bylo nám jedno, že se pod nás vpíjí vlhké šťávy našich těl.

„Petruško…“ začal jsem, „to bylo naprosto…“

„Pšššt,“ přerušila mne vysíleně a přiložila mi prst na ústa. „Nemluv. Jen vychutnávej.“

Stiskl jsem její ruku a přitulil se k ní…

Leszek © 2016

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Tátova milenka

  13. 6. 2017Neznámý autor

Novou přítelkyni mého otce jsem nenáviděl. Kvůli ní opustil mámu a ta se v rozvodovém řízení den co den hroutila a já ji musel chodit do nového bytu utěšovat a starat se o ni. Dům bohužel zůstal otci a jelikož druhé patro patřilo mně a měl jsem v něm zařízené poměrně luxusní bydlení za minimální náklady, musel jsem snášet otcovy návštěvy mladé pětadvacítky v přízemí. Kdykoliv jsem prošel spodním patrem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Fisting, Orál

Nechtěná: Oplodnitelka

  6. 10. 2023Skálinka

Na tohle v poslední době nebyla Bára ani trochu zvyklá. Ve své kundičce měla zabořený mužský, nebo spíš klukovský penis, ale docela slušný, jeho majitel se na ní vzpínal a snažil se udělat si dobře. Byl přesvědčen, že když se to líbí jemu, musí se to stejně intenzívně líbit i partnerce. Ta, po pár týdnech sexuální komunikace výhradně se ženami, byla poněkud rozpačitá, protože její partnerky vždy dbaly...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting, Lesbičky

Já subík 2 - Erotické pomůcky

  21. 12. 2015Radekk3

14 dní uběhlo jako voda a já se nemohl dočkat společného školení. Dle dohody jsme po celou dobu neměli žádný společný kontakt. Měl jsem však jeden domácí úkol, oholit si přirození. Přemýšlel jsem jak to navléknout a nevzbudit podezření, nikdy jsem to nedělal. Nakonec jsem zvolil nejjednodušší cestu, prostě ho v neděli dopoledne oholil a hned jej předvedl manželce jako překvapení.
 V úterý jsem vyrazil...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Otroci, BDSM, Spanking

Hlasité mrdání

  15. 3. 2015Neznámý autor

Jednou takhle na koleji jsem kolem jedenácté večer slyšel divné zvuky… Takové kvílení, sténání, nebo jak bych to popsal. Protože byl víkend a kolej byla skoro prázdná, dost mě to udivilo. Hned jsem šel na chodbu, abych zjistil, co to je. Na chodbě to bylo slyšet víc! Pomalu jsem se plížil a natahoval uši. Teď už nebylo pochyb – byla to nějaká holka, která hrozně hlasitě vzdychala a hekala… Jednoznačně...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix