Erotické povídky

Autor povídky:

Leszek

Kategorie:

Další povídky od Leszek:

Vloženo: 6. 3. 2017

David a Vlaďka

David pracoval na horské chatě už čtrnáct dní a začínal z toho být pěkně nervózní. Ne že by se mu tam nelíbilo. Práce to byla zaplacená dobře, chata patřila známým jeho rodičů, těm tu navíc vypomáhala jejich nadmíru sympatická šestnáctiletá dcera Vlaďka, takže v tomhle ohledu si neměl na co stěžovat, to ne. Ale už dva týdny neměl nasazenu vložku. A právě proto byl nervózní. Potřeboval si obléci kalhotky, nasadit vložku a pořádně se do ní udělat. Zapomněl doma před odjezdem nějaké ukrást matce nebo starší sestře a teď trpěl. Jen jednou nedovřenými dveřmi Vlaďčina pokoje zahlédl, jak otevírá nový balík a celý vzrušený si pak u sebe na posteli vyhonil, jenže to nebylo ono. Potřeboval cítit vložku mezi nohama, potřeboval, aby se jeho obnažený žalud dotýkal toho hedvábného povrchu. Vždy když dosáhl vrcholu a jeho semeno se vsakovalo do vložky, cítil nepopsatelnou rozkoš. Několik posledních dnů schválně chodil uklízet především do pokojů pronajatých ženami, a když u nich uviděl balení vložek, vzrušením se mu stáhlo hrdlo a celý zmalátněl. Vždy si na něho aspoň sáhnul a penis v kalhotách mu pěkně ztvrdnul. Ale dnes se snad konečně dočká. Vlaďka měl jet spolu s otcem dolů do města na velký nákup. Hned po jejím odjezdu využil příležitosti a v nestřežené chvíli, kdy na chodbě nikdo nebyl, vzal za kliku jejího pokoje. Měl štěstí. Nechala odemčeno. Z balíku na nočním stolku vzal jednu vložku a z jejího šatníku rozechvělýma rukama vytáhl krásné krajkové kalhotky a obojí šel rychle ukrýt k sobě. Nechtěl riskovat a s vložkovou onanií počítal až večer v posteli.

Večer, poté co se i poslední hosté odebrali do svých pokojů, David s Vlaďkou ještě uklízeli společenskou místnost a pak se chvíli dívali na televizi. Program je ale moc nezaujal, tak se rozhodli jít spát.

David si skočil do pokoje pro pyžamo. V koupelně se rychle osprchoval a jakákoliv myšlenka na vložku mu působila topoření penisu. Musel se hodně ovládat. Nemůže přece z koupelny vyjít se stojícím ptákem. Utřel se a oblékl si pyžamo. Sklonil se ke kosmetické tašce, ve které nosil do koupelny hygienické potřeby. Jenže tentokrát v nich nesl i kontraband. Už na něj vykukoval. Nic lepšího si snad v tuto chvíli ani nemohl přát. Jeho penis na dotek vložky okamžitě zareagoval a byl tvrdý jako kámen. David tyto situace již dobře znal a dokázal je vždy zvládnout. Vždyť vložky nosil již několik let. Zatlačil ztopořený penis v podřepu dozadu mezi nohy a co nejsilněji jej stehny stiskl. Pak se začal pomalu narovnávat a myslel na ty nejnepříjemnější věci, které se mu v životě přihodily. Cítil, jak erekce pomalu ustupuje. Konečně mohl uvolnit pyj ze sevření. Stále ještě nebyl zcela v klidovém stavu, ale už se s ním dalo vyjít z koupelny.Zahlédl ještě Vlaďku, jak schází po schodech dolů, asi za rodiči.

„Dobrou noc,“ křikl na ni.

„Dobrou,“ odpověděla.

Zaklaply za ním dveře od pokoje. S ulehčením se opřel zády o stěnu. I když to pro něj bylo hrozně těžké, ještě chvíli musel vydržet. Vzal si tedy knížku a začal si číst. Za chvíli slyšel, jak za Vlaďkou zaklaply dveře od koupelny. Vstal a svlékl ze sebe kalhoty od pyžama. Navyklým pohybem stáhl předkožku ze žaludu a vložil polotuhý penis dozadu mezi nohy a silně je stiskl. Právě včas, neboť erekce se začala hlásit o slovo. Z vložky odstranil ochranný lepicí pásek a nalepil ji na kalhotky. Začal si kalhotky s vložkou opatrně oblékat. Došel až ke kolenům. Mírně povolil sevření stehen a natáhl si kalhotky až úplně nahoru. Cítil, jak se penis uvelebil ve vložce a ztuhnul, co mu kalhotky a vložka dovolily. Pohladil se mezi nohama a byl v sedmém nebi. Na toto čekal dlouhé dvě neděle. S každým pohlazením sebou penis vždy mírně cuknul. Kdyby nebyl uvězněn v kalhotkách, trčel by dopředu tuhý jako kámen. David ale nespěchal, nechtěl se rychle udělat a ukončit tak ty nádherné okamžiky. Kdoví, kdy se mu podaří ukořistit další sametový poklad. Přestal se hladit. Zjistil, že v nastalé euforii zapomněl nalepit křidélka. Odlepil z nich tedy pásky a křidélka přilepil. Teď konečně vložka seděla perfektně.

Uslyšel, jak se otevřely a zavřely dveře od koupelny. Vlaďka. Přešla kolem jeho pokoje, ale za chvíli se její kroky ozvaly znovu a směřovaly přímo k jeho pokoji. Co teď? Co může ještě chtít? Sundat a schovat kalhotky by již nestačil a navíc by se mu postavil. David si tedy rychle oblékl kalhoty od pyžama a předstíral, že si skládá oblečení.

Vlaďka zaklepala a pootevřela dveře: „Můžu ještě?“

„Jasně, akorát se chystám spát. Co potřebuješ?“ snažil se David o nenucený tón, ale sám slyšel, že se mu to nedaří. Jeho hlas zněl trošku přiškrceně. Vešla dovnitř.

„Máma ti ještě posílá nové povlečení, tohle už máš, cos u nás nastoupil, tak ať je tu hezky čisto.“

David chtě nechtě musel náklad převzít a dát se do povlékání.

„Teda, na někoho, kdo pracuje jako pokojová služba s tím pěkně bojuješ. Ukaž, pomůžu ti,“ nabídla se.

„To je dobrý, zvládnu to sám,“ odmítl David. Chtěl, aby Vlaďka co nejdříve odešla. Hodil povlečený polštář na postel a uhladil ho rukou. Přitom se ale mírně předklonil a pyžamové kalhoty mu obepnuly zadek. Až příliš pozdě si uvědomil, že udělal chybu. Rychle se narovnal, doufajíc, že si Vlaďka ničeho nevšimla. Ta zprvu nevěřila svým vlastním očím, viděla však velice dobře - pod napnutým pyžamem se rýsovaly kalhotky. A jí samé v té chvíli proletěl hlavou obrázek jejího pošramoceného balíku s vložkami a spojil se s tím, co právě zahlédla. Na zlomek sekundy tomu nechtěla uvěřit. Pohlédla tvrdě na Davida a ten poznal, že je zle.

„Davide, co máš pod pyžamem?“ uhodila na něj přímo.

„Nic, to jsou jen slipy,“ zmohl se na chabou odpověď.

„Tak slipy, jo? To se na ně ráda podívám,“ pronesla Vlaďka

Její reakce byla tak rychlá, že se nezmohl na žádný odpor. Vlaďka k němu přiskočila a strhla mu pyžamové kalhoty. Zůstala před ním klečet a civěla mu nevěřícně do rozkroku.

„Jak mi vysvětlíš, že tvoje slipy vypadají přesně jako moje kalhotky. A já myslela, že se ztratily někde v prádelně. A navíc jsi vzal i moji vložku. Prase jedno!“

David stál jako přimražený, neschopen slova. Tak se na tento večer těšil a tak se to zvrtlo. Přesto však stále cítil ztopořený penis ve vložce.

„Okamžitě to sundej!“ rozkázala Vlaďka, ale byl to rozkaz jen proto, aby něco řekla, protože nečekala, až David uposlechne, a sama mu stáhla kalhotky ke kolenům. Uvolněný vzrušený penis na nic nečekal a vymrštil se jí přímo proti obličeji.

Vlaďka na moment ztuhla. Sice si říkala, že by jí ten o rok mladší kluk možná mohl zpříjemnit zdejší pobyt, ale takhle si ho ještě ani nepředstavovala. Jeho mužství sice na délku nepřevyšovalo ostatní penisy, které zatím měla možnost poznat, ale co do průměru byl neobyčejně vyvinutý. Vlaďka byla momentálně již půl roku bez přítele, takže byla dost nadržená a navíc si v koupelně trošku hrála se svojí mušličkou. A když teď uviděla Davidův mohutný ztopořený penis, pocítila silné zrušení a neodolatelnou touhu.

„Páni, ty ho máš velkého,“ řekla a na moment se odmlčela. „Mohu se ho dotknout?“ zaprosila.

David ucítil změnu v jejím chování a byl tím dost zmatený. Rychle ale pochopil, že pokud si bude Vlaďka hrát s jeho ptákem, asi těžko pak bude moci žalovat rodičům, že on nosí její kalhotky a vložky, proto souhlasně přikývl.

Vlaďka nejdříve penis nesměle pohladila, pak si dodala více odvahy a pevně jej sevřela v dlani. Bože, jak byl tvrdý a tlustý! Cítila, jak silně vlhne a rukou instinktivně stojící péro několikrát pohonila. Na špičce žaludu se objevila čirá kapička tekutiny, známka Davidova silného vzrušení. Vlaďka ztratila veškeré zábrany. Něžně žalud políbila a jazykem kapku slízla. Její rty pevně obejmuly žalud a ten pomalu mizel v jejích ústech, které musela doširoka rozevřít, aby ho vůbec polkla. Sála jako o život a David začal okamžitě vzrušeně vzdychat. Cítil, že se blíží jeho vyvrcholení.

„Vložku,“ zaprosil, „já chci stříkat do vložky.“

Vlaďka jako by neslyšela a ještě zrychlila kmitání jazyka po žaludu.

„Vlaďko, prosím tě, udělej mi to do vložky. Čtrnáct dní jsem se na to těšil,“ znovu zažadonil David.

Vlaďka s penisem v ústech mu upřeně pohlédla do očí. Pak odlepila vložku z kalhotek, které měl David po celou tu dobu staženy ke kolenům, obejmula jí penis a začala ho honit. Zdálo se jí, že ještě víc ztuhnul. Jakmile David ucítil na žaludu hebkou vložku, už to déle nevydržel a celou svoji dávku do ní vystříkl. Vlaďka poprvé v životě viděla chlapa ejakulovat do vložky a musela si přiznat, že ji to kupodivu velice přitahuje a vzrušuje. Utřela zbytky semene ze žaludu. Pohybovala vložkou nahoru a dolů a pozorovala, jak po ní sperma stéká a pomalu se do ní vsakuje.

„Chvíli počkej,“ řekla a odběhla.

David slyšel, jak vešla k sobě do pokoje a vzápětí byla zpátky s čistou vložkou.

„Na, nasaď si ji, chci vidět, jak to zvládáš.“

David nevěřil svým očím a uším. Přesto si od ní vložku vzal. Odlepil pásek, mírně se předklonil a napnul rozkrok kalhotek. Zkušenými pohyby nalepil vložku a kalhotky si oblékl. Pak přilepil křidélka.

„Jde ti to,“ řekla Vlaďka uznale. „Fakt to děláš jako opravdová ženská. Jak dlouho už je nosíš?“

„Asi tři roky," přiznal se David.

„Páni, tak to se nedivím, že jsi získal takovou zkušenost. Ale chlapečku, když jsem udělala dobře já tobě,“ pronesla Vlaďka smyslně, přistoupila k němu a pohladila ho v rozkroku: „tak teď uděláš dobře ty mně.“

Položila se na postel, vyhrnula noční košilku a poodhrnula stranou kalhotky. Na Davida hleděla pořádně mokrá růžová mušlička, ozdobená úhledně zastřiženým proužkem světlých chloupků.

„Hezky mi ji vylížeš, pořádně a hodně hluboko,“ řekla mu hlasem nepřipouštějícím námitky. „Jen zkus, jak nádherně voní. No tak, ochutnej moji šťávičku.“

David byl ještě panic. Sice viděl spousty nahých žen na obrázcích a několikrát tajně pozoroval svou sestru při oblékání, ale takhle zblízka skutečnou kundu ještě neviděl. Stál tam proto trošku zaražený.

Vlaďka si všimla jeho rozpaků.

„Neboj, to zvládneš.“ Při těch slovech si rukou masírovala mušličku a zajížděla prstem dovnitř.

„Tak pojď a ukaž, co umí ten tvůj mlsný jazýček.“ vábila ho a při posledních slovech si prsty roztáhla kundičku.

David to už nevydržel, klekl mezi Vlaďčiny roztažené nohy a sklonil hlavu k jejímu klínu. Ucítil omamnou vůni vzrušené kundy. Probudily se v něm přirozené instinkty. Políbil proužek chloupků a jazykem přejel kundičku zespodu až nahoru. Vlaďka zasténala. David se přisál na roztouženou mušličku, zpracovával ji rty a přitom sál vytékající šťávu. Najednou zajel jazykem dovnitř a Vlaďka se proti němu vzepjala v bocích. Rychle kmital dovnitř a ven, sál zduřelý poštěváček a Vlaďka dýchala stále vzrušeněji.

„Otoč se ke mně zadkem,“ poručila mu.

Sotva ji uposlechl, začala ho přes vložku znovu dráždit. Cítila, jak se vložka tře po obnaženém žaludu a jak se při tom masírují i koule. Hrozně ji to vzrušovalo a podle rostoucího tlaku v Davidových kalhotkách jeho samotného také.

„Rychleji a hlouběji,“ poručila a sama zrychlila i své pohyby na jeho penisu. David několikrát zasunul jazyk, kam jen to šlo a Vlaďka se celá prohnula prožívajíc obrovský orgasmus. Sevření její dlaně ještě zesílilo a honila Davida, jako by chtěla, aby ze sebe dostal celou svoji prostatu i koule. Chtěla vidět, jak vypadá penis ve vložce a jak do ní stříká. Proto stáhla Davidovi kalhotky až pod zadek. Objevil se nádherný pohled na zduřelý, temně rudý žalud obalený v bílé vložce. Se zalíbením sledovala pohyby vložky po penisu. Náhle v něm zacukalo a první mohutný výstřik spermatu se začal vpíjet do vložky. Byl však natolik silný, že část semene stříkla Vlaďce na obličej. Usmála se a pozorovala, jak další výstřiky zalévají vložku. Roztírala si semeno po obličeji a prstem na poštěváčku si přivodila další rychlý orgasmus. Oba klesli vyčerpáním na postel.

Ráno si David trošku déle poležel v posteli a hladil se přes vložku mezi nohama, když do jeho pokoje bez zaklepání vplula Vlaďka.

„Čau,“ řekla, hned když za sebou zavřela, „onanuješ? Nechceš pomoct?“ zeptala se s úsměvem.

„Jen se tak hladím.“

„Hele vzala jsem ti jedny moje rezervní,“ zamávala mu před obličejem balíkem vložek. „Teď jsou tvé. Abys je nemusel tajně krást. Kalhotky ti zatím budu půjčovat. A ještě pro tebe něco mám.“ Sáhla do tašky a vyndala malou krabičku. „Zkoušel jsi už také tampony?“

„Ne, to mne ještě nenapadlo. Jak jsi na to přišla?“

„Říkala jsem si, že když tě tak vzrušují vložky, že by tě také mohly vzrušovat i tampony. Takže jestli chceš, můžeme ti ho zkusit zavést.“

„To víš, že chci. Počkej chvilinku, skočím se opláchnout.“

Za moment byl zpět. Lehnul si na břicho na postel a čekal, co bude dál. Vlaďka mu stáhla kalhotky ze zadku.

„Roztáhni trošku nohy.“

Poslechl a Vlaďka prsty roztáhla půlky od sebe. Přiložila aplikátor k dírce a zatlačila. Aplikátor trošku zajel dovnitř, ale dál se mu nechtělo. Zatlačila ještě víc, ale tampon ne a ne zajet dovnitř.

„Možná by to chtělo namáznout,“ navrhnul David. Natáhl ruku a podal velkou tubu indulony. Vlaďka namazala špičku aplikátoru a jemně potřela i Davidovu dírku. Tato operace mu nebyla nepříjemná. Vlaďka opět přiložila špičku aplikátoru a jemně zatlačila. Aplikátor si začal pomalu razit cestu dovnitř.

„Jaké to je?“

„Skvělé,“ pochvaloval si David.

Zasunovala aplikátor až po vroubky do Davida a začala vtlačovat tampon do jeho útrob.

„Ách, to je paráda, netušil jsem, že to může být tak nádherné.“

„Vidím, že se ti to moc líbí.“

Vytáhla aplikátor, sáhla pro vložku a začala přes ni honit Davidův penis, který byl po zavádění tamponu tvrdý jako kámen.

David chroptěl blahem. Tohle ještě nezažil. Vlaďka mu dala vlastní vložky, slíbila mu půjčit kalhotky, zavede mu tampon a ještě mu honí péro s vložkou. Bylo to pro něho natolik vzrušující, že Vlaďka po chvíli honění ucítila, jak v penisu zatepalo a David vystříkl svoji dávku semene do sametového obojku.

„Teda, jsi skvělá, to bylo super.“

„Ty jsi také včera nebyl špatný. Myslím, že si to zopakujeme a večer mne pěkně vylížeš.“

Další průběh brigády začínal vypadat velice slibně.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Jak jsem se ženil

  12. 1. 2014Neznámý autor

Někdo by mohl říct, že jsem ten největší parchant na světě – ve svůj svatební den, když už bylo po obřadu, jsem byl své novopečené ženušce opakovaně nevěrný. Co, taky si myslíte, že jsem odpornej sviňák? Tak já vám vysvětlím, jak to celé bylo… Svoji ženu Pavlínku jsem si bral po desetileté známosti. Začali jsme spolu chodit někdy v patnácti a od té doby jsme byli skoro pořád spolu (i když já jsem...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix

Kamarádovi narozeniny

  28. 11. 2010Senior68

Kamarád, který patřil k místní smetánce, slavil 45 narozeniny a já jsem byl mezi pozvanými na velkou párty, která se konala v jeho vile a přilehlé zahradě s bazénem v sobotu od 13 hodin. Dostavil jsem se krátce po třinácté, popřál mu k narozeninám a předal malý dárek a pro paní domu květiny. Lída, jeho žena, byla velice krásná a příjemná žena, která dělala ředitelku jedné reklamní agentuře. Pavel,...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Prstění, Šukačky, Orál, Mix, Anál

Manželka velvyslance

  14. 12. 2021jentaknekdo

1 V PALÁCI Dívka vykřikla. S rukama svázanýma za zády ležela tváří dolů, ohnutá v pase přes široký stůl ze dřeva Iroko. Provaz, uvázaný kolem krku a protažený otvorem v desce stolu, byl připevněný k trnoži pod ní a představoval její jediné pouto. Ne že by jí to nějak pomáhalo. Už skoro přišla o celou svou skrovnou uniformu služebné, a podle toho, jak se ten surovec za ní oháněl bičem, nebude trvat...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Bondage, Orál, Prstění, Spanking, Znásilnění, Šukačky

Záchodová panenka

  23. 1. 2008Filthinka

"Já už se tu snažim dost dlouho. Je na čase, abys pro naši domácnost taky trochu něco vydělala ty", řekla mi včera má nevlastní teta a mně se trochu zatočila hlava. S tetou žiju už od malička, moje matka mě nechtěla, otcem je buhví kdo. Měla jsem štěstí, že se mě ujala matčina nevlastní sestra, jinak bych skončila v děcáku.
Když teď teta začala o tom, že bych měla něco vydělat já, mlhavě sem tušila...  celá povídka...
Kategorie: piss, Petting, Orál, Piss, Extrémy