Erotické povídky

Koření našeho manželství

Se ženou jsme se poznali docela mladí. Měli jsme každý tehdy za sebou jen pár známostí, víceméně letmých. Ale poznali jsme, že naše láska je ta pravá. Že jsme jeden pro druhého stvořeni. A i po patnácti letech manželství nás tohle přesvědčení neopouštělo. Naopak, měli jsme dojem, že naše zamilovanost a oddanost sílí ode dne ke dni. Ovšem, dlužno říct, že se vyskytly i určité komplikace, a to v zásadní oblasti – v posteli. Přeci jen, po takové době spolu už naše těla na sebe nereagovala tak ohnivě, jako když nám bylo dvacet. Prostě se po čase dostavil určitý stereotyp. Pravda, šoustali jsme spolu stále a rádi. Skoro bych řekl, že manželka se s blížící se čtyřicítkou stávala v sexu skoro nenasytná. Ale přesto si člověk po určité době uvědomí, že vesměs všechno už tu na různý způsob bylo. O to větší však byla naše radost, když se nám občas podařilo odhalit nějakou novou tajnou komnatu našich fantazií, která zpestřovala milostný život…

Přišel jsem z práce trochu unavený. Měl jsem toho v posledních týdnech moc, abych mohl odjet na dovolenou s jasnou hlavou. Naštěstí už byl pátek a já bez obav, jakmile jsem po návratu vybalil nákup a převlékl se do domácího, načal jsem láhev bílého a rovnou si nalil dvě deci. Otevřel jsem okno do zahrady, uvelebil se v křesle a poslouchal vytrvalé bubnování deště o okenní římsu.

Asi jsem trochu dřímal, když mne vzbudil příchod mé ženy.

„Jé, ahoj miláčku, ty už jsi doma?“ zeptala se překvapeně. Všimnul jsem si malého balíčku, který svírala v ruce.

„Ahoj, lásko,“ odpověděl jsem, „povedlo se mi ty obchody stihnout rychleji. Naštěstí nebyly nikde takové akce, že by se člověk přes další lidi neprotlačil k regálům.“ Pomalu jsem se zvedal, připraven na to pomoct manželce s úklidem.

„Kde jsou děti?“ ptal jsem se.

„Jely na to soustředění se souborem,“ slyšel jsem, jak mi odpovídá odněkud z hořejšího patra domu, asi z ložnice. „Vždyť jsi jim na to přece dával peníze.“

„Ach tak, to už je tento víkend? Já myslel, že až příští.“

Po chvilce se žena vrátila, už bez balíčku.

„Asi nějaké drobnost pro děti,“ pomyslel jsem si a pustil to z hlavy, zatímco jsem dával dohromady vysavač.

Když jsme končili s gruntováním, byl už čas večeře. Na pořádek jsme oba dva hákliví, takže uklízíme velmi důkladně a většinou ještě kontrolujeme, jestli to ten druhý nešidí. Jen tak, pro jistotu.

„Nechceš něco pojíst?“ zeptala se manželka.

„Díky, nemám hlad,“ odvětil jsem. Ty tam byly doby, kdy jsem byl schopný sníst porci jako pro medvěda a ještě se mlsně rozhlížel, nezůstalo-li něco ve skříni. Teď jsem zvládal jet celý den jen o snídani. Zato mě napadlo dát si koupel.

„Tak to půjdu s tebou,“ připojila se žena. Nebyl jsem proti.

Sice bylo léto, ale v našich končinách už třetí týden řádila studená fronta, proto jsem výjimečně napustil vanu plnou horké vody a vzápětí jsme v ní už oba relaxovali. Pustil jsem k tomu výběr uklidňující hudby, kterou jsem většinou poslouchal, když se mi v noci nedařilo zabrat. Také teď jsem počítal s tím, že bych to v té malé domácí lázni zalomil, ovšem manželka měla jinou představu. Rozpálená horkým prostředím se ke mně přitulila a začala mne masírovat. Cítil jsem, jak mé tělo pomalu opouští únava a naopak se v něm rozlévají příjemné pocity. Po chvíli jsem jí navrhl výměnu, proti čemuž vůbec neprotestovala. Nakonec jsme se i vzájemně umyli. Překvapila mne její důkladnost, neboť mne vymydlila úplně všude.

„Asi chce využít toho, že děti nejsou doma,“ napadlo mne a začal se těšit. Měl jsem ostatně tytéž úmysly, jen jsem s jejich realizací vinou mého omylu počítal až další týden.

Vydali jsme se do ložnice pro pyžama, i když ještě bylo tak pozdě a venku stále ještě svítilo slunce, byť už z větší části skryté za obzorem. Nemohl jsem svůj noční úbor nikde najít. Vylezl jsem za postel a nahlédl za ni, nezapadl-li tam. Najednou jsem ucítil za zády manželku.

„Otoč se,“ řekla mi. V dobré víře, že třeba mé pyžamo našla, jsem se na posteli obrátil. Než jsem se však nadál, obepínala má zápěstí pevná kovová pouta, která jsme občas používali pro zpestření našich radovánek, a má žena mne velmi mrštně připevňovala ruce ke kovovému čelu našeho lože.

„Mám pro tebe překvapení,“ zašeptala mi sladce a políbila na krk. Vzápětí vytáhla z nočního stolku ještě masku na oči a přetáhla mi ji přes hlavu. Neviděl jsem vůbec nic, o to bystřeji však reagovaly mé ostatní smysly. Jakmile jsem byl znehybněn nahoře, nadzvedla mi ještě pas a podložila mne polštářem. Vzápětí pak pevně ukotvila i mé nohy. Byl jsem prohnutý do mírného oblouku, napjatý skoro jako struna. Hned na to se manželka zdvihla z postele a začala něco chystat. Slyšel jsem, jak pokládá na noční stolek různé předměty, ale podle zvuku je nebylo možné identifikovat. Nepochyboval jsem, že šlo o obsah toho balíčku, který přinesla odpoledne.

Jakmile bylo vše hotovo, začala se mi naplno věnovat. Nejdříve se se mnou dlouze a krásně líbala, aby se pak usídlila u mých bradavek. Oba nás vzrušovalo, když mi po nich nejprve kmitala jazykem a následně za ně začala tahat a okusovat je. Znala správnou míru a dovedla udržet způsobovanou bolest v příjemných intencích. Ostatně, byla to především její záliba, když mne měla ve své moci a mohla si s mým hrudníkem dělat, co se jí zlíbilo. Vzrušovalo ji to snad ještě víc, než mě. Někdy mne po bradavkách škrábala, jindy na ně zase připevňovala kolíčky či žabky ze záclon, dokonce je občas trýznila i horkým voskem. Teď se však spokojila s pouhými hrátkami, které jí umožňovalo její tělo. Bylo to pro mne dost dráždivé, takže ve chvíli, kdy přesunula pozornost k mému pyji, našla ho už v plné pohotovosti. Zřejmě ji to potěšilo a okamžitě jej začala zpracovávat ústy, stejně nemilosrdně, jako předtím bradavky. Nevynechávala však ani koule. Jemně je masírovala a šimrala jazykem, který však po chvilce sjel z šourku na hráz a zastavil se až na mém análku. Roztažené nohy a zdvižená pánev jí zaručovaly dobrý přístup a já se čím dál víc nořil do slastných pocitů, vycházejících z rozkroku, kde manželčiny ruce tak důkladně a zkušeně masírovaly můj klacek, zatímco se ústy dobývala do mé díry. Mám zadek docela chtivý takovýchto hrátek a když mi do něj manželka při souloži vrazí prst nebo i dva, jsem pak k nezastavení a šukám ji jako smyslu zbavený. Tohle nynější zacházení mne tedy tolik nepřekvapovaly. Novinkou však bylo, když jsem ucítil, jak mi roztírá kolem řiťky kromě svých slin také gel. Na jednu stranu při dotyku příjemně chladil, vzápětí pak ale začal prohřívat svaly a já cítil, jak umocňuje mou touhu. Byl jsem zvědavý, k čemu je takový postup dobrý. Přece by to moje žena nedělala jen tak. Nemusel jsem čekat dlouho.

Ucítil jsem na svém otvůrku zvláštní dotyk. Tohle už nebyly její prsty, ani ústa. Tohle byl nějaký pevný předmět. Trochu jsem se ošil, ale pouta mi příliš nedovolila.

„Uvolni se, miláčku,“ řekla mi žena uklidňujícím tónem, „bude se ti to líbit, uvidíš.“ Ten hlas mne zlomil. Překonal můj odpor a já cítil, jak mi svěrače povolují a jak se můj konečník roztahuje pod náporem čehosi neznámého. Cítil jsem, jak tlak proniká hlouběji a hlouběji, jak manželka několikrát onen předmět vytahuje a zase ho vrací, jako kdyby hledala nejlepší polohu. Asi už byla spokojená, protože pojednou přerušila mrdání mého zadečku a její ruce zašmátraly mimo mé tělo. Nevím, co jsem zaznamenal dřív. Jestli zvuk vibrací, nebo jejich záchvěv, ale bylo to mimořádně intenzivní. Vykřikl jsem překvapením i slastí. Zařízení, které jsem měl vražené v sobě a jehož zahnutý oblouk mě objímal i zvenčí až po koule, směřovalo špičkou přímo proti prostatě. Cítil jsem, jak mi vibrace útočí právě a především na toto místo, jak jej doslova rozechvívají. Paralyzovaly snad celý můj klín. Penis začal ronit první voňavé slzy a bylo jich tolik, že stékaly skoro jako malý potůček podél uzdičky a usazovaly se na koulích.

„Pána to tak moc vzrušuje?“ usmála se žena. Nebyl jsem schopen slova, jen jsem souhlasně zamručel.

„Nemysli ale, že si na své přijdeš jen ty,“ řekla mi rozhodně. Vzápětí už seděla v devětašedesátce přitisknutá klínem k mému obličeji.

„Lízej mně!“ křikla na mě, „pořádně mi to udělej pusou, nebo ti ho ukousnu.“ Na potvrzení svých slov mi jemně stiskla zuby žalud. Neváhal jsem ani vteřinu a zabořil okamžitě jazyk do té vlhké houštiny. Snažil jsem se tu její kundu pořádně projíždět, pil jsem všechnu šťávu, která z ní vytékala. Ona v záchvěvu rozkoše jezdila pičkou nejen po mých ústech, ale třela se celá od brady až po nos. Měl jsem celý obličej zmáčený tím jejím kundím nektarem, který tak božsky voněl a jehož chuť jsem měl nesmazatelně vrytou do paměti. Manželka sténala a házela sebou, což mi vždy umožnilo trochu se nadechnout. Opravdu jsem kyslík potřeboval. To, co mi prováděla tou svou rozmáčenou broskví v obličeji a silné vibrace zmítající nejen prostatou, ale i celým tím aparátem žláz, cév a nervů, kladly na dýchání zvýšené nároky.

Manželka už se nenechala lízat. Spíš divoce šoustala můj obličej. Ani jsem si nepředstavoval tu spoušť, kterou mi její kunda zanechávala na tváři. Navíc jsem měl několikadenní strniště vousů, které ji určitě muselo jemně škrábat, ale podle všeho jí to nevadilo, spíš naopak. Užívala si to a rozkoší zatínala prsty do mého penisu. Nakonec se s hlasitým sténáním udělala a můj obličej zatopila další záplava milostných šťáv. Cítil jsem skoro až na jazyku záchvěvy její jeskyňky. Mrzelo mne, že na vlastní oči nevidím reakce jejího těla. Vždycky mě fascinovalo, jak se jí při vyvrcholení chvěl poštěváček, jak se jí v rytmu záchvěvů broskvičky stahoval análek. Nemít spoutané ruce, určitě bych neodolal a vrazil jí prsty do obou dírek a šoustal je k nebeské rozkoši.

„Šikula,“ řekla mi spokojeně a začala slízávat stopy své touhy na mé tváři. „Za to zasloužíš odměnu,“ a přesunula se mi opět ke klínu, kde stále řádilo ono zařízení a doslova mi dojilo prostatu. Čekal jsem, že na mne manželka nasedne a spustí jednu ze svých divokých jízd. Její plán byl ale jiný. Chtěla, aby to byl večer překvapení především pro mě. Ucítil jsem na svém žaludu nezvyklý pocit. Vzápětí cosi proniklo do ústí penisu, ale jen na okraj. Údivně jsem vydechl, tím spíš, že vzápětí se do mého ptáka začal valit proud lubrikačního gelu. Cítil jsem, jak mi roztahuje trubici, jak postupně stékal čím dál hlouběji, a ačkoliv ze začátku trochu pálil, asi obsahoval nějakou desinfekci, tak to bylo nesmírně vzrušující. Péro jsem měl tvrdé, jako snad nikdy v životě. To však neměl být ještě konec. Manželka mi ho párkrát pohonila a následně pevně uchopila prsty za žalud. A opět ten dotyk na dírce penisu, ovšem tentokrát nešlo o plast, ale o tvrdý chladivý kov. Vnikl dovnitř, ale nespokojil se pouze s průzkumem na kraji. Pomalu se posouval hlouběji a hlouběji.

„Co to má znamenat?“ vydechl jsem, zatímco jsem se snažil přivyknout tomu novému nezvyklém pocitu v mém klacku.

„Pšššt,“ pošeptala mi žena, „nemluv, nebo ti budu muset dát roubík.“ Pořídili jsme ho hlavně kvůli ní, aby děti neodhalily naše řádění, při němž nad sebou mnohdy ztrácela kontrolu, vyzkoušeli jsme ho ale i na mně. Ovšem rozhodně jsem jím nebyl unešený, proto jsem radši neprotestoval. Kovovou tyčinku už jsem musel mít snad někde hluboko u kořene. Manželka ji stále jednou rukou přidržovala, zatímco druhou mne pomalu honila. Pak jí vyjela skoro až na okraj a opět zamířila dovnitř, tentokrát však ještě víc, až jsem myslel, že mi snad musí řádit někde v močovém měchýři. Vzápětí pootočila kolečkem na hlavici a penisem mi projela vlna vibrací.

„Úúúúch,“ vydralo se mi z hrdla.

„To ještě nic není,“ opět jsem uslyšel ten sametový hlas. Zase povyjetí, zase průnik ještě níž. Můj penis pevně objímal sondu, která jej zkoumala, upínal se k ní a toužil po hlubším prožitku. Ten přišel, jakmile manželka přidávala na intenzitě vibrací, až se nakonec rozdrnčel na maximum. Vzápětí jsem ucítil, jak se vlny rezonující z mého análu spojily s těmi vycházejícími mi z klacku.

„Jóoo!“ zakřičel jsem. „To je…naprosto…fantazie…áách! Áááách! ÁÁÁÁCH!“ Celé tělo se mi chvělo a nebýt připoutaný, určitě bych zbořil postel. V koulích mi cukalo a já byl překvapený, že jsem se ještě neudělal. Provést mi tohle ve dvaceti, tak se vystříkám za minutu, nanejvýš za dvě.

Manželka si naplno užívala roli, kterou si přichystala.

„Tak tobě se perverzní sex tak líbí, jo? Tak teď mi hezky podržíš,“ říkala mi, „pořádně ti ošoustám zadek a vymrdám čuráka. Jsi moje kurvička a já ti obě tvoje díry pěkně ošukám.“ Přitom mi dál svírala ptáka, masírovala ho dlouhými pomalými tahy a tou kouzelnou hůlkou jej vytrvale protahovala. Měla pravdu. Prostě mi můj klacek bezostyšně mrdala. Během jednoho večera mě odpanila hned na dvou místech.

To chvění bylo naprosto úžasné. Každičký nerv, každičká buňka mého těla byla rozdrážděna těmi vibracemi. Ta slast. Ta rozkoš! Ztratil jsem ponětí o čase, dokázal jsem se soustředit pouze na to, co se mi dělo v rozkroku. Až pak jsem ucítil, jak se mi konečně v koulích otevřela stavidla a vše se hnalo ven.

„Už…už budu…“ vydechl jsem jen. Manželka mi honila jako šílená a přitom mi tu tyčinku vytahovala z údu, jako by vyklízela cestu řítícím se spermiím. Přišlo mi, že tentokrát nenastupují tak rychle, zato o to důkladněji. Celé mé ústrojí skoro až pálilo tím sladce bolestivým naplňováním, jak jím procházelo semeno. První výstřik nebyl velký, spíš se z penisu jen vyvalil. Ani druhá vlna nepřinesla toužebnou úlevu. Ovšem pak přišla třetí. Jako by mi snad obě varlata chtěla proletět pérem najednou. Řičel jsem jako divé zvíře a mrdka ze mě stříkala jako gejzír. Pak přišla čtvrtá, pátá, šestá vlna. Vůbec jsem se neovládal, celé tělo se třáslo a já ani necítil, jak mi sémě dopadá na břicho, na stehna. Jen obrovskou, nepopsatelnou rozkoš, nepopsatelné uvolnění, jak prudké škubání svalů mého pyje vymetalo ven další a další přívaly spermií…

Vzpamatoval jsem se, až když mi žena sundala masku z očí. Trochu jsem se musel rozkoukat, abych se zorientoval. Venku pořád ještě nebyla tak docela tma, ale přesto už byly rozsvícené lampičky na nočních stolcích. Zahleděl jsem se na manželku. Vlasy jí spadaly z hlavy na stranu a usmívala se. Přišla mi neskutečně půvabná, stejně jako před těmi patnácti lety, když mi řekla své Ano. Jenže teď jí po tváři stékala má bílá smetana. Dostala přímý zásah. Vlastně nejen na tvář, ale i na krk, na ňadra a na bříško. Záplava semene nás zkropila oba.

Uvolnila mi pouta a já se úlevně protáhl. Hned na to jsem se překulil na mou ženu a nedbaje toho, že po našich tělech roztírám kaluže spermatu, jsem ji začal vděčně a láskyplně líbat.

Leszek © 2016

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Škola - základ života II.

  13. 8. 2016Leszek

Když po prázdninách znovu usedli do školních lavic, zdál se Martině Pavel trochu jiný. Jako by se za tu dobu něco změnilo. Ano, pořád to byl všestranně aktivní kluk, pořád ještě hýřil optimismem. Ale už mezi ně, mezi své přátele a kamarády, nechodil tak často a občas se stávalo, že jen tiše, zadumaně seděl, jako by ani nevnímal své okolí. „Že by měl nějaké problémy?“ přemítala Martina. „Nebo se nešťastně...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Prstění, Učitelky, Voyeur

Soukromé lekce od Pana učitele

  7. 11. 2010Neznámý autor

Studuji 4. ročník střední obchodní akademie. Řekla bych, že žiji poměrně běžný život mladé studentky. Někdy však cítím, že bych chtěla zažít v životě trochu více vzrušení… Na začátku školního roku k nám nastoupil nový matikář, ovšem žádný starý páprda, naopak. Byl to mladý, snědý a především atraktivní drsňák. Nechápala jsem, co dělá takový chlapík ve školství. Samozřejmě si umíte představit, jak...  celá povídka...
Kategorie: Submisivní

Sex po turnaji

  4. 5. 2006Luke

V sobotu brzy ráno jsem jel s mými kamarády na turnaj ve stolním fotbálku do Přerova. Kolem 22:00 hodiny jsme spolu jeli domů už po cestě mi volala moje nová přítelkyně Veronika kde jsem a kdy se vrátím. Za tu cestu mi volala tak pětkrát a to už mi bylo jasné, že je šíleně nadržená. Hned jak jsem přijel do Žďáru nad Sázavou, čekala mě na náměstí. Nečekala tam však sama, byl tam sní můj dobrý kamarád...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Prstění, Orál, Anál

V Mexiku - Part 4

  29. 6. 2018Haks

Zatímco kamery zabírali rozevřenou a zdevastovanou prcinu, Annu neunesli nohy a podlomila se jí kolena. Přiběhli pomocníci a začali upravovat její polohu. Za velkého jásotu byla štelována poloha, kdy kláda byla stažena skoro až k zemi, Anně pomohli si kleknout a do vzduchu trčel její bílí zadeček opálený podél plavek. Kamera opět zabírala jak obličej, na kterém byli vidět velké kapky potu a modré oči...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Erotické pomůcky, Extrémy, Grupáč, Mix, Orál, Piss, Párty, Znásilnění, Šukačky