Erotické povídky

Autor povídky:

Leszek

Kategorie:

Další povídky od Leszek:

Vloženo: 10. 8. 2016

Škola - základ života I

Tak s touhle třídou si Eva rozhodně dělat starosti nemusela. Za celou dobu své učitelské profese nezažila pohodovější kolektiv a hlavně, třídnické starosti mohla klidně hodit za hlavu. Počínaje nástěnkou a konče plánováním výletů na konci školního roku. Všechno obstarával Pavel. Pavel Zahradník, výkladní skříň celého ročníku. Na všech vědomostních a sportovních soutěžích, které škola pořádala, jste mohli vidět Pavla. A vůbec nevadilo, že se umisťoval jen sem tam, spíš symbolicky. Hlavně, že byl vidět. Nebyl to přitom žádný šprt, to ne. Dokonce i známky měl spíš průměrné. Ale prostě chtěl být tam, kde se něco dělo a kde mohl něco předvést. Třeba i v zájmových kroužcích, které škola organizovala. Ať už to byl školní časopis, folklorní soubor nebo například florbalový tým. Eva věděla, že na Pavla je spoleh. Jakmile bylo zapotřebí něco zařídit - vybrat peníze na SRPŠ, připravit školní akademii nebo pomoct s úpravou místností pro maturity – stačilo Pavlovi říct a jeho organizační schopnosti všechno zvládly do nejmenšího detailu. Eva byla přesvědčená, že by mu mohla dát na starost i třídní schůzky. Ale to už jí přišlo trochu moc přes čáru. Dost na tom, že formou referátu odučil v posledním půlroce v jejich třídě dějepis, protože nemohl poslouchat výklad postarší věčně podnapilé profesorky, která mnohdy v rauši pletla nejen jména vyvolávaných žáků, ale rovněž tituly panovníků, názvy států a historická data. O neřesti této vyučující se široce vědělo, ovšem přesto se z jakési podivné solidarity kolegové ze sboru starali o to, aby se o Pavlově řešení problému nedověděl ředitel, neboť jediným možným výstupem by byla výpověď učitelce. O to víc však všichni učitelé Pavla respektovali, protože jako satisfakce mu postačovalo to, že při „jeho“ hodinách dává třída pozor. A on je uměl zaujmout.

Eva si uvědomovala, jaké požehnání pro ni tenhle její žák představuje, proto mu tolerovala i jeho ojedinělé výstřelky a žertíky, pramenící z radosti ze života. A koneckonců, i kdyby Pavel nebyl něco jako její prodloužená ruka, stejně by mu prošlo leccos. Pokaždé, když se podívala do těch jeho veselých očí, usměvavého obličeje posetého pihami, a zachytila paprsky optimismu, které z něj přímo sálaly, věděla, že by se na něj nedovedla dlouho hněvat, ať by přestřelil sebevíc. Podle všeho to Pavel věděl, ale kupodivu toho nezneužíval.

Konec školního roku číhal za dveřmi. Známky už byly uzavřeny a šlo jen v podstatě o to natisknout vysvědčení. Poslední červnový týden se proto nesl ve znamení různých školních akcí. Tu kino, tu zas nějaká ta památka, nebo výšlap. Předposlední den se Eva se svou třídou dohodla, že půjdou na místní koupaliště. Vlastně to, jak jinak, navrhnul Pavel a ostatní jeho nápad schválili, protože konec června byl přímo pekelný, a ani v noci se moc neochlazovalo, takže skočit hned po ránu do vody všem připadalo jako fajn plán…

Vlastně byla na koupališti jen formálně. Šestnáctiletí přece nepotřebují hlídat. Eva věděla, že si s nimi příliš lámat hlavu nemusí, proto většinu dopoledne strávila na dece, kde vystavovala své tělo slunci, aby ještě doladilo onu broskvovou barvu na její pokožce. Do vody se vlastně dostala jen dvakrát. Hned po příchodu, a pak krátce před polednem. Když po několika rekreačních délkách vylézala z vody, uviděla, jak ji pozoruje Pavel. Lépe řečeno si ji spíše zamyšleně prohlížel. Eva nevěděla proč. Říkala si, že asi jen vlezla do jeho zorného pole, ale i když se vracela na deku, jeho pohled ji provázel. Nestál tak daleko, aby si nemohl nevšimnout, jak se Evě pod horním dílem plavek rýsují studenou vodou zburcované pevné bradavky. Pavel vůbec dovedl ocenit ženskou krásu, už docela od útlého mládí zvědavě hltal veškeré dostupné ženské půvaby, zatím třeba jen v předtuše rozkoší, které později ponesou. Nedělal přitom věkové rozdíly. Někdy jej dokázala uchvátit o rok mladší žába z ročníku pod nimi, jindy zase myslel na matky některých svých spolužáků, které ještě rozhodně měly co nabídnout. Teď si uvědomoval, že svou třídní vidí takto spoře oděnou poprvé. Jistěže měla sympatický obličej, o tom věděl vždycky. Ale že má i tak krásnou postavu? Vždyť těch jejích sedmatřicet, nebo kolik vlastně, by jí vůbec nehádal. Až na těch pár drobných vrásek vypadala jako pětadvacítka. Pavel si uvědomil, že jej učitelka pozoruje, že ví, že se na ni dívá. Mile se usmál a skokem zmizel v bazénu.

„Asi potřeboval zchladit,“ pomyslela si Eva a netušila, jak blízko je pravdě, neboť Pavel musel uhasit záblesk touhy, který se pozvolna začal probouzet v plavkách. A to nikdo vidět nemusel. Ale Eva na tom popravdě nebyla o moc líp. Z pohledu, který na ni upíral, totiž vycítila jeho obsah. Že si ji totiž prohlíží úmyslně. Že na ni nehledí jako na svou profesorku, ale jako na ženu. Na ženu sice ne z nejmladších, ale stále přitažlivou a žádoucí. Evu tohle vědomí potěšilo. Ba co víc, vzrušilo. Nevěděla, jestli ji tak rozpálila ona myšlenka, nebo snad sluneční žár, ale její vědomí náhle zaplavily představy laskání a milování. Byla už dva roky rozvedená, po bezdětném manželství zůstal jenom byt a pocit prázdnoty. Ovšem tělo si žádalo své. Teď zrovna dost neodbytně. Uvelebila se opět na deku a snažila se trochu zaspat touhu, která se teď palčivě přihlásila o slovo. Pořád jí však před očima běžely výjevy nahých těl, vzrušeně se po sobě sápajících a dožadujících se toho, proč byla stvořena.

Ani si neuvědomila, že poledne už dávno minulo. Uplynula doba pro školní akci vymezená a žáci se postupně vytratili. Přeci jen, skoro všichni na gympl dojížděli z okolních vesnic a chtěli stihnout spoje. Když Eva znovu otevřela oči, zbyl z žáků na koupališti už jediný Pavel. Seděl na osušce jen několik metrů od ní a pozoroval ji.

„Vy ještě nejdete domů, paní profesorko?“ zeptal se.

„Kdepak,“ odvětila, „co doma? Prázdný byt.“

Zapovídali se. Eva si trochu vylévala srdce a Pavel dovedl trpělivě naslouchat.

„Jestli ale budeme takhle sedět, musím se trochu natřít, nebo budu černá jak uhel,“ řekla po čase, nahmatala lahvičku s krémem a část obsahu si nakapala na paže a dekolt. Pavel upřeně hleděl na tuto kompozici. Bílé kaluže krému na její hnědé pokožce v něm evokovaly zcela jasné asociace. Fantazie se přihlásila velmi rychle o slovo a on před sebou velmi plasticky viděl svou učitelku, roztírající si po těle husté bílé semeno. Ta představa jej zcela zaujala a vytrhla ho z ní až její prosba.

„Mohl bys mi prosím natřít záda?“

Přesunul se k ní blíž, opatrně, aby zakryl tvrdnoucí přirození, které se mu v plavkách probouzelo. Eva se položila na břicho a nabídla svá záda k péči jeho dlaní. Jakmile na nich bylo dost krému, začal jej pečlivě roznášet od ramen a krku až k bedrům. Zpočátku jen tak lehce kroužil prsty po tom horkém těle, ale poté jej opustily zábrany a už bez ostychu roztíral emulzi všude, kam dosáhl. Jako by se ji snažil vmasírovat do pokožky. Přímo ji hnětl. Cítil, jak její záda, ač pevná, postupně uvolňují napětí, jak se poddávají práci jeho rukou. Cítil, jak se Evino tělo zvedá a klesá, jak se snaží zhluboka dýchat. Trochu se naklonil, aby spatřil její tvář. Měla zavřené oči, čelo stažené a rty malinko od sebe. Vychutnávala si Pavlovu činnost. Vzrušovala ji. A on to pochopil. Koneckonců, nebyl na tom jinak. Erekce byla na jeho plavkách dobře patrná. Naštěstí byl Pavel natočen tak, aby jeho profesorka, pokud otevře oči, nic nepostřehla. Pokud by se ovšem nezvedla.

Pavlovy prsty sjížděly níž a níž. K ramenům už se vůbec nevracely, naopak se zaměřovaly na tu úzkou hranici, kde končí záda a začíná prdelka. Věděl, že by neměl. Eva byla jeho třídní. Skoro o dvacet let starší. A chtěla jen natřít záda…

Bylo to ale silnější, než on. Eva ucítila, jak jí jeho dlaně přejíždějí přes hýždě. Jak je zkoumají. Jak je hladí. Čelo se jí orosilo potem, a nebylo to z vedra. Cítila, že by jej měla přerušit. Aféra s žákem, to by taky pro její kariéru na zdejší škole mohlo znamenat konec. Ale bylo to tak příjemné. A její tělo dávalo jednoznačnou odpověď. Pavlovy zvědavé ruce pozvolna sjížděly na vnitřní stranu stehen. Čekal, že nejpozději teď jej jeho třídní zarazí. K jeho údivu však dala nohy mírně od sebe a usnadnila mu přístup. Zlehka přejížděl po zákoutích těchto míst, dráždil je pouhými špičkami prstů, než se odvážil do nich opřít a jeho ruce pak Evu nenasytně masírovaly.

Její vzrušení bylo na hranici snesitelnosti. Nejen že ji rozpaloval ten mladík, jehož dlaně nevynechávaly snad jediné místečko jejích stehen. Ale i myšlenka, že je může někdo vidět. Vždyť kdyby některý z návštěvníků udělal těch několik kroků po schodech vedoucích na návrší nad bazény, přistihl žáka gymnázia, jak hladí mezi nohama svoji třídní.

Pavel fascinovaně sledoval obrysy závojíčků Evina ženství, jak se ostře zařezávaly do plavek. Tohle bylo poprvé, co viděl ženu takto zblízka. Bál se, aby samou touhou nevybuchl už teď. Tolik ho to přitahovalo. Tolik to lákalo. Zlomilo ho horko sálající z onoho tajemného místa. Cítil jej i přes vrstvu textilu, kryjícího Evinu jeskyňku. Postupně se jednou rukou přibližoval stále blíž a nakonec pomalu, velmi smyslně přejel ukazováčkem po celé délce štěrbiny. Eva hlasitě zavzdychala. Tohle nečekala. Zároveň si to však velice přála. Další dotek na sebe nenechal dlouho čekat a za chvíli už Pavel zvědavě rejdil v Evině klíně. Už mu to ale nestačilo a odsunul i ten úzký proužek plavek. Poprvé se před ním rozevřela ženská broskvička. Na chvíli se zarazil a jen se díval. Vrýval si do paměti každý detail té nádhery. Eva pochopila. Poznala, že se jí dotýká panic. A rozechvělo jí pomyšlení, že může být jeho učitelkou nejen ve školní látce, ale i v té pro život tak podstatné věci, jako je milování. Ano, teď už byla rozhodnutá. Chce ho! I kdyby z toho měl být vyhazov.

Postavila se a chytla Pavla za ruku.

„Pojď,“ řekla jenom a už ho vedla dozadu, kde stála převlékací kabinka. Byly to vlastně jen dřevěné desky stlučené k sobě do takového minilabirintu se společným vstupem a čtyřmi oddělenými částmi zaručujícími soukromí při převlékání. Zapadli do té poslední a vzápětí už Evin jazyk vnikal do Pavlových úst. Ano, toto bylo jediné, co už z milostného života okusil, ovšem jen v malé míře. Oplácel tedy Evě líbání jen nesměle, jakoby obezřetně, ale postupně se osměloval a polibky nabíraly na vášni, až nakonec jejich jazyky bloudily všude, nejen v ústech toho druhého, ale také po rtech, tvářích, po krku, i na ušní boltce.

Eva nedočkavě uchopila Pavlovy dlaně a přitiskla si je na ňadra. Neváhal ani na okamžik a hned se k nim přitiskl. Líbilo se mu, jak ustupují před jeho prsty. Jak se mu ruce boří do těch nádherných trojek. Osvobodil je ze zajetí svrchního dílu plavek. Jakmile z nich spadl příkrov látky, okamžitě se vztyčily do prostoru vzrušením dočista tvrdé, ale stále krásně růžové bradavky. Svítily na těch dvou bronzově opálených kopcích jako majáky a Pavel přes ně vzrušeně přejel prsty. Eva zasténala a on se hned vzápětí přisál k jedné z nich. Nabral bradavku do úst, pevně stiskl rty a začal po ní tancovat jazykem.

„Pavle,“ vydechla učitelka, „Pavlíčku!“ Hladila ho vzrušeně ve vlasech. Bylo to jako by jí někdo přestěhoval klitoris na ňadro a on ho teď našel. Naprosto krásné. Cítila rostoucí vlhkost ve svém klínu. A také cítila, jak Pavlova pravačka klouže po jejích zádech níž, jak dole vniká pod plavky a bloudí rýhou mezi půlkami zadečku. Rozparádilo ji to. Vysmekla se z jeho sevření a hladíc jeho hrudník si před Pavla klekla. Vzápětí mu stáhla plavky ke kotníkům. Přímo proti jejímu se vymrštil jeho penis. Nebyl to žádný gigant, prostě zdravý průměr, ale i tak ji nehorázně přitahoval. Jak na něm vystupovaly žíly. Jak pulzoval pod přívalem krve. Pevný jako žula. Tak dovede být tvrdá jen mladická erekce. Zkušeně jej pohonila a roztírala tak sekret, jímž byl celý pokrytý.

Olízla jej jako nejsladší lízátko. Navlhčila si jazykem rty, pak je pevně semkla kolem Pavlova žaludu a nechávala jej vklouzávat dovnitř. Se zatajeným dechem se Pavel opřel o stěnu. Takovou slast si nedovedl představit ani v nejdivočejších snech. I když se snažil různě si onanování zpestřit, aby bylo co nejpříjemnější, tohle se nedalo s ničím srovnat. Evina ústa klouzala tam a zpátky po jeho klacku, dráždila jej na těch správných místech, jazyk jí kmital po uzdičce a ze stran ji nabíral. Vnikal do jejích záhybů. Napínal ji.

„Paní učitelko…“ zasténal Pavel. Hned si ale uvědomil absurditu oslovení vzhledem k situaci.

„Evo! Evičko! Já vás…já tě…och…mi…miluju…jóooo…“

Bylo to poprvé, co jí někdo vyznal lásku, zatímco ho kouřila, ale Evě se to zamlouvalo. Líbilo se jí, jak moc toho mladíčka vzrušuje, že jej přitahuje, že je pro něj sexuální bohyní. Uchopila jeho koule a začala je mnout. Měl je pěkně nalité, nepochybovala, že jsou plné malých bílých čiperů. Takové masáži však Pavel nemohl odolávat dlouho. Naposled si to dělal před dvěma týdny, a i tak pochyboval, že by vydržel o něco dýl. Nestihl ji ani varovat. Jen rychle šeptem opakoval Evino jméno, zatímco mu z penisu vytrysklo najednou spoustu malých drobných kapiček. Ejakuloval jí přímo na jazyk. Ona však poznala, že na hlavní várku si musí teprve počkat. Tohle byl zatím jen předkrm. Mladým chlapcům se po delším půstu někdy stává, že takto vystříknou, ale je to hlavně závdavek jejich prostaty. Mnoho kapek lásky spolu s trochou semene. Důkazem toho byla i nepolevující tuhost Pavlova klacku. I jeho tělo vědělo, že šlo jen o průzkumný oddíl, který vyčistil cestu hlavním silám.

„Ale chutná báječně,“ pomyslela si Eva, polykajíc Pavlovu nedočkavost. Důkladně jeho nástroj jazykem očistila. Její ruka mezitím doputovala ke spodnímu dílu plavek a začala se jich zbavovat. Jakmile byly dole, zvedla se, opřela se o zeď a vyšpulila zadeček proti svému žákovi. Nemusela nic říkat, pochopil. Přistoupil k ní a rozechvělýma rukama přiložil penis k jejímu otvůrku. Byl trochu nervózní, poprvé je to koneckonců vždycky jen jednou. Ale jakmile ucítil na špičce penisu její vlhkost a teplo, které jí sálalo z kundičky, převzaly v něm otěže živočišné pudy a prudkým přírazem do Evy zaplul až po kořen.

„Áááách,“ vydralo se Evě z hrdla. Rozkoš z živého masa, které jí po dvou letech poprvé protahovalo pičulku, byla nádherná. Pavel ji začal šoustat pomalými tahy, jak si teprve zvykal na rytmus přírazů, na pohyby, které dosud ještě nedělal. Brzy se však zapracoval a přidával na tempu, až do Eviny broskvičky zběsile bušil.

„Jooo! Mrdej mě, Pavle, mrdej! Je to božské!“ vykřikovala polohlasně Eva. Pavel se ukázal jako bystrý žák a jakmile získal patřičnou jistotu, natáhl své ruce a chytil učitelku za prsa. Jak prožíval své první milování, či spíš první bezuzdnou šukačku, zběsile mačkal její bradavky. Přímo je drtil. Tak se to Evě líbilo. Když se slast z její jeskyňky mísila skoro až s bolestí na jejích ňadrech. Kundička se jí brzy rozechvěla v orgasmu a měla co dělat, aby o její rozkoši nevědělo celé koupaliště i s okolím.

Jedno vyvrcholení jí však po tak dlouhém půstu nemohlo stačit. Vzápětí přijala Pavla čelem k sobě. Opřená zády o dřevěnou stěnu převlékárny, napíchnutá na Pavlově kolíku, s nohama zkříženýma za jeho zády. Věděla, že ji udrží. Dělal přece i sporty. Teď si mohla vychutnávat zásuny ve své kundě, stejně jako zuřivé líbání. Mohla pozorovat, jak je Pavlova tvář zkřivena v slastné křeči. Jak pro něj existují pouze ona a on. Jejich těla. Jeho pták a její broskvička, která chtivě hltala to, co jí bylo dlouho odepřeno. Když se zachvěla v křeči orgasmu podruhé, zatmělo se jí před očima. Takovou extázi nezažila snad ani při líbánkách, které pro ni dosud představovaly nejhezčí erotický zážitek. Snad že teď pojídala zakázané ovoce.

Posadila Pavla na malé sedátko, vlastně jen desku mezi přepážkami, a opět zády k němu nasedla na jeho úd. Žalud jí mířil přímo proti bodu G. Cítila to. S každým přírazem, jak na něm rajtovala, bil jeho penis přímo do toho zvonu rozkoše a ona věděla, že to ke třetímu vrcholu nebude mít dlouho. Teď k němu však mířil už i Pavel. Těsnost ženské broskvičky, to vzrušení, dvě námahou a slastí zpocená těla, která se o sobě rychle otírala, jak Eva zběsile nadskakovala, to bylo pro jeho panický penis příliš. Ještě naposled se Evina kundička otřela o jeho pyj a už ze sebe začal šlehat semeno.

Eva znovu ucítila dotek jeho žaludu, ovšem tentokrát jej následoval mocný proud. Zafungoval jako katalyzátor. Jakmile ucítila, že je její kundička bičována prudkými výstřiky, vybuchla v třetím orgasmu. Tentokrát si musela nacpat do úst ruku a zahryznout se do hřbetu, aby k nim nepřivedla pozornost všech lidí v okolí. Jeskyňka se jí chvěla, stahovala a povolovala své sevření, jak se snažila nasát co nejvíc z přídělu čerstvého mladického spermatu.

Naprosto vyčerpaná se z něj svezla přímo na zem. On vedle ní. Oba prudce oddychovali a stále se ještě trochu třásli pod právě prožitým rájem. Pavel položil hlavu na její prsa a kroužil prsty kolem jejího pupíku. Ona jej láskyplně, skoro až mateřsky, hladila ve vlasech. Rozezněl v ní skoro zapomenuté struny. Rozdmýchal v ní žádostivost a touhu. Touhu po rozkoši z milování. Po prudkém dobyvačném mrdání i po něžných romantických předehrách. Mělo jich být před nimi ještě dost…

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Hovory na polštáři

  14. 9. 2021jentaknekdo

Nepamatuji si, kdy jsem poprvé pocítila přitažlivost ke svému bratrovi, možná už v děloze. Jsme dvojvaječná dvojčata, Benjamin a Bonnie. Byli jsme jediné děti, které naši rodiče měli, a podle mámy jsme si vystačili. Jsme velmi rozdílní a téměř nikdy jsme se neoblékali stejně, přesto jsme byli dva hrášky z jednoho lusku. Ben měl modré oči a já světle šedé, jeho vlasy byly krátké a světlé, moje dlouhé...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Prstění, První sex, Teen

Přírodní sex

  9. 6. 2012Neznámý autor

Ruda napsal Gábině, že dneska to s místem pro hrátky vypadá bledě. Gábina hned reagovala: Jakto, vždyť jsme přece měli být u tebe v pokoji! To byla pravda, ale bohužel dorazil Rudův mladší bratr neplánovaně z intru, takže možnost rozdávat si to v pokoji padala. Gábina měla stejně nemožné podmínky, jejich rodina totiž bydlela v 1+kk, takže rádoby pokojíček tvořil úzký prostor oddělený obývákovou stěnou....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Prstění, Exhibicionisté, Mix

Lákavé plavání

  27. 1. 2013Neznámý autor

Rád jezdím na přírodní koupaliště nedaleko města, dá se tam skvěle plavat a moc lidí tam taky nebývá. Jednou jsem se tam vydal v podvečer, široko daleko nikdo až na nějakou mladou ženu, kterou jsem tady ještě nikdy neviděl. Byla docela hezká a hlavně asi odvážná, protože se se mnou hned dala do řeči a laškovala a že prý nejradši plave tak, jak ji příroda stvořila. Tedy bez plavek. Já jsem pokrčil rameny,...  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Exhibicionisté, Orál, Šukačky, Mix

Ocasem hejbu, celý den jebu

  6. 1. 2013Neznámý autor

Když jsem byla ve druháku na gymnáziu, našla jsem ve své skříňce nějakou obálku a v ní byl napsaný tenhle primitivní verš: Ocasem hejbu, celý den jebu. Ušklíbla jsem se tomu a hodila to do koše, svojí uměleckou hodnotou mě to nijak neuchvátilo, autor tam podepsaný nebyl, takže co bych s tím měla dělat. Asi o týden později v mojí skříňce byla obálka s tímtéž vzkazem, potom jsem našla dvě i u sebe v...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Znásilnění, Extrémy