Erotické povídky

Autor povídky:

Leszek

Kategorie:

Další povídky od Leszek:

Vloženo: 8. 6. 2016

Poprvé s Terezkou

S Terezkou jsem chodil už přes půl roku. Nepatřila sice k nejkrásnějším dívkám, které jsem znal, ale měla v sobě jakýsi skrytý půvab. Něco, co mne k ní zkrátka přitahovalo. V době, kdy jsme se seznámili, byla velice nesmělá a plachá. Tehdy mi to nevadilo, prožíval jsem romantické nadšení z první velké lásky a v tom bláznění mi o požitek z jejího těla příliš nešlo. Ale i když touhy mého srdce postupem času neochabovaly, postupně se o svůj příděl začaly hlásit i jiné mé orgány. Nebo spíš orgán. V osmnácti hormony přeci jen pracují docela aktivně. A to už mi Terčiny nesmělost a plachost začínaly postupně překážet. Co úsilí stálo první propletení našich jazyků. Kolik trpělivosti si vyžadovalo postupné prolamování její vůle, aby mi dovolila hrát si s jejími ňadry. A když konečně přišla naše první vzájemná masturbace, měl jsem daleko větší pocit sebeuspokojení ze své vytrvalosti, než z vyvrcholení. Od tohoto okamžiku se však v Terezce cosi zlomilo. To něco mělo počátek v okamžiku, kdy poprvé lapala po dechu při orgasmu, který jsem jí přivodil laskáním jejího poštěváčku. A když mi pak usilovným drážděním mého žaludu způsobila bouřlivý výstřik, poznal jsem v dychtivém pohledu, který vrhala na můj úd a do výšky vystřelované semeno, že mám napůl vyhráno. Dělali jsme si to od té doby prakticky denně. Při návštěvách u ní v pokojíčku, na lavičkách v parku, dokonce i ve třídách našeho gymnázia, než po vyučování dorazily uklizečky a když jsme zrovna neměli jiný azyl. Její stydlivost o sobě dala vědět ještě jednou, to když jsme poprvé chtěli okusit kouzlo orálního milování. Doposud mi totiž odmítala svou jeskyňku ukázat byť i na moment, a i když jsem byl mnohokrát svými prsty hluboko v ní, vždy to bylo pod příkrovem sukně či kalhotek. Ovšem poté, co se poprvé rozstonala pod bičováním mého, byť nezkušeného, jazyku, padla poslední bariéra. Nebyl jsem proto ani tolik překvapený, když mi jednoho dne oznámila, že je nejvyšší čas, abychom si už navzájem plně patřili. Co mi ovšem dech vyrazilo, bylo její sdělení, že už začala brát pilulky, abych hned napoprvé mohl stříkat přímo do ní. To byla také její jediná podmínka – při jejím poprvé mne chce cítit bez nějaké gumové bariéry. Živou tkáň na živé tkáni. Proti tomu jsem mohl sotva protestovat, i když než prášky začaly spolehlivě fungovat, vyžádalo si to další tři týdny. Ovšem ty jsme si krátili jinými, již osvědčenými způsoby.

Měli jsme štěstí. Den D vycházel na období, kdy kvůli maturitám bylo na gymplu zkrácené vyučování, takže jsme měli jistotu, že budeme mít doma klid, než se kdokoliv z členů rodiny vrátí. Do mého pokoje jsme se odebrali hned, co za námi zapadly dveře bytu. Jakmile nám spadly ze zad školní batohy, okamžitě jsme se k sobě přitiskli. Hledal jsem svými hladovými ústy Terčiny rty, zatímco mé prsty zápasily s vázáním její sukně. Vždycky jsem měl radši, když byla první svlečená dole, než nahoře, a dnešek neměl být výjimkou. Jakmile jsem ucítil na své dlani pokožku jejího Venušina pahorku, teď již ničím neskrývaného, cítil jsem, jak se můj penis důrazně hlásí o slovo. Terezka to také zaznamenala a rychlým pohybem jej vysvobodila ze zajetí spodního prádla. Stáli jsme naproti sebe s jazyky vzájemně zápasícími, ona s rukou pomalu hladící můj pyj, já zase přejížděl prsty z její klína pod blůzku, k ňadrům. Horních dílů oblečení jsme se zbavili každý sám a vzápětí jsme přistáli na posteli. Vsunul jsem ruku pod její krk a špičkami prstů masíroval její šíji. Věděl jsem, jak ji to vzrušuje a její přerývavé dýchání mě v tom usvědčovalo. Přisál jsem se k Terčiným ňadrům. Měla nádherné dvojky s temně hnědými dvorci, jejichž barvu jsem se teď snažil slíbat. Jakmile jsem začal jazykem rychle kmitat po bradavce, Terezka vzrušeně zasténala. Volnou rukou jsem tedy začal kroužit i po druhém prsu, brázdil jsem jej, špička nehtu dráždila druhou bradavku k zbláznění. Přesunul jsem se pomalu na bříško a přes pupík, který měla Terka velmi citlivý, jsem pokračoval níž. Už si myslela, že okusím její broskvičku, ale chtěl jsem, aby byla vzrušená na maximální míru. Proto jsem přešel na vnitřní stranu stehen, zatímco o poštěváček jsem jen lehce zavadil palcem. Terezce vyrazil na čele pot. Chtěla to. Poznal jsem to ze vzrušené a vzrušující vůně, kterou začala vydávat její růžička. Lehce jsem přejel ukazováčkem rýhu mezi pysky

„Bože, jsi tak krásně vlhká,“ zašeptal jsem jí. Neodpověděla, jen pootevřela oči, usmála se a přitiskla si mou hlavu do klína. Pootevřel jsem jí nohy a vzápětí ponořil jazyk do její kouzelné studánky. Nadšeně jsem slízával záplavu jejího vzrušení, občas se přisál rty k horkému klitorisu. Terka teď už hlasitě sténala a drásavě mi přejížděla ve vlasech. Připojil jsem ke svým ústům prostředníček a zajel jím hluboko dovnitř.

„Jooo, ano, takhle!“ vydechla přítelkyně a klínem začala vycházet mému prstu vstříc. Šoustal jsem ji prstem a v duchu děkoval doktorovi, který kdysi při neobratném lékařském zákroku protrhl Terčinu panenskou blanku. Mohl jsem si teď takhle předehřívat její panenskou kundičku, aniž bych se musel trápit tím, jestli jí nebude odpanění příliš bolet. Z Terezčiny pičky vytékalo čím dál víc sladké šťávičky. I když jsem svým jazykem zajížděl všude a čistil zevnitř i zvenčí každičký záhyb její broskvičky, bylo mi jasné, že ji vypít nestačím. Alespoň ne dnes. Naštěstí mě vysvobodila sama Terezka, když mi hlasem jen stěží zakrývajícím její nadrženost řekla: „Už pojď.“

V životě bych nevěřil, jaký příval vzrušení mohou vyvolat pouhá dvě slova. Přesunul jsem se nahoru a hleděl Terce upřeně do očí. Vášnivě jsem ji políbil, uchopil svůj penis do ruky a snažil se najít vstup do její jeskyňky. Hned napoprvé jsem se netrefil. Ani druhý pokus o průnik nedopadl dobře. Vzala mne do dlaně a snažila se navést správným směrem, ale marně. Cítil jsem, že přestávám být muž. Můj kolík začal postupně ochabovat.

„Kriste, teď ne!“ pomyslel jsem si zoufale.

„To nic,“ pošeptala Terezka, když jí v ruce zůstal jen scvrklý zlomek mé chlouby. „To ty nervy.“

Obrátila mne na záda, přesunula se k dolů ke slabinám a vzala mne do úst.

„Oooch!“ táhle jsem zasténal. Zapomněl jsem, jak fantasticky umí kouřit. Na amatérku fantasticky. Její rtíky obepínaly můj žalud, klouzaly po něm a její jazyk mne dráždil k zešílení. Občas na mne pohlédla a kontrolovala, jestli se mi to líbí. Líbí? Bože, já ji miluju! Penis se postupně opět dostával do pozoru, ale do plné erekce ještě cosi chybělo. Ucítil jsem, jak Terčina dlaň sjíždí k šourku, ovšem nezastavila se na něm, ale pokračovala ještě níž, k mé hrázi a zadečku. Tohle jsem neznal. Vytřeštil jsem na ni oči v očekávání jejího konání. Jen se uličnicky usmála, oblízla si prst a zabořila jej do mé dírky. Nová vlna slasti zaplavila mé tělo. Skoro jsem ani nedýchal, když mi jemně kmitala prstem za hranicí konečníku a zároveň mě zpracovávala pusou. Erekce se dostavila okamžitě a v tvrdosti diamantu. Terezka se přesunula zpátky ke mně.

„To jsem četla v jednom časopise,“ řekla na vysvětlenou. Políbil jsem ji, vroucně a na znamení díků. Teď už to půjde. Určitě. Opět jsem nasměroval přirození k jejím dvířkám. Trochu nadzdvihla pánev. Už! Cítil jsem, jak pozvolna zajíždím dovnitř. Nejdřív jen o kousek. Pak pomaličku dál. Hlouběji. Až na dno! Terezka slastně přivírala oči. Jsem v ní! Ano, jsem v ní! Naše poprvé! Opatrně jsem povytáhl, jen po okraj žaludu a vzápětí se do ní opět ponořil. Pak znovu. Bože! Poprvé šoustám, a zrovna Terezku! Vrchol ctnosti a nedostupnosti. A jí se to líbí! Sledoval jsem, jak prožívá každičký zásun, jak otáčí hlavu na stranu, jak vzrušeně dýchá, když se můj penis zabořuje do její kundičky. Vnímal jsem těsné objetí její pičky, kterak mne svírají stěny pochvy. Hlavně se hned neudělat! Ať z toho má něco i ona. Terezka. Moje bohyně. Dlouhými pomalými tahy jsem si ji bral. Splývali jsme v jedno. Jednu ruku jsem ji prosmekl pod zády a pevně ji objal, druhou jsem opět vyhledal její poštěváček, teď už docela vláčný, promáčený od jejích šťáv a mých slin. Začal jsem po něm zlehounka kroužit, zatímco jsem postupně zrychloval údery do jejího nitra. Začala sebou házet. Tohle už nebylo sténání, to byl křik. Milostný křik, který rezonoval stěnami pokoje a dával najevo, že téhle dívce se její první milování zatraceně líbí. V zápalu vášně mi sjela ruka na její zadeček. Jen jsem její zadní branku obkroužil a vrátil se zpátky.

„Na tebe, kamaráde, taky časem dojde. Pro dnešek těch poprvé bylo tak akorát,“ řekl jsem si v duchu.

Teď už jsem nabodával Terezku docela rychle. Postupně mi vyrážela svým klínem vstříc. Teď už jsem nešoustal já ji, ale šoustali jsme se oba. To nebylo milování, to bylo přímo plenění. První divoký nájezd na její panenskou kundičku. Divoké pleskání mého pytle o její zadeček přehlušovalo jen vzrušené sténání dvou milenců. Naše horká zpocená těla se o sebe navzájem otírala. Zřetelně jsem cítil její vzrušením ztuhlé bradavky, jak se zabodávají do mé hrudi.

Už se to nedalo vydržet. Cítil jsem, jak stavidla někde ve mně povolují, jak životodárná míza co nevidět vyjde ven.

„Už budu,“ zašeptal jsem. Terezka rychle přikývla a překřížila mi nohy za zády. Teď už není cesty zpět. Jsme svoji. Cítil jsem, jak se spermie řítí po cestičkách k vrcholu, jak se každičký sval napíná, aby je vymrštil co nejvyšší rychlostí. Už se draly penisem ven.

„Áááách!“ křičel jsem, zatímco z mého pyje tryskala jedna vlna spermií za druhou vstříc Terčině lůnu. Myslel jsem, že záplava spermatu mi moje kopí snad roztrhne. Nepřestával jsem však přirážet a i přes závoj rozkoše jsem cítil, jak se Terezka pode mnou prohnula jako luk, přerušovaně se nadechla a celá kundička se jí začala otřásat ve vlnách orgasmu. Udělala se vzápětí po mně. Bože, měla orgasmus při svém prvním sexu! Kolika holkám se to podaří? Co jsem zaslechl spolužačky, byla to výjimka. Ale já ji udělal. Díky, Bože, díky!

Terezka otevřela oči. Cítil jsem, jak jí srdce už netluče tak zběsile. Jak dlouho jsme si leželi v náručí, nevím. Něžně se na mne usmála.

„Miluju tě,“ políbila mne krátce na krk a povolila sevření svých nohou kolem mého pasu.

„Jsi moje největší štěstí,“ zašeptal jsem jí na oplátku. Pomalu jsem vytáhl teď už napolo zvadlý úd z jejího nitra. Můj penis i její mušlička teď voněly směsí mého semene a jejího nektaru. Spoušť na povlečení byla děsivá.

„Měli bychom se jít umýt a trochu tu poklidit,“ navrhl jsem.

„Ty už máš dost?“ mrkla na mne spiklenecky. „Očistíme se sami, ne?“ A přesunula svou hlavu proti mému kopí, zatímco své poupě nastavila mým ústům.

„Jednou si ji vezmu. Určitě,“ napadlo mne a začali jsme připravovat druhé kolo…

Leszek © 2016

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Zámecká paní

  13. 7. 2014Bobr

„Aneta! Kde je? Šla sem!“ marně volala paní. Když ještě několikrát zazvonila a zakřičela, vešel Hans. „Paní promine, ale Aneta před chvílí spadla se schodů a asi má zlomenou nohu!“ zůstal stát mezi dveřmi, jako kdyby čekal, že po něm paní něco hodí. „A kdo mě svlékne a umyje? Já chci jít spát!“ paní netrpělivě vykřikla. „Nóó, paní, tak to budu asi muset udělat já!“ nesměle řekl. „On se zbláznil! Sežene...  celá povídka...
Kategorie: Mix

Nálezné

  4. 1. 2022jentaknekdo

Jarní prázdniny před třemi lety se ukázaly být vším, v co jsem doufal. Kromě toho, že jsem se každou noc opíjel do němoty, jsem si třikrát z pěti nocí, co jsem tam byl, našel holku. Nebyly nijak výjimečné, prostě jen nadržené holky, zoufale toužící po pocitu, že zapadají a baví se, ale číča je číča. Já jsem si užíval života, bydlel jsem u svého staršího bratra, který už byl shodou okolností dobře situovaný...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Petting, Prstění, Šukačky

Sex za vysvědčení

  22. 7. 2012petr19k

Byl konec školního roku. Domluvili jsme se s Lenkou, že večer přijde ke mně. Chodili jsme spolu už 2 roky a ještě mezi námi nic nebylo. Naši odjeli na týden na dovolenou, tak jsem měl kvartýr jenom pro sebe. Odpoledne jsem koupil víno a něco na zub. Nezapomněl jsem koupit i pro každý případ pánskou ochranu. Uvařil jsem špagety po italsku, protože to je jediné jídlo, které umím uvařit. Rozprostřel...  celá povídka...
Kategorie: Orál, První sex, Šukačky

Jak jsem se zmasturbovala

  15. 11. 2007A.D.Lajda

            Už to zase cejtim…takovej ten divnej pocit v podbřišku a v kundičce. Něco vám povim, vážení…hrozně se mi chce s někým milovat, co milovat, spíš přímo (!) souložit, šukat, prcat, mrdat, jebat, mrdat, mrdat mrdat…ach jo, to je teda situace (!)…mě se chce hrozně šoustat, šoustala bych až bych brečela, a přitom jsem tu sama samotinká, a žádnej chlap po ruce! Mladá baba, krev a mlíko, k pomilování...  celá povídka...
Kategorie: mix, Prstění, Teen