Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 13. 9. 2022

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Honey Smartová

Honey Smartová je moje skutečné jméno, věřte si tomu nebo ne. Mám ho v rodném listě. V den, kdy jsem se narodila, můj táta našel a vybral včelí strom a získal kbelík od sádla plný medu. Celý život mi kvůli tomu všichni říkali zlato. Moje zrzavé vlasy jsou přírodní, stejně jako všechno ostatní na mně.

Všichni se mě vždycky ptají, jak jsem se stala děvkou? To je dobrá otázka. Musíte pochopit, že pocházím z chudé bílé spodiny. Moje matka byla chudá spodina, můj otec byl chudá spodina a všichni moji příbuzní jsou chudá spodina. Vyrostla jsem v přívěsu. V žádném mobilním nebo modulárním domě. Prostě ve starém, ošuntělém přívěsu. Narodila jsem se a vyrostla v zapadlém městečku, co se jmenuje Home Bayou. To je skoro nejdál na jihu, kde vůbec můžete v Alabamě i třeba na venkově žít.

Dříve se o tom žertovalo a říkalo se, že v tom městě i nejbohatší muž je chudý, ale to byla lež. Nejbohatší muž v Home Bayou byl Carlton Mills. Všichni ostatní byli bez peněz. On to zatracené město a všechny v něm vlastnil. Carlton Mills. Mně se podařilo vystudovat střední školu jen tak tak, ale zvládla jsem to. Byla jsem jediná z pěti sourozenců, kdo to dokázal.

Po maturitě jsem dostala práci na plný úvazek jako číšnice v jediné kavárně ve městě. Jednoho dne přišel Carlton Mills a já mu naservírovala hamburger s hranolky. Když jsem přijímala jeho objednávku, schválně jsem se k němu naklonila a otřela se mu prsy o rameno. Byla jsem vysoká, světlovlasá a hezká, kluci se na mě vždycky dívali. Mills nebyl výjimkou.

„Kde ses tu sakra vzala, holka?“ zeptal se mě. „Myslel jsem, že znám všechny hezké holky v tomhle městě.“ Mám podezření, že to tak bylo. Po městě se povídalo, že Carlton Mills je pěkně nadržený parchant. Pokud jste věřili zlým jazykům, vyspal se skoro se všemi ženskými ve městě. Takové věci, jako že byly vdané, Carltonovi nikdy nepřekážely v tom, aby po nich skočil. Nenechal se moc trápit ani zákonným věkem. Kdo by si stěžoval a komu by si mohl stěžovat? Ten bastard vlastnil jediný obchod s potravinami, jediné železářství a všechen průmysl v okolí na míle daleko. Jeho podniky byly továrna na terpentýn a pila. Všichni buď pracovali pro něj, nebo pro nějaký podnik, který podporoval on a jeho firmy.

Tehdy mi připadal starý jako hlína, ale myslím, že mu nebylo o moc víc než padesát, když si mě všiml. To, že si mě Carlton Mills všiml, byla buď dobrá, nebo hrozná věc. Byla jsem ještě dost mladá a nezkušená, ale byla jsem dost stará na to, abych věděla, o co Carltonovi jde, a dost hloupá na to, abych ho nechala myslet si, že to dostane. Flirtovala jsem s ním pokaždé, když přišel, asi týden, i když mi všechny moje kamarádky říkaly, že jsem blbá.

„Mám takový malý místo dole v zátoce Mobile Bay,“ řekl mi jednoho dne. „Měla bys ho vidět. Přímo na pláži.“

„Asi bych měla,“ škádlila jsem ho. „Kdy se to stane?“

„Co třeba tenhle víkend? Vyzvednu tě v pátek odpoledne a pojedeme mým novým autem. Užijeme si spoustu legrace, budeme si hrát ve vodě a tak.“

Najednou už to nebylo vtipné. Moje flirtování a škádlení mě dostalo do situace, kdy jsem musela buď rybařit, nebo schovat návnadu. Musela jsem se rozhodnout, hop anebo trop. Kdybych věděla, co z toho bude, rozhodla bych se a utíkala, jako kdyby po mně šel čert. Místo toho jsem ale řekla, že budu připravená.

Ten večer jsem mámě oznámila, že odjíždím na víkend s Carltonem Millsem, a ona se rozplakala. Prosila mě, abych nejezdila, a já se jí zeptala proč.

„Je to zlý člověk,“ řekla a vzlykala. „Nic než hajzl a zkazí ti život, zlato. Není v něm vůbec nic dobrého. Bude po tobě chtít jen jednu věc a ty mu ji budeš muset dát. Prosím tě, nedělej to. Vím, o čem mluvím.“

Jako většina osmnáctiletých jsem své matce nevěnovala žádnou pozornost. Když přišel pátek, měla jsem sbalených pár svých hezčích věcí a byla jsem připravená.

To Carltonovo malé místo mi připadalo jako sídlo. Z přívěsu by mi to tak přišlo skoro všude. Jeho dům byl sice starý, ale bylo to velkolepé staré stavení. Bylo postavené tak, aby odolalo hurikánům, a stálo vysoko nad zemí na kamenných sloupech. Mělo širokou verandu, která se táhla kolem dokola. Uvnitř to pro mě bylo jednoduše honosné.

„Já a ty budeme spát tady dole,“ řekl Carlton, jakmile jsme byli uvnitř. O tom jsme se nebavili a já věděla, co se ode mě očekává, ale stejně to byl šok, když jsem to slyšela nahlas. „Ostatní si můžou spát, kde chtějí.“

„Kdo ostatní?“ zeptala jsem se. To bylo něco nového, o čem se nemluvilo. Předpokládala jsem, že tam budu jen já a Carlton.

„Na víkend přijedou kamarádi z Mobile. Opravdoví pařmeni. Budou se ti líbit. Pojď, zlato, půjdem se vykoupat v zátoce, než se objeví. Umírám touhou vidět ty tvoje krásný kozy.“ Přinesla jsem si plavky, ale zřejmě nebudou potřeba.

Prsa se mi začala vyvíjet brzy a stále rostla. V prváku na střední škole jsem měla největší prsa na celé škole, a i potom mi ještě rostla. V osmnácti jsem nosila podprsenku velikosti 38 s dvojitým D. Pravdou je, že po většinu let mého dospívání mě moje prsa uváděla do rozpaků. Snažila jsem se je co nejvíc schovávat. Až po osmnáctém roce jsem je začala pouštět ven. Přestala jsem se stydět a začala si užívat toho, co mi bůh dal. Zdálo se, že všichni kluci, se kterými jsem chodila, z nich mají velkou radost.

Carlton popadl ručníky a vedl mě dolů na pláž. Na písečnou pláž to bylo jen pár metrů. Jakmile jsme byli u vody, svlékla jsem si šaty. Zatímco mě Carlton pozoroval, sundala jsem si podprsenku a kalhotky a hodila je na ručník.

„Sakra, holka,“ řekl, když jsem byla nahá, „koukám, že máš nějaký pěkný kozy. A jsi taky přírodní zrzka!“ Jeho oči střídavě přejížděly mezi mými prsy a mou chmýřím pokrytou píčou. Myslela jsem, že už mi nikdy nenaroste ochlupení jako ostatním holkám. Místo všeho, co jsem měla, jsem zrovna tak nemusela mít nic.

Nechala jsem ho zírat a vběhla do příboje. Voda měla teplotu těla. Na Carltona jsem se podívala, až když se ke mně ve vodě připojil. Když jsem se na něj podívala, byla jsem v šoku. Tomu starému páprdovi to viselo jako z osla! Nebyla jsem žádná červenající se panna, ale kluci, se kterými jsem byla, neměli nic podobného tomu, co se starému Millsovi houpalo mezi nohama. Nemohla jsem od něj odtrhnout oči. Uvědomila jsem si, proč Carlton Mills vypadal tak vychrtle. Byl to chudák už jenom proto, že s sebou všude musel tahat tu kládu.

„Líbí se ti můj pták, viď, holčičko?“ Carlton mi položil ruku kolem holých ramen a druhou mě chytil za kozu. „To je dobře, protože tenhle víkend budeš mít spoustu příležitostí se s ním velice dobře seznámit. Víš, jak se kouří?“ „Ano,“ odpověděla jsem. Co to bylo za otázku, proč mi ji položil? Samozřejmě, že jsem to uměla. To, plus práce rukou, udržovalo mou panenskou blánu nedotčenou tak dlouho, jak jsem chtěla.

Klečení v příboji s vlnami, které do mě narážely, zatímco jsem ho kouřila, bylo nové. Zjistila jsem, že sex na pláži, ačkoli se zdá být romantický, vůbec romantický není. Je u toho moc soli a písku. Při šukání na malém ručníku jsem objevila i něco jiného. Velké péro je i s tím pískem zábavnější než malé.

Carlton a já jsme se vrátili do domu před příchodem hostů. Měla jsem čas se osprchovat a pokusit se vypláchnout písek ze své píči. Cestou zpátky do domu mi Carlton řekl, že ten večer budu dělat hostesku. Byla jsem nadšená a poctěná. Jo, nadšená, než jsem zjistila, že jako hosteska musím nosit pití, dip a hranolky a lítat jako o život, a přitom si nechat osahávat kozy a prdel od bandy starých páprdů. K úloze hostesky patřily i další povinnosti, ale o těch jsem se dozvěděla až o něco později.

„Carltone, kde jsi proboha našel tuhle krásnou mladou holku s tak velkýma kozama?“ zeptal se ho jeden muž.

„Venku v bažině,“ odpověděl Carlton se smíchem. „Mladá a svěží jako ráno. Ráda šuká, viď, zlato?“

I když byla pravda, že jsem ráda šukala, nelíbilo se mi, že o tom Carlton všem těm mužům vypráví. Všimla jsem si, že tam byli samí muži. Žádná ženská nepřišla, takže jsem byla jediná žena v domě. Chytrá holka by si dělala starosti, ale protože mně nikdy nikdo nevyčítal, že jsem nějak moc chytrá, starosti jsem si nedělala. Šest starých chlapů mě ani trochu neděsilo.

Po chvíli začali hrát poker a hráli ostře. Sledovala jsem je dost dlouho na to, abych zjistila, že bílé žetony mají hodnotu sto dolarů. Já jsem v kavárně vydělávala tři dolary na hodinu plus spropitné za obsluhu stolů, takže to pro mě bylo hodně peněz. Viděla jsem jeden bank, který musel mít hodnotu tři nebo čtyři tisíce dolarů. Zaráželo mě, jak můžou tak ledabyle zacházet s tolika penězi.

„Zlato, dám ti tenhle bílej žeton, když mi ukážeš jednu kozu,“ řekl jeden z mužů.

„Do prdele, Frede, nebuď srab,“ řekl ten, kterému říkali Tom. „Dej tý holce červenej a všichni uvidíme obě její kozy.“ Pět set dolarů jenom za to, aby viděli moje cecky? To bylo neuvěřitelné! Fred mi nabídl červený žeton a já mu ho vytrhla z ruky.

„To jsou sakra pěkný kozy, zlato,“ řekl Fred, když jsem si vyhrnula tričko a nechala ho, aby se podíval. „Jsou pravý?“ To je otázka! Slyšela jsem o ženách, které si nechaly zvětšit prsa, ale ne v Home Bayou. Řekla jsem mu, že jsou pravé.

„Zlato taky dobře kouří ptáka,“ řekl Carlton a mrkl na mě, takže můj obličej zčervenal ještě víc. „Před chvílí mi dole v zátoce vyleštila knoflík. Šukal jsem ji na pláži a na to, že je to teprve dorostenka, to zvládla dobře.“ Carlton odhodil karty, vstal od stolu a řekl mi, abych šla za ním. Zavedl mě do ložnice v horním patře.

„Přinesl jsem ti něco na sebe,“ řekl a podal mi plastovou nákupní tašku. Otevřela jsem ji a uviděla, že je to nějaký kostým. Zeptala jsem se ho, co to je. „Je to uniforma pro francouzskou pokojskou,“ odpověděl. „Musel jsem odhadnout tvou velikost, ale mělo by ti to sedět. Obleč si to a vrať se dolů.“

Nakonec jsem ty malé šaty na sebe dostala. Nahoře mi byly těsné, ale to tak je u většiny věcí. Byly tam černé síťované punčochy a podvazkový pás. Podvazky jsem znala z katalogů, ale na sobě jsem je nikdy neměla. Lodičky s opravdu vysokými podpatky mi byly trochu velké, ale chodit jsem v nich mohla. Když jsem si to všechno oblékla, podívala jsem se na sebe do zrcadla. Jedna moje část si myslela, že vypadám jako opravdová coura, ale druhá a větší část si myslela, že vypadám hodně dobře. Prsy jsem měla sotva zakryté, ale to mě moc netrápilo. Moje kozy už viděli.

Vrátila jsem se do pokoje, kde hráli karty, a když mě uviděli, začali hulákat jako školáci.

„Sakra, ta holka má taky moc pěknou prdel!“ řekl Fred nahlas. „Už tě někdy píchali do prdele, zlato?“ Nevěděla jsem přesně, co tím myslí, tak jsem mu řekla, že ne. Pak mi došlo, že se ptá, jestli mě někdo šukal do zadku, a to jsem zažila, ale do toho mu nic nebylo. Svoje panenství jsem si udržela o několik měsíců déle tím, že jsem nechávala svého přítele udělat se mi do té druhé díry.

„Chceš nám říct, že jsi to ještě nikdy neměla v prdeli?“ zeptal se muž jménem Ross. Ignorovala jsem ho a šla jim přinést další pití.

„Zlato,“ řekl Ross, když jsem se vrátila. „Co bych musel udělat, abych byl první, kdo ti ošuká zadek?“

„Dva modrý a jeden červenej,“ odpověděla jsem. Modré stály tisíc a červené pět set, tak jsem si myslela, že mu tím zavřu hubu.

„Tolik jen za nějakou kundu?“ zeptal se další muž.

„Počkejte!“ Ross se na muže obořil. „Já a zlato tu pracujeme na smlouvě. Vyjednáváme. Zlato, nemyslíš, že je to trochu moc? V Mobile za prdel neplatím dva a půl tisíce. Musíš trochu slevit.“

Podívala jsem se na Carltona a viděla, jak se na mě usmívá. Najednou mi došlo, že oni si myslí, že jsem děvka! Carlton jim zřejmě řekl, že jsem.

„Co takhle jeden modrej a jeden červenej žeton?“ navrhl Ross. „To jsou kurva dobrý prachy za nějakou prdel. I tak mladou a pěknou, jako je ta tvoje.“

Tak naštvaná, jak jsem byla, jsem se musela zastavit a rozmyslet si to. Patnáct set dolarů za to, že na nějakého dědka vystrčím zadek? Jak dlouho bych musela obsluhovat, abych si vydělala tolik peněz? Nebudu lhát. Byla to lákavá nabídka.

„Hej, uklidněte se,“ řekl Carlton. „Proč prostě nedáme peníze na hromadu? Řekněme, že každej přispěje patnácti stovkama a můžeme tu holku šukat, kam budeme chtít.“

„Jak dlouho?“ zeptal se Fred. „Budeme mít celou noc? A co zejtra? Kolik to bude stát?“

V duchu jsem si to promýšlela. Devět tisíc dolarů jen za sex s nimi? Šest starých páprdů mi chtělo zaplatit devět tisíc dolarů? Tolik peněz bych si nevydělala ani za celý rok... a ani příští rok.

„A co takhle?“ řekl Carlton. „Zaplaťte za dnešní noc a zejtra vymyslíme, co by měla dostat. Co říkáš, zlato? Hodilo by se ti devět tisíc?“

Musíte si uvědomit, že mi bylo teprve devatenáct a nebyla jsem tak zkušená. Neměla jsem ani ponětí, jaké to bude mít sex se šesti muži. Jednou jsem se nechala oblbnout dvěma kluky, kteří mi to dělali jeden po druhém, ale to byl můj jediný případ s víc než jedním mužem. Abych byla upřímná, jediné, na co jsem myslela, bylo devět tisíc dolarů a co bych s takovými penězi mohla dělat. Nemusela jsem o tom přemýšlet moc dlouho. Vážně jsem uvažovala, že budu souhlasit. Každý z nich položil doprostřed stolu dva žetony. Šest modrých žetonů a šest červených. Nevypadalo to jako bůhvíco, ale Carlton je vyměnil za skutečné peníze. Tolik peněz najednou jsem v životě neviděla. Byla jsem prodaná.

Asi jsem si myslela, že si mě vezmou do ložnice po jednom a až se na mně párkrát zhoupnou, vyheknou a vyndají to ze mě. Mýlila jsem se. Tahali si vysoké karty, ten, kdo bude mít nejvyšší, půjde první. Vyhrál Ross, ten, co chtěl šukat do zadku. Vydala jsem se do ložnice, ale on mě zavolal zpátky k sobě. Šla jsem k místu, kde seděl, a on mě svlékl a nechal mi jen podvazky, punčochy a boty.

Vzápětí jsem si uvědomila, že mě líbá po celém těle. Přímo tam před ostatními. Protože mám citlivé bradavky, netrvalo dlouho a byla jsem rozpálená. Bylo mi jedno, že se ti druzí dívají. Byla jsem tak nažhavená, že bych se od něj nechala ošukat i před radnicí v Home Bayou.

„Rossi, vem si tu čubku na ten gauč,“ řekl Carlton. „Tam si můžeš namočit knot. Schovej si její prdel na potom.“

Ross mě dotlačil k dlouhé kožené pohovce a položil mě na ni. Roztáhl mi nohy a nacpal do mě svého malého tlustého ptáka. Hned jsem se udělala, a to vyvolalo jásot ostatních mužů. Ross se do mě vystříkal a vytáhl se. Další byl Fred a po něm všichni další. Nevím, kolikrát jsem se udělala, ale bylo to hodněkrát. Když se v šukání se mnou vystřídal poslední muž, bláhově jsem si myslela, že je po všem. Páni, jak jsem se mýlila! Ty starý hajzlové teprve začali!

Chvíli to bylo po jednom. Pak se na mě začali vrhat po dvou. Kouřila jsem jednoho, zatímco druhý mě šukal. Říkám pravdu, když prozradím, že se mi to líbilo. Napumpovali do mě litry spermatu a já ani na chvíli nepřemýšlela o tom, že neberu žádnou antikoncepci a široko daleko není ani kousek kondomu.

Někdy kolem půlnoci mě Carlton poslal, abych se očistila a smyla ze sebe sperma. Byla jsem od jejich cákání celá upatlaná. Po horké sprše jsem se vrátila a všichni už na mě čekali. Šukání začalo nanovo. Tentokrát to bylo trochu jiné. Ross dostal mou prdel, jak chtěl. Použil nějakou vazelínu a nebylo to tak zlé. Pak chtěli něco z mého zadku všichni a dostali to.

Nejsem velkou fanynkou šukání do zadku. Tím myslím, že to můžu vzít a vydržet, ale šest nadržených starých chlapů dokáže holce v konečníku udělat pěknou paseku. Začalo mi to být nepříjemné, když se rozhodli, že na mně budou makat ve dvou. Carlton mi dělal zadek a Fred mi šukal kundu. To mě fakt dostalo. S nimi to bylo poprvé, co jsem šukala se dvěma mužskými najednou, ale k mojí smůle to vůbec nebylo naposledy.

Nakonec mě nechali o samotě, ale už bylo skoro světlo, když se všichni odpotáceli do postele. Spala jsem na gauči pokrytém spermatem. Když jsem se probudila, všech šest mužů sedělo na verandě a popíjelo pivo. Šla jsem do sprchy a smyla ze sebe všechno jejich zaschlé sperma. Měla jsem ho i ve vlasech. V kuchyni jsem našla kafe, nalila si šálek a vzala si ho ven.

„Tady je,“ oznámil Carlton. „Jak se máš, zlato?“

„Dobře,“ řekla jsem. To nebyla úplně pravda. Kunda a zadek mě trochu bolely. A taky mě bolely kozy. Nebylo to nic, co bych nemohla přežít. „Nemohla jsem najít peníze.“

„Posbíral jsem ti to a dal ti to do tašky,“ řekl Carlton se smíchem. „Jsme gentlemani a nikdy bysme děvku neošidili o její spravedlivou odměnu, že ne, chlapi?“ Nebyla jsem moc nadšená z toho, že mě nazval děvkou, ale faktem bylo, že jsem děvkou byla a sama před sebou jsem to uznávala.

„Co budeš dělat s těma penězma, zlato?“ zeptal se mě Fred. Tak daleko dopředu jsem to opravdu naplánované neměla. „Chceš si dneska ještě něco vydělat?“ Kývla jsem hlavou. Opravdu jsem chtěla ještě něco vydělat. Chtěla jsem dokonce o hodně víc, i když jsem to původně neměla v plánu.

„Za chvíli pojedeš na projížďku lodí,“ řekl Carlton. „Tyhle starý pardi se musí vrátit do města, ale nedělej si starosti, krasavice. I dneska si vyděláš slušný peníze. Běž se najíst a převlíkni se do plavek.“

Šla jsem dovnitř, zkontrolovala peníze a pak jsem našla nějaké jídlo a najedla se. Oblékla jsem si své staré jednodílné plavky a věděla jsem, co si koupím jako první. Chtěla jsem jasně červené bikiny. Našla jsem ubrus a použila ho jako zavinovací sukni. Carlton čekal sám na verandě, když jsem vyšla ven.

„Dneska budeš s Davem a Markusem, zlato,“ řekl Carlton, vzal mě za ruku a vedl mě po cestě k molu. U mola stála velká loď a na ní dva černoši. Dva velcí černí muži.

„Carltone, jsou černý,“ zašeptala jsem mu. „S nima na žádný lodi nepojedu.“

„Mlč, zlato,“ řekl. „Žijeme v osvícený době. Peníze negrů jsou stejně dobrý jako peníze každýho jinýho. Dneska je moc pěknej den a ty prostě nasedneš na tu loď a budeš se dobře bavit. Dokud si zátoku Mobile Bay neprohlídneš z lodi, nemůžeš ji správně ocenit. Uděláš těmhle chlápkům, co jim na očích uvidíš, nebo ti seřežu prdel anténou od auta. Slyšíš mě, zlato?“

Slyšela jsem ho a věřila jsem mu. Veselý Carlton Mills byl pryč a tenhle byl zlý parchant. Vyděsil mě k smrti.

„Tady je, přesně jak jsem slíbil,“ zavolal Carlton, když jsme se přiblížili k lodi. Dva černoši vystoupili a čekali na nás na molu. „Tohle je Honey a je to zlato. Má malou sladkou kundu a velký kozy.“ Carlton jim potřásl rukou a táhl mě dopředu. „Zlato, tohle je Dave,“ řekl a ukázal na jednoho z nich. „Tenhle je Markus. Teď si spolu vyjeďte a užijte si to. Uvidíme se, až se vrátíte.“

Muž, kterému říkal Markus, mi pomohl nastoupit na loď a krátce po jedné hodině odpoledne jsme vyrazili. Byl krásný den s jasnou modrou oblohou, na níž se nacházelo jen několik bílých mráčků. Teplota se se blížila ke třiceti stupňům.

Carlton měl pravdu. Měli byste vidět Mobile Bay z vody. Bylo to nádherné. Chvíli jsem si na sobě nechávala ten ubrus, dokud Dave nezačal trvat na tom, abych ho sundala. Pak mi navrhl, abych si sundala plavky. Váhala jsem, ale vzpomněla jsem si na Carltonovo varování. Stáhla jsem ze sebe plavky. Jsem dost ješitná na to, abych ocenila Markusovo hlasité vzdechnutí a Davův obdivný pohled.

„My se nepotřebujem opalovat,“ řekl Markus se smíchem, „tak co kdybys nám pomohla namazat se opalovacím krémem?“ Chlapci se svlékli do naha a já je oba namazala opalovacím krémem. Pak jsem byla na řadě já.

„Převezmi řízení,“ řekl Markus Daveovi. „Dávej pozor, ať do ničeho nenajedeš. Já zatím ochráním tohle milý stvoření před sluncem.“ Markus mě dlouho mazal opalovacím krémem. Dave mu řekl, aby mi ho nezapomněl dát hodně na prsa.

„Určitě přece nechceme, aby se ty krásný bílý kozy spálily, že ne?“ prohlásil. Markus zřejmě sdílel Davovy obavy, protože mě tím krémem mazal hlavně prsa. Bradavky mi vyskočily do pozoru a Markusovy prsty je udržovaly tvrdé. Měla jsem se cítit divně, když jsem byla nahá se dvěma muži, dvěma černochy, ale necítila jsem se tak. Dokud jsme nezakotvili, neměla jsem stejně žádnou příležitost si něco obléct.

Nebála jsem se černochů, protože jsem mezi nimi vyrůstala. Chodila jsem do školy s černošskými dětmi, takže mi černoši nebyli úplně cizí. S žádným černochem jsem ale nikdy nic neměla. Nikdy jsem o tom ani neuvažovala, protože v Home Bayou se to prostě nedělalo. I kdybych to chtěla, černí kluci by s bílou holkou nešli, protože Ku-klux-klan byl v té části venkova živý a zdravý.

Oba věděli, co chtějí, a věděli, proč tam jsem. Markus mě vzal na přední palubu, položil na ni polštáře a začal mě lízat. Zřejmě to byl muž, který rád lízá kundy, protože mě vylízal ke třem orgasmům, z toho ke dvěma opravdu velkým. Pak mě ošukal. Jednu chvíli, když jsem byla na Markusovi nahoře, vedl Dave loď přes nějaké vlny, které rozbouřilo jakési velké námořní plavidlo. Ty vlny mě tvrdě přitlačily na Markusovo černé péro. Markusovi se to líbilo a dělal rukou krouživé pohyby a přetočil mě tak, že když jsme se přes tu rozbouřenou vodu vraceli, byl nahoře. Páni, to byl ale výlet! Mě ta vlna vždycky vrazila nahoru a Markuse dolů a zabodávala ho do mě ještě hlouběji.

Nechat se ošukat černochem nebylo nic jiného než nechat se ošukat bělochem. Dobře, nějaký rozdíl tu byl. Bylo to lepší, protože Markus i Dave byli obrovští. Měli velké krásné černé čuráky, které se postavily a zůstaly tvrdé. Na svou bolavou píču jsem zapomněla zatraceně rychle. Po chvíli převzal kontrolu nad lodí Markus a Dave převzal kontrolu nade mnou. Dave předtím sledoval, jak mě jeho kamarád šuká a už na mě byl nachystaný. Vzal si mě takovou silou, jakou jsem nikdy předtím nezažila. Zatímco Dave zajížděl svým krásným černým pérem do mě, Markus zajel s lodí do odlehlé zátoky, kde mě pak šukali oba.

Byla jsem tak zabraná do toho, co se se mnou dělo, že jsem si ani neuvědomila, že do zátoky připlul další velký člun a jeho pasažéři, dva muži a dvě ženy, sledují naše představení. Seděla jsem na Davovi, čelem k němu, jeho péro v mé píče a Markus mi zezadu šukal zadek. Kdyby ten druhý člun nepřiplul až k nám a nešťouchl lehce do naší lodi, nevím, jestli bych si nějakých pozorovatelů všimla.

„Cukrouši, to chci taky zkusit,“ řekla jedna z žen.

„Hej, srdíčko, moje žena chce vědět, jestli se podělíš o své hřebce,“ křikl na mě se smíchem jeden z chlapů.

„Ne,“ podařilo se mi odpovědět. „Najděte si vlastní ptáky. Moje nechte na pokoji.“ Markuse to nadzvedlo. Dave se jen ušklíbl.

Někdy v půlce odpoledne mě přestali šukat na dost dlouho, aby mohli vybalit oběd. Najedli jsme se a hned se do mě zase pustili. Rozhodně jsem si nestěžovala. Byla jsem v zajetí sexuálního šílenství a užívala jsem si každou minutu. Zeptala jsem se, v kolik se vracíme, a oni se rozesmáli.

„Dostali jsme tě na noc,“ řekl Markus. Dobře, to mi vyhovovalo. Měla jsem spoustu zábavy a dva tvrdé ptáky. Tu noc jsme zůstali na palubě. Bylo by mi tam chladno, ale hřálo mě teplo, které vytvářeli dva černí hromotluci, co mě chtěli udržet nažhavenou. Šukali mě skoro celou noc. Zpátky jsme se vrátili až druhý den ráno. To už bylo u mola uvázáno několik dalších lodí. Velkých lodí se spoustou lidí na velké párty.

Jsem si jistá, že lidé na těch ostatních lodích i v přístavu poznali hned, jak mě uviděli, že jsem od těch dvou černochů dobře ošukaná. Bylo mi to jedno, protože jsem žádného z nich neznala.

„Jakou jste měli cestu?“ zeptal Carlton se, když jsme dorazili k domu.

„Byl to kurevsky skvělej výlet,“ odpověděl Dave. „Měl jsi pravdu. Honey je zlato. Nejlepší kunda, jakou jsem za poslední dobu měl. Co za ni chceš?“

„Je jenom na pronájem,“ řekl Carlton se smíchem. „Jste připravení na vyúčtování?“

Zatímco si povídali, šla jsem se osprchovat a převléknout. Podívala jsem se do boty, kam jsem si dala peníze, a zjistila jsem, že je tam peněz ještě víc. Další tři tisíce dolarů! Celou dobu, co jsem se sprchovala, jsem se smála. Vydělala jsem tři tisíce dolarů za to, že jsem dostala nejlepší šukačku svého mladého života. To bylo opravdu kurva skvělý!

Byla pozdní nedělní noc, když mě Carlton vysadil u mého domu. Ten starý hnusný přívěs vypadal po pobytu v tom velkém krásném domě ještě bídněji.

„No, nevypadáš o nic hůř,“ řekla matka, když si mě prohlídla. „Udělal ti to, že jo?“ Přiznala jsem, že ano. „Zaplatil ti?“ Opět jsem přiznala, že je to pravda. „Stálo to za to?“

„Ano, stálo, mami,“ odpověděla jsem.

„Myslím, že víš, co to z tebe dělá,“ řekla a vypadala smutně.

„Jo, prodala jsem to, co jsem až doteď rozdávala,“ vyhrkla jsem. „Takže jsem děvka. Jsem bohatá děvka. Za jeden víkend jsem vydělala dvanáct tisíc dolarů.“

„Nejlepší by bylo, kdyby sis něco z toho odložila,“ řekla máma. „Těžké časy jsou vždycky za rohem. Nechal tě to Carlton dělat i s nějakejma dalšíma chlapama? Ale proč se ptám. Samozřejmě, že nechal. To dělá vždycky.“ Najednou mi to došlo. Matka se jen tak nedohadovala. Věděla to naprosto jistě.

„Ty taky?“ zeptala jsem se jí. „Ty jsi byla v jeho domě v Mobile Bay?“ Unaveně přikývla.

„Ano, i v tom jeho podniku v Mobile,“ řekla. „Když jsi byla malá, tvůj otec se zranil na pile a my jsme byli bez peněz. Carlton mi nabídl cestu ven a já ji přijala. Nejsem na to pyšná, ale člověk dělá, co musí, aby přežil. Musela jsem živit rodinu.“

„Jak dlouho jsi s ním byla?“

„Ne moc dlouho,“ odpověděla. „Pár měsíců. Carlton se po nějaké době ženy nabaží a hledá si jinou. I ty ho brzy omrzíš. Proto říkám, aby sis dala nějaké peníze stranou. Kdo všechno tam o víkendu byl?“ Řekla jsem jí to a ona se smutně usmála.

„Některé z nich neznám. Freda a Rosse si pamatuju. S Carltonem se kamarádí už dlouho. Byl to Ross, kdo mi po prvně udělal zadek. Ty negry, se kterýma jsi šukala, neznám. Musí bejt nový. Překvapuje mě, že tě Carlton nedonutil předvést show pro jeho přátele. Vždycky rád nechával pár negrů dělat to s bílou ženskou před publikem.“

Moje matka tím nic nemyslela, když černochům říkala negři. Tak ji vychovali. Tam dole si dokonce černoši říkali negři navzájem.

„Dělala jsi to s černochama?“ zeptala jsem se jí.

„No jo,“ řekla. „To Carlton vždycky vyžaduje. Všechny jeho ženy musí šukat s negrama. Vím o pár takových, který nechtěly, a ty kvůli tomu dost trpěly. Manželé, přátelé, bratři nebo někdo jiný z rodiny přišel o práci. Protože jsem byla hodná holka a dělala jsem, co Carlton chtěl, tak si tvůj táta udržel práci ve mlejně. Dokonce dostával vejplatu, i když byl v pracovní neschopnosti. Pamatuješ si na Smithovy, který bydleli o kus dál? Jmenovala se Mary. Zbouchnul ji jeden z Carltonovejch ochočenejch negrů. Mohl to být kterejkoli z nejmíň tuctu těch, se kterejma byla.“

„Co se s ní stalo?“ zeptala jsem se.

„Ále, Carlton ji někam odvezl a nechal ji tam opravit. Pak si ji vyzvedl a na nějakou dobu ji dal do negerskýho bordelu. Když se asi za rok vrátila, jako by zestárla o deset let. Potom se všichni odstěhovali. Nevím, co se s nima stalo. Slyšela jsem, že Carlton dostal i jednu z jejích dcer na chvíli na hraní. Nevím to určitě, ale věřím tomu.“

„Vzpomínám si na paní Smithovou,“ řekl jsem. „Moc si toho o ní ani o nikom jiným nepamatuju.“

„Snažím se ti říct, že ať se stane cokoli, nebude to trvat dlouho. Buď z tebe nadobro bude děvka, nebo se vrátíš do Home Bayou a povedeš tady život plnej dřiny. Radím ti, abys našetřila každý cent, kterej můžeš, a až přijde čas, odjeď někam na sever a uteč od toho všeho.“ Pak udělala něco, co nedělala často. Pevně mě objala. „Zejtra zajdi za doktorem Millerem a nech si předepsat antikoncepci. Přinuť každýho mužskýho, aby používal kondom, když to půjde. A zlato, radši začni hned teď a chraň se, jak nejlíp umíš. Jistý je, že nikdo jinej tě neochrání.“

„Budu, mami,“ řekla jsem a snažila se nebrečet.

„Kdy se s Carltonem zase sejdete?“

„Tenhle pátek mě vezme do Mobile,“ odpověděla jsem a přemýšlela, co mě čeká.

Než jsem ten pátek odjela do Mobile, dala jsem mámě většinu vydělaných peněz. Tušila jsem, že už se nevrátím, a měla jsem pravdu. Do Home Bayou jsem se pak už nikdy nevrátila. Ani na návštěvu.

Carlton mě uvedl do Mobile a já ošukala každého, koho mi řekl. Carlton byl bohatý zlý hajzl, ale abychom ďáblovi nekřivdili, byl i velkorysý. Dala jsem na matčinu radu a šetřila jsem si peníze. Nečekala jsem, až Carltona přestanu bavit. Asi po šesti měsících jsem se sbalila a odjela do Atlanty. Tam jsem se kurvila asi rok a pak jsem odjela do Kalifornie. V Kalifornii jsem prošla několika městy. Nakonec jsem se dostala do East Saint Louis, kde jsem pracovala v domě, který se staral o černé muže. Zůstala jsem tam několik let. Šetřila jsem každý cent, který jsem mohla.

Protože jsem byla pořád mladá a pořád jsem vypadala dobře a měla jsem skvělý párek koz, nakonec jsem opustila East Saint Louis a odjela do New Yorku. Použila jsem své peníze a založila si vlastní eskortní firmu. A to je to, co dělám dodnes. Dodávám dobře vypadající bílé ženy bohatým černochům. Mám taky jednoho černého džentlmena, který mě dělá šťastnou, takže tomu obyčejnému mrdání se už moc nevěnuju.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Žně 2

  10. 11. 2016Bobr

Pár následujících dnů jsme – pokud to bylo možné – strávili s Maruškou u rybníku. Ale přece jenom musela pomáhat v hospodářství. Nakrmit dobytek, pomáhat s přípravou oběda... Vždycky jsem si zalezli na náš „ostrůvek“ v rákosí a užívali si každé chvilky. Jenom jsem litoval, že tenkrát ještě nebyla žádná antikoncepce. Když se naše horká těla k sobě přitiskla, musel jsem se odtrhnout, aby nedošlo k nejhoršímu....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Petting, Anál

Služební cesta do Japonska

  19. 5. 2007Neznámý autor

Vstoupil jsem do toho nočního podniku v Jokohamě se značně smíšenými pocity. Ale říkal jsem si, že jako zástupce své firmy budu v Japonsku už pouze tři dny, když předešlé tři dny uplynuly v samých chvatných a úporných jednáních a tak je nutno se trochu porozhlédnout. Byl jsem na Dálném východě poprvé a moc jsem se těšil, co vše uvidím, zatím jsem však neviděl vůbec nic. Můj společník na cestě a služebně...  celá povídka...
Kategorie: mix, Grupáč, Lesbičky, Šukačky, Orál, Mix, Párty

Dlužnice

  3. 11. 2013Neznámý autor

Dobrý den, já jsem tu kvůli dluhu mojí mámy, paní Vávrové… No, a právě maminka mě poslala, jestli by to nešlo nějak vyřešit… Zaplatila už skoro všechny peníze, takže třeba byste vy, takový hodný chlap, jí mohl ten zbytek prominout… - mladá Vávrovic různě koktala a klopila oči, ale zároveň na ní bylo vidět, že by byla ochotná udělat mnohem víc pro to, aby tenhle pán z finančních služeb její matce zbytek...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Anál, Mix, Submisivní

V Mexiku - Part 4

  29. 6. 2018Haks

Zatímco kamery zabírali rozevřenou a zdevastovanou prcinu, Annu neunesli nohy a podlomila se jí kolena. Přiběhli pomocníci a začali upravovat její polohu. Za velkého jásotu byla štelována poloha, kdy kláda byla stažena skoro až k zemi, Anně pomohli si kleknout a do vzduchu trčel její bílí zadeček opálený podél plavek. Kamera opět zabírala jak obličej, na kterém byli vidět velké kapky potu a modré oči...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Erotické pomůcky, Extrémy, Grupáč, Mix, Orál, Piss, Párty, Znásilnění, Šukačky