Erotické povídky

Posedlost

Když mi bylo deset let, už mi rostla prsa. Nebyla obrovská, ale byla tam, no dobře, jen dva malé zaoblené hrbolky vyčnívající z mého hrudníku jako malé tenisové míčky s bradavkami.

Samozřejmě mě to vyděsilo; nejenže na mě všichni kluci na světě budou čumět, pískat na mě, a dokonce mě budou osahávat (viděla jsem víc holek s nově se objevujícími prsy, jak je na školních chodbách proti jejich vůli osahávají), ale všechny ostatní děti si budou myslet, že si vycpávám podprsenku. Vždyť jsem ani podprsenku neměla. A ani jsem ji nechtěla; podprsenky, dokonce i ty cvičební, znamenaly, že člověk dospívá, že se z něj stává žena. Chtěla jsem zůstat malým dítětem. Bohužel jsem neměla na výběr. Moje kozy už tu byly.

Nejdřív jsem se je snažila skrývat. Chodila jsem celá nahrbená a přikrčená, ruce jsem měla zkřížené před hrudí nebo jsem si před nimi držela knihy. Nosila jsem pytlovité mikiny, volné halenky, kabáty, a to i v teplém počasí. Byla to účinná taktika, ale nemohla jsem to dělat pořád, a nakonec si toho někdo stejně všiml. Samozřejmě to bylo ve škole a byl to kluk, Toník Lukáš, který na mě ukazoval, smál se a na zbytek třídy křičel, že si vycpávám podprsenku. Totální ponížení.

Po škole mě pak na cestě domů v uličce za domem přepadla skupina pěti kluků vedená Toníkem. Zatlačili mě za kontejner, přidrželi mě na zemi a vyhrnuli mi tričko, aby si všichni mohli prohlédnout můj hrudník. Každý z nich mě po řadě osahával a pak mi pro jistotu stáhli kalhoty, aby se podívali na mou kundičku bez chlupů.

Několik z nich se mě tam dole dotýkalo a Toník do mě strčil prst, ale i tak se zdálo, že na žádného z nich má kundička neudělala takový dojem jako moje prsa. A moje máma si ten samý den vybrala, aby řekla: „Vypadá to, že se někdo vyvíjí brzy,“ a při tom na ně ukázala dlouhým pěstěným prstem s nalakovaným nehtem. A navíc táta byl zrovna v místnosti.

To byl další problém: táta. Ten si toho také všimnul. Nikdy nic neřekl, ale skoro vždycky jsem ho přistihla, jak se mi dívá na hruď. Zíral na mě, jako bych byla nějaká zrůda. Což jsem byla; bylo mi deset let a už jsem potřebovala podprsenku.

Zvykla jsem si na to. Co jiného jsem mohla dělat? Dostat záchvat pokaždé, když jsem postřehla, že si mě táta všímá? To by bylo přinejmenším vyčerpávající, a kromě toho si část mého já té pozornosti vážila. Koneckonců, byl to můj táta a očividně si myslel, že stojím za to, aby si mě prohlížel. Svým způsobem mi to lichotilo, nebo jsem se na to alespoň takhle dívala. Když mi bylo dvanáct a prsa se mi ještě zvětšila, málokdy jsem na to vůbec myslela, a když už, tak spíš v pojmech vlastní atraktivnosti, ne podivnosti.

Začala jsem se vyvíjet i v jiných ohledech, mé boky se staly o něco ženštějšími, můj zadek se zvětšil (i když díkybohu ne do šířky) a mezi nohama mi vyrostly chloupky. Začalo se mi líbit (nebo jsem to alespoň přijala), že se ze mě stává žena, a tátovy vizuální prohlídky mého těla byly jako inspekce beze slov, prostě přezkoumání mého pokroku.

Dokonce jsem se začala kvůli němu oblékat a nosit věci, o kterých jsem si myslela, že se mu budou líbit, jako přiléhavá trička a tílka, halenky a bikinové topy. Máma mě za to občas napomínala, že není vhodné, abych se chlubila svým tělem, ale dělala si starosti jen o kluky; zdálo se, že si vůbec neuvědomuje, že se o mě táta zajímá.

Ne že by se máma mýlila, když si dělala starosti o kluky; stejně jako táta na mě čuměli všude, kam jsem přišla, a zřejmě si mysleli, že je v pořádku, když si na mě dovolujou, kdykoli se jim zlíbí. Málokdy uběhl měsíc, aniž by mě nějaký kluk osahával nebo po mně aspoň chňapal.

Kluci ve škole, kluci ze střední školy, kluci na autobusové zastávce, v obchoďáku, na trhu. Kluci v mém věku, kluci starší než já, kluci mladší než já, muži po dvacítce, třicítce a čtyřicítce nebo víc. Zdálo se, že skoro každý příslušník mužského pohlaví na světě si chtěl sáhnout na moje prsa, a když ne to, tak se na ně aspoň podívat.

Ani se nepokouším spočítat, kolikrát mi nějaký chlápek řekl: „Ukaž mi kozy!“ Nebo prostě natáhl ruku a dotkl se mě. Nebo navrhoval jiné věci. Hej, zlato, nechceš si zašukat? Už jsi někdy kouřila chlapovi péro? Co takhle orál, kočičko? Ale to už zacházím do problémů, které musí řešit každá holka na světě. Táta však na mě nikdy nevztáhl ruku a neřekl mi nic nechutného. Tedy ne, když mi bylo dvanáct.

S tátou to začalo až v mých patnácti letech. Ale než se dostanu ke všem těm věcem, které se s tátou staly, musím nejdřív říct ještě jedno tajemství: zhruba ve stejné době, kdy jsem dospívala, mě potkalo několik zážitků, které mě změnily a které měly v budoucnu hrát velmi důležitou roli.

Tím prvním ze všeho bylo to, že jsem viděla mámu a tátu při sexu. Bylo to v sobotu ráno a já jsem šla k rodičům do ložnice, abych se jich zeptala, jestli si můžu jít hrát ke kamarádce. Zapomněla jsem zaklepat a prostě jsem vešla přímo do jejich pokoje a tam ležel táta na zádech na posteli, úplně nahý, a máma (taky úplně nahá) se mu skláněla nad břichem a kouřila mu péro.

Protože mi bylo teprve deset let, byla jsem šokovaná tím, co vidím, ale zároveň jsem byla morbidně fascinovaná, a nakonec jsem tam stála a sledovala, jak máma kývá hlavou nahoru a dolů na tátově překvapivě velkém péru (bylo to první péro, které jsem kdy viděla, a přirozeně mi připadalo obrovské). Dívala jsem se asi jen dvě minuty, než jsem se začala bát, že si mě všimnou, a zas jsem odešla.

Snažila jsem se zapomenout na to, co jsem viděla, ale samozřejmě to nešlo. Asi týden se mi v mysli stále zjevoval obraz mámy, jak kouří tátovi péro, a nahánělo mně to husí kůži. Pak se stala ta věc s mojí nejlepší kamarádkou Magdou.

Byl to až děsivě podobný zážitek. Byla jsem u ní v pátek večer a už jsme šly spát. Usnula jsem celkem snadno, ale o něco později jsem se probudila a zjistila, že jsem v Magdině posteli sama. Vstala jsem, abych vypátrala, kam šla, a myslela jsem si, že šla třeba jen na záchod. Tam ale nebyla, tak jsem začala prohledávat zbytek potemnělého domu. Nakonec jsem našla rozsvícené světlo v pracovně Magdina táty a nakoukla dovnitř.

Nejdřív jsem uviděla Magdina otce, jak sedí na židli před svým stolem, a pak jsem před ním zahlédla klečící Magdu. A stejně jako to dělala moje máma s mým tátou, měla Magda v puse ptáka svého táty a hladila mu ho tím, že po něm jezdila svou malou pusinkou nahoru a dolů. Magdin táta ji hladil po blonďatých vlasech a něco jí šeptal, říkal jí, jak je krásná, jak ji miluje a jaká je sladká holčička.

Také na ně jsem se dívala, ale tentokrát jsem si počkala až na konec. Slyšela jsem, jak Magdin táta sténá, a pak jsem viděla, jak se jeho sperma vylévá z Magdiných úst a stéká po jejích malých prstech.

Běžela jsem zpátky do Magdina pokoje, lehla si do postele a čekala tam potmě, až se vrátí. Když se konečně vrátila, předstírala jsem, že spím, ona si zalezla vedle mě a usnula. Ale já jsem neusnula. Zůstala jsem vzhůru a přemýšlela o tom, co jsem viděla, a vzpomínala jsem i na to, co jsem viděla dělat své rodiče před pouhým týdnem. A pak jsem se začala dotýkat sama sebe.

Bylo to poprvé, co jsem se vážně pokusila masturbovat, a byla to jedna z nejzávažnějších věcí, které jsem kdy zažila. Třela jsem si svou malou neochlupenou kundičku a za zavřenýma očima jsem si promítala, jak nejprve máma kouří tátu, pak Magda kouří svého tátu, a nakonec se ty obrazy přetransformovaly do obrazu, v němž jsem kouřila tátovi péro já a on se mi udělal do pusy a na všechny prsty. Říkal mi, jak jsem krásná, jak jsem sladká, tatínkova úžasná holčička. Nakonec jsem se přivedla ke třem velmi překvapivým orgasmům, než jsem konečně usnula.

Po té noci jsem masturbovala téměř každý den, a i když se můj fantazijní život časem rozrostl o další věci, jeho hlavní pilíř zůstal stejný: táta mi říkal, jak moc mě miluje, když mu ho kouřím.

Samozřejmě jsem si nemyslela, že se něco takového stane, a ani jsem to nechtěla. Byla to jen nemravná fantazie, něco, čemu jsem se potají oddávala a z čeho jsem se cítila špatně, spolu se všemi ostatními věcmi, které k dospívající dívce patří a způsobují, že si připadá zkažená.

V patnácti jsem se vyplnila ještě víc. Získala jsem opravdu pěkné tělo a prsa se mi ještě zvětšila. Pořád jsem měřila jen sto padesát pět centimetrů a vážila necelých padesát kilo, ale velikost podprsenky už jsem měla 34C. Ty zatracené věci byly obrovské, tak obrovské, že i kněz by měl problém je ignorovat. V tomto ohledu nemůžu tátovi vyčítat, co mi nakonec udělal.

Začalo to pátého července. Oba moji rodiče měli volno a rozhodli se uspořádat oslavu a pozvat spoustu svých přátel. Samozřejmě mě pobízeli, abych pozvala i své kamarády a kamarádky, ale který normální teenager chce jít na večírek, kde budou převážně lidé kolem čtyřicítky? Dokonce ani Magda nechtěla přijít. Takže jsem tam nakonec skončila jako jediná holka ve skupině asi dvaceti mužů a žen, kteří všichni procházeli krizí středního věku.

Děly se tam velmi předvídatelné věci, v neposlední řadě to, že mě máma nutila dělat všechnu otrockou práci, prostírat stoly a servírovat jídlo, které táta připravoval na grilu, nosit lidem pití atd. Všichni se mnou mluvili, jako bych byla hloupá, a zatímco si všichni muži prohlíželi moje tělo, jejich manželky si povídaly za mými zády.

Několik chlápků do mě ‚náhodou‘ vrazilo a osahávalo mě, a jeden, ten děsivý Leoš, tátův kamarád z práce, mě osahával, a dokonce se mě snažil políbit na chodbě, když jsem vyšla z koupelny. Celý ten den byl naprostá noční můra a táta, i když ho mám ráda, to ještě zhoršil.

Byla jsem v kuchyni a chystala piva pro ty opilce na zahradě, a právě když jsem otevřela ledničku, přišel z obýváku táta.

„Ahoj, zlatíčko,“ řekl.

„Ahoj, tati,“ řekla jsem a vyndala z lednice čtyři piva. Položila jsem je na stůl a začala hledat otvírák, ale zastavila jsem se, když ke mně táta najednou přistoupil zezadu a položil mi ruce na ramena.

„Jak se má moje holčička?“ zeptal se.

„Dobře, myslím,“ odpověděla jsem, což byla naprostá lež; pravdou bylo, že jsem už chtěla celou tuhle párty zabalit a jít se schovat do svého pokoje.

Táta nic neřekl. Místo toho mi začal hladit ruce, sjížděl dolů k loktům a pak se vracel nahoru k ramenům. Dělal to už mnohokrát a já na tom neviděla nic špatného. Prostě normální tátovo pohlazení. Dokonce jsem naklonila hlavu na stranu a odhalila krk, aby mě tam mohl políbit, což udělal.

Další pro nás celkem běžná věc. Byli jsme si blízcí. Ale pak, když jsem se snažila odtáhnout (ti maniaci venku nebyli ochotní čekat na svůj chlast věčně), objal mě kolem pasu, přitiskl mi ruce k bokům a nechtěl mě pustit. Zachichotala jsem se a myslela si, že jen tak blbne, ale v příští vteřině zvedl ruce a položil mi je přímo na prsa.

„Tati?“ řekla jsem. „Co to děláš?“

Samozřejmě to byla zbytečná otázka; věděla jsem, co dělá, chce si mě ohmatat. Stejně jako každý jiný chlap na světě. Pocítila jsem zklamání a bolest, část mého já nedokázala uvěřit, že to dělá můj vlastní táta.

Zároveň jsem se cítila zmatená, protože tohle nebyl jen nějaký jiný chlap na světě, byl to můj táta a já ho nemohla jen tak odstrčit a říct mu, ať mě nechá na pokoji; to by ho ranilo. A tak jsem se přistihla, že tam prostě tiše stojím a nedělám nic jiného, než že poslouchám ty stupidní kecy venku a náhlý hlasitý tlukot svého srdce, zatímco se mě táta dál dotýká, hladí mě a mačká.

Bylo to tak zvláštní, tak cizí, cítit, jak se mě dotýká, jeho velké silné tělo tak blízko u mě. Bylo to zvláštní, ale zároveň svým způsobem fascinující. Tak takové to je, být obtěžovaná svým otcem. Nebylo to přesně takové, jaké jsem si myslela, že to bude.

Netrvalo to dlouho. Jen pár okamžiků, nanejvýš půl minuty, pak mě táta pustil, odstoupil ode mě, usmál se po tátovsku a odnesl piva a otvírák na dvorek. Chvíli jsem zůstala stát na místě, cítila jsem se otupělá, skoro jsem se třásla, ale ne tak docela, pak jsem šla rovnou do svého pokoje a zavřela dveře. Padla jsem na postel obličejem napřed a jen jsem tam ležela a snažila se na nic nemyslet. Pak mi ale do hlavy vstoupila Magda.

Asi půl roku předtím se mi přiznala, že ji otec sexuálně obtěžuje. To jsem samozřejmě věděla už dřív, ale nevěděla jsem, do jaké míry. Nikdy předtím jsme o tom nemluvily. Řekla mi, že ji začal obtěžovat, když jí bylo devět let, začínal jen polibky a doteky, ale časem přešel k orálnímu sexu a ve dvanácti k pohlavnímu styku. Řekla mi, že z jejich kontaktů měla určité fyzické potěšení a že to tajila, protože se cítila provinile a zároveň byla vděčná za otcovu pozornost. Také se obávala, co by takové vyprávění způsobilo její rodině. To všechno říkala se slzami v očích a hlasem chvějícím se bolestí a mně jí bylo tak líto.

Když jsem tam ležela a přemýšlela o tom, co mi udělal můj vlastní otec a jak jsem se kvůli tomu cítila, nemohla jsem si pomoct a přemýšlela jsem, nakolik byla Magdina bolest způsobena otcovým chováním a kolik z toho mohl být pocit viny vyvolaný jejím vlastním smyslem pro odpovědnost. Protože tytéž pocity se teď stejně rozlévaly i ve mně: ano, cítila jsem se znásilněná a zrazená, zdrcená otcovými náhlými sexuálními návrhy, ale zároveň jsem cítila zřetelnou rozkoš, fyzické teplo, které mnou procházelo od hrudi až dolů do lůna.

Cítila jsem se vzrušená tak, jak lidé obvykle bývají, když dělají něco nebezpečného, a lichotilo mi, že ten muž, kterého jsem tolik milovala, mě taky miluje a touží po mně tak moc, že se cítí nucený pošlapat ty betonové společenské hranice, které nás vždy oddělovaly.

Otočila jsem se na záda, položila si ruce na břicho, zadívala se do stropu a pomyslela si: „Panebože, co je to se mnou?“

Nepřipadalo mi nelogické, že bych si to měla vyčítat, alespoň částečně; koneckonců jsem ho tak trochu svedla, ne? Svými tílky, halenkami a bikinami? Chlubila jsem se svým tělem, jak říkala moje máma? A když jsem se teď ohlédla za svým chováním, viděla jsem, že jsem mu neukazovala jen prsa, ale že jsem se chovala vyzývavě i jinak, že jsem mu věnovala stydlivé pohledy a koketní úsměvy, že jsem se k němu přitulila na pohovce, když jsme se dívali na televizi, že jsem ho líbala a objímala způsobem, který možná nebyl zrovna dceřiný. Podněcována svými temnými fantaziemi jsem mu dávala všechny ty signály, naváděla ho k tomu, a táta, jako docela typický chlap, se jen podřizoval svým touhám. Nemohl si pomoct.

Tak jsem to viděla já a s touto perspektivou jsem se rozhodla změnit své chování, oblékat se konzervativněji a dávat si větší pozor na řeč těla. Budu se muset vzdát mazlení s ním u televize, omezit naše objetí a polibky na takové, které jsou vhodné pro otce a dceru, a pokud by se mě znovu dotýkal tak jako v kuchyni, budu ho muset požádat, aby toho nechal. A musím se těch ošklivých fantazií vzdát.

Bohužel jsem skoro nic z toho neudělala.

Víc než týden po oslavě bylo vše v pořádku. Tedy, většinou v pořádku. Pořád jsem se promenovala v tenkých tílkách, přestože jsem se zařekla, že už to neudělám; počasí bylo příliš teplé na cokoli jiného. Podařilo se mi ale vzít si místo šortek džíny nebo dlouhé kalhoty a vyhnout se jakémukoli intimnímu kontaktu s tátou. Co se týče táty, zdálo se, že po tom incidentu s osaháváním o mě úplně ztratil zájem. Začala jsem si myslet, že možná lituje toho, co udělal, a že si dal vlastní slib, že se mě už nebude dotýkat. Jenže pak přišel patnáctý červenec, a pokud si táta dal nějaký slib, nakonec z něj nezbylo nic.

Byl pátek a Magda u nás přespávala. Měly jsme v plánu izolovat se v mém pokoji a přejídat se nezdravým jídlem, zatímco se budeme dívat na filmy z postele. Magda přinesla filmy, dva strašidelné a jednu romantickou komedii, a já jsem to odpoledne vyrazila ven a nakoupila spoustu brambůrků, limonád, krekrů, preclíků, na co si vzpomenete. Večeřely jsme s mými rodiči, ale pak jsme šly rovnou do mého pokoje a pěkně se tam zavřely se svou leností. Ven z mých dveří jsme se odvážily jen tehdy, když jsme potřebovaly na záchod, což se ukázalo být poměrně časté, protože jsme měly hodně limonády.

Zrovna jsem byla na jednom z výletů na toaletu, když se mě táta dotkl podruhé. Nebyla jsem v koupelně, ani blízko ní; vlastně jsem už skončila a mířila zpátky do svého pokoje, když jsem uslyšela, jak na mě táta volá z přízemí. Sešla jsem dolů do obýváku, aniž bych přemýšlela o tom, co pro mě může mít v plánu.

Našla jsem ho, jak sedí na pohovce a dívá se na televizi. Nějaký hloupý policejní seriál se spoustou střelby a ujíždějících aut. Když jsem vešla, podíval se na mě, usmál se a řekl: „Ahoj, zlatíčko.“ Pak sklopil oči a rychle si prohlédl moje prsa.

„Co se děje, tati?“ zeptala jsem se a najednou jsem si uvědomila, jak jsem oblečená. Sama jsem se chtěla podívat, jestli vidí moje bradavky. Místo toho jsem se zeptala: „Kde je máma?“

„Šla si lehnout dřív,“ odpověděl. „Pojď si sem na chvíli sednout. Chci s tebou mluvit.“

Okamžitě jsem se obávala nejhoršího, ale co jsem mohla dělat? Šla jsem k němu a sedla si vedle něj na pohovku. Táta mi okamžitě položil ruku kolem ramen a přitáhl si mě blíž. Políbil mě na čelo a pak řekl: „Chci si s tebou promluvit o té oslavě v minulém týdnu. O tom, co se stalo v kuchyni. Pamatuješ si na to?“

Jak bych mohla zapomenout?

„Ano, tati,“ řekla jsem. Doufala jsem, že se mi omluví. Moje naděje však pohasly, když se zeptal: „Líbilo se ti, jak jsem se tě dotýkal?“ Jeho hlas byl tichý, tajuplný a láskyplný. „No…“ řekla jsem, ale právě v tu chvíli jsem si uvědomila, že kdybych řekla ne, tak bych trochu lhala. Dotýkal se mě nevhodně, to jsem věděla, a bylo mi to nepříjemné, ale pravda byla, že se mi to líbilo. Ani ne tak samotné doteky, ale to, že mi projevoval takovou intimní pozornost. Takže jsem nemohla říct ne, ale kdybych řekla ano, byla by to taky lež. Nakonec jsem se rozhodla pro „nevím“, přičemž jsem si byla plně vědoma toho, jak neadekvátní odpověď to byla.

„No, mně určitě ano,“ řekl táta. Přitulil se ke mně ještě blíž, což se mi nemohlo nelíbit, a pak mi jedna jeho ruka jemně přistála na levém prsu. Znovu mě políbil na tvář a začal mě při tom laskat.

„Máš ty nejúžasnější kozy, jaké jsem kdy viděl,“ řekl. „Plné a pevné, a přitom hebké. Ženské kozy. Myslím, že jsou naprosto nádherné.“

„Děkuju ti, tati,“ řekla jsem, protože jsem nevěděla, co jiného říct.

Vycítila jsem, že se na mě usmívá, ale bála jsem se mu podívat do očí. Místo toho jsem se dívala dolů na jeho ruku, která mi pomalu kroužila kolem levého prsu, než se přesunula na pravý. Bylo to, jako bych se dívala na film; dělo se to, ale nedělo se to doopravdy.

„Rád bych je viděl,“ zašeptal mi táta skoro do ucha. „Mohla bys mi je ukázat?“

Nová variace na starou frázi: „Hej, zlato, ukaž mi kozy!“ Cítila jsem se polichocená a uražená zároveň. Ale nemohla jsem ho prostě ignorovat. Tohle byl můj táta, muž, kterého jsem vždycky poslouchala, muž, pro kterého jsem se vždycky snažila být hodná holka; jeho žádost se dost blížila rozkazu.

Beze slova jsem vzala do prstů lem tílka a vyhrnula ho nahoru, až jsem odhalila prsa.

„Ježíši,“ vydechl táta. „Jsou dokonalé, Jani. Perfektní kozy.“ Znovu se jich začal dotýkat, nejdřív prsty, pak je sevřel v dlani, něžně je mačkal a tahal za ně. Cítila jsem, jak mnou něco projelo, ten šok vzrušení, nebezpečí, to vědomí, že jsem tak děsivě špatná. Přistihla jsem se, že zadržuju dech, když mě táta dál hladil.

„Hraješ si s nima?“ zeptal se.

„Jak to myslíš?“ zeptala jsem se. V hlavě mi vyskočil obrázek, jak žongluju se svými prsy.

„Když masturbuješ. Hraješ si se svýma kozama, když masturbuješ?“

Cítila jsem, jak mi rudne obličej. Stačilo, že se mnou táta takhle mluví, ale vytahovat téma masturbace, to už bylo příliš.

„To nedělám,“ zalhala jsem.

„Samozřejmě, že to děláš,“ řekl táta. Stále mě hladil a teď mi prsty lehce přejížděl po bradavkách. Cítila jsem, jak mi začínají tvrdnout, a teplo se od nich pomalu přesouvalo dolů po těle až do břicha. „To dělají všichni. Když to dělám já, představuju si tebe, jak to děláš. Jak si hraješ se svýma kozama.“

„Panebože,“ řekla jsem dřív, než jsem se dokázala zarazit. Chtěla jsem vstát, utéct od něj, ale z nějakého důvodu jsem to neudělala. Jen jsem tam seděla a nechala ho, aby se mě dotýkal a mluvil na mě sprostě.

„Představuju si, jak je cucáš,“ pokračoval táta. „Bereš každou bradavku do pusy a olizuješ si ji. Pohybuješ kolem nich jazykem v malých kroužcích. Nebo to dokonce necháváš dělat mě.“ Políbil mě na tvář. „Vadilo by ti, kdybych ti sál bradavky?“

„Ale ty jsi můj táta,“ řekla jsem, plně si vědoma toho, že neříkám přímo ne. „To by bylo něco jako incest.“

Táta chvíli mlčel, přestal mě hladit a teď jen držel v ruce jeden z mých prsů, a já si myslela, že jsem ho naštvala. Ale pak řekl: „Vím, že to pro tebe musí být těžké, zlatíčko. Máš pravdu, jsem tvůj otec a každý má zafixováno, že sexuální vztah je pro nás špatný. Abych ti řekl pravdu, já si to myslím také. A mít s tebou skutečně sex, no, to bych prostě nemohl. Nikdy bych ti nechtěl ublížit, Jani.“

Samozřejmě jsem mu chtěla věřit, zčásti jsem mu věřila, a dokonce jsem se cítila uklidněná tím, co řekl. Ale zároveň jsem mu věřit nemohla; vždyť tam seděl a držel můj prs, jako by to byl vzácný poklad.

„Ale tohle,“ pokračoval táta a jemně stiskl zmíněný poklad, „tohle je jiné. Jsi nádherná dívka, Jano, a tvoje kozy jsou… umělecká díla. Asi jsem jima posedlý. Ale jenom jima. Jen tvýma krásnýma, dokonalýma kozama.“

Celou tu dobu jsem se dívala dolů na svůj hrudník a na jeho ruku, ale teď jsem otočila hlavu a podívala se tátovi přímo do očí a viděla jsem, že jakkoli je to všechno nepřijatelné, říká pravdu. Měl pro moje prsa nekontrolovatelnou slabost. Nechápala jsem to, avšak zároveň jsem mu chtěla dát za pravdu; koneckonců se mnou nechtěl mít sex, chtěl si se mnou jen hrát. Navíc tu byl ten známý pocit lichocení, to vědomí, že jsem to já, kdo v něm vzbuzuje takové nepatřičné pocity.

„Slibuješ, že mi neublížíš?“ slyšela jsem, jak se ptám.

„Slibuju,“ odpověděl táta slavnostně.

Nic víc jsem neřekla a táta to vzal jako signál, aby se ke mně naklonil a políbil mě lehce na rty, a pak se přesunul dolů na mou hruď. Políbil mě na oba prsy, nejdřív na pravý, pak na levý, a pak vzal do úst levou bradavku. Sál ji něžně, s úctou. Cítila jsem jeho rty a zuby, dokonce i jeho jazyk, jak krouží kolem toho ztvrdlého výčnělku, ještě víc ho zpevňuje a do spodní poloviny mého těla vysílá nové teplo.

Všechny myšlenky, které jsem v tu chvíli měla, mě opustily, zavřela jsem oči a soustředila se na pocity, které ve mně působily. Dýchala jsem stále mělčeji a ruce i nohy se mi napínaly, jak mi táta dál věnoval svou zvláštní pozornost. Pustila jsem tílko, které jsem si přidržovala pod bradou, a objala ho jednou rukou. Druhou rukou jsem si sjela ke stehnu a odtud k rozkroku. Přitiskla jsem na sebe konečky prstů, jen jsem trochu přitlačila, neodvažovala jsem se udělat nic víc. Cítila jsem tam narůstající teplo a musela jsem se nutit, abych rukou nepohnula.

Po nějaké době, nejspíš ne delší než minutu, táta přestal a já pocítila obrovskou vlnu úlevy, která mě zalila. Znovu mě políbil na prsa a pak mi přes ně stáhl tričko. Dal ruce kolem mě, pevně mě objal a svou tvář přitiskl na mou.

„Jsi v pořádku, zlatíčko?“ zeptal se tiše.

„Jsem v pohodě,“ odpověděla jsem stejně tiše.

Ještě několik dlouhých chvil jsme se drželi, pak mě táta pustil a usadil se zpátky na pohovku. Jeho oči se setkaly s mýma a já v nich viděla stejnou známou lásku, jakou ke mně vždycky choval, ale teď se změnila v nový druh respektu, který jsem nikdy předtím neviděla.

„Nechám tě teď vrátit se k tvému filmu,“ řekl.

Věnovala jsem tátovi malý plachý úsměv, pak jsem vstala z pohovky a vrátila se nahoru. Připadala jsem si, jako bych právě přežila nálet. Třásla jsem se, trochu se mi točila hlava a zdálo se mi, že mám mozek plný mraků. Šla jsem do koupelny, vyčůrala se, umyla si ruce a pak jsem na sebe chvíli jen tak zírala do zrcadla a na nic nemyslela, než jsem se vrátila do ložnice.

Magda seděla na mé posteli s pytlíkem brambůrků a koukala na film v televizi. Když jsem ji uviděla, pocítila jsem náhlou potřebu vypovědět jí, co se zrovna stalo s mým tátou. Ale neudělala jsem to, protože jsem si v tu chvíli uvědomila, že by to nebylo ani tak oznámení o zneužívání, jako spíš přiznání. Tak jsem místo toho mlčela, přisedla si k ní na postel a seděly jsme tam spolu, dívaly se na Pravou blondýnku 2, chroupaly brambůrky, pily limonádu a ve správných chvílích se smály. Dvě mladé holky, které se trápily v podstatě stejným způsobem a nemluvily o tom, předstíraly, že se nic z toho neděje.

O několik hodin později, nacpané tím nezdravým jídlem, jsme konečně zhasly. Já jsem ležela ve tmě na zádech, Magda se ke mně tulila, ruku měla přes mé břicho a nos mi tiskla ke krku. Snažila jsem se usnout, ale samozřejmě čím víc se snažíte usnout, tím víc jste vzhůru. Nakonec jsem jen ležela a v duchu si znovu a znovu přehrávala ty věci, které mi táta dělal, jak se mě dotýkal, co říkal, a jak jsem na to já reagovala (nebo nereagovala). Ty věci, které jsem cítila hýbat se v mém těle.

Jedna má část čekala, až Magda usne, a když jsem si byla dostatečně jistá, že spí, sklouzla jsem si jednou rukou na levý prs a začala ho hladit. Druhou rukou jsem sjela dolů do kalhot svého pyžama. Zavřela jsem oči a začala fantazírovat. Táta na mně leží na pohovce, tílko mám vyhrnuté přes obličej a on mi líbá prsa a saje bradavky. Mumlá při tom o své fascinaci, o své obdivné posedlosti. Chtěla jsem, aby přestal, dokonce jsem ho prosila, ale jeho touha byla nepřekonatelná a já byla bezmocná.

Jak jsem tak o tom přemýšlela, hrála jsem si sama se sebou, mačkala svůj levý prs a tahala za něj a zlehka si třela kundičku. Vzala jsem si bradavku mezi palec a ukazováček a žmoulala ji, dokud neztvrdla. Prstem jsem si dělala malá kolečka kolem poštěváčku. Postupně rychleji a rychleji. V mé fantazii táta vytáhl ptáka. Dál mi lízal a sál prsa, a právě když ho do mě strčil, udělala jsem se. Tělo se mi zachvělo, lůno mi explodovalo a naplnilo se pozoruhodným teplem, na prsty mi vytryskla kapička sekretu a já jsem hluboko v krku vydala zvuk, jakési mňouknutí, které nebylo moc hlasité, ale přesto slyšitelné, dost na to, abych se bála, že probudím Magdu.

Jakmile bylo po všem, otočila jsem hlavu a podívala se na svou nejlepší kamarádku, ale ta pořád spala. S úlevou jsem si povzdechla, pak jsem zavřela oči a sama usnula, uklidňovala jsem se myšlenkou, že nejenže jsem nebyla odhalena při masturbaci, ale že i mé tajné sny jsou stále tajné.

Během následujících šesti dnů mě otec zneužil ještě devětkrát. Většinou to byly situace, kdy se mu podařilo najít mě samotnou (máma byla příhodně buď pryč, nebo v jiné místnosti), přišel ke mně zezadu a natáhl se kolem mě, aby mě chytil za prsa. Někdy je jen držel v rukou a někdy je hladil. V polovině těch chvilek mi vklouzl rukama pod tričko, aby se dotkl mé holé kůže, a hrál si s mými bradavkami.

A musím přiznat, že jsem mu to usnadňovala, stále jsem nosila své skrovné topy bez podprsenky, a jednou dokonce bikinový top, který jednoduše odsunul. A vždycky když mě chtěl políbit na tvář nebo na krk, nakláněla jsem hlavu na stranu, aby to pro něj bylo taky snadné.

Je toho víc, co musím přiznat: třeba to, že jsem teď masturbovala každý den, někdy i víckrát, a navzdory mému odhodlanému duševnímu úsilí v těch fantaziích skoro vždycky někde figuroval táta; a že dvakrát jsem já sama šla za ním. V úterý večer, devatenáctého července, jsem počkala, až půjde máma spát, a pak jsem se k němu schválně přitulila na pohovce (ano, už jsem to zase dělala) a nechala ho, aby mě líbal a hladil, jak se mu zlíbí.

Druhý den večer jsem šla do garáže, kde pracoval na autě, abych mu řekla, že večeře je hotová, šla jsem přímo k němu a objala ho kolem krku, abych ho políbila. Políbil mě a pak mě osahával přímo vedle našeho auta a na očích všech sousedů, kteří se mohli dívat.

Ale to není všechno; když za mnou táta přišel naposledy během těch šesti dnů, přiblížil se ke mně zezadu ve chvíli, kdy jsem v kuchyni uklízela nádobí (vůbec jsem netušila, kde je máma, mohla klidně přijít a chytit nás), objal mě, strčil mi ruce do tílka a začal mi osahávat prsa, a zatímco to dělal, cítila jsem, jak se mi na levou hýždi tlačí jeho erekce. To samo o sobě ale nebylo nic hrozného. Tou velkou věcí bylo, že jsem, aniž bych o tom přemýšlela, sáhla levou rukou dozadu a začala ho přes kalhoty hladit.

Nedokážu přesně říct, jak dlouhé jeho péro mohlo být, ale bylo zřejmé, že je v délce i tloušťce nadprůměrné. Fascinovalo mě to, asi stejně jako tátu fascinovala moje prsa, nebo skoro stejně tak. Nikdy předtím jsem se toho nedotýkala a byl to zvláštní a trochu děsivý pocit. Přesto jsem se toho dotýkala dál, klouzala jsem dlaní a prsty nahoru a dolů po celé délce péra svého táty a on mě při tom šimral na krku a hladil na prsou.

Zhruba po minutě jsme přestali a bylo to právě včas, protože asi o nanosekundu později vešla do kuchyně máma. Vím, že jsem se k smrti vyděsila, a táta nejspíš taky, protože se ke mně po zbytek noci ani po většinu dalšího dne nepřiblížil.

Ale další den byl pátek a máma odjela na víkend k tetě Dianě, takže jsme s tátou zůstali v domě sami, což byla skvělá příležitost, aby se to zase rozjelo.

Táta byl v obýváku a díval se na televizi, když jsem se šla v devět hodin osprchovat. Zatímco jsem se sprchovala, masturbovala jsem s doprovodnou fantazií o tom, jak jsme s Magdou spolu (jednou za čas ráda podlehnu tomu lesbickému ve mně), a pak jsem dlouho stála pod vodou a nemyslela jsem na nic. Nakonec jsem vylezla, osušila se, vyfoukala si vlasy, pak se omotala ručníkem a šla se připravit do postele, celou dobu jsem čekala, že za mnou táta přijde.

Nechala jsem dveře do ložnice otevřené, sundala jsem si ručník a hodila ho na postel. Přešla jsem ke komodě pro noční oblečení a vytáhla jsem triko, pyžamové kalhoty a kalhotky. Nejdřív jsem si oblékla kalhotky, pak pyžamové kalhoty, a když jsem si chtěla obléct triko, došlo mi, že je někdo v pokoji se mnou. Otočila jsem se a uviděla tátu, jak stojí ve dveřích a dívá se přímo na mě. Přesněji řečeno přímo na moje prsa. Automaticky jsem zkřížila ruce před sebou, zakryla si hrudník a cítila, jak mi z rozpaků rudnou tváře.

„Tati,“ řekla jsem, „oblékám se.“ Chtěla jsem použít káravý tón hlasu, ale nevyznělo to tak.

„To vidím,“ odpověděl táta.

Vešel dál do místnosti a zavřel za sebou dveře. Nepohnula jsem se, i když jsem si dál držela to triko před sebou. Táta přišel až ke mně a objal mě. Přitiskl si mě k tělu, přičemž ruce jsem stále měla zkřížené na hrudi a teď zůstaly uvězněné mezi námi. Jak mě objímal, políbil mě na temeno hlavy a pak mi začal rukama klouzat po holých zádech nahoru a dolů. V uchu jsem cítila jeho teplý dech a cítila jsem vůni jeho vody po holení. Vždycky se mi líbilo, jak táta voní, tak čistě a mužně.

„Jsi tak krásná mladá žena,“ řekl a jeho hlas byl hluboký a fascinující. „Nejkrásnější žena, jakou jsem kdy viděl.“ Jedna jeho ruka mě teď hladila po vlasech. „A já tě miluju víc než kohokoli jiného na světě. Víš to, viď, Jani?“

„Ano,“ řekla jsem tiše. Řekl mi to už asi milionkrát, ale nikdy mě neomrzelo to poslouchat. Nemohla jsem si pomoct, ale trochu jsem se usmála.

Táta se stáhl a díval se na mě zbožným pohledem. Opětovala jsem jeho pohled, rty stále napůl v úsměvu.

„Nech mě podívat se na tebe, drahoušku,“ řekl. Jeho ruce se ke mně přiblížily zezadu a jemně mě uchopily za zápěstí. Odtáhl je od mého hrudníku a spolu s nimi zmizelo i moje triko. Moje prsy teď byly zcela nezakryté a on se na ně díval se stejnou úctou jako do mých očí.

„Můj bože,“ řekl, „myslím, že jsem ti už říkal, že máš ty nejúžasnější kozy, jaké jsem kdy viděl.“

Vlastně řekl nejvelkolepější.

Vydal ze sebe nějaké „mmm“, pak se sklonil a začal mně líbat a olizovat prsa, jako to dělal předtím. Bradavky se mi okamžitě vztyčily a táta si jednu vzal do pusy. Jemně ji sál, zatímco si rukou pohrával s druhou, a já mimovolně vydala svůj vlastní zvuk, něco jako rozkošnický povzdech smíšený s mumláním pochybnosti. Objala jsem ho kolem ramen, hladila ho po ramenou a zádech. Cítila jsem jeho pevné svaly i kosti jeho páteře.

V žaludku a mezi nohama mi narůstalo horko, které mě nutilo dělat stále kratší a kratší nádechy. Instinktivně jsem se prohnula v zádech, ne abych od něj oddálila prsa, ale abych k němu přiblížila svou kundičku. Znovu jsem zamumlala a znělo mně to jako mňoukání kotěte, které se dožaduje mléka.

Nedokázala jsem pochopit své chování, co se to se mnou děje, ale neměla jsem čas o tom přemýšlet. Táta najednou odtáhl svá ústa ode mě, přesunul ruce z mých prsou dolů k pasu a řekl: „Otoč se.“ Pustila jsem ho, otočila se a zjistila, že se dívám na svůj odraz v zrcadle na dveřích ložnice. „Jen tady takhle stůj,“ řekl táta.

Zůstala jsem stát, táta se mě znovu dotýkal, a jeho oči (i moje) se při tom upíraly na odraz v zrcadle. Připadalo mi to neskutečné, jako bych se dívala na film, a zároveň to zřejmě bylo skutečné, v tom zrcadle, to jsem byla já, to byl táta a jeho ruce, moje prsa, moje tmavé a vážné oči.

Chvíli jsme se na sebe dívali, oba jsme byli upoutáni svými zrcadlovými obrazy. Nakonec táta to kouzlo přerušil a spustil jednu ruku k poklopci na kalhotách. Sledovala jsem očima, jak si rozepíná knoflík, stahuje zip a sahá dovnitř. Vytáhl ptáka, který byl překvapivě dlouhý a tvrdý. Chytil mě za zápěstí a přitáhl mi ruku zpátky k sobě.

Obtočila jsem mu kolem něj prsty a bez pobízení ho začala hladit. Znovu mě to překvapilo, tentokrát tím, jak se mi zdál tvrdý i měkký zároveň a jak se kůže na něm s mou rukou pohybovala, i když ten tuhý sval pod ní zůstával nehybný. Bylo to jako živá věc v mé ruce a já jsem z toho cítila strach i vzrušení.

Táta mi tiše sténal do ucha, hladil mě a já jeho. Jeho doteky byly něžné, ale cílevědomé, masíroval mi prsa a štípal mě do bradavek, čím dál naléhavěji, a jak se zvyšoval tlak jeho rukou a prstů, zvyšovala se i rychlost, s jakou jsem já svou rukou pohybovala nahoru a dolů po jeho ptákovi. Ke konci už s vděčně znějícím sténáním.

Táta pevně sevřel moje prsa a udělal se, semeno vystříklo z konce jeho péra v mléčných chuchvalcích, které se vznesly trochu do výšky a pak klesly dolů, a když dopadaly na dřevěnou podlahu, vydávaly tiché praskavé zvuky. Byly to tři nebo čtyři pořádné výtrysky, pak to začalo kapat ven, stékalo mi to po ruce a zápěstí, a nakonec mi to doteklo na levé stehno. Bylo to velmi teplé, svým způsobem skoro horké, a na kůži lepkavé.

Bylo to poprvé, co jsem něco z toho zažila: držela jsem ve své ruce ptáka, honila ho, přivedla muže k orgasmu a cítila jeho výstřik na svém těle. Skutečnost, že to všechno prožívám se svým tátou, mi připadala ve srovnání s pocitem moci, který jsem cítila, jako celkem nepodstatná věc.

Ta erotická intenzita, ten strach, to nebezpečí, a dokonce i rozkoš mě nesmírně vzrušovaly a v hlavě mi náhle vyvstala představa, jak táta ztrácí veškerou kontrolu, hází mě na postel a mrdá mě proti mé vůli. Ta představa mě děsila, a přesto jsem věděla, že kdyby se to stalo, neudělala bych nic, abych tomu zabránila.

Nic takového se však nestalo. Jakmile se udělal, táta mě pustil a o pár kroků odstoupil. Pustila jsem jeho péro a podívala se na ten svinčík na podlaze, pak na perleťovou tekutinu stékající po mé noze, tenkou říčku spermatu, která si teď prorazila cestu až pod mé koleno. Podívala jsem se i na tu substanci na své ruce, představila jsem si všechny ty dětičky, jak plavou kolem, a pomyslela jsem si: „Kdyby tohle bylo teď ve mně…“

Podívala jsem se na tátu. Vrátil si ptáka do kalhot a zapínal si je, s očima soustředěnýma na to, co dělá, ale stále se tvářil trochu provinile a stydlivě.

„Je mi to líto, miláčku,“ řekl tichým a zkroušeným hlasem.

„To je v pořádku, tati,“ slyšela jsem se říkat. Chtěla jsem říct: „Já vím, že jsi to tak nemyslel,“ ale to byl právě ten problém, ne? Myslel to tak, myslel to vážně, byl jako pomatený.

Druhý den ráno bylo všechno zase normální, s tátou jsme se společně nasnídali, pak jsem umyla nádobí a šla se obléknout do svého pokoje. Vybrala jsem si přiléhavé džíny a růžové triko s nápisem „Girls Rule“ na přední straně, ale hned potom, co jsem se oblékla, přišel táta ke dveřím a řekl: „Víš, co by vypadalo ještě líp? Kdyby sis vzala ten svůj modrý bikinový vršek.“

Beze slova jsem si triko sundala, z prádelníku vytáhla ten bikinový vršek a oblékla si ho, přičemž mě táta po celou dobu bedlivě sledoval. Jakmile jsem si ho oblékla a upravila si prsa v košíčcích, přistoupil ke mně, chvíli si je podržel a pak řekl: „Perfektní.“ Políbil mě na krk, ten vršek mi stáhnul a už jsme to zase dělali, on si hrál se mnou, zatímco já s ním, dokud nevystříkl na podlahu v ložnici. Když jsme byli hotovi, pustil mě a nenuceně řekl: „Pojď, zajedeme si do města.“ Řekla jsem dobře, jako každý jiný obyčejný den.

Venku svítilo slunce a bylo opravdu teplo, už sedmadvacet stupňů, ale v obchodním centru bylo příjemně chladno, skoro zima. Ten bikinový top, který jsem měla na sobě, byl nějak tenký a bradavky mi v něm náramně vystupovaly. Samozřejmě se mi dostávalo spousty pozornosti, chlapi si mě prohlíželi bez špetky studu, jejich manželky a přítelkyně na mě vrhaly ošklivé pohledy. S tátou jsme procházeli obchoďákem ruku v ruce, nedá se říct, že by byl přímo rozzářený, ale rozhodně vypadal, že je hrdý na to, že ho vidí se mnou.

Bleskla mi hlavou myšlenka, že by si lidi mohli myslet, že jsem jeho přítelkyně, a ne dcera, a byla jsem si jistá, že na to myslí i on. Cítila jsem se divně; část mého já se při té představě zhrozila, ale té zbylé části to připadalo i erotické. Ti chlapi, co civěli na moje tělo, hlavně na prsa, si možná představovali nás dva spolu a mohli si myslet, že neděláme jen to, co jsme dělali, ale že to děláme všechno. I mrdání. Někteří z nich, nejspíš muži ve věku mého táty, si to možná živě představovali, i když se jim mohlo zdát, že jsme dcera a otec. Možná to v jejich hlavách bylo dokonce plus.

Chvíli jsme se procházeli a zastavovali se před výlohami různých obchodů, abychom si něco prohlédli. Když jsme se zastavili před výlohou klenotnictví, táta mě vzal kolem pasu a přitáhl si mě k sobě.

„Lidi si myslí, že jsme pár,“ řekla jsem.

Táta chvíli mlčel a pak řekl: „Jsme pár, ne?“ Políbil mě na temeno hlavy.

„Navzdory všem předpokladům,“ odpověděla jsem. „A to nemluvím o zákonech přírody.“

Jedinou tátovou odpovědí bylo tiché uchechtnutí. Ještě asi minutu jsme mlčeli a nehýbali se a pak táta řekl: „Škoda, že tady nemůžeš chodit nahoře bez. Rád bych všem ukázal ty tvoje nádherný kozy. Možná bysme to měli udělat. Najít si někde nahou pláž a ukázat se tam.“

„Je mi teprve patnáct, tati,“ řekla jsem. „To by mě zavřeli.“ Všimla jsem si, že v mém hlase zaznívá lehké zklamání; představa, že budu nahá na veřejnosti, se mi líbila.

„Dobře,“ pokračoval táta, „tak mám jiný nápad. Co kdybych tě vyfotil nahoře bez a dal to na internet?“

„Taky nelegální,“ řekla jsem. „Jenomže ty prostě chceš porušovat zákony, co?“ Neobtěžovala jsem se připomenout, že už se mnou spáchal několik trestných činů.

„Co na to mám říct, Jano? Jsem posedlý mužský.“

Zase to slovo – posedlost. Znělo to, jako by neměl na vybranou, jako by se jeho touha po mně zcela vymkla kontrole a nemohl ji nijak zastavit. Nebyla to jeho chyba. Což znamenalo, že byla moje. Ta představa mě trochu rozčílila, ale nic jsem neřekla. Protože jsem věděla, že ať už si táta namlouvá cokoli, pravda je taková, že já jsem bezmocnější než on. Musela jsem být.

„Pojď, zlatíčko,“ řekl táta. „Koupíme ti něco pěkného.“

Šli jsme do obchodu s hudbou, kde mi koupil pár cédéček, do knihkupectví, kde mi koupil nový zamilovaný román (a sobě knihu Sexus od Henryho Millera), do obchodu s počítači pro digitální fotoaparát a poslední zastávka byla v obchoďáku pro zbrusu nové oblečení, které mi táta vybral: modré džíny, přiléhavá bílá halenka a trapně sexy podprsenka z modré krajky. A taky nové ponožky.

Táta ten den utratil asi deset tisíc a já věděla, že ten malý pocit viny, který možná cítil, nebyl jediným důvodem, proč tolik utrácí; kupoval si i mou shovívavost. Kupoval si mě. Cestou k autu jsem mu řekla: „Hádám, že tohle ze mě dělá tvou děvku,“ ale buď mě ignoroval, nebo to neslyšel.

Když jsme přišli domů, první, co po mně chtěl, bylo, abych si oblékla tu novou podprsenku. Poslušně jsem si sundala svůj bikinový vršek, přímo v obýváku, a podprsenku si oblékla. Táta si mě chvíli prohlížel, další minutu mě přes podprsenku osahával a pak mi řekl: „Je čas vyzkoušet tvůj nový foťák.“

Sáhl do jedné z nákupních tašek a vytáhl ten digitální foťák.

„Co s tím budeš dělat?“ zeptala jsem se, když si s tím hrál, i když odpověď byla jasná.

„Jen udělám pár fotek, zlatíčko,“ odpověděl táta. „Neboj se, nedám je na internet. Bude to jen pro mou soukromou sbírku.“

„Sbírku?“ zeptala jsem se. „Chceš říct, že máš i další moje fotky? Kdy jsi mě fotil?“

„Žádné nahé fotky. Jenom, víš, nějaké rodinné obrázky, které máme.“

Nějak mi tato informace nepřidala na náladě.

„Tak jo,“ řekl táta a přiblížil si kameru k obličeji, „nehýbej se.“ Fotoaparát cvakl a blesk mě donutil mrknout. „Skvělé. Teď sepni ruce před sebou.“ Udělala jsem to. Další cvaknutí, další oslepnutí.

Táta mě nakonec vyfotil asi třicetkrát, jak pózuju v podprsence, jak si ji sundávám, ukazuju prsa, hladím se, a tak podobně. Dokonce mě požádal, abych si je cucala, a když jsem to udělala, zjistila jsem, že se mi to vlastně líbí. Držela jsem si prsa nahoře, v každé ruce jedno, a lízala jsem si malá kolečka kolem bradavek, brala jsem je mezi rty a zuby, a když táta cvakal fotoaparátem, cítila jsem, jak jsem čím dál tím víc vzrušená.

Nakonec jsem si lehla na pohovku, rozepnula si kalhoty, sklouzla rukou ke kundičce a masturbovala, zatímco jsem si dál sála prsa. Udělala jsem se při tom dvakrát a táta to všechno zaznamenal na digitální film nebo kartu nebo co v těch věcech je. Po tom druhém orgasmu táta odložil kameru a postavil se mezi stolek a pohovku.

„Pokračuj v tom,“ řekl a rozepnul si poklopec. Vytáhl ptáka a začal masturbovat také, přičemž mě pozoroval, jak si dál cucám prsa. Asi po minutě řekl: „Chci se ti udělat na kozy.“

Okamžitě jsem je pustila a ony spadly (nezhroutily se) zpět do své přirozené polohy na mé hrudi. Táta chrčel, úporně se díval na moje prsa, honil si ptáka, a o chvíli později se na mě udělal. Vystříklo to z konce jeho ptáka a dopadlo mi to na prsa a břicho v teplých mazlavých loužičkách. Něco z toho mi stékalo po stranách prsou a na pohovku; jedna loužička se mi nastřádala v pupíku. Bez přemýšlení jsem si do něj strčila prst a trochu s ním zakroutila.

„To je ono,“ řekl táta, „rozetři to všude.“

To jsem ale nechtěla dělat, ta hmota byla příliš lepkavá. Ovšem táta nečekal, až se budu řídit jeho pokyny. Tak trochu si klekl na okraj pohovky, koleno měl blízko mého hrudního koše a žaludem svého stále ještě tvrdého ptáka mi roztíral tu hmotu po prsou. V jednu chvíli se jeho pták dotkl mé brady a já opět bez přemýšlení vyplázla jazyk a slízla z něj kapku jeho spermatu. Bylo to překvapivě slané a hořké a donutilo mě to se ušklíbnout.

Podívala jsem se na tátu, abych zjistila, jak reaguje na to, co jsem právě udělala, jestli je tím šokovaný, znechucený nebo dokonce vzrušený, ale zdálo se, že si toho ani nevšiml. Pořád měl oči upřené na moje prsa a na ten brajgl, který na nich dělal. V tu chvíli jsem si uvědomila, že ho zajímají jen moje prsa. Nemiloval mě, miloval jen moje velké kozy.

Mohla jsem být kdokoli.

Když jsme skončili, šla jsem nahoru, osprchovala se a snažila se vymyslet, co bych měla dělat, pokud vůbec něco. Nebo co bych mohla dělat. Co přesně udělá holka, když se dozví, že s ní táta má sex jen proto, že má velké kozy? V časopisech pro dívky nebylo nic, co by se takovými věcmi zabývalo.

Samozřejmě jsem věděla, co by bylo správné udělat. Měla jsem mu říct, ať mě přestane osahávat, ať mě nechá na pokoji, jinak že to prozradím. Ale nechtěla jsem to říct, nechtěla jsem, aby to mělo všechny ty následky, aby šel táta do vězení, aby se rodiče rozvedli a mě aby označili za úchylnou děvku. Kromě toho jsem vlastně ani nechtěla, aby přestal.

Věděla jsem, že je to všechno jedna velká zpackaná noční můra, ale příliš mě přitahovalo to, jak jsem já přitahovala jeho. Jeho způsob, jakým se na mě díval a jak moc mě potřeboval, v tom byla velká síla. Jistě, obtěžoval mě, ale svým způsobem jsem věděla, že já jsem ta, která rozhoduje. Proto když za mnou později táta přišel a navrhl mi, abych s ním spala v jeho posteli, bez mrknutí oka jsem souhlasila.

Byla jsem nervózní, když jsem si k němu vlezla do postele. Věděla jsem, že to, co se chystáme udělat, je asi stokrát horší než všechno, co jsme dělali doposud. Mazlení a masturbace by se daly, kdybyste se snažili, považovat za něco menšího než incest, ale teď jsme se chystali na sex. Chystal se mě donutit, abych mu ho vykouřila, a chystal se mě ošukat. Chystala jsem se přijít o věneček s vlastním tátou.

Až na to, že k ničemu takovému nedošlo. Vlastně se nestalo skoro nic. Táta se ke mně sice přitulil, pár minut mi přejížděl rukama po těle, ale pak mě políbil na čelo, řekl: „Dobrou noc, kotě,“ a usnul.

Tu noc jsem špatně spala, a když jsem usnula, zdály se mi jen divné sny, ve kterých mě táta pronásledoval a mačkal mi prsa, nebo si ho honil a poléval mě svým semenem. Probudila jsem se kolem šesté hodiny ráno. Táta ještě spal, ležel na zádech a tvář měl odvrácenou ode mě. Chvíli jsem ho pozorovala, jak spí, a přemýšlela jsem o tom, co jsme dělali předešlou noc a jak mě pěkně odstrčil, když jsem mu vlezla do postele.

Nedokázala jsem ho pochopit, tolik mě chtěl, a přesto se zdálo, že mě nechce celou. Samozřejmě mi řekl, že se mnou nikdy nemůže mít sex. „Nikdy ti neublížím, Jano,“ to říkal. Takže se možná jen bál, že mi ublíží. Možná kdybych mu ukázala, že se nebojím zajít dál, že jsem ochotná mu dovolit, co opravdu chce, a že mi to neublíží…

Odhrnula jsem mu přikrývku až k pasu a viděla, že má na sobě pyžamo. Podívala jsem se mu do rozkroku a spatřila tam bouli. Natáhla jsem se k němu a položila na to ruku, ucítila jsem tátovu tvrdost. Pohladila jsem ho skrz poklopec pyžama, pak jsem do toho malého otvoru sáhla a obtočila prsty kolem jeho ptáka. Velmi jemně jsem mu ho vytáhla ven. Byl teplý, masitý a v mé ruce polotvrdý. Začala jsem ho hladit, klouzala jsem rukou od jeho koulí nahoru ke špičce a pak zase dolů.

Za chvíli byl plně vztyčený, ačkoli se táta neprobudil. Připravila jsem se, pak jsem se naklonila nad jeho břicho a vzala jeho ptáka do pusy.

Potom už jsem nevěděla, co mám dělat. Nikdy jsem s nikým neprováděla orální sex, vůbec jsem nevěděla, jak na to. Z toho, co jsem pochopila, jsem měla pohybovat ústy nahoru a dolů, ale bála jsem se to udělat, protože co kdybych ho náhodou kousla nebo tak něco? Rozhodla jsem se, že ho prostě budu hladit, jako bych ho honila, a začala jsem to dělat. Pohybovala jsem rukou v jakémsi pomalém rytmu nahoru a dolů po jeho dříku, a ve rtech jsem přidržovala jeho žalud, a po chvíli jsem na jazyku ucítila zvláštní chuť té tekutiny, která předchází ejakulaci.

Pokoušela jsem se rozhodnout, jestli mu ho mám vykouřit, nebo ne, ale než jsem se dostala k nějakému závěru, ucítila jsem tátovu ruku na zátylku. Chvíli mě hladil po vlasech a pak se mě dotkl pod bradou. Vzala jsem to jako signál, že mám přestat, a odtáhla jsem pusu od konce jeho péra. Podívala jsem se na něj a viděla, jak na mě zírá s ospalýma očima a podivně vážným výrazem ve tváři.

„Dobré ráno, tati,“ řekla jsem.

Táta neodpověděl. Místo toho mě od sebe jemně, ale důrazně odstrčil a vstal z postele.

„Co se děje?“ zeptala jsem se, ale on stále nic neříkal.

Oblékl si župan a odešel z pokoje. Dlouho jsem ležela v posteli a přemýšlela, co jsem udělala, že se na mě zlobí. Nakonec jsem se zvedla, oblékla si pyžamové kalhoty a svou zbrusu novou modrou krajkovou podprsenku a odešla do kuchyně. Seděl u stolu s hrnkem kávy a ranními novinami. Vzala jsem si kávu pro sebe a posadila se naproti němu.

„Proč se na mě zlobíš, tati? Co jsem provedla?“

„Už jsem ti to říkal,“ odpověděl táta, „nechci s tebou mít sex. To by bylo špatné.“

„Opravdu?“ řekla jsem. „A osahávat mi prsa a nutit mě, abych ti ho honila, to není špatné?“

„Nikdy jsem tě k ničemu nenutil, Jano.“

„To je lež. To ty jsi to celé začal. To ty jsi mě z ničeho nic začal osahávat.“

„Nevzpomínám si, že bys mě někdy chtěla zastavit,“ řekl táta. V jeho hlase byl zřetelný obviňující tón a mě to rozčílilo.

„Je mi teprve patnáct!“ odpověděla jsem. „Jsem ještě dítě a ty jsi můj táta, proboha!“

„To mi neříkej! Byla jsi do toho stejně zapálená jako já!“

Naše hádka pokračovala dál, oba jsme byli čím dál naštvanější a říkali jsme si čím dál sprostší věci. Táta mě nazval courou a svůdnicí a já jeho pedofilem a násilníkem a vyhrožovala mu, že zavolám policii. Málem došlo i na násilí, když táta zvedl hrnek s kávou a hodil ho mým směrem. Ten mě však o kousek minul a roztříštil se o zeď. Tehdy jsem si uvědomila, že se mi to úplně vymklo z rukou a měla bych od něj prostě jít pryč.

Vyběhla jsem z kuchyně s úmyslem jít nahoru a zamknout se ve svém pokoji, ale jen co jsem prošla kolem pohovky v obýváku, ucítila jsem, jak mě táta chytil za ruku.

„Vydrž, sakra,“ řekl, když mě přinutil zastavit.

Otočila jsem se a zařvala: „Nech mě být!“

Táta si toho nevšímal a táhl mě a strkal k pohovce.

„Co to děláš?“ vykřikla jsem.

Táta mi dal facku, což udělal poprvé v životě, a pak mě hodil na pohovku. Okamžitě jsem se pokusila znovu vstát, ale on se na mě nějak zhroutil. Zápasila jsem s ním, jenže jediné, co jsem dokázala, bylo spadnout na podlahu na koberec mezi pohovkou a konferenčním stolkem. Táta mě tam přišpendlil, hlavně svou vahou, a popadl mě za podprsenku a strhl ji ze mě.

Panebože, pomyslela jsem si, on mě chce znásilnit.

„Tati, přestaň, prosím,“ řekla jsem.

„Nech toho,“ řekl mi táta. „Chceš to a víš to.“ Tvrdě mě políbil na ústa, a přitom mi stiskl prsa tak silně, až mě zabolela. „Teď se nehýbej a přestaň se mnou bojovat.“

Posadil se, rozvázal si pásek na županu a pak si ho sundal. Jeho pták trčel přímo nad mým břichem a vypadal děsivě dlouhý a tvrdý. Představila jsem si, jak si ta obrovská věc razí cestu do mého těla, vniká do mě a trhá mě, a do očí mi vstoupily slzy.

„Tati, prosím!“ žadonila jsem.

Táta se na mě posadil tak, že mi seděl na břiše, pak mě chytil za prsa, přitiskl mi je k sobě a obklopil jimi svého ptáka. Stále jsem se proti němu vzpírala, ale moje snaha odezněla, když se táta prohnul v zádech a posunul ptáka dopředu, sklouzl s ním a s koulemi po mé kůži, pak ho stáhl zpátky a znovu posunul dopředu. Pokaždé, když se posunul dopředu, se žalud jeho ptáka zvedl a buď se zastavil těsně nad mými ústy, nebo mě skutečně šťouchl do nosu.

Naklonila jsem k němu hlavu a otevřela ústa, tak aby pokaždé, když zatlačil, mi konec jeho ptáka vjel přímo do pusy. Tak jsem mu v podstatě zároveň poskytovala orální sex. Nedokázala jsem však takhle hlavu udržet dlouho, proto jsem si na chvíli lehla, abych si odpočinula, a pak se zase zvedla a vzala si ho zpátky do pusy.

„No jo,“ zasténal táta. „Vždycky jsem chtěl mrdat tvoje krásný kozy. Od tý doby, co ti ty zatracený věci narostly, jsem to chtěl udělat.“

Táta mi dál svíral prsa, chrčel a sténal, když znovu a znovu strkal svého ptáka dopředu. Zatímco to dělal, sjela jsem si rukama dolů do pyžama a začala si hrát sama se sebou. Jeden prst jsem si strčila do kundy a mrdala se s ním, zatímco druhou rukou jsem si třela a dráždila poštěváček. Takhle to šlo dál, já jsem masturbovala a kouřila tátovi ptáka, zatímco on mě šukal mezi kozama, a oba jsme cítili rostoucí vášeň, jak jsme každý po svém uskutečňovali své nejtemnější fantazie.

Byla jsem první, kdo se udělal. Hlavu jsem v tu chvíli měla položenou na podlaze, a když se ve mně rozpoutala bouře chtíče a moje píča vystříkla své horké šťávy na mé prsty, křičela jsem do stropu.

O chvíli později dosáhl svého vrcholu táta. Posunul svého ptáka dopředu, rukama mi téměř rozdrtil prsa a najednou se mi jeho výron rozlil po celém obličeji, na čelo, tváře, nos a rty a stékal mi do úst. Trochu se mi ho dostalo i do vlasů. Spolkla jsem to malé množství semene na jazyku a pak jsem olízávala konec tátova ptáka, dokud na něm něco zbývalo.

Když bylo po všem, táta ze mě slezl a ztěžka se posadil na pohovku.

„Ježíši, to bylo úžasný,“ řekl udýchaně. Ležela jsem na podlaze, těžce dýchala a tiše s ním souhlasila.

Po chvíli jsme oba vstali a šli se společně osprchovat do koupelny. Když jsme se navzájem mydlili, táta mi řekl, že mě nechtěl nutit, abych ho kouřila, a já mu nakonec na rovinu řekla, že jsem to chtěla udělat a že si s tím nemusí dělat starosti. Přiznala jsem se mu, že mám vlastní fantazie o tom, jak ho kouřím, a že si sice pořád nemyslím, že bysme měli šukat, ale že si můžeme aspoň dál dělat takové potěšení, jaké jsme si dělali v obýváku. Táta řekl, že to zní jako skvělý nápad, pak vzal moje prsa do namydlených rukou a stiskl je, zatímco mě líbal. Pak mě polechtal, až jsem se rozesmála, a impulzivně jsem si klekla a vzala jeho ptáka do úst.

Sotva jsem ho začala sát, najednou se odhrnul sprchový závěs a v něm stála máma s šokovaným výrazem ve tváři.

Později jsem zjistila, že nás prozradil můj chichot. Máma se vrátila od sestry dřív a myslela si, že je dům prázdný. Pak ale uslyšela můj smích a myslela si, že jsem ve sprše s nějakým klukem, a vtrhla dovnitř, aby tomu učinila přítrž. Netřeba dodávat, že to, že mě našla klečet s tátovým ptákem v puse, bylo to poslední, co čekala.

A samozřejmě se to rozjelo. Máma s tátou se po zbytek dne hádali z plných plic a máma vyhrožovala, že zavolá policii, vykopne tátu, podá žádost o rozvod, a mě pošle do polepšovny nebo mě prostě vyhodí na ulici. Nakonec se nic z toho nestalo. Máma s tátou zůstali spolu, i když ne šťastní, a on a já jsme už nikdy nic sexuálního nedělali.

Nedlouho poté, co jsme byli odhaleni, jsem ale ty věci začala dělat s klukama. Nejen, že jsem je nechala osahávat mi prsa, ale nechala jsem je, aby mě šukali, a taky jsem je kouřila. Vlastně se ze mě během následujících tří nebo čtyř let stala docela děvka, byla jsem nejoblíbenější holka ve škole, která se zbavila všech zábran a prozkoumávala veškeré aspekty svých tužeb.

Teď je mi pětadvacet a pořád ještě jsem pěkná coura. S Magdou sdílíme dvoupokojový byt v centru a obě chodíme každý týden s jiným klukem a vždycky ho pak zase necháme. A někdy, když máme dost vypito, zalezeme si spolu do postele a trochu si hrajeme a povídáme si o tom, že když máme v puse tvrdýho ptáka nějakýho chlapa a on nám stříká na jazyk a do krku, tak z našich vlastních osobních důvodů jsou to naši tatínci, koho v duchu před sebou vidíme.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Znásilněná panna

  10. 3. 2013Bibi

Chodila jsem do osmé třídy, když k nám přišla v pololetí nová spolužačka. Jmenovala se Lucie a byla o rok starší než my, protože ze zdravotních důvodů opakovala. Lucii jsem znala podle vidění, protože tu u babičky trávívala každé prázdniny. Byla však moc hezká a nikdy si mě , tuctové holky nevšímala, většinou se scházela s klukama, kteří po ní šíleli. A najednou seděla vedle mne a ptala se, zda mám...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Mix, Šukačky, První sex

Svádivá sestra

  21. 10. 2020jentaknekdo

Karel dával najevo znechucení. Irena, jeho žena, mu právě řekla, že přijede její šestnáctiletá sestra Soňa a stráví u nich víkend. „Sakra, Ireno, mám ložnici pro hosty plnou krámů. Kde bude spát?“ „Může spát na gauči v obýváku,“ odpověděla Irena. „Víš přece, že někdy nemůžu spát a rád sejdu dolů a dám si skleničku, aby mi pomohla usnout,“ procedil Karel mezi zuby, „a do kuchyně musím jít přes obývák....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, První sex, Teen, Znásilnění

Znásilněný ženou

  30. 9. 2012Neznámý autor

Stalo se to jednoho odpoledne, spíš k večeru, když Marcel cvičil v posilovně a myslel, že už je tam sám. Dal si série na nohy, břicho a záda, potom pár shybů i jízdu na rotopedu. Zbývalo mu jít na bench, kvůli zranění už nějakou dobu činky nezvedal, a tak se chtěl přesvědčit, o kolik ztratil formu. Rozprostřel na lavičku ručník, zkontroloval zátěž na čince, lehl si do zpevněného lehu, pevně uchopil...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Šukačky, Znásilnění, Mix

Důkladné zaučení

  16. 4. 2015Neznámý autor

Měl jsem ohromné štěstí, že si mě ještě jako asi šestnáctiletého panice vyhlídla o dva roky starší dívka, která mě ve všem zaučila… Než jsme se dostali k samotnému souložení, šli jsme na to pěkně polehoučku, pozvolna. Blanka se mi moc líbila a asi jsem do ní byl fakt zamilovaný, druhá věc byla, že jsem na ni měl ohromnou chuť, z každého jejího doteku jsem měl erekci a byl jsem příšerně nadržený, už...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, První sex, Mix