Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 26. 4. 2022

Sestra běžce

Martina si zrovna dělala domácí úkoly, když uslyšela Tobiáše vejít. Bylo pozdě a ona věděla, že to znamená, že ho budou bolet lýtka a stehna. Trenér na své běžce na dlouhé tratě hodně tlačil, protože poprvé po dlouhé době měl tým, který měl reálnou šanci uspět na republikovém mistrovství. Věděla, že si dá sprchu a pak ji požádá, aby mu namasírovala nohy. Vždycky to tak dělal.

Ale ve skutečnosti jí to nevadilo. Byl to dobrý bratr, pokud ho srovnávala s bratry svých kamarádek. Všechny totiž své bratry nenáviděly a vyprávěly si strašné příběhy o tom, co všecko ošklivého svým sestrám provedli. Ale Toby takový vůbec nebyl. Byl ke své sestře milý a starostlivý a ona to věděla. A vážila si toho. Proto když o půl hodiny později uslyšela bratrovo prosté zavolání: „Martino? Dneska večer to nutně potřebuju,“ odpověděla mu: „Hned tam budu.“ A zaklapla své domácí úkoly.

Našla ho jako obvykle na posteli, ležícího na zádech. Jakmile si lehl, bylo těžké ho znovu zvednout. Připravil si tam mast a další věci na nohy, které používala. Na sobě měl volné basketbalové šortky, které mu sloužily jako pyžamo.

Martina měla na sobě také pyžamo, ozdobené bledě fialovými dětskými panenkami, které byly v podstatě průhledné. Teprve když si ruce potřela voňavou emulzí, uvědomila si, že si zapomněla vzít svůj froté župan. Takhle se před bratrem obvykle neodhalovala.

Teď už ale bylo pozdě. Ruce už měla pomazané a on stejně měl zavřené oči a jednu ruku položenou přes ně. Když provedla první tahy, které měly uvolnit jeho napjaté, křečovitě stažené svaly, úlevně vzdychl.

„Člověče, to je dobrý pocit, Martino. Nevím, co bych si bez tebe počal.“

Pokračovala ve šťouchání, mačkání a stlačování jeho svalů. Byla zvyklá na jeho komplimenty a věděla, že už je zkušená masérka. Tedy aspoň na nohou.

Usmála se, když se mu přední část šortek začala nadzvedávat. Začínal mít erekci. I na to byla zvyklá.

Vždycky se mu postavil, když mu pracovala na nohách. Několikrát ho obvinila, že je nějaký úchyl, ale on přísahal, že to není kvůli ní. Teoretizoval, že je to jenom proto, že ta úleva od bolesti je tak příjemná a jeho hormony to vyvádí z rovnováhy.

To byl nesmysl.

Ale kvůli tomu ještě nebyl žádný hlupák a nikdy se ji nesnažil přimět k něčemu sexuálnímu. Vlastně se v té věci choval jako džentlmen. A faktem bylo, že byla tak trochu hrdá na to, že mu dokáže vyvolat erekci, přestože má takové bolesti... a že to dokáže tím, že se dotýká jen takových jeho míst, která vůbec nejsou sexuální.

Věděla, že si ho hned po jejím odchodu vyhoní. Jednou večer u něj v pokoji zapomněla prstýnky, a když se pro ně vrátila, měl pevně zavřené oči, svůj úd v ruce a zuřivě s ním cloumal. Byl tak zabraný do práce, že ji ani neviděl vejít, a ona se stihla vytratit dřív, než si všiml, že tam je. Jediné, co jí běželo hlavou, když se konečně dostala do postele, bylo, na koho při tom asi myslel. Představa, že by to mohla být ona, jí nebyla odporná, ale nechtělo se jí věřit, že by k ní něco takového cítil.

Měla už hodně krát rande a na některých z nich zažila dost líbání a mazlení od pasu nahoru. Jednou byl jeden kluk tak nadržený, že ho musela vyhonit, aby si ho udržela od těla, takže věděla, jaká je ta věc v bratrově ruce. Sice ji zahlédla jen krátce, ale ten jeho vypadal... zajímavě. Zaujalo ji to natolik, že se několikrát zdržela a po odchodu z pokoje poslouchala u jeho dveří. Pokaždé slyšela pleskání jeho ruky, jak mu naráží do břicha, když si svůj ztuhlý prut honí.

Přejela mu rukama po přední straně stehen. Cítila tam svaly tvrdé jako kámen. Dnes večer ho to opravdu bolí. Někdy si myslela, že to předstírá, jen aby ji přiměl přejíždět mu rukama po nohách.

Teď už byl plně ztopořený. Ze začátku se před ní snažil svou erekci skrývat nebo si ji položit na břicho, aby nebyla tolik vidět.

Ale oba už si na to zvykli a on se tím dál nijak nezabýval. Díky tomu se mohla na jeho koule důkladně vynadívat. Když se mu penis postavil, držel nohavici jeho šortek rozevřenou a ona mohla zcela jasně vidět základnu jeho klacku a ten úžasný pár koulí. Jeho koule byly velké a plné, vypadaly skoro oteklé, ale ona věděla, že je to normální. Jeho mladé tělo je udržovalo naplněné, připravené zásobovat ten tvrdý tlustý prut semenem, aby ho jednoho dne nacpal do nějaké holky. Nemyslela si, že by to už někdy udělal. Trávil příliš mnoho času tréninkem a příliš málo chodil na rande.

Zaryla se mu do těch tuhých svalů a on zasténal, odkryl oči a zvedl hlavu. „O co se to snažíš... zabít mě?“ Oči se mu rozšířily, když viděl, jak je oblečená... nebo spíš neoblečená. „Zapomněla sis župan, Martino,“ pokračoval. „Máma tě zabije, jestli tě tu takhle uvidí.“

„Ne, nezabije, protože tady není,“ řekla jeho sestra a silně ho dloubla palcem do nohy. „Volala a říkala, že musí do práce.“ Martina si všimla, že látka přitisknutá na špičku jeho ztopořeného penisu tmavne, jako by se zvlhčovala. „Kromě toho jsi mě už viděl v mnohem skrovnějším oblečení než v tomhle.“

Se zasténáním nechal hlavu klesnout dozadu. „Jo, ale dej mi přestávku, sestřičko, jsem jenom člověk. Vždyť se podívej, co mi děláš!“ Oba věděli, že mluví o té zcela zjevné erekci před jejím obličejem.

Přesunula se na vnitřní stranu jeho stehna a on roztáhl nohy. „Myslela jsem, že jsi říkal, že to jsou jen hormony uvolněné rozháněním bolesti,“ řekla.

„Je to tak,“ zasténal. „Musí to tak být, protože jestli není, tak by to znamenalo, že se mi postaví kvůli sestře! To se prostě nestává.“

„Jistěže se to stává,“ řekla a pokračovala v práci na vnitřní straně jeho stehna hned vedle těch plných oteklých koulí. „Any Baldová mi řekla, že její bratr se v noci vkrádá do jejího pokoje a onanuje nad ní, zatímco si myslí, že spí. Říkala, že ho dráždí tím, že si vyhrne košili, a předvede mu tak jednu kozu.“

Tobyho hlava se znovu zvedla z postele. „Děláš si prdel! To ti vážně řekla?“

„Jo, a pamatuješ si Romanu Adlerovou? Chodila s tebou loni na chemii.“

„Jasně, v létě se odstěhovala,“ řekl.

„No, přestěhovala se proto, že ji zbouchnul její bratr.“ Martina pokračovala v masáži, jako by se bavili o tom, kde mají nejlepší párky v rohlíku.

„Nekecej,“ vyrazil ze sebe. „Jak jsi na to přišla?“

S Any Baldovou byly nejlepší kamarádky. A Any říká, že Romana tvrdila, že ji znásilnil, ale že chce mít dítě a nechat si ho, takže ji rodiče donutili jít bydlet k tetě nebo strýci nebo tak něco.“

„Jak na to nějaký kluk může vůbec pomyslet?“ řekl.

„To jsem tak ošklivá?“ Martina předstírala, že trucuje.

„Tak jsem to nemyslel,“ procedil skrz zaťaté zuby, když mu zaryla palce do přední části druhého stehna. „Jsi nádherná a každý kluk by tě rád ojel, ale jak k tomu může kluk nutit vlastní sestru?“

„No, mezi námi, myslím, že s tím znásilněním to bylo trochu přehnané. Viděla jsem ji s ním už dřív a nezdálo se, že by se ho bála nebo ho nechtěla mít moc blízko. Byli na večírku a ona se o něj opírala. On ji objímal kolem ramen, a to měli oba na tom večírku své partnery.“ Martina mu namazala stehno a přitiskla na ně ruku. Bylo kluzčí, než si myslela, a ruka jí vklouzla do rozevřené nohavice jeho šortek. Než si to oba uvědomili, sevřela mu ta ruka koule.

„Martino?“ řekl její bratr napjatým hlasem. „Co to děláš?“

Vyškubla mu ruku z trenýrek. „Jen mi uklouzla ruka, to je všechno. O nic nejde, jasný? Nesnažím se tě znásilnit.“

„No tak příště kluka trochu varuj!“ snažil se situaci zlehčit, ale ona jí stále ležel v hlavě jeho předchozí výrok.

„Opravdu si myslíš, že jsem hezká?“ zeptala se.

„Jo, to jsi.“ Jeho odpověď zněla z nějakého důvodu nuceně.

„Ale tohle...“ udeřila hřbetem ruky do jeho erekce, „to není kvůli mně, že ne?“

Trhl sebou a hlava se mu znovu zvedla: „Hele! Dej pozor! Samozřejmě, že to není kvůli tobě. To bych musel být...“

„Nadržený?“ řekla s úsměvem.

Hlava mu klesla zpátky dolů. „Už o tom nechci mluvit.“ Znovu si zakryl oči rukou.

Martina měla pocit, že se jí chystá něco přiznat... něco, z čeho by mohla... mít mravenčení. Nikdy předtím o svém bratrovi takhle vážně nepřemýšlela, ale byl to ten nejhodnější a nejvstřícnější kluk, kterého znala. Neměl žádnou přítelkyni, což bylo zvláštní, protože všechny holky, které ho znaly, s ním chtěly chodit. Občas si někam vyšel, ale žádné dívce nedával přednost před ostatními. Rozhodla se využít šance a potvrdit si svou intuici.

„Toby?“ řekla a lehce mu přejela rukama po pravé noze.

„Hmm?“ odpověděl.

„Co děláš, když ti dodělám nohy a pak odejdu z místnosti?“

Zvedl ruku a podíval se na ni napůl zavřenýma očima. „O čem to mluvíš, Martino?“

Přerušila masáž a nechala ruce položené na jeho stehnech. „Ptala jsem se tě, co děláš, když odsud odejdu? Mluvím o tomhle.“ Znovu ho plácla hřbetem ruky do erekce a on sebou trhl.

„Nechci o tom mluvit, Martino,“ řekl na rovinu a znovu si zakryl oči.

„Proč ne?“ zeptala se a přisunula ruce blíž k otevřeným nohavicím jeho šortek. „Na tom přece není nic špatného, ne? Dělají to všichni.“

Tobiáš nic neřekl, ale ta mokrá skvrna na špičce jeho penisu se zvětšila.

Její ruce sklouzly ještě výš a konečky prstů zajely do nohavic jeho šortek. Jeho boky se zachvěly. Její ruce se zastavily, když se konečky prstů ocitly vedle toho, co mu napínalo šortky. Na bříšcích prstů cítila jeho ochlupení, ale dala si pozor, aby se nedotkla jeho penisu ani koulí.

„No tak, Toby... mluv se mnou.“ Trochu prohnula prsty, aby ho nehty polechtaly na kůži.

Najednou svýma rukama přikryl obě její, přitiskl si je na kůži a napůl se posadil. „Proč mi to děláš, Martino?“ řekl a jeho hlas zněl zcela vážně. „Copak nestačí, že tě miluju a vážím si tě? Copak nestačí, že na tebe dohlížím a držím dál od tebe všechny hajzly? Zřejmě víš, co dělám, když odejdeš, jinak by ses mě na to neptala. Tak proč? Proč je pro tebe tak důležité to slyšet?“

Očima přelétl na přední stranu jejích dětských panenek. Věděla, že když je takhle předkloněná, visí jí prsa dolů, a že on je vidí docela dobře. Pod rukama cítila svaly, jak se napínají, a skvrna na jeho šortkách se znovu zvětšila. V očích měl divoký pohled.

„Uklidni se,“ řekla. „Nejsem znechucená. Nemyslím si, že jsi úchyl. Nebojím se tě. Taky tě miluju a jen si myslím, že by bylo lepší, kdybychom byli úplně otevření a upřímní ohledně... těch věcí.“

Zadíval se jí do očí a ten divoký pohled se trochu zmírnil. „A kdybych řekl, že myslím na tebe, když odejdeš...? Co pak, Martino?“

Udělalo se jí trochu mdlo. Měla pravdu! Myslí na ni, když onanuje! To způsobilo, že jí v bedrech vybuchla malá kulička horka. Olízla si rty.

„Pak musím přiznat, že jsem přemýšlela o tom, že bych… ti pomohla... Chci říct, pomáhám ti přece i s jinými tvými problémy... nemyslíš?“

Zasténal a znovu se svalil na záda, sundal své ruce z jejích, ale ji to nepřinutilo, aby je z něj taky sundala. Znovu si zakryl oči. „No tak, Martino, nedráždi mě. Já tebe taky nedráždím. I bez toho to mám dost tvrdé.“

Zachichotala se. „Určitě to máš dost tvrdé.“ Znovu se zachichotala.

Pravou rukou sklouzla ke kořeni jeho ptáka a pevně ho uchopila. „A to jsem to nedráždila.“

Než stačil zareagovat, pokusně ho pohladila nahoru a dolů. A zhruba ve stejnou chvíli, kdy ho pohladila znovu, si uvědomila, že přestal dýchat.

„Toby?“ zastavila ruku, ale neuvolnila její sevření.

Najednou vyprázdnil plíce v jediném dlouhém výdechu. „Nevěřím, že se to děje.“

Ještě jednou ho pohladila. „No, děje se to. A je to... zajímavé. Pomáhám ti. Nebo ne?“

Znovu zvedl hlavu. Její ruka pod jeho šortkami se pohybovala. Vypadalo to, jako by měl v šortkách štěně nebo něco, co se snaží dostat ven. „Proč mi chceš pomáhat?“ zeptal se a jeho dech byl teď rychlejší.

„Nevím. Líbíš se mi? Jsem zvědavá? Ráda bych viděla, co se stane? Naposledy jsem to dělala v tmavém autě a tam jsem nic neviděla.“

Posadil se zpříma. „Jak to myslíš... to naposledy, kdy jsi to dělala?“

Její ruka se při tom jeho posazení zastavila. Trochu jeho tvrdé maso stiskla. „Jonáš Zahradník, znáš ho? Ten kluk, se kterým jsem si párkrát vyšla. Jednou byl dost... vzrušený a já ho musela trochu zchladit. Stačilo zatahat mu za to snad čtyřikrát nebo pětkrát a bylo po všem. Tobě už jsem to udělala víckrát než jemu.“

Zadíval se na ni a pak na svůj klín. „To je šílené!“ řekl.

„No tak, Toby,“ prosila ho. „Ukaž mi, co se stane. Jen pro tentokrát.“

Nakonec se podvolil a zvedl boky, aby mu mohla sundat šortky. V ruce se jí zdál velký, ale když zatáhla za pásek šortek a jeho pták vyskočil a plácl mu do břicha, připadal jí obrovský! Ta horká kulička byla v jejím břiše zas.

Ležel tam, díval se na ni a zhluboka dýchal.

Zvolna natáhla ruku a znovu to do ní vzala. Ta špička vypadala zvláštně, s malou štěrbinkou v nějaké lesklé kůžičce, která byla celá mokrá. Pak tam byl návlek ze zpola volné kůže, který byl vyboulený a přecházel do toho klacku.

Pohladila to směrem dolů a ta kůže se pohnula!

Odhalila velkou nafialovělou bouli, ve které uprostřed byla ta štěrbinka. Když to hladila zpátky nahoru, kůže se vrátila a tu bouli zakryla. Bylo úžasné, jak byla ta kůže pružná. A byla tak tenká. Nikde na svém těle neměla nic podobného. Ještě několikrát to pohladila nahoru a dolů a sledovala, jak ta tenká kůže pokaždé tu bouli odkrývá a zase zakrývá.

Zasténal a ona se mu podívala do tváře. Zvedal se z postele a opíral se o lokty. Jeho oči sledovaly její tvář.

Usmála se na něj a řekla: „To je nádhera, Toby! Netušila jsem, že to bude krásné.“

„Ale víš, co se stane, když v tom budeš pokračovat?“ vydechl.

„Vím, že je to mokré a kluzké a dělá to svinčík.“ řekla. „Ale nevím přesně jak.“

„Tak jezdi trochu rychleji a zjistíš to,“ zavrčel.

Zvýšila rychlost a ten velký sloup tvrdého masa se začal pohupovat sem a tam, protože ještě neměla rytmus, který by ho udržel rovně.

„Do prdele! Kurva! Ooch, Martino... už to bude... och, joo!!!“ zasténal a boky se mu zvedly z postele, lokty se zhroutily a on spadl na záda. Dál sebou škubal, nevěděl, kdy přestat, a najednou všude létaly proudy husté bílé tekutiny.

Jeho pták pětkrát zapulzoval, během toho ho ona dál honila. Něco šlo přímo nahoru, něco doleva, doprava, šikmo. Na Martinu toho dopadlo taky dost. Na různých místech přibyly jejím panenkám skvrny od spermatu. Velká kapka jí cákla na krk a jeden dlouhý pramen jí dopadl na obličej, zasáhl jí tvář, otevřená ústa a bradu.

Byla tak ohromená tím objemem a způsobem, jakým to lítalo všude kolem, že si ani neuvědomila, že má něco z toho v puse, dokud ji nezavřela.

Její první reakce byla, že je to nechutné, a měla nutkání to vyplivnout. Ale než ji napadlo to vyplivnout, už to ochutnala a uvědomila si, že to chutná slano-sladce nějakým zvláštním způsobem, který vůbec není nechutný!

Teď měla potíže honit mu penis dál, protože měknul, a potom jeho ruka dopadla na její a on vydechl: „Tak dost!“

Sundala ruku a viděla, že shora ji má pokrytou tou kluzkou hmotou. Byla teplá, a aniž by přemýšlela o tom, co si o tom pomyslí on, slízla si z ruky velkou kapku.

„Mmm,“ zamumlala a olízla si ruku. „Chutnáš dobře!“

Toby byl bez sebe. Takhle silně se ještě nikdy nevystříkal a ona si ho slízává z ruky!

„Martino,“ zalapal po dechu, „to je tak sexy!“

„Možná,“ usmála se na něj. „Ale taky je to tu strašně zadělané! Ale byla to zábava, Toby! Děkuju!“ zachichotala se a naklonila se, aby ho políbila na tvář. „Musím si jít přeprat svoje věci. Už je ti dobře?“

„Nikdy v životě mi nebylo líp,“ zasténal spokojeně a jeho ochablý penis ležel scvrklý na načechrané hromádce chlupů.

A tak se stalo, že do rituálních masáží, které Martina svému bratrovi poskytovala, zahrnuli i úlevu od jeho erekcí.

Martininy kamarádky mluvily o kouření a ona znala jeho základní mechanismy. Třetí nebo čtvrtou noc usoudila, že když on tak dobře chutná, bude mnohem méně špinavé, pokud v okamžiku, kdy dosáhne úlevy, bude jeho pták zakrytý jejími ústy.

On to samozřejmě vřele schvaloval a tak netrvalo dlouho a místo toho, aby ho každý večer honila, mu ho skvěle kouřila.

Jejím jediným problémem bylo, že při tomto uspokojování svého bratra zůstávala hodně nadržená, a po návratu do svého pokoje nutně musela onanovat, aby se ulevilo taky jí.

Jednou v noci se už nemohla dočkat, až bude zase zpátky ve svém pokoji, a zatímco z něj láskyplně sála jeho semeno a jednou rukou ho hladila, tu druhou měla ve svých kalhotkách a jedním dlouhým štíhlým prstem si zajížděla do číči a vyjížděla z ní a opatrně s ním klouzala nad a kolem tenkého okraje tkáně, která dokazovala, že tam do ní ještě žádný mužský penis nepronikl.

Toby, který se občas rád opíral o lokty a pozoroval, jak mu její rty kloužou po prutu nahoru a dolů, uviděl, co dělá.

„Martino?“ vydechl. „Co to děláš?“

Odmlčela se a vytáhla ústa nahoru a pryč z jeho tyče. „Co tím myslíš?“

„Tvou ruku,“ řekl. „V kalhotkách.“

Podívala se mu do očí. „Myslím, že víš, co dělám, Toby,“ řekla a znovu se na něj spustila.

Nechal ji pokračovat ještě minutu. „Mohl bych ti pomoct,“ řekl. „Chci říct, že ty pomáháš mně a to všechno.“

Znovu ho tvrdě vsála, vytáhla rty nahoru a sjela z toho sloupu tvrdého masa. „Myslím, že to není dobrý nápad,“ řekla. „Dávám si velký pozor, abych si zachovala panenství, a jestli se mi tam ty začneš šťourat...“ odmlčela se a láskyplně sklouzla rty zpátky na jeho ocas.

Díval se a cítil, jak se k němu plíží vzrušení z orgasmu. „Nemluvil jsem o tom, že bych tě chtěl... připravit o panenství,“ zaúpěl. „Ale byl bych ochotný... však víš... použít svou pusu, abych ti pomohl.

Během několika minut Martina vymámila sperma z jeho ptáka do svých úst, sála a polykala. Milovala teď jeho chuť a nějakým zvláštním způsobem po ní toužila. Když ho polykala, vždy si jasně uvědomovala, že ochutnávání jiných kluků ji vůbec nezajímá. Teď navíc, při té myšlence na pocit z jeho jazyka na sobě... v sobě... Zachvěla se a udělala se s ním.

Další noc, když šla do bratrova pokoje, aby mu masírovala nohy, si jako obvykle oblékla svůj froté župan.

Pod ním neměla nic.

Bylo pozdě. Vracel se domů stále později, protože trenér je nutil běhat dál a dál. Svaly na stehnech měl teď obrovské, velké jako kmínky stromů, a lýtka měl po obvodu stejně velká jako byla její stehna. Potajmu věřila, že ho to teď tolik nebolí, že je v lepší kondici. Ale byla na tom masírování stejně závislá jako on.

Půl hodiny pracovala na jeho nohách. „Myslíš, že máma s tátou už jsou v posteli?“ zeptala se nenuceně.

„Slyšel jsem tátu, jak jde na záchod, ještě než jsme začali,“ vydechl. Jejich otec se před spaním držel rutiny, která byla předvídatelná jako slunce. Vždycky šel na záchod těsně předtím, než si lehl do postele. A do postele šel vždycky až po jejich matce. A ta šla vždycky spát, když přišel pes. Martina spouštěla hlavu na Tobyho dolů až potom, co si byli jisti, že rodiče jsou v posteli.

Vstala a shodila župan.

Toby znovu přestal dýchat. Byla tak krásná, až ho to bolelo. Nebyla vyloženě kozatá, ale bochánky jejích prsů byly se zbytkem jejího štíhlého těla v ideálním poměru. Bradavky a jejich dvorce měla tak růžové a světle vybarvené, že je skoro nebylo vidět, a chloupky v klíně přesně dodržovaly medovou barvu jejích vlasů.

Stála se sevřenýma nohama, ruce podél těla. Mezi stehny měla mezeru, ve které byly pysky její píči, a on skrz tu mezeru skutečně viděl. Pták se mu prudce zvedl, když si uvědomil, že je to zhruba ta správná velikost, aby ho tudy mohl prostrčit, a že pokud to udělá, její stydké pysky mu budou jezdit po jeho horní straně.

„Ouu, bože,“ zasténal.

Zcela vážně řekla: „Nemůžeme to udělat.“

Postoupila o krok směrem k němu. „Ale rozhodla jsem se, že mi můžeš pomoct... jak ses včera nabídl.“

Vylezla na postel, a dřív než cokoli jiného ho políbila ho na rty. Líbali se už předtím, ale většinou jen nepatrně prodlouženým líbnutím, víc než většina sourozenců, ale míň než milenci. Dnes večer ho líbala s otevřenými rty a vklouzla mu jazykem do úst. Pak, ještě než stačil cokoli říct nebo udělat, se nad ním otočila a koleny se mu rozkročila nad hlavou, svou píču mu nastavila přímo nad ústa.

Toby se díval na její píču a současně cítil její horké rty, jak se dotýkají špičky jeho ptáka a kloužou po něm dolů. Nikdy předtím žádnou takhle zblízka neviděl a skoro víc se teď na ni chtěl dívat než ji ochutnat. Její boky se však zavrtěly a ona ještě víc roztáhla nohy, spustila mu tu píču na obličej a třela mu s ní tvář. Ten signál byl jasný. Nemohla se dočkat, až něco udělá.

Zvedl hlavu, vyplázl jazyk a začal se učit, jak sestru olizovat a sát až k orgasmu.

Oba usoudili, že je to mnohem lepší než to, co dělali dosud. A oba změnili způsob, jakým přemýšleli o tom, co dělají, ačkoli ani jeden z nich by vám to tehdy asi neuměl říct. Když Toby sál její šťávy a když ona polykala jeho sperma, oba si nevědomky v duchu pro toho druhého vynašli nová pojmenování. Odteď na sebe mysleli jako na milenku a milence.

Po sladkých, dlouhých a intenzivních orgasmech opět změnila polohu a ležela nyní přitisknutá přední stranou k jeho boku a s rukou položenou na jeho hrudi.

„Jsi v pořádku?“ zeptal se a jeho mokrá tvář se podívala na její suchou.

„Hm,“ zamumlala. „Jsem opravdu ráda, že jsi mi to nabídl.“

„Já taky,“ usmál se. „Ale jsem trochu začuněný.“

„Je mi to jedno,“ vzdychla a líbala obličej, na kterém byly její šťávy.

Měl první závody a z padesáti běžců byl patnáctý. Nebylo to špatné, ale za vedoucím závodníkem zaostal o celé dvě minuty. Takže byl zklamaný, a když se v sobotu odpoledne vrátil domů, byl stále skleslý. Martina na závody nešla, ale čekala na něj, až se vrátí.

Soucítila s ním, když jí vyprávěl, jak to dopadlo. „Chceš namasírovat?“ zeptala se. Oba věděli, že mluví o tom, co dělají po tom, když ho namasíruje. „Něco jako cenu útěchy?“ řekla.

Chabě se na ni usmál: „Cenu, kvůli které stojí za to prohrát?“ Ale pak se rozesmál. „Skoro každý kluk na těch závodech by padl k zemi a předstíral, že má křeče, kdyby si myslel, že s ním budeš v posteli nahá.“

„No, pro ně moje postel není otevřená.“ Pohrávala si s horním knoflíkem na blůze. „Ale pro tebe ano.“

Něco v jejím hlase bylo jiné a oba to slyšeli. Nikdy předtím neřekla tak otevřeně, že je mu... sexuálně k dispozici.

Znovu se začal tvářit vážně. „Neměli bysme dělat to, co děláme,“ řekl. „Chce se mi toho dělat... víc.“

„Já vím,“ řekla.

„Asi bysme měli přestat,“ řekl, ale neznělo to, jako by to myslel vážně.

„Nechci přestat,“ řekla prostě.

„Já taky ne.“

„Máma s tátou jsou na matiné,“ řekla a rozepnula si horní knoflík.

Díval se, jak se svléká, a cítil, jak jeho čurák ožívá, skoro jako by mu někdo otočil nějakým ventilem v těle a jeho čurák se tím nafoukl. Byla tak krásná, že nemohl dělat nic jiného než se dívat.

Když jí spadly kalhotky, podívala se na něj, stále plně oblečeného, s pusou pootevřenou, a zavrtěla hlavou. Když k němu přistoupila, boky se jí zvedaly a klesaly jako u pantera na lovu nebo tak něco. Natahovala k němu paži, dlaň rozevřenou, ukazováček namířený na něj, až se ten prst dotkl jeho hrudi. Pak na něj zatlačila a postrčila ho k posteli. Stehny narazil na okraj a spadl dozadu.

Pak ho začala svlékat jako dítě a postupně ho udělala stejně nahého jako byla sama. Jeho úd trčel šikmo vzhůru a kýval se, když s jeho tělem pohybovala, aby se dostala k jeho oblečení.

Začalo to jako jindy, když ho kouřila. Točila se mu z toho hlava a vydával zvuky, které byly něco mezi pokusy o mluvení, chrčením rozkoše a bezmyšlenkovitými tóny, které se mu rodily hluboko v mozku a unikaly ústy ven.

Cítil, že začíná jeho orgasmus, a něco zvířecího ho přimělo odstrčit její hlavu.

Podívala se na něj s otázkou v očích.

Co viděla, byl hřebec nebo býk nebo nějaký alfa samec, který se na ni dívá žhavýma očima.

Při pohledu, který na ni upřel, polkla. Když se posadil, padla na bok a on se na ni vrhl.

Přikryl ji svým tělem, zatížil ji a jeho polibek byl horký a náročný. Její vášeň vzplanula a ona mu polibek opětovala, na rtech se jim silou toho sevření téměř dělaly modřiny. Skončilo to jen proto, že se museli nadechnout.

„Chci tě,“ zašeptal hlubokým hlasem.

„Toby... víš, že nemůžeme,“ zakňučela.

„Chci tě,“ zopakoval. Jeho obličej se posunul dolů a on hltal její kozy, lízal je, sál, tlačil na ně obličejem a pak pokračoval dolů.

Když se dostal k její píče, byl jeho útok téměř násilný. Vrazil svůj obličej do jejích záhybů a otáčel jím sem a tam, takže jí nosem přejížděl po poštěváčku a jeho rty klouzaly všude kolem. Byl to jakýsi francouzský polibek a jeho jazyk se do ní nořil, jak jen to šlo.

Bylo to báječné.

Pak se na ni znovu vrhnul a tam, kde předtím byl jeho jazyk, se jí dotýkalo něco jiného... tlačilo to na ni... šťouchalo ji to... píchalo. Jeho oči byly jen pár centimetrů od jejích. Jen na ni zíral... a šťouchal.

„To nesmíš,“ sípala a rukama se pokusila uchopit jeho obličej. Nadzvedla se z postele a políbila ho na rty.

„Nemůžeme,“ řekla. Jedna z jejích rukou opustila jeho tvář a on ucítil, jak mu svírá péro a jeho špičkou pohybuje všude kolem svého mokvajícího otvoru.

„Nebudu nic dělat,“ zavrčel a zatlačil, když ho vycentrovala přesně tam, kam to chtěl dostat.

„Dobře,“ zalapala po dechu, když zatlačil proti jejímu těsnému otvoru. „Protože jsem panna,“ mumlala.

Sáhl mezi ně a vzal si čurák do dlaně svinuté kolem něj. Musel při tom na ni spustit svou váhu, ale ona si nestěžovala.

Palec a ukazováček přitiskl na její stydké pysky a ptáka protlačoval skrz svou ruku. Špička se z jeho dlaně prodrala ven a vnikla do ní natolik, že zasáhla a roztáhla její věneček.

Byla panna. „Ach ouu!“ zasténala.

Okamžitě couvnul a její ruce ho plácly do zadku a zabránily mu v dalším pohybu. Znovu přirazil do své ruky a znovu se prostrčil jejímu otvoru. Znovu a znovu mrdal svou ruku, a nechával to trošku víc, a trošku víc, a trošku víc proklouznout a zapíchnout se do ní, dokud ho v ní neměl na dva až tři centimetry.

Několikrát se zavrtěla, ale teď už jen ztěžka dýchala. „Toby, dostáváš se do mě,“ zaúpěla. „Musíš přestat.“

Sundal ruku ze svého ptáka. Teď už mu nic nebránilo, aby ho do ní strčil celého. „Dobře, přestanu,“ řekl, trochu přitlačil a zajel dovnitř do té hloubky, kam už se protlačil předtím.

„Nemůžeš ho do mě strčit, Toby,“ řekla, a její ruce sklouzly z jeho půlek na jeho boky a jen tak jemně za ně zatáhly.

„Já vím,“ řekl. Spustil na ni svou váhu a jeho hrudník ji přitom drtil prsa. Její nohy se o kousek víc rozevřely a on se posunul výš na jejím těle, jeho penis se zvolna vkrádal hlouběji do jejího kanálu.

„Dobře,“ zasténala. „Hlavně že víš, že to do mě nesmíš strčit.“

„Nestrčím,“ řekl, a zavrtal se ještě víc. Byl teď už napůl v ní a ona se cítila horká, vlhká a natěšená.

„Oooch,“ zasténala, „dál už nechoď.“ Její ruce ho pořád jemně přitahovaly.

„Dobře, přestávám,“ zašeptal. Přitiskl ruce na postel a udělal klik, spojeni zůstali jen v místě, kde jeho penis vstupoval do jejího těla. Zvedla hlavu a s vytřeštěnýma očima zírala na místo, kudy do ní pronikal.

Uvolnil zádové svaly. Jeho boky poklesly a zbytek jeho čuráku se zvolna zanořil do jejího těla.

Oba vydechli v jednom dlouhém zasténání.

Martina klesla hlavou na polštář a přerývaně se nadechovala. Tobyho tvář byla teď přímo nad její a on ji políbil na bradu a pak na rty. „Ještě chvíli to budu nedělat,“ zašeptal.

Martina vydechla a téměř hystericky kňourala: „Dobře, protože nevím, jak dlouho ještě dokážu říkat ne. Myslím, že by bylo lepší, kdyby ses teď vrátil do svého pokoje,“ mumlala.

„Tohle je můj pokoj,“ řekl jemně. Vytáhl z ní svůj mokrý čurák téměř ven a pak ho nechal, aby se do ní zase celý ponořil.

Martinina kolena sebou reflexivně trhla, když znovu naplnil její těsný kanál. „Do prdele!“ vzdychla.

„Asi bych tě s ním neměl mrdat, viď?“ řekl, znovu ho vytáhl a v tu samou chvíli ho do ní vrazil zpátky.

„Ochch neee,“ řekla a její boky se zvedly a vyšly jeho útočícímu prutu naproti.

„Jenom to kontroluju,“ řekl. Začal dělat dlouhé do hloubky pronikající přírazy tak rychle, jak jen mohl, a najednou mu z ní vyskočil a sklouzl na její pahorek.

„Ochch neee,“ řekla znovu a její ruka vystřelila mezi ně, aby ho zarazila zpátky tam, kam patří. Hlasitě vzdychla, když se do ní znovu zabořil.

Toby zjistil, že když přitáhne svá kolena až k jejímu zadečku a nechá svůj hrudník spadnout na ni s hlavou položenou vedle té její, může velmi rychle napínat zádové svaly a nevytahovat se moc daleko, kde by hrozilo, že z ní zase vyklouzne.

Nakrčil se nad ní a začal nemilosrdně přirážet, ona se pod ním zmítala a nohama a rukama mávala ve vzduchu z toho, jak silně do ní bušil.

Její orgasmus se blížil a ona zavyla, začalo to hluboko v hrdle a hlas se jí rychle zvyšoval až k sopránovému kvílení extáze. Její ruce ho objaly a nohy se o to taky snažily, ale v té přikrčené rozkmitané postavě nemohly najít oporu, a všechny svaly v jejím těle ztuhly, zatímco on v tom rychlém králičím mrdání její píči dál pokračoval.

Zatlačil dovnitř a držel se tam. „Och, kurva, to je báječné,“ zachrčel a zabořil obličej do jejích vlasů. Svaly jí začaly povolovat, ruce jí klesaly k bokům. Její tvář se otočila, až měla rty přímo u jeho ucha.

„Nesmíš se do mě udělat, Toby,“ zašeptala. Vyplázla jazyk a jeho špičku mu vecpala do ucha.

„Já vím,“ řekl tiše. Odtáhl se a začal ji znovu mrdat, tentokrát pomaleji. Natáhl nohy dozadu a odlepil se od jejího hrudníku.

„Protože neberu antikoncepci, a kdyby ses do mě udělal, nejspíš bych otěhotněla,“ řekla a její ruce se vrátily k jeho obličeji.

„Neudělám se do tebe,“ slíbil a jeho přírazy se zrychlily.

Rukama si přitahovala jeho hlavu. „Líbej mě, dokud se do mě neuděláš,“ řekla.

Její polibek otevřel stavidla a on to do ní zastrčil naposledy. Jeho proud byl silný a prudký, jeho semeno husté a mužné, vytrysklo z jeho čuráku a zaplavilo její už ženské pohlaví. Při tom pocitu z jeho tepla kňučela: „Mmmmm“, a to ho pobídlo, aby přitlačil ještě víc a snažil se do ní dostat co nejhlouběji.

Jeho tělo se znovu uložilo na jejím, nejprve jemně a pak bezvládně, jak ho opouštěly síly. Martina ho hladila po zádech, necítila se uvězněná jeho vahou, ale spíš přikrytá, jako dekou.

„Jsem tak ráda, že jsme to neudělali,“ povzdechla si. „Už se nemůžu dočkat, až to nebudeme dělat znovu.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Moje žena je děvka

  15. 6. 2014Bibi

Ano, moje žena je děvka a přesto jí miluji a nedám na ní nikdy dopustit.  Ale začnu od našeho prvního setkání. Bylo mi 25, úspěšně jsem zakončil vysokou školu a jako odměnu jsem od svého kmotra Petra dostal to, že mne vzal ke svým dobrým známým, kteří pořádali ve své honosné vilce soukromé sexuální orgie. Tehdy jsem jen věděl, že jde o sex, ale že je zaměřený převážně na tvrdý a perverzní sex mne...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix, Šukačky, Grupáč

1. Máj

  21. 5. 2020Stalinka

Hurá! Ať žije první máj!” řval okolo Marušky dav, mával mávátky a pomalu se sunul vpřed. Najednou na zadečku ucítila nepříjemný dotek, ne takový z tlačenice, ale spíše zkoumavé pohlazení. Otočila hlavu, ale za sebou, a ani kolem sebe nenašla nikoho, kdo by v ní vzbudil podezření. Lída, vedle ní Marek a napravo zase Miluška… Že by Marek? To snad… Její myšlenky přerušil další dotek, skoro cítila každý...  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Teen, Mix

Nájemné

  12. 7. 2012Marf

Ve svých 10 letech mi zemřel otec a tak jsem s mamkou bydlela sama. Po čtyřech letech se mamka seznámila s kolegou z práce a my se stěhovali do jeho domu. Od prvního dne po mě neustále pokukoval. Když jsem se sprchovala, cítila jsem jak chodí okolo a snaží se mě zahlédnout. Asi po dvou měsících společného bydlení, jsem se dozvěděla, že je mamka těhotná. Tím se otčímovo šmírování zvýšilo na maximum....  celá povídka...
Kategorie: Otrokyně, První sex, Teen, Znásilnění

Nová kolegyně.

  28. 7. 2012Viki

Viděl jsi už tu novou Viktore? Zeptal se mě kolega Zdeněk. Bylo mi jasné, že myslí tu prsatici co nastoupila do skladu. Ještě tu ani nenastoupila a už tu kolovaly legendy. Prý jí v bývalém podniku  prcal sám pan ředitel, ale nachytala je paní ředitelová a prsatice musela vyklidit pole. Néé neviděl, ty snad jo ? Já ne, ale Kamil říkal, že myslel, že je to nějaká bába a ona je to prý pěkná mladá kočička....  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Orál, Mix, Šukačky, Grupáč