Erotické povídky

Incest je to jen když...

Tereza seděla před zrcadlem a sušila si vlasy. Čas od času musela na zamlženém zrcadle kousek otřít, aby něco viděla. To proto, že Boris byl ještě ve sprše.

Předtím trpělivě čekal na židli u toaletního stolku on, než skončila s vlastní sprchou. Vyšla ven nahá, lesknoucí se kapkami vody, a on ji přelétl očima, jako vždycky, jako už v době, kdy jí bylo třináct a jemu dvanáct.

Proto zůstala v koupelně a sušila si vlasy, místo aby šla do svého pokoje a nechala je uschnout jen tak.

Čekala.

Čekala, až on vyleze ven, mokrý, aby si mohla prohlédnout jeho nahé tělo.

Dělají to už léta. Nikdy nedělali nic jiného, než že se dívali. Jednou řekl: „Tohle bysme neměli dělat... není to incest?“

Teri, které bylo tehdy čtrnáct a byla chytřejší než všichni ostatní, si odfrkla a řekla: „Incest je to jenom když se líbáš.“

To bylo ještě v době, kdy hormony vesele proudily jemnými krevními cévami, vyživujícími jejich těla. Ty hormony navštěvovaly různá místa, způsobovaly, že jí vyskakovaly bradavky a jemu se penis plnil krví, její poštěváček svrběl a jeho koule se napínaly. Hormony říkaly: „Ahoj, přišly jsme tě navštívit, není ten život skvělý?“ a pak se spokojeně vydaly na cestu do slinivky nebo jater nebo kudy takové věci zase odcházejí z těla.

Ale teď... když jí bylo sedmnáct a jemu šestnáct... teď to bylo jiné.

Nyní se obrovské tlupy hormonů proháněly na vytuněných motocyklech po hormonálních cestách a hřměly v cévách, které téměř nebyly schopny je v tenkých, třesoucích se stěnách tepen a kapilár udržet. Tyhle gangsterské hormony se vřítily do míst, která už navštívili jejich něžnější bratranci, vnikaly dovnitř a dožadovaly se: „Chci sex a chci ho hned!".

Když se tak nestalo, tihle testosteronoví ďáblové a estrogenové víly působily spoušť a noční poluce, po kterých zůstala postel mokrá, nebo zařídily, že jeho pták divoce vyskočil do diamantové tvrdosti, nebo ona sotva dokázala přežít školní den, protože jí při pohledu na sexy kluka po stehnech stékaly šťávy. Jeho bolely koule a ji šíleně svědila kunda.

Boris vylezl ze sprchy. Byl mokrý a tvrdý jako kámen. Jednou si ho vyhonil ve sprše, zatímco jeho sestra seděla venku a čekala na něj. Viděla cákanec mléčně bílé barvy, který vytvořil na zamlžených skleněných dveřích nepravidelnou velkou slzu, a sledovala, jak se ta slza prodlužuje a začíná pomalu putovat ke spodní části dveří. On se pak pohnul, voda se mu odrazila od ramene a důkaz se rozplynul a zanechal v ní z nějakého důvodu prázdný pocit. Když se dostal ven, jeho penis visel ochablý a svraštělý.

„Už to nikdy nedělej!“ křičela, rozzlobená, že jí ten večer byl odepřen pamlsek. Ráda se na ten diamantově tvrdý čurák dívala. Díky němu měla mnohem delší a sladší orgasmy, když pak šla spát.

Špatně to pochopil, myslel si, že je znechucená tím, co udělal. Byl z toho smutný, protože když o ní věděl, že je tam venku, byla jeho fantazie ve sprše nesmírně uspokojivá a jeho ejakulace silnější než obvykle. Měl však na to i dobrou vzpomínku, a často, když v noci ležel v posteli, viděl sám sebe, jak se k sestře zezadu přibližuje, objímá její ňadra a pak nechává svého ptáka vystříkat se do jednoho z několika jejích otvorů.

Nyní jí ho vždycky nechával pěkného a tvrdého, aby se na něj mohla dívat, když vychází ze sprchy. Teri si povzdechla, jak mu ze špičky penisu odkapávaly kapky vody.

„Teri?“ zeptal se zastřeným hlasem.

„Ano?“ vydechla.

„Víš, že tě miluju.“ Bylo to prosté konstatování faktu.

„Samozřejmě,“ řekla a podívala se z jeho penisu do jeho hnědých očí.

„Chci tě políbit.“ V jeho mysli, už od třinácti let, se právě tohle definovalo jako incest.

„Proč?“ řekla a vypnula fén.

„Nevím. Prostě chci. Miluju tě.“

„To už jsi říkal.“ Vstala. Ještě pořád z něj kapalo – ani si nesáhl pro ručník.

„Dobře,“ řekla.

Nejdřív si myslel, že ji neslyšel správně.

„Cože?“ řekl.

„Řekla jsem, že dobře, můžeš mě políbit.“ Stála s rukama v bok, nahá, čelem ke svému mladšímu bratrovi.

„Ale nebyl by to incest?“ odtušil.

„Jenom kdybys mi strčil jazyk do pusy,“ řekla žertem.

Nebral to však jako vtip. Přitáhl si ji k sobě a jeho rty se přiblížily k jejím, teplé, naléhavé, něco potřebující, jako upír, který cítí krev a… hladoví.

Na tak vášnivý polibek nebyla připravená. Takhle ji líbali její kluci a její reakce byla automatická. Vysunula špičku jazyka a olízla mu zavřené rty. Její jazyk ho na rtech polechtal, a když je pootevřel, vnikl mu do úst.

Borisovi se zdálo, že má každý nerv v těle přímo napojený na své rty. Její polibek z něj vysával veškerou energii, bylo to jako nějaký penis, který se prodírá do jeho panických úst.

Bylo toho na jeho mozek moc najednou.

Jeho čurák sebou začal škubat a chrlit a jeho koule se vděčně vyprazdňovaly škvírkou v jeho žaludu.

Teri ucítila, jak ji teplá tekutina zasáhla přesně tam, kde začínalo její řídké světlé ochlupení. Odtrhla od něj obličej a pohlédla dolů, aby viděla, jak nějaký bílý pramínek opouští jeho penis a znovu ji zasahuje, tentokrát o něco výš. Celá ztuhlá sledovala, jak stéká dolů k jejímu pohlavnímu otvoru.

Žádný nahý penis se k tomuto otvoru ještě nikdy nepřiblížil, ani žádné sperma. Když to viděla... věděla, co je to zač… věděla, co by to mohlo udělat, kdyby se to dostalo do ní... tyhle věci ji ohromily stejně jako jeho polibek. Její ruka sáhla na kožíšek pokrytý spermatem, proklouzla skrz něj a prostředníčkem našla a stiskla klitoris. Druhá ruka se zvedla a chytla se jeho ramene; jak se k němu nahýbala, zaplavil ji její vlastní orgasmus.

Slabá v kolenou se zase posadila, právě včas, aby měla jeho vadnoucí penis přímo před očima a viděla, jak z něj vytéká dlouhá kapka spermatu, protahuje se dolů, a nakonec se utrhne a spadne na podlahu.

Tereza se podívala na svého mladšího bratra. Dýchal zrychleně, tvář měl bledou a oči vytřeštěné. „Do prdele, do prdele, do prdele,“ naříkal. „Já to tak nemyslel... omlouvám se... do prdele.“ Rukama mával ve vzduchu.

Cítila se silnější než on, vstala, chytla jeho obličej jednou suchou rukou a druhou se spermatem, a znovu ho políbila. Přerušila polibek a řekla: „Uklidni se. Žádná škoda se nestala.“

„Nic se nestalo?“ pořád se zadýchával. „Žádná škoda se nestala? Vždyť jsme právě spáchali incest!“ prohlásil nešťastně.

„Ne… to jsme neudělali,“ řekla pevně.

„Ale říkala jsi...“

„Vím, co jsem řekla,“ přiložila mu prst ke rtům, ten prst bez spermatu. „Ale to nebyl incest.“ V jeho očích se objevila otázka a ona cítila potřebu ho trochu stabilizovat. „Incest je to jen když se líbáme a zároveň se dotýkáme tak, aby k tomu došlo... úmyslně. Třeba kdybych ti na něj dala ruku a přiměla ho stříkat, a při tom bych tě líbala.“

Boris nebyl hloupý, ale jak praví to staré přísloví – tonoucí se stébla chytá. Rozhodl se tedy tuto definici přijmout, protože mu umožňovala cítit se lépe. „Takže bysme to mohli... udělat... znovu a nebyl by to incest?“ řekl s nadějí.

Teri zavřela oči a v duchu znovu cítila, jak na její Venušin pahorek šplouchá ta horká láska.

„Ano,“ zašeptala.

O dva dny později jejich rodiče pracovali dlouho do noci. Teri se zastavila v bratrově pokoji. „Jdu se osprchovat,“ řekla mu.

Beze slova přestal číst, zavřel knihu a následoval ji do koupelny. Sedl si na záchodové prkénko, zatímco ona se svlékala. Ona si ho vůbec nevšímala, ale požitkářsky se protáhla, dala ruce nad hlavu a opřela se dozadu, nohy roztažené. Pak vlezla do sprchy. Netrvalo jí to dlouho.

Když vystoupila, Boris už byl nahý a k tomu tvrdý. Ustoupila na stranu a donutila ho projít mezi ní a sprchovým koutem, aby se dostal k jeho dveřím. Musel se otřít o její mokré tělo. Jeho oči si našly ty její a ona na něj zírala a kousala se do spodního rtu.

Ani jemu sprchování netrvalo dlouho a už stál venku, čelem k sestře, která si ještě ani nesedla. Přiblížila se k němu, až se mu špičky jejích prsou přitiskly na hruď. „Nesmíš se mě dotýkat jinde než na ramenou nebo na zádech,“ zašeptala.

Přikývl a splynuli. Jeho paže byly silné a on ji k sobě slastně tiskl. I když byl o rok mladší, byl o čtyři centimetry vyšší. Její tvář se zvedla k jeho a jejich polibek byl elektrizující. Jeho čurák jí vklouzl mezi nohy. Byl tak tvrdý, že si myslela, že si na něj sedne. Sevřela nohy, uvěznila ho a přitiskla si ho na vulvu.

Líbali se dál a dál a ona mu objímala záda a rukama přejížděla po silných svalech, které se tam rýsovaly. Jeho ruce klouzaly po její páteři nahoru a dolů a cítily každý důlek a výstupek. Najednou zjistil, že má ruce plné hebkých hýždí. Nejdřív si myslel, že by se jí tam neměl dotýkat, ale není to snad součást jejích zad?

Vtiskla mu svůj zadek do dlaní a on ji zmáčkl a přitáhl si ji k sobě. Bylo příjemné cítit ji na ptáku, stejně příjemné jako cítit svou vlastní ruku, když si ho s ní honil a klouzala mu po něm sem a tam. Znovu ho k sobě přitlačila a on si ji znovu přitáhl, dokud se nedostavil ten divoký pocit hřebce vystřelujícího své semeno.

Teri zas ucítila jeho horkou tekutinu, ale tentokrát dole mezi nohama, na celé vulvě. Silně stiskla nohy, mezi kterými jí nadělal brajgl. Znovu potřebovala svůj prst, ale ten jí tentokrát, když projížděla vším tím kluzkým slizem, zajel dovnitř, kde ho zahákla a pak za něj tahala, aby jí mačkal na poštěváček.

Explodovala a začala ochabovat.

On ji držel za nahé hýždě.

Několik minut se drželi a pak se pustili a odstoupili od sebe.

„Dotkl jsem se tvého zadku.“ Svěsil hlavu. „Porušil jsem pravidlo a teď jsme spáchali incest.“

„Ne, Borisi,“ řekla konejšivě. „Incest to je, jen když se mě dotýkáš zepředu.“

Potřebovali další sprchu.

Nějakým způsobem se oba ocitli ve sprše společně, přitisknutí k sobě pod horkou vodou, která dopadala na jejich těla. Jejich polibky byly žhavé a vášnivé.

Nakonec ustoupila, co jí stěny dovolily, a sáhla po mýdle. Místo toho, aby se umyla sama, umyla jeho. Když se dostala na jeho ptáka, byl opět tvrdý jako ze železa. Dřepla si a jednou rukou si vklouzla mezi nohy, zatímco druhou rukou mu myla penis, klouzala po něm sem a tam, mačkala ho, hladila, tahala za něj. Voda brzy všechno to jejich lubrikační mýdlo smyla.

Zadívala se na tu věc před sebou a olízla si rty. Věděla o dívkách, které na tyhle věci pokládají pusu.

Nikdo by se to nedozvěděl.

Naklonila se dopředu, sevřela rty těsně za žaludem a sála. Její jazyk, který nevěděl, co přesně má dělat, se třepotal a poletoval kolem.

„Teri!“ vydechl její bratr.

S mlasknutím se odtáhla, vzhlédla k němu nahoru a řekla. „Je to incest, jen když se mi uděláš do kundy.“

Vrátila ústa k jeho čuráku, hledala ho, sála, ochutnávala. Se sténáním ji krmil a ona to vychutnávala a polykala, šťastná, spokojená.

Téměř.

Když vylezli ze sprchy, objala ho, oba byli ještě mokří, a usmála se na jeho zamračený obličej. „Mám ráda tvou chuť.“

„Musíme být opatrní,“ řekl a stále se mračil.

„Já vím,“ řekla. „Budeme.“ Znovu ho políbila. „Jen si musíme být jistí, že se to nikdy nedostane do mojí kundy. Není to incest, dokud to nevystřelíš do mojí kundy.“

„Dobře,“ řekl. Cítil na sobě její tělo a bylo to tak příjemné. A to, co udělala, mu bylo také příjemné. „Znamená to, že to můžeme dělat znovu?“

Oči se jí zamlžily. „Ale ano, bratříčku. Jenže nejdřív chci, abys ochutnal ty mě.“

Vyvalil oči a ona ho vytáhla z koupelny. Cestou popadl ručník a rychle si otíral kůži, odváděla ho do svého pokoje... do své postele. Půvabně se na ni položila, nohy nestydatě roztažené. „Potřebuju tě,“ tiše poprosila. „Jsem strašně nadržená.“

Nevěděl přesně, co má dělat. Nejdřív jen zíral. Ještě nikdy neviděl dívčí kundu takhle zblízka. Bylo to všechno nové. Vůbec to nebylo jako na obrázcích. Ty pysky byly silnější, než si myslel, že budou, a na horním konci škvírky byl skoro bílý hrbolek, který trčel nahoru a ven, jako by tam pod kůží bylo něco, co se ji snaží prorazit.

Na dně jejího otvoru viděl jako papír tenký kousek kůžičky, který se táhl od jedné strany k druhé. Vypadalo to jako malá přehrada a za ní v té díře to bylo plné jakési čiré, vodnatě vypadající tekutiny. Jedna z jejích rukou se svezla dolů a prstem se otřela o ten hrbolek nahoře. Přizvedla kolena ještě víc a zakňučela, když její prst na tu věc zatlačil. To už pochopil, že by tu věc měl olíznout, a naklonil se, aby to udělal.

Její prst a jeho jazyk se chvilku praly o nadvládu nad hrbolkem a jediným způsobem, jak se mohl jejího prstu zbavit, bylo odstrčit ho na stranu a sevřít kolem toho rty. Musel silně přitlačit a dotkl se přitom té bouličky zuby.

Jeho sestra zavrněla: „Bože, Borisi, ano, přesně tam, zlato.“

Začal si s její bouličkou hrát. Lízal ji, sál a mačkal v zubech, zatímco ona pod ním kvílela a svíjela se. Ona při tom objevila vícenásobný orgasmus a on nový způsob, jak sestru potěšit. Nakonec ho musela odstrčit.

Znovu byl tvrdý a čurák ho bolel. Zvedl se na kolena, pořád mezi sestřinými roztaženými stehny, a začal si ho honit. Stále ještě chytala dech, ale zvedla hlavu, aby se mohla dívat.

Stačilo mu deset nebo dvanáct tahů a potřísnil její otevřenou kundu svým semenem. Stříkalo jí do dírky a ta malá přehrada na dně jeho sperma zadržovala

„Jsi si jistá?“ zapochyboval, když jí jeho pták vyplivl na kundu další hustý pramínek.

Sjela rukou dolů a třela se tam v chlupech na kůži. Prst pokrytý spermatem si zasunula hluboko do díry. „Dokud ho nestrčíš do mě a nevystříkneš uvnitř... není to incest.“

O dva dny později se spolu sprchovali a užili si divoký uspokojivý orální sex. Ona ráda sála jeho sperma a on rád sál její šťávy.

Následující den si ho nad její do široka roztaženou kundou vyhonil znovu. Teď ji to tak rozpálilo, že si nabrala jeho nadílku a dvěma prsty ji zasunula dovnitř. Škubla sebou a on okamžitě přestal s tím, co dělal.

„Co je špatně?“ zeptal se znepokojeně.

„To nic není,“ řekla a přešla jen na jeden prst. „Trochu jsem si natáhla věneček a zabolelo to. Teď už je to v pořádku.“

„Jak můžeš mít věneček, když si tam strkáš prsty?“ zeptal se a už zase si mimovolně hladil ptáka.

„Panenskou blánu mám na dně dírky a prst zasunu jen nad ni,“ řekla. „Úplně stejně si musím dávat pozor na tampony.“

„Takže když se ti tam podaří dostat prsty... a tampon... nemohl bych se do tebe třeba dostat taky? Jenom kousek? Nebudu tam stříkat! Slibuju!“

„To si nemyslím,“ řekla pomalu a při tom pomyšlení, že by v sobě mohla ucítit bratrova pěkného, tlustého a tvrdého ptáka, zhluboka dýchala. Její prsty byly příjemné, ale vždycky jí připadaly takové... nějak ne úplně správné. „Myslím, že by se to roztrhlo a já už bych nebyla panna.“

„Ach jo,“ řekl smutně. Nechtěl své sestře ublížit.

Ale pak o tom přemýšlela. Hodně o tom přemýšlela. Znovu zkusila použít dva prsty, tlačila, roztahovala, cítila bolest, jak se jí kůžička téměř trhá, ale ne tak docela.

Jednou se jí nad ten kousek tkáně dostaly tři prsty. Zasunula je až k druhému kloubu. Bratrův špičatý čurák byl na konci menší. Možná by jí ho tam mohl strčit.

Možná aspoň na krajíček.

V pátek večer šli jejich rodiče na nějaký večírek.

Jakmile odešli, byla Tereza u dveří svého bratra. „Borisi,“ řekla a stála, štíhlá a vysoká, v krátkých kalhotách a zkráceném tričku.

Zvedl oči a polkl. Byla tak krásná. „Jdeš se osprchovat?“ zeptal se.

„Ne,“ zavrtěla hlavou a vešla do pokoje. Stáhla si tričko a odhalila prsa. „Cvičila jsem,“ řekla. Předklonila se a stáhla si kalhoty. „Myslím, že možná, když budeme hodně opatrní, můžeš mi ho tam, ale jenom kousek, dát.“

„Jenom kousek,“ zopakoval, pusa mu zůstala otevřená. „A nebude to incest?“

„Uděláme to jenom trochu... jenom na krajíček... a samozřejmě ho vyndáš, než vystříkne, takže to nebude incest.“

Poprvé se tentokrát ocitl nahoře, neohrabaný, nad ní. Lízal ji až k orgasmu a žužlal a sál její bradavky, zatímco ona ho svírala pěstmi a otírala si jeho ptákem celou vulvu.

„Počkej,“ vyhrkla. Posadil se na paty, tvrdolín mu trčel z chlupů jako kopí, a ona sbírala polštáře a dávala si je za sebe. Teď už si mohla rukou sáhnout dolů ke kundě a viděla na ni.

„Nech mě tě držet,“ řekla. „Můžeš mi ho prostrčit skrz ruku a kdybys zajel moc daleko, já tě budu moct stisknout a zastavit tě.“

Opřel se rukama po stranách vedle ní a nechal ji přiblížit špičku svého ptáka ke vchodu do její kundy. Pozoroval její tvář.

„Teď pomalu,“ připomněla a zasunula si tu úzkou špičku do kundy.

Pokusil se o výpad, ale ona ho okamžitě stiskla.

„Pomalu. Jenom na krajíček,“ řekla a povolila sevření.

Jeho pták jí proklouzl rukou rychleji, než plánovala, takže v sobě hned měla jeho žalud. Silně ho stiskla a zastavila. Bolelo to, ale ne tak, že by se něco roztrhlo.

„Je to skvělé,“ mumlal u jedné její bradavky.

Nevěděla, co si má myslet. Kunda byla roztažená, ale jen jako když v ní měla tři prsty. Nebolelo to nijak silně. „Pomalu ho vytáhni,“ řekla mu a on ho vytáhl. Podívala se mu na něj.

Žádná krev.

Znovu si jeho žaludem přejela poštěváček. Už ronil kapky, a ty ji promazávaly všude kolem. Vrátila si ho zpátky ke kundě. „Teď zase dovnitř. Jenom kousek,“ připomenula znovu.

Zase jí ho prostrčil rukou a zasténal tím zvláštním způsobem, který jí říkal, že už to brzy přijde. „Teď ven,“ řekla. Vytáhl ho a ona si znovu pohrála s poštěváčkem. Měla možná čas na ještě jeden zásun. „Teď dovnitř,“ řekla. Když zatlačil, cítila, jak se ta roura směrem ke kořeni zvětšuje, a silně stiskla.

„Och oooch eeeech,“ sténal.

„Ven,“ řekla, a když poznala, že se vytahuje, pustila ho. Jak se jeho pták začal vyprazdňovat, u ústí kundy pocítila horký příval. Pták opustil její kundu a stříkal jí semeno do klína. Projela prstem ten jeho sliz a našla svou panenskou blánu stále neporušenou, ale vlhkost z jeho výronu cítila i uvnitř kundy. Byla stále panna. Nedopustili se incestu.

Šli se spolu osprchovat, láskyplně se umývali a dlouhé minuty se líbali. Pak povečeřeli. Po celou dobu chtěla cítit ten žalud zase v sobě uvnitř.

Po večeři ho znovu vzala za ruku. „Pojď,“ řekla. Tentokrát šla do jeho ložnice. „Chci to cítit ve tvojí posteli,“ řekla.

„Nebylo to poslední strašně blízko?“ řekl.

„Bylo, ale my to zvládneme,“ prohlásila klidně a svlékla se před bratrem. „Pořád jsem panna. Nedostal jsi se s ním do mě tak hluboko, aby mě připravil o panenství. Je to incest, jen když se do mě dostaneš úplně celý a vystříkneš.“

Vlezl jí mezi stehna a zadíval se na ten malý plátek tenké kůže na dně jejího poševního vchodu. „Teri?“ řekl. „Vypadá to tak nějak... nevím... asi potrhaně.“

„Co tím myslíš?“ zvedla znepokojeně hlavu.

„Už to není tak těsné jako dřív. Vypadá to jakoby pomačkané. Vypadá to prostě potrhané.“

Sáhla oběma rukama dolů a silně si roztáhla pysky od sebe. „A co teď?“ řekla.

Podíval se jí do pohlaví. „Teď to vypadá víc jako dřív,“ řekl.

„Pak je všechno v pořádku. Jenom se to trochu natáhlo,“ řekla. „Teď mě lízej.“

Udělal to a jako vždy si vychutnával její chuť, hojnost šťávy, kterou ho krmila, způsob, jakým se její boky vlnily a vzpínaly proti němu. Když se třikrát nebo čtyřikrát udělala, políbil ji na prsa. Rád jí vždycky sál i bradavky, protože to ji pokaždé přimělo sebou trhat a vrtět se. Tentokrát je však obešel a políbil ji na rty.

„Miluju tě,“ řekl. „Rád líbám tvoje rty a tvou kundu. Miluju na tobě všechno,“ řekl.

Vzdychla a cítila, jak ji zaplavuje láska k němu. „Já tě taky miluju. Dej ho do mě zase kousek.“

Tentokrát se nebál. Už to dělali předtím a všechno bylo v pořádku. Cítil, jak ho uchopila a jak si ho přikládá ke kundě. Slyšel, jak říká „zatlač“, a tak to udělal a pustil žalud svého penisu k její roztažené, potrhané panenské bláně.

Jediným problémem bylo, že se při tom rozhodl vcucnout její bradavku.

Když to udělal, její boky se vzedmuly v nekontrolovaném přírazu, při kterém se do ní náhle zabořila polovina jeho čuráku a okamžitě zničila všechny zbytky jejího věnečku.

Cítila bolest z toho, že se v ní něco trhá – spíš to bylo jako nějaké horké bodnutí – a zaregistrovala hloubku a plnost jeho průniku. Když její boky dopadly zpět na postel, odtáhla se od něj.

Současně se oba podívali dolů, kde se jeho tvrdý úd pohupoval jen centimetr nad její kundou a rukou, která ho měla udržet mimo ni. Nebyly tam žádné pramínky krve, žádné potřísněné prostěradlo. Jeho penis vypadal kluzký, ale ne rudý, nebo alespoň ne rudější než obvykle. Rozevřela ruku a přitiskla si tam prsty.

Nebyl to stejný pocit. Byla tam bolest, ale nebyla to bolest z roztahování. Zvedla prsty a podívala se na ně. Byly potřísněné tmavě růžovou tekutinou.

Podívala se bratrovi do tváře plné lásky a starostí. „To je v pořádku,“ řekla a ruku s důkazem, že to v pořádku není, schovala za svým bokem. „Myslím, že se to jenom ještě víc natáhlo. Můžeš se vrátit dovnitř. Vlastně jsme ještě žádný incest neprovedli.“

Jeho tvář se uvolnila. Sáhla po jeho penisu a vrátila ho tam, kde ho chtěla mít.

Zatlačil ho do půl cesty.

Zas ho vytáhl. Její ruka ho stiskla, než ho z ní vytáhl celého. „Zpátky dovnitř,“ hlesla.

Znovu stejně pomalu zasunul do sestry polovinu svého ptáka. Cítila se úžasně. Cítila se báječně. Nemohla uvěřit, o kolik je to lepší pocit než z vlastních prstů. Jak ho do ní strkal, její boky se zase odrazily od postele a najednou byl zabořený v ní, hluboko.

Ten pocit horké, mokré kundy kolem jeho ptáka... celého jeho ptáka... přiměl Borise k sérii rychlých přírazů. Během těchto přírazů se nevytahoval, jenom zatlačoval.

A při třetím přírazu jeho pták explodoval.

„Nééé!“ vykřikl zoufale, když jeho sperma vystříklo do sestřiny kundy. Okamžitě ho z ní vytrhl a jak jeho čurák dál pokračoval ve vyprazdňování koulí, ejakulát se rozlétl všude kolem.

Teri také vykřikla svým sopránovým hlasem: „Nééééé!", ale bylo to proto, že jí někdo vzal ten nádherný pocit plnosti.

Překulil se na bok, ležel na zádech a plakal, jak všechno zničil. Ona se také převalila, vylezla na něj, držela ho za obličej a líbala ho.

„Ne! Borisi! Ne!“ říkala mu, dokud se neuklidnil. „Ve skutečnosti jsi nespáchal incest.“

Podíval se na ni udivenýma očima. „Vytáhl jsi ho dřív, než se do mě všechno dostalo. To je v pořádku, opravdu! Je to incest, jen když do mě nastříkáš všechno.“

„Ale co když otěhotníš?“ zakňučel.

„Neotěhotním,“ řekla pevně.

„Ale jak víš, že ne?“ řekl. „Nebereš prášky.“

„Já to prostě vím. A teď mě polib. Ještě jsem neskončila.“

Objímali se, líbali a hladili, dokud mu opět nestál.

„Chci, abys mi ho tam zase strčil,“ řekla a zajíkala se.

„Jsi si jistá, že je to v pořádku?“ řekl, tvrdý, bolavý, chtěl znovu cítit to teplo kolem svého čuráku.

„Ano, nebude to incest, když do mě nevystříkneš všechno. To nedopustíme.“ Zalapala po dechu a přitáhla si jeho ptáka ke svému kluzkému otvoru.

Vklouzl do ní jako po másle. Šťastně mručela, když jí jeho stydká kost masírovala klitoris a špička jeho ptáka dorážela na děložní čípek. Instinkt mu napovídal, aby tahal a tlačil, a on to chlípně dělal.

Teri věděla, že konečně našla opravdové štěstí. Tohle bylo všechno, po čem kdy toužila. Cítila se úplná. Ještě kdyby mohla zažít ten příjemný, vlhký, horký pocit hluboko uvnitř sebe. Ten příjemný, vlhký, horký pocit, který přichází z úplné špičky jeho ptáka. Bylo by to tak krásné.

Slyšela jeho vzdechy, jeho varování. Cítila, jak se začíná vytahovat. Její nohy se mu obtočily kolem zad a sevřely se, vyhnaly mu dech z plic a vtlačily jeho kopí do ní zpátky.

A bylo to tam. Byl to ten báječný, mokrý, horký, nádherný pocit.

Chrčel, sténal, křičel, tahal. Jenže to jen špičku jeho penisu ještě víc přiblížilo k jejímu centru.

Když byl konečně prázdný, spustila nohy.

„Co jsi to udělala?“ naříkal.

„Nic,“ řekla. „Dej mi pusu.“ Natáhla se k jeho tváři a několikrát ho políbila, než zašeptala:

„Přestaň si dělat starosti. Incest je to jenom když to uděláš dvakrát.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Velká klobásová pizza

  14. 9. 2014Neznámý autor

Volal mi přítel. Chvilku jsme cukrovali do telefonu. Byl už na cestě ke mně do bytečku, seděl v autobuse. Říkal, že před přestupem na druhou linku, která ho doveze ke mně, má ještě chvíli čas, tak jestli třeba něco nechci koupit. Uvažovala jsem o tom a uvědomila jsem si, že mám vlastně dost hlad – tak nějak jsem po práci neměla čas se najíst. Proto jsem ho poprosila, aby přivezl třeba pizzu. Ten nápad...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix

Malinká Olga

  4. 8. 2012Neznámý autor

Ve třeťáku k nám do třídy začala chodit Olga. Nikdo o ní nic nevěděl, kromě toho, že je Ruska. Mluvila jen zřídka, ale v její češtině byl slyšet jen nepatrný východní přízvuk, jinak o sobě nedávala nic najevo a skoro s nikým se nebavila. Už po několika dnech jsme ale viděli, že není pitomá, naopak vynikala úplně ve všem. Gramatiku češtiny měla v malíčku, uměla i jazyky, všechno se poctivě učila a měla...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Teen, Šukačky, Mix

Noční přepadení

  27. 7. 2009Bibi

Neotáčej se ! A pššššt ! V tu chvíli mi někdo zavázal oči a tlačil mne do výtahu. Opakuje se to každou středu, kdy pracuji až do 20 hodin a můj přítel v tento den navštěvuje na venkově svou matku. Klíče, ozvalo se ve výtahu a já je poslušně odevzdala do jeho ruky. Jen co odemkl byt, cvakla na mých rukou pouta. Jsem rád, že nekřičíš a nemusím Ti dávat roubík zašeptal a jazykem mi přejel přes rty. Otřásla...  celá povídka...
Kategorie: submisivní, Submisivní, Znásilnění, Extrémy, Šukačky, Prstění

Skrytá tvář pilné studentky

  1. 3. 2015Neznámý autor

Zdálo se, že Natálie je dokonalá ve všech směrech. Byla naprostým miláčkem učitelů, rodičů, vedoucí pěveckého sboru… Přestože byla ještě na střední škole, už se různě angažovala v organizacích pro ženy a taky v otázkách týkajících se hormonální antikoncepce. Zdůrazňovala rizika, která z jejího užívání mohou plynout, jako byly různé cévní příhody, a taky upozorňovala na to, že to pak mladé lidi svádí...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Anál, Mix