Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 23. 10. 2018

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Panna

Jde tu o známý a už mnohokrát vyprávěný příběh, tady je však v podobě, v jaké jsem ho prožil já s Vivianou. Neliší se od jiných natolik, aby zaujal každého. Ale pro mě rozhodně zůstává mimořádný.

Viviana byla opilá. Nebyla tuhá nebo tak, ale byla určitě trochu stříknutá. Svědčí o tom to, že když jsem ji dovedl domů, nechala mě – ne, požádala mě – abych šel k ní do pokoje. Stěží jsem věřil svému štěstí. Ocas jsem měl tvrdý jako kámen. Zavedla mě dovnitř a posadila se. Byl jsem z ní pořádně nadržený. Sedl jsem si vedle ní, jak nejblíž to šlo.

„Tak co budeme dělat teď?“

„Hm,“ řekla, „nevím.“

„Dobře, ehm…“

Zůstala zticha, a to mě vzrušovalo ještě víc.

Penis se mi pořád připomínal. Ta nečekaná situace mně nahrávala, a tak jsem poměrně rychle dospěl k rozhodnutí: udělám to tady a hned. Udělám všechno, co bude v mých silách, abych ji přiměl mít se mnou sex. Převezmu tu nejagresivnější roli, jaké jsem schopen. Byl jsem odhodlaný své mužské skóre konečně navýšit. Nikdy předtím jsem se k tomu ještě nedostal.

„Kdy jsi naposledy… byla… s nějakým klukem?“

Vylekalo ji to. „Já… jsem ještě nikdy s žádným nebyla.“

„Dobrá, tak to jsme dva.“

Nervózně se zasmála.

„Kdy jsi naposledy byla s nějakou holkou?“

Jenom se začervenala. Rozhodl jsem se na to netlačit.

Položil jsem jí ruku na nohu. Trhla sebou.

„Co se děje?“

„Ale… nic.“

Položil jsem kolem ní paži. Rukou jsem jí hladil prsa, dostatečně silně na to, aby bylo jasné, že to není náhodou. Zase sebou trhla.

„To je v pořádku,“ řekl jsem a volnou rukou jsem otočil její hlavu k sobě, „Neboj se, nebudu ti ubližovat.“

Všiml jsem si, že zorničky se jí rozšířily naplno, a celkově dělala dojem, že je pěkně vzrušená. Ale taky dělala dojem, že své vzrušení rozhodně nepřizná, leda po drsném zacházení.

Chytil jsem ji jednou rukou za prs a druhou jí hladil tváře a rty. Vzchopila se a začala otáčet hlavu zpátky, chtěla vidět na svá prsa, jenže v tom jsem jí zabránil.

„Pšššš…,“ šeptal jsem, „pššt…“

Přitáhl jsem si ji na sebe, nijak jemně, a zvedl ji tak, že mi seděla na klíně, čelem ke mně. Kroutila hlavou, hledala místo, na které by se mohla dívat. Chytil jsem ji a donutil dívat se na mě. Pořád se tak jemně chvěla.

Znovu jsem jí jednu ruku přitiskl na prs a druhou položil na záda, tou jsem si ji držel u sebe. Začal jsem jí rozepínat knoflíky na blůze.

„Mmmm eeech“

„Pšššššš, to je dobrý, pšššššš.“

Začala pofňukávat.

„To je dobrý,“ konejšil jsem ji, „jenom se chci podívat, jenom se podívám, pššššš…“

Byla nervózní, ale snažila se vypadat nenuceně, zakryla rukou další knoflík a rozhlížela se kolem. Odstrčil jsem jí ruku a ten knoflík rozepnul. Hlava jí klesla.

„Jenom se podívám, pššššš, tak pojď sem, jenom se mrknu, máš je krásný, neschovávej je, pojď.“

Její ruku jsem měl pořád v cestě, nikdy ale rozhodně, spíš nesouhlas jen naznačovala, blůzu jsem jí stejně sundal. Sáhl jsem dozadu a rozepnul jí sponku na podprsence. Zase vzdychla a rukama si přidržovala podprsenku na místě, měla ruce sepnuté vpředu na hrudi. Chytil jsem jedno ramínko a jemně za něj zatáhl, ale nešlo dolů. Tak jsem trhnul, a to pomohlo. Rukama jsem podržel obě její paže a olízl jí bradavku. Zkoušela si paže uvolnit, semknout je, to se jí nepovedlo, a zašeptala, dost hlasitě na to, abych to slyšel, i když nikterak kategoricky: „Ne!“ Začal jsem jí na bradavky a kolem nich dorážet jazykem. Zmítala se dozadu a dopředu, byla při tom potichu. Hlavou stále točila ze strany na stranu. Pokoušela se dostat bradavky z mého dosahu, tak jsem její paže pustil, objal ji kolem zad a držel u sebe. Oběma rukama odtlačovala má ramena, ale byl jsem silnější a vyhrál jsem. Nabral jsem si co nejvíc z jejího prsu do pusy a náruživě to vsával.

Dostal jsem náhlou a naléhavou potřebu cítit její prsa na své holé kůži. Začal jsem si svlékat košili a ona toho využila a utekla do rohu místnosti, opatrně se odtud na mě koukala. Odhodil jsem košili stranou a taky ji pozoroval. Zírala na mě zraněnýma očima ulovené srny. Věděl jsem dobře, že sám se na ni dívám jako lovec. Mohl bych přísahat, že v jednu chvíli udělala pohyb, jako by se chtěla rozběhnout ke mně, ale potlačila to. Mně to však postačilo k přesvědčení, že i ona to stále chce.

Vykročil jsem k ní. Odvrátila se, dívala se do zdi, vypadala zoufale. Pomalu se pohnula, trhla sebou na jednu stranu, aby unikla, ale zastavila se, nejistá, kam jít, nebo možná ani nikam jít nechtěla.

Postavil jsem se za ni a než mohla zareagovat, rozepnul jsem jí rychle knoflík na džínách. Vztáhla ruku, aby si ho zase zapnula, ale chytil jsem ji za ramena, otočil ji dokola, a přitiskl si její nahá prsa na svou nahou hruď. Byla mnohem lehčí než já, zvedl jsem ji a pohyboval jejím tělem, tak aby se o mě hezky třelo. Naříkala, oči při tom měla zavřené. Postavil jsem ji na zem a začal jí rozepínat poklopec. Hned mi zase překážela rukama. Vzal jsem ji proto znovu za ramena, otočil ji a svižně složil na podlahu. Instinktivně nastavila ruce, aby ztlumily její pád, ale položil jsem ji jemně. Pak jsem se vrhl na její poklopec a zkusil ho znovu otevřít. Rukama mi v tom bránila, ale stejně jsem jí ho rozevřel a přetočil ji na břicho. Teď už bylo nad její možnosti zip na poklopci zase vytáhnout. Rukama si přidržovala hlavu nad zemí. Využil jsem té příležitosti, chytil její džíny a stáhl jí je ke kolenům.

Zjistil jsem, že nemá kalhotky. Další znamení její potlačované sexuality.

Přitiskl jsem jí svůj obličej na zadnici. Horce pálila. Třel jsem o ni své tělo. Otočil jsem se, sedl si na ni obráceně, s koleny na zemi, abych ji nerozmačkal, a stáhl jsem jí kalhoty úplně. Pak jsem se odvalil.

Vztyčila se, udělala pár kroků do rohu, dřepla si na bobek a civěla do zdi. Byla strašně sexy.

Uvolněně jsem se postavil, rozepnul si pásek a rozepnul i kalhoty, opatrně, abych neublížil erekci zuřící uvnitř. Ani já jsem neměl slipy. Stáhl jsem kalhoty, vystoupil z nich a sedl si na postel, abych si sundal ponožky. Potom jsem se přiblížil k místu, kde se krčila Viv, klekl si za ni a podnikl svým ptákem surový výpad proti její zadnici. Odrazil se od jejích nohou, chtěl se zvednout, ale zůstal uvězněný mezi jejíma nohama, tlačil se proti ní, žalud se tiskl na její horkou kundu. Zamířil jsem ho proti ní a zatlačil. Sklouzl jí po noze. Rozkoší jsem se rozechvěl. Objal jsem ji rukama kolem pasu a pohyboval s ní tak, aby se jí nohy a prdelka otíraly o můj tuhý penis.

Ucítil jsem něco – nějakou tekutinu – ukápnout na svou ruku. Otočil jsem ji k sobě a viděl, že jí z očí kanou slzy. Měla výraz, který byl podivnou směsí hrůzy a touhy. Rty se jí chvěly, oči měla pevně zavřené. Přesto však zatím nedělala nic jiného, než že potichu kňučela. Mohla přitom klidně řvát, aby přivolala sousedy, nebo mě mohla požádat, abych přestal.

Vzal jsem ji jednou rukou za půlku a druhou za paži a opatrně ji postavil na nohy. Shrbila se v obraně, snažila se skrývat svou vaginu. Stál jsem nad ní jako dravec, shlížející dolů na svou kořist. Vzhlédla nahoru, ruce založené mezi sebou a mnou, oči do široka otevřené, slzy tekoucí po tvářích, ústa pootevřená, brada se jí třásla. Sklonil jsem se, otevřel svá ústa a mé rty se setkaly s jejími. Byl to okamžik kapitulace, ale jen krátký, hned se odtáhla. Vzal jsem ji za hlavu a znovu přiblížil její rty ke svým. Jak jsem to udělal, opět se odtáhla a sklesla na kolena.

Tak jsem se rozhodl té šance využít. Vzal jsem její hlavu do obou rukou a vedl její ústa k svému čuráku. V okamžiku, kdy se jí rty dotkly jeho špičky, otevřela oči a v obličeji se jí objevil vyděšený pohled. Pevně své rty semkla. „Jen pojď, jenom je trošku otevři, pojď, nemusíš nic dělat, jenom otevřít, prosím, jenom kousek, jenom kousek je otevři, prosím, PROSÍM, nech mě jen na vteřinu, chci jenom… prosím, pojď, já jenom…“ Snažil jsem se ji chlácholit, jak to jen šlo. „Pšššššš, je to dobrý, jenom otevři pusu, jenom na vteřinu, pak ji zas můžeš zavřít, otevři jenom na vteřinu, to bude dobrý, nebude to bolet, prosím, pojď, otevři…“

Pomalu zavřela oči a otevřela ústa – nebo spíš je jenom uvolnila, dala zuby z cesty – a já vecpal ptáka nejdál, jak jsem mohl. Když byl bezpečně uvnitř a já měl její hlavu pevně ve svých rukou a držel si ji na svém péru, začal jsem ho z ní pomalu vytahovat. Když bylo napůl venku, vstrčil jsem ho zpátky. Slzy jí teď tekly po tvářích, ale neprojevovala žádný odpor, proto jsem pokračoval. Ruce mě začaly bolet, tak jsem pomalu couval k posteli, pořád jsem jí při tom držel hlavu napíchnutou na svém ptáku, pořád jsem ho z ní povytahoval a zase jí ho vracel. Ona musela lézt za mnou.

Dosáhl jsem postele, napřed se posadil, pak si lehl na záda, nechal jsem ji klečet před sebou na podlaze, pořád s pusou plnou mě. Právě tak pomalu jsem její hlavu pouštěl. Tentokrát se nepokusila utéct, ale seděla tam na patách, těmi ústy kolem mého penisu lehce pofňukávala. Zašeptal jsem: „Víš, co máš dělat.“ Váhavě začala hlavu zvedat, zastavila, vzlykla a začala znovu. Ležel jsem na zádech a vzdychal. Rozkoš rostla a záda se mi trochu prohnula. Rostlo to, a rostlo, a rostlo, a rostlo, a rostlo, a rostlo…

Má záda bušila do postele a mé boky jí narážely do obličeje, nadzvedávaly ho. Jako by ze všech částí mého těla prýštila tekutina, hrnula se do mého čuráku, stříkala jí do pusy. Viv se ode mě chtěla odtáhnout, ale já měl okamžitě její hlavu v rukou a přidržel jsem ji na místě. Semeno jí začalo vytékat z pusy, dolů po mém ptáku. Zašeptal jsem: „Drž mě těsněji…“ a když ona sevření svých rtů utěsnila, zase jsem její hlavu pustil. Viděl jsem, jak polyká a zase polyká. Opatrně přetahovala své rty na můj nyní kluzký penis a zase je stahovala pryč. Šeptem jsem jí poručil, aby mi ho očistila, a zíral jsem na strop, zcela uvolněný, zcela vyčerpaný, zatímco ona ze mě slízávala sperma. Když jsem cítil, že je s tím hotova, chytil jsem ji za vlasy a jemně přitahoval její obličej k svému, ona šplhala po mně nahoru. Přitiskl jsem její kluzké rty ke svým a vtlačil jazyk tam, kde před chvílí byl můj čurák. Otevřel jsem očí a díval se do jejích. Byly naplněné pokorou, dychtivým podrobením. Cítil jsem, že udělá všechno, co od ní budu chtít. Povzbudivě jsem se na ni usmál.

„Klekni si na podlahu, na všechny čtyři.“

Poslechla.

„Už nemluv, ano? Fňukej si, jak chceš, ale nemluv.“

Byla tichá, nedívala se na mě, jen na své ruce a kolena.

Ušklíbl jsem se. „Budeš mě poslouchat, viď? Bez ohledu na to, co řeknu?“

Hlava jí lehce poklesla.

„Dobře, víš, nevyjdeš z toho se svým panenstvím.“

Zaslechl jsem tichý přiškrcený zvuk.

Pohnul jsem se dopředu, lákalo mě zkusit ji mrdat do zadní dírky, ale uviděl jsem pod ní její vaginu. Přemohla mě zvědavost.

„Otoč se.“

Udělala to.

„Podívám se ti na číču.“

Opět žádná odpověď.

Postavil jsem se nad ní, díval se na ni dolů, tyčil se nad ní.

Odvrátila oči.

Klekl jsem si a zblízka si prohlížel její vaginu. Byla krásná.

Sáhl jsem dolů a pohrával si s tím otvorem špičkami svých prstů. Záda se jí taky trochu prohnula. Bez varování jsem do ní vstrčil prostředníček. Něco uvnitř povolilo. Hlasitě vzdychla. Svůj prst jsem vytáhl s trochou krve. Sklonil jsem se víc a začal ji lízat. Znovu vzdychla. Jemně jsem okusoval pysky její vaginy. Boky se jí mírně poškubávaly, ale žádná jiná reakce vidět nebyla.

Vylezl jsem si na ni a začal o ni třít svůj penis. Ani teď neprojevila žádnou reakci. Zvedl jsem se na kolena, vzal ji jednou rukou za krkem a nadzvedl jí hlavu. Obličej měla jen centimetry od mého ptáka. Začal jsem si ho honit, mířil jsem na ni. Netrvalo mi dlouho udělat se, vpálit jí horkou bílou nálož do obličeje. Semeno jí odkapávalo z nosu i brady, kolem úst, nad očima. Trochu se krčila. Já jsem o kousek couvl, ale pořád jsem držel její obličej zvednutý, a začal jsem jí tu substanci z obličeje slízávat. Byl jsem jen z poloviny hotov, ale naklonil jsem se k ní a zašeptal jí do ucha: „Když mi řekneš, abych šel pryč, hned teď, tak půjdu. Když to neuděláš… budu pokračovat.“

Ještě víc stiskla své zavřené oči a dál tiše seděla.

Pokračoval jsem v očistě jejího obličeje. Skončil jsem vtlačením svého jazyka do jejích úst. Otevřela je, vpustila mě. Zase jsem se posunul dopředu a vložil jí do pusy svůj čurák. Nemusel jsem nic říkat, začala z něj olizovat zbytky spermatu. Za vteřinu ho vysála do čista. Znovu jsem couvl. Přitáhl jsem její obličej ke svému. Byli jsme nos na nose. Pomalu mi pohlédla do očí.

„Jsi krásná a miluju to, co pro mě děláš,“ řekl jsem. „Oceňuju to víc, než si možná myslíš.“

Náznak úsměvu ozářil její tvář, ale byl rychle potlačen. Začal jsem ji lízat po celém obličeji a pak jsem ji utřel její odhozenou podprsenkou. Opět jsem se posunul dopředu a ona otevřela pusu, připravená mě kouřit.

„Ne.“

Zase pusu zavřela a přitiskla si můj penis na tvář. Mé koule jí visely pod bradou a žalud měla na čele. Jezdil jsem po ní všude kolem. Přitiskl jsem jí ho na oči a pohyboval s ním dozadu a dopředu po její tváři.

Nakonec jsem z ní slezl. Sklonil jsem se dolů, vzal ji v podpaží a zvedl nahoru.

Položil jsem ji na postel a prsty zkoumal její kundu. Ležela na zádech bez hnutí, zdálo se, že usnula. Já jsem si lehl na druhou stranu postele. Vylezl jsem na ni a přitiskl své tváře na její. Zavedl jsem svůj penis k její čekající vagině a namířil. Vklouzl jsem dovnitř, pořád pěkně pomalu, pozoroval jsem, jaké reakce se na Viv projeví. Házela hlavou dozadu a dopředu a zatínala zuby. Cítil jsem, jak se její úzký, panenský otvor roztahuje a přizpůsobuje mému čuráku.

Nakonec jsem na ní zůstal ležet, zapíchnutý. Byl jsem v ní. Ona otevřela oči, zírala na mne, a kupodivu, pro jednou se při sexuální aktivitě zdála úplně v pohodě. Rukou mi hladila tvář. Začal jsem se z ní vytahovat. Viv prohnula záda a zaklonila hlavu, zavřela oči, tentokrát očividně z rozkoše, ve které už zbylo jen velmi málo strachu. Když se můj pták skoro chystal vyklouznout ven, násilně jsem ho do ní zase zarazil. Rty se jí pootevřely a unikl z nich začátek nějakého zasténání. Začal jsem ho znovu vytahovat a hned jsem ho zas vracel domů. Ten zvuk sílil. Znovu. Sílil dál, byl stále hlasitější. Najednou jsem se rozjel, bušil jsem do ní a bušil. Zvuk sílil a sílil. Převalil jsem se a vzal ji s sebou, takže teď byla na mně nahoře, s tváří vtlačenou na mém nose, pohybovala se dozadu i dopředu sama od sebe, moje paže jí při tom jen pomáhaly. Sténala teď v úctyhodně vysoké tónině. Seděla na mně, hopsala nahoru a dolů, vyplivovala a zase do sebe polykala můj čurák. Začal jsem se napřimovat k finální fázi orgasmu a její sténání začalo kolísat, jak se převalila do strany a já se ocitl zase nahoře. Snažil jsem se pohybovat svým tuhým tělem a ukončit to.

Její sténání náhle ustalo a já jsem do ní vecpal svůj poslední, pomalý příraz. Přetlak vybuchl. Moje semeno se do ní samo hnalo. Dobré tři vteřiny jsme leželi, oba v oku orgasmu, já do ní stříkal, víc, než jsem si myslel, že ve mně je, vyprazdňoval jsem se do ní, tekoucím, stálým proudem. Pak jsme se zhroutili, oba jsme ztěžka dýchali, oba byli vyčerpaní. Chvíli jsme tam leželi, sperma prosakovalo z její promáčené píči, skapávalo na čisté prostěradlo, rozmazávalo se všude po nás obou, mísilo se s trochou mých slin kapajících na její semenem a slinami už pomazaný obličej, jedna má ruka zaklíněná pod jejím zadkem, druhá držící její vlasy, její paže drtící můj obličej o její. Potom se začala smát. Smála se a smála a smála. Já jsem se přidal a hystericky jsme se smáli oba. Slzy se nám koulely po tvářích.

Přestali jsme a trochu jsme se vzpamatovali. Ona se pak na mě podívala a řekla: „Mrdej mě.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Melouch

  24. 10. 2007Mirda

Po vyučení jsem nastoupil do jednoho autoservisu a dřel od nevidím do nevidím, aby mi pan majitel zaplatil tak, abych nemusel žít jako nuzák a mohl s klukama občas vyrazit na nějakou tu  diskotéku. Proto jsem občas ( když nebyl šéf přítomen) nabídl své služby přímo majiteli porouchaného vozu. Jednoho červencového večera, když jsem jako poslední zamykal dílnu se objevila paní středního věku a skoro...
  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Anál

Večeře s policistou

  9. 12. 2012Neznámý autor

Jednoho dne se mi stala taková hrozně nepříjemná věc. Čekala jsem na autobus, pomalu se začínalo stmívat, a najednou se kolem prohnal nějaký výtržník, serval mi kabelku z ramene a než jsem se vzpamatovala, už mizel za rohem. Nepomohlo moje volání ani výhružky, za chvíli jsem ho už vůbec neviděla. Okamžitě jsem šla na policii a sepisoval se mnou hlášení takový hrozně pohledný policista, kterému bylo...  celá povídka...
Kategorie: šukač, Šukačky, Petting, Prstění, Mix

Orální hygienička

  17. 8. 2014Neznámý autor

Filipovi se na ten večírek nejdřív vůbec nechtělo jít. Uměl si představit, jak to tam bude vypadat – spousta rodinných příslušníků o generaci starších, jejich obchodní partneři, několik mladých lidí v jeho věku, kteří se ale budou intelektuálně bavit a hrát si na strašlivé snoby… Hrůza. Bohužel jeho otci patřil dost prosperující řetěz kopírovacích center, a tak Filip vyrůstal finančně dost zajištěný...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix

Drsné ráno v prestižním internátu

  27. 7. 2015Neznámý autor

NÁSTUP! ozval se pokyn a Markéta zmateně lezla z postele. Na pokoji byly další tři dívky, ty už byly venku, bleskově ustlaly postele jak podle pravítka a kmitaly. Pak si Lucka všimla, že Markéta ještě neví, jak to tady chodí… Rychle k ní přiběhla, vykopala ji z postele ven, ustlala za ni, ukázala jí, jak srovnat boty a noční košili. Markéta pak valila oči, protože dívky se z ničeho nic začaly taky...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Teen, Lesbičky, Mix