Erotické povídky

Nějak se to zamotalo

„Řekl jsem, že budeš obsluhovat s holejma kozama !“ ječel táta a  mírně vrávoral z kuchyně. Zase ji měl, jako z praku, ostatně v poslední době dost často. „To přece nemůžu,“ bránila se Johana. „Dyť je tady pan Hrdlička !“ Jeden ze sousedů z vesnice dovrávoral s tátou z hospody a nechal se pozvat na ještě jednoho panáka fernetu. Sice to místy vypadalo, že na židličce u stolu v kuchyni usne, ale dosti hlasitý rozhovor ho probral. 

Tátova napřažená ruka byla dost pádným argumentem, aby Johana poslechla. Sice s hodně stydlivými pocity, ale nakonec přece jen chytila spodní okraj domácího trička a přetáhla je přes hlavu. To, co se objevilo, vypadalo zajímavě. Žákyně deváté třídy měla hrudník, že by jí ho mohly závidět i starší holky. Dvojky podprsenky už ji začínaly škrtit. Honem sáhla do sekretáře v obýváku, vytáhla odtud skleničky na panáky a spěchala do kuchyně chlapům nalít. Táta dělal, jako že nic, ale chlubil se půvaby své dcery docela rád. Hrdlička, i přes to, že měl doma dvě slečny podobného věku, málem z toho pohledu vystřízlivěl. Ona je tady opravdu s holýma kozama ! uvědomil si. A zatraceně pěknejma. Málem se netrefil skleničkou do pusy. Ale dech mrtvé milenky ho rychle vrátil do reálu a nahořklá chuť se krásně rozlila v ústech. Panák mu chutnal, ale ta patnáctiletá holá prsa k tomu byla skoro lepší. „Hele, Johano, ty máš docela pěkný kozičky,“ začal svoji obdivnou řeč. Pokud po něčem dívka netoužila, bylo to rozebírání jejích intimních tělesných půvabů s cizím dospělým chlapem. Navíc netušila, jaká by měla být její odpověď. „Hele, Josef, myslíš, že bych si na ně mohl sáhnout ?“ zeptal se domácího pána.“A proč bys nemohl ? Ono jí z nich neubyde.“

Johana si připadala jako v jiříkově vidění. Ne že  by jí na dýze tu a tam někdo nesáhl na zadek, nebo se při pomalém ploužení nepřitiskl na její prsa. Dokonce se našel i odvážný, který jí probral v hustším chumlu na parketu výstřih. Měla už něco upito a ani si toho tehdy moc nevšímala. Spíš jí všechno došlo až druhý den. Ale nikdy u toho nebyla polonahá a nemusela se nastavovat, jako teď. Co si kluci ukořistili, to měli. Tady si ji Hrdlička přitáhl zády k sobě a oběma rukama se chopil jejích ňader. Hanbou by se propadla, zvlášť když táta koukal, jak jí je obě zpracovává. „Když chodíš v minisukni od autobusu ze školy, máš docela pěkný nohy. Můžu si je taky pohladit ?“ pokračoval Hrdlička v nenápadném dobývání území. Bezradně koukala na tátu, který se opilecky přihlouple usmíval a čím dál víc nesrozumitelně blábolil. „No jó. Dyť na nohách nic není.“ „ Ale to by sis musela sundat ty tepláky. Přes ně to není ono,“ pokračoval Hrdlička. Nepochybovala, že v zápětí dostane od táty nařízení stáhnout tepláky. Ještě že má docela solidní kalhotky a ne tanga, jak někdy nosí. Zahákla prsty za gumu a už stála jen v kalhotkách a ponožkách. 

Hrdlička si ji přitáhl na klín a začal jí hladit stehna. Ty vado, říkal nohy a na lýtka mi ani nesáhl, pomyslela si Johana. A ta jeho ruka se mu dostává nějak dost vysoko. No ale co, nohy jsou to od palců až po rozkrok. Tak držela, i když se věnoval vnitřní straně stehen. Že ji chytil celou dlaní za  pahorek přirození, se dalo čekat a Johana se cukla jen tak, aby se neřeklo. Nepochybovala, že kdyby si o to opravdu řekl, táta by mu dovolil sáhnout si i dovnitř. A tam ještě nikdy nikdo nebyl, tedy kromě jejího zvědavého zkoumajícího prstu. Tak se snažila nevyvolávat další diskusi, vstala a nalila chlapům další fernet. Tím jim dala na chvíli jinou zábavu, než bylo její skoro svlečené tělo. 

Jenže těch pár piv, kterými začínali, a pak ještě pár panáků, kterými řídký pivní alkohol řádně zahušťovali, dělalo svoje. Hrdlička vyskočil, záchod se neodvážil hledat, vypadl na vybetonované zápraží a začal močit do trávníku. Uprostřed té úlevné činnosti se mu zvedl žaludek a začal zvracet. Co je moc, to je moc a musí to ven. Zase ho ráno bude míň bolet hlava. Johana ty charakteristické zvuky slyšela a měla z nich skoro radost. Jednak škodolibou, ať je mu hnusákovi ušmatanému blbě, jednak úlevnou, protože po tomhle asi dá pokoj. Dopadlo to opravdu tak a Hrdlička zamířil rovnou k vrátkům a domů. I když by rád s dívkou pokračoval, ale nutně potřeboval úlevný odpočinek.

Druhý den ráno, když Johana vstávala do školy, už táta doma nebyl. Měl šichtu u krmení na traktoru, kde odvážel produkci kukuřice samohybné řezačky do kravína a krávy jednoduše jsou zvyklé snídat brzy. Na včerejšek si matně vzpomínal a byl z toho dost vzrušený. Škoda, že ten blboun Hrdlička nevydržel trochu dýl a nepustil se Johaně i mezi nohy. Ale jak jí bral plnými hrstmi prsa, to bylo něco ! Jeho psychosexuální vývoj by asi stál za hlubší zkoumání. Ženil se poměrně pozdě, protože jeho koníčkem ani tak nebyl aktivní sex, ale šmírování milujících se dvojic. U toho si často stačil udělat dobře, aniž by o tom sledovaní něco tušili. A nebýt naléhání maminky, kdo ví, jestli by se vůbec někdy ženil. Vybral si ale o hodně mladší děvče,  málo zkušené, občas si s ní něco užil sám, ale pokud to mělo být opravdu ono, nejraději ji někomu půjčil a koukal se, jak mu ji kamarádi, nebo i náhodní známí, šoustají. To bylo příčinou i toho, že mu žena, protože doposud byli formálně manželé, utekla s jedním z původně dohozených milenců. Pár let se už neozvala a nějak nu ani nescházela. Kdyby po ní ovšem nezbyla dcera Johanka. Tu nejprve vychovávala babička, jeho máma a když odešla na věčnost, byla už holka tak velká, že se spíš dokázala ona postarat o něj. Jen to šmírování už nějak nebylo to ono. Většina mladých odešla někam pryč, takže meze a  remízky osiřely, ti starší, co na vsi zůstali, měli na milování nějaké bydlení, navíc zabudované rolety, nebo žaluzie. K vzteku situace. Ovšem pak si všiml, že do krásy dorůstá Johana. Rozhodně by si s ní sám nezačal. Nebyl ani pedofil, ani vyznavač incestu. Ale kdyby si s ní začal někdo jiný, to by bylo pokoukáníčko ! 

Druhý den ho zastavil na dvoře velkofarmy, dříve JZD, manžer rostlinné výroby, dříve agronom. „Hele, Josef, prý jste si dali včera s Hrdličkou do nosu.“ „No jó. Ale ne moc.“ „A prý jste to dopíjeli u vás doma.“  „Jen dva fernety.“ „Ale dovolils mu pak oshat holku.“ Josef se zarazil. Proč mu to připomíná ? Chce mu dělat problémy ? Když chvíli zaraženě mlčel, docvaklo to agronomovi. „No neboj, to je v pohodě. Tedy pokud ti to nevadí a když holka poslouchá tátu na slovo. Už je to kus baby a na její kozy by se rád koukl kde kdo. A možná bys na tom mohl i vydělat, aspoň nějaké pití.“ Takhle o tom nikdy nepřemýšlel.  Peníze na útratu v hospodě pro něj byly věčný problém, protože plat byl spíš jen tak symbolický, zase se v práci nepřetrhl a nemusel někam dojíždět. A že by jeho žena přispívala na dceru ? Když nikdo neví, kde může být a jestli vůbec ještě žije ? Všechno spočívalo na něm a kždou korunu museli obrátit třikrát. Nejlíp se měli, když vraceli prázdné lahve. 

„Zítra je pátek, co kdybychom se u vás stavili ? Bylo by nás pět, každý by přinesl basu piv a něco k tomu.“ Argument jak řemen. Ani neměl čas přemýšlet, co za to. Pět chlapů, to je pět bas piv. To by bylo, aby něco nezbylo i na něj. A říkal, že něco k tomu ? To jako kořalku? No to by byl sen. Takový překrásný pátek už dlouho nezažil. Spíš jen škudlil a počítal,v hospodě, na kolik piv má. A najdnou lahváčů, co hrdlo ráčí a nějaké panáky navrch ! Škoda, že je to až zítra. „A neboj, Josef, s Johanou to nějak zařídíme, aby to tak nevypadalo. Jo a to pivo bude dvanáctka.“ dodal šéf. Bylo mu skoro jedno, jak to chtějí zařídit. Aspoň se mohl soustředit na krásnou vidinu chlastu, dobrého a snad i na nějaký pohled na dovádějící chlapy s holkou. Nikdy si s ní moc nerozuměli, spíš se jen tak potkávali v domečku. A najednou by mohla být příčinou takového štěstí. 

V pátek odpoledne šel domů dřív a ještě než přišla Johana od autobusu ze školy, poklidil na dvoře a protože bylo pěkně a docela teplo, udělal improvizované sezení na zahradě za barákem, aby sem nebylo moc vidět. Jednak je každému houby po tom, co se tady bude dít a druhak je vedle sklípek, kde zůstane pivo pěkně studené. Dcera samozřejmě o ničem neměla tušení a divila se, co to tady táta vymýšlí. Ale přijala to, ostatně jako všechna příkoří života a moc si nepředstavovala, co ji čeká. 

V podvečer přijel velký šéf teréňákem a z korby začal vyndávat basy s pivem, v kabině měl jednoho z chlapů ze vsi a další tři se přišourali chvíli potom pěšky. Šestá basa byla z poloviny naplněná vodkou, rumem, pár lahvemi polosladkého moldavského vína, v koutě se krčila i jedna griotka a nějaká láhev vermutu. Johana uvažovala, že zmizí do domečku a pustí si televizi. Ovšem nějak v tom pilnu ještě nestihla večeři a balík špekáčků nazančoval že tady dnes bude dobře. Chlapi uklidili chlast do sklípku, každý si načal první pivo. „Hele, Johano, ty pivo nepiješ, viď ?“ ptal se šéf. Rozpačitě zakroutila záporně hlavou. Ne že by ho neochutnala, ale nebylo to nic moc. Hořké a ještě se po něm krkalo, což pro dámu nebylo nic příjemného. „Neboj, máme tady pro tebe i něco lepšího,“ pokračoval a sáhl do šesté basy s vermutem. Nebylo to sice to nejdražší pití, ovšem kořeněná chuť byla docela příjemná, ale hlavně, obsah alkoholu byl vyšší než u vína a vyhovoval záměrům. Nejprve se chtěla ošklíbnout a tvrdit že nepije, ovšem když viděla zaujaté pohledy většiny přítomných – přece si nezadá a nebude se chovat jako malá holka. K tomu zjistila, že jí to pití docela chutná a tak do sebe lupla první decku. Hned jí dolili, jejich zájem ji povzbudil a připadala si důležitě. 

Šéf zatím s ostatními nasával pivo, zalovil v kapse letní bundy a vytáhl blistr s nějakými tabletkami. Držel je tak, aby je Johana moc neviděla. Jen tak koutkem oka zahlédla, že jsou krásně modré. „Tak pánové, kdo si dá ?“ zeptal se a po krátkém zaváhání si dali po tabletce všichni, s výjimkou táty. „To je novej lék na páteř,“ vysvětloval šéf Johaně. „Všichni jsou traktoristi, celé dny jezdí po polích a tak se musejí trochu udržovat, aby jim ta záda vydržela řádně tuhá.“ Chlapi se tomu vtipu zasmáli a minimálně dva z nich byli napjati, co to s nimi udělá, protože viagru ještě nikdy nezkoušeli. Ale jestli účinek trvá několik hodin, jak se říká, třeba ještě něco z erekce zbyde i na doma a ženy nebudou protestovat, kde se zase courali po nocích. A když podají řádně tuhý výkon, rozhodně je nebudou podezírat z nevěry. 

Další dramata se odehrávala v zákulisí. Pán domu nenápadně zmizel ve sklípku a vrhl se na láhev vodky. Ta prý není tak cítit. Nasadil a pil, dokud v něm skoro půlka nezmizela. To bylo blaho !!! Jenže mezi dveřmi se objevil Franta Peprný. Byl ze stejného těsta a nepřivedl ho sem zájem o zkoumání podzemí. Táta mu podal flašku a tak mizela druhá půlka. Pak vzali každý pár piv a nesli je chlapům, aby to nevypadalo blbě. U stolu se zatím příjemně bavila Johana s ostatními mužskými. Vida, jací jsou to bezva společníci, když tady nemají manželky. A nějaký ten dvojsmysl, nebo sexuální narážka ? No vždyť jsou to chlapi a ona je tady jediná ženská. Tak co. 

„Hele, Johano, já ti předvedu, co jsme kdysi pili s holkama na zábavě my,“ nabízel šéf. „Říklao se tomu Čertík Bertík a všechny ženské to milovaly. Ono toho pro ně v pekle moc k mání nebylo.“ Podal větší skleničku, nalil do ní velkého panáka vodky, pak rumu a nakonec griotku. Protřepal a podal dívce. Ta si mohutně přihnula, až se málem zakuckala, protože směs byla dost silná. Druhý hlt už šel. „No a teď musíš udělat to, proč se tomu říká Čertík Bertík.“ Zatřepal hlavou do strany, až se mu uvolnily rty a hlasitě zabrblal jako čert na Mikuláše. Připadalo jí to zábavné a tak se to snažila opakovat po něm. „Kdepak, to takhle na sucho nejde. Musíš se pořádně napít !“ Poslechla a tak než vydala první zvuk, podobný čertímu brblání, byla sklenička prázdná. Šéf byl se sebou spokojený. Tahle bude na sranděru co nevidět a bude poslouchat, jak ovečka. Aby se nezdržoval, pohladil jí prstem ten bližší prs. Ani nemukla. „Prýs tady včera obsluhovala Hrdličku bez trička,“ zeptal se k věci, o kterou všem šlo. Trochu dost se jí pletl jazyk a mžourala nějak víc očima, jak se je snažila zaostřit. „Ukázala bys mi je taky ?“ Nějak jí moc nešlo odpovědět a chápala zejména to, že ji chce vidět bez halenky. Dneska se ještě nestačila převlíct do domácího a měla na sobě košilovou. Jen tak něco zahučela a nechala ho, ať jí porozepíná knoflíky. Měla na sobě i podprsenku, kterou obvykle doma nenosila. Dnes to byla náhodou jedna z těch lepších.

Pánská společnost kolem stolu začala být pozornější. Holka drží a neprotestuje. To bychom za chvíli mohli vidět, jak je stavěná. A vypadalo to, že dobře. Celá máma. Většina z nich ještě pamatovala, kdyř ji táta nabízel, aby se mohl koukat. Jenže kam čert nemůže, nastrčí babu. Tentokrát to byla Jarina Peprná, manželka Franty. Doma se trochu nudila a dostala po mastné večeři chuť na jedno pivo. Jen tak v šatové zástěře se vydala k hospodě, aby zjistila, že tam Franta není. A od ochotných kamarádů se dověděla, že nakupovali nějaký chlast a mizeli někam na horní konec vsi. Tam moc obydlených domečků nebylo a šla tedy skoro najisto.

Když z poza rohu uviděla, že pánové jsou v dobrém rozmaru a mezi nimi nezletilé koťátko jen tak v  podprsence, zachovala se jako správná manželka. Za dost hlasitého nadávání se vyřítila do osvětleného prostoru, začala chlapy odstrkovat od jejich vytoužené hračky a vyhrožovala, co všechno na ně řekne jejich manželkám. Nejlepší na tom bylo, že vlastně se neměla zlobit proč. Franta seděl v koutě a spal spánkem opilců, s hlavou na stole. Mezi časem s pánem domu stačili urazit tajně ještě jednu láhev vodky, zapíjeli to pivem a asi to na ně bylo dost. Takže rozhodně nemohl okukovat bujné poprsí Johany. Ovšem rozlícená manželka, když je v ráži … Určitě ho sem ti prasáci přivedli a sváděli k nepravostem, kterých by se jinak samozřejmě nedopustil.

Když už bylo řevu dost, sáhl po ní šéfmanažer, přitiskl ji k sobě a když jí trochu došel dech, zeptal se přímo. „Proč tak vyvádíš ? Ty tý holce závidíš. Že jo ?“ Odpovědí mu byla další směsice nadávek. Od stolu se zvedl jeden z chlapů, v ruce držel flašku rumu a navrhl : „Hele, dáme ti taky loknout, třeba tě to uklidní.“ Začala se bránit jako lvice, ovšem čtyři chlapi na ni byli dost. Nakonec  zůstala s lahví u úst a snažila se je držet co nejvíc zavřená. Jedna ruka jí přidržela nos a tak se musela nadechnout. V té chvíli měla hrdlo láhve až za zuby a její obsah jí volně vytékal do pusy. Pokud se nechtěla utopit a celá zlít, musel něco pozřít. A nebylo toho málo. 

Uvědomila si, že nějaké ruce, jak ji všichni drží, použily k znehybnění i její prsa. No nebylo se co divit. Jarina nepatřila k těm nejhubenějším ve vsi, ale zároveň to nebyla žádná bedna kytu. Čtyřicátnice krev a mlíko. Její šestky byly dost markantním znakem a proto nebylo divu, že se jich někdo chopil. Jednak po ní chlapi dost pokukovali a občas i slintali. Ovšem tady se ocitla v situaci, o které neměla ani tušení. Čtyři tvrdé klacky začínaly nabádat své páníčky k uspokojení. A tahle satorie jim sebrala hračku, kvůli které se do tohohle stavu dostali. No co, nebude jedna, bude druhá. O Johaně se dalo tvrdit, že spí s Frantou. Seděla v koutě vedle něj, hlavu na stole a nevěděla o okolí. 

Jarina měla zatím jiné starosti. Někdo z chlapů jí mačkal prsa, další rozepínal ne příliš sexy šatovou zástěru, snad bez ní bude vypadat líp. Vypadala. Ostatně po platíčku podpůrných prášků by vypadala dobře i sousedovic kulhavá babička. Hlava se jí točila po rumu a obrana vypadala podle toho. Za chvíli ležela na stole mezi flaškami a někdo se jí snažil sebrat kalhotky. Neměla šanci se ubránit a nakonec ucítila dva prsty uvnitř kundičky. Když je vystřídal pořádný klacek, rozběhla se její velká prsa po hrudi a přelívala se nahoru a dolů, podle toho, jak dotyčný přirážel. Ani nevěděla, kdo to byl. Její zrak byl zaujat ztopořeným přírem, které se jí dobývalo do úst. Zase trošku přidušený nos a už byl tam. Chtěla se pořád bránit, ale přece toho chudáka nezmrzačí, když ho do něj pořádně kousne. Aby ji pak ještě nežaloval. A co chudák jeho žena ? Nedělala si o sexuální aktivitě věčně nalitých víc jak čtyřicátníků žádné iluze. Ale přece jen... Tak se snažila držet. Ovšem aktivita chlapů neustávala, spíš rostla. Když si ji jeden posdil nad sebe, začal jí další tlačit na zadní dírku. „Tam ne, vy prasáci ! To bude bolet.“ Měla zkušenost z mládí a doma tohle nepraktikovali. Ovšem vysvětlit její vůli čtyřem nadržencům s totálně tvrdými péry, to bylo nad její síly. Snažila se uhýbat, ovšem někdo ji přidržel, další přetřel zadek kusem špeku, který měl být původem na nějakém špízu nad ohništěm a už cítila tlak. Oproti vzdálené minulosti to zase nebylo tak strašné. Asi tehdy měla menší prdýlku a dneska, když se pořádně uvolnila, měla najednou žalud uvnitř sebe. Byla na sebe náležitě hrdá. No vida, čeho se ještě v pokročilém věku dočká !

Dočkala se a nebylo to vůbec špatné. Myslela si, že těm nadržencům tedy podrží a až se vystříkají, dají pokoj. Navíc měla danu a tak jí těhotenství asi moc nehrozilo. I když kdo ví jak, protože s ní už dlouho nebyla na kontrole. Jenže její tělo bylo jiného názoru. Po pár chvílích najednou ucítila v podbřišku známé lechtání, které jí v poslední době doma dost scházelo. Pak nebývalou měrou zesílilo, protože dráždění rekta asi mělo taky nějaký podstatný dopad. A připusťme, že to bylo v jejím pokročilém věku poprvé, kdy ji brali dva chlapi z obou stran. Ještě štěstí, že chalupa stála kousek za koncem vsi. Protože její extáze byla neskutečná, dokonce pochybovala, že doma někdy něco podobného zažila. A její hlasové projevy by rozhodně předčily úpění bezhlavého rytíře ze zříceniny na kopečku. A ten prý nějak ječel !

Když se začala probírat z extáze, zjistila, že už má dole úplně prázdno. Oba milenci , když viděli, co s ní udělali, se vystříkali a odpadli. Chtěla se zvednout ze stolu, ovšem než se nadála, cítila mezi nohama opět známý tlak a do zadečku se jí začal cpát další totálně tvrdý klacek. Jen se umístil, lezl do ní druhý zepředu. Myslela, že už má dost na další dva měsíce, ale když se muži začali pohybovat, ucítila nastupující blaho daleko rychleji, než když se občas milovala doma. Tahle dvojice ji udělala dvakrát a po jejich opuštění se třásla jak dvacetiletý ratlík a snažila se nabrat dech. Vida, čeho se člověk může ještě dožít. 

Jen tak koutkem oka uviděla svého muže, jak spí na stole, spokojený s množstvím alkoholu ve svém organizmu. Ona ten rum snad už ani necítila, všechen vydýchala v těch překrásných orgazmech. I když vše začínalo dost nedobrovolně, a až do dneška byla svému muži věrnou manželkou, tahle příhoda s ní zacvičila. Ještě si nedovedla představit, jak se se svými čtyřmi milenci vyrovná zítra, dnes neměla námitky. A to netušila, že ještě všemu není konec. Za chvíli se přitočil jeden z už dříve uspokojených a škemnral o vykouření. Měla by dělat dámu, ale docela na něj měla chuť. Doma už tohle skoro nedělali.  Jen nevěděla, kde byl tenhle frajer svým přírem zabořený. Jestli zepředu, tak dobrá. Jestli zezadu … asi by trochu váhala. 

V koutě u stolu se probrala Johana a se zájmem sledovala, co se děje s paní Peprnou. Asi měla štěstí, protože snad by nic neměla proti vyzkoušení prvního milování. Ale kdyby na ni nastoupili dva, to by asi nedala. Navíc co těm chlapům trčelo mezi nohama, jí nahánělo hrůzu. Vždycky měla představu, že jsou tam dole kluci menší. Proto se nenápadně uklidila domů, mírně prostydlá se zababušila do přikrývky a v mžiku zase spala. Další sexuální zkušenosti se ještě odkládají a panenství zůstává zachováno.

Jediný kdo přišel zkrátka, byl pán domu. Tak se těšil na kukačku, až se nalil jak štěně a všechno prospal v trávě za kůlničkou. A když se ráno probral chladem, bylo už po všem. Jen Jarina Peprná chodila doma kolem plotny dost ze široka.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sex po turnaji

  4. 5. 2006Luke

V sobotu brzy ráno jsem jel s mými kamarády na turnaj ve stolním fotbálku do Přerova. Kolem 22:00 hodiny jsme spolu jeli domů už po cestě mi volala moje nová přítelkyně Veronika kde jsem a kdy se vrátím. Za tu cestu mi volala tak pětkrát a to už mi bylo jasné, že je šíleně nadržená. Hned jak jsem přijel do Žďáru nad Sázavou, čekala mě na náměstí. Nečekala tam však sama, byl tam sní můj dobrý kamarád...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Prstění, Orál, Anál

Cesta domů

  23. 10. 2011Neznámý autor

Helena s kolegou se vraceli domů z jednoho veletrhu, na kterém strávili několik dní. Měli toho oba plné zuby, protože prezentace výrobků jejich firmy byla časově a hlavně hlasově náročná. Řídil Petr, Helena seděla na sedadle spolujezdce. Celé zadní sedadlo i kufr byly plné různých maket, ukázek a brožurek. Jeli z Brna až do západních Čech, takže je čekalo spoustu dlouhých nudných hodin jízdy. Jak se...  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Anál, Šukačky, Mix

Doučování s Natašou

  12. 9. 2011Neznámý autor

Nataša, malinkatá dvaadvacetiletá Ruska, dostala příležitost studovat jeden rok v Praze ekonomii. Samozřejmě toho využila. Matematice vždycky rozuměla, měla však trochu problém s výukou částečně v angličtině a částečně v češtině, její jazykové schopnosti nebyly na nijak oslnivé úrovni. Aby všechno zvládla, napsala si na fakultní nástěnku inzerát, že shání doučování. Ozvala se jí jedna o ročník starší...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix, Šukačky, Petting, Prstění

Stavila se na šukačku

  19. 2. 2015Neznámý autor

Radan se dost nudil. Zkouškové se blížilo ke konci, takže celé dny trávil tím, že doháněl učení. Zbývala mu poslední zkouška, ta nejtěžší. Byl ale z toho učení už úplně vymletý, nepomáhaly žádné osvědčené rady. Jen tupě zíral do poznámek. Proto si řekl, že mu neuškodí, když stráví jeden den odpočinkem. Ale to právě přineslo tu nudu a nervozitu… Sakra, co mám dělat?! říkal si pořád. Dvakrát si honil...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix, Prstění