Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Vloženo: 6. 4. 2023

Jsme přece kamarádi

Vypadalo to, že se tahle akce, alespoň podle počtu účastníků, docela vydařila. Opuštěný úhor uprostřed lesů mezi rybníky už od nepaměti vítal divoké trampy a i když místně příslušný obecní úřad občas přemýšlel, co s tím, při kontrole prostoru zjistili, že tam je vlastně pusto prázdno, docela uklizeno, jen v blízkém smrkovém lese nějak vydatněji rostou řádně pohnojené stromy a až do příštího pořádného deště to tam moc nevonělo. Ovšem tenhle víkend bylo plno. Několik rodin z nedalekého městečka rozbilo své stany, některé větší, jiné menší, nad ohništěm visel docela slušný kotel s horkou vodou, aby si mámy mohly uvařit odpolední kafe a chlapi provizorně opravili někým pobořenou pec s plátem plotny, který dával tušit, že ještě docela nedávno sloužil v jejich fabrice jako nájezd rudlem na korbu náklaďáku. Ale byl těžký, tak si ho nikdo zatím neukradl. Mládež nejrůznějšího věku byla shromážděna a v plavkách vyrazila, pod vedením dvou zkušených otců, k rybníku na vodní radovánky. Byla to první akce letos a tak kluci zvědavě okukovali kamarádky odpovídajícího  věku, které prsa narostla jako úplná novinka a o kolik povyrostla těm, co je měly už loni. A škodolibě koukali, kterým podprsenka sklouzne až pod bradu, protože zatím ještě nemá na čem držet. Ale měly ji, protože dáma v desíti - jedenácti letech by bez ní prostě byla nemožná.

V tábořišti zatím další tátové zatloukli do země kůly, tedy nyní nohy ke stolům a přibili na ně něco, co nápadně připomínalo vrátka od kozího chlívku. Nyní to ovšem byl základ tabulí pro večerní hostinu. Museli vyzkoušet, jestli fungují a tak se za ně posadili s prvními načatými lahváči, ze kterých jim mámy nenápadně upíjely a nebo si načaly víno. Po vypravovacím a odjezdovém stresu si všichni kousek klidu zasloužili. 

Po  vydatné večeři, skládající se z vybraných lahůdek teplé kuchyně, jako jsou třeba opékané buřty nad ohněm, dostala mládež limonády a dospělí pokračovali v tom, co začali v podvečer. Pivaři s pivem, vinaři s vínem. Vše by proběhlo v klidu, kdyby si někdo nevzpomněl, že ještě neoslavili narozeniny jednoho pána a dvou dam ze sešlosti a potěšení oslavenci nesáhli do zásob pro něco ostřejšího. Byla to kombinace přímo vražedná. Vodka, rum a zelená. Sice to barevně ladilo, ale běda tomu, kdo si nechal postupně nalít všechno. Rána palicí do hlavy byla proti tomu pohlazením. Děti si zalezly do  stanů o něco dřív a v lepší kondici, kdy kdo odešel spát z dospělých, a v jakém stavu, netušil vůbec nikdo. 

Podle toho vypadalo i ráno. Johana byla se svým vyvoleným na podobné akci poprvé a tak nechtěla dělat štráchy s nějakým tím panákem. Všichni pánové si s ní chtěli připít a tak jí dech po chvíli voněl po  pralinkách, ústa se lepila po zelené a aby to vůbec všechno nateklo až do žaludku, ředili to vodkou a užívala si pochvalné mručení nových parťáků. Její přítel byl kamarády obšťastňován s nemenším úsilím, možná ještě větším, takže odpadl dřív, než všichni ostatní. Z posledních sil se odpotácel do stanu a bohatýrské chrápání se neslo ležením během okamžiku. To si ještě Johana pamatovala. Ale kdy a jak se dostala do stanu ona, neměla představu. Když ráno otevřela oči, chrastily jí vnitřnosti vyprahlostí, světlo do očí nesnesitelně bodalo a hlava duněla, že byli kováříčci ve spáncích málem slyšet i před stan. 

Lok z láhve balené vody nebyl nic moc. Tekutina zřetelně váhala, jestli zůstane uvnitř, nebo odejde, kudy vešla. Ale alespoň navlhčila ústa a krk. Chtělo by to ten příslovečný lák z okurek. Nakonec to Johana upolykala a voda zůstala v žaludku. Trochu se jí ulevilo, ale ne moc. Začala si ovšem uvědomovat stav svého těla. Kromě bolavé hlavy a rozhoupaného žaludku zřetelně cítila, že se něco dělo mezi nohama. Jak je to možné ? Vždyť má na sobě všechno večerní oblečení, rifle zapnuté, tričko stažené do pasu. A šmárja, co ta bolavá zadní dírka ? Vždyť tu snad ještě žádnému mužskému nenabídla, jakkoliv se o to snažili. Připadalo jí to takové nečisté. Vždyť ona je tam snad natržená ! A kdo by to mohl být ? Vždyť její drahý stále ještě připomínal mrtvolu a že by se k něčemu v noci měl, se jí moc nezdálo.

Pracně se vyhrabala ze stanu a vydala se ne příliš pevným krokem k rybníku. Tušila, že by jí studená voda mohla pomoct a jestli bylo všechno tak, jak to vypadalo, určitě by potřebovala pořádně umýt. Až na břehu si uvědomila, že nemá plavky. Ale asi bylo ještě časně, protože nikde nebylo ani živáčka, tak ze sebe sesoukala svršky i spodky. Tady odhalila tu zradu. Kalhotky byly naruby. To by nikdy sama nepřehlídla, čiliže jí je někdo dodatečně oblékal. Nebo si je v té opilosti takhle natáhla sama ? Ale kdyby se oblékala, musela si je napřed svléknout. Kdy, kde a proč ? Nevěděla. Okno jak hodně velká výkladní skříň. Nicméně chladivá voda byla příjemná a rychle navracela síly i vědomí. Jen netušila, že opice se nerada koupe a tak vždycky počká na břehu a pak hup, už je zase za krkem. Nicméně bez ohledu na účes se potopila několikrát celá a užívala si toho ledového blaha.

Z ranní nahoře i dole bolavé idyly ji vyrušily kroky. Trochu zpanikařila, protože úplně nahá ve vodě, prádlo i oblečení na pláži, každému  musí být jasné, jak na tom je. Ne že by byla tak cimprlich, ale jestli je to někdo ze spolustanařů, radši by se moc nepředváděla. Hlavně aby to nebyly děti ! Nebyly. Za stromy se objevila jedna z mamin, ostatně s dětmi tu byly všichni, jen oni dva ne. Popřály si dobré jitro a Johana se, mírně rozpačitá, Magdy nenápadně začala vyptávat, jestli si pamatuje, co se dělo večer. „No, já ti tak úplně přesně nevím, protože jsem byla mírně připrdlá a šla brzy spát. Ale myslím, žes dopadla, jak snad všechny z nás. Chlapi ti ožrali mužskýho, aby nepřekážel, pak náležitě zhulákali tebe a velmi bych se divila, kdyby se na tobě všichni, co ještě stáli na nohách, nevystřídali. Ale to tak nějak patří k uvítacímu rituálu v kolektivu.“ O Johanu se pokoušely mdloby. Ona, věrná partnerka a že by se na ní střídali všichni ti tatíci, někteří už pěkně pupkatí, mnozí o víc jak deset let starší ? On ten její nebyl úplně první mužský v životě, se kterým se potkala. Seznámili se, když už jí bylo pětadvacet a oba měli něco málo za sebou. Ale vyhovovali si a nehledali další partnery. A co bylo před tím, než se poznali, se jaksi nepočítalo. Nebylo to nic bouřlivého, spíš občas nějaká známost, která pak vyšuměla, žádná divočina. 

Magda plavala až někam k druhé straně rybníku a nechala jí prostor pro pořádné vypucování kundičky. To se bude rybí potěr mít. Jen nevěděla, jestli by si neměla sehnat urychleně pilulku po, protože antikoncepci nebrala a měla dojem, že se chlapi s nějakou ejakulací ven příliš nezalamovali. Naštěstí se uschlé sperma ve vodě rychle rozpouštělo a šlo z podbřišku a mezinoží docela dobře umýt. Když měla dojem, že ze sebe dostala všechno, co šlo, zjistila, že si nevzala ani ručník. Zatracenej špiritus. Tak chvilku jen tak poskakovala na vzduchu, až nabyla přesvědčení, že už půjde oblíct tričko i kalhoty na ostro. Obojí potřebovalo taky vyměnit, ale prádlo víc. Tričko  měla, horší to bude s kalhotami, protože na dvě noci si člověk, a dokonce ani ženská, nebere celý šatník. Ale zkusí to vyřešit kraťasy.

V táboře se už vstávalo a všichni okatě dávali najevo, že se vlastně v noci nic nepatřičného nedělo. No dobrá. Její drahý měl kocovinu jak z praku, vypil jen hrnek hořkého čaje a spal až do oběda. I ten odbyl jen tak společnou hrachovou pytlíkovou polévkou a zalezl zase do stanu. Kdyby to Johana chtěla nazvat decentně, jako dáma, dost to tam páchlo. Přesnější by byl výraz, že tchoř byl proti jejímu partnerovi  navoněný frajer a jeho nora růžový palouček. Zvlášť po té hrachovce. Tak se zatím bavila s ostatními. Zvlášť ženské tušily, jak jí je a měly pro její stav dost pochopení. Když se tvářila bezradně, prohodila Magda tvrdě. „Podívala jsi si na ni ? Ubylo jí ?“ „No to ne.“  „Tak co vyvádíš ? Loď v moři a muž v ženě stopu nezanechají. Tedy pokud nemáš zrovna ovulaci. A oni ti naši starší chlapi zase nejsou tak špatní milenci, jak na první pohled vypadají. Docela se s nimi dá dost užít. A má to jednu výhodu. Nezahýbají jinde a když je potřeba, dovedou pomoct. Třeba když byl můj Alfonz měsíc na montáži, vůbec jsem nestrádala. Dokázali složit u našeho domečku uhlí do kůlny, to tedy jen jednou, ale pak se stavili třikrát jen tak popovídat. Až do rána. Ani nevím, kolik jich bylo.“ 

Johana si hledala omluvu pro svoje věrnostní selhání, i když vlastně moc netušila, jaké opravdu  bylo. A z nikoho nešlo ani slůvko. Tak se snažila vyrovnat se svými pocity pravděpodobně fakticky zneužité, ale protože paměť selhala, nemohla si ani stěžovat, ani někomu nadávat. Smíšené pocity jí vydržely až do večera, kdy se zase všichni sešli u ohně a u provizorních stolů. Samozřejmě, lahváče prováněly ovzduší, do toho dámy ucucávaly z dvoudecek vína, Johana se snažila držet nealko, tedy petek s jemně perlivou vodou, ale už jí otrnulo a tak se nechala přesvědčit na skleničku červeného, ovšem, jak tvrdila, jen jednu a šmytec. Bylo dobré a tak si nebyla jistá, jestli vydrží. Ale dopadnout jako včera nechtěla.

Půlnoční koupel bez plavek byl zřejmě zdejší obvyklý rituál. Děti už spaly a všichni, s výjimkou dvou mamin, se odebrali k rybníku. Jedna měla rýmu jak trám, druhá halekala na rejpala - „to nevíš, že se ženská někdy koupat nemůže ?“ Baterky zůstaly decentně vypnuté a každý se snažil někde uskladnit své oblečení, aby je pak  našel. Johana se sice trochu červenala, ale potmě to nebylo vidět.  Tak spěchala ukrýt své tělo pod hladinu. Kde byl její přítel, to netušila. Zato se k ni přitočil jeden z tatíků. „Tak jak se po včerejšku cejtíš,“ zeptal se přímo. Aha, tak to byl jeden z nich, došlo jí. „No jak bych se měla cejtit, vy čuňáci !“ „No to se nesmíš zlobit. Nová a ne zrovna ošklivá holka na palce, k tomu troška špiritusu v hlavě, byli jsme jak utržení ze řetězu. Já sám jsem si dal dvakrát a nebyl jsem sám.“ 

Stáli po krk ve vodě a partner ji něžně objal. Podebral si ji do náruče a kochal se zatím nenápadnými a skoro slušnými dotyky toho svůdného těla. Mimoděk se ho přidržela kolem krku a pátravě se rozhlédla, jestli v té tmě někde neuvidí svého přítele. Hlavně měla obavu, aby na ni někde nekoukal, jak se vznáší v náručí jiného. Ale ani trochu netoužila po tom uvidět, jak se má k nějaké jiné ženské. Naštěstí byla tma jak v pytli a i nejbližší dvojice se dala spíš jen tak tušit. Kdo to je, se poznat nedalo. Ale měla takový dojem, že dáma poněkud vzdychá blahem. Docela ji to vzrušilo a představila si, jaké by to bylo, kdyby i jí její nynější dobyvatel zavandroval do intimních míst. Měla by se bránit a hrát slušnou ? Cítila v podbřišku, že by jí to asi nevadilo. Muž to zřejmě vycítil a přitiskl si ji pevněji, až ucítil dotek jejího ňadra. Bradavku měla v chladné vodě tvrdou a působila dostatečně vzrušivě. Ucítila jeho počínající erekci. Čert ví, kde se ty fámy o studené vodě a pánském přirození berou. Tohle příro ji tlačilo do zadečku zcela zřetelně.

Svého partnera moc nevnímala. Přece jen měla dodržet předsevzetí a zůstat u jedné skleničky. Takhle po dvou její vůle byla dost oslabena a vnímala zejména něžná slova obdivu ke své postavě, příjemné dotyky a vzápětí i hledající  ústa. Bylo to příjemné a tak mu vyšla vstříc. Pustil ji z náručí a když klouzala po jeho těle nohama ke dnu,  zarazil se její klín o jeho přirození. Jakkoliv si ještě dopoledne slibovala, že nejmíň tři dny na ni nechce ani políbit, teď se chtivě nabodla na ten tuhý kůl a zjistila, že je to velmi příjemné, žádná bolest ani nepříjemné pocity. Začal si ji nadzvedávat a bylo jim oběma velmi dobře. Pak se její stupňující blaho přibrzdilo, protože se ulekla dalšího dotyku. Odzadu se k nim přidal další muž. Uvědomila si, že se nelekla ani tak toho druhého pinďoura, ale aby to nebyl její drahý. Sice atmosféra byla taková nevázaná, ale přece, být poprvé přistižena, když dodnes byla za totálně věrnou … Byl to někdo jiný z chlapů. Bylo to logické, protože když zůstaly dvě ženské u stanů, musejí dva muži přebývat. 

Jeho ruce se prodraly dopředu na její ňadra a začaly je zpracovávat. Během chvilky se jí začalo tlačit druhé příro mezi půlky. Byla na zájem o svoje tělo náležitě hrdá. Jen jí nějak nedocházelo, kam ho ten druhý zasune, když má vpředu obsazeno. Včerejší pravděpodobné odpanění análku považovala za výjimečný úlet a svěrač za poraněný. Ne tak druhý partner. Nasadil k zadnímu otvoru a začal tlačit. Chtěla protestovat, ale s cizím jazykem v puse to moc nejde. Navíc oba pánové věděli, co se děje a nechtěli přijít o tření svých tuhých klacků přes tenkou přepážku mezi kundičkou a rektem. Nestačila se divit, jak snadno a s minimem nepříjemných pocitů do ní druhý pinďour zajel. Asi opravdu natrženo nebylo. A tak poprvé v životě začala vzdychat z nepoznaného blaha, kdy jí byla drážděna kundička i zadeček. A orgazmus na sebe nenechal dlouho čekat a i přes účinné chlazení okolní vodou, byl obrovský. Sice takový jiný, než při souloži jen do kundičky, ale fantastický. A ač bylo okolo dost chladno, o to víc horké bylo sperma, které jí do obou otvorů prýštilo. A celkový požitek byl o to umocněn. Ani jí nepřišlo na mysl, že vlastně zase nějak neřešila antikoncepci.

Když vylezli na vratkých nohou z vody, začala hledat svého přítele a odložené oblečení. Podprsenku si nevzala, protože měla strach aby s ní nesvítila v té tmě, kalhotky, kraťásky a tričko stačily. Stejně nebylo nic vidět. Ovšem asi vyzařovala nějaké fluidum, protože jen co její dva dosavadní milenci odstoupili, objevil se další, ani si nedovedla vybavit, kdo to může být. Ale našel si ji zcela spolehlivě. Přitiskl se na její volná ňadra, halená jen tenkou bavlnou. Ještě na nich cítila předešlé stisky a dráždění. Ani tohle nebylo nepříjemné a tak když sklouzl rukou do klína a neomylně zajel pod lem kalhotek, docela to přivítala, jako další velmi příjemný podnět. Až si u toho vzdychla. To neměla, protože během okamžiku se objevil čtvrtý z chlapů a už ho zase měla na zádech. Asi měli společné kurzy, jak na ženskou, protože se dělo to samé, co ve vodě. Jen jí tady ten zadní stáhl kraťasy a zpřístupnil kundičku.  

Skončila na kolenou, s vystrčeným zadečkem a nad prsa vyhrnutým tričkem. Ten zadní se jí zabořil požitkářsky do kundičky, ten přední se spokojil s jejími ústy. Ne že by kouření nějak moc vyhledávala, ale když na to byla nálada, nechala se unést a odvedla poctivou práci. Zrovna jako teď. Jen si nebyla jistá, kde skončí partnerovo sperma. Ale držela mu ho před pusou rukou a určitě se jí povede nasměrovat ejakulaci mimo sebe. Nepovedlo. Sice ho z úst stačila vyndat, ale odnesl to celý obličej a trocha zbyla i ve vlasech. Ale neměla čas to moc řešit, protože ten, co si ji bral odzadu, jí způsoboval maximální blaho a ona spěla k vrcholu. Jeho sperma opět skončilo v ní a konečně se mohli, docela dobře uspokojeni, vydat za ostatními do tábora. Jen ty kalhotky budou chtít ještě před spaním vyměnit. Ale měla s sebou nejmíň ještě dvoje.

S přibližující se skupinkou stanů se přiblížila i její starost o přítele. S kterou ženskou ten nevěrný čuňas skončil ? Pokoušela se mezi přítomnými vybrat ten typ, který by ho asi něčím oslovil, ale všechny byly o pěkných pár let starší, než ona. A po nejmíň dvou dětech přece jen byly postavy trochu jiné, než ta její, navíc udržovaná pravidelnými pobyty ve fitku. Na to maminy, kontrolující po večerech jedním okem domácí úkoly ratolestí, druhým cibulku na plotně, třetím jak je nažhavená napařovací žehlička,  a čtvrtým jestli už dostali nažrat křečci, jednoduše neměly moc čas. Takže Johana tak trochu žárlila, protože se považovala za hvězdu kolektivu, v čemž ji ujišťoval dost veliký zájem ostatních chlapů. Včera si ji vzalo snad všech pět, dneska čtyři. A ten její se ani neobjevil. 

Když zalezli do stanů, zjistila, že její drahý se nějak ze společnosti vypařil a vůbec nebyl u rybníka. Celou dobu chrněl v brlohu jako doga, a to dost nahlas. Začala se v té tmě převlíkat. Kruciš, měla se vrátit do vody a pořádně se umýt. Takhle aby to ze sebe dostávala kávovou lžičkou. Stejně by to bylo houby platné, byli v ní dva a rozhodně spermatem nešetřili. Než si stačila svlíknout zaneřáděné kalhotky, rozhrnul se jen tak spuštěný vstup to stanu a vlezl dovnitř další mužský. Aha, pomyslela si, to bude ten,  který si ji nenalezl u vody. Jeho počínání bylo docela logické a očekávané, tak se ani pro formu nebránila, padla na záda a roztáhla nohy. Byl připravený, ona dost promazaná, tak se spojili, než bys řekl švec.

Chvilku to trvalo, ale začínalo jí být už zase dobře. To se projevovalo zvýšeným dýcháním a tichým vzdycháním, jakkoliv se snažila o co nejutajenější orgazmus. Její partner se ovšem neudržel a když ji začal plnit kundičku, dnes večer třetí pořádnou dávkou semene, zahýkal jak osel na pastvě. Vylekalo ji to, aby se její drahý neprobudil a snažila se ho uklidnit. „No co, když se probudí. Všechny naše ženy už ošukal dávno, tak jen vyrovnáváme skóre. A jsme přece kamarádi. Přející.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Zkuste si sex ve sprše

  7. 12. 2014Neznámý autor

Když naše děti vylétly během jednoho roku z hnízda a úplně se osamostatnily, s mojí manželkou Naďou jsme se začali cítit tak nějak prázdně, nepotřebně, nevěděli jsme, čím zabít všechen ten čas. Naštěstí se to krylo s neuvěřitelným vzepětím sexuální touhy u Nadi – já jsem si na to rozhodně nestěžoval, i když už nemám chuti jak zamlada… No ale Naděnka se doma najednou uvolnila, promenádovala se tam nahá,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Trapasy, Mix

Vrcholové milování

  27. 2. 2019jentaknekdo

Tenká vrstva mraků zastínila ostré slunce a od západu vanul čerstvý vítr, když Viki a Marek začali vystupovat na horu. Nebyla tak příkrá, že by potřebovali lana nebo jiné vybavení, ale přesto se museli po chvílích zastavovat, aby nabrali dech. Jezero bylo v tuto roční dobu nádherné a nechat auto dole byl nejlepší způsob, jak si opravdu užít krásu té krajiny. Zastavili a dívali se dolů, odkud vyšli,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Samečci na oplodňovací klinice

  7. 4. 2015Neznámý autor

Darina se rozhodla, že i když jí je už dávno po čtyřicítce, bylo by krásné mít ještě další děťátko. A proč ne, technologie a pokrok medicíny to umožňovaly. A nemusela se ani trápit s tím, kde vzít otce. Její manžel byl sice o třicet let starší, a tak už neměl ani pomyšlení na sex a jen těžko by ze sebe vykápnul nějaké sperma, ale aspoň ji dostatečně zabezpečoval finančními prostředky, takže Darinka...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Šukačky, Zralé ženy, Mix

Rozdala si to s opravářem

  15. 3. 2015Neznámý autor

Katka byla dost do větru. Měla sice manžela, ale spolu měli tak nějak volný vztah a oba se shodli na tom, že někdy je vášeň prostě silnější, takže není žádným hříchem jí podlehnout. Koneckonců – člověk si musí života užívat, dokud je mladý, takže proč se omezovat jenom stále na tu stejnou osobu. Katčin manžel to měl úplně stejně, navíc často jezdil na služební cesty, kde si nepochybně užíval s rozličnými...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix