Erotické povídky
Vloženo: 21. 6. 2010
Další povídky od pavel:
Spolužačka
Tento můj osobní zážitek začíná někdy v 80.letech, kdy se vchody paneláků nezamykaly. Děsně rád jsem po setmění vcházel do paneláků a okukoval botníky , očichával botky a nějaké jsem si vzal domů. Parkrát se stalo,že jsem se na podestě s botkama i udělal. Nádherná doba.
Uplynulo 20 let a jednou, při návratu z hospody, jsem to vzal domů přes sídliště. Jen tak jsem zkoušel brát za nové plastové dveře, které byly všechny zamčeny. Až u posledního paneláku dveře povolily. Opět ten rozechvělý pocit a už jsem byl vevnitř. Nic moc, skoro nic vůbec. Botasky, vietnamské bio pantofle, polobotky děs. Až ve třetím patře, už podle vůně, jsem tušil,že něco bude. Cvakl jsem vypínač a užasl. Lodičky, kozačky, pantofle. Nevěděl jsem kterou dřív. Zabořil jsem obličej do nádherné kožené kozačky s jehlovým podpadkem, když se náhle otevřely dveře.."Co tady děláš?" "Jéé ty tady bydlíš? "odpověděl jsem rozechvělým hlasem. "Tak pojď dál."
Když jsem vstoupil dovnitř tak jsem si teprve pořádně uvědomil u koho jsem. Byla to bývalá spolužačka z devítky, kterou jsem už léta neviděl. Chodila sice do áčka, ale hned jsem si vybavil,že měla nejkrásnější nohy na celé škole. Většinou nosila minisukni a v té době vzorované punčošky. .Jednou po škole jsem počkal v šatně až všichni odejdou a z jejího sáčku jsem vytáhl její froté pantoflíčky. Byly ještě teplé,a vlhké , tak jsem se s nimi udělal. Poslední den školy přišla opět ve vzorovaných punčoškách a mini. Na nožkách měla sandálky-brikety,které se tehdy začínaly nosit. Vytáhla z pytlíku pantoflíčky hodila je na zem a řekla: "dnes na to seru" a dupla na ně tak silně, až se roztrhly.Potom je nakopala k odpadkovému koši a s elegancí odešla do třídy.
"Dáš si kafe nebo panáka?" Panáka a velkýho. "Pojď něco ti ukážu." řekla a otevřela skříň. Nebyla to skříň, ale obrovský botník. Pocitil jsem,jak se mi podlamují kolena a staví prut. "Který chceš vidět na mě?" Ukázal jsem na sandálky na platformě s jehlovým podpadkem. Odkopla saténové domácí pantoflíčky s peříčkem a začala se obouvat. Všiml jsem si, že i doma nosí vzorované punčošky. Při každém dalším obouvání a zouvání mě lehce přišlápla a já jsem ji pohladil a políbil chodidlo. Když si oblékla nízké kozačky na platformě došla na konec chodby, kde byl koš s odpadky. U něj ležely sametové černé sandálky na podpadku. Oba jsme na ně koukli. "Ty mám připravené do popelnice. Mají prasklý pásek.J estli chceš,tak ti je dám. "Odpověděl jsem:" můžeš mi je ještě upravit?" "Ráda" řekla a oběma nožkama je začala drtit. Pásečky křupaly a u jedné se odlomil i podpatek. To už jsem nevydržel a začal jsem kropit to úžasné dílo. Punčošky,kozačky i sandálky.
"Musím se jit převlíct a ty jdi do obýváku na toho panáka" Zula se a stáhla si i punčošky. Vše odhodila na kupu ke koši.
Sedl jsem si do obýváku a snažil se uložit svůj prut. Za chvíli přišla. Měla na sobě zlatavé punčošky a hnědé dřeváčky se zlatou sponou.Kopli jsme do sebe panáky a ona si sedla naproti mě. Natáhla nožku směrem k mému údu. Zase jsem byl v tranzu.Stáhl jsem kalhoty a ona mi nasadila nožku se dřeváčkem na úd .Cítil jsem teplo její patičky. Parkrát narazila a opět jsem byl hotov.Vstala a postavila se.Semínko ji teklo všude i mezi prstíky.
"Jdu se umýt" "Můžu jít s tebou?" řekl jsem. "Pojď". Svlékla si tričko a vlezla do sprcháče.Pustila sprchu.Voda stékala po punčoškách do dřeváčků. Sundala si kalhotky a dřeváčky. Pak vzala jeden dřeváček ,olízla podpatek a celý si ho vrazila do kundičky. Po pár pohybech se udělěla.
Utřela se vzala si župan a obula saténové pantoflíčky.
Když jsme se loučili, řekla mně:"tady máš igelitku a vem si ty sandálky a punčošky od toho koše. A vem si i ty kozajdy. Takové už se nenosí. A dík"
Dveře zaklaply a já s igelitkou mazal domů a přemýšlel jestli jsem byl manželce nevěrný.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vášnivá Veronikadalší dívky | |
![]() | Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej. Zavolej mi na909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 50 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Kuřba na náměstí
22. 12. 2017Neznámý autor![]() | Hrozně rád vzpomínám na jednu svoji lásku z mládí. A vzpomenu si na ni vždy, když se ocitnu na náměstí v našem městě, stačí abych tudy procházel a při pohledu na jedno konkrétní místo mi v ptákovi vždycky tak rozšafně zaškube, až se mi myšlenky odkutálí někam do závratných výšin a já často zapomenu, kam že jsem to měl vlastně namířeno. Moje milá za ta léta už někam zmizela, ale moje vzpomínky zůstaly.... celá povídka... |
Nevlastního syna potřeba zaučit
12. 10. 2013Neznámý autor![]() | Hned jakmile začala Vendula chodit s Karlem, zjistila, že z jeho syna Tomáše roste pořádný fešák. V tu dobu mu bylo šestnáct, pracoval na své postavě a rostly mu první vousy. Pořád vypadal ještě trochu chlapecky, ale zároveň v něm bylo už něco podmanivě mužského, a právě to Vendulu postupem času začalo přitahovat. Myslela si, že Karla miluje, a proto asi po roce oslavili svatbu – z Tomáše se tak stal... celá povídka... |
Dráždivé tajemno
17. 2. 2006Neznámý autor![]() | Sandru sbalil Pavel přede dvěma lety na horské chatě, když s kamarády pod záminkou oslavy Silvestra vyrazili na alkoholické soustředění spojené s občasným lyžováním. Byla přesně jeho typ, dlouhonohá, dlouhovlasá černovláska s očima jako uhel, ňadry tak akorát a dokonale zaobleným zadkem. Bral ji nejdříve jen jako takové nezávazné vybočení z normálu; že ho fascinuje i osobnost tohohle sotva dvacetiletého... celá povídka... |
Moje první kroky v oblasti sexu
24. 8. 2015Neznámý autor![]() | Myslím, že moje puberta neprobíhala úplně normálně. Byl jsem hrozný ucho. Skoro všichni moji kámoši už mluvili o holkách, chodili s holkama, líbali se s nima, osahávali jim tajně prsa a doma měli slušnou sbírku tajných pornofilmů nebo časopisů. Ale já jsem byl jiný – já jsem si ani nehonil péro, i když už mi bylo čtrnáct. Prostě jsem nějak neměl tu potřebu, nezajímalo mě to, při pomyšlení na to, že... celá povídka... |