Erotické povídky

Autor povídky:

Laura

Kategorie:

Další povídky od Laura:

Vloženo: 17. 8. 2012

Story X

Po odchodu babičky jsme zůstali v domě sami. Seděli jsme kolem stolu jako zařezaný a koukali na sebe. Musím říct, že se chce sílu, k něčemu takovému se přiznat. Já jsem měl v jednom jasno. Já bych nedokázal nikomu říct o tom, jak jsem postupně vyzkoušel kundičky svých třech sester. A doufal jsem, že to zůstane jen mezi námi čtyřmi. Ale teď mi nebylo jasné, jak se bude situace dále vyvíjet. Teď už to není jenom naše tajemství. Ale v přemýšlení mi zabránil můj žaludek, který si opět řekl o slovo, takže jsem se zvedl a běžel jsem na záchod. Když jsem se vracel, z jídelny byl slyšet rozhovor. Jak jsem ale vešel já, okamžitě bylo ticho a tři páry očí se otočily ke mně. První se ozvala Denisa.

„Ty jsi celej bílej, jdi si radši lehnout.“

„No, radši by to chtělo se ožrat znova, protože tohle jen tak nerozdýchám.“

odpověděl jsem jí. Eva se slabě usmála a Denisa pokračovala.

„Já to teď myslím vážně. Jdi si lehnout a pořádně se vyspi.“

Pravda byla, že jsem spal jen nějakých pět hodin, což bylo dost málo. Takže jsem převlékl do pyžama a znovu jsem usnul. Zdál se mi strašně nechutný sen. Před nedávnem mě totiž jeden kamarád přemluvil, abych se s ním podíval na Texaský masakr motorovou pilou. A to byla strašná chyba. Teď se mi vybavovali různé scény z toho filmu a mě bylo hůř a hůř. Náhle jsem si uvědomil, že to byl všechno jenom sen. I přesto jsem byl celý zpocený a strašně rozklepaný. Pohledem na hodiny jsem zjistil, že už jsou čtyři hodiny odpoledne. Už mi nebylo zdaleka tak špatně jako ráno, tak jsem se šel podívat po sestrách. Nenašel jsem ani jednu, ale v kuchyni na stole byl lístek se vzkazem pro mě, že všechny tři šly do města. Kam do města, to už jsem se nedozvěděl. Uvařil jsem si čaj a přemýšlel jsem o tom, co nám babička řekla. Přiznat se k něčemu takovému chtělo určitě hodně odvahy, to jsem musel ocenit a nevypadala, že by někomu něco o nás čtyřech řekla. Jak s tím naloží, bude ale záležet jen na ní. Dále jsem si uvědomil, že příště budeme muset být daleko opatrnější. Rodiče se brzy vrátí, a když na to přijdou, co budeme dělat? Najednou jsem uslyšel bouchnout dveře. Dovnitř vpadla Eva.

„Prosím Tě, pojď si zašukat. Já to teď moc potřebuju.“

„Dobře, když chceš.“

rozpačitě jsem jí odpověděl a ještě jsem se zeptal.

„Kde vůbec zůstaly holky?“

„V kině.“

Bylo všechno, co z ní vypadlo, protože už ze mě stahovala trenky, aby si mě mohla připravit. Klekla si přede mě na kolena, vzala můj zatím pokleslý penis do ruky a začala mi ho pomalu honit. Pak sklonila obličej a ústy se dotkla špičky žaludu. V penisu mi škublo a začal se probouzet. Eva se jen usmála a přejela po něm jazykem. Vydechl jsem, jak se mě sestřin jazýček dotkl. Můj penis již byl plně vztyčený a připravený na akci. Podíval jsem se na Evu, ta otevřela pusu tak doširoka, jak jen mohla, a vsunula si žalud do úst. Hladově ho sála a mým tělem začala místo krve proudit čistá rozkoš. Její hlava klesla ještě níž ve snaze dostat do sebe co nejvíc, za chvíli jsem cítil, jak se špička mého žaludu dostala z jejích úst do jejího krku. Ještě jí to ale nestačilo, protože jednou rukou chytila můj penis u kořene a začala ho znovu honit. Pohyby její jemné ruky plus její měkké rty byly opravdu hodně a já začal nevědomky pohybovat boky proti ní, začal jsem se jí dobývat hlouběji do krku. Sestra se začala dusit, ale stále mě nechtěla pustit a její rty pořád pevně svíraly můj pulsující úd. Když už to nemohla vydržet, odtrhla se ode mě a rukou začala přejíždět po celé délce mého penisu, nyní kompletně pokrytého vrstvou jejích slin, které jí sloužily jako lubrikant.

„Sakra, skoro jsem Tě do sebe dostala.“

„Já si nemůžu stěžovat. Ty jseš skvělá.“

Usmála se na mě a opět se vrátila k mému kopí. Její jazyk se mrštně kroutil a roztíral její sliny po rudé špičce, zatímco obě její ruce, stále svírající můj penis, se rytmicky pohybovaly nahoru dolů nahoru dolů a pořád dokola. Eva přejela jazykem po celé délce a do úst tím nabrala spoustu svých slin, které vzápětí nechala vytékat zpátky na můj tvrdý penis. Ten byl stále tvrdší a její ruka po mně klouzala stále rychleji a rychleji. Nemohl jsem to vydržet a explodoval jsem přímo do jejích otevřených úst. Než si stačila uvědomit, co se děje, měla plnou pusu a sperma jí z ní začalo vytékat ven. Já ale ještě neskončil a další výstřiky zkropily celý její obličej. Čelo, víčka, nos, rty, bradu i obě tváře.

„Jé, to byla síla. To jsem nečekala, že toho bude tolik.“

začala se smát, když spolkla, co měla v ústech. Z brady na zem jí stékaly pramínky spermatu a i na řasách měla několik kapiček. Musel jsem se smát, když jsem jí tak viděl.

„To se dělá? Postříkat mě takhle celou a ještě se mi smát? Já se skočím umejt a pak mi můžeš vylízat kundičku.“

a se smíchem odběhla do koupelny. Hned ale byla zpátky a už ve dveřích ze sebe stahovala džínový kraťasy i kalhotky. Odkopla oba kousky oblečení stranou, rozběhla se a skočila na gauč. Když dopadla, okamžitě roztáhla doširoka nohy, aby mi usnadnila přístup. Přistoupil jsem k ní, projel jsem prstem její štěrbinu, namočil ho v ní a nakonec jsem ho zvedl k ústům a ochutnal.

„Chutnám Ti?“

zvědavě se zeptala, když viděla, co dělám.

„Není to nejhorší.“

odpověděl jsem jí s úsměvem, ale už jsem se přibližoval obličejem, tedy hlavně jazykem, k její lákavé kundičce. Eva si taky nabrala trochu svých šťáviček na prst a ochutnala. Zastavil jsem se a čekal na její reakci. Pokrčila nos a zamračila se.

„Špatný, špatný, teď je jediný, co poznám, Tvoje sperma. Budu to muset zkusit někdy jindy.“

Zasmál jsem se a jazyk jsem zabořil mezi její měkké závojíčky. Její kundička už kapala vzrušením a rozkoší. Vrtěl jsem v ní jazykem ze strany na stranu a snažil se posbírat co nejvíc jejích šťáviček.

„Hmm, to už ne, lízej mě tady.“

řekla mi a ukázala na svůj poštěváček. Poslechl jsem ji a soustředil všechno svoje úsilí na její maličký knoflík rozkoše. Evča začala vzdychat a po chvíli jen pištěla blahem a kroutila se pode mnou na cestě ke svému vyvrcholení.

„Óóóóóóó, jééééé, to je ono. Víc. Přidej. Ano. Ano. ANO! JO! JO! JÓÓÓÓÓ! “

křičela Eva, když se jí zmocnil její orgasmus. Odstrčila mojí hlavu stranou, protože jsem se stále snažil ji lízat. Zhroutila se v opojení a zhluboka oddychovala.

„To bylo úžasný. Moc díky. Strašně jsem to potřebovala.“

Pomalu se začala uklidňovat. Její dech se zpomalil a přestala se třást.

„Jindro, podej mi kalhotky.“

Rozhlédl jsem se po místnosti, zvedl je z podlahy a hodil jí je. Ségra vstala a natáhla na sebe bílé bavlněné kalhotky. Táhla je výš a výš, až se do ní hluboko zařezávaly a zdůrazňovaly každou křivku její těsné kundičky. Trochu s nimi pohnula, takže se nádherně zařízly mezi její růžové závojíčky. Penis mi začal opět tvrdnout, když jsem pozoroval sestru, jak si hraje se svými kalhotkami. Potom natáhla ruku a vsunula je do svojí mokré pičky. Bavlněný materiál do sebe rychle vsakoval její sladký nektar a já to nevydržel a začal jsem si honit. Eva se začala smát a kalhotky ze sebe rychle stáhla. Zmuchlala je do kuličky a zastrčila si je pomalu zpátky do svojí hladové kundičky, takže ven koukala jenom šňůrka. Přišla ke mně, chytla mě za ramena a posadila mě do křesla. Moc pěkný pohled na ní byl. Měla na sobě jenom krátké tričko, pod kterým se rýsovala její pevná kulatá ňadra a jinak nic. Pak se nade mnou rozkročila, takže její kalhotky, vykukující z její pičky se dostaly blíže ke mně.

„Jestli mě chceš ještě ochutnat, tak si ze mě musíš vytáhnout moje kalhotky.“

a přisunula svojí vonící kundičku k mému obličeji, zatímco rukama mě chytila za hlavu a tu si přimáčkla proti sobě, až jsem se zabořil nosem do jejího zduřelého poštěváčku. Pomocí zubů jsem chytil ten kousek jejích kalhotek, který schválně nechala venku, a pomalu jsem ten kousek jejího prádelka táhl ven. Když jsem je z ní celé vytáhl, Evča kousek poodstoupila a se smíchem se na mě podívala.

„Otevři pusu. Ale pomalu.“

řekla mi, a když jsem to udělal, prstem mi začala svoje kalhotky zasunovat hlouběji do úst. Konečně jsem měl celý ten kousek v puse. Převaloval jsem je na jazyku a zuby jsem z nich ždímal Evčiny šťávičky. Pak mě napadlo, že před chvílí chtěla ochutnat svojí kundičku. Chytil jsem ji za boky, povalil ji na záda a roztáhl její stehna. Vytáhl jsem její kalhotky z pusy a vsunul je zpátky tam, kde předtím byly. Eva se na mě tázavě podívala. Ale já už se přilepil ústy k jejímu lákavému poštěváčku a něžně jsem do něj kousal. Namočil jsem jeden prst v její kundičce a začal s ním přejíždět po její prdelce. Když jsem slabě zatlačil na její zadní dírku, slabě vypískla a cukla sebou.

„Tam ne, tam jsem ještě panna.“

S povzdechem jsem stáhnul prsty z jejího krásného zadečku a strčil jí je do její pičky. Tak dobře strkat jí tam nic nebudu, ale ten její zadeček je opravdu nádherný, někdy ji k tomu budu muset přemluvit. Aspoň jsem jí přes její sevřenou prdelku přejel jazykem, aby věděla, o co přichází. Sice jsem to zkoušel jen jednou s Denisou, ale bylo to super a oběma se nám to moc líbilo. Eva se při dotyku mého jazyku na jejím zadečku zachvěla a z její kundičky vytekl proud nektaru. Přitiskl jsem se ústy na její kundičku a začal jemně sát. Sestra vykřikla a její štíhlá stehna silně sevřela mojí hlavu. Já stále sál její kundičku, ta se po chvíli pootevřela a klubíčko jejích kalhotek vykouklo ven. Uchopil jsem ho do zubů, uvolnil se ze sevření jejích dlouhých nohou a natáhl jsem se k jejímu obličeji. Evča si ale všímala něčeho jiného. Jakmile moje hlava opustila její roztouženou prcinku, ta ihned potřebovala něco jiného, čím by se nakrmila. A ségra se natáhla po mém opět připraveném čurákovi. Tak proč ne, řekl jsem si a zasunul ho do ní. Při mém pohybu Eva prudce vydechla, čehož jsem využil a přitiskl se k jejím rudým rtům. Ihned ucítila jak můj penis hluboko v jejích těsné pičce, tak svoje kalhotky, které jsem jí jazykem vsunul do úst. Díval jsem se jí do očí, ty byly plné radosti, touhy a rozkoše. Pomalu jsem jí šukal svým tvrdým pyjem, zatímco jsme se líbali a Eviny kalhotky napuštěné tou nejsladší šťávou nám oběma roztávaly v ústech. Odtrhl jsem se od ní, ale jen proto, abych mohl rukama chytit její krásně tvarovaná lýtka a mohl přitvrdit v přírazech. Eva s úsměvem na tváři vychutnávala svoje vlastní kalhotky napuštěné svými vlastními šťávičkami, zatímco já jí přitlačil kolena k ramenům, takže jsem měl k její dychtivé kundičce daleko lepší přístup. Sestra sténala rozkoší a já ji dál tvrdě šukal. Asi po pěti minutách jsem ji upozornil.

„Už budu stříkat, kam to chceš?“

Vyplivla kalhotky a mezi jednotlivými vzdechy mi odpověděla.

„Do… mě… udělej… se… do… mě!“

Popadl jsem ji proto za boky a začal jsem finišovat. Eva mi obtočila svoje dlouhé nohy kolem pasu a začala přirážet proti mně.

„Ještě… chvíli… nestříkej… počkej… na… mě…“

„Já už to nevydržím!“

„JEŠTĚ NE, TY HAJZLE, JEŠTĚ NE!“

téměř na mě zařvala. Docela jsem se lekl a nejspíš díky tomu se mi povedlo oddálit výstřik. A ségra pokračovala.

„DĚLEJ! ŠUKEJ MĚĚĚĚ! POŘÁDNĚ MĚ VYMRDEEEEJ! VYMRDEJ MI TU MOJÍ ZKURVENOU PÍČUUUU!“

Začal jsem ji proto šukat, co nejvíc to šlo. Prudce a rychle jsem do ní zajížděl, takže brzo přestala křičet, protože se jí nedostával dech. Po chvilce, vyplněné jejím sténáním, znovu začala.

„UUUUUUUUUUŽ, STŘÍKEJ DO MĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ, JÁ UŽ TAKY BUDUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!“

V tom okamžiku se naše těla přestala pohybovat, jenom sperma, stříkající z mého penisu, vyplňovalo její nenasytnou kundičku. Svalili jsme se na sebe a Evča šťastně a spokojeně oddechovala. Když se její dech konečně zpomalil, zatímco já stále dýchal jako o závod, převalila se na bok a můj penis tak vyklouzl z její horké štěrbinky.

„Promiň, že jsem na Tebe tak křičela, ale ono to potom funguje.“

„Co funguje?“

zeptal jsem se zvědavě.

„No přece, že uděláš, to co chci. Chtěla jsem, abychom se udělali spolu, tak jsem na Tebe musela křičet, ať ještě nestříkáš.“

Musel jsem uznat, že v tom má pravdu. Opravdu to fungovalo tak, jak říkala. Ale zajímalo mě ještě něco jiného.

„A co že jsi byla taková nadržená, když jsi přišla? Ráno jsi byla celá rozklepaná, tak se divím, že se Ti chtělo vůbec šukat.“

Rozkošně se na mě usmála.

„To víš, byly jsme na zmrzlině a potom v kině a tak jsem na Tebe dostala chuť.“

„Nepovídej. Ze zmrzliny?“

„Spíš z toho kina. Skoro nikdo tam nebyl, a tak jsme si sedly až dozadu a ke konci, když nás to nudilo, tak jsme se začaly bavit samy.“

To znělo zajímavě, co tím ‚bavit‘ asi myslí?

„A jakpak jste se bavily?“

Evča se začervenala, ale po chvilce rozmýšlení se rozpovídala.

„Nejprve jsme šly do cukrárny na zmrzlinu. Celou dobu jsem tam totiž přemýšlela, jak to vyřešíme. A Denisa si všimla, že jsem nějak mimo, tak mi začaly s Kamilou domlouvat, že to byla jen taková náhoda, že to babička snad nikomu nepoví, a i kdyby, že už to nějak dopadne a že se tím nemusíme teď zabývat. Pak jsme vyrazily na ten film. Ani nevím, jak se to jmenovalo, protože jsme si celou dobu spolu šeptaly. Já seděla uprostřed a holky kolem mě. Byly jsme tam skoro samy a tak jsme se bavily o všem možným a i o Tobě. Jak se o nás všechny pěkně staráš, jak jsme si s Tebou kolikrát pěkně zašukaly a tak podobně.

No a po chvíli jsme si přestaly povídat a začaly jsme se hladit a líbaly jsme se. Jim možná takové to mazlení se, líbaní se a prstění kundiček stačí, ale já jsem to nevydržela a musela jsem běžet za Tebou.“

„To jsem nevěděl, že se nerada mazlíš.“

Zamyslela se, než mi se smíchem odpověděla.

„Jak kdy, ale když dostanu chuť na pořádný mrdání, tak to musí jít mazlení stranou. Ale teď se s Tebou klidně mazlit budu.“

Já jsem byl pro a tak jsme zůstali ležet v obýváku na gauči, přikryli jsme se dekou a v takovém polospánku jsme se líbali a mazlili. Ani nevím, jak dlouho jsme tam leželi, protože jsme byli oba dost unavení, ale další věc, co si pamatuju, bylo cvaknutí foťáku. Prudce jsem zvedl hlavu a zjistil jsem, že ten, kdo si nás vyfotil, je jen Kamila, která se nejspíš právě vrátila.

„Jak jste tady tak leželi, tak na Vás byl moc pěkněj pohled, tak jsem neodolala a musela si Vás vyfotit.“

Hned za ní přiběhla i Deniska.

„Eví, ty si nám utekla!“

Evča zvedla ospale hlavu a přikývla.

„No jo, utekla. Tak se nezlobte.“

omlouvala se Eva. Denisa ale jen mávla rukou.

„To je v pohodě, já se Ti nedivím. Ale musíš nám to dopovědět.“

„O čem jste se, holky, bavily?“

zeptal jsem se. Denisa i Kamila se nejprve tázavě koukly na Evu, jestli mi to můžou říct, ale Eva sama mi odpověděla.

„Já jsem jim vyprávěla o našem prvním milování.“

Aha, tak to nemusím slyšet, u toho jsem přece byl. Popravdě řečeno, holky mi vždycky řekly všechno možný i nemožný, kolikrát k mojí vlastní škodě.

S Evou jsme si vždycky povídali dlouho do noci, s Denisou zase při cestách do školy a ze školy, Kamila mě vždycky donutila jít běhat nebo plavat, takže i s ní jsem měl spoustu času na pokec. Takže jsem věděl všechno o jejich prvních láskách, prvních pusách, prvních rozchodech a tak to pokračovalo. Po prvním klukovi přišel druhý, po něm třetí, protože holky byly všechno moc hezký a byl o ně mezi mužskou populací velký zájem. Mně se bohužel vryly do paměti hlavně rozchody. A na ně byla specialistkou Evča. Kolikrát se s některým klukem pohádala a pak přišla s brekem domů, kde nám třem všechno řekla. Denisa a Kamila ji vždycky utěšovaly, že je to hajzl a že ona má na lepší, ale ve mně se vždycky vařila krev, když jsem ji takhle viděl, takže jsem se kvůli tomu i kolikrát s tím dotyčným popral. Naneštěstí pro mě, většinou to byli kluci starší a silnější než já, takže jsem párkrát kvůli ní skončil i v nemocnici.

Takže jsem se rozhodl, že se jejich „povídací párty“, jak tomu samy říkaly, nezúčastním.

„Nezlobte se holky, ale já jsem u toho tenkrát byl, takže Vás tady asi nechám samotný.“

a zvedl jsem se k odchodu. Kamila mě ale hned chytla a posadila mě zpátky na gauč.

„U tohohle si nebyl a ještě si to neslyšel. A my víme jenom začátek.“

„U čeho jsem nebyl?“

zeptal jsem se jí zvědavě. Kamila si mi sedla na klín a její blonďaté vlasy mi padaly na obličej.

„Kde vzala Eva nápad, že si s Tebou může užít? Co myslíš?“

zasmála se. Zamyslel jsem se a podíval se tázavě na Evu, ta na mě ale jen mrkla a nic neřekla. Popadl jsem Kamilu za boky a povalil ji na gauč vedle sebe. Smála se, ale nic mi taky neřekla. Denisa se rozeběhla a skočila k nám. Naše pohovka je akorát tak široká pro dva vedle sebe ležící lidi, ale pro čtyři? Žádná šance. Jak na nás Denisa dopadla, tak se celá pohovka otřásla, péra v ní zavrzaly a všichni čtyři jsme se zřítili na zem. Naštěstí byl na zemi měkký koberec, takže se nikomu nic nestalo. Sedli jsme si na zem do kroužku a smáli jsme se v kuse asi pět minut. Jen tak bez důvodu, prostě proto, že jsme spadli z gauče.

„Tak holky, neblbněte a řekněte mi to!“

nadhodil jsem opět předchozí téma. Eva zvážněla a přestala se smát.

„Já Vám to všechno teda povím, ale nikomu ani slovo. Já totiž slíbila, že se to nikdo nedozví.“

„Co se nikdo nedozví?“

zeptal jsem se, ale Kamča mě vesele okřikla.

„Ticho buď!“

To snad zvládnu, ale nevím, jestli vydržím Evču poslouchat. Ne snad, že bych ji poslouchal nerad, její hlas mi zní moc sladce a rozkošně, ale protože tady sedí jen v krátkém tričku a ničem jiném, tak funguje její odhalená kundička jako magnet pro moje oči. Ještě jak sedí v tureckém sedu, to je ta její štěrbinka slabě pootevřená a o to víc lákající. Jediná Kamila měla dost rozumu, aby si všimla, kam zase koukám, tak po mně hodila polštář.

„Prober se!“

Zvedl jsem hlavu a všechny tři mě s úsměvem pozorovaly. Kamila se ještě natáhla pro deku, do které jsme byli předtím s Evou zabalení, a podala ji Evče.

„Ségra, zabal se do toho. Nebo od Tebe Jindra neodtrhne oči.“

Eva se zabalila do deky, takže ji koukala jen hlava a začala nám vyprávět, co ji přimělo k přemýšlení o mě jako o sexuálním objektu.

Moc se omlouvám, že to trvalo tak dlouho. Psali jste mi různé mailíky, kde jste hlavně chtěli, abych psala častěji. Bohužel nemám obraceč času, takže na další část si budete muset zase nějakou chvíli počkat. Původně už jsem chtěla po několika dalších částech sérii ukončit, ale přesvědčili jste mě k tomu, abych pokračovala. Další díl tedy bude snad po prázdninách.

Ještě jednou děkuju všem za maily, moc mě potěšily a daly mi chuť k dalšímu psaní. Takže mi, prosím, pokud Vás to nic nestojí zase něco povzbuzujícího napište na laura147258369@seznam.cz .

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Zlatokopka

  26. 10. 2013Neznámý autor

Byl jsem v dost drahém baru, popíjel kvalitní alkohol a nechal svoje myšlenky bloudit okolo ženských a pracovních věcí. Tady jsem byl známá firma – výborně platící zákazník, který si rád zabral stůl pro sebe a personál se měl postarat, aby mu nic nechybělo. Prachů jsem měl tolik, že jsem je mohl přehazovat vidlemi, a taky to na mně bylo vidět. Manažer v perfektním obleku na míru, s upraveným účesem...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Šukačky, Trapasy, Mix

Na ostrově hrůzy

  24. 7. 2007trykerka

Konečně je tu léto a dva měsíce zaslouženého volna. Při mém nízkém platu učitelky, na prvním stupni, jsem si vybrala celkem pěknou dovolenou u moře. Zabalit věci na týden, mi zabralo pár hodin a už jsem vyrážela taxíkem k letišti. Všem se zdálo divné, proč jedu sama....ale kdo by chtěl sebou chlapa, když jsem se s jedním mizerou po několika letech rozešla a kamarádky....s těma také zrovna netoužím...  celá povídka...
Kategorie: sado maso, Znásilnění, Grupáč, Orál, Šukačky, BDSM, Extrémy, Otrokyně

Češtinářka 2

  21. 4. 2017Bobr

„Dobrý den!“ vykoktal jsem překvapením. „No to je dost! Už jsem myslela, že mě porazíte!“ zasmála se. „Promiňte, já jsem se zamyslel!“ omlouval jsem se. „A na co jste myslel? Určitě na nějakou dívku!“ znovu se zasmála. „Ano!“ přisvědčil jsem. Ale neřekl jsem, že to je ona, co mi pořád leží v hlavě. „Nechcete zajít na kávu, či dvojku vína?“ rychle jsem se vzpamatoval. Přece takovou příležitost jen...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Orál, Šukačky, Petting

Přání pod hvězdami

  19. 8. 2012Neznámý autor

Klára seděla na lehátku na balkoně a užívala si nádhernou horkou srpnovou noc. Bydlela skoro na samotě, jak říkala malé vesničce. Vždycky měla vztah k přírodě, a tady si jí mohla užívat dosyta. Zrovna teď držela v ruce sklenici s ledovým čajem a sledovala oblohu, na které se odehrávalo jedno z nejkrásnějších představení celého roku – meteoritický roj Perseid. Nebylo to jako sprchy hvězd, ale jednou...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Zralé ženy, Šukačky, Mix