Erotické povídky

Autor povídky:

Laura

Kategorie:

Další povídky od Laura:

Vloženo: 8. 12. 2012

Story XIII – Další Denisiny hračky

Byla hluboká noc, ve tmě jsem rozpoznal pouze Velký vůz, Kasiopeu a Orion, plaval jsem si v moři a kolem nikdo kromě mě nebyl. Zničehonic jsem ucítil, jak se mě něco dotklo. Bylo to dlouhé, úzké a nepříjemně slizké. Pod hladinou bylo překvapivě docela dobře vidět, takže jsem se podíval pod sebe a s odporem jsem zjistil, že je to chapadlo chobotnice, která je naštěstí zatím hluboko pode mnou. Zatřásl jsem se zděšením a začal plavat rychle pryč. Ale čím rychleji jsem plaval, tím rychleji se blížila ke mně. Rozhlédl jsem se kolem sebe a nikde jsem neviděl žádný břeh. Začal jsem panikařit a na chvíli jsem přestal plavat. To byla ale chyba. Tři z chapadel mě okamžitě dohonila a začala mě obmotávat, hnusně velké bílé přísavky mě pálily na kůži a už mě nedaly další možnost plavat pryč. Začal jsem se topit a chapadla mě obmotávaly ještě silněji. Vykřikl jsem bolestí, když mi jedno chapadlo obrovskou silou sevřelo hrudník. Najednou jsem si uvědomil, že i když jsem pod hladinou, voda mi nevniká do plic. Co se to děje? Co se to kurva děje?? Náhle zasvítilo prudké světlo a donutilo mě zavřít oči. Když jsem je opět otevřel, chobotnice byla pryč a přede mnou klečela moje patnáctiletá sestra Eva a svítila mi baterkou do očí. Některá bolest ze snu ale přetrvávala. Stále jsem měl něco obmotáno kolem pasu. Byly to nohy mojí další sestry Denisy, taktéž patnáctileté, a silně mě svíraly.

Pořádně jsem si oddychl, chobotnice jsou jedna z věcí, které se hnusí skoro všem v naší rodině. Nám čtyřčatům i mámě. Dodnes si pamatuju, jak ji jednou táta někde koupil a donesl to domů. Přes dvě hodiny tu oranžovou potvoru tenkrát vařil a nakonec z toho vypadlo něco jako rizoto. Jenom to bylo celý černý od inkoustu. Ale musel si to snít sám, protože my ostatní jsme se toho odmítli byť jen dotknout. Tak jsem byl teď neuvěřitelně rád, že mě nedrží chobotnice, ale Denisa.

Hned jsem si vzpomněl, co se stalo. Na posteli ležely Venušiny kuličky, které jsme s Denisou zasouvaly nejprve do jejího zadečku a pak i do její kundičky. Denisa mě potom v orgastickém záchvatu kopla nohou do hlavy, takže proto ten sen. Denisa vypadala, že je pořád ještě mimo, takže jsem snad ‚nespal‘ nijak dlouho. A teď nad námi stála Eva ve velmi krátkém a těsném tričku, pod kterým se více než zřetelně rýsovala mladá a pružná ňadra s malinkými roztomilými bradavkami a které odhalovalo téměř celé sestřino ploché bříško. Ještě na sobě měla kalhotky. Ale ve skutečnosti to byla jen tenká šňůrka látky, která se zařezávala mezi její perfektně hladké růžové závojíčky.

„Co jste tady sakra dělali?“,

zeptala se mě Eva. Mávl jsem rukou směrem k Denisině erotické pomůcce.

„Podívej se sama, Eví. Denisu to pěkně sebralo.“

„Popravdě, jak křičela, tak mě vzbudila. Tak jsem se běžela podívat nahoru, co se tady děje. A našla jsem Vás tady propletený a ani jeden jste o sobě nevěděli. Co je Denisce, to je mi celkem jasný. Ale ty jsi mě, Jindro, celkem vyděsil. Co se Ti, prosím Tě, stalo?“

„Kopla mě do hlavy.“,

odpověděl jsem jí a začal se smát. Přidala se ke mně, a když se dosmála, řekla mi.

„Tak to se Ti v hlavě pěkně rozsvítilo, co? Ale vypadal jsi dost vyděšeně, když ses probral. Něco se Ti zdálo?“,

ptala se starostlivě ségra. Při vzpomínce na ten sen jsem se otřásl.

„Zdálo se mi o chobotnici. Fuj. Tak jsem rád, že teď vidím Tebe.“

„To jsem si všimla.“,

začala se smát Eva. Zprvu jsem nechápal, čemu se směje, ale na vysvětlenou kývla směrem k mému penisu. Teprve teď jsem si uvědomil, že mám péro jako kámen. Denisa už se také začala probírat ze své ztráty vědomí a byla velice veselá. Ihned se mi vrhla kolem krku a tiskla se ke mně.

„To bylo úžasný! Ty jsi byl úžasnej! Já jsem to tak strašně potřebovala!“

Taky jsem ji objal a přitiskl ji k sobě ještě víc. Byl jsem rád, že jsem svojí sestřičku takhle skvěle uspokojil.

„Až to budeš chtít zažít znovu, stačí říct. Já Tě mám totiž moc rád, Denisko!“

„Já Tě mám přece taky moc ráda!“,

ihned odpověděla. Byl to nepopsatelně nádherný okamžik, když se naše těla tiskla k sobě. Vzájemně jsme se hladili a vyměňovali si něžné polibky. V tomto láskyplném opojení jsme oba dva totálně vypustili z hlavy Evu. Ona tam ale jen stála a usmívala se na nás. Byla šťastná, že mohla přihlížet tomu, jak se její sourozenci objímají, mazlí a líbají.

„Ty jo, nechcete nechat o samotě?“,

navrhla nám. Já i Denisa jsme současně zakroutili hlavou. Chytil jsem Denisu v pase a posadil si ji na klín, takže bylo na posteli najednou víc místa.

„Pojď radši k nám. Místa je tu dost.“,

navrhl jsem Evče.

„No jasně!“,

přidala se nadšeně Denisa,

„My Tě máme oba dva taky strašně rádi! Mám pravdu, Jindro?“

„To si piš, že Tě máme rádi, Eví!“,

pomáhal jsem Denise přesvědčit Evu. Zároveň jsem přejížděl rukama po Denisině hladkém bříšku, výš a výš, až jsem se dostal na její kulatá pevná ňadra. Evča byla očividně velmi potěšená, že chceme, aby se k nám přidala, a už jsme ji nemuseli víc pobízet, protože si sedla vedle nás na postel a začala si všímat mého penisu. Jak mi seděla Denisa na klíně, můj vztyčený pták se zespodu tlačil na její kundičku. Eva ho brzy držela v ruce a začala ho nejprve jen pomalu a zvolna honit. Denisa ze mě seskočila a řekla mi.

„Já Ti to musím vrátit. Tak si pěkně lehni na záda a užívej si to!“,

ještě se podívala na Evču a zeptala se jí.

„Pomůžeš mi s ním, Eví?“

Eva jí na to vesele přikývla,

„To se vsaď, že pomůžu!“

Svalil jsem se do peřin a čekal jsem, až moje nádherná dvojčata začnou. Nemusel jsem čekat dlouho a brzo jsem ucítil párek šikovných jazýčků, jak olizuje můj krví nalitý žalud. Jen jsem zavřel oči a užíval si tu slast. Podle piercingu jsem poznal, že Denise se přesunula níž a začala cucat moje koule. Eva využila toho, že měla najednou víc prostoru a okamžitě jsem ucítil, jak mě její rty začínají obepínat. Její kouření je úžasné. Chvíli mě jemně okusovala, pak rozkmitala svůj jazýček do tak úžasné frekvence, že jsem se neudržel a začal jsem jemně sténat. Její jazyk se pak soustředil už jen na uzdičku a její měkké rty se těsně semkly kolem mého pyje a začaly sát. Eva rozhodně věděla, jak se o mě postarat. Soustředila se pouze na žalud a zbytek penisu přenechávala Denise. Ale ne na dlouho. Nechtěla být ke svojí sestřičce sobecká, takže můj penis opustil její horká ústa a ihned jsem ucítil na špičce žaludu Denisin jazýček. Denisa se asi rozhodla, že po mě bude jen rejdit svým mrštným jazýčkem sem tam, mně to ale vůbec nevadilo. Obě sestřičky se tak dělily o ‚lízátko‘, které jsem jim jako správný bratr s radostí poskytl. Dva šikovné jazýčky se soustředily pouze na můj žalud a pilně slízávaly kapičky mojí předorgasmické tekutiny, která vytékala a která oběma holkám očividně moc chutnala.

„Zkuste se líbat.“,

navrhl jsem jim. Obě dvě zároveň zvedly hlavy, podívaly se na mě, pak na sebe a zašklebily se na sebe. Pak se dva páry rtů najednou přitiskly k mému zduřelému žaludu. Nejdříve se o něj jen tak nevinně otíraly, ale obě začaly postupně otevírat ústa a zapojovat do práce i svoje jazýčky. Jejich pohyby byly dokonale synchronizované, přestože mezi sebou nevyměnily ani slovo. Přece jen jsou to jednovaječná dvojčata. Konečně se jejich rty rozevřely natolik, že uvěznily celý můj žalud v nádherné jeskyňce jejich úst, vyplněné ještě dvěma nenasytnými jazýčky. Jestli bylo Evčino kouření, které jsem zažíval před chvílí nádherné, pro současný okamžik ani neexistovalo vhodné slovo. Bezvadné. Úžasné. Senzační. Ne, prostě dokonalé, perfektně dokonalé kouření. To, co jsem právě společně se svými dvěma sestřičkami prožíval, byl nepopsatelně vzrušující okamžik, plný radosti, vášně, lásky a rozkoše. Dvě líbající se sestry, které zároveň sdílí ve svých vlhkých ústech ztopořený penis jejich bratra. Neskutečně perverzní, napadlo mě v tu chvíli. Ano, neskutečně perverzní, ale o to víc vzrušující. V tu chvíli jsem začal stříkat. Evu i Denisu to docela zaskočilo, takže obě dvě jen vykulily oči. Ale bylo toho moc, takže po pár sekundách byly obě pusinky plné a moje sperma jim vytékalo mezi rty ven. Najednou jsem byl neskutečně unavený. Ale i šťastný, spokojený a nesmírně vděčný ségrám za to, že mi tak nádherně vykouřily péro. Můj penis začal ztrácet svojí tvrdost a velikost a vyklouzl ven z něžných dívčích pusinek. Ony na mě úplně zapomněly, byly přilepené ústy jedna ke druhé. Pohled na dvě líbající se holky je vždycky velice vzrušující. Moje vzrušení ještě umocňoval fakt, že v jejich ústech se sem tam přelévá moje sperma, které jsem jim tam před chvílí nastříkal. Po několika minutách se od sebe odlepily a podívaly se na mě. Oči jim jen zářily vzrušením. Eva si ihned všimla, že můj penis je pokrytý zbytkem spermatu, který se jim nedostal do úst. Chytila ho do ruky a vsunula si ho do úst. Když ho pořádně očistila, otevřela ústa, abychom já a Denisa viděli, že všechno semeno se jí přelévá na jazyku. Eva se naklonila nad Denisin obličej, moje sperma smíšené s jejími slinami tudíž začalo vytékat z Evčiných úst a kapalo Denisce na tváře, na nosík, na bradu, ale hlavně do její otevřené pusinky. Denisa to chvíli převalovala na jazyku, pak se přetočila nad Evu a vrátila jí to zpátky. Směs mého semene, Evčiných slin a Denisčiných slin kapala do Eviných úst. Oběma holkám se tato ‚hra‘ zalíbila, takže náš milostný sourozenecký mix se přeléval z jedněch úst do druhých, z jazyku na jazyk. Po několika minutách této nadmíru vzrušující výměny se jejich hebké rtíky opět přilepily k sobě a sestřičky začaly polykat jak moje sperma, tak vlastní sliny. Když se konečně odlepily a otevřely pusinky dokořán, abych se mohl přesvědčit, že opravdu všechno spolykaly, Eva vypískla.

„To bylo super. To bylo tak super. Teď se chci udělat já!“

Denisa se zazubila, vyskočila na nohy a doběhla ke krabici, která pořád stála na stole a začala se v ní přehrabovat. Já a Eva jsme leželi na zádech vedle sebe, sledovali jí a čekali, co vytáhne. Denisa po chvíli vytáhla několik různě velkých vibrátorů a hodila je na postel vedle nás. Pak si klekla mezi Eviny široce roztažené nohy a začala jí hladit po bříšku. Eva na sobě stále měla to krátké tričko, které končilo kousek pod jejími ňadry a uzounké kalhotky, které se změnily v totálně promočenou tkaničku, zaříznutou hluboko mezi heboučké závojíčky její horké prcinky. Denisa se ničím nezdržovala a začala stahovat Eviny tanga. Ta se jí snažila pomoci, protože chtěla být co nejrychleji nahá, takže dychtivě nadzvedávala svůj kulatý zadeček. Eva přitáhla nohy k sobě, aby ji mohla ségra bez problémů vysvléknout z kalhotek a zase nedočkavě roztáhla svá štíhlá stehna tak široce, jak jen mohla. Denisa ještě přetáhla Evče přes hlavu tričko a pak už se její šikovné prstíky vydaly do zákoutí Eviny beznadějně prázdné, tekoucí kundičky. Když její prsty roztáhly ty nádherně růžové závojíčky, vůně mladé dívčí kundičky musela být určitě cítit až u sousedů. Denisa se nad ničím nerozmýšlela a zabořila obličej do toho lákavého sladkého masíčka. Když začala jazykem projíždět Evinu vzrušením kapající kundičku, ta se začala rozkoší vrtět a nádherně sténala. Denisin jazýček se znovu a znovu potápěl do studánky Eviných milostných šťáviček a Denisa tento lahodný nektar s radostí polykala. Eviny ruce pevně svíraly sestřinu rudou kštici a silně tlačila její hlavu mezi svoje rozpálená stehna.

„Já Tě milujuuuu, Denisooooo!!!“,

vypískla rozkoší a přidala,

„Ty jsi nejlepší, ségra!“

V odpověď se z jejího klína ozvalo veselé chichotání. Jak sebou začala Eva házet, Denisa se od ní odlepila, ale jen na chvíli, aby se mohla natáhnout po jednom z vibrátorů. Vybrala jeden menší růžový kousek a začala s ním přejíždět přes Eviny vnější závojíčky. Eva ji jen zvědavě pozorovala a čekala, co přijde dál. Denisa začala tu napodobeninu mužského penisu zasouvat do sestřiny hladové kundičky. Na Evče jsem ihned poznal, že nic podobného v sobě nikdy neměla. Jak jsem to poznal, přesně nevím, jsme přece čtyřčata. Když byl vibrátor asi z půlky uvnitř ségřiny růžové pochvičky, Denisa rozpustile zasmála a zapnula vibrace. Eva vykulila oči tak, že jsem myslel, že ji snad vypadnou z důlků a začala nádherně vzdychat. Denisa se na mě podívala,

„To jsem si myslela, že Eva určitě nějakej vibrátor má. Ale tak jsem se spletla.“

Taky to na ní poznala. Já sám si myslím, že Evě vždycky stačily jen její šikovné prsty. Někdy v noci, když jsem nemohl spát a jen jsem ležel v posteli s otevřenýma očima, tak se její dýchání najednou zrychlilo a po několika minutách bylo zase takové klidné a pokojné. Ale nic jiného, žádné vibrace jsem nikdy neslyšel.

„Ale určitě se jí to moc líbí, že jo?“

„Tak to, co jí udělám teď, se jí bude líbit ještě víc! A Tobě určitě taky, tak sleduj!“

zareagovala Denisa. Jednou rukou stále udržovala růžový vibrátor uvnitř Eviny těsné kundičky a jemně s ním kroutila. Druhou rukou se natáhla po dalším, daleko větším vibrátoru. Byl to takový béžový obr se spoustou umělých cévek a s ještě masivnějším žaludem, o dost větší a tlustší než můj ztopořený penis. Ten byl momentálně stále ještě měkký a vyčerpaný. Ale při pohledu na dvě nahé dívky se pomalu začal probouzet. Denisa vytáhla menší vibrátor z Eviny kundičky a prozatím ho položila stranou a začala do naší touhou a rozkoší posedlé sestřičky cpát toho obludně velkého macka. Evino vzdychání začalo zesilovat. Už to nebylo jen takové slabé sténání, ale velice vzrušující oddychování. Její tělo se začalo třást, hlavně její dlouhé nohy se klepaly, když viděla, co do ní chce její sestra dostat.

„Denisko, já Ti nevím. Nic tak velkýho jsem v sobě ještě neměla.“

Denisa se ale jen zvrhle usmívala a postupně do Evy zasunula asi půlku z třiceticentimetrového dilda. Potom se podívala na mě,

„Pojď mi s ní pomoct, Jindro!“,

požádala mě. Nijak jsem se nerozpakoval a ve vteřině jsem byl nahnutý nad Evinou kundičkou s dotazem na Denisu,

„Takže?“

„Vezmi si tenhle růžovej a dráždi jí s ním poštěváček. To se jí bude moc líbit.“

Udělal jsem, o co mě požádala a začal jsem s ním přejíždět přes Evčin maličký poštěváček. Ta v reakci na moje počínání začala nádherně pištět rozkoší, a když jsem zapnul vibrace, chudák Eva už neměla sílu vydávat žádné zvuky. Její tělo se ale svíjelo a kroutilo, takže jsem měl celkem problém udržet vibrující mašinku na jejím růžovém klitorisu. Denisa teď držela to velké dildo oběma rukama a myslím, že už do ní zasunula i přes dvacet centimetrů. Z Eviny kundičky vytékaly pramínky jejích milostných šťáviček a velice tak usnadňovaly Denise její práci. Stékaly přes její hladká stehna a na posteli už utvořily celkem velkou loužičku. Podíval jsem se na Denisu,

„To není možný, to se do ní přece nemůže celý vejít!“

„To byste mě roztrhli!!“,

zaskučela Eva. Denisa ji jednou rukou začala hladit po hlavě a uklidňovala ji.

„Neboj se. My Ti nic neuděláme, ale teď budeš šílet blahem.“,

a začala tím velkým monstrem pomalu pohybovat. Eva zavřela oči a roztáhla nohy ještě víc. Já jsem jen sledoval Denisu, jak naší sestřičku zkušeně šuká tím obrovským dildem. Nejdřív jen pomalu, ale postupně začala zrychlovat. Evě se to zanedlouho začalo líbit, protože vášnivě křičela a házela celým svým mladým tělem sem a tam.

„NARVI HO DO MĚĚĚ!! DENISOOO, TY MOJE MALÁ KURVIČKOOO!!! POŘÁDNĚ MĚ S TÍM VYMRDEEEEEJ!“

Už nemělo cenu, abych jí dráždil poštěváček, protože jednak sebou strašně házela a za druhé měla totálně plnou kundičku. Navíc se tato vzrušující atmosféra už projevila na mém penisu, takže byl opět plně připravený k jakékoliv akci, kterou mě nebo moje dvě ségry může napadnout. Chvíli jsem přemýšlel, že bych ještě nějak pomohl Denise s drážděním Evči, ale pak jsem si řekl, že to, co má právě zasunuté v sobě je víc než dost, takže jsem svůj jako kámen tvrdý úd přisunul k Eviným měkkým ústům.

„Přestaň křičet, Eví, a radši mě ho vykuř!“,

řekl jsem jí. Klekl jsem si vedle její hlavy, takže jí stačilo jen pootočit krk a otevřít ústa. To taky v okamžiku udělala a zasunula si můj penis hluboko dovnitř. Zavřel jsem oči a vychutnával jsem si tu nádheru v podobě Evina hbitého jazýčku. Když jsem je po nějaké době otevřel, viděl jsem, že Denisa se trochu přesunula. Teď klečela taky vedle Evy, na druhé straně než jsem byl já a jednou rukou, ve které drželo obří vibrátor, jí stále tvrdě mrdala její nenasytnou kundičku. Podívali jsme se s Denisou na sebe a oba jsme beze slov věděli, co tomu ještě chybí. Nahnuli jsme se k sobě a začali se hladově líbat. Denisa mi vrazila jazyk do úst, já jsem ho stiskl rty a začal ho sát. Nedala se a začala se dobývat hlouběji. Když mě začala lechtat na patře, nemohl jsem to vydržet a musel jsem stisk na jejím jazyku povolit. Nenechal jsem jí vydechnout, protože jsem zaútočil svým jazykem na ten její. Naše jazyky se splétaly a ovíjely nekonečně dlouhou dobu. Úplně jsem zapomněl na okolní svět, vnímal jsem jen Evčiny horké a měkké rty svírající můj pulsující penis a Denisin hbitý a mrštný jazýček šermující v mých ústech.

„UŽŽŽŽŽŽ BBBBUUUUUUUUDDDDUUUUUUU!!!!!!!!“,

začala křičet zničehonic Eva. Odtrhli jsme se s Denisou od sebe, abychom mohli dopřát naší sestřičce nádherný orgasmus. Denisa opět svírala dildo oběma rukama a prudce s ním Evu šukala, já jsem začal masírovat Evina nádherná ňadra a střídavě jsem líbal a sál její rozkošné bradavky, abych ještě zvýšil její rozkoš. Eva s vášnivým výkřikem dospěla k vyvrcholení, které doprovázelo prudký výstřik jejích milostných šťáviček z její úžasně vlhké prcinky. Denisa z ní rychle vytáhla vibrátor a hodila ho někam na stranu a zabořila se obličejem sestřiny kapající kundičky. Za chviličku zvedla obličej a podívala se na mě.

„Chceš taky? Evča chutná báječně!“

Přikývl jsem a nedočkavě jsem ponořil jazyk mezi její mokré závojíčky. Svaly její pičky byly velice uvolněné, takže jsem bez potíží mohl vylizovat vnitřek její sladké pochvičky.

„Teď zase já, teď zase já!“,

odstrčila mě netrpělivá Denisa a přilepila se k Evčině poštěváčku. Eva jen vypískla a prudce otevřela oči. Když viděla, jak se mezi jejíma nohama střídáme v lízání, široce rozevřela svá štíhlá stehna, takže jsem se ihned přidal k Denise. Evinu kundičku nyní olizovaly dva dychtivé jazýčky, což se projevilo tak, že proud jejích šťáviček neustával, jak by se dalo předpokládat, ale stále tekl a tekl. Po několika minutách už to Eva nemohla vydržet a odstrčila nás od svojí kundičky.

„Dejte mojí kundičce oddych, tohle už nejde vydržet. Jste oba jak šílený.“,

a začala se smát,

„A ještě jste ode mě celý upatlaný.“

To byla pravda, naše obličeje byly pokryté pořádnou vrstvou Evina úžasného nektaru. Vzal jsem Denisin obličej do dlaní a začal z něj tu sladkou tekutinu slízávat. Ona se také snažila očistit můj obličej, ale nakonec jsme opět skončili se rty přilepenými k sobě a s jazyky hluboko v ústech toho druhého. Eva už se trochu vzpamatovala, takže se zvedla a přitiskla se k nám dvěma.

„Já chci taky pusu!“

Takže jsme se trochu pootočili a udělali místo pro Evu. Bylo to nezvyklé. Nemotorné, neohrabané, ale zajímavé. Naše obličeje tvořily takový trojúhelník a uvnitř něj se vzájemně setkávaly naše rty. A ještě navíc po sobě začaly kmitat naše jazyky. Dlouho to bohužel nešlo vydržet, protože líbání je vymyšleno pro dvojice a ne pro trojice. I když všichni tři sdílejí tak úžasný moment plný lásky a radosti, takový polibek, jakého se mohou zúčastnit dva lidé, je ve třech prostě nedosažitelný. Odlepil jsem se tedy od holek a nechal je, ať se líbají navzájem. Při pohledu na dvě stejně nádherná mladá těla, která k sobě byla tak těsně přilepena, jsem si musel začít honit péro. Jejich rty roztávaly při vzájemném dotyku, jejich ňadra se tiskla k sobě, jejich nohy se vzájemně proplétaly. Eva se na chvíli odtáhla od Denisy, aby mě informovala.

„Teď bráško, je na řadě Denisa. Tak ji musíme pořádně uspokojit!“

„Tak pojď, Deniso, něco tady pro Tebe mám.“,

a začal jsem si pomalu honit péro. Denisa nijak neotálela, ale v mžiku už klečela na zemi, odstrčila moje ruce a začala mě náruživě kouřit. I když se mi její počínání velmi líbilo, po pár minutách jsem jí od sebe odtáhl.

„Já bych si už potřeboval zašukat, princezno. Myslíš, že by ta tvoje růžová kundička byla pro?“

„Takovou nabídku by moje kundička přece nemohla odmítnout!“,

usmála se ségra v odpověď a začala se zvedat ze země. Já ji chytil za zadeček a zvedl ji ze země. Denisa mi obtočila nohy kolem pasu a já ji pomalu spouštěl níž, až se její horká mušlička dotkla mého penisu. Sestřička nedočkavě trhla celým tělem a nabodla se tak na moje vztyčené kopí. Stále jsem ji držel za její pevný zadeček a rychlými pohyby jsem tvrdě bušil do jejího mladého těla. Dlouho to bohužel nešlo takhle vydržet, protože mě začaly pekelně bolet nohy, takže jsem si musel zase sednout na postel. Denise to ale ani v nejmenším nevadilo a dál na mě vášnivě skákala a krásně u toho vzdychala. Eva, která nás až doposud pouze sledovala, se teď přitiskla k mým zádům, takže jsem mohl cítit její tvrdé bradavky, jak se do mě zabodávají. Zatímco jsem držel Denisu a klouzal jsem v její těsné kundičce, Evča mě objala zezadu rukama. Položila mi hlavu na rameno a začala mi šeptat do ucha.

„Pořádně ji vyšukej, mrdej jí, jak jen můžeš! Je to naše malá nadržená kurvička s pořádně hladovou pičkou! Vymrdej naší zvrhlou sestřičku, bráško! Musíš tý potvůrce její těsnou kundičku vystříkat! Aby byla plná! Úplně plná! Aby z ní vytýkalo Tvoje sperma! Vymrdej tý naší incestní šlapce všechno ostatní z HLAVY!!“

Zatím jsem toho od Evy snesl hodně, ale ta poslední věta byla na mě příliš.

„Nepřeháníš to, Evo? Co je moc, je moc!“

„Ale podívej se na naší zlobivou Denisku, Jindro! Jí se to moc líbí!“

To byla pravda, Eviny řeči Denisu neuvěřitelně vzrušily, takže její pohyby byly stále tvrdší a rychlejší. Eva se naklonila blíž k ní a pokračovala ve svém slovním dráždění.

„Jseš naše malá děvka, která šuká vlastního bráchu a vlastní ségry! Za chvíli se Ti Jindra vystříká do Tvojí pičky. To bílý sperma zatopí celou Tvojí kundičku a bude ho tolik, že se to do Tebe všechno nevleze. A protože jseš naše malá kurvička a sperma našeho brášky Ti moc chutná, tak musíš potom všechno nabrat na prsty a do poslední kapky to spolykáš! Nezbyde tady ani jediná kapička, kterou bys nespolkla!“

Během Evčina monologu jsem sledoval Denisčin obličej. Byla celá rudá, zpocená a kousala se do spodního rtu. To mě, nevím proč, přišlo neuvěřitelně sexy, takže jsem si přitáhl její obličej blíž a začal jsem její rty jemně sát. Eva přestala konečně mluvit a pouze se ke mně silně tiskla. Já pevně svíral Denisiny boky, tvrdě ji na sebe narážel a zasouval tak svůj penis stále hlouběji do její kapající kundičky. Cítil jsem, že už to na mě jde.

„Holky, už to bude, už budu střííííííkáááááát!!“

Eva jako by se náhle vzpamatovala, chytila Denisinu hlavu do dlaní, dívala se jí do očí a opět ji začala provokovat.

„Teď Ti brácha vystříká kundičku! Musíš se udělat zároveň s ním, rozumíš mi? Uděláš se ve stejnou chvíli jako Jindra, je to jasný??“

Začali jsme s Denisou těžce oddychovat, jak jsme se oba dva blížila ke společnému orgasmu. A Evča se nás snažila synchronizovat. Svaly v Denisině kundičce se najednou, zničehonic začaly silně svírat, takže ségra už téměř vyvrcholila. Mě ale ještě chybělo pár přírazů a na Denise jsem poznal, že každou chvíli ‚exploduje‘. I Evča nějak poznala, že já potřebuju o pár sekund navíc, abychom se udělali zároveň, takže opět vzala věci do svých rukou.

„DENISOOOO!!!!“,

zakřičela.

„JEŠTĚ KURVA NÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!“

Kontrakce sestřiny kundičky opravdu na chviličku polevily, takže se nám nakonec podařilo dosáhnout orgasmu současně. Vyčerpaně jsem padnul na záda, takže chudinka Evča se ocitla pode mnou.

„Jindro, prosím Tě, slez ze mě! Jseš strašně těžkej! Já už to nevydržííím!!“,

pištěla. Z posledních sil jsem se nadzvedl, aby se Eva mohla dostat ven. Ležel jsem na zádech a zhluboka jsem oddychoval, zatímco Denisa byla ještě pořád napíchnutá na moje péro a kroutila boky v úsilí podráždit ještě trochu svojí vlhkou štěrbinku. Najednou jsem prudce vydechl, protože Eva si mi celou vahou sedla na břicho.

„Ty si těžká, Eví. Moc těžká.“

„Ale kdybys nepovídal. To máš za to, jak jsi mě předtím pod sebou zmáčknul.“,

řekla a začala se na mě mírně pohupovat. Alespoň že Denisa ze mě slezla, aby mi mohla očistit můj penis a potom nabrat na prsty sperma, které jí vytékalo z pičky a pečlivě ho tak slízat. Eva ji při tom sledovala, a když Denisa skončila, tak jí řekla.

„No vidíš, že to jde. Přesně jak jsem říkala.“,

a začala se smát. Denisa se smála taky, na rozdíl ode mě. Na ní totiž nikdo neseděl. Holky se zklidnily, Eva na mě stále seděla a Denisa došla ke stolu, kde stále krabice s jejími erotickými pomůckami.

„ Víte, co je tohle?“,

zeptala se nás. Já bohužel přes Evu neviděl, o čem mluví, ale poznal jsem na ní, že to bude něco zajímavého, protože se začala celá slabě chvět.

„Hele Eví, radši z něj slez. Aby nám pak ještě k něčemu byl.“

Moc se jí nechtělo, ale přesto se ze mě na Denisin návrh pomalu zvedla. Teď jsem konečně viděl, co to Denisa má. Držela v ruce velmi dlouhý, téměř půlmetrový, červený vibrátor, co byl na obou koncích rozšířený a který měl po obvodu spoustu výstupků, takže mohl velice efektivně dráždit úzké dírky vzrušených holčiček. Eva na něj zvědavě koukala.

„Je to, co si myslím, že to je?“

„No jasně, ségra. Kamila a já jsme si s tímhle dvouhlavňákem užily spoustu srandy. A Jindra nevypadá, že by mohl pokračovat, tak si budeme muset pomoct samy.“

Obě sestřičky se na mě podívaly a začaly se smát. Ačkoliv byly neskutečně vzrušující, můj pták nějak odmítal reagovat. Na druhou stranu, během chvíle už jsem několikrát stříkal, tak se není čemu divit.

„To je pravda. Nezlobte se na mě, holky, ale já si teď chvíli nezašukám.“,

řekl jsem jim a párkrát jsem si promnul penis. Ani sebemenší známka po erekci.

„ Ale když ty svoje sladký kundičky pěkně rozpálíte, tak se mi možná ještě postaví.“

Denisa nadšeně zatleskala.

„To si přece nenecháme ujít, viď Evo? Takovou show, jakou Ti teď předvedeme, nezapomeneš do konce života.“

S těmi slovy se přitiskla velmi těsně k Evě a začala ji líbat. Navzájem se hladily a dráždily svoje erotogenní zóny. Deniska zvedla dildo tak, že obě dvě ho mohly pořádně navlhčit svými mrštnými jazýčky.

„Tak co, Denisko, nezakouříme si?“,

navrhla Evča. Denisa jen vesele přikývla a každá začala soukat jeden konec do svých úst. Oba dva konce se dostávaly stále hlouběji do dvou nenasytných tlamiček a mě bylo jasné, že obě moje dvojčata musí mít toho obra až někde v krku. Měly v sobě každá odhadem tak deset až patnáct centimetrů, protože ještě pořád velká část zůstávala mimo jejich hladové pusinky. Po chvíli se začaly obě dvě lapat po dechu, protože gumové konce dráždily nervy, které spouští dávicí reflex a dildo, pokryté pořádnou vrstvou dívčích slin, opustilo Evina i Denisina ústa.

„Posuň se, lenochu. Ať si můžeme lehnout.“,

strkala mě Eva na stranu postele, aby měly dost místa. Jakmile jsem se přesunul o kousek dál, Eva skočila vedle mě a roztáhla doširoka svoje dlouhé štíhlé nohy.

„Dělej, strč toho čuráka do mě.“

Denisa se zasmála a hned si klekla mezi její nádherně tvarovaná stehna, aby mohla jeden konec červeného hada zasunout naší nedočkavé ségře hluboko do její tekoucí pičky. Zastrčila do Evy asi patnáct centimetrů a poprosila ji:

„Drž to rovně, ségra. Ať se na Tebe můžu pěkně napíchnout.“

A začala soukat druhý konec červeného dilda do svojí rozkoší roztažené kundičky. Klesala níž a níž, takže nakonec zůstala mezi jejich kundičkami asi deseticentimetrová mezera. Obě holky si upřeně hleděly do očí a prudce oddychovaly.

„Ještě kousek, Evo, prosííím!“,

zavzdychala se Denisa. Eva opět celá zčervenala a její krásné nožky se začaly mírně třást.

„Dostanete ho do sebe úplně celýho?“,

zeptala se Eva. Denisa úplně nevnímala, co se děje.

„Hmm? Co?“

„Jestli když šukáte spolu s Kamilou, jestli ho dostanete úplně do sebe. Jako jestli se Vaše kundičky a poštěváčky můžou třít o sebe.“

Denisa několikrát zamrkala, aby se vzpamatovala ze sexuálního opojení, než Evě odpověděla.

„Jasný. To je skvělej pocit, mít v sobě pořádnej klacek a ještě k tomu cítit, jak se o Tvoji kundičku otírá kundička Tvojí ségry.“

Obě holky se začaly kroutit v bocích a umělý penis se tak zasouval hlouběji do jejich pochviček, takže zanedlouho byly v poloze, o jaké předtím mluvily. Eviny černé a Denisiny červené vlasy se proplétaly, jejich růžové rty byly přitisknuté k sobě, takže jejich jazýčky mohly rejdit v puse té druhé. Jejich nádherná, kulatá ňadra se tiskla k sobě a bradavky Evy, která byla vespod, byly doslova drceny těmi Denisinými. Nekonečně dlouhé nohy obou mých dvojčat byly obtočené kolem jejich těl jako stuhy kolem nějakého nádherného dárku. Denisa a Eva v takovéto poloze by byl dáreček, který by žádný kluk nemohl odmítnout, a já, jejich brácha, jsem s těmito dvěma nádhernými bytostmi trávil celý život, přičemž poslední dny jsem trávil s penisem zasunutým v jejich úžasných kundičkách. Ačkoliv sex byl spíš takový vedlejší produkt našeho vzájemného sourozeneckého vztahu. Jako čtyřčata se máme všichni navzájem moc rádi a všechna nová intimita byla postavena pouze na naší vzájemné lásce. Ale radši jsem přestal přemýšlet o životě, abych mohl sledovat počínání mých milovaných sestřiček. Jejich štíhlá mladá tělíčka do sebe tvrdě narážela a obě se tak uspokojovaly na dlouhé umělé napodobenině penisu, která klouzala hluboko v jejich žhavých kundičkách. Kdyby neměly rtíky přilepené k sobě, určitě by křičely vášní a rozkoší. Jejich pohyby pánvemi nepolevovaly ani poté, co obě dosáhly orgasmu. Na pohled to na nich ani nebylo vidět, ale já jsem to na nich okamžitě poznal. Takovéto vzájemné sdílení myšlenek a tomu podobné bezeslovné dialogy u nás čtyř nebyly nic nového a obzvláště ve chvílích, kdy jsme plní emocí, je to velice silné a účinné.

Denisa se po chvíli odtrhla od Eviných úst a vypískla.

„Můj zadeček. Jindro, prosíííím!“

Ale můj penis se stále neměl k nějaké akci. Ale Denisa tady přece má spoustu vibrátorů, napadlo mě vzápětí. Zvedl jsem se z postele a přešel jsem ke stolu. V sestřině krabici už toho moc nebylo a já se rozmýšlel, co by se jí mohlo líbit. Podíval jsem se na ní, ona na mě a hned jsem věděl, co by ráda. Vibrační vajíčko. To jsem snadno našel a v minutě jsem zjistil, jak to asi funguje.

„Eví, roztáhni jí rukama zadeček.“,

poprosil jsem ségru, jakmile jsem byl zpátky u nich na posteli. Eva to okamžitě udělala, takže jsem mohl Denise zasunout zelené vajíčko do její sevřené růžové prdelky. Jen ovládání, připojené krátkou šnůrou, koukalo ven. Zapnul jsem vibrace a sledoval sestřinu reakci. Denisa se začala ještě více chvět a házela svým tělem ještě víc než předtím. Když jsem se sklonil blíž, abych mohl zvýšit vibrace, do nosu mě praštila vůně dvou vzrušených holčiček. To byl konečně ten impuls, který dokázal probudit můj penis z netečnosti. Hladil jsem hladké nohy obou sestřiček a rozmazával jsem po nich jejich dívčí šťávičky. Zase jsem zvýšil vibrace a Eva měla co dělat, aby udržela Denisiny rty na těch svých. Pohled na dvě stejně nádherné kundičky, kundičky mých stejně nádherných sestřiček, spojené obrovským dildem, udělal své a já byl opět připraven k zasunutí. Uchopil jsem penis do ruky a začal s ním přejíždět přes Denisin pevný zadeček s vibrující hračkou uvnitř. Nemohl jsem to už déle vydržet. Prudce jsem ze sestry vytáhl vibrující předmět a odhodil ho stranou. Než jsem však stihl přiložit penis k její uvolněné dírce, už si začala stěžovat.

„Co mi to děláš? To bylo tak skvělý, tak proč jsi to ze mě vyndal?“

„Mám pro Tvůj zadeček něco lepšího!“,

zazubil jsem se na ni a pomalu vsunul temně rudý žalud do těsné růžové skulinky, která byla ještě nepatrně pootevřená.

„Tobě už se postavil?“,

vypískla nadšeně Denisa. Přes membránu oddělující její dvě těsné dírečky jsem cítil umělý penis, který klouzal v její a současně v Evině kundičce.

„To je úžasný, teď se cejtím tak dokonale zaplněná, pořádně mě šukejte, vy moje včeličky.“

Při jejím posledním slově jsem musel vyprsknout smíchy. Tak nám říkala mamka, když jsme byli menší a na chvíli jsme se nezastavili.

„Tak aby v Tobě nezůstalo nějaký žihadlo, Deniso.“,

smál jsem se.

„Ty jí opravdu šukáš zadeček?“,

zeptala se mě nevěřícně Eva.

„No jasně.“,

odpověděli jsme jí zároveň já i Denisa.

„Chceš taky? Já bych Ti tam zkusila strčit jeden prst, a kdyby se Ti to líbilo, tak by tu Tvojí sexy prdelku mohl vyzkoušet i Jindra.“

„Ne, ne, ne! To by bylo jako v tý pohádce. Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme. A pak musel Smolíčka zachraňovat jelen. A kdo by potom zachránil mě, kdyby Vás, vy dvě jezinky, něco šílenýho napadlo?“,

protestovala Evča, ale stále kroutila boky a pohupovala pánví, aby mohlo červené dildo klouzat v její sladké kundičce a přitom obě dvojčata nádherně dráždit. Já i Denisa jsme se Evině přirovnání smáli, ale ne na dlouho, protože můj penis v sestřině análku nás oba naplnil úplně jinými pocity. Denisina prdelka byla úžasně těsná a neuvěřitelně mě dráždila. Proto jsem nemohl vydržet v klidu a okamžitě jsem nasadil rychlé tempo a tvrdě jsem mrdal ségřin rozkošně kulatý zadeček. Ani Denisa nebyla nečinná a snažila se svými pohyby uspokojit obě svoje nenasytné dírky. Jaké je asi procento holek, které si, podobně jako Denisa, užívají anální sex se svým vlastním bráchou? Kdo ví, ale ten kdo to nezkusil, neví, o co přichází. Zadeček, který jsem právě šukal, byl perfektně tvarovaný, a protože to byl zadeček mojí vlastní sestry, mého dvojčete, která měla v tu samou chvíli ve své vlhké prcince zasunutého obrovského oboustranného čuráka, který sdílela s naší další sestrou, celá situace byla tím pádem daleko více vzrušující. Denisa začala ještě více zrychlovat a Eva se k ní po pár sekundách přidala. Já nechtěl zůstat pozadu, takže jsme se všichni tři blížili ke společnému orgasmu. První se udělala Denisa. Dildo šukající její kundičku a můj penis její zadeček na ní byly příliš, takže v jednom okamžiku ztuhla, neskutečně zasténala a pak prudce dopadla na Evino tělo.

„Vy jste dvě úžasný včeličky. Něco tak nádhernýho jsem snad nikdy nezažila. Já Vás mám tak strašně ráda.“

S těmi slovy objala Evu a těsně se k ní přitiskla. Při tom se setkaly vztyčené poštěváčky obou sester a ten elektrizující dotyk byl pro Evu příliš.

„ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, JJJJJJJÁÁÁÁÁÁÁ UUUUUUŽŽŽŽŽŽŽ TTTTTAAAAKKKKKYYYY BBBBBUUUUDDDDUUUU!!!!!“

Začala v extázi křičet, a kdyby se na ní Denisa nepřilepila ústy, tak by snad nikdy nepřestala. Já jsem držel Denisu za boky a prudce jsem do její těsné prdelky zarážel péro, abych se taky udělal. Po několika minutách jsem cítil, že už to na mě jde.

„Už to bude, už budu stříkat. Kam to chcete, princezny?“

„Udělej se Denise do zadečku.“,

ozvalo se ode dveří. Všichni tři najednou jsme se otočili a spatřili jsme Kamilu, jak si nás zálibně prohlíží.

„Ať to z ní potom můžu vylízat.“

Při myšlence na Kamilin hbitý jazýček, kroutící se na Denisině růžové anální dírce, jsem se nemohl udržet a ten den již poněkolikáté jsem svým milovaným sestřičkám ‚daroval‘ jejich oblíbený drink. Tentokrát moje sperma naplňovalo Denisin nádherný zadeček. Všichni tři jsme byli strašně unavení, takže jsme nebyli ani schopni se od sebe odlepit. Když jsem se konečně trochu vzpamatoval, zvedl jsem hlavu a podíval se na Kamilu. Očividně byla ve sprše, protože její blonďaté vlasy byly ještě mokré a měla na sobě krátkou minisukýnku, zvýrazňující její nekonečně dlouhé, štíhlé nohy a proužkovanou košili, přičemž horní tři knoflíky nechala rozepnuté a odhalila tak téměř celá svá rozkošná ňadra. V ruce držela lízátko, po kterém kmital její mrštný jazýček.

„Pro Vás taky mám.“,

oznámila nám vesele Kamila, jakmile jsme se všichni tři probrali ze sexuálního opojení a unaveně jsme leželi vedle sebe na Denisině posteli. Když se ujistila, že ji všichni tři sledujeme, otočila se k nám zády, prohnula celé svoje štíhlé tělo a vystrčila na nás svůj malý roztomilý zadeček. Strčila si lízátko do pusy, vyhrnula si ultrakrátkou sukýnku, pak vytáhla lízátko z pusy a ještě celé vlhké od jejích slin ho opatrně zasunula do své úzké prdelky. Narovnala se, otočila se čelem k nám a vytáhla z náprsní kapsy další dvě lízátka. Bleskurychle je rozbalila a naráz je strčila do pusy. Chvíli je převalovala na jazyku, mezitím si jednou rukou opět nadzvedla sukni, potom vyndala jedno z pusy a zastrčila ho mezi perfektně hladké závojíčky svojí sladké růžové prcinky. Nakonec vytáhla z úst i třetí a poslední lízátko. Stejně jako dvě předchozí, které se stále nacházely v jejím rozkošném těle, bylo i toto pokryto silnou vrstvou sestřiných sladkých slin, které z něj bez přestávky kapaly.

„Tak kdo si dá?“,

zeptala se svůdně.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sex na intru

  29. 5. 2011jamesz

Už aby byl pátek pomyslel jsem si když jsem vycházel ze školy. Druhá moje myšlenka směřovala k tomu co budu dneska odpoledne na intru dělat. Ten rok jsem maturoval, ale učit se mi rozhodně nechtělo, vždiť byl teprve říjen. Toto vyřešil můj kamarád a spolubydlící Tom, když mi navrhl abychom šli do posilovny. Souhlasil jsem a šli jsme. Když jsme přišli do posilovny všiml jsem si holky, která cvičila...  celá povídka...
Kategorie: Teen, První sex, Orál, Šukačky, Mix

Velká přirození

  31. 12. 2012Neznámý autor

Barbara milovala velká přirození, a to nejen ta pánská. Netušila, kde se tahle podivná úchylka zrodila, ale když se doslechla o nějakém chlápkovi, kterému příroda v kalhotách nadělila přes dvacet centimetrů, nebo viděla ženy, kterým se daly do kundy strčit co největší robertky a jiné bizarní věci, byla z toho hned celá vlhká a nadržená. Takovéhle věci však o sobě samozřejmě lidé nevypravují na potkání,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Fisting, Bisex, Extrémy, Grupáč

Život s mamkou

  14. 2. 2010senior68

Žijeme spolu s maminkou již tři roky sami v panelákovém bytě. Za měsíc mi bude 16 let a mám krásnou,mladou maminku, za kterou se každý chlap otočí. Je vyšší, štíhlá,dlouhé nohy, prsa pevné 4 a krásný, svádivý zadeček. Otec měl autonehodu, kterou nepřežil. Od té doby je mamka sama a pracuje jako manažerka u jedné kosmetické firmy. Máme spolu takový kamarádský vztah,každý se svými úkoly v domácnosti....  celá povídka...
Kategorie: incest, Šukačky, Orál, Anál, Erotické pomůcky, Prstění, Zralé ženy, Incest

Hostinská Emilka

  14. 9. 2007Boban

To byl zase den. Vracel jsem se z práce po tuplovce, protože zase jako obvykle „ něco hořelo „ a byl jsem rád, že je pátek a že se zítra dosytnosti vyspím. Žil jsem momentálně sám v podnikové garsonce, a protože moje lednice zela prázdnotou, rozhodl jsem se navštívit místní hospůdku, abych se trochu posilnil. Vůbec mi nedošlo, že se blíží zavírací hodina. Paní hostinská, mimochodem moc pěkná starší...  celá povídka...
Kategorie: mix, Anál, Šukačky, Orál, Extrémy, Spanking, Fisting