Erotické povídky

Autor povídky:

laura

Kategorie:

Další povídky od laura:

Vloženo: 13. 12. 2011

Story V

Byl jsem doma sám a přemýšlel jsem o tom, co se ani ne před hodinou stalo. Byli jsme s Kamilou, mojí ségrou, na bazéně. Celou dobu mě stálo péro jako nějakýmu uchylákovi a nakonec, když za mnou Kamča přišla, protože si potřebovala půjčit ručník, tak jsem jí vylízal její sladkou prcinku. Na jednu stranu to byl skvělý zážitek. Poprvé jsem byl tak blízko holčičí kundičky, jako nikdy dřív. Ale byla to kundička mojí sestřičky. To byla skvrna na tom zážitku. Kdyby to byl kdokoli jiný, měl bych teď pravděpodobně úplně jinou náladu, rozhodně by mě nechytaly výčitky svědomí. Mojí situaci ještě zhoršoval fakt, že už jsem několikrát šukal svojí další ségru, Evu. Věděl jsem, že Eva bere antikoncepci, takže se nemohlo nic stát, ale tohle přece není normální. Mít sex s vlastní ségrou. To není normální. Ale kdyby aspoň ty holky nebyly tak děsně vzrušující a tak strašně sexy. Jejich pohyby, pohledy, gesta, všechno říkaly: chci šukat. A já neměl sílu se bránit. Ani Evě, ani Kamče. Ještě Denisa a bude to, napadlo mě. Rychle jsem tu myšlenku zahnal. Radši jsem si pustil počítač a začal hrát Counter Strike, abych se zbavil myšlenek na svoje sestry.

Byl jsem zabrán do hry, že jsem si ani nevšiml, že do místnosti někdo vešel. Až když mi někdo přikryl rukama oči, tak jsem to zjistil. Další dvě ruce mě začaly lechtat a já se začal smát.

„ Nechte mě, holky prosím Vás, nechte mě. Já tohle nevydržím.“

Ruce, kvůli kterým jsem neviděl, najednou zmizely, a já zjistil, že za mnou stojí Eva s Denisou, obě v plavkách. Obě se smály. Přestal jsem hrát a otočil se k nim. Hned si na mě sedly. Každá na jedno koleno. Cítil jsem, jak se mi jejich měkké kundičky třou skrz jejich úzké plavky o nohy. Bylo na nich vidět, že jsou spokojené. Eva začala.

„ Já jsem moc ráda, že jsou ty prázdniny. Vy dva máte na tom vašem gymplu daleko víc hodin než já a vůbec si spolu nic neužijeme. Tak snad se to teď o prázdninách trochu změní.“

Denisa ji objala a dala jí pusu na tvář.

„ To víš, Eví, že si teď spolu užijeme. Já se na to moc těším. Co jsme to za sourozence, že spolu nestrávíme vůbec žádnej čas?“

a začala se smát. To byla sice blbost, protože jsme spolu strávili spoustu času, a to i navzdory času, ale asi protože jsme čtyřčata, tak jsme všichni cítili, že toho času je málo. Proto byly teď holky tak spokojené. S úsměvem jsem je obě pořádně objal a přitiskl k sobě. Holky se smály a všichni jsme spadli na zem. Byli jsme jedna hromada rukou a nohou, pěkně vysmátá hromada. To už přišla i Kamila. Ta se ještě převlékla z plavek do trička a krátkých volných šortek.

„ Vy jste jako malý. Takhle jste se po sobě neváleli už snad 5 let.“

Denisa na ní mrkla a řekla jí.

„ Tak se k nám přidej, jednou se zase můžeme chovat jako malí, nemyslíš?“

Kamila se se smíchem přidala k nám. Já byl úplně na zemi, takže teď jak na nás Kamča skočila, jsem na sobě cítil ještě větší váhu. Byli jsme v takové pozici, že jsem měl obličej těsně u Kamily a Denisin zadeček byl hned vedle nás. Kamča jí začala lechtat na nohou a Denisa se tak prohýbala, že se přitiskla svojí kundičkou přímo mně do obličeje. Nevím, jestli si to Denisa uvědomila, ale Kamila si toho hned všimla a jak byla ze mě pryč, tak na mě Kamča smyslně zavrtěla jazykem a podívala se směrem k Denisiným plavkám. Já jen zčervenal, ale chtěl jsem jí to oplatit a tak jsem začal zase lechtat Kamču. Ta se smála a házela sebou, až se dostala obličejem k Eviným kozičkám. Teď jsem na oplátku já na ní vyplázl pomalu jazyk a přejel jsem si s ním po rtech. A Kamila udělala to, co jsem nejméně čekal. Trochu posunula hlavou a stále se dívajíc na mě začala kousat Evu přes plavky do míst, kde tušila bradavku. Jen jsem vytřeštil oči. Kamila toho hned nechala a začala se smát. Ještě jsme se takhle všichni po sobě váleli, takže jsem zjistil, že Kamila pod svými šortkami, kterou jsou mimochodem hodně volné, nemá žádné kalhotky, párkrát jsem jí pohladil po její prcince a párkrát jsem pohladil po prcince i Evču. Mě už z toho všeho začal stoupat pták, a proto jsem ze sebe shodil Denisu, která byla zrovna nade mnou, a vstal jsem. Holky na mě tak smutně koukaly, ale taky vstaly. Vypadaly moc hezky. Kamča měla šortky zaříznutý hluboko do kundičky, takže její obrysy byly zřetelně viditelné, Evin horní díl plavek odkrýval kousek její růžové bradavky a spodní díl se jí posunul kousek na stranu. Ale nevšímaly si toho. Denisa s Kamilou odešly do svého pokoje a já zůstal s Evou sám. Jakmile za holkami zabouchly dveře, Eva si stáhla plavky a přejela si prsty po celém těle. Nakonec se její ruka usídlila na její kundičce. Já jsem se jí jen nevěřícně zeptal.

„ Teď? Teď bys chtěla šukat?“

Eva se zasmála, zakroutila hlavou, že ne, vzala plavky a úplně nahá vyšla z pokoje a šla do koupelny. Když se vrátila, hned jsem se jí zeptal.

„ To se nebojíš, že Tě uvidí holky?“

„ A proč, vždyť jsme se viděly kolikrát a navíc tady není máma, aby nám říkala, že nemáme chodit nahý po baráku.“

Eva se sklonila a začala hledat nějaké oblečení ve svojí skříni. Hledala níž a níž a její krásný zadeček se díky tomu nádherně vyklenul a její kundička pěkně svítila. Nemohl jsem od ní odtrhnout zrak. Náhle bouchly vedle dveře. Hned jsem se otočil zády k Evě a začal něco dělat na počítači. Hned se ozvalo klepání na našich dveřích a já se otočil na Evu. Ta hned řekla ‚dál‘ a já se otočil zpátky k počítači. Byla to Denisa. Jakmile otevřela dveře, začala se smát.

„ No, Eví, ty vypadáš.“

Eva totiž byla stále zalezlá ve skříni a hledala něco na sebe. Její zadeček a její dlouhé nohy byly to jediné, co koukalo ven.

„ No jak vypadám. Úplně stejně jako ty, ne?“

ozvalo se ze skříně.

„ No úplně stejně ne, ty nemáš ten piercing v jazyku. A to Ti nevadí, že je tady brácha?“

„ Vždyť se na mě nedívá. A i kdyby. Tak aspoň uvidí, jak vypadá pěkná holka, ne?“

zasmála se Evča. Denisa se na mě podívala a olízla si rtíky. Teď se ukázal piercing v jejím jazýčku, o kterém předtím mluvila. Eva pokračovala.

„ To já bych si nikdy jazyk propíchnout nenechala. Jestli budeš zase někdy chtít vypadat stejně, tak si ho musíš vyndat. Co vlastně potřebuješ?“

„ No, já jsem si chtěla půjčit něco na sebe. Můžu?“

„ Klidně.“

Denisa se na mě koukla, smyslně se usmála a sundala si vrchní díl plavek. Já jsem jen zvednul oči v sloup a otočil se k ní zády. V odraze v obrazovce jsem viděl, že Eva už se zvedla ze země a stále nahá drží v ruce nějaký kus prádla. Denisa k ní došla a přejela jí pohledem.

„ Ty fakt vypadáš stejně jako já, to je strašný. Ještě, že si barvím ty vlasy a mám ty piercingy.“

Teď jsem se otočil i já.

„Ty jich máš víc?“

„ Otoč se!“

vypískly najednou. Kde má ten další piercing? Nebo se jen přeřekla?

„ Tak máš jen jeden, nebo ne?“

„ Co Tě to tak zajímá?“

zasmála se. Takže jich má víc. Ať si to nechá. Dál jsem je sledoval v odrazu na monitoru. Už tam ale nic zajímavého nebylo. Eva přebrala nějaké oblečení a nakonec si Denisa vybrala nějaké šaty, oblékla si je a poděkovala jí tím, že jí políbila. Ještě než odešla, tak přejela rukou Evě přes bříško a možná i přes kundičku. To nevím, to jsem přes monitor neviděl. Jak za ní zaklaply dveře, tak jsem se otočil. Ten kousek prádla, který Eva vytáhla, byla sukně, kterou si akorát zapínala. Pak si na sebe ještě natáhla takové těsné bílé tílko, přes které byly nádherně vidět její růžově bradavky, a zatočila se.

„ Tak jak se Ti líbím?“

„ Jseš moc hezká, pusinko, to Ti přece nemusím povídat, ne?“

„ Díky moc.“

řekla a políbila mě. Šli jsme všichni dolů a udělali jsme si s holkama večeři. Potom jsme si zase pustili televizi. Denisa stále zívala a po chvíli nám řekla, že musí jít spát, protože minulá noc stála za nic. Kamila se tomu začala strašně smát a já nevěděl, čemu se směje. Podíval jsem se na Evu a ta taky nevěděla, co se děje. Zase jako včera jsme si vytáhli deku a dopadlo to tak, že jsem byl uprostřed, z jedné strany jsem měl Evu a z druhé Kamilu. Najednou jsem cítil, jak mi po kraťasech něco přejelo. Pak mi to trochu stáhlo kraťasy a vyndalo ven moje péro. Obě holky měly hlavu opřenou o moje rameno a obě jemně oddychovaly. Cítil jsem tu ruku, jak mi pomalu honí ptáka a nakonec zůstává na žaludu. Najednou jsem ucítil další ruku na koulích. Podíval jsem se na obě holky, ale obě se tvářily jako že nic. Ruka se z mých varlat pohybovala výš a výš, až se najednou dotkla ruky, která mi kroužila po žaludu. Obě ruce se prudce stáhly, ta z žaludu směrem ke Kamče, a ta, která mi přejížděla po koulích směrem k Evče. Holky se na mě prudce otočily, každá si všimla pohybu té druhé a tak obě vytřeštily oči a zalapaly po dechu.

„ Evo??“

„ Kamilo??“

Já vůbec nevěděl, jak z té situace vybruslit. Veškerá krev z mého mozku v tu chvíli proudila někde mezi nohama. Až Eva se ujala slova.

„ Tak, ty taky Kamčo?“

řekla třesoucím se hlasem. Kamila se slabě zasmála.

„ No, to jsem teda nečekala. A jak dlouho vy spolu něco máte? Víš, Eví, Jindra mě dneska na bazénu strašně krásně vylízal kundičku, to bylo naše poprvý. A co ty?“

„ No, ty jsi vypadala hodně spokojená, když jste se vrátili. To je pravda. A víš, my jsme spolu včera poprvý šukali.“

„ Včera? To si ze mě děláš srandu!“

„ Ne, Kamčo, fakt včera, přísahám.“

„ Tak, teď to vím, a jen aby nás obě zvládnul.“

zasmála se Kamila. Teď jsem se do toho konečně vložil já.

„ No o to se, princezničky, nebojte. To já zvládnu.“

„ A kdyby ne, tak my už bychom si o sebe taky mohly postarat, že jo Evčo?“

Holky se s tím faktem vyrovnaly opravdu rychle, a já už potřeboval úlevu od erekce. Vzal každou ségru za ruku a položil si je zpátky na péro. Obě se zahihňaly, ale udělaly to, oč jsem je mlčky požádal. Pod dotyky jejich šikovných prstíčků se mi pták zvětšil do obrovských rozměrů a byl tvrdý jako kámen. Dlouho je to ale nebavilo.

„ Tak jsme si Tě připravili a teď se předveď.“

Veškeré moje zkušenosti sice pramenily ze sexuálních zážitků, jejichž počet by se dal spočítat na prstech jedné ruky, a taky ze sledování různých videí na Internetu, ale i přesto jsem doufal, že svoje roztoužené sestřičky nezklamu. Tušil jsem, že se udělám celkem rychle, a to se potvrdilo. Popadl jsem Evu za boky a čelem k sobě ji narazil na moje kopí. Ale po necelé minutě to na mě přišlo a moje sperma bylo venku. Jakmile Evča cítila, jak do ní stříkám, okamžitě ze mě seskočila a chtěla si strčit můj stříkající penis do svojí hladové tlamičky. Ale Kamila byla rychlejší. Hned jak jsem z Evy vyklouzl, už jsem cítil, jak mě pohltila její horká pusinka a jak ze mě vysává všechno moje sperma. Eva se k ní okamžitě přidala a obě sestřičky si předávaly mého ptáka z úst do úst jako nějaké lízátko. Když ho konečně dočista olízaly, Kamča se rozhodla, že musí ještě vyčistit Evinu kundičku. Eva si lehla na záda, doširoka roztáhla nohy a čekala, co bude. Kamila jí zabořila obličej mezi její opálená stehna, roztáhla jí její temně rudé závojíčky a přisála se na ní svými ústy. Eva blaženě vzdychala. Jak si Kamča užívala lízaní Eviny kundičky, přeplněné jejími šťávičkami a mým spermatem, svůdně při tom kroutila svým nádherným zadečkem. Moje péro neztratilo nic ze své předchozí připravenosti, a proto jsem ho ihned přiložil k růžové a roztažené štěrbince mojí blonďaté sestřičky Kamily. Pomalu jsem do ní pronikal a cítil jsem, jak se její poševní svaly roztahují. Svoje vzrušení vyjadřovala tím, že náruživě lízala Evčinu kundičku. Ta se položila na bok a zvedla jednu nohu do vzduchu, aby tak usnadnila Kamče přístup. Já mezitím zajel celou délkou do Kamily. Nejprve jsem se pohyboval velice pomalu, protože její velice těsná pička neumožňovala nějaké extra rychlé pohyby, ale přece se pomalu přizpůsobovala, a já tedy mohl zrychlovat svoje pohyby. Jak jsem zrychloval, Kamila přestávala lízat Evu a začala nad její kundičkou slabě sténat. Eva se ale nechtěla připravit o potěšení, a proto si přimáčkla Kamilinu blonďatou hlavu silně do klína, čímž tak umlčela její sténaní. Kamila, nemohouc se hlasitě projevovat, vyjadřovala svůj stav vzrušení tím, že prudce vrážela jazyk do Eviny kočičky a naléhavě její kundičku líbala a tvrdě ji sála. Já držel Kamču za boky a prudce do ní vrážel. Po prvním vystříku jsem nyní cítil, že vydržím dost dlouho. Jestli je stihnu ošukat obě, jsem nevěděl jistě, ale dneska v noci určitě nebude nikdo z nás usínat neuspokojený. Naklonil jsem se trochu dopředu, abych dosáhl na Kamčina ňadra. Silně jsem její pevné polokoule promnul rukama a zakroutil jsem jí bradavky. V této poloze jsme strávili přibližně čtvrt hodiny, než jsme se rozhodli ji změnit. Důvodem pro změnu byl Kamilin orgasmus. Moje klouzání v její kluzké kundičce bylo na ní moc, a ona se začala strašně chvět. Nepřestala přitom ale pohybovat svým štíhlým tělem proti, ani neustala v lízání Eviny prcinky. Když se udělala, tak se otočila na záda, aniž nechala můj penis vyklouznout ze svojí štěrbinky, a pohyby pánve směrem vzhůru začala opět uspokojovat svoje touhy. Rukama si přitáhla Evu k sobě a ta si sedla obkročmo na její hlavu. Teď jsme seděli s Evou oba na Kamile a koukali se navzájem do očí. Vzdychající Eva se na mě usmála, a pak se ke mně naklonila, abychom se mohli políbit, a náš sourozenecký trojúhelník byl tak kompletní. Eviny černé vlasy se kroutily mezi našimi obličeji a její oči zářily radostí. Uvolnily jsme naše ústa a Eva mi zašeptala.

„ Pořádně ji vyšukej, pak z ní vylížu celou Tvoji dávku a nakonec si užijeme spolu.“

Jen jsem jí přikývl hlavou a pokračoval v šukání Kamily. Ta, pomocí svojí šikovné pusinky, brzo přivedla Evu k orgasmu a ta z ní vyčerpaná odpadla. Kamila ke mně natáhla ruce a já teď ležel přímo na ní. Jen naše boky se hýbaly proti sobě. Na jejím obličeji jsem cítil vůni Eviny sladké buchtičky, a tak jsem jí pečlivě očistil celý obličej. Chuť Eviných šťáviček na Kamčině obličeji mě přiváděla k šílenství a také mě přivedla ten večer už ke druhému stříkání. Naplnil jsem sestřinu kundičku až po okraj svým spermatem. Jak Kamila ucítila, jak v ní stříkám, nevydržela to a udělala se taky. I přes další stříkání mi ale pták stále krásně stál a já tedy využil Eviny nevyužité kundičky. Ležela zrovna na břiše a oddychovala. Já se na ni vrhnul a vrazil ji stále tvrdého čuráka hluboko do její uvolněné pičky. Chvíli jsem byl já ten nahoře, ale už jsem si potřeboval trochu odpočinout a tak jsem se otočil na záda a Evča se tím pádem ocitla na mě. Užívala si to, mohla si určovat tempo a hloubku zasunutí mého penisu do její štěrbinky. Kamča ležela vedle nás a vzpamatovávala se ze svého orgasmu. Prstíky si zastrkávala do své vyšukané kundičky, pokaždé si na ně nabrala moje sperma smíšené se svými šťávičkami a pak si prsty dočista olízala. Takhle se čistila po celou dobu mého šukání s Evčou. Eva na mě chvíli prudce skákala, potom zpomalila a jen na mě pomaloučku klouzala, každý její pohyb byl jiný než pohyb předchozí. Já se brzy vzpamatoval a opět jsem převzal iniciativu. Lehl jsem si na bok, Evu jsem si položil před sebe a ze zadu do ní zasunul ptáka. Rukou jsem jí ještě stačil dráždit poštěváček a brzy jsem ji přivedl k dalšímu orgasmu. Kamila, která si stále čistila svojí prcinku, se k ní po čtyřech přiblížila a lehla si na bok vedle ní. Ale tak, že každá měla hlavu mezi nohama té druhé. Klasická sesterská 69. Já už jsem byl dost unavený, a proto jsem nechal sestřičky, ať si užívají svoje lesbické hrátky a vydal se do svého pokoje, abych se taky trochu vyspal.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Má neteř, Štěpánka a já

  24. 2. 2006Neznámý autor

Vrátila jsem se domů zcela netradičně brzo odpoledne a už před domem se mi zdálo, že je někdo v domě. Nechala jsem auto stát na dvoře a vešla jsem bočním vchodem dovnitř. Houkla jsem něco na pozdrav, ale žádná odpověď. Ani jeden z našich prázdninových návštěvníků se neozýval. Dole v hale ani v pokoji nikdo nikde, tak jsem vyrazila opatrně nahoru. Všelicos se mi začalo honit hlavou, ale když už jsem...  celá povídka...
Kategorie: lesbičky, Grupáč, Lesbičky, Prstění, Orál

Kupování podprsenky se strýčkem

  12. 10. 2021jentaknekdo

Linda byla šťastná, že může strávit léto se svým strýcem Ríšou. Byl to její oblíbený strýček, protože ji vždycky rád viděl. Byl milý, zábavný a také hezký. Kdykoli se na ni podíval a objal ji, vždycky se cítila tak výjimečně. Když její otec měl odjet do Jižní Ameriky, aby tam dohlížel a pomáhal při rozběhu nové pobočky nadnárodní firmy, u které pracoval, a matka se rozhodla, že pojede s ním, Linda...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Orál, První sex, Teen

Chůva

  2. 12. 2012Neznámý autor

Marek se narodil do velice bohaté rodiny, která vlastnila několik luxusních nemovitostí, takže byl obklopen přepychem. Bohužel oba jeho rodiče byli velice vytížení lidé, takže na malého synka neměli moc čas. Od dětství Marka v podstatě vychovávala taková chůva. Jmenovala se Gabriela a jeho rodičům se asi to vznešené jméno líbilo. Byla s ním celé dny, vlastně Marek ani nevěděl, jestli má nějaký soukromý...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Zralé ženy, Šukačky, Mix

Všední záležitosti

  18. 5. 2024Skálinka

Tahle poloha byla pro Hildu velmi nepohodlná. Původně ležela na zádech, jen tak ve velmi úsporných plavkách, trochu stranou od bazénu a snažila se opalovat. Najednou k ní přišli dva kluci, co chodili do vedlejší třídy, ale znala je nejen ze základky, ale ještě i ze školky. Každý si lehl z jedné strany dost těsně vedle ní, samozřejmě jí přilehli obě ruce, až se nemohla vůbec hnout. „Hele, dívčino,“...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál, Párty, Grupáč