Erotické povídky

Autor povídky:

laura

Kategorie:

Další povídky od laura:

Vloženo: 13. 12. 2011

Story VII

Pomalu jsem se probudil a uvědomil jsem si, že vedle mě někdo leží. Když jsem otevřel oči, uviděl jsem Denisu, jednu z mých tří sester. Všem čtyřem je 15 let a právě trávíme začátek prázdnin, zatímco naši rodiče jsou na dovolené. Já a stejně tak i Denisa, která spala hned vedle mě, jsme byli nazí, v noci jsme si spolu totiž užívali sourozenecký sex. Teď jsem měl klasickou ranní erekci, a tak jsem se rozhodoval, co s tím udělám. Honění jsem zavrhl hned na začátku, to by byla škoda. Nechtělo se mi ale budit Denisku, která měla na tváři nevinný výraz. Rozhodl jsem se, že vstanu a půjdu se podívat po Evě a Kamile, dalších dvou sestřičkách. Jak jsem vylézal z postele, zavadil jsem o Denisu, která se tím pádem probudila. Protáhla se jako kočka a zeptala se mě.

„Kam jdeš?“

Usmál jsem se a odpověděl jí.

„Teď už nikam.“

a lehnul jsem si zpátky k ní. Začali jsme se líbat a navzájem jsme se hladili. Při každém dotyku mi penis tvrdnul a za chvíli byl jako kámen.

„Můžu si šáhnout na tvoje péro, bráško?“

Mlčky jsem přikývnul. Denisa se natáhla a přejela špičkami prstů od kořene mého čuráka až ke krví nalitému žaludu. Když cítila, jak v něm tepe krev, jemně zasténala. Natáhl jsem ruku a přejel jsem dlaní přes její rozkrok. Její pička vypustila krémovou loužičku na moji ruku. Hladil jsem ji a mačkal, cítil jsem, jak se lístečky její kundičky rozevírají a její poštěváček se nalévá krví. Leželi jsme tam v posteli, bratr a sestra, a navzájem se uspokojovali. Denisa vzala můj penis do ruky a pomalu po něm přejížděla a žalud mi začal růst a zvětšovat ještě víc. Moje prsty mezitím cestovaly po její vlhké kundičce, aby nakonec promnuly její růžový poštěváček.

„Můžeme se navzájem vyhonit, co ty na to?“

navrhla Denisa. Jakmile jsem jen přikývl hlavou, že souhlasím, přitiskla se ke mně a přimáčkla si můj horký penis ke svému plochému bříšku. Moje koule se tlačily proti její hladké kundičce. Denisa pomalu sjížděla dolů, takže můj ocelově tvrdý čurák pomalu přejel přes její hladké bříško, až nakonec skončil přesně mezi sestřinými oblými ňadry. Vytáhnul jsem ruku z její kundičky a sednul jsem si na kraj postele, zatímco Denisa si klekla mezi moje nohy. Její prsty prozkoumávaly moje péro a koule, vypadalo to, že úplně zapomněla na svoji vlastní kundičku, a jediné co chtěla, bylo moje horké sperma.

„Uděláme to jinak, prvně já Tebe a pak ty mě, to bude lepší.“

Zavrtěla se a její pevná prsa mezi sebou svírala můj pulsující penis. Vydechl jsem a pohnul jsem pánví dopředu, čímž můj pták vklouznul dál mezi její prsa. Položil jsem jí ruce na ramena a sestřička zavrněla jako kočka.

„Šukej mě mezi prsa, bráško, moc to chci.“

Můj čurák vyklouzl ze sevření jejích ňader a pomalu se sunul výš, až jsem se žaludem dotýkal jejího něžného krku. Denisa naklonila svůj roztomilý obličej dolů a zírala na růžovou špičku mého nateklého čuráka. Teď jsem se trochu vrátil, takže můj penis zmizel mezi jejími ňadry a poté se zase vrátil k jejímu krku, zanechal tak vlhkou cestičku, která vedla od jejích prsou až téměř k obličeji. Denisa si olízla rty a já cítil její horký dech na svém hořícím penisu. Ten byl již celý pokrytý vlhkou tekutinou a Denisa se nad ním zalykala nadšením a vzrušením. Toužil jsem po jejím jazýčku, stejně jako ona určitě toužila po tom, až jí roztáhnu nohy a zabořím mezi ně svůj obličej. Znovu jsem se pohnul penisem blíž k jejímu obličeji, hebká kůže jejích ňader hladila mého čuráka. Denisa, která nyní velice těžce dýchala, velice pravděpodobně cítila aroma, které vycházelo z mého promočeného žaludu.

„Bráško, můžu si líznout?“

zašeptala a podívala se na mě s výrazem plným touhy a vášně. Pak se zasmála, vyplázla svůj mrštný jazýček a přejela s ním přes svoje rudé rty.

„No jasně ségra, cokoliv jen budeš chtít.“

vydechnul jsem, hlava se mi točila, všechna krev z ní už byla nejspíš někde úplně jinde. Její červená hlava klesla, až se bradou dotýkala své hrudi. Já se trochu stáhnul, abych mohl vzápětí přiblížit ptáka k jejím dychtivým rtům. Deniska vyplázla jazyk a objela s ním žalud mého krví nalitého penisu. Trhnul jsem sebou, jako kdybych dostal šok, když jsem ucítil její jazyk. Denisa toužebně vydechla.

„Hmm, mňam, tohle mi moc chutná.“

Zdála být se nadšená jako malá holčička, která dostane něco, po čem moc touží. Neustále jsem jí šukal mezi její prsa a ségra přejela svým šikovným jazýčkem přes můj penis pokaždé, když byl v dosahu jejího obličeje. Vzala si prsa do dlaní, zmáčkla je k sobě, zatímco můj pták stále projížděl útulnou skulinou mezi sestřinými ňadry a její hbitý jazýček se stále míhal na mém naběhlém čuráku.

„Chceš mi vystříkat pusinku, bratříčku?“

zeptala se mě totálně propadlá rozkoši. Tekutina vytékající z mého penisu a signalizující blížící se orgasmus jenom povzbuzovala její chuť a touhu a Denisa dychtila po plné dávce, která už se vařila v mých varlatech. Zkoušel jsem promluvit, ale nešlo to. Ségra mě sledovala skrze svoje dlouhé řasy. Určitě by se smála výrazu v mém obličeji, kdyby právě neslintala blahem. Její rty se pomalu rozevřely a dlouhá slina skápla na můj žalud.

„Tak co, uděláš se mi do mojí pusinky? Obarvíš mi moje mandle na bílo?“

sténala. Znovu začala lízat můj penis, stále si ho ještě ale nevstrčila do úst.

„Chceš použít mojí nenasytnou pusu jako píču, brácha? Jo? Tak mě pořádně šukej do pusy!“

Vjel jsem ptákem blíž k jejím ústům, její čiperný jazýček omýval můj žalud. Ještě jeden pohyb a moje rozpustilá sestřička pohnula hlavou tak, že můj kluzký pyj zajel mezi její nateklé rty.

„ÁÁÁÁ“

toužebně vydechla a začala sát můj penis. Její tvářičky se nafoukly, její rty se roztáhly a obejmuly můj tlustý penis. Její sání bylo daleko více vzrušující než lízání, ale brzo začala lapat po dechu, protože nechtěla pustit můj penis ze svých hladových úst. Zajížděl jsem do její ochotné pusinky, každý příraz byl hlubší a hlubší. Polovinu mého tvrdého ptáka měla v ústech, když začala sát ještě víc. Myslel jsem, že se snad zblázním. Její rtíky ve mně vzbuzovaly skvělé pocity, takže jsem nevnímal nic, jen červenou hřívu jejích vlasů, jak sebou háže na mém penisu. Její jazýček, který se mihotal jako blesk, začal olizovat mojí uzdičku, ani její rty neustávaly v sání. Z její šikovné pusinky mi začaly pulsovat žíly. Tohle se nedá dlouho vydržet. Nateklé koule už mě dost bolely, jak je mačkala Denisiny úžasná ňadra. Musel jsem je z toho dostat, tak jsem zajel ptákem tak hluboko do jejího rozkošného krku, jak jen to šlo, až se moje varlata dostala k její bradě. Ségra se asi po půl minutě začínala dusit, takže si můj penis vytáhla z krku, a začala se na něj nabodávat tak, že byl jeho obrys vidět skrz její červené tvářičky. Celkem jsem se divil, že jsem ještě nestříkal, protože tohle bylo něco. Její sliny, smíchané s tekutinou, která nepřetržitě v malých vytékala z mého penisu, jí stékaly po bradě, přes krk na její krásná prsa a dokonce až na moje nohy. Denisa si povytáhla můj penis ven z pusy, takže uvnitř zůstal pouze žalud.

„Stříkej, moc prosím, stříkej. Vystříkej se mi do pusy, ať můžu spolykat všechno tvoje sladký sperma.“

Její komentáře na mě působily neuvěřitelně. Cítil jsem, že už to nebude dlouho trvat a její přání jí můžu vyplnit. Vrazil jsem jí proto celého ptáka do její zpátky do její tlamičky, jak jen nejhlouběji to šlo. Můj obrovský rudý žalud mojí drahé sestřičce zacpal pusu a zůstával hluboko v jejím jícnu, což ji udržovalo ve stavu téměř šílené rozkoše.

„Dělej, udělej se mi do pusy. Já chci všechnu tu tvojí zkurvenou smetanu!“

naříkala, jen co si vytáhla můj penis z úst. To se ale hned cítila beznadějně prázdná, tak ho zase zastrčila zpět. Její hlava se házela na mém penisu, vjíždějícím hluboko do její stále hladové a nenasytné pusinky. Ruce, kterými jsem ji držel za vlasy, mi najednou ztuhly.

„Už to bude, ségra, připrav se na to.“

„Jo, jo, JOOOO!!“

zalapala po dechu a dychtivě se přisála na můj nafukující se penis. Koule mi vybouchly a proudy spermatu zmáčely vnitřek její nádherné pusinky. Ani jeden z nás netušil, kolik toho může být a že toho bylo. První výstřik trefil spodek jejího krku, druhý jí zmáčel jazýček a rozechvěl její chuťové buňky, třetí zasáhnul patro její pusinky a stále jsem stříkal. Denisa polykala, ale nepomáhalo to, protože sperma jí z koutků úst vytékalo a stékalo jí přes bradu dolů na její kulatá prsa. Penis jí vypadl z úst a další dva výstřiky pokropily obličej, než stihla polknout a znovu se na něj přisát. Ještě přišlo několik dalších výstřiků, ale mě se začínala chytat závrať. Vytáhnul jsem ho z její vášnivé pusinky a přišli poslední tři. Dva jsem nasměroval na její prsa a poslední na její vyplazený jazýček. Sestřičce to ale nestačilo, strčila si můj penis opět do úst a začala ho jazykem čistit. Ještě z něj svými rozkošnými rty vytáhla pár kapek spermatu, ale to už byl konec. Vůbec ale nebyla zklamaná. Stále mě kouřila, vychutnávala si mojí chuť a velikost. Přestala sát, olizovala mi žalud jako lízátko a dívala se mi při tom do očí. V těch jejích zářila radost, uspokojení a touha po dalším spermatu. Pták mi začal měknout, zmenšoval se a vypadnul jí z úst. Denisa si nabrala prstem sperma, které přistálo na její růžové bradavce, a pomalu si prst olízala. Pak se na mě usmála a řekla mi.

„Strašně ráda polykám tu tvojí smetanu. Nechápu, proč jsem ti ho nevykouřila už dávno.“

Olízla si rty a nahnula se blíž ke mně. Vzala mi ptáka znovu do pusy a začala mě znova nádherně kouřit. Ačkoliv jsem právě stříkal, cítil jsem, že přestávám měknout. Lehnul jsem si na záda a užíval si ten pocit. Jak jsem si lehnul, Denisa mě nepustila z pusinky a stále klečela na zemi, teď se jen prohnula v zádech a vystrčila zadeček do vzduchu. Šťastně mě sála a můj penis se začal opět zvětšovat. Přerušila na chvíli svoje kouření a zeptala se mě.

„Chceš se udělat ještě jednou, brácha?“

Na znamení odpovědi jsem jí přejel ptákem přes její rudé rty.

„Když tě teda ještě jednou vykouřím, vylížeš mi potom mojí kundičku?“

zasténala.

„Určitě, všechno, co si řekneš.“

„Já doslova miluju kouření a teď když vím, že můj bráška není vůbec proti, spolu můžeme pořád šukat.“

Jen jsem zasténal a strčil jí ptáka hlouběji do úst. Její rozkošná ústa mě něžně objímala, nezapomenutelný pocit. Jak byla Deniska posedlá mým čurákem, ani si nevšimla, na rozdíl ode mě, že se dveře pomalu pootevřely a dovnitř nakoukla Evča. Denisa nevnímala svět kolem sebe, chtěla znovu mojí erekci, aby mohla všechno moje sperma poté spolykat. Naše sestra, Eva, se pomalu přibližovala k Denisčinu vrtícímu se zadečku. Klekla si za Denisu, vyplázla jazyk a projela jím celou její štěrbinku, od poštěváčku až k prdelce. Denisa vykulila oči.

„ÓÓÓ“

bylo všechno, na co se vzmohla.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Monolog svůdníka

  4. 6. 2013Neznámý autor

Spal jsem už s asi osmdesáti ženami a nestydím se za to. Proč bych taky měl? Jak se říká, když fena nedrží, pes nemrdá. A mně ochotně podržely všechny ty desítky dívek a žen, panen i pořádně projetých zralých dračic. Asi jsem na to měl dobrou taktiku, můžu totiž o sobě říct, že ženy prostě znám. Vím, jak na ně mám působit, vím, co jim mám říct, aby přede mnou doslova roztály. S každou další, kterou...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Šukačky, Prstění, Mix

Návštěva kina

  30. 1. 2016jpepes

Toho dne dávali v kině opravdu dobrý film. Romantický. Chlap je sice divný, když jde na něj sám, ale mně nic jiného nezbývalo. Snímek byl pokračováním komedie o lásce a moc se mi líbil, jenže s kým na něj jít, když momentálně nikoho nemám. Jsem zoufalec. Po zakoupení lístku a příchodu dovnitř mě pozdravil mladý uvaděč a usadil na místo. Sál byl úplně prázdný, jen v páté řadě seděla osamělá žena. Drobnější,...  celá povídka...
Kategorie: Bisex, Prstění, Voyeur, Mix

Sexuální orgie

  29. 7. 2009Bobina

Po absolvování gymnázia a nepřijetí na vysokou školu jsem přijala nabídku jedné soukromé firmy v Praze. Bohužel pro začátek jsem neměla dost financí na pronájem bytu a tak jsem přijala nabídku své vzdálené sestřenice, se kterou jsem trávila skoro každé prázdniny u babičky a která vlastnila vlastní byt, kde mi nabídla k užívání jeden pokoj. Darja byla o 5 let starší, a už od mých 13 let mne brala jako...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Grupáč, Zralé ženy, Orál

Noční sex na vyšetřovně

  2. 12. 2012Petr19k

Byl jsem zrovna v nemocnici na operaci se slepákem. Pracovala tam jedna hezká sestřička Bobina. Bobina byla krásná bruneta s obličejem jak obrázek. Zamiloval jsem se do ní hned na první pohled. Sloužila noční před mým odjezdem. Ten večer jsem na ni myslel jaká je v posteli a u toho jsem si pod peřinou honil kládu. Když už jsem cítil, že se pomalu blíží vyvrcholení, otevřely se dveře a v nich stála...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Orál, Striptýz, Zralé ženy, Šukačky