Erotické povídky

Autor povídky:

laura

Kategorie:

Další povídky od laura:

Vloženo: 13. 12. 2011

Story II

Druhý den ráno jsem se probral a říkal jsem si, jaký jsem měl krásný sen. Zdálo se mi, že jsem včera celý večer prošukal s Evou, svojí sestrou. Je nám oběma 15, jsme ze čtyřčat, takže jsme si byli vždycky blízko. Ale tohle se mi zdálo trochu moc. Něco vedle mě se najednou pohnulo. A já zjistil, že neležím v posteli sám. Horečně jsem přemýšlel. Jak jsem si lehl, Evča si asi lehla za mnou, a proto jsem měl takový erotický sny. Rodiče jsou na dovolené a Kamča s Denisou, naše další dvě sestry, strávily noc u nějaké kamarádky. Denisa a Eva jsou jednovaječná dvojčata. Obě mají dokonale stejnou dokonalou postavu, stejné oříškově hnědé oči, stejně nekonečně dlouhé opálené nožičky. Dřív, když byly mladší, tak se oblékaly stejně a snažily se, aby je nikdo nerozeznal. Ale pak jsme se s Deniskou dostali na gympl, a holky uznaly za vhodné, že ten jejich oblékání je už opravdu na nic, když už spolu nesedí v lavici, a každá si šla vlastní módní cestou. Taky se nějak pohádaly, protože měly pokoj spolu a já byl s Kamilou. Takže teď je Evka se mnou a Denisa s Kamčou. Asi před rokem to bylo nejhorší, to vůbec nevypadaly jako sestry, ale teď už se nějak zklidnily. Někdy si zase berou stejné oblečení, ale teď už není těžké je rozeznat, protože Denisa si začala barvit vlasy. Zkusila všechny možný barvy, ale nejvíc se jí líbí červená.

Tělíčko vedle mě se zase začalo vrtět a já jsem ke svému zděšení zjistil, že jsem spal bez pyžama. Evča vedle mě si něco povídala a já se rozhodl, že pomalu a potichu vstanu a obleču se. Ale najednou jsem cítil něčí ruku na svém penisu. Moje to nebyla, to jsem věděl stoprocentně. Takže to musela být Eva. Nebo že by se mi to nezdálo? Že bychom opravdu v noci spolu něco měli? Celý zmatený jsem přemýšlel, co se vlastně stalo a ani jsem si nevšiml, že Evčina ruka mě pustila, ale místo toho jsem najednou cítil něco vlhkého a teplého. Vyděšeně jsem strhnul peřinu na stranu a jen jsem sledoval, jak sestřina si nenasytná tlamička vychutnává můj penis. A jako jindy i ten den jsem měl klasickou ranní erekci. Bez dechu jsem sledoval, jak mě její šikovný jazýček olizuje po celé délce, jemně mě kousala do koulí, pak si je vsála do pusy a moje péro vzala do ruky. Začala mě pomalu honit, pustila moje koule a jazykem přejela po celé délce moje kopí a zastavila se až u žaludu. Trošku do něj kousala a pak na chvilku zvedla hlavu a podívala se na mě. Když viděla, že ji sleduji, odtáhla se od mého penisu a zasmála se na mě.

„ Nazdar, bratříčku, tak jak ses vyspal?“

Já už se během jejího kouření zorientoval a došlo mi, že se mi o sexu nejen zdálo, ale že jsem ho musel i zažít. Jen jsem jí ukázal zdvižený palec, jakože se mi to líbí a natáhl jsem se po jejím tělíčku. Eva mě ale zastavila.

„ Já už to všechno naplánovala. Teď tě vykouřím, pak se půjdeme vysprchovat, najíme se a potom se uvidí.“

Při slově ‚uvidí‘ se na mě lascivně podívala a mě bylo jasné, co „potom“ budeme dělat.

„ Dobře Eví, to beru. Tak pěkně pokračuj.“

A začal jsem se smát. Eva se taky smála, ale nepřestávala s honěním mého čuráka. Já už jen zavřel oči a vychutnával si její nádhernou ruční práci. Když už jsem byl skoro před výstřikem, tak jsem ji na to upozornil a sestřička mě hned přestala kouřit. Já si proto začal honit, ale ona mě zastavila.

„ Ty bys furt jen honil, no a pak z Tebe nic nepoteče. Já si Tě musím šetřit.“

„ Ale prosimtě, vždyť jsem měl celou noc na doplnění zásob.“

Jen se zasmála, ale byla neústupná.

„ Potom se uděláš, až potom. Teď si dáme sprchu.“

Máme dvě koupelny. Jednu v přízemí a jednu v patře. V patře jsou kromě koupelny i ty dva pokoje, takže jsme šli do horní sprchy. Je sice menší než ta dole, ale čekali jsme proto víc zábavy. Pustili jsme vodu, a když byla správná teplota, tak jsme se namydlili. Evča začala. Nejvíc si všímala mého penisu, který pořád stál pěkně v pozoru a já si užíval její umývání. Když ho pořádně umyla, v rychlosti mě pokouřila a rychle vstala, aby mě informovala o tom, že taky potřebuje umýt. Nejprve jsem ji ke mně otočil zády. Celou horní polovinu jejího tělíčka jsem pořádně namydlil a pak jsem její opálená záda pěkně promasíroval. Postupně jsem klesal níž a níž, až jsem skončil u jejího kulatého zadečku. Vrtěla a kroutila s ním, ale nakonec se opřela rukama o zeď, ohnula se, já si kleknul za ní, takže jsem měl její půlky přímo před sebou a hezky jsem si s její kulatou prdelkou pohrál. Ségra jen vrněla. Když jsem pak přejel prstem přes její análek, jen vydechla. Pořádně jsem jí roztáhl zadeček a nasměroval proud vody přímo na její sevřenou dírku. Eva vypískla a vykroutila se mi.

„ Už dost. Už nech můj zadeček na pokoji.“

„Dobře, dobře, už ti dám pokoj. Ale teď ti musím umejt zbytek, takže se zklidni.“

Opět se ke mně otočila zády a já jí začal mydlit nohy. Nejprve stehna, pak lýtka. Nakonec postupně ohnula nejprve jednu a pak druhou nohu, abych ji mohl umýt i chodidla. Když jsem s tímto skončil, otočila se ke mně, abych ji mohl umýt zepředu. Začal jsem od nohou. Když jsem se dostal k jejím stehnům, hezky dlouho jsem mýdlem přejížděl po vnitřních stranách jejích stehen, a jak jsem postupoval výš, tak začala roztahovat nohy, abych měl přístup i k její růžové prcince. Měla ji úplně vyholenou, ani jeden chloupek. Její vnější rtíky se jemně rozevíraly a odhalovaly její vnitřní závojíčky a její poštěváček. Jemně jsem ji po něm přejel prstem a Evě se zachvěla kolena. Tak jsem jí projel prstem po celé délce její štěrbinky a ségra začala sténat. Když jsem prstem znovu zaútočil na rtíky její kundičky, chytila mě rukama za hlavu a přitáhla si ji k sobě nahoru. Začali jsme se vášnivě líbat. Naše jazyky se vzájemně proplétaly, voda na nás padala.

Popadl jsem Evu za boky a chtěl jsem do ní vjet svým nateklým penisem, ale najednou zaznělo bouchnutí hlavních dveří. Koukli jsme na sebe a já vyskočil ze sprchy, popadl jsem osušku, vylétl z koupelny a vběhl jsem do svého pokoje. Tam jsem se v rychlosti utřel a začal se rychle oblékat. Srdce mi bušilo nesmírnou rychlostí. Co kdyby nás někdo chytil? Jak bychom to vysvětlili? Zezdola jsem slyšel hlasy, a tak jsem poznal, že Kamila a Denisa už jsou doma. Nic nevěděly, a pokud na sobě nedám já ani Eva nic znát, nic se nemusí dozvědět. Co nemusí, ale nesmí! Nesmí se to dozvědět. Ani ony dvě, ani nikdo jiný. To by byla katastrofa. Musel jsem se prostě chovat jako normálně. Oblékl jsem se a šel jsem dolů, abych se s nimi taky pozdravil. Něco si šeptaly a jak mě uviděly, že jdu po schodech k nim, okamžitě s tím přestaly.

„ Tak jak jste se měly, princezničky? Dali vám najíst a napít?“

Denisa jen zakroutila hlavou a řekla.

„ Kdy ty prosimtě vyrosteš? Nejsme malý děti.“

Pak se ale zasmála a objala mě.

„ Ale to jseš prostě celej ty. Všichni prostě nemůžou bejt normální, co?“

Kamila se jen smála a jak mě Denisa pustila, objala mě taky.

„ Ráda Tě vidím, bráško, jestli ty ses tady nebál sám. Eva byla určitě někde chlastat, tak jsi tady byl sám, co?“

Teď jsem nevěděl co říct. Až budou mluvit s Evou, určitě se jí zeptají, co dělala v noci. Ať řeknu cokoli, nevím, jak pak zareaguje na stejnou otázku ona. Takže jsem na to radši vůbec nereagoval a radši jsem se zeptal.

„ A co dneska, co budete dělat? Zase nějaká girl’s night?“

Denisa se protáhla a odpověděla mi.

„ Já se musím pořádně vyspat. Byly jsme vzhůru asi do šesti hodin a teď jsem úplně mimo.“

A odkráčela po schodech nahoru.

„ Já aspoň vím, kdy přestat. Tak jsem se trochu vyspala. Asi si odpoledne půjdu zaplavat. Nepůjdeš se mnou, brácha?“,

zeptala se mě Kamila. Ona je dost sportovní typ. A snaží se nás ostatní přesvědčit, abychom se k ní přidali. Jednak kvůli našemu zdraví a jednak, protože ji nebaví běhat samotnou. Já s ní někdy chodím běhat, plavat, anebo zajdeme do posilovny. Kamila je povahově trochu jiná než Eva s Denisou. Normálně je určitě klidnější, ale když má v krvi víc adrenalinu, tak je pak k nezastavení. Nemusí ale být, na rozdíl od svých dvou sestřiček, vždycky a za každou cenu středem pozornosti. Docela dost si spolu rozumíme, vydržíme si hodiny povídat o úplných blbostech. Kamča je pěkná blondýna s modrýma pronikavýma očima, pěkně vykrojenými růžovými rtíky, a s suprovou postavou. Sice sportuje, ale nepřehání to, takže její tělo má moc pěkný tvar. A ačkoliv tráví venku asi nejvíc času, je z naší rodiny nejméně opálená.

„ Ty jseš nějak mimo, posloucháš mě vůbec!? Ptala jsem se Tě, jestli si se mnou půjdeš odpoledne zaběhat!“

Zase jsem přemýšlel o ní, a vůbec nevnímal, na co se mě ptala. Sám ale nevím, jestli teď, potom co jsem si s Evou tak pěkně užíval, snesu pohled na nějaké další dívčí tělo. A musím počítat s tím, že bude v plavkách, takže mi bude vystavovat mému zraku svoje úchvatná prsa, štíhlé a dlouhé nohy a roztomilý zadeček. To mi z toho bude celou dobu stát péro.

„ Víš, Kamčo, já se ještě rozhodnu. Teď máš ráno, a co bude odpoledne, to ještě nevím.“

„Ráno??? Vždyť je skoro půl jedenáctý. Já ti dám ráno. Ty jsi teď vstával, že jo.“

Začal jsem se vykrucovat.

„No víš, já jsem…“

„ Nic mi radši neříkej. Já nechci nic vědět. To jsi určitě seděl celou noc na netu a dělal tam bůhvíco.“

Začala se smát, asi si myslela, že jsem koukal na nějaký porno, nebo co.

„Mysli si, ségra, co chceš, já se jdu najíst.“

Šli jsme do kuchyně a udělali si nějaký jídlo. Za chvíli se k nám přidala i Eva, měla na sobě jen ručník, který ji končil kousek pod zadečkem. To ale u nás doma nebylo nic neobvyklého. Hned se začala s Kamčou bavit, řešily nějaký blbosti, a já si raději začal číst Lidové noviny. Než poslouchat jejich řeči, to je stokrát lepší vědět, co se děje ve světě. Najednou bylo podezřelé ticho, a když jsem se na ně přes okraj novin podíval, začaly se obě chichotat. Eva na mě mrkla a začala si neznatelně přejíždět rukou přes prsa. Doufám, že si naše noční dobrodružství nechala pro sebe. První byla hotová s jídlem Kamila. Zvedla se a řekla nám.

„ Dneska je nádobí na Denise, tak ať to pak všechno umyje. Já jdu běhat a ty si zatím rozmysli, jestli pak zajedeme na bazén. Samotný se mi tam moc nechce. Tak se mějte.“

„Čau.“

„Zatím.“

Dokud jsme si nebyli jisti, že je určitě pryč, jen jsme seděli u stolu a koukali na sebe. Potom se Eva pomalu zvedla ze židle a přešla ke mně. Naklonila se ke mně a začala mi šeptat do ucha.

„ Chudáčku, já jsem se ve sprše třikrát udělala a přitom jsem celou tu dobu myslela na Tebe. Musíme to teď dohnat, než se Kamča vrátí.“

„Hmm, to je pěkný, ale co Denis? Dokud tady bude, tak si musíme dát strašnej pozor. Jo a nejsem žádnej chudáček!“

„ Budeme prostě potichu.“

Po těch slovech si sedla na stůl a vyhrnula si ručník. Teď ho měla kolem pasu a na mě se smála její krásná kundička. Eva ke mně natáhla ruce a přitáhla si mě k sobě.

„Vošukej mi mojí nadrženou pičku.“,

zašeptala. Já se nenechal dvakrát pobízet. Vytáhl jsem svoje nářadíčko, roztáhnul její nohy, co to šlo a prudce jsem do ní zajel. Ségra jen potichu vydechla. Začal jsem ji tvrdě mrdat a Eva mě objala nohama kolem pasu. Ručník z ní úplně sjel a odhalily se tak její kulatá prsa. Aniž bych polevil ze svých pohybů, sklonil jsem se k ní a vzal jednu její růžovou bradavku do pusy. Byla slaďoučká jako med. Jemně jsem ji kousal, pak sál a přejížděl po ní jazykem. Do druhé bradavky jsem jí zase štípal rukou. Eva začala sténat o něco hlasitěji, a tak jsem radši přestal cucat její sladké bradavky a zaútočil jsem na její sténající rty. Přilepili jsme se k sobě a její hebký jazýček se ke mně ihned začal dobývat. Na vteřinku jsem se od ní odtrhl.

„ Pššt, Evčo, musíme být zticha, jinak nás uslyší Denisa. To bychom jí asi nevysvětlili.“

Jenom kývla hlavou a opět se ke mně přitiskla ústy. Její horké tělíčko sebou po chvíli zaškubalo a moje milovaná sestřička prožila další orgasmus. Byla v obličeji celá červená a určitě by zase křičela, kdyby mohla, ale držela se. Naklonila se ke mně a šeptala mi.

„ Jsem jen sprostá děvka, která potřebuje jenom šukání. Mrdej mě, šukej mě! Kurva, šukej mě!“

Jak seděla na stole, tak jsem ji jednu nohu zvednul, položil si ji na rameno a znovu ji šukal do kundy. Potom jsem ji zvednul i druhou nohu. Díky tomu působila její kundička neuvěřitelně těsně. Držel jsem ji za její dokonalá stehna a ona si rukama roztahovala závojíčky. Byli jsme jako šílený, snažili jsme se být potichu, ale nešlo to moc vydržet. Eva se udělala ještě jednou a mě už začalo tlačit v koulích. Skoro jsem začal stříkat a najednou bylo slyšet bouchnutí dveří a kroky na chodbě. Oba jsme zbledli, já si rychle natáhl kraťasy, Eva si zase zavázala ručník. Rychle seskočila ze stolu a sedla si naproti mně.

Do kuchyně vešla Denisa. Měla na sobě jen krátkou noční košili s hlubokým výstřihem. Koukala na nás.

„ Co tady sedíte, jak zařezaný?“

Znova se po nás podívala a začala se smát.

„ Je mi to jedno, dělejte si, co chcete.“

Sedla si k nám a pokračovala.

„ Já nemůžu spát. Ale nechce se mi nic dělat. Nezahrajete si se mnou někdo něco?“

Eva, asi proto, že je Denisino jednovaječné dvojče, tušila, že Denisa nic neslyšela. Tak se s ní hned začala bavit.

„ A co bys chtěla dělat? Prej si byla do rána vzhůru.“

„ Já nevím, třeba si dáme karty.“

Eva se na ní usmála.

„ Tak jo, tak pojď.“

Chytly se za ruce a rozeběhly se pryč. Evča se na mě ještě ohlédla a poslala mi vzduchem pusu, ale Denisa ji odtáhla. Povzdechl jsem si. Tak zase nic. To už je dneska podruhý, co jsem se skoro udělal, ale pokaždé nám do toho někdo vlezl. Já sice nemusím honit každý den, ale dneska jsem na tom byl dost špatně. Šel jsem do koupelny, zamknul a začal. Ale nebylo to ono. Po sexu s Evou to nestálo za nic. Hned jsem toho nechal. Nemělo to cenu. Vylezl jsem z koupelny a šel se podívat, co dělají holky. Sice měly rozdané karty, ale stále si o něčem povídaly a hihňaly se. Zahrál bych si něco s nimi, ale nemělo by to asi cenu. Takže jsem se rozhodl, že zavolám Kamče a půjdu s ní na ten bazén, abych se aspoň trochu odreagoval. To mi ale ještě nedošlo, že Kamila tam s největší pravděpodobností bude v plavkách a mě přitom stojí už od rána péro.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Začátky s Kamilou 2

  21. 9. 2016Bobr

„V pátek naši odjedou k babičce a vrátí se až v neděli večer!“ oznámila mu, když šli k tomu podivuhodnému smrku. Nesl deku, aby se jim pohodlněji ĺeželo. Už se nemohl dočkat, až budou na místě. Znovu se schovali pod baldachýn větví a sundali vše, co měli na sobě. Jejich rozpálená těla splynula v jedno a ona se už ničemu nebránila. Jenom to poslední odkládala. Celé odpoledne se věnovali jeden druhému...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Šukačky, První sex

Krádež

  1. 3. 2020Stalinka

„Tiše!” zašeptal jsem na Oldu, svého kumpána, který se krčil ve tmě vedle mne. Přes hlavu i obličej měl, stejně jako já, přetáhnutou kuklu a snažil se otevřít zámek od jednoho domu. Dostali jsme na něj typ, že jeho majitel v něm ukrývá pár věcí, které zajímaly našeho dalšího známého. No, a ten nám za ty věci nabízel celkem zajímavou odměnu. Majitel byl doma, což nám vůbec nevadilo. Naopak. Kdo jiný...  celá povídka...
Kategorie: Incest, První sex, Teen, Znásilnění

Večeře s policistou

  9. 12. 2012Neznámý autor

Jednoho dne se mi stala taková hrozně nepříjemná věc. Čekala jsem na autobus, pomalu se začínalo stmívat, a najednou se kolem prohnal nějaký výtržník, serval mi kabelku z ramene a než jsem se vzpamatovala, už mizel za rohem. Nepomohlo moje volání ani výhružky, za chvíli jsem ho už vůbec neviděla. Okamžitě jsem šla na policii a sepisoval se mnou hlášení takový hrozně pohledný policista, kterému bylo...  celá povídka...
Kategorie: šukač, Šukačky, Petting, Prstění, Mix

Svedení mé holky - odplata

  22. 12. 2019AleNe

V životě mě potkalo hodně těžkých vystřízlivění. Nejtěžší zkušeností bylo, když mi můj nejbližší kamarád odloudil mojí první holku. Jmenovala se Míša, byla moc krásná a já jí hrozně miloval. Představte si tu nejkrásnější, zdravou lehce buclatou holku s modrýma očima a plnými rty. Je jí vlasy byly na mikádo, živé, jiskřivé. Když šla po  pochodbě naší školy každý si jí všimnul. Každou přestávku jsem...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Orál, První sex, Teen, Šukačky