Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Vloženo: 28. 4. 2023

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Bouřka

Valící se hradba vysokých mraků dávala tušit, že se dřív či později obloha otevře a horkem vyprahlá zem bude zkropena pořádnými kapkami deště. Hučení v dáli napovídalo, že k tomu určitě bude vidět pár blesků a uši ohluší burácení hromů. Lenka se s nechutí zvedla od domácího bazénu, zavázala šňůrky plavkové podprsenky, povytáhla kalhotky výš k pasu, odnesla podložky z lehátek do přístěnku, aby nezmokly, sebrala skleničku, petku minerálky a vydala se do domu. Nikdo ji tam nečekal, a to už pár týdnů. Kdysi se vdala za o pěkných pár let staršího důležitého manažera největší místní fabriky, který mezi časem ještě o něco povýšil a momentálně zastával místo ředitele nově vzniklé pobočky  o skoro sto kilometrů jinde. Jenže jí se za ním rozhodně nechtělo stěhovat. V jejich vilce se jí žilo jako v bavlnce, běžný chod domu zastávala pomocnice v domácnosti, o velkou  zahradu pečoval zahradník křížený s údržbářem a i když měla po třicítce stále ještě vynikající zrak, na dno svého konta nedohlédla. Jen jí tady bylo trochu smutno. Pozorný manžel věnoval většinu péče a pozornosti novému závodu a bylo té práce tolik, že se ani každý týden neutrhl k návštěvě své manželky. A když už přijel, nebyla to ani zdaleka ta divočina, jako před pár lety. Byl orvaný jak sýkorka, celé noci prospal jako dudek a znaveně spočinul na gauči, s novinami na obličeji, i po obědě a chrněl jako doga. Neměla to srdce zvát návštěvy a pořádat večírky a tiše doufala, že se počáteční fáze přežene a začnou žít zase jako normální lidé.

Z oblohy se spustila průtrž mračen a zahrada byla v okamžiku celá pod vodou. Kolik litrů jí padalo každou chvilku, by se nikdo neodvážil odhadnout. Všude valily řeky a potoky, pod vraty vjezdu ke garážím opouštěly parcelu a nechávaly za sebou hnědou stopu odnesené půdy ze záhonků zeleniny i květin. V tom nejhorším dopuštění se ozval domovní zvonek. Koho to sem čerti … v tomhle nečasu, pomyslela si Lenka a zmáčkla knoflík otevření branky na domácím telefonu. Za malý okamžik se rozlítly domovní dveře a dovnitř vpadly dvě poloutopené postavy, ne příliš podobné na člověka. Příchozí se zarazili hned u dveří, protože si uvědomovali, co způsobí jejich příchod na podlaze. Louži a potok. 

„Teto promiň,“ začalo to, co asi byl mladý muž, „ale chytlo nás to tady u lesa a nedalo se nikam schovat.“ To druhé, co asi bylo slečna, nesměle špitlo „Brý den.“ Netušila, že by se někdy mohla osobně podívat do sídla jedné z nejnóblovějších rodin ve městě a kdyby, určitě by si představovala svůj příchod v načančaném provedení skoro společenského oděvu, k čemuž měla nyní opravdu daleko. Z minisukýnky i halenky crčelo, z vlasů taky a pokud se pokoušela před rande o nějaké nenápadné líčení, proudy vody to dávno odnesly. „No potěš pánbů,“ pronesla Lenka. „Hned u dveří svlíkněte, co můžete a bleskem do koupelny. Já vám seženu něco suchého.“ 

Mladík bleskově stáhl triko, hodil na zem a začal se soukat z promočených kalhot. Slečna se zarazila a držela si spodek trička. Nějak se nemohla odvážit ho stáhnout. Lenka na ni koukla a  zprvu nechápala, co se slečně děje. Určitě má pod tím podprsenku, jsou jí vidět ramínka. „No snad se před ženskou nestydíš,“ pronesla a v tom jí to docvaklo. O svém synovci  věděla, jaké má koníčky, jaký prospěch ve škole, že hraje za místní klub hokej, ovšem zda s touto dívkou chodí dýl a nebo čerstvě, samozřejmě nemohla tušit. Že by takhle tragicky dopadla hned na prvním rande ? Okamžitě přepnula na jinou notu. „Tak pojď, něco s tebou uděláme,“ a odváděla ji do koupelny se stružkou vody v zádech. Synovec Martin zůstal stát v boxerkách v hale a začínala mu být zima. Naštěstí se teta vrátila a přinesla mu velkou osušku, do které se utřel a trochu zabalil. Pak se vrátila do koupelny.

„Promiň, já jsem nevěděla, jak jste spolu daleko,“ omlouvala se. „On tě ještě neviděl v prádle ?“ Záporně zavrtěla trochu stydlivě hlavou. Dospělá paní jí však byla poněkud fuk a bleskově ze sebe svlékla všechno svrchní oblečení a když vyhodnotila, že i prádlo je mokré jako hnůj, šlo dolů taky, protože studilo. Tak tahle slečna může dělat stydlivku, ale podprsenku a kalhotky má jak na přehlídku, pomyslela si Lenka. No holt to bude asi ženská. Nejspíš doufala, že se situace může vyvinout jakkoliv a radši se odpovědně připravila do poněkud sexy modýlku. Skoro jí jich bylo líto. Směr k hustšímu lesu nabrali správný, ovšem správce počasí svatý Petr chtěl mít mezi ovečkami asi ještě o jednu poctivou pannu víc a tak spustil onu bouři s proudy deště. Během krátkého výslechu se dověděla, že slečna se jmenuje Nikol, bude jí sedmnáct, (to je zajímavé, slečnám této věkové kategorie nikdy není šestnáct, i když sedmnácté narozeniny budou mít skoro za rok) a že její máma chodila o rok níž na střední a hrály spolu volejbal. Tak to na menším městě bývá. 

„Nejsi zmrzlá ?“ ptala se Lenka. Byla a dost. „Tak šup do sprchy, dej si ji pořádně horkou, zavři se tam a já zkusím dát do kupy Martina.“ Ten už byl z nejhoršího venku, z pod ručníku stáhl promočené boxerky a doutíral se. Lenka přinesla nějaké tepláky a trička, Nikol i svoje nejmenší kalhotky a nenápadně sledovala, jak Martinovi ujíždějí oči směrem ke sprchovému koutu. Tedy ne že by bylo přes zamlžená vzorovaná plexiskla něco moc vidět. Ale ta představa, že je tam Nikol nahá a dotýká se svého těla i na nejintimnějších místech, s ním cvičila. Byl o rok starší, než dívka, ale sexuálních zkušeností měl skoro stejně. Tedy velmi málo. A tady byli oba svlečení v jedné místnosti a zase houby. Kruci tetka, že si nejde chvilku po svých. Ale odvážil by se otevřít sprchu a vlézt si k Nikol ? Asi ne. Ale představa to byla kouzelná.

Lenka se synovcem nechali dívku o samotě a odešli do obýváku. Když se k nim přidala, čekal na ni horký, voňavý a sladký grog. Úplně roztála, po pár doušcích nejen tělesně, ale i duševně. Ona ta jeho teta Lenka byla docela hodná, pečovala o ně, co mohla a dalo se s ní povídat. Rozhodně nebyla na úrovni poučujících rodičů, kteří jim vtloukali do hlavy, co smějí a co ne, tedy hlavně co ne. Mírně žertovala o jejich nevydařeném randění, takže se přestávali stydět za svoji původem přísně tajenou akci a pochopili, že jsou lidé, co to můžou brát i docela normálně. Jenže večer se blížil a svatý Petr se rozhodl, že jim nic neusnadní. Lilo jak z konve dál a vydat se na cestu k domovu byl holý nesmysl, i když při ucucávání druhé sklenice grogu jim by to bylo víc fuk. Ale pršelo tak děsně, že by se nedalo v nějaké slušné podobě ani dojít do tetina auta, kdyby je chtěla odvézt. 

Lence došlo, že tady může zapůsobit jako chápající starší kamarádka a zároveň tak trochu pomoct ke sblížení mládeže. „Máš telefon na mámu ?“ zeptala se Nikol a protože nevěděla, jaký má tarif, vyťukala sdělené číslo raději na svém přístroji. „Hele, Jarino, neschází ti doma jedno dítě ?“ zeptala se po představení. „Mně tady jedno přebejvá.“ „ No scházejí mi obě. Ale kluk je v tělocvičně na tréninku, jen netuším, kde by mohla být Nikol. Neříkej, že je u vás.“ Představa, že by se její dcera dostala nějakým řízením osudu do takhle výjimečné nóbl domácnosti, jí připadala přímo neskutečná. „No šli tady s naším Martinem kolem, když začal ten slejvák, tak se zašli schovat. Už jsem je usušila, dala jim něco na převlečení, protože vypadali jak století hastrmani, ale asi bych je tady nechala i spát. Venku je boží dopuštění a asi bychom nedošli v pořádku ani ke garáži. Neboj, dám na ně pozor, vím kolik jim je. Nejen že budou spát každej jinde, ale i v jiném patře. Tedy jestli souhlasíš.“ Mámě to v hlavě šrotovalo, že to málem bylo slyšet i na druhé straně telefonu. Lenku dobře znala a při pohledu z okna musela uznat, že má v podstatě pravdu. Tak s mnoha omluvami souhlasila a když položili telefon, měla o čem přemýšlet. Dyť je holce šestnáct a ona si jde spát s klukem k jeho tetě, ještě takové místní celebritě ! No snad to tam Lenka s nimi nějak zvládne. A třeba spolu ještě nebudou tak daleko, aby musela mít obavy. No co. Jí když bylo šestnáct … Kruci špagát, to už půl roku nebyla panna !

V Nikol a Martinovi se příjemně rozkládal grog a cítili se velmi uvolněně. V zásadě to byla neskutečná romantika, protože místo nesmělého muchlování někde v houští, píchání bodliček do zadku a pak honem úprk domů, tady teď spolu tráví kouzelný večer v překrásném pokoji v intimním osvětlení, za okny se sice čerti žení, ale jim je krásně. Zvlášť když teta vypadla do kuchyně vyrobit něco malého k večeři, jen tak studenou mísu s kupou plátkového sýra, šunkou a salámy. Martin se odvážil, přisedl si k dívce na gauč a vzal ji něžně do náruče. I to bylo velmi příjemné a co by to bylo za první rande bez pořádné pusy. Jejich ústa se bez problému našla a Nikol se nesnažila odtáhnout, aby se na něj nemačkala svými ňadry. Spíš opak byl pravdou, protože dráždění bradavek jen pod bavlněným tričkem, bez podprsenky, která čerstvě vymáchaná spočívala někde v sušičce, bylo velmi příjemné a i Martin vzrušeně hodnotil, jak ho píchají do mužné hrudi. Když viděl, že se dívka nebrání, dovolil si sáhnout i pod tričko. Nechala si je pomuchlovat, protože jí to bylo víc než příjemné. Jenže kam čert nemůže, nastrčí bábu. Teta narovnala talíře, dala s příbory na tác a už byla zase v pokoji. Oba mladí od sebe odletěli, jako kdyby je štípla kobra, až se Lenka musela zasmát. „To nemusíte. Já už jsem nějakou tu pusu viděla a možná i dostala. Tak z toho určitě neomdlím,“ dělala jako že nic, i když dobře viděla, odkud Martinovi vyklouzly ruce. Ale přes prsa ještě žádná holka neotěhotněla a rozhodně Nikol nekřičela pomóóc. 

Na co se mladí těšili nejvíc, až půjde teta odnést nádobí. Ta se nestačila divit, jak rychle vše z mísy zmizelo, protože s manželem děti neměli a sama už zapomněla, co dokázala v tomto věku spořádat. Přidat nechtěli a protože zůstali sedět vedle sebe, neměli k pokračování intimností daleko. Ale jen do pasu, což sice Martinovi moc nevyhovovalo, ale není dobré věci uspěchat a dohnat dívku k zahájení obrany. Kdo si počká, ten se dočká. Ovšem teta byla tentokrát o něco rychlejší, jednak odložit věci do myčky netrvá tak dlouho a druhak tušila, že by rychlá měla být v rámci výchovného procesu. Kolem desáté je zahnala spát. Nikol do menší mansardy pro hosty v podkroví, Martina v prvním patře, vedle ložnic. Dívce půjčila jednu ze svých nočních košilek. Nebyla to ta nejdelší a ani taková ta babičkovská flanelka po paty na tři knoflíčky u krku. Krajky jen dávaly tušit, co asi ukrývá a byly těsně mimo ty nejzajímavější oblasti. Ovšem fantazii probouzela a když Lenka poslala Martina, ať dá Nikol dobrou noc, nenechalo ho to tak úplně chladným. Dívka řešila problém, jestli se má zababušit pod prošívanou deku, nebo radši zůstat ležet na ní, ale než se rozhodla zastrčit vysoko odhalené nohy, byl Martin u ní, přisátý k jejím ústům a vše ostatní zůstalo daleko mimo zorný úhel. 

Když se k ní těsněji přitiskl, ucítila na svém stehně jeho erekci. V první chvíli se vyděsila, co s ním asi bude chtít udělat, ale když se dál věnoval líbání a masírování prsů s bradavkami, trochu se uklidnila. Co to tam má ? To způsobila ona ? Netušia, že by nějakému klukovi kvůli ní mohl tak tvrdě stát. Kdyby to nebylo tak tajemně neznámé, byla by na sebe i náležitě hrdá. Ovšem zavolání tety jim přerušilo idylu a Martin poslušně odcupital o patro níž. „Myslíš, že zvládneš se vyspat jen v tričku a trenýrkách ?“ ptala se Lenka. No proč by nezvládl, hlavně že se nebude muset před tetou svlíkat, protože se za erekci, jako mladý kluk, styděl. Zkušená žena ovšem velmi dobře tušila, jak na tom je. Její víc jak týdenní sexuální půst jí vyvolával v podbřišku napětí, až nenápadně vlhla a tvrdly jí bradavky. Tohle mladé a vysportované tělo ji nenechávalo chladnou a ten očividně tuhý klacek by nejraději vzala alespoň do ruky a určitě by jí nebylo proti mysli ani trochu pocumlat. Jaképak má sperma ? 

„Máš docela fajn postavu. Po tobě musí holky šílet,“ začala nenápadně a pohladila ho po hrudi. Martin se přiznal, že k dokonalosti mají jeho holčičí úlety dost daleko. „Nemusíš mi odpovídat, ale už jsi s nějakou něco měl ?“ pokračovala teta. „No pořádně jednou,“ odpověděl popravdě. Neměl potřebu se před tetou nějak vytahovat bájemi a pověstmi. Ona opravdu jeho jediná opravdická sexuální zkušenost nastála za řeč. Na nějakém mejdle s hokejovým mančaftem kluci odněkud přivedli pořádně rozkolísanou Božku, svlíkli ji a začala nekonečná střídačka ve vedlejším pkoji. Holka se nebránila, protože skoro nevnímala a mezi jejíma nohama se střídali kluci, jak na běžícím pásu. Všichni měli dost upito a když na něj přišla řada, zasunul své příro do proudu z kundičky vytékajícího spermatu, párkrát se pohnul a měl své poprvé za sebou. Ani si to nestačil vychutnat, protože na něj už tlačili další zájemci o teplou pičku a tak jim musel udělat místo. Ani Božku pořádně nechytil za prsa, jaký to mělo švunk. Těch pár pohybů dovnitř a ven opravdu nestálo za dlouhé vyprávění. Hlavně ho mrzela ta opomenutá prsa, protože Božka byla docela macatá všude po těle, i na prsou a on byl vášnivý horňák. Její tmavé a docela velké prsní dvorce s tuhými bradavkami by byly určitě pošušňáníčko.

Lenka váhala, co si může k synovečkovi z manželovy strany dovolit. Ale i ona v sobě mela dva grogy s pořádnou dávkou rumu a nekonečnou touhu statné třicátnice dojít k uspokojení. Sáhnout si na to mladé a tuhé příro bylo teď její jediné přání. Překonala ostych. „S tímhle tě nemůžu pustit spát,“ pokusila se vysvětlit své příští jednání a sáhla mu pod trenýrky. Shrnula je kousek pod pas, až na ni vykoukla špička údu. Jeden dva tahy, neodolala a už ho měla v ústech. Martinovi se ježily chlupy všude po těle a kroutily palce u nohou. Sličné koťátko v pokojíku o patro výš bylo rázem zapomenuto. Takové blaho ještě nezažil. Držel jak beránek a přivřenýma očima tu a tam nakoukl tetě za výstřih. Hergot, kam se na ni macatá Božka hrabe a Nikol se svými jedničkami jak by smet. Lenka je měla tak akorát, jak říkali kluci, správné hrsťovky, s růžovými bradavičkami. Rád by si na ně sáhl, ale netroufal si. Pak se mu ale v mírně zatemnělé mysli vynořilo, kam mu sahá teta. Snad když jí sáhne na ňadro, mu ho nepřestane kouřit. Přestala. Ale jen proto, aby vzdychla blahem a už ho měla v puse zas.

Martinovi bylo krásně, ovšem začal se v něm probouzet chlap. Je sice pěkné, že mu teta dělá pomyšlení, ale i on by se měl o něco snažit. Ta hňahňaná prsa jsou sice neskutečně fajn, ale nějak by se měl propracovat k její pičce. Jenže jak ? Teta zase překvapila. Na malou chvilku se od něj odtrhla a než si stačil uvědomit, co se děje, byly legíny i s kalhotkami pryč a teta nasedlá na jeho k  nebi trčícím údu. To bylo něco jiného, než zasemeněná Božka. Sice vlhko, ale tak akorát. Lenka se párkrát zkušeně zavrtěla, aby řádně dosedl až na dno a začala se pohybovat. Zkusil jí v rámci možností vycházet vstříc. Byla to fantazie. V rámci její nadrženosti nemohl první orgazmus na sebe nechat čekat dlouho. Martin byl z příprav na dnešní rande tak vzrušený, že si před odchodem vyhonil, neboť tušil, že toho s nezkušenou dívkou asi moc nebude. Proto měl na svůj věk docela solidní výdrž a když Lenka zjistila, že sice byla ona, ale její mladý partner stále ještě ne, s potěšením se překulila vedle něj a pustila si ho na misionáře do sebe. Teď teprve nastoupila ta správná euforie, protože opravdu šoustal ženskou a ona se mu  s roztaženými stehny a pičkou zcela odevzdávala. Trochu se začal strachovat, kam se vycáká. Když něco nevíš, tak se zeptej, učili ho ve škole. „Teď neřeš kraviny a pořádně pracuj,“ odpověděla teta. „Dospělá ženská si  vždy ví rady A neříkej, že by se ti nelíbilo nechat všechno ve mně.“ 

Netrvalo dlouho a začal se probírat z posouložového šoku. Obrovské blaho a pak neskutečné uvolnění. Byl za tento zážitek tetě neskutečně vděčný, něžně ji objal a začal líbat. Jenže mládí je plné elánu a nadrženosti a tak netrvalo dlouho a byl by schopen pokračovat. Byl z toho trochu v rozpacích, netušil, jestli se to může. Lenka, zvyklá na svého skoro šedesátníka, to ani nečekala a když zjistila, že je postaveno, skoro nevěřícně si s ním začala hrát a přitáhla si ho k sobě. „Nezkusíš to odzadu ?“ zeptala se, protože toužila po co nejhlubším průniku až na dno kundičky. Postavila se na všechny čtyři a rozklekla nohy pořádně od sebe.  Martin byl zase v rozpacích, protože nevěděl kam s ním. Jako každý mlaďoch slyšel o anální souloži a teď se nejvíc nabízela zadní dírka. Rozpačitě k ní přiložil tuhý klacek a zkusil trochu zatlačit. „Tam né !“ vyděsila se Lenka. „To by takhle nasucho bolelo. Zkus se zastrčit dopředu.“ Opravil svoji chybu a byl tam, kde ho chtěla mít. Rozjeli kolečko a Lenka, tentokrát za delší chvíli, vybuchla v dalším orgazmu. Pak si lehla, nohy zvedla až za hlavu a nastavila široce rozevřenou pičku co nejvíc. Bylo to pro něj všechno nové a hrdě se pnul pýchou, kolik poloh zvládá. Když se do tety udělal podruhé, byl docela spokojený a téměř odpadl. „Nemusíš se bát, že to byla nevěra. Jednak ještě nejste manželé a druhak, někde se to naučit musíš. Nikol na tom může jedině vydělat. Ale přesto bych jí nic neříkala,“ vysvětlila Lenka. „Já to taky strejdovi na nos věšet nebudu, i když my už jsme starší manželé a ti berou všechno víc s rozumem.“ Ještě jednou ho vášnivě políbila a odešla do své ložnice.

Bylo to  za minutu dvanáct. Protože ještě ani pořádně neležela a uslyšela, že přijelo auto. Manžel se utrhl o den dřív domů, když před týdnem to nezvládl a makali jak šroubi. Přivítala ho v krajkovém župánku, s prstem přes ústa. „Potichu, máme návštěvu !“ Netušil, kdo by tady mohl být. „Ty tady máš nějakého milence ?“ divil se. „Asi se  za trest zamknu v ložnici, když máš takové nápady,“ zlobila se na oko. „Je tady Martin se svojí slečnou.“ „Ty mu děláš kuplířku ?“ nechápal. „Ty asi opravdu zůstaneš za trest na noc sám. Jsou tady ve vší počestnosti. Chytla je venku bouřka a přišli se k nám schovat, mokří jak vyplavené myši. A šli spát každý sám, Nikol o patro výš, Martin spí tady. Ne že by se mu to líbilo, ale slíbila jsem to jejich mámám.“

Chvíli ještě pro uklidnění poseděli, dali si dvě deci červeného a odešli do ložnice. „Tak mi aspoň řekni, jaký má kluk vkus. Jestli po mně, když jsem si vybral tebe, nebo po ségře, která má třetího manžela a nevím, jestli se s ním zase nerozchází.“ „Myslím, že bys byl spokojen. Je jí šestnáct pryč  a pěkná jak obrázek. A pokud se nemýlím, poctivá panna. Žádné přebrané zboží.“ „Tak to už se těším na ráno, až ji uvidím.“ „No to už bude oblečená. Kdybys viděl, jak jí to sluší v mé krajkové noční košilce !“ „Nešlo by to ukázat ?“ ptal se zvědavě. Lenka tušila, že je sice skoro o dvacet let mladší, než manžel, tedy proti němu nehorázná mladice, ale na šestnáctku nemá. Co by pro jeho spokojenost neudělala ? Zvlášť s tak trochu nečistým svědomím. „Tak pojď nahoru, ale musíme být potichu. Má v sobě dva grogy, tak snad spí jako nemluvně. Třeba bude odkopaná a něco uvidíš.“

Nebyla. Ležela přikrytá až po bradu a slastně oddechovala, ponořena do říše boha spánku Hypna. „Opatrně nadzvedni deku, já jí trochu vyhrnu košilku,“ šeptala manželovi. Kouzelná byla už po odkrytí deky. Světlo nerozsvítili, jen dopadalo z chodby, ale ležela správným směrem, takže její tělo měli jak na dlani. Lenka opatrně nadzdvihla lem noční košilky a vysoko odhalila pěkné nožky. Nezastavila a zkusila to ještě výš. Manžel málem omdlel vzrušením, protože na rozdíl od většiny současných dívek a žen měla ponechaný kopeček chloupků nad kundičkou. Tedy ne že by je tam chtěla, ale neuměla si je sama oholit. Lenka ještě neskončila a zkusila shrnout kousek výstřihu. Košilka byla nejmíň o číslo větší, takže to nedělalo zas takové problémy a vykouklo na ně něžné dívčí ňadro s malou růžovou bradavku. „Pojď dolů, tohle nevydržím,“ zaskučel manžel a vydal se z pokojíku. Následné manželské milování bylo takové, jaké se jim už dlouho nepovedlo. No vida, k čemu je dobré partnerovi ukázat svůdné panenské tělo, myslela si Lenka. Asi sem bude muset zvát mladé holky častěji. Nejlíp k bazénu a v co nejmenších plavkách.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Stanování

  6. 10. 2011Kain

Tento příběh se stal před třemi roky. Bylo mi v té době necelých patnáct let. Byl jsem panic, ale neuvěřitelně nadrženej. Mými nejlepšími kamarádkami byly dvě holky na facebooku - Nikola a Lucka, s kterýma jsem si psal denodeně. Blížili se prázdniny a já nevěděl, co budu o prázdninách dělat, když Nikola navrhla, abychom šli stanovat. Souhlasil jsem tedy. A tak jsme se v polovině července potkali na...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Prstění, První sex, Teen, Šukačky

Hra mezi okny

  12. 1. 2023Neznámý autor

Ráda si to dělám, když se na mě díváš z okna. Ani nevím, co mě na tobě tolik vzrušuje. Jsem fotomodelka, mám sexy přítele, mám všechno, nemám zapotřebí se vystavovat pro očividného úchyla. Něco mi ale říká, že bez toho to nebude ono. Vzrušuje mě tvůj spalující pohled. Naprosto oddaná posedlost. To, s jakým chtíčem se na mě díváš, jak se dotýkáš skla, jak se mlží, jak chceš, aby se rozplynulo a ty abys...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Voyeur, Prstění

Nadržená sestřička

  24. 2. 2006Neznámý autor

Měla úžasné poprsí, výrazné boky a fascinoval mě její pohupující se zadeček. Usmyslel jsem si, že ji dostanu, ale zatím mi unikala. Až přišel den, kdy jsem ji zastihl samotnou v koupelně pro pacienty. Bylo to v době, kdy probíhala velká vizita, nebylo pravděpodobné, že by nás někdo překvapil. Právě se skláněla pro mýdlo. Pohled ńa povytaženou zástěru a pod ní se rýsující kalhotky mě nesmírně vzrušil,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Orál, Prstění

Nebeský klub

  24. 6. 2018jentaknekdo

Létání do cizích zemí v uniformě zavedených aerolinek bylo pro Nikolu Paterovou snem už od té doby, když byla ještě malá holka. Její sen se před rokem stal skutečností a ona si svou příležitost, kterou jí jistě mnoho obyčejných lidí závidělo, pilně užívala. Měla 165 cm, 54 kg, elegantní figuru 86-59-61 a bylo jí 24. Když s dlouhými splývajícími světlými vlasy a perfektníma sexy nohama šla kolem, mužské...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Submisivní, Šukačky