Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Vloženo: 18. 1. 2023

Operace hymen

Tahle akce začínala tak nějak normálně, jako že si jeden ženatý pán trochu zahne a rozvedená matka dvou dětí užije kousek něžností a sexu. Stála u stařičké Jawy 250 na karaji malé silničky, která se snad ani nemohla pyšnit přídomkem okresní  a bezradně koukala, proč ty zblázněné trubky nejedou. I když její půvaby byly bezpečně skryty pod helmou, starší prošívanou bundou a kalhotami neurčitého věku, vhodnými na zablácené silničky, zastavil u ní jakýsi obstarožní teréňák a vylezl z něj docela pohledný fešák. Benzín v nádrži nějaký byl, takže tento obvyklý nedostatek nehrozil. V tomhle vlhku by mohla být na vině nečinnosti stroje elektrika. Ne že by tomu příliš rozuměl, ale někde zašátral špičkou šroubováku, přetřel kusem suššího hadru a kop, mašinka naskočila. Spíš než jeho odborný zásah za to mohl horký motor, který vysušil vlhkost z před chvílí projeté louže.

Pátravě se zahleděl do přilbou vymáčknutých tvářiček ženy. Ne že by to byla nějaká extra krasavice, ale  vypadala, že jí moc nebude. Takový ten neurčitý věk někde do třicítky. Co by to bylo za chlapa, kdyby trochu nezažertoval a nenahodil udičku. Žena se zarazila a když pochopila, že to na ni zkouší, roztála. No bodejť by ne. Rozvedená matka dvou malých synků z domečku spíš už na samotě kousek za vesnicí, moc v tomto prostředí k mužským nepřišla. Ve vsi už vůbec ne, protože odtud byl její bývalý manžel  a hrozil všem případným zájemcům o jeho bývalku obrovskou traktoristickou pěstí. A malé hospodářství, dokonce i s pašíkem v chlívku, políčko brambor, dva předškolní kluci, po rozvodu dost přísná máma, protože jí říkala, ať si toho šmejda nebere, konstelace ke všemu, jen ne k seznamování s milenci či náhradními tatínky. A najednou takový fešák, určitě z nedaleké stavby dálnice a seděl v osobáku, nikoliv v nákladní tatře, jako většina ostatních, páchnoucích večer v místní hospodě naftou. Sice si nenasadila ráno dlouhé umělé řasy, ale i s těmi svými dělala co mohla, aby ho zaujala. Slovo dalo slovo a bylo tu pozvání na večeři do sice trochu vzdálenějšího, ale o to fajnovějšího hotelu. 

Jenže máma večer nutně někam spěchala na drby a rozhodně odmítla hlídat kluky. Tak se musela akce odložit. Ona v podstatě netušila, že je v okolí i docela rvačka o ženské. Asi osmdesát celý týden opuštěných chlapů v provizorní ubytovně, to už je nějaká spotřeba krasavic, rozhodně nad možnosti blízkého malého městečka. Jednak si přišly na své velmi rychle všechny rádodajky z okolí a bez pardonu začaly účtovat obolus za poskytnuté služby. Sice ne moc, ale když otočíte pár partnerů za večer ... V druhé řadě přišly ty, kterým už manželé nestačili a toužily po povyražení a uznání svých půvabů. Ty první je neměly rády, protože jim kazily kšefty a chodily jen za sexem, nikoliv za výdělkem. Ovšem i těch nebylo moc a tak byl věčně nedostatek něžného pohlaví. Matky samoživitelky, které hledaly tatínky pro své ratolesti, by se určitě čapsly taky, ale na ty si chlapi dávali pozor a připusťme, že měly i víc dalších starostí, tedy minimum času na nějaký lov.

Za dva dny se ozvala fešákovi znovu, dal jí vizitku. No, pane, on je to inženýr ! Dohodli se na večer rychle a měl poždavek, jestli s sebou nemůže vzít nějakou kamarádku, protože jeho kolega je takové budižkničemu, se ženskými to neumí a rád by si taky někam vyrazil. Byl svobodný a tak na stavbě trávil daleko víc času, protože neměl tolik volných víkendů, jako ženatí. To nebyl problém. Ve vedlejší vsi bydlela její nejlepší kamrádka už od školky, co se vdala a povila kluky, nehorázně zanedbávaná. A kamarádka Květa byla svobodná. Třeba se zadaří.

I když nebylo počasí na tenoulinké letní šatičky, udělaly se sbou obě holky co šlo a boty na podpatku si vzaly do igelitek s sebou. Ne že by taneční kavárna hotelu oněměla úžasem, ale koukat se na ně dalo. Po večeři a dvou semdičkách červeného k tmavému masu se začali víc bavit, pak začala hrát hudba a tulili na parketu bylo úžasné. Určitě pro všechny, protože kluci dlouho nebyli doma a holky neměly stálé partnery. Inženýr se jmenoval Mirek a kupodivu se otevřeně přiznal, že je řádně ženatý, ovšem týden je dlouhý a nuda na stavbě veliká. Druhý, Slávek, byl specialistou na betonové pumpy a kočovný život ze stavby na stavbu nebyl příliš šťastným momentem na zakládání rodinného krbu. Ovšem jejich peněženky byly dostatečně nadité a dívkám vysvětlili, že jsou jejich hosty. Láhev dala láhev a za chvíli začínaly být tanečky čím dál tím těsnější. Alena si to užívala, bodejť by ne, konečně je po delší době v nátučí pořádného chlapa. Voňavého, veselého a zábavného. Kdo ví, jak se dnešní večer vyvine. Jasně naznačil, že to není na vážnou známost, ale zábavu neodmítá. No, ono je lepší si užít o jednou víc, než míň. Ovšem co jí vrtalo hlavou, byla Květa. S ní byly vždycky nějaké problémy a ona byla její nejvěrnější a snad i jediná kamarádka.

Před skoro desíti léty, když se začínala mládež ve vsi párovat, našel si Alenu statný traktorista, později  ji připravil o poctivost a v osmnácti ji přivedl, docela slušně opilý, do jiného stavu. Nedá se říct, že by ho někdy nějak extra milovala. Ale byl o skoro tři roky starší a rychle si zvykla, že měl ve všem pravdu a o svých rozhodnutích nepřipouštěl diskusi. Nakonec se ještě před svatbou a prvním porodem stačila vyučit za kuchařku. Ovšem jedna mateřská, druhá mateřská, rozvod, protože svá rozhodnutí začal vymáhat násilím. Takže teprve ve čtyřiadvaceti nastoupila, jako samoživitelka, na místo pomocné kuchařky do místní malotřídky a školky. 

S Květou to bylo náročnější. Byla docela pohledná a když vypjala hrudník, začali chlapi na chodníku vrážet do kandelábrů. Ovšem její první sexuální zkušenost, to byla tragédie. Ať nápadník dělal co dělal, nedostal se do ní. Bolelo to, bylo to nepříjemné, což snad poprvé může být, ovšem tady to neskončilo úspěchem. A podobně to dopadlo i příště s místním krasavcem, který se rád pyšnil hromadou odstraněných panenských blan. Jenže tady taky houby. Místní buldozer dívčích srdcí si to nemohl nechat líbit a tak o Květě roznesl, že má ovčí pičku. Ten výraz snad pochytil od táty, který byl původem Slovák a nikdo přesně nevěděl, co to znamená. Jen to, že do takové holky se nedá dostat. A všichni chlapi se jí začali stranit. Proč vyhledávat ostudu a ještě si neužít. Ovšem panna skoro v pětadvaceti, to se jen tak často nevidí.

Večer plynul v družné zábavě, v přítmí na okraji parketu došlo i na nějakou tu pusu. Bylo jasné, že tohle všechno potřebuje úspěšný závěr. A tak Mirek zavolal kamarádovi, který pro ně přijel a nechal je na kraji vsi, kousek od domečku  Aleny. Babička vzala kluky na výlet k sestře a tak měli vytoužené volno jen pro sebe. Květa se Slávkem skončili v Alenině ložnici a nějak jim nevadilo týden staré povlečení peřin. Alena s Mirkem vzali zavděk pokojíkem synků. Oba věděli, o co jim jde a tak  se situace vyvinula velmi rychle. Hlavně si ve ztemnělém pokoji Alena rychle sáhla pod sukni a stáhla tenké parádní punčocháče i s kalhotkami. No znáte ty chlapy. Zabere za to svýma pazourama a budou samá díra. A punčochy tehdy už a ještě nebyly v módě. Podvazkový pás snad ani neměla v prádelníku. Když viděla, jak Mirek ze sebe bleskově stahuje oblečení, trochu zaváhala , rozepla zip v podpaží a už ze sebe soukala své parádní šaty taky. Zůstat jen tak v podprsence jí připadalo blbé a tak šup, byla někde na židličce vedle postele. Chtivé a nedočkavé ruce milence se vypravily po vytoužených místech a jeho jemné dotyky si začala krásně užívat.

Květa se svlíkáním moc nespěchala, ale taky se mu nebránila. Všechno zůstalo  na Slávkovi. Sice to nebyl zaběhlý ženáč, ale jako pán před třicítkou už nějaké zkušenosti měl. Ony ty parádní šaty venkovských slečen, pocházející někdy z vlastního snažení, jindy od sousedky švadleny, dovedou být, oproti konfekci, přece jen oříškem. Ale zadařilo se a dívka stála v potemnělé místnosti jen v prádle. Jeneže chybějící zkušenosti jí neporadily, že se má raději sama postarat o punčocháče a tak svléknutí kalhotek s pavučinkou na nohách bylo trochu drama. No rozhodně už na příště nebudou. I v té tmě Slávek tušil, že to její poprsí patří ke skvostům. Žádná vemena, kterými by šlo kojit hastrmany z Karlova mostu, ani drobné ozdůbky, ale bylo co vzít do dlaně, stisknout a pohladit. 

Květě se to moc líbilo, jenže její napětí rostlo. Ležela na zádech a snažila se roztáhnout nohy, aby do ní mohl. Poprvé pořádně. Hlavou jí probíhaly všechny předchozí neúspěšné pokusy a tiše doufala, že se to tentokrát povede. Napjatý byl i Slávek. Aleně to nedalo a když si pánové ještě na parketě prohodili partnerky, zkusila mu vysvětlit, že všechno není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Sice hrál suveréna, ale ve skutečnosti ještě nikdy poctivou pannu nezažil. No ale co. Ženská jako ženská. Někde tam ta dírka bude a že je v ní o nějakou blanku víc ? No tak nebude. Netušil, že nejde jen tak o nějakou legraci. On vaginizmus není nic tak moc obvyklého, alespoň ne v těžších formách.

Mirek s Alenou neměli moc času přemýšlet, co se děje ve vedlejší místnosti. Tak byli zaujati sami sebou. Ona dobře vyplněná kundička moc jiných podnětů nepřipouští. A byla vycpaná docela fest, protože Mirek neměl žádnou oteklou žížalku, ale pořádně napružené péro. Až z toho při každém zásunu Alena blaženě a požitkářsky vzdychala. Její delší pohlavní abstinence po rozvodu, a tím pádem i silná nadrženost na pořádný klacek, dělaly svoje. První orgazmus ji zasáhl dřív, než se Mirek stačil pořádně zorientovat. Zvolnil svoje úsilí a když viděl, že už je dáma zase při smyslech, opět přidal. Jenže dobrat se druhého blaha jim nebylo dáno. Docela hlučně se otevřely dveře, mezi kterými stál Slávek a značně frustrovaně si stěžoval. „Ty vole, já se do ní nemůžu za zlatý prase dostat !“ Byl tak, jak vstal z mileneckého lože. Péro mu pružilo před tělem zcela nevyužitě a bylo na něm vidět, že je s kumšty v koncích. „Co votravuješ, blboune. To neumíš vojet ženskou ?“ „No to umím, ale musel bych do ní nějak zasunout. Tahle je prostě stažená, že bys do ní nedostal přišpičatěnej špendlík, ani kdybys ho zatloukal perlíkem.“ „Myslíš, že bych tě moc neurazil, kdybych se na ni koukl ?“ obrátil se Mirek na Alenu. „Né, spsíš bych byla ráda. Ona tím trpí od mládí a nikomu se s tím zatím nepovedlo hnout.“ 

Květa ležela nahatá na posteli, nohy ještě pořád kousek od sebe a bylo jí do pláče. Sice koncílium nad sebou nečekala, ale bylo jí všešchno fuk. Zase zklamala. A neměla čas se začít stydět, ostatně všichni, co nad ní stáli, byli nazí taky. S tímhle svým problémem kdysi před léty zašla na gyndu. Pan doktor se snažil co mohl, ale když do pacientky nedostal pořádně ani jeden prst, usoudil, že je to nad jeho síly a že by to chtělo spíž zkušeného sexuologa. Napsal slečně poukaz na vyšetření v krajském zařízení, ovšem ta tam nikdy nedorazila. Sice tušila, že by se sebou měla něco dělat, ale scházel tomu nějaký konkrétní impuls, nejlépe v podobě sexuchtivého fešáka. A ten nebyl. Tak nebyl ani impuls a připusťme, že se jí moc nechtělo předkládat papír na sexuologické vyšetření paní vedoucí ve fabrice, aby dostala volno. Kdo ví, co by z toho ta drbna udělala. Takže teď zase ležela stažená a i když by děsně moc chtěla, bylo jí to houby platné.

„Ukaž, já si šáhnu,“ začal slušně a opatrně Mirek. O tomhle snad ani neslyšel, ale tušil, že to chce opatrně. Opravdu, otvůrek byl menší, než nejmenší a prst mu dovnitř nevlezl, i když se dost snažil. Jako zkušený muž tedy nedobýval to, co bylo nedobytné a zkusil zajet úžlabím kundičky na poštěváček. Tenhle pocit Květa znala, když si dělala dobře sama. Sice nevěděla co s tím příjemným pocitem, ale držela. Mirek to bral jako osobní čestný problém a svůj ukazováček nahradil jazykem. Příjemné pocity se ještě o něco zlepšily a Květa začala vzdychat. Zkusil zjet prstem do dírky – a zase nic. Ani kousek. Pokračoval tedy v tom, co mu šlo, v lízání poštěváčku.

Druzí dva aktéři dramatu stáli vedle postele a připadali si tak trochu navíc. Alena se v té tmě už dost rozkoukala a zjistila, že ani Slávkovo příro není žádný chudáček, navíc mu pořád ještě skoro stál. „Pojď vedle, ať tady nenastydnem,“ řekla a mimoděk ho vzala za péro a vedla si ho do dětského pokoje. „S Květou se to asi dneska moc nepovedlo. Přece tě nenechám odejít s tvrdým !“ Slávkovi to chvíli šrotovalo v hlavě, protože po večerním rozdělení byl přesvědčený, že je mu přisouzena Květa. Ale hloupý kdo nebere, když se dává. A ženskou už pár týdnů neměl. Nebylo ho tedy třeba přesvědčovat dvakrát a už se mazlil s ňadry, pravda, trochu na omak poněkud jinými, než měla předchozí milenka, pevné čtverky jsou pevné čtverky, ale zcela holými a přístupnými. Jak říkají pánové s malým pinďourem, i s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo. Ovšem ani dvojky po dvou odkojených dětech nejsou špatné. A pod nimi v mezinoží kundička, teplá, vlhká a hlavně přístupná. Ani jeden z nich s tímto vývojem nepočítal a Alena měla chvíli snad i výčitky svědomí. Ale co. Příležitost se musí držet za pačesy. Bylo to krásné a bylo toho dost.

Probudili se až dost pozdě, byla neděle a tak nikam nespěchali. Dámy i pánové poshledávali své spodky i svršky a zasedli k ranní kávě a včerejšímu štrůdlu. Květa měla snahu se omlouvat, ale Mirek ji zarazil. „Za to ty nemůžeš. Tenhle stav jde úplně mimo tebe a nemůžeš ho ovlivnit, jedině snad dostatkem trpělivosti. A výběrem vhodného a neméně trpělivého partnera. Něco jsem si o tom našel v odborné literatuře. Není to žádná brnkačka, ale můžeme to zkusit. Já se omluvím Aleně, začali jsme si spolu, ale chtěl bych pokračovat s tebou. Slávek snad taky není k zahození a když koukám na jeho zasněný pohled, myslím, že mu určitě nebude vadit, že přijde o Květu.“ Ostatní partneři celou situaci nechali bez komentáře a tak bylo ujednáno. 

Od té neděle se dost pravidelně, skoro denně, objevoval moped Květy před ubytovnou dálničářů. Mirek měl trpělivost a tak vždy přicházeli přes něžnosti k něčemu, co by se dalo při troše dobré vůle nazvat milováním. Dokonce naučil Květu, jak ho uspokojit rukou a pusou, aby nepřišel zkrátka. Ostatně méně ejakulací mu spíš vyhovovalo. Alespoň mohl dělat víc nadrženého a roztouženého manžela, když přijel po čtrnácti dnech k manželce. 

Po dvou týdnech mu jednou při orálním uspokojování partnerky zajel jazyk kousek do dírky. Oba tomu nechtěli věřit, ale byl tam. Sevření povolilo. Za pár dnů se to podařilo znovu a když už tam byl jazyk, zkusil ho nahradit prstem. To byl průnik ! Sice musel trochu přitlačit, ale vlezl tam úplně celý. Začal ji zvykat na dotyk příra na kundičce, ale neodvážil se proniknout ani náhodou. To až po pár týdnech. Oba z toho byli vyděšeni, jestli nenastoupí křeč a neucvakne mu ho. Neucvakla, tak ho honem krvavého vytáhl a vše ostatní nechal na příště. Trvalo to, ale povedlo se. On její vaginizmus se týkal sevření kundičky, ale jinak zjistili, že funguje docela normálně. Sice první opravdové milování bylo jen takové pěkné, ale nevyvrcholila. To až později, o to to bylo krásnější. A pak už to šlo.

Špatně nedopadla ani Alena. Svobodný chlapec, který najednou mohl, kdy chtěl, a to zcela zdarma, byl u vytržení. Sice si připadal jako zamlada, když si s kluky hráli  na indiány, protože se pár večerů v týdnu musel nepozorovaně připlížit k Aleninu oknu, aby máma nevěděla. Ale pak to stálo za to. A nemenší radost z něho měli i oba malí kluci, hlavně když je máma za pár týdnů vyfešákovala a byli z nich mládenci na jejich svatbě. Za svědky šli Mirek s Květou.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nemilostný souboj

  23. 10. 2006Klarča

Jednoho dne mě napadlo že udělám sraz mých přátel které vidím jen párkrát do roka. Hodně jsme se nasmáli. Bylo nás tam celkem 6 lidí. Já a moje kámoška a zbytek kluci. Najednou začalo pršet, a tak jsme šli ke mě do pokoje. Naši naštěstí nebyli doma. Po chvíli nudění a dívání na televizi mi dal jeden z mých přátel, Honza pusu. Nevěděla jsem proč, ale líbilo se mi to. Když se moje Kámoška Marketa začala...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Šukačky, Grupáč, Teen

Únos od šílené doktorky

  20. 4. 2014Neznámý autor

U nás ve městě jsme měli doktorku (mladou, pěknou), o které se povídalo, že je chvílemi úplně vyšinutá. Jmenovala se Milada. Všichni jen mluvili o tom, že je šílená, ale nikdo vlastně nevěděl nic konkrétního. Takové to sousedka kamarádky mojí sestřenice povídala… Takže jsem si myslel, že pomatení jsou spíš ti, kdo tyhle fámy rozšiřují. No ale nakonec jsem měl možnost na vlastní kůži zjistit, že všechny...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Submisivní, Bondage, Šukačky, Mix

Erotická lest

  17. 2. 2006Neznámý autor

„Jak jsi dopadl?" zeptala jsem se ho, když jsem mu dala večeři. Řekl, že ho přijali, a roztržitě vyprávěl, jak konkurs probíhal, přitom pokukoval neustále po dveřích, čekala jsem, kdy se zeptá na Bety a byla odhodlána i ke lži. Nezeptal se a hned po jídle zmizel ve svém pokoji. Chvíli jsem četla, pak zhasla, vyklouzla ze svého pokoje. Nechtěla jsem myslet na to, že v té posteli ležela Bety a že tam...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Orál

Bláznivá oslava

  12. 7. 2015Bobr

Byla to povedená oslava Martininých narozenin. Víno teklo proudem a zábava nabírala na obrátkách. „Pojďte mě všichni ošukat!“ vykřikla Martina a svlékla vše, co měla na sobě. Klekla si na postel a vystrčila na nás zadek. Kluci se na ní vrhli a připoutali jí nohy k postranicím postele. Než se nadála, měla připoutané i ruce. „Tak už mi ho tam někdo vražte!“ křičela a zmítala se. Petr si za ní kleknul...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Grupáč, Mix, Šukačky