Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Vloženo: 16. 6. 2023

To byl nápad !

Není dobré býti člověku samotnému. A  Andula ten nezáviděníhodný případ byla. I když dnes nemá dívka v třiceti zmeškáno a houfy rodiček před čtyřicítkou napovídají, že se nám nějak věkové záležitosti posunuly, spokojená nebyla. Ona dnes ani tak nemusí mít hned manžela, obvykle ho nahrazuje „přítel“, což je nějaké označení pro stálého partnera, který se nechce ženit, ať už pro to uvádí jakékoliv vymyšlené důvody. A že má s přítelkyní dvě nebo tři děti ? No co. Šlo to nějak samo a vajíčkům i spermiím v děloze byl nějaký oddací list dost fuk. Jen ta učitelka ve školce a později na prvním stupni aby se z toho zuvencla. Na rodičák za děti Vomáčkovy chodí paní Vodičková a pokud má štěstí, je otec jen jeden. Není výjimkou, že se děti jmenují po jednotlivých tatíncích a to už je potom v třídnici a oslovování takový hokej, že je jedinou záchranou používat jen křestní jména.

Andula tenhle zoufalý případ s dětmi několika jmen nebyla. Dokonce neměla dítě ani jedno. I když nějaký přítel, nebo spíš souložník, se tu a tam objevil, dítě z toho nebylo. A pokud přiznáme pravdu,  sice chápala biologické hodiny, že po padesátce se už pořizují děti dost špatně, ale zatím jí to moc nevadilo. Co jí vadilo hodně, byla sexuální abstinence. Nebyla žádná nymfomanka, ale milování jí zatraceně chutnalo a v rámci toho, že nebyl momentálně žádný přítel, i dost podstatně chybělo. Jenže její vrstevníci, co měli smysl pro rodinný život už byli dávno rozebraní a ti ostatní vyčůránci, co si chtěli jen šmrncnout a zmizet, ji nějak přestávali bavit. Ne že by byla tak vášnivá kuchařka a vyžívala se v přípravě snídaní pro milence. Ale jejich ranní bleskové mizení, bez nějakého srdečnějšího rozloučení, jí moc nevyhovovalo. Ono takové pořádné mužské objetí po promilované noci …

Náhradní způsoby ukájení milostného chtíče ovládala velmi dobře, dokonce by se našel i nějaký ten robertek. Mechanický i elektrický. Ale pořád chyběla ta mužská náruč a smyslné funění do ucha. Tenhle víkend to vypadalo, že bude zase pěkná nuda. Mužský nebyl vidět ani na obzoru, ani za ním. Naštěstí ji z nedělní otravy vytrhla kolegyně z práce. V podstatě na tom byly podobně. Andula neměla chlapa ještě, Líba už. Tedy byla pár let šťastně rozvedená  a asi o dvanáct let starší. Jen její mateřské pudy byly řádně ukojeny, neboť měla syna, nyní už z nejhorší puberty venku a řádného studenta, končícího druhý ročník střední školy. Sezóna v chatařské oblasti už pozvolna začala a potřebovala nutně dodělat některé povinné roční práce, jako vyprat záclony, závěsy a protože se jednalo o letní chatičku po dědovi a babičce, bylo tam oken, že jich snad nemohlo být víc. Tedy potřeba stahovat textil, vyprat, znovu pověsit, mezi tím vyklidit a vysmejčit špajz a udělat nějaké zásoby dřeva do kamen, jednak kdyby bylo zima a druhak kdyby se rozhodla něco upíct, protože vařit se dalo i na dvojplotýnkovém vařiči, ale trouba byla jen v kamnech na dřevo a uhlí. 

Lepší se bavit domácími pracemi na kamarádčině chatě, než se povalovat dva dny u televize a počítače. A večer určitě posedí se špekáčky u ohně a s lahvinkou vína. Pro jistotu si dvě vezla s sebou. V sobotu ráno ochotně nasedla do postarší feldy a nechala se odvážet do lesů, vod a strání. Seděla vzadu, protože místo  vedle řidiče zabíral syn Líby Marek. A cestou se ještě stavili na sídlišti pro jeho kamaráda, aby se na chatě nenudil, neboť sekera a špalek nejsou pro mladého pána ti správní  a vytrvalí společníci. Lukáš byl nejen spolužák ze střední, ale měli s Markem i dost společných zájmů. A Líba tajně doufala, že by je mohla přesvědčit i k vyčištění loňského listí z okapů, aby dešťovka, kterou chytali do sudu, byla na zalévání kytek a malinkaté zahrádky dostatečně čistá. 

Andula je oba znala, Marka líp, ale i Lukáše už párkrát viděla. Byli to kluci jako lusk. Vysocí, štíhlí,  vysportovaní, jen kdyby nebyli tak zoufale mladí. Jejich studentské starosti byly přece jen diametrálně odlišné od těch jejich. Ale zase ne tak moc. Oni  vymýšleli, jak očůrat učitele, že se naučili ještě víc, než je v učebnicích, ona pak pana vedoucího pracoviště, aby si myslel, že je ta nejpracovitější a nejvytíženější, aby po ní nechtěl další úkoly. Akorát oni to měli snazší, protože o to co bude k večeři, měli starost rodiče, ona se musela starat sama. A když se nepostarala, měla hlad. A co se týče sexu ? Tam se musel starat každý sám.

Na chatě vše začalo podle plánu Líby. A makali, až se z nich kouřilo. I na ty okapy došlo. Jenže práce úklidové jsou práce nečisté a vrchol všeho byl, když se protrhl jeden okap a na Lukáše se vylil jeho obsah částečně již shnilého listí s vodu. Líba s Andulou zase nasbíraly do vlasů a oblečení oblaka prachu, protože celou zimu zde nikdo neuklízel, jen se sajrajt vršil a vršil. Zašpiněné byly stejně, jen tak nesmrděly, jako Lukáš od zetlelého a zkvašeného lupení. Z Marka zase crčely čůrky potu, protože přece jen sekat dříví je makačka. A tak k večeru bylo téměř vysvobozením, když Líba zavelela k odchodu k blízkému rybníku, ani ne tak za dováděním, ale spíš za očistou těl. Plavky měli všichni, dámy dvojdílné, tak se mírně rozestoupili v hloubce po kolena a po krátkém namočení přišla ke cti mýdla.

„Pojď sem, ty chudáčku, ať ti umyju záda a krk,“ řekla Líba Lukášovi a začala ho drbat jako pejska, co se vyválel v hromádce hnoje, protože smradlavé listí už taky trochu ztvrdlo. Kruci baba, takhle si moct pomuchlovat to mlaďounké tělo, záviděla jí Andula. S tím by měla něco udělat. „Hele, Marku, jestli ti to nebude proti mysli, mohl bys mi taky umýt záda ? Já si tam pořádně nedosáhnu,“ požádala slušně syna kamarádky. Tomu nebylo třeba říkat dvakrát. Sice to byla proti němu starší paní, ale věděl, že je svobodná a její postava ho někdy pronásledovala v divokých snech, zakončených vlhkým pyžamem. Pořádně si namydlil ruce a už jí jezdil odshora dolů. Jenže ouha, na prostředku se zachytil do šňůrek plavkové podprsenky. Než se vymotal, sáhla Andula za záda, zatáhla za špagátek a uvolnila mu pracovní prostor. Sice si decentně držela košíčky na svých docela slušně velkých ňadrech, ale vypadalo to velmi odvážně. „A můžeš i do strany, ať jsem pořádně voňavá,“ doplnila přání. No co by si víc mohl kluk přát. Vždyť tam z boku jsou už taky trochu konečky prsů a sice nesměle, leč zcela jasně přejel její žebra, až snad i trochu zajel pod jeden z košíčků podprsenky. Ale to jen tak letmo, aby to nevypadalo, že ji chce osahávat. I když by moc chtěl. 

„Otoč se, teď já,“ pokračovala Andula a začala Marka mydlit, co měla sil. Byl o něco vyšší, než ona a tak nemohla dosáhnout až na vrch zad. Nezbylo jí, než se k němu přimáčknout hrudníkem a natáhnout se na špičky. Až jí z toho pocitu zabrnělo v bradavkách. Sice si bleskově uvázala šňůrky na zádech, ale nejradši by se k němu tiskla přímo. No co. Nikde nikdo a Líba pucovala pozorně zaschlé listí Lukášovi ze zad, tak povyhrnula podprsenku nahoru a už se k němu tiskla, jak se jí líbilo. Marek nemohl uvěřit, když ucítil na svých zádech ten požitek. Snad má tak tenkou látku plavek. Ale pak se nenápadně koukl a honem se začal nořit i v té  mělké pobřežní vodě až po pás, aby nebylo vidět, co to s ním udělalo. To byla ovšem ta chyba, protože najednou nebyl důvod plazit se na špičkách po jeho zádech a vůbec už ne holými ňadry.  

Když se Andula ke své nelibosti rozhodla, že už si na jeho zádech užila dost, poodstoupila, poděkovala mu trochu nelogicky za pomoc a letmo ho políbila na ústa. Nenápadně se u toho zase přitiskla na jeho hrudník. Bylo to fantastické. Pak si všichni trochu zaplavali a šlo se na špekáčky. Zmizely během okamžiku, neboť Líba zřejmě podcenila apetýt mladých pánů, vyhladovělých celodenní prací a jen odbytým rychlým obědem. Všichni se na to oblékli do něčeho pohodlnějšího a obě ženské nechaly podprsenky větrat přehozené přes židli ve svém pokoji. Sice ňadra byla trochu níž, než normálně, ale jinak toho moc vidět nebylo, protože trička přikryly mikiny. I když oheň trochu hřál, bylo večer ještě docela chladno. Červené víno ovšem posílilo termoregulaci a tak jim bylo u ohně všem docela příjemně. 

„Nepůjdeme se ještě trochu projít ?“ zeptala se Líba. „Jo, já bych šel,“ nadšeně souhlasil Lukáš. Zato Andule se nechtělo ani trochu a Marek taky nevypadal kdo ví jak nadšeně. Ono to celoodpolední cvičení se sekerou a sukovitými borovými špalky přece jen trochu unaví. Kdyby šlo o život, jistě by vyskočil, ale ono o něj nešlo. Tak zůstali s Andulou sedět a Líba s Lukášem zamířili brankou na cestu. „Teda Marku, ty musíš někde pořádně cvičit. Jak jsem tě v rybníku umývala, máš záda samý sval,“ začala nenápadně s pochvalou jeho konstituce. „Jo, já vím. Celej kulturista teoretik,“ odpověděl, aby si moc nezadal a nevypadal nějak vychloubačně. Ale pochvala postavy ho potěšila, protože na chatě u ohně se jen špatně ukazuje pronikavý intelekt při řešení obtížných matematických úloh. Seděli vedle sebe, ale jen tak slušně, nejmíň na šířku dlaně. Asi si ho budu muset znásilnit, napadlo Andulu, protože tihle mlaďoši než se něčeho odváží, bude druhá část účastníků zase zpět. A to už na intimnosti nebude prostor.

„Teda Marku, já ti nevím. Ale za mých mladých let, když takhle zůstal kluk s holkou u dohasínajícího ohně, aspoň ji trochu přimáčkl k sobě, aby jim nebylo zima a možná jí dal i pusu. Červené jsme pili stejné a syrečky jsme k večeři neměli,“ žertovala polovážně. Mladíkovi to šrotovalo v hlavě. No je to paní přece jen v letech, určitě o dvanáct – třináct let starší. Ale asi bez partnera, prsa výstavní, rozhodně nadprůměr a prý tyhle starší holky nedělají takové cavyky s trochou přízně, jako spolužákyně. A nadržený byl, jako všichni pánové jeho věku. Že by to zkusil ? V nejhorším mu dá facku a těch už pár v životě obdržel. A mámě to snad bonzovat nebude. To by si o to takhle neříkala. 

Sáhl vedle sebe a přitáhl si Andulu k sobě. Ta byla totálně vláčná, protože jakákoliv intimnost jí byla příjemná. Našel její pusu a razantně se k ní přisál. Zkusil, jestli bude moct jazykem dovnitř. Nemohl, protože jí byl vytlačen a takového francouzáka snad ještě nikdy nezažil. Jen že si představoval, jak bude tím dobyvatelem on a zatím to byla ona. Ale líbala ho krásně, až se mu začal zase topořit. Ovšem ruce na zádech dámy, to jaksi není to ono nejlepší. Ale smí si dovolit jí sáhnout aspoň pod mikinu, když už ne rovnou pod tričko ? „Tobě se moje prsa nelíbí, nebo bereš ohledy na rozdíl v našem věku ?“ zeptala se Andula provokativně. I když nemohl mít zkušenosti letitého dobyvatele, tenhle hmat mu vyšel zcela přesně a když ucítil tu krásu, co drží v rukou, zatočila se mu hlava. Škoda, že do toho velkého večerního balení nemůže taky jazykem. Její bradavky, na pohmat dost citelné, určitě musejí být mezi rty hotový požitek. Jak by krásně tuhly ještě víc ! 

Je to možné ? Ona mu na něj sáhla ! Sice zatím přes kalhoty, ale tiskla a hladila ho, co to šlo, aby ho to nebolelo. Markovi se ježily chlupy po celém těle. Jednak blahem, druhak hrůzou, protože tohle nemohl dlouho vydržet. Ještě chvilku a určitě si vycáká boxerky. „Co kdybychom někam kousek poodešli ze zahrádky,“ navrhla Andula. Nechtěla být překvapena v intimní chvíli a nevěděla, jak by reagoval kolegyně a kamarádka, kdyby zjistila, že se milují s jejím synem. Ony matky i starších mladíků přece jen někdy bývají na své chlapečky žárlivé. 

Zmizeli ve vysokém borovém lese a cesta jim trvala dost dlouho, protože byla často přerušována vzájemným laskáním a osaháváním. Místo, kde se spustí, si moc nemohli vybírat, protože vášeň je holt vášeň a padli na jehličí tam, když už nemohli vydržet dál. První číslo bylo pro Marka úlevné, ovšem Andula ani pořádně netušila, jestli ho tam opravdu měla. Tak to bylo rychlé. Když chtěl chlapec vyskočit a vracet se domů, razantně ho zadržela, že teď byl on, a je řada taky na ní. Trochu si s tím nevěděl rady, ale se svými zkušenostmi ho vedla k dalšímu milování a když mu ho ústy postavila, byl z toho celý udivený a unesený tou nádherou. Tentokrát vydržel o dost dýl a ona si přišla na své dvakrát.

Po návratu k chatě zjistili, že byli zbytečně rychlí, protože Líba s Lukášem se ještě nevrátili a když se objevili, vyprávěli báchorku o tom, jak se v té tmě v lese ztratili. No dobrá. Přece nejsou u zpovědi v kostele. Druhý den ráno si oba kluci ve velmi dobré náladě při práci prozpěvovali a dámy měly tak trochu zasněné pohledy. Ovšem obě před sebou dělaly, jako že nic. Večerní návrat do města proběhl v dobré náladě a Lukáš i Andula slibovali, že kdyby bylo potřeba, stačí říct a oba zase ochotně pomůžou s čímkoliv. A jejich mobilní telefony byly o číslo bohatší.

První zavolání se poněkud rozpačitému Markovi, který stále ještě nevěděl, co si může dovolit, ozvalo už v úterý. Jestli se nechce zajít podívat, kde a jak Andula bydlí. Chtěl a moc. I když jako  bytový architekt byl docela podprůměrný a rozhodně jí do uspořádání bytu dva plus jedna nehodlal mluvit. Zato ho zajímala ta její fantastická prsa, jestli jsou opravdu taková, jaká se mu zdála v temném borovém lese. Byla opravdu nádherná a trvalo skoro celých pět minut, než si je na denním světle odhalil. Tak se na další milování těšili. Tentokrát se nenechal tak dlouho dráždit předem a poměrně brzy se dopracoval do vlhké a teplé kundičky. Andula ovšem tušila, že asi k orgazmu v prvním kole nedospěje, což se v plné  míře potvrdilo, i když jeho vydatná dávka spermatu na břiše taky měla něco do sebe. 

Druhé kolo milování vzala do své režie. Marek byl jejím tělem a počínáním tak unesen, že neměl čas řešit kdo vydává pokyny a odevzdaně je plnil. Jediné, co vymyslel, bylo roztažení kundičky a zajetí jazykem nejdřív do žlábku, pak do dírky a nakonec vcucnout poštěváček. Andula se rozvzdychala a užívala si jeho trochu neohrabané počínání. Žádný učený s nebe nespadl a ráda ho v umění milovat zdokonalí. „Už pojď do mně,“ žádala polohlasně a roztáhla se, co jí to její postel dovolovala. Marek byl unesený, protože sice panic už nebyl, podle sebe dost dlouho. Ovšem jeho sexuální dobrodružství se dělila na bleskové zásuny, kdy byl rád, že dívka podržela a dělali honem honem, už aby to bylo a někdo je nepřistihl a potom na opravdové milování, kdy slečna měla dost času a mohli si užívat svá těla co hrdlo i údy ráčily. Jenže ona mladinká koťátka jsou kouzelná, ovšem potřebují trochu osobní přístup, ne jen dovnitř a ven. A rozpoznat pozitivní reakce chce trochu praxe. Ta sedmnáctiletým milovníkům obvykle schází a tak málokterá slečna opouští noc lásky s vrstevníkem navýsost spokojená. Třeba se to příště vyvede líp.

Marek s Andulou se na svých tělech činili a po třetí mužské ejakulaci to chtělo trochu odpočinku a zvolnit. Andula začala vyzvídat, co se Markovi na holkách líbí, kolik už jich měl a kdyby se netvářila tak smrtelně vážně, možná by se tu a tam i shovívavě usmála. No jo, je mu kolik mu je. A s potěšením zjistila, že je tak trochu fetišista na některá oblečení. Dělala, jako že si potřebuje odskočit a ze skříně na chodbě vytáhla rajcovní světle modrou soupravičku, kalhotky s podprsenkou, samá krajka a tělové samodržky s širokým krajkovým lemem. Ty se mu údajně na jedné spolužákyni tak líbily, že kvůli tomu dostal pětku ze zeměpisu, jak jí pořád hleděl na sukni, víc vidět nebylo a nedával pozor, co se ho učitelka ptá. Její objevení v nové úpravě s ním zacvičilo dost silně, protože když vešla v prádle do ložnice, vystřelil mu pinďour nahoru doslova během okamžiku. A jelo se další kolo, i když už to tak původně moc nevypadalo. 

On ten popis jejich prožitků vypadá dost časově náročně, ovšem v sedmnácti letech jde všechno poněkud rychleji a tak za hodinu už oba měli milování až až. Marek se dost přestával stydět a pochybovat  o správnosti svého počínání, takže se celkem jednoduše dohodli na dalším setkání a vydal se domů k mámě. Jen mezi dveřmi se ještě stačila Andula zmínit. „Kdyby byla dlouhá chvíle Lukášovi, tak ho vezmi s sebou. Jste přece kamarádi, ne ?“ To by byl nápad !  

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sexuální doktorát: První hodina

  20. 5. 2018Neznámý autor

Dveře se otevřou a po podlaze zazní kroky. Do pokoje se čtyřmi lůžky vstoupí lékař v bílém plášti společně se svými asistenty. Obličeje mají nečitelné, výrazy vážné a pevný postoj s rovnými zády. "Tak se podívejme, co to tu máme", poví doktor, než popojde k první posteli v řadě a důležitě vytáhne desky s diagnózou. Už v té chvíli asistenti vytahují své poznámkové bloky a vysunou hroty propisek. Žena...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Prstění, Petting

Extrémně perverzní děvče

  30. 9. 2012Neznámý autor

Na vysoké škole jsem se dostal do takové fajn partičky kultivovaných mládenců, dá se říct, že šlo o takový klub výjimečných. Za pár let jsme ovládali školní radu i kolejní radu, dařilo se nám prosazovat mnoho změn, takže jsme se těšili i značné pozornosti ostatních studentů, především studentek. Měl jsem jich na každém prstu několik, takže jsem si mohl vybírat, se kterou půjdu na rande, se kterou do...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Grupáč, Teen, Spanking, Piss, Fisting

Manželka se svým bratrem

  4. 12. 2023irvap

Předmluva Dle psychologů souvisí sexuální fetiš s nějakou obavou nebo problémem z dospívání. Na úrovni podvědomí se mozek snaží s tou obavou vyrovnat tak, že ho sexualizuje. Sexuální vzrušení pak umožňuje se obávanému tématu opakovaně vystavovat. Proto mají některé prostitutky v dospívání zkušenost se zneužíváním a sadisti nebo masochisti s bitím. Samozřejmě ty šrámy lze vyléčit, ale není to tak jednoduché,...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Mix, Grupáč, Párty, Šukačky, Orál

Čtrnáct dnů na chatě

  26. 1. 2024Skálinka

„To se, kmaráde, nesmíš se ženskou tak prdět !“ pronesl Tomáš. „Klidně jí tam vraž dva prsty a pořádně tam s nima hejbej, ať to cejtí. A ty kozy jí neocucávej jak nanuk, ale taky trochu přitvrď. Holkám obvykle troška přikousnutí dělá dobře.“ Jirkovi se sice z toho napětí mírně třásly ruce, ale dělal, co mu starší kamarád říkal. Dája sice všechno slyšela, ale momentálně se snažila rozpoznat, jestli...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Prstění, Šukačky, Petting, Orál