Erotické povídky

Autor povídky:

Dejv

Vloženo: 16. 7. 2010

Kategorie:

Další povídky od Dejv:

Kamarádova zpověď

Měl jsem na naše vztek jako nikdy. Věděl jsem, že jim to už dlouho neplapalo, ale proč se museli rozvádět zrovna v době, když jsem měl jít do maturitního ročníku, to jsem nemohl pochopit. A tak jsem se hned první den prázdnin stěhoval s mámou k babičce na venkov. Naštěstí v nedalekém městě byla průmyslovka, kterou jsem studoval a já do ní mohl po prázdninách nastoupit. Davide, už jsem mluvila s Petrem, studuje tutéž školu a po prázdninách jde také do maturitního ročníku, řekla babička a poslala mne za ním, protože by mě prý rád poznal. Sice jsem k babičce jako kluk jezdil dost často, ale Petra jsem neznal. Později mi vysvětlil, že se přistěhovali teprve před 2 roky, když máma ovdověla a zdědila celkem pěkný zachovalý stateček.

Vydal jsem se tedy za Petrem a byl jsem mile překvapen. Petr byl sympaťák a jeho mámu bych považoval spíš za ségru, kdybych o tom nevěděl. Byla fakt "šťabajzna" a já to taky Petrovi hned řekl. Usmál se a prohodil něco jako, že jí táta zbouchnul hodně mladou a víc jsme o tom nemluvili.

O prázdninách jsme chodili na koupaliště a já se snažil ulovit nějakou holku, protože všechny moje kamarádky, které mi občas pomohly ukojit můj ocas, zůstaly daleko. Jednou jsem si všiml, že má Petr na krku rudý flek a tak jsem se ho zeptal, jestli má nějakou holku. Zarazil se a zeptal se proč se ptám. No podle toho fleku na krku bych řekl, že ano, smál jsem se. A jéje, ani nevím, že mi ho udělala, odpověděl, ale víc jsem z něho nedostal.

Prázdniny uběhly jako voda a my nastoupili do školy. Hned první den jsem se zakoukal do Lenky, jediné holky ve třídě ! Bacha kamaráde řekl mi hned Petr. Kromě mé maličkosti jí už opíchali všichni kluci ze třídy a z těch dalších jich bylo taky dost !

A pročpak ne Ty, smál jsem se, nedala Ti ? Phe, naopak lezla za mnou a nemohla pochopit, že jí nechci ! Mne mladé neberou ! Ale, ale smál jsem se, tak Ty jsi na paničky jo ? I když jsem do něho hučel pak skoro každý den, aby mi řekl kterou paničku ze vsi píchá, mlčel jako hrob.

A pak jsme byli pozváni na narozeniny jednoho kámoše. Petr se dost opil a když jsme se pěšky v noci vraceli domů a na chvíli jsme se zastavili, abychom ulevili močovému měchýři a zapálili si cigárko, Petr z ničeho nic řekl. Šukám s mámou. Cože ?! Myslel jsem, že jsem se přeslechl, ale on to zopakoval znovu. A pak se rozpovídal, že když mu vlezla do postele poprvé nebylo mu ještě 15 a bránil se, brečel, ale ona si ho prostě násilím vzala. Časem se přestal bránit a naopak plnil vše, co mu přikázala a začalo se mu to líbit. A teď už si to bez ní ani nedovede představit. Pořád jsem tomu nemohl uvěřit, nedovedl jsem si představit, že bych já něco takového dělal s mámou ! Kecáš, jsi nalitej a nevíš co mluvíš, řekl jsem mu. Chceš být u toho ? No už vidím jak Tvoje máma jásá, že se na Vás dívám. No to je jasný, že by o tom nesměla vědět ! Něco vymyslíme, přijď k nám v sobotu večer, ale až tak kolem 21 hodiny a budeš zírat !

Dostavil jsem se v přešně určený čas. Když jsem zazvonil otevřela Petrova máma již v županu a ptala se co se stalo. Řekl jsem, že nutně potřebuju nějaký sešit a ona zavolala Petra a odešla zpět do obýváku. Petr mne zavedl do její ložnice a schoval do skříně, kterou nechal maličko pootevřenou, takže jsem měl výhled přímo na manželskou postel. Pak jsem ho slyšel jak na chodbě křičí: tak čau a stav se zítra jo.

A najednou se objevili mezi dveřmi. Jeho máma se svlékala jako by šla do postele se svým manželem a Petr udělal totéž. Tak jak si dneska pohrajeme zlato, zeptala se. Dneska budeš moje kurva ! Petr si sedl na postel, přikázal jí aby klekla a vykouřila ho. Kuř pořádně Ty couro zařval na ní a dal jí facku. Mlaskala při tom na celou ložnici a já už měl čuráka tvrdýho jako skálu. Za chvíli Petr zařval a cákal jí do pusy. Nevyplivla ho a všechnu mrdku spolykala. Lehni si, prohrábnu Ti píču, přikázal jí. Chvíli jí prstil a já slyšel opět mlaskání, tentokrát její mokré kundy. Kdo Ti to udělal Ty děvko, zařval najednou a opět jí vlepil facku. Já za to nemůžu, vzlykla. Kdo Ti to udělal, zařval znovu a následovala další facka. Vždyť víš, tak zněla dohoda, odpověděla. Seru Ti na dohodu děvko, prcat s imbecilem může jen sprostá coura ! Ale to už jí otočil na všechny čtyři a šukal jí zezadu. Ona řvala, že jedině on jí umí uspokojit a než do ní začal Petr pumpovat semeno, dvaktár zařvala, že už je ! Otoč se, křikl na ní Petr, když padla na břicho a prudce oddychovala. Já už nechci šeptala, ale Petr jí chytil za vlasy, zvedl hlavu a zasyčel jí do obličeje. Neptal jsem se Ti jestli chceš ! A ona se poslušně otočila a Petr jí začal sát prsy a jeho máma si při tom honila pičku a vzdychala na celou ložnici. Nasedni si, přikázal jí když se mu postavilo péro a on si lehl na záda. Já už ..., stačila jen říct ale Petr opět zařval, no tak ! a ona už nasedala a jezdila po jeho tyči jako šílená. Málem jsem už vytáhl toho svýho klacka, abych ho pohonil a ulevil trvdým koulím, ale Petr právě řval, že jí nese další dávku a za chvíli už jí posílal do koupelny a já rychle opouštěl svůj úkryt. Ty vole, to bylo něco, chci jí taky stačil jsem zašeptat a Petr mne už strkal ze dveří.

Druhý den jsem s Petrem domlouval plán, jak jeho mámu "oblbnout", aby mi taky přidržela. Přijď v sobotu ráno, než jí stačí ošukat ten inbecil ! No neblázni, ona fakt šuká s tím dementem co u vás maká jo ? Jo, dohodli se tak a ona mu proto platí tak málo. Víš on má děsně velký péro a máma je z něj celá paf ! Ale Ty jdi na ní slušně, ne jako já včera !

Přišla sobota a já nemohl dospat. Asi v 9 hodin jsem zvonil u Lenky, tedy mámy Petra. Byla dost překvapená, když jsem řekl že jdu za ní,nikoliv za Petrem a že bych potřeboval s něčím pomoct. Posadila mne v obýváku a šla uvařit kávu. Ta chvíli už seděla proti mne v křesle a já mlel nějaké nesmysly a najednou se zeptala, proč jsem vlastně přišel. Víte já mám problém, mám holku a když jsem s ní sám tak se mi nechce postavit péro i když s jinejma se mi dřív postavilo bez problémů. Já vím, že je to ode mne drzost, ale s mámou o tom mluvit nemůžu, ta si jistě myslí, že jsem ještě panic a Vy jste ještě mladá a budete mít snad pro mne pochopení. No já nevím Davide, to bychom to asi museli zkusit spolu, ale když říkáš, že před tím si problémy neměl ? A prosím zkusila byste to se mnou, byl bych Vám moc vděčný. Ale muselo by to zůstat jen mezi námi ano ? Ano, ano přitakal jsem a péro mi už stálo jako sloup a já doufal že si toho nevšimne. Odváděla mne do ložnice a cestou zamkla vchodové dveře. Tak se svlékni, přikázala mi v ložnici. Prosím nemohla bys mi udělat striptýz, přešel jsem k tykání. Mám to rád, když mi ho holka dělá. Usmála se a začala odhazovat oblečení. Zůstala je v oblošené podprsence a kalhotkách ( došlo mi, že byla připravena na toho imbecila, který prý na ní všechno vždy roztrhá ) a přišla ke mně, abych jí ji rozepnul. Hrál jsem jak se mi třesou ruce a když z ní spadla, přitáhl jsem jí k sobě a šeptal, že má překrásné kozičky a zda si s nimi mohu pohrát a i když jsem si všiml jěště několika rudých fleků, které jí udělal Petr, tvářil jsem se jako kdybych nevěděl o co jde. Pojď lákala mě do postele, svlékni se ! A sama si lehla a stáhla kalhotky a já zíral do jejího černého porostu. Lenko, je možné že se mi nestaví, protože je ta moje holka vyholená. Teď totiž cítím jak se mi už zvedá ! No pojď, zkusíme jestli budeš schopen i víc, když už jsme začali, lákala mme a všiml jsem si jejího vzrušení na bradavkách, které jí pěkně trčely do vzduchu. Jejda Ty máš ale velký péro, větší než Petr ujelo jí a hned rychle dodala, že ho několikrát přistihla při masturbaci.

Pojď, pojď, vidím, že jsem Tě vzrušila, zasuň ho do mne ! Dělal jsem, že se nemohu strefit a Lenka se ptala, kolik jsem už měl holek. Jen dvě, odpověděl jsem , což samozřejmě nebyla pravda, protože v bývalém bydlišti se o mne rozkřiklo, že mám slušný péro a každá holka by ho nejraději okusila. Konečně jsem do Lenky zajel až po kuličky a Lenka hlasitě vzdychala. Dlouho jsem nešukal a za chvíli jsme cítil, že mi v klacku začíná pěkně škubat. Můžu do Tebe zlato, zeptal jsem se jí a ona křičela, že ano, že chce horkou dávku přímo do kundičky. Ležel jsem vedle Lenky, ona mne hladila, líbala, sála bradavky a ocas už se opět začal topořit, když se ozvalo bouchání na dveře. Bylo mi jasné, že je to ten jejich pomocník a dožaduje se svých práv plynoucích z dohody. Lenka mne políbila a řekla: miláčku vydrž, za chvilku jsem u Tebe zpátky, moc Tě chci ! A máme na to celý den, Péťa přijede až večer ! Hodila na sebe župánek a odešla.

Pomalu jsem se plížil ke dveřím, pootevřel je a potichu šel za hlasy. V kuchyni stál v gumovkách chlap jako hora, kalhoty na půl žerdi a Lenka mu kouřila ocas. Když ho vyndala z pusy, uviděl jsem pěknou kládu ! To už jí ale chlap tlačil ke stolu a tlustou kládu jí tlačil do kundy. Ty máš ale dneska mokrou píču ty děvko, už si se mne nemohla dočkat co a nahonila sis jí ! Kdyby tak věděl, že je to moje mrdka asi by si tak nelebedil, myslel jsem si. Řvi ty couro, proč neřveš, vždycky u toho krásně řveš ! No fakt imbecil a Lenka ho poslechla a ječela jako pavián. V tom z ní čuráka vytáhl, položil jí na záda, její nohy si dal na ramena a už ho rval zpátky do chlupaté mindy. Při tom Lenku líbal a kousal do krku a prsů a zanechával další rudé skvrny. Au, to bolí vykřikla, když jí do kundy k tomu obrovi vrazil neurvale dva prsty. Svijela se pod ním jako užovka a on se jen připotrouble smál a šukal jako smyslů zbavený. Pak zařval jako lev a plnil Lenčinu kundu. Když ho vytáhl, teklo z Lenky sperma a kapalo na podlahu. Vrátil jsem se rychle do ložnice a dělal, že jsem usnul.

Vrátila se vysprchovaná a navoněná a vzala si můj z té podívané pěkně ztopořený ocas do úst. Občas jazýčkem zabrousila i k pytlíku, ve kterém se ukrývaly tvrdé kouličky, oblízla je a nezapoměla ani na anální otvůrek, který se při každém přelíznutí lehce otevřel. Nevydržel jsem a strhl jí na sebe a začal líbat. Třela se prsy o mou hruď a já cítil její tvrdé bradavky a začal je lízat a sát. Pak si Lenka nasedla na můj ocas, držela mi ruce za hlavou, prsy se třela o můj obličej a pomalu se začala šukat. Její pohyby se stále zrychlovaly a já za chvíli křičel, že budu stříkat a najednou jsem měl její bradavku v puse a slyšel jí jak kříčí abych je ochutnával. Sál jsem jak nejlépe jsem uměl a Lenka sténala a najednou na mne padla a já cítil mokro na kouličkách. Davide, jsi skvělý, úplně jsi mne odrovnal, ale nech mne prosím odpočinout, prosila, když jsem se prsty dobýval do její jeskyňky a začal jí přidělávat flíčky na krku a kozičkách.

Davide, Davide, honem usnuli jsme a za chvíli je tu Péťa budila mne a já měl ptáka jako kámen, jakmile jsem nad sebou uviděl její prsiska. To nejde Leni, slíbila jsi mi análek a podívej se na toho mýho lumpa, nezapoměl ! Ano příště, ale teď musíš domů. Prosím Tě nevyváděj, prostě řekneš Petrovi, že tu máš chlapa, že máš své potřeby, co je na tom ? Chvíli se se mnou dohadovala a když už jsem měl hlavu mezi jejími stehny, zašeptala, že Petr je její milenec. Nehnul jsem ani brvou a řekl: no super tak se přidá, už jsi šukala v trojce ? Tobě to nevadí ? A proč by mělo, to je Vaše věc, taky bych šukal mámu , kdyby se nechala, odpověděl jsem. Zašeptala jen: ách chci Vás oba ! Vem si mne lásko !

Chcete vědět jak to dopadlo,když se vrátil Petr ? Napíšu příště !

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Melouch

  24. 10. 2007Mirda

Po vyučení jsem nastoupil do jednoho autoservisu a dřel od nevidím do nevidím, aby mi pan majitel zaplatil tak, abych nemusel žít jako nuzák a mohl s klukama občas vyrazit na nějakou tu  diskotéku. Proto jsem občas ( když nebyl šéf přítomen) nabídl své služby přímo majiteli porouchaného vozu. Jednoho červencového večera, když jsem jako poslední zamykal dílnu se objevila paní středního věku a skoro...
  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Anál

Splněný puberťácký sen

  30. 4. 2015Neznámý autor

Už někdy od puberty, což je od dvanácti nebo tak, jsem strašně snil o tom, že budu mít sex s něčí maminou. O mnoho starší a zkušenější ženskou, která bude vědět, jak si s takovým mladým kolouchem poradit. A bude to s ní neuvěřitelně parádní, samozřejmě. Jenže dvanáctiletej puberťák má sotva tak šanci na sex, i když ho chce. Ještě by tu ženskou zavřeli. Takže jsem musel čekat, než mi bylo čtrnáct, patnáct,...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Teen, Mix

Občasné sexuální orgie

  23. 4. 2018Babušinka

Můj sexuální život do mých třicátých narozenin byl docela nudný i když jsem začínala v poměrně brzkém věku. Když mi bylo 15 roků, šla jsem na svou první diskotéku. Když jsem se vracela domů, přidal se ke mě tehdy 29 letý soused. Byl svobodný a vyprávěl mi různé historky - později jsem si uvědomila, že byly skoro všechny o sexuálních zážitcích a mě puberťačce dělalo dobře, že zrovna takový mužský má...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Anál

Odpoledne s lízátkem

  28. 4. 2013Neznámý autor

Mikuláš chodil s Aničkou už od jejích 14 let. Teď jí bylo devatenáct a jemu sedmadvacet, což znamenalo, že když spolu poprvé začali něco mít, ten věkový rozdíl byl opravdu kontroverzní. Spousta lidí Mikulášovi nadávala do pedofilů. No a co, v podstatě jím byl, protože na Aničce ho okouzlila právě ta její napůl dětskost a napůl ženskost. Byla pro něj roztomilou lolitkou a nakonec se do ní bláznivě zamiloval....  celá povídka...
Kategorie: Teen, Erotické pomůcky, Orál, Šukačky, Mix