Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 27. 9. 2022

Nepředstavitelné věci

Co jsem to provedla? Proč jsem ho brala k sobě do bytu? Všechno s ním se dělo tak rychle, tak nekontrolovatelně, tak vzrušujícím způsobem. Když jsem stiskla tlačítko výtahu do svého patra, cítila jsem, jak se za mnou tiskne, cítila jsem, jak se mi erekce v jeho kalhotách tvrdě opírá o zadek.

Výtah se rozjel nahoru. Bylo pozdě, po půlnoci. To bude v pořádku. Moje dcera bude tvrdě spát. Nebudeme ji budit. Bude to v pořádku. Jen si musím pamatovat, že musím zůstat potichu a nenechat ho, aby mě donutil vybuchnout jako minule. Musím si zapamatovat být potichu. Bude to dobré.

Dveře výtahu se otevřely a já se odlepila od toho tvrdého ptáka v jeho kalhotách a zamířila chodbou ke svým dveřím. Na chodbě bylo ticho, všichni spali. Když jsem došla ke svým dveřím, odemkla jsem je a strčila do nich. On mě však chytil za ruku a zabránil mi vejít dovnitř. Pak mě otočil tak, že jsem stála na chodbě zády ke zdi. Podívala jsem se na něj a viděla, jak se mu na tváři objevil úsměv. Ten úsměv, který vede k lumpárnám.

Přímo tam na chodbě se natáhl a chytil mě za prs. Začal mi ho masírovat, hrál si s ním a štípal mě do bradavky. Bože, bylo to vzrušující. Hned naproti přes chodbu jsou dveře do bytu Rosických. Kdyby se někdo z nich díval kukátkem ve dveřích, viděl by, jak mě na chodbě masíruje. Začínalo mi být horko.

Vycítil mé rostoucí vzrušení a řekl: „Teď si vyhrň sukni. Ukaž mi prcinu.“ Nijak to nešeptal. Naopak, byl zbytečně hlasitý. Vyhrnula jsem si sukni, ale dál si hrál s mými prsy. Vyrazila jsem boky dopředu a nabídla mu své pohlaví. Jeho ruka sjela dolů, až k mojí kundě. Když se mi plnou dlaní otřel o kopeček, řekl: „Rozepni si košili a ukaž mi kozy.“ Opět byl zbytečně hlasitý.

Pokoušel se přimět lidi, aby vykoukli na chodbu? Snažil se mě ponížit před sousedy? Moje dveře byly otevřené; chtěl, aby to slyšela moje dcera, aby se probudila a našla mámu na chodbě, jak si s jeho rukou na kundě rozepíná košili?

Začala jsem si rozepínat košili. Co jiného jsem měla sakra dělat? Byl to teprve můj druhý večer s ním, ale už mě zavedl do nepředstavitelných končin. Dělala jsem věci, cítila jsem věci, o kterých jsem nevěřila, že bych jich byla schopná. Tohle bylo to nejvzrušivější sexuální stvoření, jaké jsem kdy potkala, slyšela o něm, četla o něm, představovala si ho. Košile mi spadla na zem chodby a já vystrčila svoje prsa na něj – a na kohokoli jiného, kdo se díval – aby si je mohl prohlédnout. „Pokračuj,“ řekl znovu hlasitě. „Ukaž mi všechno.“

Náš první večer se odehrál minulou sobotu, kdy jsme se sešli v baru. Povídali jsme si, smáli se, pili, tančili, flirtovali. Byla to hezká noc, kterou jsem chtěla prožít až do rána, ale musela jsem se vrátit k dceři, než bude moc pozdě. Když jsem mu řekla, že musím odejít, navrhl, abychom šli někam do soukromí a dali si nezapomenutelný první polibek. „První polibek by měl být vždycky nezapomenutelný,“ ujistil mě.

Šli jsme dozadu do části s toaletami a našli tam odemčenou velkou technickou komoru. Jakmile jsme byli uvnitř, rozsvítil a díval se na mě. Jeho oči pomalu přejížděly po celém mém těle. Cítila jsem energii jeho pohledu, když si mě prohlížel od shora až dolů. Když se mi zadíval hluboko do očí, zatoužila jsem po tom prvním polibku a začala se k němu naklánět.

„Ne tak rychle,“ řekl. „Uděláme to opravdu nezapomenutelné.“ Pak si rozepnul kalhoty, sáhl dovnitř a s jistými obtížemi vytáhl svoje ztopořené péro. Namířil ho přímo na mě a začal si ho pomalu hladit, hladil ho po celé délce. Mé oči se kochaly tím nádherným pérem. Nemohla jsem uvěřit, že mi ho ukazuje, že masturbuje přímo přede mnou. Ještě jsme se ani nepolíbili, ale on už mě dělal celou žhavou na jeho nádherné péro. Podívala jsem se na jeho špičku, na které se objevil předejakulát. Cítila jsem, jak si jazykem olizuju rty.

„Navrhuju postupovat následovně, aby byl náš první polibek nezapomenutelný,“ řekl, jako by se to už nestalo tím, že přede mnou vytáhl svého ptáka. „V okamžiku, kdy se budeme líbat, bysme se oba měli udělat. Souhlasíš?“

Nemohla jsem odtrhnout oči od jeho ptáka, ale moje hlava zřejmě kývla na ano, protože mi pak nařídil, abych si rozepnula blůzu a začala si hrát s kozama. Jako nějaká jeho mrdací loutka jsem udělala, co mi řekl. Rozepnula jsem si ty tři knoflíčky na blůze a rozhalila ji, čímž jsem mu ukázala své ploché opálené bříško a malá prsa v černé podprsence. Pak jsem podprsenku stáhla trochu dolů, takže mi bradavky trčely nad podprsenkou.

Chtěla jsem, aby viděl moje hezké malé kozy. Zvedla jsem ruce a začala si hrát s bradavkami. On si začal hladit ptáka o něco rychleji. Ze špičky mu začínala odkapávat tekutina. Jeho ruka ji zachytila a použila k lubrikaci jeho masturbace. Další, co mi řekl, bylo ať si vyhrnu sukni a začnu si hrát s píčou. Jeho mrdací loutka mu vyhověla.

Byli jsme tam v té technické komoře a masturbovali. Jak mu z péra odkapávalo víc a víc preejakulátu, pořád se honil a našlehával ho do pěny po celém péru. Obě moje ruce teď pracovaly na mé kundě. Jen jednou jsem se natáhla, abych si stáhla podprsenku ještě víc dolů, aby viděl obě moje kozy. Jak jsme se masturbací blížili k vyvrcholení, posunul se ke mně blíž. To, že mi ta pěna začala odkapávat na šaty, mě jen víc vzrušovalo. Cítila jsem jeho dech na tváři, když jsem si zabořila prsty do kundy a silně si dráždila klitoris.

Cítila jsem jeho ptáka na svém holém břiše a cítila, jak si ho pumpuje rukou, která tím do mě rytmicky buší. Chystal se vyvrcholit, chystal se vyvrcholit na mě a na mé oblečení. Cítila jsem, jak začíná můj vlastní orgasmus, právě když se jeho rty konečně setkaly s mými. Jakmile svůj jazyk dostal do mých úst, po celém břiše se mi rozlila jeho první dávka. Začala jsem se dělat a udělala jsem se tvrdě.

Cítila jsem, jak mi jeho sperma stéká po břiše, a vtom jsem ucítila další dávku, která dopadla výš, na moje kozy. Dělala jsem se dál. Jeho ruka do mě stále bušila. Slyšela jsem, jak někdo křičí: „Kurva, kurva.“ Pořád jsem se dělala ještě když mi jeho třetí dávka vystříkla na ruce, kundu a stehna. Ježíšmarjá, kolik spermatu v tom chlapovi je?

Konečně ten křik ustal a můj orgasmus mě nechal vrátit se zpátky. Chvíli trvalo, než to přešlo, a trochu se mi rozklepala kolena. Nakonec jsem si uvědomila, že už se nelíbáme. Můj orgasmus mě zřejmě odtrhl od jeho úst. Zřejmě jsem to byla já, kdo křičel. Zřejmě jsem právě vybuchla v tom nejrajcovnějším orgasmu svého života.

Když jsem se vzpamatovala, podívala jsem se na něj. Stál tam přede mnou, v ruce držel ptáka, který byl celý namydlený a kapalo z něj sperma na mou sukni. Místo toho, abychom oba ustoupili o krok, a zabránili dalšímu znečištění, naklonili jsme se k sobě a znovu se políbili. Pak začal sbírat svoje sperma z mého břicha a podával mi ho do pusy. Otevřela jsem ji dokořán a ocucávala jeho prsty. Jeho sperma chutnalo tak dobře. Pak jeho ruka nabrala sperma na mých kozách. Znovu jsem otevřela pusu, hladová na další. Ale místo toho si tu dávku dal do svých úst.

Nikdy předtím jsem nebyla s chlapem, který by polykal vlastní sperma. Byla jsem fascinovaná. Když mi posbíral sperma z rukou, kundy a stehen, zdvořile ho nabídl nám oběma tak, že své prsty držel mezi našimi ústy. Oba jsme olizovali sperma, prsty, nakonec i rty. Očištěnou ruku spustil dolů a naše rty se setkaly v posledním prvním polibku. Trval a trval, navzájem jsme si při něm zkoumali ústa a kochali se zbytkovou chutí jeho spermatu.

V té technické místnosti bylo naštěstí umyvadlo a ručníky, takže jsem si to sperma z oblečení mohla vyprat. Měla jsem ho všude. Mokré skvrny jako následek mého očistného snažení byly obrovské a nepřehlédnutelné. „Prostě řekni lidem, že na tebe servírka zvrhla tác s jídlem,“ poradil mi. Pak mi navrhl, že se brzy sejdeme znovu v jiném baru, který se mu taky líbí.

Ta druhá schůzka se konala dnes. Teď, na chodbě před bytem, ve kterém bydlím, jsem podruhé za večer tvrdě směřovala k orgasmu. Už předtím mě dráždil až na samou hranici jen proto, aby mě pak zadržel a odepřel mi příval uvolnění. Ten příval ve mně byl i po několika hodinách stále nahromaděný. Ale teď jsem si myslela, že by mě mohl dodělat, přímo tady na chodbě, na chodbě, kde nás můžou vidět sousedé, kde by nás mohla vidět i moje dcera. Moje košile, podprsenka a sukně ležely na zemi na chodbě. Jeho ruka byla v mých kalhotkách a prstil mi kundu.

Pak začal postupovat do mého bytu a za prst v mé kundě mě táhl za sebou. Jakmile vešel dovnitř, zavřel dveře a mou košili, podprsenku i sukni nechal přede dveřmi na chodbě. Bylo mi to jedno... chtěla jsem jenom, aby mě dodělal.

Druhou rukou mě chytil za kalhotky a strhl je ze mě. Jeho prst neopustil mou kundu. Byla jsem tak vzrušená. Připravovala jsem se na zdrcující orgasmus. Rukama jsem se natáhla zpátky k půlkám na svém zadku a roztáhla je od sebe, čímž jsem jeho zkoumavému prstu nabídla ještě víc své kundy. Když mi začal prstem šukat kundu rychleji a silněji, cítila jsem svoje vlastní prsty, jak mi dráždí řitní otvor. Chystal se dát mi neuvěřitelný orgasmus!

Místo toho však svůj prst vytáhl a strčil mi ho do pusy. Když jsem na jeho prstu ochutnala svou kundu, uvědomila jsem si, že mě dnes večer už podruhé zastavuje na samém okraji. Jen se na mě usmál, sáhl rukou za mě a vytáhl mi z prdele můj vlastní prst. Mrdací loutka byla zcela pod jeho kontrolou. A ten příval dál zůstával zadržený, víc než předtím.

O několik hodin dřív jsem se s ním sešla v baru, který mi navrhl. Nejdřív tam nebyl, tak jsem se posadila do prázdného boxu a objednala si pití. Jakmile jsem se začala rozhlížet, uvědomila jsem si, že tohle není typický bar. Byly v něm převážně ženy a mnoho z nich tu bylo v párech. Měla jsem se s ním sejít v lesbickém baru.

Byla jsem oblečená odvážně, myslela jsem, že on a já budeme pokračovat tam, kde jsme přestali v té technické komoře. V tomhle baru jsem ale vypadala jako nažhavená holka, která hledá nějakou žhavou holčičí akci. Nikdy předtím jsem žádnou holku ani nepolíbila, ale být tady bylo docela vzrušující. Zvlášť když jsem byla sama, vypadala jsem jako skvělý úlovek. A tak jsem si dovolila vypadat zaujatě, vypadat dostupně. Přemýšlela jsem, co bych dělala, kdyby mě některá z těch sexy lesbiček začala balit. Už jen to, že tu jsem, mě vzrušovalo.

Netrvalo dlouho a přistoupila ke mně krásná blondýna a nabídla mi pití. Odhodlala jsem se a řekla jí, že na někoho čekám, ale ona si přesto přisedla a objednala rundu.

Byla velmi atraktivní a poměrně mladá, pravděpodobně ještě na vysoké škole. Ale věděla, jak na mě. Postupem času jsem zjistila, že její konverzace je velmi odzbrojující. Byla vtipná a rozkošná. A přistihla jsem se, že si prohlížím její šaty s hlubokým výstřihem... měla velice sexy malá prsa. Když se ke mně přiblížila, neuhnula jsem.

Brzy jsme seděly vedle sebe a já cítila teplo jejího těla. Začala s malými doteky, jen mě hladila po ruce nebo mi cuchala vlasy. Pak mě vyzvala k tanci. Byla to pomalá píseň a já si představovala, jak bizarně by to vypadalo, kdybych s ní tančila. Bylo by to tak zjevné, tak veřejné, že se zajímám o dívky, že stojím o sex s dívkami.

Ale jako správná loutka, jakou jsem byla, jsem řekla: „Jasně,“ a následovala ji doprostřed parketu. Byly jsme jediný tančící pár. Já a ta mladá žhavá holka, tančily jsme pomalu. Cítila jsem, jak začínám vlhnout. Držela mou ruku ve své a držela ji blízko našich těl. Nakonec jsem ucítila její palec, jak mě hladí po prsou. Bože, bylo to příjemné.

Když mi vzala bradavku mezi palec a prst a začala ji mačkat, hlasitě jsem vzdychla. V tu chvíli věděla, že mě má, že si se mnou může dělat, co chce, dělat to před kýmkoli, přede všemi. Najednou schovala mou kozu pod svou rukou, položila ji na ni tak, aby to všichni viděli. Snažila jsem se zakrýt, co její ruka s mou kozou dělá, tím, že jsem na její ruku položila svou.

I přes své rozpaky jsem věděla, že jsem v nebi. Tahle krásná mladá dívka mě svádí ve veřejném baru, svádí mě před partou cizích lidí.

Podívala jsem se na její krásnou tvář a uvědomila si, že se mě chystá políbit, důkladně políbit, sladce políbit... přímo přede všemi. Dál jsem se snažila zakrývat její ruku masírující mou kozu pod mou vlastní rukou, ale když se mi její jazyk dostal do úst, ruka mi ochable klesla k boku. Všichni viděli, jak mě osahává, když mě líbala.

Inhalovala jsem její polibek a oplatila jsem jí ho. Její mrdací loutka byla zvlhlá lesbickými touhami a ona to věděla. Tohle byla mladá holka, která svádí muže, ženy, chlapce, dívky, páry... dokáže svést kohokoli a ví to. Tancovala se mnou po sále, líbala mě při tom a hrála si s mýma kozama, a moje ruka mi jen tak visela u boku.

Když hudba přestala hrát, ustoupila o krok dozadu a dál si hrála s mou kozou. Pak zvedla druhou ruku a začala si hrát s oběma mýma kozama. Byla jsem v jednom ohni, jen jsem tam tak stála a nechávala si přede všemi hladit kozy od té mladé lesby.

Najednou byl po mém boku a smál se. „Vidím, že jsi začala beze mě,“ řekl mi. Pak se otočil k mé nové lesbické kamarádce a řekl: „Vem si ji do boxu a rozdělej ji, ať je pořádně nažhavená, než odejdeme, ale nenech ji, aby se udělala.“ Ta mladá tepluška se jen usmála, vzala mě za ruku a vedla si mě zpátky do boxu. On si sedl naproti nám a jen se díval.

Znovu mě začala divoce líbat, velmi silně. Byla jsem tak rozpálená, že jsem jí polibky oplácela stejně silně. Její ruka mi rozepínala košili a pohybovala se pod ní. Vjela mi pod podprsenku a nabrala mou kozu. Když přišla servírka zeptat se na další přání, ta lesbička se mnou přerušila polibek, ale ruku mi pořád držela pod košilí a masírovala mi kozy přímo před ní.

Když servírka odešla pro objednané nápoje, ta sexy lesbice dokončila rozepínání mé košile a odhalila moje kozy v podprsence. Když se servírka vrátila s pitím, lesbička mi podprsenku stáhla a ukázala jí moje malá prsa pod ní. Docela slušný dýško, pomyslela jsem si.

Ale potom mi ta lesba, která odhalila moje kozy, zajela rukou pod sukni. Zajela mi do kundy a vtlačila mi do ní dva prsty. Byla jsem tak blízko orgasmu, že jsem věděla, že mě v pár minutách dodělá. Jenže v tu chvíli řekl: „Nezapomeň, dostaň ji až na krajíček, ale nenech ji vyvrcholit.“ V tu chvíli jsem si připomněla, že se na nás dívá.

A napadlo mě, jestli tuhle mladou lesbu zná. Domluvil to celé on? Sledoval to všechno celou dobu? Co je to za chlapa? Proč tak strašně zaplňuje můj sexuální život, až za hranici uvěřitelnosti?

Ztratila jsem však koncentraci, když jsem cítila, že jsem těsně před vyvrcholením. Jenže najednou ze mě její prsty vyjely. Koukala na mě a dala mi prsty do pusy. Ochutnala jsem ty sexy prsty pokryté šťávami z mé kundy. Pak se zasmála a popřála nám dobrou noc. Když kolem něj vyklouzávala z boxu, dala mu vlhký polibek. On se na mě jen podíval a řekl: „Teď půjdeme k tobě.“ Mrdací loutka bez přemýšlení vstala a následovala ho k autu.

A tak jsme byli tady, u mě doma. Můj sex byl dnes večer už dvakrát úplně na hraně... Potřebovala jsem orgasmus a potřebovala jsem ho moc. Díky jeho agresivní sexuální taktice jsem už byla nahá. Bylo načase, abychom už konečně mrdali.

Když jsem se vydala k ložnici, řekla jsem: „Nezapomeň, že musíme být opravdu potichu.“

„Protože tvoje dcera spí ve své ložnici,“ vzpomněl si.

„Ano,“ řekla jsem.

„Kolik jsi říkala, že jí je?“

„Právě jí bylo čtrnáct,“ odpověděla jsem.

„Opravdu? Ukaž mi ji.“

Při jeho slovech mi přeběhl mráz po zádech. Ale zároveň jsem cítila, jak mi hoří pohlaví. Koneckonců jsem jeho mrdací loutka. Když chce, abych mu ukázala svou spící čtrnáctiletou dceru, udělám to.

„Nemám nic na sobě,“ řekla jsem, „vezmu si župan.“

„Nepotřebuješ župan,“ ujistil mě. „Ona spí.“

A tak jsem ho nahá zavedla do ložnice své malé dcery. Byla jsem vyděšená, ale také velice vzrušená. Nebyla jsem si jistá, kam to směřuje, ale věděla jsem, že ať to zajde kamkoli, půjdu tam s ním.

Světlo z obývacího pokoje zaplnilo její ložnici natolik, že jsme ji viděli, jak leží v posteli. Ležela na zádech, napůl přikrytá dekou. Byla tak krásná.

Přesunuli jsme se ke kraji její postele, stoupli si k ní a dívali se dolů na její mladistvou krásu, na její mladistvou sexualitu. Postavil se za mě a zašeptal: „Ukaž mi ji.“

Byla jsem nahá, vzrušená a ochotná. Sledovala jsem, jak se moje ruka natáhla k dece a opatrně ji z ní stáhla. Nikdy nepoužívala pyžamo, ale spala v kalhotkách a volném tílku. Když jsem ji před ním odkryla, poprvé jsem si všimla, jak je neuvěřitelně sexy.

Její mladé tělo bylo nádherné, opálené, štíhlé a ach-tak-šukatelné, neuvěřitelně šukatelné. Její opálené nohy byly trochu rozevřené a ukazovaly hladkou kůži vnitřní strany stehen. Volné tílko měla vyhrnuté kolem svých mladých koziček a odhalovalo část jejího neuvěřitelně sexy opáleného bříška. Byla ach-tak-šukatelná. Ach-tak-šukatelná.

Slyšela jsem, jak se za mnou svléká. Slyšela jsem, jak jeho oblečení padá na zem. Pak jsem znovu ucítila toho krásného ptáka, jak se tvrdě tiskne na můj zadek. Cítila jsem, jak mi jeho ruce sjíždějí k nohám a roztahují je, a já stojím nahá před svou malou dcerou. Cítila jsem, jak mi opatrně přiložil špičku svého ptáka k pyskům kundy, a slyšela, jak znovu říká: „Ukaž mi ji.“

Když jsem se sklonila, abych ji opatrně chytila za to volné tílko, cítila jsem jeho ptáka, jak se do mě všukává. Připomněla jsem si, že mám zůstat potichu, a on ho pak do mě šuknul ještě hlouběji.

Úžasná scéna. Jsem tu nahá, předkloněná, chci mu odhalit tělo své čtrnáctileté dcery, a on mě zezadu šuká. Podle toho, jak do mě vklouzl a vyklouzl, jsem poznala, že jsem vlhká jako nikdy předtím.

Opatrně jsem jí nadzvedla tílko a začala ho vyhrnovat, čímž jsem odhalila celé její bříško. Její ploché bříško vypadalo v tlumeném světle ohromně sexy. Sunula jsem to tílko výš a výš, až se nakonec odhalila její levá a pak i pravá koza. Cítila jsem, jak mě šuká s novou energií. Ty krásné čtrnáctileté kozičky ho neuvěřitelně vzrušovaly. Neuvěřitelně vzrušovaly nás oba.

Zírala jsem na ně, zatímco on mě šukal tvrději, hlouběji, rychleji. Byla jsem tichá, přijímala jeho šukání a zírala jsem při tom na ty mladé kozičky své dcery. Jen lehce zformované, trčely jako malé ovoce s opravdu pěknými bradavkami. Pohled na dceřiny kozy mě neskutečně vzrušoval. Pohupovala jsem boky při těch šukacích pohybech a upřeně jí na ně civěla.

S každým přírazem jsem si uvědomovala, jak moc mě má dcera sexuálně přitahuje. Máma by neměla toužit po své dceři, ale při pohledu na její malé kozičky, ploché bříško, opálené nohy a sladkou tvářičku, jak mě zezadu šukal, jsem si uvědomila, jak moc ji chci ošukat, ochutnat, políbit, udělat ji. Jak mě šukal hlouběji a hlouběji, zamilovávala jsem se do své dcery stále vášnivěji.

Znovu jsem se začala blížit k orgasmu. Musel to vycítit, protože najednou ze mě toho krásného ptáka vytáhl. Cítila jsem se prázdná, znovu zrazená, neukojená. Kdy dovolí své mrdací loutce, aby se udělala? Kdy?

On se postavil se vedle mě. A pak znovu zašeptal: „Ukaž mi ji.“

Nepotřeboval mě přesvědčovat, abych chtěla vidět její kundu. Ale bála jsem se, že ji vzbudím. Nedokázala jsem si představit, co by si myslela, kdyby se probudila a zjistila, že ji ve spánku obtěžuje nahá máma a nějaký nahý chlap s obrovským, krásným pérem, které z něj trčí tvrdé jako kámen.

Přesto jsem sáhla dolů na její kalhotky. Když jsem za ně zatáhla, rozespale změnila polohu. Najednou se kalhotky daly volně stáhnout o kousek níž a tu její mladou kundičku odhalily. Když jsem jí kalhotky opatrně pustila, abych ji nevzbudila, mohli jsme oba vidět její nádherné stydké pysky, malý poštěváček, ochlupení... ten způsob, jakým se její nohy přetavovaly do její kundy. Ach-tak-šukatelné.

Jen jsme tam oba stáli, dívali se na mou krásnou mladou dceru a chtěli ji ošukat. Pak se natáhl k mé ruce a přitáhl ji k mé kundě. Několik vteřin s ní jezdil po mém kopečku, dokud jsem nezačala masturbovat sama.

Pak vzal mou druhou ruku, sevřel do ní svého ptáka a začal si ho s ní hladit. Ježíši... byli jsme tu oba nahatí a já jsem honila sebe i jeho, a k tomu jsme zírali na mou čtrnáctiletou dceru ležící v posteli s odhalenými prsy a nahou kundou.

Co k tomu říct? Mrdací loutka se prudce rozjela a začala nás oba masturbovat k nepříčetnosti. Chtěla jsem se rychle udělat, protože jsem už měla za sebou tu akci s lesbičkou, tu na chodbě a teď tu před svou téměř nahou dcerou, kterou já, a uvědomila jsem si to poprvé v životě, chci ošukat. Můj bože. Ach-tak-šukatelnou... Ach-tak-šukatelnou... Ach-tak-šukatelnou...

Jak se přiblížil k vyvrcholení, všimla jsem si, jak si svou rukou sjel dolů ke koulím a začal si s nimi hrát, já jsem ho dál vyhoňovala. Cítila jsem, jak se jeho druhá ruka dostává kolem mého zadku k mé zadní díře. Asi minutu mi dráždil anus a pak vnikl do mě dovnitř.

Věděla jsem, že se brzy udělá, ale kam vystříkne, to záleželo na mé honicí ruce. Začala jsem jeho ptákem mířit. Nejdřív jsem ho zaměřila na obličej své dcery, pak na její kozy a pak na její kundu. Dokonce jsem jí ho namířila i dolů na nohy a představovala si, jak by vypadaly pokryté jeho spermatem.

Vzpomněla jsem si, kolik spermatu ten chlap ze sebe vysype, a uvědomila si, že s ním může pokrýt spoustu mé dcery. Cítila jsem, jak se napíná, a věděla, že už brzy vybuchne. Já taky, ale chtěla jsem počkat, až se jeho sperma vznese do vzduchu, vycákne na mou mladou dceru, bude kapat na její čtrnáctileté kozy, bude stékat po její hezké tváři a dělat potůčky v těch sexy chloupcích na její kundě. Jeho prst mi začal opravdově šukat zadní dírku.

První dávku jsem namířila na její kozy. Udělal se. Jéje... ten první proud byl tak silný a bohatý, že pokryl celou jednu její kozu. Z bradavky jí odkapávalo sperma a já jsem další výstřik namířila na její kundu. Cák! Tahle dávka byla ještě větší, zasáhla její kundí pysky, stehna a všechno její světlé ochlupení.

Věděla jsem, že ještě neskončil, a tak jsem jí toho ptáka namířila na obličej. Věděl, co dělám, a udělal krok blíž k ní. Při tom mi zarazil prst hluboko do zadku. Jeho prst v mém zadku v kombinaci s mou vlastní rukou pracující na mém klitorisu mě nakonec poslal za hranici ve chvíli, kdy jeho třetí dávka zasáhla mou dceru nejprve na bradě, pak na ústech a nakonec na tváři.

Ztrácela jsem se hluboko ve svém orgasmu, když se probudila. Kolena se mi podlamovala intenzivní rozkoší, když jsem ji slyšela vzdychat. Musela jsem se jedním kolenem opřít o její postel, abych z toho orgasmu neupadla. To dostalo mou kundu s prsty, které v ní pořád usilovně pracovaly, přímo před ni.

Sledovala jsem ji, jak se probouzí, jak se začíná divit, co se děje, co to na sobě všechno má. Když se rozhlédla kolem sebe, uviděla přímo před sebou jeho péro s něčí rukou, která ho honí. Zírala na toho zpěněného ptáka, na sperma, které mu odkapávalo ze špičky. Očima sledovala, jak ho ta ruka dál honí, jak s ním dál míří přímo na ni. Výstřik!

Ten poslední výstřik z jeho ptáka ji překvapil. Nebylo toho tak moc, ale zasáhlo to přímo její druhou kozu. Podívala se dolů a viděla, že má stažené kalhotky, odhalenou kundu a všude kolem sebe plno spermatu. Pak uviděla své tílko vyhrnuté do podpaží a své mladé kozičky odhalené a také pokryté kapajícím semenem.

Její oči se vrátily k té honicí ruce, která jí všechno to sperma nasměrovala na obličej a tělo. Sledovala tu ruku a pak její paži, dokud nevzhlédla a nespatřila mě. Podívala se mi do očí s vyděšenou otázkou. Pak si všimla, že jsem nahá. Pak viděla, že si stále honím kundu jen pár centimetrů od jejího obličeje. Pak poznala, že jsem uprostřed všepohlcujícího orgasmu.

Když můj orgasmus konečně začal ustupovat, uslyšela jsem, jak se ptá: „Mami?“

Ještě jsem se ztrácela ve své orgasmické blaženosti, když do mého vědomí ta otázka mé dcery pronikla podruhé: „Mami?“ Přesto jsem dál tiskla a hladila stále pulzujícího ptáka svého milence a zdálo se mi, že se snažím celou ruku strčit do své křečemi zmítané kundy. Oči jsem však měla přilepené na ní a dívala se na sperma, které jí odkapávalo z obličeje; ještě nechápala závažnost situace. A potom jsem to uslyšela potřetí: „Mami!“ Jenže tentokrát to bylo nahlas a zřetelně.

Dcera se na mě dívala široce rozevřenýma očima s výrazem, který byl zároveň překvapený, vyděšený i zvědavý. Ten muž s nádherným ptákem mi teď zasouval do zadku další prst, který mě málem převrátil na ni, protože se mi při tom kunda zazmítala v dalších křečích. Znovu se zeptala: „Mami?", ale tentokrát dodala: „Co to děláš?"

Mohla jsem na ni jen zírat jako jelen v záři reflektorů, protože jediné zvuky, které vycházely z mých úst, byly chrčením rozkoše z toho, jak ten muž drancoval mou více než ochotnou prdel, která se tlačila dozadu, aby z jeho šikovných prstů dostala ještě víc.

Byla jsem mrdací loutka a on stále ovládal provázky, když s mým tělem manipuloval s nacvičenou zkušeností. Dokonce i přes svůj orgasmický opar a otázky své dcery jsem slyšela jeho sladký tichý hlas v uchu: „Dej mi ji...“

V tu chvíli jsem si byla jistá, že mám halucinace. Ten neuvěřitelný muž mi teď říkal, abych mu dala svou čtrnáctiletou dceru. Trhla jsem hlavou, abych se na něj podívala, jako bych chtěla vykřiknout: „Musíš odejít, musíš jít, tohle nemůžu, nevím, proč jsem to udělala, ale musí to hned přestat!"

Když jsem se setkala s jeho očima, viděla jsem, že jsou rozzářené chtíčem a touhou. Moje ruka mi začala vysílat do mozku signály, že jeho pták vůbec nezměkl a je ještě tvrdší než předtím. Snažila jsem se protestovat, říct cokoli, co by zabránilo konečné zradě mého jediného dítěte, ale nedokázala jsem najít jediné slovo, kterým bych popřela konečné dovršení toho, co jsem dovolila začít. V tu chvíli jsem věděla, že bych jeho ptáka strčila své dceři do pusy, do kundy, do zadku, kamkoli, jen aby mi ten muž poskytoval rozkoš, po které mé tělo volalo.

Ucítila jsem na stehně třesoucí se ruku, jak se ke mně dcera natáhla a dotkla se mě. Znovu jsem otočila hlavu a setkala se s jejíma očima. Ty oči, s nimiž jsem se setkala, oči mé vlastní krve a masa, se nyní zdály být méně vyděšené, než když se tou situací začala zabývat. V mém uchu se znovu ozval tichý hlas: „Dej mi ji...". Hlavou mi vířily nejrůznější myšlenky, když jsem se dívala do jejích tázavých očí. Nevěděla jsem, co mám dělat, ani co říct, tak jsem prostě jednala. Moje ruka opustila mou kundu a jemně, láskyplně sklouzla za její hlavu, jako bych ji chtěla pohladit po vlasech a ujistit ji, že je všechno v pořádku. Místo toho ale má ruka přitáhla její hlavu dopředu k jeho ptákovi.

Jak jsem ji přitáhla a v druhé ruce dál pevně držela jeho ptáka, vyrazil dopředu a naběhlý žalud se dotkl jejích rtů. Její oči ukazovaly její reakci, snažila se odtáhnout, ale nic takového jsem nepřipustila, protože mi prsty uvnitř zadku rozdělil do ‚V‘. Znovu jsem ji přitáhla, tentokrát jsem našla slova a řekla: „Otevři pusu, vezmi si to a cucej to.“ Tiše jsem to na ni sykla. Dcera měla rty pevně sevřené a ten lesklý konec jeho ptáka po nich jen klouzal, jak jsem jí ho u nich držela. Protože se snažila nepřijmout nevyhnutelné, začala jsem jí tím šťavnatým žaludem otírat celé rty.

Její oči mě prosily, když jsem jí s tím ptákem jezdila po puse, ale její rty změkly a postupně jí povolila i čelist, a když jí jeho pták vklouzl do úst, zavřela oči. Jako když se žárovka jedním stisknutím vypínače rozsvítí, vzdorovitá ústa mé dcery ožila. Její rty utvořily ten klasický tvar, který poskytuje maximální rozkoš mužskému péru. Viděla jsem, jak její hrdlo mění tvar, když její jazyk začal ochotně pracovat na spodní straně jeho ptáka. Teď byl na řadě on, aby chrčel z rozkoše, já hladila kmen jeho ptáka, a moje dcera jazykem a rty soustružila jeho žalud.

To, že se přede mnou odehrávala tato bezohledná scéna, vyvolávalo v mé mysli zmatek. Rozkoš, kterou mi působil svými prsty v mé zadní díře, udržovala moje vzrušení na hraně. Pozorovala jsem svou dceru, jak kouří toho nejlepšího ptáka, jakého jsem kdy v životě měla. Dívala jsem se, jak se mi její nevinnost vypařuje před očima, když on se snaží dostat se hlouběji do jejích úst. Její ruce, které napřed měla položené po stranách vedle sebe, teď, když ho kouřila, bloudily po jejím těle a nalézaly tam cákance spermatu. Dívala jsem se, jak si jednou rukou sjíždí mezi nohy a zkoumá tu krémovou substanci, pocházející z ptáka, kterým jsem ještě před chvílí mířila na její kundu.

Najednou jsem poznala, že on couvá a vytahuje jí ptáka z úst. Já klečím na její posteli, ona má svou ruku mezi svýma nohama a její oči se dívají do mých, plné tisíce otázek, na které nikdy nebudu schopna odpovědět. A v mém uchu se znovu ozývá jeho tichý hlas: „Otevři mi ji...“ Vím, co chce, abych udělala. Vím, co chci udělat. Ale nevím, jestli to dokážu.

Najednou mi v hlavě vyskakují otázky s nesnesitelnou jasností! Je panna? Bere antikoncepci? Je plodná? Je plodná teď? V okruhu pěti kilometrů od našeho bytu není žádný kondom, není tu nic. Je tu jen její kunda, moje kunda, jeho pták, jeho koule, a to obrovské množství spermatu, které z nich vystříkne.

On vycítí mé váhání... jeho vnímání je pronikavé a k mému uchu se znovu nese tichý hlas: „Víš, že chceš, aby se to stalo. Chceš jí roztáhnout pysky kundy, chceš jí roztáhnout půlky prdelky...".

Moje mysl teď žhne, jako bych byla pod vlivem nějaké drogy. Chci roztáhnout ty dokonalé pysky v jejím klíně, chci se dívat na toho obrovského ptáka, jak vniká do její kundy, chci vidět její řiť, jak se otevírá a přijímá ptáka, který tam věřím vnikne jako první. Už jen ty představy způsobují, že moje hlava šílí chtíčem a zbytek těla mrdací loutky ho poslechne.

Jeho prsty vyklouznou z mého zadku a já pustím jeho ptáka. Klečím teď oběma koleny na posteli, čelem k dceři. Sáhnu po lemu jejího volného tílka a začnu ho vytahovat nahoru. Chvíli nechává ruce dole, ale pak je zvedne, pomalu povolí a ta tenká látka jí přeletí přes hlavu.

Chvíli se dívám na její prsa. Jsou malá, ale dokonale zakulacená. Bradavky mají světle tmavě růžovou barvu a jsou to bradavky ženy. Všimnu si, že má dcera zírá na mého milence, který tam stojí a hladí si ptáka a dívá se, jak ji pro něj připravuju. Vím, co ode mě požaduje, a tak udělám další krok.

Položím jí ruce na ramena a jemně ji začnu tlačit dozadu. Tím přeruším její soustředění a ona se na mě podívá, ve tváři má opět vyděšený výraz. Znovu jemně zatlačím, a když padá na záda, znovu se koukne na mého milence. Mé oči ji napjatě pozorují. Je čistá, půvabná, krásná a já nemůžu necítit, jak můj chtíč stoupá. Chytím lem jejích kalhotek a začínám jí je sesouvat níž. Odhalím její pahorek, ještě pořád mokrý od spermatu, a pokračuju ve stahování. Její zadek se sám od sebe zvedá, a při tom pohlédnu na její obličej a vidím, že je plně fixovaná na jeho ptáka.

Můj milenec vylézá na postel za mě a já odhazuju její kalhotky na zem. Nedokážu si představit, co po mně ještě chce, tak jí roztahuju nohy. Ona se mi teď dívá do očí, pozoruje mě a přemýšlí, co udělám. Pak to poprvé spatřím. Kunda mé dcery je otevřená, pysky jsou naběhlé. Skrz spermatem pokryté ochlupení vidím lesknoucí se růžové maso, které jsem já stvořila, a je mokré, a ne od jeho spermatu.

Její poštěváček je zduřelý do tvrdého uzlíku nervových zakončení. Cítím, jak se mně milencův pták zezadu dere mezi pysky kundy. Držím mu, když ho do mě strká. Ach bože, naplňuje mě tak úplně. Najednou má ruku na mém zátylku a tlačí mi obličej do dceřiny kundy.

Vím, že musím být nepříčetná, protože moje mysl křičí o naprosté a absolutní zvrácenosti toho všeho, když moje rty najdou její promáčenou kundu a jeho krásný pták najde můj čípek a dosáhne dna. Přejedu jazykem po celé délce její mladé kundy a mé smysly praskají jako spadlý drát pod napětím, když mi její chuť vklouzne do krku. Vím, že jsem ztracená, vím, že svou dceru obětuju na oltář jeho ptáka, kterým do mě začíná bušit a každým tím tvrdým přírazem zatlačuje můj obličej do její kundy hlouběji. Lížu a piju ambrózii z její studánky. Její boky se znovu a znovu pozvedají, hledají můj jazyk, a já v tom šílení, které se tu odehrává, odměňuju její úsilí.

Někde v té prázdnotě mezi láskou a chtíčem slyším hlas své dcery. Přiškrceně vykřikne, když si beru její poštěváček mezi rty a nemilosrdně ho saju. Najednou se její stehna pevně přitisknou k mé hlavě, zaplavuje ji orgasmus, který trhá samotné jádro její bytosti. Moje kunda je opět prázdná a já vím, že je čas. Můj milenec očekává, že zasunu jeho ptáka do své dcery. Odtáhnu obličej od její kundy a vidím její tvář zalitou rozkoší, jsem zděšená ze svého počínání a zároveň na ni pyšná.

Ten čas je tu. Přitáhnu ptáka svého milence k její kluzké mokré kundě. Vkládám si ho do úst, saju z něj své vlastní kundí šťávy a zvlhčuju ho, aby byl připravený. Dívám se, jak v ní jeho velký žalud začíná mizet. Vidím, jak ji to vytrhává z obdivného respektu a ve tváři se jí zračí strach. Otočím jí hlavu k sobě a ona se mi podívá do očí a zašeptá mi, že je panna. Sleduju její oči, jak registrují každý centimetr ptáka mého milence, který do ní proniká, otevírá ji a trhá její panenskou blánu. Teď drží můj milenec její provázky, ona je jeho nejnovější mrdací loutkou, zajíždí do ní hluboko a ona křičí rozkoší i bolestí.

Ten zvuk jejího křiku je jako pevná zvuková stěna, která mě odhodí zpět. Stojím, dívám se dolů a vidím ho, jak na ní leží, jak ji mrdá a strká jí svoje péro do kundy. Její ruce jsou všude, její nohy jsou roztažené, to, jak přijímá každý příraz, každé zabodnutí jeho ptáka, způsobuje, že se její boky zvedají z postele a hledají ho. Je to, jako bych byla mimo své tělo, a přesto každé nervové zakončení, které mám, tančí. Ruku mám zpátky mezi nohama, cpu si vlastní prsty do kundy a sleduju, jak si bere moji holčičku. Dělá teď kratší šťouchy, vím, že se to už brzy stane.

Ty jeho mocné koule se chystají explodovat hluboko do její kundy a já mu ani nemůžu říct: „Ne! Vytáhni ho! Neopovažuj se udělat do mého dítěte!“ Ale ona už není dítě, o to jsem se postarala. Přiráží k němu vší silou a on se chystá vystříknout do ní své sperma.

Najednou si uvědomím, že mně se ještě ani nevystříkal do kundy! Vytáhnu vlastní ruku z místa mezi stehny a vezmu jeho koule do ruky, řídím se jeho pohyby, masíruju je, hladím, mačkám. Vidím, jak mu celé tělo tuhne, rukou přejedu po kořeni jeho ptáka a cítím každý výstřik semene, které do ní vhání.

Při posledním, už slabém pulzu spermatu vytékajícího z jeho ptáka jsem přemýšlela o tom, co se ze mě stalo a co jsem udělala. Během několika málo dní jsem se z ochranitelské milující matky stala někým, koho ani nepoznávám. Vložila jsem milencova ptáka do panenské kundy svého jediného dítěte a tiskla jsem mu koule, když do mé dcery stříkal své mocné semeno. Sedím na židli u jejího vzorně uklizeného stolu, můj milenec před několika hodinami odešel. Nemůžu spát, nemůžu na spánek ani pomyslet. Leží tam na zádech, vidím, jak jí z kundy vytéká velký kapanec spermatu, do okna její ložnice svítí vycházející slunce.

Skloním se a znovu ji olíznu, vychutnávám si slanou chuť svého milence a sladkou šťávu z dceřiny kundy. Jsem zvědavá, co přinese dnešek.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Povinnosti kozaté sekretářky

  27. 1. 2013Neznámý autor

Už když Adéla seděla naproti svému potenciálnímu šéfovi a trpělivě odpovídala na jeho otázky zahrnuté v pracovním pohovoru, všimla si, jak moc mlsně se jí pan Hlaváček dívá na bujné poprsí. Stávalo se jí to pořád – ačkoliv ne vždycky nosila velké výstřihy, její kozy velikosti pět byly nepřehlédnutelné pod jakýmkoliv oblečením. I když měla rolák nebo dobře střižené sako, její prsa byla prostě veliká...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Anál, Orál, Mix

S přítelem a kamarádkou

  10. 3. 2013Neznámý autor

Vždycky jsem toužila prožít si tzv. trojku, tedy sex se dvěma osobami najednou. Nesnáším ovšem anální sex, z té představy se mi úplně dělá husí kůže, takže tím padá možnost souložení se dvěma muži naráz, ten slavný sendvič. Stejně je mi milejší představa něžného mazlení s kamarádkou a poté drsnější sex s mužem, takže ideálním řešením je sestava dvě ženy a jeden muž. Mám přítele, mám spoustu kamarádek,...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Lesbičky, Orál, Mix

Letní ráno na chalupě

  29. 9. 2023PrincessMK

Bylo krásné letní ráno a Marek s Mici si užívali 10 dní dovolené v krásné chaloupce na samotě, uprostřed lesů. Už to bylo skoro rok, co se seznámili na online seznamce a co si Marek ze submisivní Mici udělal svoji děvku. Rok, během kterého se do sebe zamilovali. Nevyměnil by ji za nic na světě a ona mu byla naprosto oddaná. Nedávno jí navrhl, že je čas, opět posunout některé její hranice a Mici souhlasila. A...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Orál, Piss, Prstění, Submisivní

Vánoční brigádička

  18. 12. 2008A.D.Lajda

Dlouhý leta jsem se fascinovaně díval na jednu máminou známou. Říkali jsem jí odmalička teta Anna. Pracovala jako dětská doktorka, jako malej jsem k ní s bráchou chodíval na kontroly a ona zas často bývala u nás doma na návštěvách. Byla to hezká ženská, jen co je pravda. Zrzavá, ostříhaná na krátko, s pevným a krásně pěstěným tělem. Typoval jsem jí tak něco kolem padesátky. Vždycky se mi líbila jako...  celá povídka...
Kategorie: mix, Zralé ženy, Šukačky, Učitelky, Orál