Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 10. 11. 2020

Dopisy matce

Milá maminko,

celou dobu jsi měla pravdu s tím o Standovi, mami. Miluju ho vroucně, ale jeho sexuální apetit je tak malý. Cítím se pořád hrozně frustrovaná. Víš, minulou noc jsem mu konečně řekla, že od něj potřebuju víc sexu. Taky jsem mu řekla, že jestli mi nezačne dávat víc sexu, prostě se poohlédnu po nějakém sexuálním partnerovi, který mě uspokojí. Vypadal tak vyděšený a zraněný a připadalo mi divné, vidět ho takhle. Tak jsem mu řekla, že bych mohla přivést do naší postele nějakého skutečného muže a nechat ho, aby se mnou měl pořádný sex.

On se na mě jenom díval a skoro brečel. Šla jsem k němu a objala ho. Miluju ho z celého srdce a opravdu mu nechci takhle moc ubližovat. Proto jsem mu řekla, že to napřed proberu s tebou, co mám dělat, a zdálo se mi, že se cítí o trochu lépe. Divná věc je ta, že když ho vidím ve svém objetí tak slabého a nejistého, trochu mě to vzrušuje. Víš, opravdu bych chtěla přivést nějakého pravého muže do naší postele, ale teď tam u toho chci mít i Standu, aby to všechno pozoroval.

Vím, že je to divný dopis, mami, ale potřebuju tvou radu. Miluju Standu tak moc, ale mé tělo je zrovna teď tak moc roztoužené.

S láskou,

Šárka

Milá maminko,

nemůžu uvěřit, jak dobře mě znáš a vidíš do mě, mami. Když jsem četla o tobě a tátovi a o tvých milencích, dává mi to dokonale smysl. Dobrý manžel by se vždycky měl postarat, aby jeho manželka byla sexuálně uspokojená, bez ohledu na to, co pro to musí udělat. Teď vím, že chápeš, co cítím ke Standovi. Miluju ho tak velice, ale mám ty potřeby.

Dobrá, zašla jsem dneska dopoledne navštívit Borise s Alexem. Řekla jsem Standovi, než odešel do práce, že je navštívím. Chtěla jsem, aby věděl ještě než odejde, že s nimi možná budu mít sex. Musela jsem to udělat, aby věděl, že to není podvádění, když jsem mu o tom dopředu řekla. Sedla jsem si mu na klín a vysvětlila mu velice otevřeně, že on vždycky bude mít moje srdce a duši, ale že moje tělo potřebuje víc, než on mi může dát. Dala jsem mu pořádnou sexy pusu a nadzvedla svoje šaty, chtěla jsem mu ukázat, že na sobě nemám kalhotky. Vypadal tak zraněný, když odcházel, a já se cítila trochu blbě, ale přitom jsem se zároveň cítila tak sexy.

Alex je stejně vysoký jako Boris, a právě tak hezký. Připadala jsem si jako malá holčička, když jsem seděla mezi nimi. Povídali jsme si a oni na mě byli tak hodní. Pouštěli nějakou hudbu a Boris mi pomohl vstát a začal se mnou tančit. Mami, cítila jsem na břiše jeho kůl a on mě najednou otočil, a tam byl Alex, stál tam nahý.

Jeho ocas byl pěkně velký a tlustý, tak jsem si sáhla a vzala ho do ruky. Byl to největší ocas, jaký jsem kdy viděla a byl tak krásný. Nadzvedla jsem ho a byl v mé ruce dost těžký a horký. Tak jsem ho zvedla výš a líbala ten žalud a olizovala dokola. Sklonila jsem se k němu a lízala celý ten kolík nahoru a dolů. V mých rukou se zvětšoval a tvrdnul a najednou mě zezadu Boris zvedl.

Viděla jsem, že je stejně nahý jako Alex, a jeho ocas vypadal ještě větší než ten Alexův.

Alex mě držel a líbal mě a měl tak horkou pusu. Boris byl za mnou a svlékal mi šaty. Oběma se líbilo, že jsem vespod nahá. Boris mě popadl a políbil mě a při tom, jak jsme šli do ložnice, jsme k sobě pustili naše jazyky. Díval se na mě a řekl mi, že věděl, jak potřebuju čurák, od první chvíle, kdy mě spatřil. Položil mě tak sladce a já se na ně dívala, jak tam nade mnou oba stojí. Vypadali jako mladí sexuální bohové.

Popolezla jsem k nim a vzala si do každé ruky jeden ocas a kouřila jsem střídavě jeden a druhý. Nevím, co to na mě přišlo, ale všechno, co jsem chtěla, byly jen ty jejich ocasy, nic jiného. Lízala jsem ty tvrdé kolíky po délce a ocucávala jejich nádherné velké žaludy, a byla bych chtěla trávit všechen čas jen tím, že jim je líbám. A hádej co, mami, přála jsem si, aby tam Standa byl se mnou. Jsem úplně stejná jako ty, mami.

Dobrá, Alex si pěkně brzy vlezl ke mně do postele, lehl si za mě, a když do mě zasunul svůj kůl, měla jsem okamžitě orgasmus. Jeho ocas roztáhl mou komůrku tak, jako žádný předtím, a já se udělala tak důkladně, a tak rychle. Ale s Borisovým ocasem v puse, a oba je mají pěkně tlusté, se moje tělo prostě celé roztřáslo. Oni jsou oba tak silní, a přitom tak něžní, a bylo to jako kdyby věděli, co já potřebuju. Řekli mi, ať se jen uvolním, a oni že už se o všechno postarají. Chtěli, abych se cítila pohodlně, tak si Boris sedl na postel, opřel se o nějaké polštáře, a já si lehla na bok a položila mu hlavu na břicho. Vzala jsem jeho ocas do ruky a líbala ho a potom jsem mu ho začala kouřit.

Alex byl za mnou a nadzvedl mi nohu a svým ocasem zajel do mě dovnitř. A já jsem se zase udělala, mami. Boris mi při tom hladil hlavu, já ho pořád kouřila, a on mi říkal tolik sladkých sexy věcí. On a Alex ve mně vyvolali pocit, že jsem ta nejvíc sexy žena na světě.

Držela jsem Borisův dlouhý ocas v ruce a mrdala s ním pusou. Hlavou jsem pohybovala nahoru a dolů a olizovala ho a potom kouřila ještě víc. A Alexův ocas ve mně mi stále dával tolik nepřetržité rozkoše, že jsem myslela, že zešílím. Potom mě začal mrdat trochu rychleji, a když se ve mně udělal, i já jsem to znovu měla, všude z jeho ocasu v sobě uvnitř. Když potom svaly v mé lasturce přestaly jančit, on se ze mě vytáhl, a vylezl na mě Boris, a začal mě mrdat zas on. Držela jsem ho a sála mu bradavky a jen zadržovala orgasmus, dokud se taky konečně neudělal a nevytáhl ven, a pak jsem prostě jen ležela mezi nimi. Cítila jsem se jako královna.

Myslela jsem na svého Standu a vypravovala jim o nás a o našem malém problému. Byli v celé té věci velice chápaví. Řekli, že by nikdy nechtěli rozbít šťastný domov, a navrhli mi, abych se na ně dívala jako na uvolňovače stresu. Všichni jsme se smáli a chlapci hezky brzo začali zase projevovat zájem. Boris se umístil za mě stejně jako Alex předtím, a když do mě vložil svůj ocas, zeptal se mě, jestli je lepší než ten od Standy.

Samozřejmě jsem řekla ano, bože můj, byl báječný. A Alex mi dal ten svůj do pusy a položil stejnou otázku. Vím, mami, vždycky jsi mě učila, že s plnou pusou nemám mluvit, tak jsem mu při tom jen olizovala žalud. Čas nám docela utíkal, chvílemi jsme si povídali, ale většinou mě mrdali a mrdali. Za celý svůj život jsem se nikdy necítila tak sexuálně spokojená.

Když jsem si nakonec zase oblékla šaty, byly skoro tři odpoledne.

Políbili mě na rozloučenou a řekli, že tam pro mě vždycky budou. Po návratu domů jsem zjistila, že mám od Standy deset zpráv. Pořád mě volal a každá zpráva zněla tak smutně. Nechala jsem si svou pindu plnou a vzala jsem si vložku, abych to pro něj uchránila a mohl to později taky ochutnat. A když přišel domů, řekla jsem mu všechno, mami. Řekla jsem mu, jak velcí byli a že jsem se tolikrát udělala. Skoro jsem ho odtáhla do ložnice a svlékla ho. Zdál se hrozně překvapený tím, co se děje, ale já mu řekla, že to je nová Šárka. Vzala jsem ho do postele, a řekla mu, aby na mě použil svou pusu.

Roztáhla jsem nohy a ukázala mu svou otevřenou mokrou propast a řekla jsem mu, že jestli mě miluje, musí mi ji svým jazykem pěkně vylízat a očistit.

Ležela jsem tam a prsty mu probírala vlasy a dívala se, jak saje Borisovo a Alexovo sperma z mé pindy. Byla toho spousta, protože myslím, že se do mě vystříkali čtyřikrát nebo pětkrát. Nevím, kolikrát se ve skutečnosti udělali, párkrát jsem se totiž tak nějak ztratila. A jejich pusy dělaly mojí kočičce tak dobře, mami. Teď vím, jak jsi myslela to o tátovi. Bože, moc se mi to líbilo, a když jsem se udělala, bylo to úžasné.

Kluci chtějí někdy přijít a poznat Standu. Nemůžu se dočkat toho, až je uvidím pohromadě.

Tvá milující dcera

Šárka

Milá maminko,

včera se stalo něco, čím se všecko změnilo, mami. Boris a Alex přišli s květinami a vínem, tak jsem je pozvala na večeři. Boris nakonec zůstal přes noc a byla to báječná noc sexu, ale možná jsem ublížila Standovi víc, než jsem měla. Vypadal tak nervózně, když jsem ho představovala těm dvěma mužům, o kterých věděl, že mě mrdali, ale oni na něj byli moc milí. Myslím, že mu pomohli cítit se o trochu lépe, pořád mu říkali, jak šťastný chlap je, že mě má. Dívala jsem se na ně a došlo mi, že budu muset Standu nějak zapojit, stejně jako ty tátu.

Nechala jsem je samotné a šla dodělat večeři, a byla jsem v kuchyni sotva deset minut, a už za mnou přišel Boris. Byla jsem skloněná nad jídlem a on se postavil za mě. Neměla jsem na sobě kalhotky, protože už tak jsem pořád mokrá, takže když mi zvedl šaty, viděl mou mokrou pindu. Přísahám, že jsem začala vlhnout hned jak se objevili, a když jsem viděla Standu s nimi, bylo to jen horší. Boris mi objel pindu prstem a už jsem slyšela rozepínání zipu.

Špičkou svého péra si pohrával s pysky v mém rozkroku a pak jsem ucítila, jak mě tím pérem otevírá a dostává se do mě. Dělal to tak pomalu a dělalo mi to tak dobře, málem jsem se počurala. Cítila jsem, jak se ve mně dotýká míst, kterých se ještě nic nedotýkalo, mami, jeho čurák bys milovala, hodně moc. Byl ve mně celou délkou a já cítila jeho břišní svaly na svých hýždích, ale místo toho, aby mě mrdal, jak jsem chtěla, jen to ve mně nechával zasunuté, bez hnutí, naprosto mě tím vyplňoval. Má těsná pinda byla plná jeho ocasu a jenom se kolem něj poškubávala a já jsem s tím nemohla vůbec nic dělat. Řekl, že jsem hodně těsná, a zeptal se, jestli Standa má vůbec nějaký čurák. Řekla jsem mu, že ho má a je zcela v pořádku, jen není tak velký jako ten jeho. Řekla jsem mu o svém speciálním cvičení, které mě udržuje těsnou, ale ne to, že jsi to byla ty, kdo mě to naučil. Moc se mu to líbilo.

Moje pinda mě už opravdu trápila, takovou svědivou nadržeností, a já jsem strašně chtěla být mrdaná. Žadonila jsem, ať mě mrdá, a on mi řekl, že jeho péro se napřed musí nahřát. Zůstal ve mně nehnutě ještě chvíli a já mu pak to péro zmáčkla svými vaginálními svaly a slyšela jsem ho zasténat. Zvedl mě a posadil na kuchyňskou desku a na ní mě potom mrdal. Šílela jsem z toho, jak pomalu to dělal. Připadalo mi, že se snad pokouší mě mučit nebo tak něco. Říkal, že mě má rád pěkně horkou a nadrženou a že chce, abych ječela, když chci víc, a já věděla, že nás Standa může slyšet. A přišlo mi to dokonce ještě lepší myslet při tom na to, jak se Standa asi může cítit, až nás uslyší. Začala jsem kňučet a prosila o jeho čurák hlasitěji a on mě nakonec začal mrdat rychleji. Mrdal mě a mrdal a já si přála, aby Standa slyšel ty pleskavé zvuky, které jsme při tom dělali. Pak už jsem byla pořádně mokrá a začala se kolem jeho velkolepého ocasu svíjet v orgasmu.

Když ho ze mě vytáhl, nějaká část ze mě chtěla, aby ho tam nechal napořád. Pomohl mi dolů a já si sedla na kuchyňskou židli. Jeho ocas jsem měla přesně před obličejem, tak jsem ho vzala do rukou a dala si ho do pusy a olízala z něj všechny své šťávy. Potom jsem ho dál kouřila, protože jsem chtěla, aby se taky udělal a dal mi i svoje šťávy. On řekl, že jsem to nejvíc sexy kotě, s jakým kdy byl, a začal mi zajíždět do hrdla. Nikdy na mě s ničím nepospíchal, mami, a tím to bylo ještě mnohem hezčí. Nechal mě prostě kouřit ho, jak jsem já chtěla, a pěkně brzy se mi do pusy udělal. A stejně jako ten první den se mu líbilo dívat se, jak jeho sperma polykám.

Díval se dolů na mě a když jsem celou jeho nadílku spolykala, zeptal se, jestli by se teď Standa se mnou nechtěl líbat. Ta myšlenka mě tak vzrušila, že jsem vstala a šla z kuchyně do obýváku a dala Standovi horoucí a extra mokrý polibek. Věděl, že jsem zrovna mrdala, a vypadal tolik zraněný. Hodně jsem svému manželovi ublížila, ale v té chvíli jsem na to nedbala. Ochutnával z mých úst sperma mého milence, s kterým jsem navíc dál chtěla mrdat. Věděla jsem, že se z toho cítí hodně zle, ale já si právě v ten moment přála, aby to bylo jako s tebou a tátou.

Dodělala jsem večeři a když jsme ji jedli, chlapci si pořád pod stolem hráli s mýma nohama. Standa snědl jen málo, ale pořád se díval dolů do svého talíře. Po večeři mi Alex pomáhal s úklidem a Boris zůstal se Standou. Alex mě pořád osahával a strkal svoje péro do mě dovnitř a zase ho celé vytahoval ven. Chvíli to trvalo, než jsme byli se vším hotovi, a moje nohy byly najednou strašně slabé. Sotva jsem dokázala jít, tak mě Alex přenesl a posadil na gauč vedle Borise. Alex si sedl vedle mě z druhé strany a já byla tak rozhicovaná, že jsem se nedočkavě hihňala, když mně svlékali šaty. Odhalili mě přímo před Standou a hráli si s mojí pindou a ocucávali mi bradavky a já se při tom dívala na něj. Vypadal tak žalostně, jenom tam seděl a pozoroval je, jak na mě všude možně i nemožně sahají.

Už jsem skoro zase byla hotová, když v tom hoši přestali a stoupli si. Sundali si všechno své oblečení a stáli tam přede mnou a ty dlouhé ocasy jim visely dolů. Já si vzala do každé ruky jeden a pusinkovala jim jejich hlavičky a řekla jsem Standovi, aby se taky svlékl. Standa má pěkný čurák, ale ve srovnání s Borisem a Alexem byl malý. Byla jsem tak šíleně rozdělaná, že mi bylo jedno, jestli svému ubohému Standovi ubližuju, a rovnou jsem si vzala Borise do pusy a pár minut ho kouřila a pak jsem to samé dělala Alexovi. Ale ještě před tím, než jsem s tím před Standou začala, jsem se na něj podívala a řekla mu, že tohle jsou pořádné čuráky.

Říkali Standovi, jaká já jsem skvělá hulička, a já věděla, že se naštve. Jeho jsem nikdy nehulila takovým způsobem jako tyhle dva právě teď. Kdyby mě on byl mrdal trochu víc jako Boris nebo Alex, kouřila bych mu ptáka, dokud by neměl koule prázdné. Teď ovšem jsem si užívala zábavu s těmi dvěma svalovci. V mojí puse ztvrdli a Boris mi pak vytáhl prdel nahoru a začal zezadu mrdat mou mokrou pindu, zatímco Alexe jsem musela kouřit. S takovým čurákem, jako byl tenhle v mé kundě, a s druhým skoro stejným v mé puse, se se mnou všechno točilo. Orgasmus mi začal, když mně Alex vystříkal ústní dutinu, a ještě pokračoval, když Boris vyprazdňoval své koule do dutiny v mém rozkroku. Posadila jsem se zpátky na gauč jako velmi uspokojená žena.

Relaxovala jsem na gauči s nohama roztaženýma a vyprávěla klukům, co Standa dělal ten den, kdy jsem se vrátila z návštěvy u nich. Řekla jsem jim, jak z mojí pindy vylízal všechno jejich sperma. Samozřejmě to chtěli vidět, tak ho přemlouvali, aby to udělal i teď před nimi. Před tím, než se sklonil dolů, aby mi vylízal pindu, jsem ho políbila, a při tom se s ním podělila o sperma ze své pusy, takže jako prvního ochutnal Alexe. Bylo to skvělé, nechat se líbat od Standy a sdílet s ním sperma, a taky mít jeho ústa na své pindě těsně po tom, co jsem byla správně omrdaná. Díky němu jsem měla takový orgasmus, jaký jsi popisovala, a bylo to něco hodně speciálního. Pochválila jsem Standu, jak dobře mě vylízal, a stejně tak ho ocenili i Boris a Alex.

Když mě Standa dole dolízával do nebe, Borisovi zazvonil telefon. Myslela jsem, že je to jeho přítelkyně, protože poodešel k židli a mluvil potichu. Zase jsem se pro svého Standu udělala a pak zazvonil telefon i Alexovi. Jelikož byli oba zaneprázdnění, posadila jsem Standu na gauč a sedla si mu na klín. Objala jsem ho a řekla mu, že ho moc miluju. Líbala jsem ho a řekla mu, že nu to všechno taky budu později dělat. Bylo to tak vzrušující a pokoušela jsem se mu to vysvětlit, ale všechno, co jsem chtěla dělat, bylo líbat ho. Část mé osobnosti chtěla, aby Boris s Alexem už odešli, a Standa se se mnou mohl milovat.

Obrátila jsem se zase ke klukům a oni oba stáli před námi. Na Standově klíně jsem se otočila k nim, vzala do každé ruky jedno jejich péro a začala je kouřit. Standa mě pořád držel, to mi při tom, co jsem s nimi přímo před ním prováděla, dělalo dobře, cítila jsem se při tom tak sexy. Mládenci mu povídali, jaká jsem v kouření dobrá, a já přestala a ohlídla se dozadu na Standu. Řekla jsem mu, ať jde blíž, a on mi svou bradu položil na rameno. Líbala jsem ho opravdu sexy a drhla Borisovi péro před jeho tváří. Dívala jsem se na něj a líbala ho a řekla mu, ať se zkusí co nejvíc uvolnit.

Když byli oba chlapci konečně dost tvrdí, odvedla jsem je do naší ložnice. Chudák Standa tam jen seděl a sledoval mě s mými dvěma sexy svalovci na posteli, a já jsem všechno to kolem sebe milovala. Boris mě uložil na bok mezi sebe a Alexe, a další co vím je, že mě oba mrdali, ale ne současně. Borise jsem měla vpředu a Alexe vzadu. Zvedli mi nohu a střídavě mě mrdali. Boris mě mrdal, dokud Alex něco neřekl, potom to Boris vytáhl ven a zezadu mě začal mrdat Alex. Tak se střídali a ty rozdílné pocity z dvou různých čuráků zepředu a zezadu mě při tom zase neuvěřitelně rozdělaly a vybláznily. Podívala jsem se na Standu, a ten nás při tom pozoroval, ty čuráky, co mě mrdaly a mrdaly, a mě, při mých opakovaných orgasmech.

Boris si všiml, že se dívám na Standu, a řekl mu, že jsem na jeho péru právě na vrcholu. Řekl, že dobře cítí, jak mu to péro stlačuju. Udělala jsem se na tom jeho ocasu tak úžasně, mami, a pak ze mě zmizel, a mrdal mě Alex. Alex taky něco Standovi říkal, ale nevím co. Nakonec jsem cítila, že se s mou kočičkou poprvé v mém životě zachází tak, jak by se s ní mělo zacházet. Ten způsob, kterým mě mrdali, jim umožňoval vydržet pořádně dlouho. Já se jen hihňala a smála a vrcholila na nich a Standovi jsem řekla, že nikdy předtím jsem se takhle ještě neudělala.

Když mě Boris začal mrdat rychleji, poznala jsem, že už to do mě brzy pustí. Držela jsem ho pevně a milovala ho a on do mě vystříkal své semeno. Alex mě potom obrátil na záda a mrdala jsem teď s ním jako ti králíci, které jsme spolu viděly, mami. Celá jsem se k němu těsně přivinula a prostě jsme mrdali. Právě v té chvíli bylo všechno tak perfektní. Pinda mi začala šílet a ždímat Alexův ocas a on pak přidal své sperma k tomu od Borise.

Já jsem stiskla Standovi ruku a držela ji, a Alex mi do pusy dojil poslední kapky ze svého ocasu. Mělo mě napadnout, že je něco špatně, když Standa můj stisk neopětoval, ale řekla bych, že jsem byla moc rozdováděná na to, abych dokázala rozumně přemýšlet. Všechno, co jsem chtěla, byl můj Standa a jeho ústa a já ho líbala. Sdíleli jsme ejakulované šťávy a mně to připadalo hrozně romantické. Všem se to líbilo a všichni všem pomáhali přivolávat a prožívat další orgasmy, kromě Standy, který se musel cítit hrozně nemilovaný a ponížený. Já si užívala každou vteřinu z té noci, a prostě jsem si ani jednou neuvědomila, jak moc to jeho bolelo.

Už bylo dost pozdě, když Alex řekl, že už musí jít. Ve zbytku noci mě Boris mrdal a Standa to pozoroval a dělal všechno, co jsem mu řekla. Líbilo se mi mít jeho obličej právě tam, kde mě Boris mrdal. Lízal mi poštěváček, když jsem byla mrdaná. Určitě se musel cítit hrozně mizerně, když se musel dívat, jak jeho ženu mrdá ten velký čurák. Musela jsem Standu aspoň jednou vyhonit, protože bych řekla, že ho koule pěkně bolely. Dobírala jsem si ho a říkala o něm hnusné věci, chovala jsem se k vlastnímu manželovi jako nějaká zasraná chladná mrcha, ale hodně mě to vzrušovalo, když jsem to dělala.

Ráno jsem se probudila a Boris spal za mnou. Cítila jsem sexuálně spokojená a mazlila se s ním, a v tom jsem si najednou vzpomněla na Standu. Rychle jsem vstala a hledala ho. Panikařila jsem, protože jsem ho nemohla najít, a křičela jsem na Borise. V tu chvíli Standa vyšel z koupelny pro hosty. Běžela jsem k němu a objala ho a líbala, ale on řekl, že je fakt unavený, a lehl si do postele v pokoji pro hosty. Přišel Boris a řekl, že si dá sprchu a pak musí jít. Políbila jsem Standu na čelo a řekla mu, že si ještě s Borisem zamrdám, než odejde, a budu hned zpátky.

Dali jsme si sprchu a bože, jeho ocas mi to ráno udělal moc dobře. Mrdali jsme hlasitěji a hlasitěji, a já, když jsem se udělala, jsem věděla, že nás sousedi museli slyšet. Když jsem ho políbila na rozloučenou, řekl, že se měl skvěle, ale že bych to teď radši měla dát do pořádku se Standou. Radši ať mu řeknu, jakou bláznivou čubku si vzal, nebo ho můžu ztratit.

Hned jak jsem za ním zavřela dveře, běžela jsem za Standou. Chtěla jsem se s ním milovat, celé dny, a říct mu, že chci, aby věděl, jak moc pro mě znamená. Ale jakmile jsem vstoupila do dveří, zarazila jsem se. Standa ležel na zádech, díval se do stropu a všude po obličeji měl rozmazané slzy. O tom jsi mi nikdy neřekla, mami, nikdy jsi neřekla, že ho to bude takhle bolet. Stála jsem tam minutu a začala brečet. Šla jsem do kuchyně a dělala tam hluk, a když jsem se vrátila, utíral si obličej. Lehla jsem si k němu a pokoušela se ho držet, ale odvrátil se ode mě.

Zeptala jsem se ho, jestli chce nějakou snídani, ale on řekl, že nemá hlad. Dokonce jsem se ho ptala, jestli ho můžu ve sprše umýt, ale řekl, že už se sprchoval.

Řekl, že si vzal prášek na spaní, protože v noci nemohl spát, a já se zeptala proč? Podíval se na mě s takovou bolestí v očích a řekl, že nebyl schopný spát po tom, co viděl svou manželku, jak mu zničila život. A prostě se otočil na druhou stranu. Cítila jsem se tak strašně, mami, proč jsi mi něco neřekla? Nechala jsem ho spát a šla poklidit dům, a když jsem vešla do koupelny pro hosty, našla jsem tři mokré ručníky a vodu všude kolem. Vypadalo to, že si dal sto sprch. Musel se cítit hrozně špinavý.

Já šla do obýváku a přemýšlela o tom, co se stalo a brečela jsem. Myslím, že jsem asi zašla moc daleko, mami. Jestli ta nejohromnější věc, kterou jsem kdy zažila v posteli, znamená, že jsem ztratila Standu, bude to ta nejhorší. Jak teď můžu člověku, kterého miluju a obdivuju, dokázat, že pro mě znamená celý svět? Šla jsem se na něj jen podívat, spal tak sladce, ale viděla jsem, že jeho tváře byly mokré. Je tak zraněný a mně se to vůbec nelíbí. Co ty a táta, ublížila jsi mu taky takhle? Musíš mi pomoct, vymysli to, mami, prostě musíš. Nepřijmu to, jestli mě opustí.

Až se probudí, zkusím mu dát něco k jídlu a možná se s ním vykoupám ve vaně. Budu ho kouřit a mrdat, a nechám ho třeba i mrdat mě do prdele, když bude chtít. Udělám cokoli, abych to napravila. Slibuju sama sobě, že nebudu volat Borisovi a Alexovi, dokud Standa nebude zase šťastný. Boris a Alex jsou velmi hezcí a jsou tak úžasní v posteli, ale já miluju Standu. Prosím, napiš brzy, mami, strašně potřebuju tvou radu.

Tvá milující dcera

Šárka

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Neviditelná zbraň

  21. 12. 2021jentaknekdo

Bylo to šílené. Jistě, Markéta Rohanová se mu líbila už dlouho, ale nikdy vážně neuvažoval o tom, že by s tím něco udělal. Ona a její manžel bydleli ve stejném domě jako on s Janou a občas se scházeli na skleničku. Takže se do sousedky zakoukal; možná v mihnutí jejích očí, v tónu jejího hlasu vnímal něco nevyslovitelného, měl o ní pár neškodných představ, a to bylo všechno, až do včerejšího večera. Ne...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Znásilnění

Přistižen

  14. 6. 2013Neznámý autor

Jsem pořád nadržený a každý den, bych nejraději šukal. Občas není s kým a tak když mám možnost, vytáhnu svůj penis s kalhot a aspoň si ho honím. Čtu si při tom nějaké erotické povídky. Vždy si dávám pozor, aby mne nikdo nepřekvapil a abych si to užil. Jenže naposled se to nepovedlo, seděl jsem v kanceláři, bylo po páté hodině, ve firmě už nikdo nebyl a na mne to přišlo. Nebyla příležitost ten večer,...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, BDSM, Grupáč, Anál, Mix

Typický víkend

  5. 6. 2015Neznámý autor

S mojí přítelkyní se vídáme jenom o víkendech, protože ona studuje na druhém konci republiky. Ale vždycky ke mně přijede, já totiž bydlím už v bytě sám, a tak si užíváme jeden druhého. No umíte si asi představit, jak to vypadá, když se celý týden nevidíme… Tak vám popíšu svůj typický víkend s Nelinkou, což je jméno mojí přítelkyně. Většinou to vyjde tak, že to Nela ke mně stihne ještě tím posledním...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Šukačky, Mix

Paní šéfová 2

  10. 4. 2016Bobr

Ležel jsem na Alenině kundičce a vdechoval tu opojnou vůni. Ale cosi mě pořád rušilo. Přitisknul jsem k sobě její stehno, které jsem držel v náruči a snažil se odehnat rušivý sen. Ale to pleskání, funění a kvílení bylo stále silnější. Chvíli mi trvalo, než jsem se probral a uvědomil si, kde jsem. Ty zvuky se ozývaly nad mou hlavou a tak jsem otevřel jedno oko. Viděl jsem, jak Kamil klečí za paní šéfovou...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Zralé ženy, Šukačky