Erotické povídky

Gambler

Byl jsem notorický gambler a ničilo mi to existenci.

Miloval jsem hazard a stal se z něj celý můj život. V podnikání jsem si vedl dobře, ale o všechen zisk jsem přicházel při svých prohrách. Hodně jsem vyhrál a hodně jsem prohrál, bohužel ale mé prohry byly vyšší než výhry. Hrál jsem leccos, ale mou hlavní hrou byl poker s vysokými sázkami. Poker se hraje v každém kasinu, a těch je u nás dost, ale na nejlepší hry s nejvyššími sázkami se musí do soukromých bytů.

Hazard představoval v našem manželství hlavní problém. Většina mých střetů s Jindrou se týkala mého hazardu a ty střety byly často hořké a končily mými sliby, že vždy včas přestanu, když budu prohrávat, jenže to pro ni nebylo dost dobré. Chtěla, abych přestal úplně, což jsem bohužel považoval za nemožné.

Ohrožovalo to mé manželství, ovšem tou poslední věcí, kterou bych byl chtěl, byl rozvod. Nejen, že byla velmi krásná, ale taky zdědila spoustu peněz, se kterými jsem neustále pracoval. Takže jsem prosil, sliboval, že se napravím, prostě cokoli, jen abych se zbavil jejích výčitek.

Poslední dobou už trvala na tom, že mě bude doprovázet pokaždé, když půjdu někam hrát. Chtěla být i při pokeru, myslela si, že mě odtáhne, když uvidí, že moc prohrávám. Někdy to fungovalo a někdy ne, ale často se její zásluhou moje ztráty přece jen umenšily. A když mi to šlo dobře, zase mě ve správnou chvíli dokázala zvednout od stolu, a pak jsme to oslavovali šampaňským a skvělou večeří.

Při pokeru byla její vynucovaná přítomnost do určité míry problémem, protože i když vždy ukázněně stála v pozadí, pro hráče představovala rozptýlení. Při těch velmi soukromých hrách sice bývalo i pár žen, ale ty tam byly kvůli tomu, že podávaly jídlo a pití.

Ovšem má žena tam jen stála, oblečená ve svých obvyklých drahých šatech, které objímaly její nádhernou figuru, a hráči po ní docela často pokukovali. Myslím však, že ten rušivý vliv jim vyvažovala možnost vidět překrásnou ženu s postavou a nohama, které se vyrovnaly čemukoli, co bylo možné spatřit na nejluxusnějších předváděcích molech. Z těch žádostivých pohledů na ni bývalo jasné, že většina z mužů u stolu by ji ve své posteli uvítala.

Moje žena tolerovala jejich hodnotící pohledy a reagovala na ně chladně – vůbec ji to nezajímalo ani nebyla nikdy naštvaná. Jednou se mi svěřila, že doufá, že je pro ně dostatečným rozptýlením a aspoň trochu tak narušuje jejich soustředění na hru. Jenže tito zkušení hráči věděli, co dělají, a ani přítomnost krásné ženy nemohla kvalitu jejich hry nikterak ovlivnit.

Jiným důsledkem mého zápalu pro hazard byl pokles zájmu o sex, a moje žena z toho začínala být nahořklá. Už vícekrát poznamenala, že o hazard se zajímám víc než o ni. Ale mě hazard povznášel a pro nic jiného mi už mnoho prostoru nezbývalo. Přesto však jsem si tu a tam našel čas, abych se stal milujícím manželem, jakého chtěla mít, nicméně tyto chvíle byly málo časté a krátké.

Ale abych se dostal ke svému příběhu. Byla tehdy se mnou opět jako doprovod na velmi soukromé hře o vysoké sázky v jednom ze známých bytů. Pravidla byla jednoduchá; jako vždy šlo o draw poker a platilo se jen hotově, žádné nekryté šeky, žádné směnky, žádné sliby, že zaplatíte později. Jakmile jste na mizině, jste ze hry venku, proto jsem se vždycky před odchodem na takovou akci ujistil, že mám u sebe hodně peněz.

V tuto konkrétní noc nás hrálo šest a spousta peněz neustále měnila majitele. Na začátku jsem měl sto tisíc v hotovosti a houpalo se to se mnou nahoru a dolů; v jednom okamžiku jsem měl dvě stě tisíc, ale pak se štěstí obrátilo a prohrával jsem víc, než vyhrával. Prosby své ženy nechat hry jsem ignoroval a jen jí naznačoval, aby byla zticha.

Když jsem měl v kapse posledních třicet tisíc, dostal jsem z rozdávky čtyři srdce s králem a jednu trefu. Přihazovalo se a začínalo jít do tuhého, ale vydržel jsem. Dva vypadli, takže jsme byli čtyři, když se měnily poslední karty. Já jsem požádal o jednu a bylo to další srdce, takže jsem držel královský flush. Když jsem se podíval na své karty, snažil jsem se neprojevit žádné emoce. Při nových sázkách vypadl ještě jeden. Z dvou zbylých hráčů jeden požádal o jednu kartu a druhý o dvě.

Sázení bylo stále vážné, každý z nás navyšoval po tisících, až já nakonec jsem nebyl schopen poslední navýšení pokrýt. Znal jsem pravidla, ale byl jsem si jistý, že mám vítěznou kombinaci. Ovšem žádný z mých návrhů, že zaplatím zítra, vystavím šek atd. vyslyšen nebyl.

Nechal jsem tedy své karty na stole lícem dolů a šel za Jindrou, prosil jsem ji o peníze a řekl jí, že mám list, se kterým nemůžu prohrát. Bohužel měla jen pár stokorun.

Zpátky u stolu jsem pak nabídl drahé hodinky, dokonce i snubní prsten, ale hráči mě odmítli. Nakonec se Karel, který byl stále ve hře, podíval na Jindru, pak na mě a řekl: „Existuje jedna věc, kterou bys mohl dát do banku, tedy jestli to bude přijatelné i pro Bohdana,“ toho druhého hráče, který ještě zůstával ve hře. Bohdan se usmál a souhlasně přikývl.

"Co tím myslíš?" Ale věděl jsem, co tím myslí, myslel, že když prohraju, má žena bude muset mít sex s vítězem.

Karel to vysvětlil tak, aby nemohlo dojít k nedorozumění. „Vítěz dostane možnost obsloužit tvou ženu – to je přesně to, co tím myslím.“

„Ach ne! To se v žádném případě nestane! Své tělo do téhle hry nevložím!“ Byla zrudlá a tím návrhem naštvaná.

Všichni, dokonce i dvě ženy, které servírovaly nápoje a jídlo, při tomto zvratu událostí zpozorněli – všechny to najednou začalo zajímat.

Karel řekl: „Dáme ti chvíli na rozmyšlenou, buď to můžeš přijmout nebo vypadáváš ze hry.“

Řekl jsem: „Musím si promluvit s Jindrou,“ a znovu jsem položil karty lícem dolů na stůl a šel k ní, pootočený dozadu ke stolu, abych mohl sledovat, že zbylí dva hráči nic nezkoušejí. Tichým tónem jsem jí řekl: „Nechci tě do toho tlačit, ale mám karty na jistou výhru. Ti chlapi si tě nevezmou, ne s tím, co mám v ruce, neboj se. Kdyby existoval jiný způsob, nikdy bych tě o to nežádal.“

„Ale byl bys ochoten vsadit svou vlastní manželku; co když se pleteš, co když jeden z nich má lepší kartu. Jsi ochotný to riskovat? Jsi ochotný vsadit svou vlastní manželku, i když víš, že pokud prohraješ, já budu donucena mít s jedním z těch dvou sex?“

„Opravdu bych tě o to nežádal, kdybych si nebyl jistý, že já mám nejlepší kartu ze všech.“ Byla uslzená a rozhodně trochu naštvaná.

Pak Bohdan řekl: „Tak co je?“

A Karel se přidal: „Nebudeme na tvoje rozhodnutí čekat celou noc!“

Prosil jsem ji: „V banku je skoro sto tisíc korun a já vím, že vyhraju.“

Po chvíli uvažování nakonec přikývla: „Tak dobře, ale radši měj pravdu! Nemůžu uvěřit, že chceš vsadit svou vlastní ženu, a riskuješ, že budu možná muset mít sex s jedním z těch mužů.“

Vrátil jsem se ke stolu a řekl, že souhlasí. Karel prohlásil: „Dobře, ale já chci mít její kalhotky v banku, pak budu vědět, že to udělala dobrovolně.“

Moje žena to odmítla a řekla: „Nebudu si sundávat kalhotky před vámi všemi a dávat je na stůl. Nebudete mě ponižovat.“

Karel řekl: „Tak fajn, ale něco do banku jít musí, jako gesto dobré vůle.“

Bohdan navrhl: „Tak ať tam dá svůj snubní prsten – to nám může stačit. To bude znamenat, že souhlasí, a ten prsten dostane zpátky, až hra skončí.“

Moje žena váhavě souhlasila a položila prsten na stůl ke všem těm penězům.

Karel řekl, že je čas se předvést, a já jsem vyložil karty na stůl. Bohdan, když to viděl, své karty znechuceně položil, ale po něm s úsměvem vyložil svůj list Karel – full house. Nemohl jsem tomu uvěřit. Byl jsem šokovaný, ale ne tolik jako má žena.

Při pohledu na karty otevřela pusu a oči se jí rozšířily. „Ach ne. Nebudu to dělat!“ Udělala pohyb ke dveřím, ale Karel řekl: „Holky, držte ji!“ A každá z žen chytila jednu její paži a společně jejímu útěku zabránily. Pohnul jsem se, že jí pomůžu, ale překazil mi to velký svalnatý černoch, který tam vždy při našich hrách býval, jeho úkolem bylo udržovat pořádek.

„Tady nikdo nebude při sázkách podvádět.“ Karel se rozzlobil.

Jindra teď brečela a prosila je. „Dostanete svoje peníze hned, jak se vrátíme domů.“ Ale její prosbu nikdo nevyslyšel. Ty dvě ženy, které ji držely, byly nadšené, protože věděly, že tuto povýšenou děvku bude Karel a možná i ostatní důkladně mrdat. Dychtivě se těšily na její zneuctění v rukou přítomných mužů a chtěly se toho také účastnit.

Karel nás oba varoval, abychom neodporovali, že jinak se do toho zapojí i další. Oba jsme jeho hrozbu ignorovali a dál jsme se snažili osvobodit a dostat se odtud. Karel řekl: „Vypadá to, že ani jeden z vás nebude spolupracovat, a to je škoda, nechceme ji nutit, ale uděláme to, jestli to bude nutné. A ty se na to taky budeš dívat, protože ty jsi ten problém způsobil. A zasloužíš si to, protože jsi byl ochotný vsadit se o svou vlastní manželku." Podíval se na ženy, které ji držely, a řekl: „Vezměte ji do velké ložnice.“

Pak se podíval na Grega, černocha, který držel mě, a řekl: „Jeho tam vezmi taky a připoutej ho ke křeslu.“

Má žena se s těmi dvěma vůbec nemohla měřit, sice s nimi bojovala, ale snadno ji odtáhly do ložnice. Já se taky bez okolků ocitl v ložnici a Greg mě tam spoutal ruce, posadil na křeslo a přivázal mě k němu; docela účinně mě tím znehybnil. Muži se nahrnuli dovnitř a Karel šel v čele.

Ženám, které držely Jindru, Karel řekl: „Ukažte nám kousek jejích nohou.“ Byly celé šťastné, že můžou vyhovět, ale když jedna začala Jindře zvedat sukni, ta zabojovala tvrději. Ta žena ji chytla za krk a zkroutila jí ho tak, až křičela bolestí. Znovu jí začala zvedat sukni a ona se znovu snažila bránit a přišlo opakované zkroucení krku a další výkřik mé manželky.

Potom jí Karel řekl: „Můžeme vám to usnadnit, nebo vám můžeme způsobit spoustu bolesti, rozhodněte se sama, ale buďte si jistá, že výsledek bude stejný.“

Moje žena vzlykala, ale bojovat přestala, a obě ženy, celé blažené, jí začaly pomalu zvedat sukni a krajkovou spodničku, odhalovaly její stehna, pak vršky jejích punčoch, držené podvazkovým pásem, zvedaly její šaty výš, nad nahá obnažená stehna, až se nakonec objevily průsvitné bílé kalhotky. Její obličej byl rudý rozpaky, muži se pásli na jejím ponížení, jak je pomalu odhalovaná a vypadá neuvěřitelně eroticky, ženy zvedly sukni se spodničkou úplně, a její tělo bylo najednou odhalené až k pasu.

Karel řekl: „Pomalu ji otočte.“ A ony otočily mou nyní povolnou manželku k němu zády, její hýždě byly skrz skoro průhledné kalhotky zřetelně viditelné. Nepospíchaly, všechno dělaly pomalu, rozepnuly jí sukni, stáhly zip dolů a sesunuly sukni ke kotníkům. Na řadu přišla její halenka, rozepnuly ji a svlékly. Stála tam ve své krajkové podprsence a průsvitné spodničce, skrz kterou byl vidět obrys jejích krásných nohou a stehen. Na tvářích měla slzy a tělo se jí chvělo, muži na ni civěli a vychutnávali si její nepříjemnou situaci.

Ženy se podívaly na Karla, jestli mají pokračovat, a on přikývl. Rozepnuly jí podprsenku a sundaly ji a obnažily její krásná prsa. Jindra zalapala po dechu, odhalená prsa si instinktivně zakrývala rukama, ale dívky jí je odtáhly a přitiskly po stranách k tělu. Karel znovu přikývl a stáhly její krajkovou spodničku dolů a pryč. Pomalu jí stahovaly kalhotky, pod nimi se objevil podvazkový pás, moje žena kňučela, když jí sesunuly kalhotky na stehna a vystavily tak na odiv její vagínu, orámovanou hnědými chlupy.

Vypadala neuvěřitelně eroticky, stála tam, její krásné tělo se před pohledy těch mužů chvělo, ochotné pomocnice pokračovaly ve stahování jejích krajkových kalhotek až dolů ke kotníkům a vzaly jí je. Obě si to viditelně užívaly, svlékaly mou rozkošnou manželku beze spěchu, její odhalování je těšilo, předváděly její rozkošné tělo zírajícím mužům. Rozpustily jí vlasy, nechaly je spadnout kolem obličeje a pokynuly Karlovi, že už ji má připravenou.

Stála tam v průhledných punčochách a podvazkovém pásu a vypadala erotičtěji, než kdyby byla úplně nahá. Nazvat to slovem smyslná nestačí, byla nádherná. Karel se začal svlékat, a i on byl brzy nahý, měl velmi tvrdou a velmi silnou erekci, která mu trčela z těla, žalud obrovský a fialový. Má žena zalapala po dechu, když to viděla, a řekla: „Bože! Ne! To nemůžu pobrat! Prosím, prosím vás! Nedělejte mi to!“

Karel se jen usmál a díval se na její krásné tělo, pevná prsa, krásné zaoblené boky a zadek a dlouhé tvarované nohy, v jeho pohledu nebylo žádné slitování. Prosit ho bylo zbytečné, za prohru svého manžela musela plně zaplatit.

„Položte ji na postel.“ Moje žena začala znovu bojovat, ale ženy, každá za jednu paži, ji stáhly na postel a přidržovaly ji tam. Neměla sílu jim vzdorovat, snadno ji udržely dole, ležela na zádech a kopala nohama. Vzlykala a věděla, že je bezmocná; přestala bojovat, ale nohy a stehna držela pevně u sebe.

Karel přistoupil blíž a řekl: „Roztáhněte jí nohy.“ Pomocnice popadly každá jednu nohu a začaly jí je roztahovat od sebe, vyvíjely stálou sílu, až se její svaly poddaly a s dalším vzlykem se pak nohy a stehna rozevřely úplně a vyvalily pysky vaginy, s kouzelnými chloupky kolem.

Publikum ta scéna potěšila, má nahá žena na zádech, s krásnýma nohama rozevřenýma dokořán, protože ženy jí ještě pozvedly kolena, a tak ji nabídly Karlovi. Ten nijak nespěchal, kochal se pohledem na mou bezmocnou ženu, eroticky vypjatou, nylonem obtažená stehna zvednutá a rozevřená, kunda vykloněná vzhůru. Jindra se strachy celá chvěla a určitě jí na tom všem nejvíc vadilo, že se jí to děje tak veřejně, před tolika diváky. Karel si na ni klidně a rozvážně vylezl, zakryl ji a uložil se mezi její vábivá stehna. Jedna z žen vzala jeho ptáka do ruky a nastavila ho proti rudým pyskům kundy pod ním. Začal se do ní tlačit. Jakmile ucítila intenzivní tlak útočícího ptáka, který jí začal roztahovat vchod a zesiloval svůj tlak, ozvalo se její sténání; pysky se otevíraly stále víc, on tlačil pořád důrazněji, až mu její svaly udělaly cestu, a on do ní vstoupil, moje žena brečela.

Postrkoval dopředu a dozadu, postupně ji začal zaplňovat a jeho čurák pomalu mizel v její pochvě. Nakonec si ji silným šťouchem úplně nabodl, moje žena zase vykřikla a tělo se jí škubalo, byla zcela vyplněná. Čekal a držel při tom svůj čurák hluboko v ní, až po nekonečné chvíli začal s dlouhými pomalými přírazy.

Sténala teď nepřetržitě, jak ji pomalu a mocně šukal, a její tělo se pohybovalo souhlasně s jeho přírazy. Diváci byli nadšení. Jedna z žen to komentovala: „Opravdu jí to nandává. Jak se cítíš, zlato? Vsadím se, že takhle vyplněná jsi ještě nikdy předtím nebyla. A tvůj manžel z tebe nespouští oči. Doufám, že si váží tvé oběti.“

A jeden z mužů k tomu dodal: „Hezky ji obsluhuje; ta na tuhle noc nezapomene.“ Jasně jsem viděl, jak v ní jeho čurák jezdí sem a tam, a jak ho její vagina kolem dokola pevně obtahuje. Její sténání bylo teď slyšet silněji, pokožka jí zrudla, očividně začínala na jeho pohyby reagovat,

Její tělo ji zradilo; byla čím dál tím víc vzrušená, nedobrovolným protipohybům svého těla se už nedokázala ubránit. Teď hekala, když do ní vrážel rychleji a silněji, a nakonec vydala pronikavý výkřik, celá sebou začala trhat, nohama ho svírala a objímala mu stehna, zachvátil ji mocný orgasmus. Karel ji oběma rukama chytil za zadek, zasténal, vybuchl do ní, a po celou dobu, co stříkal a vyprazdňoval se do ní, si ji pořád pevně přidržoval.

Docela dlouho trvalo, než z mé znásilněné manželky svůj změklý čurák vytáhl a nechal ji tam ležet, s nohama do široka roztaženýma, mezi zejícími pysky jí z mokré a zarudlé kundy vytékalo jeho sperma. Tak jak byla důkladně omrdaná, nebylo už třeba, aby jí ženy držely nohy od sebe, sama se tomu samci vzdala a její tělo se pod ním probudilo. Teď tam ležela, byla zrudlá a třásla se, znovu vzlykala, se slzami na tvářích, ponížená tím, jak ji to nechtěně vzrušilo.

Vidět ji, jak se nakonec tomu muži podrobuje, dovoluje, aby bylo po jeho, a proti své vůli vášnivě reaguje na to, jak si do ní našel cestu, bylo neuvěřitelně erotické. Obecenstvo bylo jako zhypnotizované.

Jeden z dalších mužů, kteří předtím hráli poker, se zeptal: „A co my?“

A Karel odpověděl: „Dobrá, můžete dostat podíl z mé výhry, hlavně proto, že nechtěli dodržet svou sázku. Jděte na to.“

Moje žena řekla: „To ne! Už ne!“ Oči měla vyděšené, brečela a opět bojovala, ale marně. Pomocnice se do toho znovu vložily a pevně ji uchopily, potěšené tím, že tahle nóbl mrcha bude muset podržet ještě dalším. Culily se, když ji držely otevřenou pro dalšího muže, který se už ukládal mezi její nohy.

Má žena zase vykřikla, když do ní vnikl, začal hned přirážet a nepřestal, dokud se do ní také neudělal. Na její prosby nikdo nedbal, vzápětí se jí tam vecpal druhý. I ten po chvíli skončil a přidal své semeno k ostatním. Ženy ji už nemusely držet, byla slabá a její nohy samy od sebe zůstávaly roztažené. Vzdala to a jen tam tak ležela, když si ji přisvojil další, do rozevřené a náležitě promazané pochvy se vtlačil snadno, pohyboval se v ní a spokojeně mručel, brzy přidal i svoje spermie. Pak si číslo zdarma s mou ženou dal ještě jeden.

Když skončil ten poslední, zůstala dál ležet otevřená, roztáhnutá, a tiše vzlykala. Vzdala se těm mužům, oni ji znásilňovali a já musel být svědkem toho všeho. Obě ženy si při tom taky přišly na své, dělalo jim dobře, když ji pro ně všechny mohly chystat a držet a být u toho, viděl jsem, jak jejich oči nad tou scénou září vzrušením.

A když už mou manželku držet nemusely, začaly mučit mě. Přišly ke mně a začaly mi rozepínat opasek, stahovaly mi zip, a než si to ti dva poslední odbyli, stáhly mi kalhoty i šortky, takže jsem zůstal od pasu dolů nahý. Začaly hladit mé genitálie a usmívaly se.

Jedna mi řekla: „Jak se ti líbí, když vidíš svou ženu tak parádně mrdat s těmi kanci? Vypadá to, že se do toho přece jen trochu dostala; to byl slušný orgasmus, co měla. Možná tě to vyléčí z gamblerství a příště nebudeš svou ženu dávat do banku.“ Pokračovaly se svým zkušeným drážděním, pokoušely se mě přimět, abych se vzrušil, pozorovali jsme při tom, jak je moje žena uspokojována, a jakkoli mi to bylo trapné, začalo to na mě působit. Ženy z toho byly nadšené, zdvojnásobily své úsilí a brzy mě přivedly k úplné erekci.

Komentovaly to: „Vypadá to, že si svádění své ženy užíváš.“ Ignorovaly moje prosby a v práci na mně pokračovaly.

Právě v tom momentu byl hotov ten poslední hráč, a když vstal a má žena se vzpamatovala, zvedla svoje kalhotky a začala si je oblékat v domnění, že její útrapy už skončily. Ale pak se ozval Greg: „A co já? Co kdybych taky přišel na řadu?“ Mluvil dobře česky, asi se tu narodil, ale byl to velký a mohutný černoch, musel být, zastával i roli vyhazovače. Jindru to vylekalo: „Ach, ne! Už ne! A ne s černochem. Prosím, už to nedělejte. Dalšího už nezvládnu! Prosím, nechte mě už jít, moc vás prosím!“

A najednou se o nový vývoj událostí zase zajímali všichni, zejména obě ženy, které jasně chtěly vidět, jak si ji ten černý hřebec zkrotí – chtěly ji vidět ještě víc pokořenou.

Karel se usmál a řekl: „Ano, myslím, že si ji zaslouží i Greg. Připravte mu ji!“

Takže ty holky se zase vrátily k mé ženě, která už si natáhla kalhotky, a znovu se jí, bojující a prosebné, nemilosrdně zmocnily. Greg řekl: „Chtěl bych ji mít na všech čtyřech.“ A dívky s ní právě to udělaly, převalily ji na břicho a za trup ji vytáhly na ruce a kolena. Sundaly jí kalhotky a roztáhly stehna, před Gregem se skvěla její vystrčená otevřená kunda. Svlékl se a všichni nyní spatřili velmi velkého, velmi tlustého a velmi tvrdého ptáka.

Moje žena se ohlédla přes rameno a viděla ho taky, jak je ohromný a jak míří přímo na ni, a znovu vykřikla a žadonila: „Prosím, prosím, nedělejte to. To se do mě nedostane!“ Ale všichni jsme věděli, že dostane, že Greg na to určitě dohlédne. Vzlykala, neviděla to, ale věděla, že se zezadu přibližuje a zakleká za ní, a ucítila, když se velkým naběhlým a nachovým žaludem dotkl vchodu do její pochvy; při tom doteku sebou trhla. Tam u vchodu do její kundy pak vyčkával, vychutnával si její bezmocnost, nechal ji pocítit, jaké to asi bude, tím, že jen zlehka zatlačil a jen malinko si ji roztáhl.

Všichni byli tou scénou uchváceni: sledovali černého hřebce s obrovským penisem, který se začal tlačit do mé bezmocné a kňučící ženy. Její pokusy ustupovat před ním byly neúčinné, chytil ji za boky, nastavil si ji proti svému ptákovi a tu krásnou bílou ženu, spočívající před ním na rukou a kolenou, si začal brát. Spermatem od všech pěti hráčů předtím byla dobře promazaná, přesto to nešlo snadno. Pokračoval v neustálém tlaku, víc a víc rozšiřoval její úzký vchod, těšil se z toho pomalého zavádění, postupně si ji roztahoval, užíval si její kňučení a vzlyky. Zatlačil silněji a otevřel si ji úplně, konečně do ní na kraj vstoupil, a pronikavý výkřik mé ženy to oznámil všem okolo.

Dívky ji už nemusely držet, Greg ji, s tou krásnou kulatou prdelkou zvednutou do vzduchu, bez potíží ovládal sám, zrovna začínal pomalu pronikat hlouběji. Znovu proto obrátily svou pozornost na mě, ještě jednou mě dovedně hladily a vzrušovaly, dokud jsem nebyl úplně ztopořený, a bavilo je, že mě takto přinutily reagovat. „Zdá se, že tě rajcuje, když se díváš, jak si ten hřebec udělal cestu do tvé ženy. Jak se ti líbí být paroháčem? Dobře ti tak, a uvidíš, jí to taky udělá moc dobře.“

Ta scéna nemohla být erotičtější. Nemohl jsem uvěřit, že mě vzrušuje sledovat, jak se moje žena nechává obsluhovat tímto hřebcem. On tomu věnoval spoustu času, prodlužoval své potěšení, zajížděl do ní dlouhými pomalými šťouchy, jeho čurák byl mokrý a lesklý od jejích čerstvých šťáv. Pokaždé se téměř úplně vytáhl, než do ní znovu zajel a pokaždé si ji zas napíchl naplno. Když začal přirážet razantněji, její bědování se změnilo na vzdychání, prsy se pod ní houpaly, její tělo se přizvedávalo k jeho ptákovi, který byl předurčen ji ztrestat, její kunda se roztáhla, jak on potřeboval.

Její vzdechy a výkřiky pokračovaly, jejich hlasitost s tím, jak byla stále ochotnější, pořád narůstala, celé její tělo zrudlo. Nemohl jsem uvěřit, že ona k tomu zvířeti ze své vůle přiráží, ale bylo to tak. Všichni mou manželku sledovali, slyšeli její křik, a byli nadšení, když celé její tělo ztuhlo a roztřáslo se v křečích extrémního orgasmu. Greg v ní měl zabořený celý svůj čurák. V tu chvíli děvčata zrychlila honění mého ptáka a já jsem se udělal, stříkal jsem do vzduchu, k pobavení všech kolem. Nic trapnějšího už se mi stát nemohlo, udělat se, když jsem se díval, jak je má žena znásilňovaná tím hřebcem.

Její křeče nakonec ustoupily a Greg v ní začal znovu pomalu hýbat svým ptákem. Byl nadšený, přiměl mou ženu, aby se udělala, a měl nad ní dokonalou kontrolu. Má žena mu řekla: „P-prosím, už ne, víc už nemůžu!“ Ale on ji nebral vážně, přece vidí, že ještě není hotov, ještě mu musí posloužit, pevně si ji držel za boky a mocně do ní přirážel, a opět s tím strávil hodně času. Jeho přirážení se za neustálého křiku a sténání mé ženy postupně zrychlovalo.

A bylo jasné, že se blíží ke svému orgasmu, protože jeho čurák vypadal, jako by se ještě zvětšil, a mrdal ji ještě důrazněji, a zdálo se, že ještě hlouběji než před chvílí. Náhle si ji silou přitáhl ke svému klínu a tiskl ji na sebe, třásl se, sténal, až to nakonec přišlo a hluboko v ní explodoval. Ona cítila, jak v ní jeho čurák bobtná, vystřeluje do ní svou nálož a pulzuje, vykřikla a znovu z toho vyvrcholila. Bylo to neuvěřitelně erotické. On nakonec její zničené tělo uvolnil a moje žena se zhroutila na postel. Bylo po všem.

Moje manželka tam ležela a brečela, vzlykala nad tím, jak si ji jeden po druhém brali, a jak ji její vlastní tělo zradilo, byla opakovaně znásilňována, a přesto ji to rozvášnilo, opakovaně při tom, co s ní ti muži prováděli, měla orgasmy, její tělo reagovalo proti její vůli.

Mě odvázali a mohl jsem jít pomoct své uplakané ženě s oblékáním, ale ona mě odstrčila a pomalu se oblékla sama. Semeno z toho páření měla všude, chlupy slepené, stékalo jí to po stehnech a přes punčochy. Když se oblékla, dovolili nám odejít, ale měli napřed fůru oplzlých poznámek.

Na cestě domů začalo obviňování. Stále byla plačtivá a mezi vzlyky řekla: „Ty hajzle. To kvůli tobě mě ti muži mrdali. Měl jsi vítěznou kombinaci, že jo? Ale nebyla vítězná, a já hloupá jsem se k tomu nechala přemluvit. Vsadil jsi moje tělo. No, doufám, že jsi spokojený, když ses mohl dívat, jak tvou vlastní ženu mrdají; jak si ji berou jeden po druhém, a před tím černým parchantem jsem si dokonce musela kleknout a opřít se o ruce, protože tak to má rád. Těšilo tě vidět, jak do mě strkají své čuráky a jak mě plní semenem? A ještě k tomu takhle veřejně přede všemi, před tak velkou společností. A věř mi, doopravdy mě tam dole pořádně roztáhli, ještě nikdy jsem nebyla tak bolavá.“

„No, podle toho, co jsem viděl, se ti to líbilo. Slyšel jsem tě hodně vzdychat a hekat a viděl jsem tě hodně nadskakovat a určitě jsi se několikrát udělala.“

„Nemohla jsem si pomoct! Nemohla jsem uvěřit, že si mě takhle berou, a že to na mě tak působí. Ano, udělala jsem se, ale všimla jsem si, že ty ses s těmi ženskými taky udělal, když na tobě zapracovaly. Takže tě to muselo vzrušovat, když ses díval, jak tvou ženu takhle opečovávají, a když jsi sledoval, jak si do mě jeden po druhém našli cestu. Ano, opravdu mě šukali dobře a tobě se to líbilo. Jak se ti bude líbit být paroháčem? A jsou to hned pořádné parohy šesteráka, co ti na hlavu nasadili. Kdyby ses místo hazardu staral o mě tak, jak jsi měl, možná bych reagovala jinak. A je tu ještě další věc; protože už jsi se se mnou dlouho nemiloval, antikoncepční pilulky neberu, takže možná mě ti muži oplodnili.“

„Promiň, nedokázal jsem se ovládnout, bylo to tak erotické sledovat, jak si tě berou. Bylo to vzrušující, bylo to jako sledovat nějakou jinou ženu, a navíc, s těmi holkami, které na mě pracovaly, jsem si stejně nemohl pomoct.“

Stále byla uplakaná a řekla: „Dneska večer jsme se o sobě něco dozvěděli. A bude to trvat dlouho, než se nám povede na tuhle noc zapomenout.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Máma mé holky

  6. 7. 2009Neznámý autor

Chodil jsem s Martou asi dva měsíce, ale pořád mi nechtěla dát. Doteď jsem na ni netlačil, ale dnes už jsem byl rozhodnutý, že ji dostanu. Už když jsem šel pro ni domů, ocas mi stál neskutečným způsobem - každý krok jsem cítil na svém krví nalitém žaludu. Cestou jsem si v hlavě sumíroval, jak to na Martu skoulím, abych se jí konečně dostal nejen ke kalhotkám, ale i pod ně. Nevím, proč to tak oddaluje....  celá povídka...
Kategorie: mix, Orál, Mix, Anál, Zralé ženy, Extrémy

V sauně

  29. 1. 2012Roman

Je sobotní ráno a v posteli leží k sobě stuleni Roman s Veronikou. Roman se pomalu probouzí, protože cítí tlak v oblasti svých slabin, kam se tlačí Verunčina prdelka. Veronika už je vzhůru a dožaduje se laskání a mazlení. Nicméně Roman je ještě rozespalý a tak se jeho ruce položí nevědomky na Verunčina prsa a celé její tělo se více přitiskne k Romanovi. Verunčina prsa s bradavkami jsou citlivá na jakýkoli...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Mix, Šukačky, Grupáč

Sousedka – Na chodbě

  17. 4. 2011Tom Hejduk

Bydlím od narození v paneláku na místním sídlišti. Chodím do místní průmyslovky a musím se přiznat, že letos po Vánocích se mi změnil svět a zažil jsem něco extra. V současné době není problém přes internet získávat spoustu informací o sexu a výjimkou nejsem ani já. Ovšem rozdíl je teorie a praxe. O tom jsem se na vlastní ocas přesvědčil teprve teď. Matka je učitelka, otec dělá jako ekonom v místním...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Voyeur

Vášeň mezi učitelkami

  2. 11. 2014Neznámý autor

Edita pracovala na základní škole jako učitelka už jedenáctým rokem. Přesně tak dlouho také trvalo její celkem spokojené manželství, ze kterého vzešly její dvě krásné děti. Jako nová kolegyně čerstvě po škole k nim nastoupila Olinka. Ostatní kolegové ji zpočátku neměli moc rádi, protože byla plná toho neuvěřitelného mladického elánu, byla hodně asertivní, prosazovala nové nápady a rozhýbávala ty staré...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Orál, Mix