Erotické povídky

V japonské čajovně

(Poznámka: japonské slovo ‘majko’ je označení pro učnici na budoucí gejšu. Podrobnější vysvětlení nabízí článek Gejša na www.wikipedia.cz)

***

Po dni náročné cesty se Goemon zastavil v domě, který vedla jeho přítelkyně Ohei. Vykoupal se a odpočíval.

„Goemone, smím tě poprosit o laskavost?“.

„Ovšem.“ Po krátkém zdřímnutí byl už zase čerstvý a líně se obrátil k bledému obličeji Ohei.

„Jsi samozřejmě můj host a je nezpůsobné vnucovat se...“ její hlas umlkl.

„Ne, vůbec ne. Vždyť ty jsi na mě byla vždycky velice laskavá.“

Nabrala dech: „Mám tu čtyři učnice. Zatím jsou málo použitelné, jen na trochu muzicírování a pomáhají mně, když se připravuji, něco přinesou, podrží a tak. Brzy však o ně budou žádat zákazníci. Teď, kromě potřeby pokrýt něco z mých investic do nich – nemáš představu, kolik dnes stojí získat nějakou dobrou dívku – musím zajistit, aby neuškodily mojí pověsti.

„A?“ ozval se nechápavě Goemon.

„Víš, někteří muži dobře platí za panny, takže na jednu stranu se vyplatí to zvážit. Na druhou stranu, já nemám ženy na to, aby se s nimi spalo. Na to existují jiné domy. Když se u mě muži po nějakém večírku jdou s nimi vyspat, ony musí být v tom co dělají dokonalé. Abych si já zachovala svou reputaci.“ Lehce se před ním uklonila. „Myslíš si, že bys je pro mě mohl zbavit jejich panenství? Vím, že je to otrava, ale je to o moc lepší, než když se to provádí mechanicky.“

Goemon přikývl, bez hlesu. „Kolik jsi říkala, že jich máš?“ dokázal se nakonec zeptat.

„Jenom čtyři. Obávám se, že víc jich teď nemohu nabídnout.“

„Přiveď je,“ řekl polohlasně. Ale jeho sebejistota vzrostla, když si první učnice před něj klekla. Bylo to drobné stvoření, oblečené do bledě růžového prádla. Průsvitná tkanina stínovala linie jejího těla. Aniž by vstal z polštáře, rozvázal uzel její šerpy a rozevřel jí župánek. Prsa měla poměrně plochá, s velkými dvorci a plochými, širokými bradavkami. Podráždil obě bradavky palcem a ukazováčkem, zatímco mladá majko stydlivě koukala dolů. Klouzal pak rukama dolů po její hladkém, lehce buclatém trupu k úzké partii boků, a přejel na oblouky stehen. Když měl obě ruce na jejích kolenou, jemně je roztáhl.

Ruce se nyní vracely po štíhlém mase vnitřní strany stehen. Roztahoval jí nohy, dokud palci nedosáhl na pysky její kundy. Byly slabě orámované prachovým ochlupením. V tu chvíli roztáhla svá stehna z vlastní vůle.

A ačkoliv měla oči dál stydlivě sklopené dolů, mohl cítit, jak se v ní hromadí napětí. Vnitřní pysky její kundy byly delší než ty vnější, a když je roztáhl, byl odměněn měkkými, sladkými a šťavnatými lístky jejího vnitřního kvítku. Chvilku dráždil vstup do čarovného tunelu a pozoroval dívčin obličej. Oči se jí leskly a opakovaně si olizovala rty.

Vyrušen nějakým pohybem zvedl Goemon hlavu. Měl teď publikum. Tři další mladé dívky ho se zájmem pozorovaly, jak prsty dráždí jejich spolupracovnici. Oddělil jemně její stydké pysky a hledal vstup. Ten byl blokován napnutou panenskou blánou. Dívka se tím neznámým pocitem neklidně pohnula. Když vzdálil ruce z její kundy, poprvé vzhlédla vzhůru. Z jejího pohledu se dalo vyčíst, že je z toho zklamaná.

Goemon ji chytil rukama nad boky. Naklonil se dozadu, až ležel rovně na zádech. „Rozhal mě,“ řekl dívce. Natáhla ruce a rozhrnula mu župan. Jeho lehce tísněný pták, který na županu vytvářel zřetelnou bouli, vyskočil vztyčený. Dívka se prudce nadechla. Tři ostatní se v rozpacích zahihňaly – nebo to možná byl strach – a zakryly si ústa. Ohei na ně sykla, aby byly zticha.

Goemon byl silný; zvedl dívku do vzduchu, narovnal si nohy a přitáhl si ji na sebe. Hladké klouzání jejích prsou, břicha a stehen po celé délce jeho ptáka z něj vytáhlo trochu šťávy, která šimrala její kůži. Nohy měla roztažené po obou stranách jeho boků. Na chvilku udělal pauzu a ona se mu upřeně dívala do očí. Měla je výrazně šikmé, vypadaly jako štěrbiny na obličeji panenky.

Vysoko ji nadzvedl, takže visela vertikálně nad jeho tělem, ležícím na zádech. Manipuloval s ní ve vzduchu a žaludem svého čuráka hledal její panenský otvor. Ohei pronesla šeptem nějaký příkaz. Cizí štíhlá, hebká ručka se chopila jeho čuráku, patřila další majko, která teď zblízka pátrala po dírce své přítelkyně, a Goemonova ptáka do ní zavedla. Goemon se pokusně několikrát v bocích nadzvedl. Už si byl jistý, že je dobře usazen, a tak ji prudce přitáhl k sobě. Jeho masitý meč vnikl do její trhliny, napřed se tam vecpal a protrhával ji a potom rozšiřoval její dosud nepoužívaný, ale dobře zkonstruovaný kanál. Její vnitřek zareagoval rychle. Žalud na konci mužova ocasu v ní vyvolával vlny nepoznaných pocitů. Sklesla jako měkká loutka na jeho tvrdou hruď.

Byla dost lehká na to, aby s ní mohl pohybovat dopředu a dozadu, zatímco se vzpamatovávala. Šlo to zprvu ztuha, ale kapky krve ji trochu zvlhčily, a potom její přirozená reakce na příjemnou přítomnost vetřelce v jejím centru přivolala spršku šťávy. Opírala se rukama o jeho hruď a ten jemný dotek jejích rukou podněcoval jeho pohyby. Oči se jí leskly, víčka se zavřela a ona, přemožená svým prvním orgasmem, vydala několik vzdechů. Stehny sevřela jeho boky a v nejvyšším stupni vyvrcholení se nad ním celá roztřásla.

Podíval se na tu druhou. Byla štíhlejší než první majko. Měla větší, plnější prsa a hustší porost mezi nohama. Vedl ji k její přítelkyni, k té deflorované, a hladil jí přitom ramena a krk.

„Líbilo se ti to?“ šeptal, jen pro její uši.

Stydlivě přikývla.

„Tak si tady klekni a hlavu polož na její břicho. Ona bude pomáhat tě držet.“

Majko udělala, co jí řekl. Goemon si s potěšením prohlížel půlky jejího mladistvého zadečku. Byly zaoblené a měly světle zlatavou barvu. Svislá škvíra mezi jejími buchtami byla těsná a dobře formovaná, a když jí roztáhl kolena, ukázala se nádherně vyšpulená řiť a svůdně dlouhé, úzké pysky její prciny. Jeho čurák byl ještě mokrý od krve a tělesných tekutin první dívky. Zaklekl za rovněž klečící majko. Ruce mu klouzaly podél jejího těla, od vyboulené prdelky, kolem jejích boků, až k lákavě visícím prsům. Stiskl je trochu drsně a ona na protest zasténala. Jazykem lízal její hebká záda a ji to rozesmávalo a vrtěla se při tom. A zase mu do cíle pomohla štíhlá ručka, která mu přes koule sklouzla až k napřaženému kopí a správně ho nasměrovala. On vysunul levou ruku dopředu a dívku před sebou chytil za rameno, tam kde se spojovalo s krkem. Pravačkou pobral obě kozy společně do hrsti, seštípl jejich bradavky k sobě, a udělal nemilosrdný výpad vpřed.

Měkký polštář pod dívkou, která jim vleže na zádech poskytovala oporu, zachytil váhu Goemona i majko, do které právě vnikl. Její pochva byla hladká a vlhká a Goemon brzy rozpoznal, že v ní klouže stále rostoucím tempem. Svíjela se pod ním a ať už tím chtěla protestovat nebo ne, on se o to nestaral. Hekání vycházelo z nich obou a dokonce snad i z dívky, která sloužila jako poduška.

Goemon cítil, že nebude schopen zvládnout všechny čtyři. Byl už hodně blízko vlastního orgasmu a ve své mysli vůbec nepochyboval o tom, že potom už nebude k ničemu až do rána. Uvědomoval si, že Ohei se nad ním naklání. Snadno uhádla, že nad sebou ztratil vládu. Zuby měl zaťaté a jeho boky téměř automaticky poháněly píst, který ustavičně zajížděl do dívčiny zraňované kundy a zase ven.

Ohei sklonila hlavu. Kousla ho surově do ucha, aby ho přivedla k rozumu, a palec mu zarazila do místa mezi koulemi. Skoro vykřikl bolestí, ale současně mu ta bolest navrátila chladné smysly a pokračující tlak pod varlaty ho zbavoval tlaku uvnitř nich. Sesunul se na obě dívky. Ohei a zbylé dvě majko ho od nich odvalily. Ležel tam a těžce dýchal.

Když se vzpamatoval, poklekl před Ohei v omluvě.

„Nezasloužím si...,“ začal, ale ona ho hned na začátku věty přerušila.

„Ne, ne, Goemone. Je to moje chyba, nechala jsem tě pracovat bez potěšení z plodů tvé práce. Odpusť mi, prosím.“

On se tiše usmál a zavrtěl hlavou. „Není co promíjet. Udělala jsi to správně. Jsem připraven pokračovat. Prosím.“

Souhlasně se uklonila a přizvala třetí dívku, které pošeptala něco do ucha. Dívka si lehla Goemonovi do klína a lízala jeho povadlý, vlhký čurák. Její drobná ústa se dala rychle do práce, nezkušeně, ale náruživě lízala a sála všechno, co před sebou měla. Jeho čurák začal odpovídat, mohutněl v její puse a potěšitelně tvrdl. Dívka se tázavě otočila na svou paní.

Ohei se sklonila a přezkoušela výsledek její panenské práce. Souhlasně přikývla a pak přilízla ještě několik tahů po celé délce, jako závěrečný dotek mistra.

Dívčinu hlavu si položila na svůj vlastní klín, potom se nahnula dopředu, chytila ji za kotníky a přitáhla si je k sobě. Majko teď byla přehnutá napůl. Svou téměř holou píču tak mezi svými stehny nuceně vystavovala všem okolo. Dole pod ní bylo vidět drobné poupě její zadní dírky, která jakoby pulsovala očekáváním.

Ohei kývla na Goemona. „Jestli si přeješ, Goemone, je připravená. Nezkoušej prosím ale její zadní vchod. Na to je spousta času a nechtěla bych, aby ses moc vyčerpal.“

On také přikývl a na moment si klekl před dívku. Nad svým vystrčeným pohlavím po něm stydlivě pokukovala. Pohled na to, jak je tu kompletně vystavená kvůli jeho potěšení, mu přinesl dodatečný nárůst jeho nekontrolovatelného chtíče. Jednou rukou sklonil svůj čurák a druhou hledal její vaginální skulinu. Opatrně zamířil. Špička zajela sotva do vypjatého vchodu, ale Goemon postupnými pohyby svého ptáka začal dívku lehce vlhčit. Stehna se jí v té skrčené poloze chvěla napětím. Najednou vystartoval vpřed, jemně, ale neúprosně. Tentokrát ji jasně slyšel vykřiknout ve chvíli, kdy se její blána protrhla a on právě cítil, jak mu náhle přestala překážet. Na chvilku počkal u vchodu, aby měla čas se zotavit, a potom silou vnikl dovnitř její panenské jeskyňky. Zadržovala svůj pláč, ale oči měla schované pod víčky. Na samém konci penetrace ji znovu nechal odpočinout, a ptáka potom pomalu vytáhl.

Vstup byl teď pro oba snazší a tak se dal do práce; pomalu a snadno píchal její úchvatnou píču. Dech se jí na chvíli zklidnil, pak se ale jeho tempo zase zvýšilo, protože rozkoš z nových pocitů se v ní začala stupňovat. Naklonil se dopředu, aby se podíval na její obličej, ale Ohei zachytila jeho pohyb a nabídla mu své rty. Sála hladově z jeho úst, zatímco jeho ruce mačkaly a štípaly její prsa a potom i ty menší, patřící učnici.

Dívka pod ním se kroutila a těžce dýchala a mezi svými stehny cítil začínající souhlasné chvění. Ohei, s ohledem na tato znamení, pustila dívčina stehna, zvedla se od páru a jemně ho rozdělila. Vyčerpaná dívka ležela na rohoži a Ohei s Goemonem stáli nad ní a pozorovali ji. Zdánlivě sama od sebe se dívčina ruka vkradla do její kundy. Zanořila se do vchodu, jakoby chtěla odhadnout škody, a dívka se usmála, protože cítila, že průchod je otevřený. Stejná ruka pak váhavě začala podélně hladit štíhlou, holou kundu, až spočinula na klitorisu, který hladově drhla. Nakonec v rozpacích ruku odtáhla a otevřela oči. Goemon a Ohei se na ni smáli, a ona se svůdně usmívala na ně, když se otáčeli k zbývající poslední panně.

Ta ležela na zádech, svlečená do naha, v očích jí zářilo očekávání. Ruku měla v klíně a její píča i prsty se vlhce leskly.

„Ta je smyslná,“ vysvětlovala Ohei. „V naší profesi to nedotáhne daleko. Je založená moc fyzicky. Prozatím to ještě jde, ačkoli věřím, že pro ni jsi nepřijel moc brzo ani o chvilku.“

Klekla si k dívce a nastavila její polohu; položila ji na bok a horní stehno jí přitáhla až na její vnadná prsa.

„Omrdej ji takhle,“ přikazovala gejša. Sama se svlékla a lehla si naproti své učnici. Bylo zřejmé, že tentokrát nebude Ohei pouhou divačkou. Ostatní tři novicky to se zájmem pozorovaly.

Chlupy na kundě téhle majko ležely zplihle na nataženém stehně a její ohnutá noha mu dovolovala snadný přístup. Na moment prstem zkusil její měkkou, mechovou jeskyňku. Byla vymazaná šťávami a blána byla nepozorovatelná, asi proto, že se sama tak často prstila.

Goemon bez velkých okolků roznožil kolem její natažené nohy a vsunul čurák do jejího otvoru. Když ho zarážel dál, ona k němu dychtivě přirazila své boky. Jeho klacek do ní zajel bez jakékoli překážky. Šťastně vzdychala a přirážela, když do ní jeho ohon dál a dál vjížděl. Jak ji prcal, cítil na zadku Oheinu ruku, která ho popoháněla. Ohei se zvedla a přilehla obráceně, takže svou znamenitou kundu teď měla u ochotných úst mladé novicky. Goemon se díval, jak jeho vzrušená majko nepolevuje v mrdání a současně tu velkolepou kundu pečlivě vylizuje. Jeho vlastní pohyby začaly být horečné. Dívka najednou tlumeně vykřikla a její tělo se napjalo a roztáhlo proti němu. Z její pochvy prýštila tekutina, orgasmus se projevoval lehkými pravidelnými záškuby, potom znovu zahájila kopulační pohyby.

Goemon stiskl zuby. Tentokrát, to věděl, by vybuchl, kdyby nemohl stříkat. Vrhl se na dívku, jednou rukou jí hnětl prsa, duhou osahával její horní stehno. Zavřel oči. Pouze hebký pocit její hbité kundy kolem jeho útočícího čuráku měl nějaký význam. Příval v něm už začal vzrůstat, když tu náhle někdo majko násilně vyškubnul z jeho sevření. Ve vzteku otevřel oči a v tom rozpoložení byl připraven uhodit. Tělo kňučící dívky z pod něj vytáhly tři zbývající novicky. Udělal zlostně výpad vpřed, ale najednou ležel na Ohei. Roztáhla nohy a zkušeně zachytila jeho rozjetý čurák. A aniž by narušila jeho rytmus, dostala ho do sebe. V rozkoši z toho, jak rychle zajel domů, zavřela oči. Jeho vlastní pohyby se mu rozmazaly, jeho vášeň se uvolnila. Výstřiky hustého semene z jeho koulí šplíchaly jeden za druhým do její žíznivé kundy. Byl si vědom toho, že na něj Ohei křičí, stejně jako si byl vědom toho, že čtyři novicky ve dvou párech, hlavy proti klínům, se vzájemně vylizují, a věděl, že ona poprvé měla orgasmus společně s ním.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sousedčiny touhy a já

  2. 6. 2015Neznámý autor

Se sousedkou jsem měl výborný vztah. Nechápal jsem, jak taková ženská jako ona může být bez chlapa – několikrát si povzdechla, postěžovala na samotu a k tomu dodala, že takovou starou ženskou už nikdo nechce. Já jsem se jí pořád dokola snažil změnit názor – naznačoval jsem, že rozhodně ještě nepatří do starého železa, jak říkala. Vlastně jsem o ní dost často uvažoval i jako o pořádné samici, která...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Mix

Ženská záležitost

  12. 6. 2009Neznámý autor

Dneska jsme se v práci s ženskýma bavily, co kterou z nás přitahuje na chlapech. Návrhy byly různé. Jedna preferuje štíhlé boky, druhá pevný zadek, třetí zase chlupatou hruď. Pořádné
napružené péro nenadhodila ani jedna z nás, ale v tomhle ohledu mezi námi panovala tichá shoda. Vůbec bylo příjemné, bavit se v práci o něčem jiném než o seriálech a vaření.
Já osobně beru chlapa tak nějak komplexně, ale...  celá povídka...
Kategorie: orál, Orál, Mix, Zralé ženy

Co se může stát

  11. 10. 2015Bobr

„Ta bílá dálka to je láska má...“ připojil jsem se písničce, co se ozývala z rádia. Už hrozně dlouho jsem jí neslyšel a tak jsem – skoro do rytmu – otáčel volantem na klikatící se silničce. Náhle jsem před sebou uviděl stojící auto a před ním vyskočila nějaká žena a mávala rukama. „Slepice blbá!“ ulevil jsem si a zároveň vší silou dupnul na brzdu, abych jí nesrazil. Ozvalo se kvílení pneumatik a auto...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Grupáč, Párty

Dělím se o svou ženu s bratrem

  20. 2. 2019jentaknekdo

Jsou dvě věci, které my turečtí „gastarbeitři“ v Německu toužíme mít. Automobil Mercedes (což většina z nás dokáže uskutečnit, když dostane slušnou práci) a modrookou blonďatou smyslnou bílou přítelkyni. Já jsem ještě nedosáhl ani jednoho z těchto cílů, když jsem potkal Heidi. Byla to dcera člověka, pro kterého jsem pracoval, dělal jsem mu práce na elektroinstalacích. Byla téměř perfektní; měla všechny...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál