Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Vloženo: 20. 4. 2023

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Obyčejný nápad

Někdy neobyčejné věci začínají obyčejným nápadem. Adéla byla váženou manažerkou jedné místní větší firmy a bez jejího přispění se neobešel ani jeden z větších obchodů. Jako ten poslední. Trvalo to tři dny, ale zahraniční zákazníci výrobky jejich firmy potřebovali, šlo jen o cenu, množství,  termíny a tak.  Na závěrečné podpisy a přípitky přijel i pan generální a předseda představenstva. Sice předváděl samozřejmý výraz, Adéla ovšem tušila, že je spokojený. No bodejť by ne. Tohle znamenalo zvýšení prodeje o nejmíň dvacet procent.

Večery trávila delegace napřed dlouhým jednáním až do vysílení a pak ještě krátce v baru. Ne že by po ní pánové mlsně nekoukali, bylo po čem, ale vždy skončila na svém pokoji sama a ve vší počestnosti. Maximálně jí směli na dobrou noc políbit ruku. Tedy ne že by se jí nelíbilo zahnat denní vysílení příjemným  milováním, ale buďto seriózně obchodujeme, nebo děláme čuňárny. Obojí současně se v mezinárodním obchodě nerealizuje. I to je základ úspěchu.

V pátek v podvečer cizince odvezli na letiště, protože chtěli jednat v Praze a poznat trochu město. Stejně jim na to moc času nezbylo. Pak se vrátila do hotelu, protože měla všechno na podpis a musela zlikvidovat všechny účty, včetně vypitých ledniček na pokojích. Domů se chystala až v sobotu dopoledne, i když jí pan generální sliboval odvoz v pátek večer. Pár hltů šampíčka usrkla a měla s sebou služební oktávku. Tak se radši pořádně vyspala, zabalila použité i nepoužité oblečení, naložila a v tom jí bleskl hlavou ten obyčejný nápad. Manžel jel s kamarády na chatu, prý pánská jízda. No tak se podívá, i když v podstatě netoužila je přistihnout při nějakých nepravostech. Ovšem mezi těch pět vlčáků, co tam měli být, přece nemůže jako pomocná řidička v džínách a tričku. Jestli je to opravdu čistě pánská jízda, bez dam, měla by trochu zazářit, ať pitomci vědí, o co se připravují. Všechny je dobře znala ze společných rodinných akcí a všichni měli pro dámy roztoužené pochopení. Já vám dám pánskou jízdu ! Večer si je můžete vzájemně vyhonit. No fuj, to je slovník, pohoršila se nad svými myšlenkami.

Oblékla si to nejlepší, co podle svého soudu s sebou měla. No a když má k světu vypadat vršek, nemůže spodek zaostávat. Tuhle soupravu sexy prádélka s sebou měla jako správná dáma, neboť ta je vždy připravena. Byla samozřejmě nepoužitá, tak si ji oblékla. Když se náhodou nakloní a bude jí trochu vidět za výstřih, ať si fotříci zaslintají. A manžel taky, když dá přednost kamarádské chlastačce před sexuálně nevyžitou ženou. Podvazkový pás a samodržky nemohly chybět, jakkoliv nebylo zase tak chladno, že by byly nezbytné. Sukně ne moc krátká, ale nad kolena kousek byla. A hedvábná halenka, protože ta se tak pěkně nese a leskne. A má docela slušný výstřih, ve kterém měla co ukazovat. Ale jen tak trošku.

Jízda trvala přes hodinu a musela dávat pozor, aby neminula odbočku na lesní cestu k chatám. Sice tady párkrát byla, ale borovice jsou všude skoro stejné. A k tomu zmizely smrky kvůli kůrovci, takže to vypadalo trochu jinak. Ale trefila na první pokus. U chaty bylo z jejího příjezdu pozdvižení. „No pánové, jedu rovnou z Prahy a usoudila jsem, že trocha kontroly vám nemůže uškodit. Tak kam jste tak rychle zavřeli ty prodejné ženštiny, které tady určitě někde máte ?“ začala přísně. Chlapi na ni koukali jak na svatý obrázek. Jednak nevypadala v tomhle provedení vůbec špatně, vytahané tepláky důchodkyně Voráčkové z vedlejší chaty, jediné osoby ženského rodu na okolí, byly sexy o poznání míň, ale její ruce držely za hrdlo každá jednu láhev medového burbonu. Samozřejmě z nadbytečných firemních zásob. Může být něco přitažlivějšího než uprostřed lesů společensky oblečená dáma s dvěma plnými lahvemi voňavé kořalky ?

„Tak pánové, navrhuji, abychom naše přísná pravidla pánských jízd poněkud poopravili,“ začal neformální šéf a majitel chaty Ota. „Dávám hlasovat, že ode dneška má právo účasti na našich sešlostech Adéla, kdykoliv přijde s dvěma flaškami burbonu.“ A zvedl ruku. Ostatní taky. „Takže prohlašuji Adélu za chlapa a uděluji jí výjimku, že s námi nemusí čůrat vstoje.“ Bylo přijato. Ono od včerejšího večera, kdy se prolili pivem, už skoro vystřízlivěli a uvažovali, čím začnou dnešní odpoledne. Bylo rozhodnuto. „Ale to si musíš dát s námi,“ trval na svém Ota. „Né, já pojedu domů, jsem orvaná jako sýkorka a musím si odpočinout. Oni ti Holanďani dovedou trošku anglicky, trošku německy a jeden aby se z nich zvencnul.“ „Nepřipadá v úvahu, alespoň jednu skleničku. To tě snad neodrovná. A policajti měli akci včera do večera, takže dneska vyspávají.“ 

Nejdřív zašla do kuchyně a zatím co si pánové nalili prvního burbona, uvařila si pořádné lógrové kafe. Ale tomu přípitku stejně neušla a byla bedlivě pozorována, jestli vše řádně vypije. No vypila. Nepatřila k abstinentům, i když k alkoholikům rozhodně taky ne. Zábava se vesele rozproudila a chlapi přivítali dobrou zprávu o uzavřené smlouvě. Skoro všichni dělali v jejich fabrice a podpis znamenal, že bude nějakou dobu na výplaty. Ale pak sklouzli k všedním starostem a nebylo chvilky, aby si pánové nedolívali. Po prvním panáku se cítila, jako že vlastně nic nevypila a tak po krátkém naléhání souhlasila s dalším. A pak celou akci posunul někam dál zase Ota. Zalovil v přihrádce auta a vytáhl pytlík s bílým práškem, část vysypal na skleněnou podložku a kartou rozdělil na lajny. Bylo jich šest a každý měl nárok na jednu. Adéla se trošku ošívala, i když s něčím podobným už nějakou ne příliš častou zkušenost měla. Něco ještě z vejšky, ale i ze společenských večírků. Tak přijala skleněnou trubičku a nasála do nosu. Byla to síla, žádný pajcovaný šmejd. A rychle se to rozlilo po těle. 

Zábava nabyla na veselosti a síle a když se její muž zvedl k odskočení ke křovíčkům za chatou, posadili se k ní dost blízko dva pánové. Její ruce zůstaly za jejich zády, takže když se k ní začali mít poněkud těsněji, nemohla je moc odstrkovat. Zkoušela je jen přesvědčit, ať toho nechají, že tady může být manžel každou chvíli. „Dávaj si tam s Otou cigárko, tak máme nejmíň deset minut,“ odpověděl Jarda a hrnul jí sukni po stehně nahoru. „Ty máš punčochy ?“ divil se, když narazil na lem a přezku podvazku. „To snad ženský nosej,“ odpověděla. „Ukaž, já to moc často doma nemám. Ony punčocháče nevypadají z vrchu taky špatně, ale z blízka to není nic moc. Jedině že by si je manželka nechala a já to zkoušel přes ně jako s poctivou pannou.“ Vesele se zasmáli narážce na starý vtip a Adéla docela s potěšením snášela ruku šátrající až po kalhotkách. Druhý z mužů se neodbytně věnoval jejím ňadrům a obojí vyvolávalo příjemné pocity v podbřišku. Její halenka přece jen měla dost velký výstřih, aby se mužova ruka mohla zasunout až na holé ňadro a jemnou krajkou se nechala jen tak šimrat po hřbetu. Koks zřejmě začal účinkovat a prokrvené sliznice i bradavky chtěly svoje. Pánové jim dopřáli dostatečnou péči, až Adéla začala mírně vzrušeně vzdychat. Nebezpečí návratu manžela do společnosti zmizelo někam v dál, vystřídané sexuální touhou čtyřdenního půstu.

Dáma ve třiceti už nějaké ty sexuální zkušenosti má. Je pravdou, že skupčo moc nevyhledávala a co byla s manželem, byla skoro věrná manželka. Kdysi, ještě jako studentka, pár divočejších úletů zažila. Ale po té, co se jednou ráno probudila na koleji, sice ve své posteli, ale s dvěma sličnými černoušky po boku a nebyla si jistá, co s nimi vlastně bylo, si dávala víc pozor kde a s kým usíná. Nyní, jako schopná a vrcholná manažerka si nějaké skandální úlety nemohla dovolit, o mileneckých vztazích nemluvě. Ovšem teď byla vzrušená na maximum a její hlavní tužbou bylo si něco krásného užít. Ze zahradního sezení, kam by mohlo být vidět z cesty, se uklidili do chaty a než se nadála, mizely její svršky i prádlo kdo ví kam. Dopřávala chlapům volnost a trpělivě snášela jejich chtivé a nenechavé ruce všude, kde je chtěli mít. A nebyli to žádní začátečníci. Jazyk  mezi roztaženými stehny příjemně klouzal, až ústa nasála poštěváček i s okolím. Celé její vnímání se soustředilo jen na tato místa a postupně se začala propadat do maximálního blaha. Nebyl to orgazmus jako blesk z čistého nebe, spíš poctivě připravený a nastoupil zcela očekávaně, zato ale v plné síle. Ten co byl mezi jejími stehny, málem přišel o uši, až měl tím pevným stiskem boltce rovné, jak vyžehlené  Ale užila si to nádherně. Ovšem předpokládala, že by to nemuselo být všechno.

Nebylo. Kolega se vytáhl po jejím těle nahoru, až se dotkl na kost tvrdým pérem její kundičky. Roztáhla se ještě o trochu víc, protože po jeho průniku velmi toužila. Nemusela čekat dlouho a jeho příro se začalo prodírat dovnitř. Bylo to nádherné, jak si razilo cestu k děložnímu čípku, až na samé dno vagíny. Asi musel být pořádně vybavený, protože ho cítila velmi intenzívně a opravdu hluboko. Ovšem ani druhý z utěšovatelů nechtěl zůstat bokem a přistrčil jí svůj rovněž tvrdý klacek k ústům. Nasála ho dovnitř, protože když bylo takhle děsně dobře jí, chtěla aby bylo podobně blaze i ostatním. Nasadila silný podtlak a začala ho dráždit jazykem. „Ježíšmarja, ona mi ho snad ukousne nebo spolkne celýho,“ hekal mezi vzdechy a tušil, že s takhle intenzivním drážděním asi dlouho nevydrží. Přitom by rád zasunul taky. Adéla nebyla žádná ošklivka a dráždivé bylo i to, že jde o najednou povolnou ženu jednoho z nich.

Manžel dokouřil a vrátil se do společnosti. Když zjistil, že jeho žena chybí a s ní i dva další kolegové, pojal vcelku správné tušení. Ovšem fungující lajna dělala své. Nějak manželskou věrnost neřešil a spíš ho vědomí, že se tady někde asi pěkně na ostro souloží, dost vzrušovalo. Že by se kouknul, jak jim to jde a případně se pokusil taky něco užít ? Snad ho kamarádi na kousek vlastní ženy taky pustí. Zvedl se ze zahradního sezení a vydal se do chaty. Jako věrný stín se s ním vydal Ota, který netušil, co by z toho mohlo být. Aby nezačal vyvádět a prát se, když všechno tak pěkně začalo. „Opravdu to chceš vidět ?“ zeptal se kamaráda. „No a proč ne ? Určitě tě to bude zajímat taky. Adéla zase nevypadá tak špatně a když ji to popadne, uragán Dóra na Filipínách je proti ní slabý jarní vánek. Zatím jsem byl vždycky jen přímým účastníkem, tak ať to taky jednou vidím s odstupem.“ 

A bylo na co koukat. Jeden z mužů se vehementně vzpínal na jejím těle, druhý začínal ejakulovat do jejích úst. Adéla vysávala, co měla sil a povedlo se jí, že vše zůstalo v puse. Chtěla to tam přidržet a ukázat oběma milencům, jak to viděla v nějakém pornofilmu, jenže vzrušení v kundičce bylo tak silné, že bleskově polkla a začala vydýchávat další orgazmus. Dokořán otevřená ústa dávala tušit, co v nich před malou chvílí zmizelo, protože nestačila polknout podruhé, aby celou dutinu vyčistila. Tahle scéna nenechala oba nově příchozí, stojící mezi dveřmi, dostatečně lhostejnými, takže tam nestáli sami, ale i jejich příra napínala poklopce, co to šlo. Beze slova se oba svlékli z kalhot, pohonili si už takhle dostatečně tuhé pinďoury a čekali, až se tělo pod nimi uvolní. Stalo se tak během chvíle, protože když dáma umí, tak umí. Jen se Jarda odvalil z její kundičky, bez diskuse tam zalehl manžel a začal si užívat, i když tam bylo dost mokro a kluzko. Ale i on se za její nepřítomnosti  nestačil spustit a tak maximální nadrženost dostoupila vrcholu a zarážel se do ní s plnou silou. Ota si připadal poněkud odstrčeně a přemýšlel, kudy na to. Kuřbu by neodmítl, ale spíš si chtěl taky užít kamarádovu krásnou manželku pořádně v kundičce.

„Oťas, měl bys tady nějakej krém ?“ ptal se manžel, který si všiml, že kamarád strádá na sucho. „Třeba indulonu,“ doplnil, když viděl jeho rozpaky. Byla někde po ruce, tak jí kus vymáčkl a začal manželce natírat a masírovat zadní dírku. „Chvilku vydrž a dáme sendvič.“ To už se Ota probral a převzal jeho činnost. Tak tohle si dá líbit. Ne že by to byl jeho nejsilnější erotický sen, ale když se o to párkrát pokusil doma, ve snaze rozšířit trochu erotické aktivity, skončil s nepořízenou, přesněji řečeno s pěknou držkovou o čuňácích, co se chtěj hrabat ve sračkách. Tady Adéla jen blaženě vzdychala a dovolila mu dělat, cokoliv chtěl. Tak toho využíval a dobýval se jí do zadečku nejdřív jedním a pak i dvěma prsty. Uměla ho pustit dovnitř docela dobře a tak kousek před čtyřicítkou poprvé užíval toho doma zakázaného otvoru. 

Když usoudil, že je dostatečně roztaženo, sice nejistě, ale přece zkusil nasadit svůj klacek na otvůrek a zatlačit. Čekal tuhý odpor, ale nebylo to tak strašné. Ani od dámy, ani od svěrače. Trochu to chtělo zatlačit přes žalud, ale jak vklouzl dovnitř, byl tam najednou celý, až po koule. Snažil se ten úplně nový pocit vychutnat. Bylo to jiné, než zasunout do kundičky, i když ve sliznici zase takový rozdíl nebyl. Ovšem v sevření ano. To bylo silnější a velmi příjemné. V nějakých erotických povídáních četl, že se má žena nejdřív naplnit do zadní dírky a když se trochu projede, může se i zepředu. Teď byl manžel celou dobu zasunutý v pičce a on se dostal dovnitř celkem bez většího odporu. Asi už Adéla někdy pořádný anál zažila. Přestal uvažovat a začal se věnovat blahu, které rychle přicházelo. Jednak vědomím mimořádné situace a druhak tím pevným stiskem prdýlky. Co by měl s tou svojí doma udělat, aby tuhle krásu neodmítala ?

Adéla se nacházela ve stavu poloorgazmu , tu své blaho prožívala víc, tu to vypadalo, že už vše odeznívá, ovšem spojené klacky v její kundičce jí nedaly vydechnout. Jen okrajově vnímala, že se s muži něco děje . První začal stříkat Ota, přece jen dráždění svěračem rekta bylo dost silné a umocňovalo ho tření kamarádova pinďoura přes tenkou přepážku. Něco podobného zažil, když se kdysi jeho žena snažila sáhnout si při milování do kundičky a prstem mu tam šimrala příro.  Stříkalo to z něj jako z naftového vrtu v Arizoně a ne a ne přestat. Vytáhl se, až když mu začal měknout. Manžel ještě chvíli vydržel, ale i on už měl dost a byl na krajíčku. Ani tato dávka nepatřila k takovým těm symbolickým ucmrndnutím, jaké je vidět u pornoherců, kteří točí čtvrtý film za dopoledne. A protože nebyl v kundičce první z nadrženců, teklo sperma všude okolo ven a po stehnech až na prostěradlo.

Pátý z kamarádů už čekal v místnosti a jak manžel s Otou dámu opustili, byl u ní. Adéla ani trochu neprotestovala. Viděla šanci na další orgazmus. Po ničem jiném netoužila a tak se mu snažila vytvořit co nejlepší podmínky. „Myslíš, že bych mohl odzadu, když jsem s tebou  sám ?“ zeptal se. Beze slova se mu nastavila na všechny čtyři s dostatečně roztaženýma nohama a kundičkou, ze které stále ještě odkapávalo sperma. Oč bylo větší vlhko, o to líp se zasunul dovnitř. Pak dala nohy trochu víc k sobě, aby ho líp cítila a podobný účinek to  mělo i na muže. V tom se z venku nenápadně přišoural Jarda a sedl si vedle souložící dvojice. Hmátl zkušenou rukou pod Adélu a sevřel v dlani její prs, náležitě zvětšený mírným prověšením. To byl matroš ! Když pořádně stiskl, cítil i jednotlivé mléčné žlázy uvnitř a jel po nich, až do zakončení mlékovodů v bradavce. Pro ženu to bylo velmi příjemné, neboť v posledních několika minutách si jejího poprsí nikdo moc nevšímal. Zároveň si uvědomila, že vedle ní sedí druhý muž a chtivě chňapla po jeho přirození. Už zase stál, jako kdyby v ní před pár chvílemi nezanechal svou obří nadílku. Bez slova si ho přitáhla před sebe a zasunula do pusy. Jarda se necítil moc komfortně a tak se zasunul pod její hlavu svými boky s roztaženýma nohama, aby na něj mohla pořádně. To bylo ono !

Ve zbytku odpoledne se střídali jednotlivci i dvojice v ložnici chaty, dokud vliv koksu  nevyprchal. Pak začala Adéla stávkovat, protože si konečně uvědomila, k čemu tady vlastně v posledních hodinách došlo. Ne že  by se nějak přehnaně styděla, ale přece jen, dodnes skoro spořádaná vdaná ženská, vážená manažerka obchodního oddělení – v práci to snad vysvětlovat nebude muset. Ale s manželem to nějak přežvýkat bude potřeba. Ota nabízel další šňupeček, ale už nechtěla. Ostatně to co zažila dneska, už nějaký čas neznala. A připusťme, že skoro půldenní řádění pěti chlapů v její kundičce a ústech bylo už tak trochu na jejím opotřebení cítit. Tak aby mohla sedět v autě. Stejně ale zůstala spát na chatě a domů se vypravila až ráno. Spodky i svršky posbírala s úspěchem všechny a tak ani nemusela lovit v taškách něco na sebe. Stejně by potřebovala pořádně vysprchovat a hygiena pod pumpou by určitě byla dost náročná. Aby se sousedka Voráčková nemusela červenat.

K autu ji šel vyprovodit už jen manžel, ostatní z části ještě spali, z části se snažili zkulturnit, aby mohli odpoledne předstoupit před své zákonité ženy. „Víš, jestli to nepotřebuješ, radši bych o tom včerejšku tady ani neměl potřebu moc mluvit,“ řekl jí muž na rozloučenou a dal do otevřeného okýnka služební oktávky letmou pusu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dovolená se švagrovou 2 pokračování

  12. 3. 2023Martas

Společná dovolená se sestrou Danou mé ženy Lenky a jejím manželem Alešem probíhala po nočním dobrodružství předešlého dne úplně normálně,nemluvili jsme o tom co se stalo,nikdo se ani slovem nezmínil a vypadalo to, že dámy dělali jako by nic ani se nepochlubili že se navzájem nechali od nás ojed. I při večerních posezeních nic nenaznačovalo a když jsem opatrně chtěl navázat na téma sex a podobné věci...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Grupáč, Šukačky, Mix

S plným měchýřem je orgasmus lepší

  20. 4. 2014Neznámý autor

Martin mě bere znenadání do náruče a zvedá mě do vzduchu. Radostně vypísknu a pevně se ho chytám okolo krku, abych nespadla na zem. To mi ale stejně nehrozí, protože Martin je chlap jako hora a má sílu jako dřevorubec. Mých pětapadesát kilo je pro něj doslova muší váha. Láskyplně mě políbí a dlouze se mi podívá do očí. Potom mě odnáší směrem k posteli, která je naštěstí dvojlůžkem, a tak se ideálně...  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Šukačky, Mix

Upoutaná k posteli

  23. 10. 2011Neznámý autor

Veronika procitla z lehkého spánku, protože ji brněla ruka. Chtěla s ní pohnout, ale během okamžiku se rozpomněla, že to nejde – byla totiž silnými provazy připoutaná k posteli. Za obě zápěstí, za oba kotníky a jeden popruh jí také vedl přes břicho a znemožňoval, aby sebou házela. Veronika se usmála. Ne, tohle nebyl žádný únos ani sexuální napadení. Tohle byla hra, kterou čas od času hráli se svým...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Piss, Orál, Šukačky, Mix

Sex na intru

  29. 5. 2011jamesz

Už aby byl pátek pomyslel jsem si když jsem vycházel ze školy. Druhá moje myšlenka směřovala k tomu co budu dneska odpoledne na intru dělat. Ten rok jsem maturoval, ale učit se mi rozhodně nechtělo, vždiť byl teprve říjen. Toto vyřešil můj kamarád a spolubydlící Tom, když mi navrhl abychom šli do posilovny. Souhlasil jsem a šli jsme. Když jsme přišli do posilovny všiml jsem si holky, která cvičila...  celá povídka...
Kategorie: Teen, První sex, Orál, Šukačky, Mix