Erotické povídky

Polyamorie

Mezi štíhlými dívčími stehny byla modrá hlava. Taky ženská.  Účes to byl moderní, pro kadeřnici jistě dost složitý. Boky lebky byly vysoko a nakrátko vystříhané, v původní černé barvě, delší vlasy na temeni prozrazovaly, že asi byly taky původně černé, ale zřejmě nějaký tónovací šampon jim dal výrazně modrý nádech, nebo to bylo opravdu nabarvené a protože vlasy nebyly napřed odbarvené, chytila se modrá jen tak tak. Nicméně to působilo extravagantně a o to zřejmě majitelce hlavy šlo.

Její jazyk byl zabořen hluboko v kundičce a snažil se tam působit co nejintenzívněji. Podle vzdechů by se dalo říct, že účinně. Spodní dívka mimoděk natáhla svou ruku, uchopila temeno hlavy partnerky a jemně si ji tiskla k sobě a mírnými pohyby boků vycházela příjemným pocitům vstříc. Ruce od modré hlavy zase vyjely po těle nahoru a chopily se ne příliš výrazných a neustálým hubnutím změklých prsů. Nicméně bradavky byly cítit dobře a byly i dost veliké, tudíž na první pokus hmatné. 

Když už byl orgazmus nedaleko, objevil se kazišuk. Měl své klíče od bytu, protže tady bydleli takhle všichni tři společně, už nějakou dobu. „No jo, naše lízalky !“ láteřil dost hlasitě. Netvářil se  nijak přátelsky. „Já přijdu domů, nakoupeno určitě není, nádobí ještě od včerejšího večera a pračka plná nevypraného prádla. Já se z vás, vy kundy blbý, jednou poseru. Ale před tím vám nařežu ty vaše neřestný prdele. Pořádně domodra, abys Evelíno ladila, když už máš takovou hlavu.“ Jeho agrese se zaměřovala právě proti dívce, která se snažila partnerku dodělat a přivést ji k vrcholu. Jenže v této konstelaci se to nějak nedařilo. Protože kluk byl neurvalec, rušil je, navíc přistoupil a nacpal svůj prst do zadního otvoru spodní dívky. Asi tam nebyl poprvé, protože i bez nějakého většího promazávání mu tam zajel docela dobře. Kroutil s ním, povytahoval, znovu zasouval a vypadalo to, že to dělá dívce dobře. 

Všechno  bylo totiž trochu složitější. Ona ta spodní černá dívka, s poštěváčkem v ústech té modré horní, Míša, byla sexuální oříšek. Kdysi se s Evelínou daly dohromady ještě jako středoškolačky. Míša byla o dva roky starší a mladší spolužákyně, sexuálně se hledající a ne příliš vyhraněná, se jí zalíbila  zejména svou nejistotou, nerozhodností, ale vstřícností skoro ke všemu. Nejdřív se jen tak bavily, ale mladé půvaby Míšu okouzlily a nejprve přes líbačku se jí vypravila pod tričko a jednou skončily v dost pevném objetí u ní v pokojíčku, tehdy ještě bydlela s rodiči. Evelína bojovala se svým panenským studem, ale příjemné pocity, ktré jí přítelkyně způsobovala, vyhrály a nechala se sebou dělat vše, co si Míša zamanula. Ovšem její počínání nebylo tak úplně vedeno homosexualitou. Spíš se jí to mládě líbilo, protože se tak trochu spíš cítila mužem. A mužům se mladé holky obvykle líbí. 

Měla za sebou už nějaké  vztahy nejen se ženami, ale i s muži, protože ji přitahovali, snad víc jak ženy. Nejen s těmi, kteří oceňovali její extrémně štíhlou dívčí postavu a kundičku schovanou mezi nohama, do které by se tak dobře nořil jejich pinďour. Ale prdelku dokázala nabídnout i těm, kteří po ženské moc netoužili. A kouřila jak stará profesionálka. Pokud některý ze zájemců nepreferoval její předek, vůbec jí to nevadilo a klidně nabízela, co kdo chtěl. Jen těm zatraceným chlapům záviděla ty jejich ozdoby. Kdyby ho taky měla, bylo by to určitě zábavnější. A tak se seznámila s Markem, který, hlavně ze začátku, byl hodný i na Evelínu. Ale byl gay. Ženy a dívky byly spíš jen takový zástupný občasný úlet. Ovšem u Míši zřetelně cítil její mužskou část a protože nějakého stejně orientovaného partnera neměl, docela si s ní rozuměl.

Když už jim všem bylo dost přes dvacet, začali přemýšlet o tom, jak by se jejich občasné sexuální vztahy mohly stabilizovat. Sehnat docela slušný byt 2 + 1 za rozumnou cenu nebyl až takový problém. Všichni měli nějaký stabilní zdroj příjmů, o nájem se podělili rovným dílem a konečně se mohli věnovat sami sobě, jak se jim zlíbilo. Ovšem tehdy začaly problémy. Zatím co Evelína jeho vztahy a občasné sexuálnéí dovádění s Míšou tolerovala, co by své nejmilejší nedopřála, Marek začal vyvádět. Evelína byla praktikující lesba, měla rovněž chlapeckou postavu, s malými ňadry a velmi útlými boky, ale mužský prvek z ní cítit nebyl. A to Markovi vadilo. Takže to byla taková divná polyamorie, protože v ní žila jen Míša. A tu milovala Evelína, miloval ji i Marek, ale tihle dva se navzájem moc nemuseli. Sice se střídali u Míši na široké manaželské posteli, dokonce se tam ocitli i ve třech, ale oni dva ve dvou ani náhodou.

Tak už bylo to podstatné řečeno a v zásadě by bylo možno povídání o naší trojici pomalu končit. Jenže život je daleko složitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Zatím co Evelína byla ve svých citech stálá a Marek taky, Míša byla v podstatě nespokojená. Její touha být mužem postupně sílila a tak začala navštěvovat odborníky sexuology a pak i chirurgy. Následovala spousta sexuologickýh vyšetření a polykání hormonů. Zhrubl jí hlas a začaly růst vousy, i když zatím měla spíš ženskou vizáž.Hlavní problémy mezi Evelínou a Markem začaly, když odešla na ablaci prsů. Sice její malainkaté a  měkké hrudní přívěsky bylo možno považovat za prsa jen s určitou dávkou fantasie, ale i  když zanedbatelný, přece jen ženský znak, musel pryč. To znamenalo hospitalizaci a druzí dva z trojice zůstali sami doma. Hned druhý večer, když ještě Míša s čerstvě upižlanými a seštepovanými ňadry odpočívala na jipce, přišel Marek domů v doprovodu dvou někde náhodně sebraných kamarádů. Bylo vidět, že něco popili a teď se chystali na něco lepšího, co jeden z nich přinesl. Všichni tři si něco píchli a nezištně totéž nabídli i Evelíně. Ta v této oblasti nebyla tak úplná začátečnice, ale rozhodně ne pravidelná feťačka. Občas travku, tu a tam nějakou tabletku, ale píchala si poprvé. Zacvičilo to s ní pěkně.

„Tak, ty malá děvko, a teď se pořádně svlíkni !“ velel Marek. I přes drogovou mlhu, se Evelíně nechtělo ani trochu. „Pánové, je vaše, dělejte si s ní co chcete,“ pokračoval, když se k ničemu neměla. „To jako fakt ?“ divil se jeden z návštěvníků. „Říkali jste, že jste ještě nikdy nešoustali holku do prdele. Tahle to přímo miluje. Tak si ji napíchněte, kde chcete.“ Nebyla to tak úplně pravda, protože zadek sice měla načatý už kdysi dávno, ale vždy jen když si Míša připnula uměláka a cpala ho do Marka a aby Evelína nepřišla zkrátka, ošoustala její prdýlku taky. Ta to nějak extra nemilovala, ale přece se své lásce nebude vzpuzet, když jí to dělá dobře. Tak držela a nenápadně si u toho honila poštěváčka, aby si taky přišla na svoje. Radši měla, když nebyl Marek doma a Míša ji šoustala jako ženskou připínákem do kundičky.

Oba hosté přistoupili k Evelíně, první rozepl poklopec kalhot. „No tak se nestyď a pořádně ho polkni !“ poroučel si. Vůbec se jí nechtělo, protože pokud se milovali ve třech, i s Markem, na kouření pinďoura byla vysazená Míša. Přece jen její vztah k pánskému přirození byl lepší, než lesbické Evelíny. Té se z tuhého i měkčího klacku zvedal žaludek, ani se nemusel dotknout mandlí. Ovšem kluk ji chytil za čelist, přidusil nos a jak se nadechla, byl v puse. Chtěla se bránit, ale její ruce znehybnil Marek. Obrátil se k druhému z návštěvníků. „A ty jí stáhni kalhoty, takhle se na tu její prdel přes legíny nedostanete.“  Než se nadála, byla od pasu dolů nahá, kluk jí chtivou rukou projel štěrbinu, ale pak se vydal dolů k jejímu zadnímu otvoru. Už to nějaký čas nedělala a tak měla docela obavy, aby to nebolelo, když prdýlka nebyla dlouho protažená. Docela oprávněně, protože kluk si ničím nenamazal prst, ani pinďoura a cpal se dovnitř nasucho, co to šlo. No, moc to nešlo. 

Naštěstí byl vedle ní Marek a si nebyl zase takový saďour, aby ji nechal tak  moc trpět, případně  natrhnout. Z šuplíku vyndal lubrikant a z tuby vymáčkl pořádný kus klukovi na prst. Ten ihned pochopil a začal masáž rekta, pěkně do hloubky. Z internetu si pamatoval, že po chvilce by tam mohl vlézt i další prst, tak zase trochu přimázl a rozšířil otvor víc. Tomu, co byl v ústech, už docela solidně stál,  tak mu ho, docela s potěšením a neneápadným vzrušením, Marek po celé délce promazal a promasíroval, nasadil Evelíně na druhou dírku a byl tam. Té se to sice moc nelíbilo, ale co mohla dělat. Proti třem klukům, větším a silnějším, neměla šanci, tak usoudila, že to bude muset nějak vydržet. Jeneže kluk, jak byl v ráži, si všiml, že kousek od doposud zpracovávané dírky je ještě jedna, ta co ho do ní strkali obvykle. Neodolal, povytáhl a zasunul i tam. Bylo tam dost vlhko, takže průnik nebyl složitý, jen trochu míň náročný.

Druhý z návštěvníků si nechával od Marka rovněž masírovat pinďoura a nanášet na něj lubrikant. Ne že by jindy byl ochoten snášet v těchhle místech dotyky mužského. Napatřil k teplým ani náhodou. Ale teď si myslel, že to takhle patří. A tak držel a snažil se vše náležitě užít. „Hele, máš tam volno,“ upozornil ho kamarád k velké nelibosti Marka. Tak se trochu přerovnali, aby bylo možno zasunout z obou stran. Evelína hekala a mírně úpěla, pvšem ani tohle pro ni nebylo poprvé. Už to zažila, když ji kdysi Marek napíchl prdýlku a Míša umělákem kundičku. Tady to byla premiéra dvou mužských ocasů, což jí ovšem žádné extra blaho nepřinášelo, protože netoužila po tom, aby ji prznili dva chlapi. Ani jeden. Ale Míša trpěla se svými bývalými nulkami v nemocnici a jiná ženská poruce nebyla.

Evelínino utrpení nebralo konce. Po vystříkání oba hosté zjistili, že malá ňadra jsou taky ňadra a rozhodně lepší než žádná. Tak jí je začali mačkat, natahovat a ždímat, až měla strach, aby opravdu nespustilo mléko. Při tom jim zase začaly fungovat pinďoury a docela slušně se topořily. „Počkej, máš ho jako žížalku. Trochu to chce vylepšit,“ řekl Marek a chytil blížšího kluka za příro. Ten čekal, že začne opět masáž a mazání lubrikantem, ovšem skončil v Markových ústech. Chtěl se začít bránit, ale byl usazen, ať vydrží, že to bude s Evelínou lepší. Oba návštěvníci netušili, kam to vlezli a nejen že je Marek gay, ale ani že před chvílí šoustali ve dvou lesbu. A po buchně jim to bylo dost fuk. Tak se musela dívka smířit s dalším útokem na své otvory. Bylo to mírnější a méně nepříjemné, než před tím. Mohlo za to sperma, protože oba fešáci se neunavovali ejakulovat ven. A to dráždění z obobu stran bylo taky trochu příjemně cítit, i když s chlapy to nebylo úplně to ono, co by si představovala. Když fešáci uspokojeni odešli, odvalil se Marek do kouta a za chvílí chrápal jak bernardýn u boudy. Než usnul, příjemně ho hřál na duši obchodní úspěch, protože si šlehli zadarmo a ještě měl v peněžence pětikilo k dobru. Zítra to musí zkusit zas.

Když se Míša vrátila ze špitálu, se vším přestal a doufal, že si Evelína nebude stěžovat. Ta byla ráda, že už je její milá doma a musela si začít zvykat, že dál už to bude láska bez ňader. Složitější to bylo, když se na závěr vydala Míša na úpravu pohlaví. Ono vymodelovat vagínu zase není tak chirurgicky složité, jako se pokusit o penis. Nějaký ten malý či velký pysk vem čert, ale vymodelovat funkčního pinďoura se zatím snad nikomu moc nepovedlo. To pak chce další technické vymoženosti, které se musejí občas i platit. A ne málo. Takže Míša přišla po zákroku bez možnosti napíchnout Markovi zadek a Evelíně kundičku. Ta o to ostatně opravdu vůbec, ale vůbec nestála. Jemný jazýček, nebo prsty, úplně to stačilo. 

Ve společnosti to ještě šlo. Ne příliš velká krasavice Evelína měla po boku dva fešáky, protože změna šatníku probíhala průběžně a Míša se ráda převlékala, ještě jako holka, za mužského. A změna těla probíhala průběžně s dávkami hormonů. Jen byla dost honička si zvyknout ji oslovovat jako kluka, protože na to si silně potrpěla, když kvůli svému  mužství tolik vytrpěla. Naštěstí ono Míša je dost bezpohlavní a úřední papíry, které se musely přepsat z Michaely na Michaela, nebyly taková honička. A příjmení se změnilo úplně, aby vyhovovalo bezpohlavně celou dobu. Ale tak se obvykle navzájem oslovují děti na základce, později zůstanou už i skoro dospělí u osobních jmen. 

Složitější to bylo v soukromí. Pkud chtěl Míša sex, nic mu nebránilo. Evelína držela, protože jeho změnu pohlaví se sice snažila přijmout, ale pořád někde v jeho chování cítila zbytky té původní ženské. A proto ho stále milovala. Jen kdyby tak neškrábaly ty jeho pořád tvrdší protivné fousy. Prdýlku měl Míša stále stejnou, tu  nebylo řeba přeoperovávat. A pokud se v ní ještě za ženska cítil Marek dost dobře, nebránilo mu v tom nic ani teď, když už se Míša cítil jako ještě větší chlap. A prsa zcela ostentativně přehlížel už před tím, natož když už teď nebyla. 

Takže se v tom nějak zkusme vyznat. Míša byl pořád Míša, i když už se cítil jako pořádný chlap. Evelínu uspokojoval prsty a jazykem, jako když byl ještě ženská.  Marek si dopřával rektum svého přítele, ale od něj se dočkal tak maximálně dráždění prstem nebo jazykem. Evelína stále moc nesnášela Marka  a vášnivě milovala Míšu, jen občas zapomněla, jestli ji, nebo jeho. Jen už si nemohla užít lízání a ocucávání poštěváčku. Celá akce trvala několik let, stála dost sebezapření, hlavně od Míši a nějaké ty náklady. Ale odhlédneme-li od drobností, vlastně se nic tak moc podstatného nestalo. Až na ten chybějící poštěváček.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sousedka - První návštěva

  30. 4. 2011Tom Hejduk

Shodil jsem bundu, uložil nákup, obul trepky a v pulovru, triku a kalhotách jsem udělal několik kroků ke dveřím sousedního bytu, a jakmile jsem se dotknul zvonku, dveře se rozevřely. Vypadalo to, jako by Simona čekala za dveřmi – stejně nedočkavá na mou návštěvu, jako já na to, co mi před nedávnem slibovala – totiž na pohled na ty její, jak ona pronesla – cecíky. Jakoby synchronně jsem já vešel k ní...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix, Prstění, Petting

Čína doma

  1. 3. 2022jentaknekdo

Trochu se zdráhám tenhle příběh napsat, dodnes se za to, co se stalo, stydím. Stále si nejsem úplně jistý, proč to tak dopadlo, nebo hlavně proč jsem dovolil, aby to dopadlo tak, jak to dopadlo, ale ať už to bylo jakkoli, tohle je můj příběh. Mila a já jsme byli mladý pár, který právě začínal svůj život, dva, co se do sebe zamilovali na střední škole. Vzali jsme se tři týdny předtím a den po návratu...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Spanking, Submisivní, Šukačky

Irena

  16. 2. 2006Neznámý autor

Nevím jestli se vám už taky někdy stalo,že jste dostali chuˇt na sex v nevhodnou dobu a na nepravém místě. Není to tak dávno co mně přišla do obchodu vyzvednout Irena.Zatáhl jsem roletu a vtom to na mně přišlo. Stoupl jsem si za ní a vzal jsem jí kolem pas. Musím Tě mít hned teď a tady, pomyslel jsem si a začal jí rozepínat halenku.
Nejdřív se trošku zarazila, ale pak ke mně pootočila hlavu a přisála...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix, Prstění

Staří známí

  16. 7. 2008Conoc

Jana studovala prvním rokem vysokou školu, do které každý den dojížděla autobusem. Byla to vysoká blondýna se štíhlou postavou a sladkým úsměvem. Když, přijela domů, její rodiče zrovna dávali tašky do auta. Odjížděli na víkend ke kamarádům na Moravu. Ještě se společně naobědvali a asi v jednu hodinu odjeli. Byl pátek a Jana se těšila na klidný večer u televize.
Když měla hotové domácí povinnosti, udělala...  celá povídka...
Kategorie: orál, Šukačky, Mix, Teen