Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 16. 7. 2018

Všechno z Eli

Jmenuju se Petr, Petr Beneš. Je mi sedmadvacet a jsem majetnický člověk. Neumím říct, jestli ta vlastnost, to, že jsem majetnický, je hlavní chybou mého charakteru. Je to součást toho, jaký jsem. Vyrovnejte se s tím.

Po pravdě řečeno, nikdy jsem vůbec nevěděl, že podobnou poskvrnu mám, dokud jsem nepotkal Eli. Brali jsme se před osmi týdny a nemohli bychom být šťastnější. Ve svých zvolených profesích jsme oba na začátku perspektivní a výnosné kariéry a naše dny jsou zaplněny souhlasnými představami hezkých věcí, které budeme mít, a krásných dětí, které si uděláme. Naše noci pak jsou zaplněné tím, že máme jeden druhého, jak můžete u novomanželů očekávat.

Naše milování je časté, vroucí a vždy na prvním místě, a já vím, my víme, že to vždycky bude takové. Chci tu vyprávět, jak jsme Eli a já našli cestu ke společnému štěstí. Nemám v úmyslu naznačovat jiným párům správnou cestu. Věřte si, čemu chcete, ale opravdu nejsem tak sebestředný. Je to jenom vyprávění.

Setkali jsme se o něco víc než před rokem na univerzitě. Ona dvacetiletá studentka se zaměřením na sociální práce a já v posledním ročníku práv. Jeden páteční večer, když jsem neměl nic lepšího, co by se dalo dělat, jsem se zúčastnil jakéhosi studentského večírku, který pořádaly holky na nádvoří za dívčí kolejí. Podobné akce pro mě nebyly nic nového a moc jsem se o ně nestaral.

Měl jsem tu zkušenost, že když studujete práva teprve prvním nebo druhým rokem, dívky se na vás dívají jako na něco, co by si měly oškrábat z podrážek svých bot. Když jste ve třetím ročníku, můžou se uráčit s vámi promluvit, ale žádné velké věci nečekejte. Ovšem jak se dostanete do posledního ročníku, děvčata se náhle začnou zajímat. Konečně jste v jejich očích dozráli a máte žádoucí mužský status, obzvlášť pokud jim můžete říct, že už jste absolvovali nějaké pracovní pohovory u velkých prestižních firem. Ty jejich hry nebyly ani tak roztomilé jako spíš průhledné. Na druhou stranu, pivo tam bylo zadarmo.

Několik kolegů z posledního ročníku postávalo u kovových stolů na terase, kde kolem nich dívky v květovaných šatech a se zářivě bílými zuby kroužily a usmívaly se na ně. Hoši, co byli teprve v nižších ročnících, se motali mezi nimi jako kdyby nikdy předtím holky neviděli a nechtěli se od nich odloučit. Rozhlédl jsem se a zamířil k jednomu ze soudků.

A tehdy jsem spatřil svou Eli. Stála sama v temnějším rohu nádvoří s výrazem zadumaného nezájmu, který přesně zrcadlil mé vlastní pocity. Nebylo v tom žádné zjevné ‚pojď sem‘. Byla prostě krásná obyčejným způsobem: triko, šortky a žabky. Vypadalo to, jako by si při studiu udělala přestávku jen na to, aby sešla po schodech dolů, podívat se, co je to tu za rámus. Bohaté hnědé vlasy jí ve volných kudrlinkách spadaly k ramenům a dokonale rámovaly její jemné rysy a inteligentní světle hnědé oči se zelenými skvrnkami.

Když říkám, že měla jemné rysy, můžu zrovna tak popsat i všechno ostatní. Se svými necelými 165 centimetry byla skoro o dvacet centimetrů menší než já a převážit bych ji musel o dobrých třicet kilo. Prsa pod trikem vypadala malá, ale boky a nohy byly pravé bonbónky. Fyzicky mi připomínala roztleskávačky, s kterými bych byl na střední škole randil, kdybych nebyl tak špatný ve sportech.

Neříkám, že to byla láska na první pohled, ať už se tím myslí cokoli. Strávil jsem na studiích řadu let a byl jsem zvyklý, byl jsem dokonce přesycený pohledy na vysoce atraktivní mladá ženská stvoření. Co tuhle mladou dámu odlišilo, bylo, že se ohlédla přímo na mě, usmála se a vztyčila hlavu v gestu, které říkalo: „Nikdy jsem tě nepotkala, ale znám tě.“

Nejsem kretén od přírody, čímž chci říct, že nemám ve zvyku bavit se s cizími ženami bez toho, že bych, u vědomí své vlastní důležitosti, napřed zvážil, jak asi budou reagovat. Ten večer to bylo jiné. Zkrátil jsem vzdálenost mezi námi a srdnatě se jí představil. Řekla, že se jmenuje Eliška a je z Moravy. Zbytek konverzace byl zábavný a uvolněný. Líbila se nám řada stejných kapel. Někdy to je všechno, co je zapotřebí. Na konci toho večera jsme si vyměnili telefonní čísla a příjmení a prostě jen tak spolu začali chodit.

Nešukal jsem s ní, pro případ, že by vás to zajímalo. Hned na začátku se jasně vyjádřila, i když svým vlastním jemným způsobem, že ona je ‚hodná holka‘, s katolickým vychováním, a nehupsne do postele každému klukovi, který je ochotný vzít ji na večeři a do kina.

Když to mám převést do své perspektivy, potřebovalo to nějaký čas. Nevadilo mi čekat, fakt. Eliška byla uvážlivá, vtipná a bylo doopravdy zábavné být s ní. Jak už jsem se zmínil, specializovala se na sociální práci. Jejím cílem byla práce s hluchými dětmi. Eliška měla mladšího bratra, který byl hluchý, a tak celá její rodina z nutnosti ovládala znakovou řeč.

Mluvit rukama bylo její druhou přirozeností a občas svá slova zdůrazňovala znaky, někdy proto, že cítila potřebu mluvit na mě od srdce, ale většinou jenom ze zvyku. Byla to jedna z drobností, které mě k ní tak přitahovaly. Zjistil jsem, že toužím po její společnosti, i když úrovně mého testosteronu stoupaly do rekordních výšek. Začala mi říkat ‚Beny‘, odvozeně z mého příjmení, a já jí zkráceně ‚Eli‘. Moje Eli. Jestli vám to zní pitomě, žalujte mě. Nikdo vás nenutí to číst.

Chodili jsme spolu tři nesnesitelně cudné měsíce, než se Eli rozhodla, že ‚se mi dá úplně‘. To byla její slova. Měl jsem vlastní byt pár bloků od univerzitního kampusu a pozval jsem ji na večeři. Nic přepychového. Vím, jak udělat špagety a mám dost nádobí. Taky umím otevřít láhev vína, myslím ten typ, na který potřebujete vývrtku.

Skončili jsme s jídlem a vzali si své skleničky s vínem na pohovku, kde přišla řeč na téma našeho vztahu. Eli mi řekla, že se rozhodla, že jsem opravdu fajn kluk, a že chce, abych s ní zajel na Moravu a setkal se s její rodinou. Taky mě ujistila, že jsem jediný kluk v jejím životě. Samozřejmě to šlo přejít i bez mluvení, ale přesto jsem řekl, že já už taky s žádnou jinou nechodím. Na to ona řekla, a taky ukázala: „Vezmi si mě,“ a já ji odvedl do ložnice.

Nepovažuju se za mudrce, ale jednu věc vím jistě. Život vám poskytne jenom pár perfektních okamžiků. Jestli se dožijete devadesáti a budete připojení na hadičky nasávat vzduch z plicního ventilátoru na nějaké nemocniční matraci, ohlédněte se a zkuste spočítat všechny perfektní momenty svého života. Vystačí vám prsty na jedné ruce. Pět bona fide perfektních okamžiků znamená, že jste měli docela dobrý život, když se uváží všechno dohromady. Jeden z mých vzácných perfektních momentů se odehrával právě tady, v mém mizerném studentském bytě, s každou malou součástí oblečení, kterou jsem svlékal z Elina pružného, mladého těla.

Konečně nastal čas prohlédnout si ji celou. V ložnici byla tma, ale z vedlejší místnosti pronikalo dost světla, abych rozeznal tmavě rudé centimetrové bradavky vykukující z pod jejích složených paží a třpyt v jejích očích, kterýma nehnutě zírala na můj obličej, pak s nimi uhnula jinam a zase znovu si mé oči našla. Má nádherná, pošetilá holčička! Opravdu si na chvíli myslela, že bych při pohledu na její nahé, zranitelné tělo, které leželo uprostřed mé postele, neupadl v nadšení?

Zůstaly jí už jen kalhotky: mrňavé kalhotky-bikiny v barvě broskví. To bylo teď její jediné krytí, poslední linie její obrany. Nemám penis jako pornoherec. Přál bych si ho mít. Který chlap by si to nepřál? Ale aspoň nemám jenom patnáct centimetrů, mám šestnáct, děkuju mockrát. A ty centimetry mně vždycky dobře posloužily. Před tímto nadčasovým, perfektním okamžikem, jsem měl to obrovské štěstí vstrčit je do sedmi různých lidí, žen samozřejmě.

Se všemi se mi zdálo, že si to užívají, kromě Karoliny, to byla prostě mrcha. Ale to odbočuju. Jde o tohle; jsem vděčný za všechny svoje úlovky. Ksakru, já si dokonce myslel, že pár z nich miluju. Ale žádná z nich nebyla ani zdaleka tak absolutně sexy jako Eli, ani se jí nepřiblížila. Můj čurák i já jsme byli definitivně na straně téhle holky, protože si nepamatuju, že bych ho kdy viděl tak tlustého, pevného a bouřlivého. Byl jsem na něj pyšný. Ano pane, to je můj chlapec!

Eli se nadzvedla na loktech, hnědé oči se jí rozšířily a její plné rty se vlhce oddělily. Teď byla na řadě ona, aby si mě celého prohlédla. Posadila se na posteli, nahnula se dopředu, dlaně mi položila na boky a opatrně si vzala hlavičku mého ptáka do pusy. Její malý jazýček se napřed dotýkal špičky, pak ji podebral zespodu, hlavou dělala Eli malé kroužky a začala ten klacek pomalu dostávat dál do své pusy, kousek po kousku. Zavřel jsem oči a cítil horkou blízkost Eliných úst, omývajících horní půlku mého ptáka, zatímco já zkoušel potlačit své nutkání třást se při tom.

Udělal jsem půlkrok dopředu, abych se koleny opřel o matraci, a při tom jsem celou délku svého nástroje vrazil Eli dozadu do hrdla, až z toho začala kašlat a měla dávivý reflex. Trhla hlavou dozadu a omluvně se na mě podívala, a já jsem ji konejšil, aby věděla, že je to v pořádku. Současně jsem jí položil ruku na rameno a přitiskl ji zpátky na postel.

Eliny broskvové kalhotky už teď musely dolů. Sjel jsem rukama přes její prsy ve velikosti B dolů po žebrech až pod útlý pas, který se jemně rozšiřoval do dokonalé, srdcovitě vykrojené prdelky. Prsty po obou stranách zachytily elastický pásek. Eli pro mě nadzvedla pánev, jen o pár centimetrů, celou dobu nespustila můj obličej z očí, a já jsem stahoval to prádlo z jejího těla, přes nádherné nohy až úplně dolů. Rukama na jejích kolenou jsem jí pomohl roztáhnout stehna a vnutil se mezi ně.

Pod malou a hezky upravenou houštinkou tmavých chlupů mně ze stínu cudně dávala znamení Elina píča. Stydké pysky byly malé a složené těsně u sebe. Na krátký moment jsem se strachoval, že nebude schopná snést můj vypjatý vaginální útok, o kterém jsem fantazíroval prakticky hned od toho večera, kdy jsme se poznali. Slyšel jsem, jak Eli lapá po dechu, když jsem na její pahorek položil dlaň a špičkami prstů si hrál s jejími pysky. Nebyla skutečně mokrá, ale vlhká ano, a to byla jediná pobídka, kterou jsem potřeboval. Své ruce si Eli držela na hrudní kosti a jen tiše zaprosila „buď jemný“, další slovní projevy nebyly nutné.

Věděl jsem, že Eli je sexuálně nezkušená, to znamená při nejmenším ve srovnání se mnou, šestadvacetiletým světákem a dobyvatelem sedmi žen. Nikdy neřekla, že je panna, a já se nikdy neptal. Věděl jsem, že je katolicky založená, tak to prostě bylo. Ale nejspíš ji ty malé věci, co dělala teď, při našem prvním pokusu o soulož, sváděly hřešit.

Například se zdála nelíčeně nepřipravená na způsob, jakým jsem zamýšlel si ji sexuálně užívat, protože když jsem se jí dostal na prsa, vyjekla překvapením, že jsem nechal své zuby hryzat její zvětšující se bradavky. Eli taky vydala překvapené „Aaach‘, když mé rty ze stran sevřely její klitoris, a potom ještě jednou, když jsem jazykem odděloval její záhyby a dobýval se do těsného ústí její pochvy.

Vyciťoval jsem, že moje děvče smýšlí poněkud ambivalentně o tom, co jí dělám. Ano, zažívala skutečnou rozkoš, ale současně byla trochu rozpačitá. Zjevně ji vůbec nenapadlo, že moje pojetí intimity bude tak …intimní. Nemusela si dělat starosti. Mně chutnala báječně, jako čerstvě pečený chleba z mých dětských vzpomínek.

Nakonec nastal čas, kdy jsem musel vstoupit do ní. Eli se ze své polohy na zádech, uprostřed mé postele, s nohama široce roztaženýma, skoro nepohnula. Pouze rukama na mém obličeji uvolnila moje ústa ze své kundy a přitáhla si mě k sobě. Objala mě rukama i nohama, ale odmítla mě líbat. V duchu jsem si poznamenal, že se k tomu vrátíme později.

Ženy, s kterými jsem byl v posteli předtím, si buď na mě obkročmo nasedly, namířily si mou erekci na sebe a pak se na ni spustily, nebo, když jsem byl já nahoře jako teď, sáhly dolů a zavedly si mě do svého těla. Eli neudělala nic z toho. Místo toho se mi pevně vinula kolem krku a ramenou a já v temnotě naslepo píchal kolem dokola a snažil se vybavit si všechno, co vím o ženské anatomii. Našel jsem její vchod a přitiskl se proti němu, ale nic z toho nebylo. Cítil jsem, jak se Eli celá chvěje.

Natiskl jsem se na ni ještě jednou, tentokrát tvrději, a ucítil, jak se její malé břicho pode mnou napíná, jak ona nabírá dech a zadržuje ho v sobě. Můj žalud už byl v ní uvnitř. Pokračoval jsem v práci, pátral, tlačil jsem se dovnitř nepatrnými postupnými krůčky. Eli měla kundu těsnou, neuvěřitelně, úplně rozkošně, ale na to, aby zastavila můj vstup, to nestačilo. Náhle mi svůj zadržovaný dech vyrazila do ucha a můj čurák do ní zajel naplno a celý, až po kořen.

Těšilo by mě vyprávět vám do nekonečna, jak jsme s Eli pokračovali a brutálně mrdali jeden druhého další čtyři hodiny ve třinácti různých pozicích, jenže tak se naše první společná noc nerozvinula. Místo toho jsem cítil, jak se Eli začala uvolňovat. Uvolnila své paže kolem mého krku a nechala své ruce putovat po stranách po mých zádech.

Instinkt zvítězil a ona začala rytmicky nadzvedávat svou pánev, souhlasně s každým novým přírazem. Na tvářích měla vlhké cestičky, napřed to byly slzy a potom náš pot. Pak Eli silně a úlevně vykřikla: „Ano!“ a její ústa začala hledat ta moje. Pár minut a ležel jsem na ní a ejakuloval; její ústa se sama vytvarovala kolem mého jazyka.

Eli spala tu první noc v mé posteli uvolněně a krásně. Mohl bych si navyknout na to, mít ji tu u sebe, to tedy ano, to bych mohl. Skutečnost, že neměla zkušenosti, mi nevadila. Jestli něco, tak mě to vzrušovalo. Malá Eli bude moje chráněnka. Naučím ji, jak mě potěšit a jak se nechat potěšit ode mě. Všechno, co potřebuju, je její ochota učit se. A neukázala mně snad dneska v noci dostatek ochoty?

Ale bylo tu něco, co mně bránilo přitisknout se k ní zezadu hned potom a spolu s ní usnout. Četl jsem před pár lety nějaký román, v němž jedna postava vypravovala, že když se muži dovolí, aby vpravil své semeno do ženy, milióny mikroskopických, psychických vláken se jedním koncem zavrtají do stěn ve vagině a děloze té ženy, zatímco jejich druhý konec zůstává pevně zakořeněn v muži. Tímto způsobem pak žena zůstává s mužem sedm let svázána a během těch sedmi let se částečky životní síly ženy pomocí těch neviditelných svazků vláken odvádějí z její osoby do osoby muže.

V té době jsem tu poznámku ignoroval jako něco, čím autorka ventiluje svůj radikální, k mužům nenávistný feminismus. Tam v temnotě, s Eli spící v mé posteli, když jsem přemýšlel o smutném, použitém kondomu, na jehož nasazení Eli trvala, se mi to ale najednou vrátilo jako nápad předurčený přerůst v obsesi.

Nechápejte mě špatně. Vždycky jsem věřil, že bezpečný sex je dobrá idea, i když jsem občas zanedbal jeho praktikování. Jenže Eli nebyla jako jiná žena nebo dívka, kterou jsem kdy potkal nebo s ní dokonce měl sex. Můj klín, můj intelekt a všichni kamarádi, na kterých záleží, v tom byli zajedno. Eli byla moje spasitelka. V následujících týdnech jsem myslel na máloco jiného než jak k sobě Eli přivázat. Můj pták mohl stříkat do latexu, ale ve své hlavě jsem po milionech pumpoval své úpony s háčky až dozadu do Eliny dělohy, zas a znovu.

Může to vypadat jako přehánění, když řeknu, že od té noci jsem sotvakdy myslel na něco jiného než na Eli. Byla tu ještě ta drobnost mého absolvování právnické fakulty. To představovalo pár dalších věcí na přemýšlení. Musel jsem studovat na státnice, které jsem složil napoprvé. Haleluja! Brzy potom jsem získal i práci úměrnou úrovni mého dosaženého vzdělání, která byla dobrá, byť ne úžasná.

To, co se mi na ní líbilo nejvíc, a kvůli čemu jsem tu nabídku zařadil na první místo, bylo, že šlo o pracoviště ve městě vzdáleném jen asi padesát kilometrů od univerzity, kde Eli měla ještě rok studovat. Nastěhoval jsem se do bytu se službami, umístěném v nejvýchodnějším cípu města, takže jsem snadno mohl do kanceláře denně dojíždět. Nájezd na dálnici jsem měl asi půl kilometru od domova. Touha po Elině blízkosti převážila nad všemi jinými úvahami.

Eli mně pomáhala byt vybrat a zařídit. Samozřejmě byl taky pro ni. Strávila tam aspoň část z takřka každého víkendu. Ukázala se být tou zanícenou chráněnkou, kterou jsem z ní chtěl mít. Také začínala být sexuálně odvážnější, i když stále zůstávala stydlivá, pokud šlo o cokoli mimo ložnici.

Eli během té doby dokončila své bakalářské studium a já začal svou novou práci zanedbávat, protože má narůstající obsese z toho, co chci Eli s jejím tělem udělat, dosáhla bodu, z něhož není návratu. Chtěl jsem ji vlastnit, úplně a bez výhrad, anebo o ni přijít. Ale přijít jsem o ni nechtěl.

Přišla třetí říjnová sobota a firma, pro kterou jsem pracoval, pořádala párty, na kterou byli pozváni právníci, soudci a další důležití lidé zblízka i zdaleka, aby přišli, něco pojedli a popili a popovídali si o fotbale nebo o něčem jiném. Věděl jsem, že to je perfektní příležitost, jak předvést Eli svému koutku světa. Ona neodmítla.

Vzala si červené minišaty, které jí obepínaly boky a břicho, černý perlový náhrdelník a náušnice, které jsem jí věnoval. Eli byla oslňující. Všichni na té párty, muži i ženy, přicházeli a představovali se. Cítil jsem se tam jako nejšťastnější muž a vím, že většina přítomných chlápků by s tím souhlasila.

Po cestě domů jsme toho moc nenamluvili. Vrhal jsem kradmé pohledy na její dokonale tvarované nohy, které si kvůli mně nechala nahé. Věděla, jak moc nesnáším punčocháče. Málokdy mám erekci na dálnici. Myšlenky se mi obvykle soustředí na takové věci, jako je neumřít. Ale ten večer mi čurák tvrdnul na každé zpomalovací rampě, kterou jsme přejeli. Řekl jsem své mladé pasažérce, že už se nemůžu dočkat, až ty malé červené šaty uvidím zmuchlané na hromádce na podlaze. Eli se na mě jen podívala tím svým škádlivým způsobem a gestem ukázala: „Já vím.“

Po schodech do mého bytu jsme prakticky vyběhli. Šel jsem za ní a rukou jí sahal pod šaty. Stiskl jsem jí tvrdě zadek a ona vyjekla, pak se otočila, vzala můj obličej do rukou a vlhce mě políbila; potom jsme doběhli přes pár posledních schodů ke dveřím, zvládla to překvapivě hladce, na svých podpatcích. Po chvíli šátrání v zámku, která se zdála věčností, jsme konečně byli na druhé straně dveří.

Chtěl jsem svou Eli tím nejnásilnějším způsobem a ona mi doslova vzdychala naproti. Zvedla paže a já jí přetáhl lem šatů přes hlavu. Oblečená už jen do černé krajkové podprsenky a kalhotek, lodiček a perel ze mě Eli prakticky strhala mé vlastní oblečení.

Nešli jsme to dělat do ložnice. Rozhodl jsem se vzít si ji hned tady, na koberci. Její prádlo šlo pryč a já pokračoval líbáním a oštipováním po cestě dolů vpředu na jejím těle. Ve správné vzdálenosti pod jejím pupkem jsem si klekl na kolena, položil si její stehna na svá ramena a nadzvedl jí tělo tak, že jen hlava a krk se dotýkaly podlahy. V té poloze jsem se podíval dolů na její tuhé, ploché torzo, pak jsem sklonil hlavu a nabral si celou její šťavnatou píču do pusy.

Svíjela se a kňučela v té poloze na mých ramenou několik minut. Bože, jak já jsem miloval to lízání Eli! Její šťávy mi stékaly po bradě a prsou, mé ruce hnětly její zadnici a zatínaly se jí do prsou a břicha. Celé tělo se jí třáslo a já cítil, jak stěny její kundy svírají můj jazyk. Byla připravená na penetraci. Vyrážela po slabikách, přerušovaných vzdechy, že už mě chce dovnitř do sebe.

Spustil jsem její záda na koberec a na tu červenou hromádku jejích šatů a nakláněl se k ní dopředu, opřený na rukou, až její paže objaly mou hlavu a ona mě zlíbala a olízala mi celý obličej. Vnitřky jejích stehen sevřely můj hrudní koš a podpatky jejích lodiček, jejichž odklizení jsme zanedbali, mně ryly do boků.

Eli obratně sáhla dolů, uchopila můj čurák a zavedla si ho ke vchodu do své pochvy. Zatlačil jsem své boky dolů a až po jílec se zanořil do její mokré saténové těsnosti. V ohnivé bouři chtíče jsme s Eli skončili v obýváku a zapomněli na všechno, co se týkalo ‚ochrany‘. Jak báječné. Jásal jsem nad bezprostředním dotykem její hebké sliznice, ždímající mé nahé, naběhlé maso. Dneska se jí udělám hluboko do dělohy, vrazím do ní svou miliardu úponů a přivážu si ji k sobě.

Dospěl jsem k závěru, že ženská těla jsou mnohem odolnější, než se zdají být. Bušil jsem do Eliny kundy s divokostí, o níž jsem vůbec netušil, že ve mně je. Při každém zběsilém přírazu Eli vydechla mé jméno a lákala mě k mrdání ještě tvrdšímu a hlubšímu. Zbytky oblečení z večerní párty, které měla napřed pod hlavou, byly nyní vtlačené do její zadnice. Začal jsem se strachovat, že by Eli mohla mít na ramenou rudé odřeniny od koberce. Taky moje předloktí mě bolela, musel jsem s tím něco udělat.

Vytáhl jsem čurák z Eliny malé a zarudlé kundy; vydalo to obscénní mlaskavý zvuk, lehl jsem si vedle ní a ukazoval jí, aby si vylezla na mě. Řekli byste, že se ženy se znalostí těchhle věcí rodí, ale moje Eli ne. Dívala se na mě pochybovačně. Nikdy ještě nahoře nebyla. Musel jsem ji chytit v pase a umístit její tělo správně na sebe. Potom jsem uchopil u kořene svou velice trpělivou erekci a nastavil ji do úhlu, který byl pro ni ideální k tomu, aby se na mě mohla snadno spustit. Brzy jsme byli zpátky v rytmu a já cítil, jak si mě v sobě uvelebuje ještě hlouběji, než jsem byl předtím.

Eli se rozhodla, že se jí tahle nová poloha líbí. Já rukama pracoval na jejím těle vpředu a svůj palec jsem jí vsunul do pusy. Začal jsem do ní vrážet svůj čurák s větší naléhavostí a nechal ji, aby mi při tom cucala palec, až byl mokrý a správně kluzký. Pak jsem s ním zrychlujícími se krouživými pohyby zapracoval na jejím poštěváčku. Oči měla široce otevřené a skelné a kousala si dolní ret. Nahnula se dopředu, své ruce na mé hrudi. Vzal jsem ji oběma rukama za boky a vodil ji na sobě nahoru a dolů, znovu a znovu. Kunda se jí sevřela a křečovitě se zachvívala po celé délce mého vzdutého čuráku. Slyšel jsem její drsné, hluboké sténání, které se ve vlnách ozývalo odněkud hluboko z jejího břicha.

Eli se na mě zhroutila, ruce a nohy se jí škubaly z šoku po každém novém orgasmu, který jsem jí přinášel, ale přesto pořád proti mně statečně přirážela. Teď jsem byl na tahu já. Žalud mého čuráku, jeho spodek, drhnul v Eli o její čípek. Cítil jsem to. Chystal jsem se pustit do ní něco jiného. Chystal jsem se vyprázdnit do ní své koule.

Jenže Eli nějak vytušila, že budu stříkat. Nevím, možná jsem řekl: „Já už budu!“ Dívala se dolů, mně do obličeje. Její hnědé oči byly najednou jasné a ostré. Bez jediného slova varování se z mého objetí vytrhla. Jak zvedla zadek a odpojila se ode mě, můj pták z ní čvachtavě vyklouzl a mokrý se mi zmítal na břiše. Aniž by narušila rytmus, rychle otočila horní polovinu těla a celý můj penis si vzala do úst, přestože se vydatně leskl jejími šťávami.

Chtěl jsem protestovat, ale pak jsem si to rozmyslel. Možná proto, že její rty a jazyk utvořily takovou malou náhradní kundičku. Nebo možná kvůli tomu, že nápad, jak Eli naučit užít si chuť své vlastní kundy, stačil sám o sobě k tomu, aby mě vynesl až na vrchol. Jednou rukou jsem svíral její zadnici, druhou týl její hlavy, a staral jsem se o to, aby mě svou pusou dobře a houževnatě mrdala. Vlastně se nic nezměnilo. Pořád jsem se chystal udělat se do ní. To bylo všechno, na čem záleželo.

A taky jsem se udělal. Zmáčené membrány Eliných úst se natiskly na můj zlostně pulzující čurák a celé tělo jí ztuhlo. Chvíli jsem podrážděně litoval, že je ke mně natočena zády. Strašně moc bych chtěl vidět její obličej, když jí na kořen jazyka poprvé vytrysklo moje semeno. Z Elina hrdla jsem uslyšel tlumený výkřik překvapení, a možná i zděšení, a pumpoval jsem jí do úst další čerstvé dávky semene.

Eli držela můj penis pevně v puse, dokud nakonec nepřestal tepat. Nechala ho vyklouznout ze rtů a posadila se rovně. „A je to, holčičko,“ myslel jsem si. „Teď otoč obličej na mě a polykej. Uvítej moje semeno ve svém těle. Polykej!“

Myslím, že Eli nemohla slyšet, na co jsem myslel. Možná ani neposlouchala. Vyskočila na nohy, vběhla do koupelny a plivala do záchodu, kloktala a znovu plivala, zatímco já tiše ležel zemdlený na podlaze.

Společně jsme se vysprchovali a padli do postele. Já ležel na zádech a Eli se choulila vedle mě, s mokrými vlasy rozloženými na mé hrudi.

„Spíš, Beny?“

„Ne.“

„Chtěla bych ti něco říct. Opravdu miluju to, co spolu děláme, ale nejsem na to pyšná. Není to zrovna to, jak jsem byla vychovaná. Dělám to s tebou, protože mám pocit, že to vede k něčemu opravdovému, víš, k něčemu, co vydrží. Chci, abychom se stali jedním z těch starých párů, které můžeš vidět v parku, jak se drží za ruku.“

Myslel jsem, že to spíš viděla v reklamě propagující hodně drahé šperky, ale to bylo fuk. Už to bylo venku. Eli se chtěla vdávat. Po pravdě řečeno, já jsem to cítil stejně. Ale nemohl jsem jí říct, jak moc, ještě ne. Jestli má Eli být mou manželkou, musí se mi napřed dát celá a bezvýhradně. Už žádné kondomy a žádné plivání do nějaké zatracené výlevky. Ta čerstvá vzpomínka na její poslední odmítnutí pořád bolela, z důvodů, které jsem právě teď, v té postkoitální temnotě, začínal ve své mysli analyzovat. Eli se záměrně držela zpátky. Chtěla se ke mně připoutat velice reálným, legálním způsobem, ale sama chtěla dál zůstat nespoutaná, v tom, na čem mně začínalo záležet nejvíc.

A to by nefungovalo.

Rozhodl jsem se, že malá Eli bude moje, přivázaná ke mně mým spermatem nejen na sedm let, ale po zbytek našich životů. Eli se bude muset podřídit, ukázat ochotu přijmout mě do své dělohy, do svého žaludku, a ano, právě tak i do své těsné malé prdelky. Musí mě jenom nechat udělat ty tři jednoduché věci a můžeme se brát. Ale jak bych jí měl ten návrh předložit, aby jí to nepřipadalo moc odpudivé? To byl prekérní úkol. Eli je, a pravděpodobně vždycky bude, sladká a v srdci nevinná dívka. To je jedna z věcí, které na ní miluju. Co teď potřebuju, je najít způsob, jakým bych ji mohl postavit před jasnou, avšak přesto pro ni přijatelnou volbu. Co potřebuju, je nějaký plán.

* * *

Měl jsem plán. První část mého plánu zahrnovala věc, kterou Eli chtěla nejvíc: diamant. Strašně moc bych si byl přál, abych jí mohl koupit velký kámen, jaký by si určitě zasloužila, ale to jsem si nemohl dovolit. Tak jsem se rozhodl pro kvalitu namísto kvantity. Dal jsem si domácí úkol a obešel všechny obchody, než jsem se definitivně rozhodl pro kulatý půlkarátový kamínek, nádherně barevný a průzračný. Stál mě skoro padesát tisíc, ale čert to vem. Eli ho bude milovat. Otázkou teď bylo, kdy a kde jí ten zásnubní prsten ukázat. Prostředí musí být romantické a někde o samotě. To byla druhá část plánu. Najal jsem si chatu na Šumavě, na čtyři noci přes prodloužený víkend.

Když jsme na chatu přijeli, bylo už pozdě odpoledne. Bylo důležité, že je ještě světlo, protože jinak bychom naše malé hnízdečko lásky nemuseli nikdy najít, bylo zastrčené stranou ve vysokém lese a jelo se k němu po příkré klikaté cestě. Asi dva kilometry pod chatou bylo idylické městečko, vhodné k uspokojení všech potřeb a rozmarů párů na líbánkách.

Eli byla nadšená. Chata byla plně zařízená a sestávala se hlavně z jedné prostorné ložnice a koupelny. Kuchyňka a místnost s krbem vypadaly spíš jako doplněk. Z ložnice vedly skleněné posuvné dveře na dřevěnou terasu, ze které byla vidět impozantní průrva v horách. Na terase byla zapuštěná masážní vana dost velká pro dva.

Vynesli jsme věci z auta a dali se do vybalování. Tady jsme toho moc z našich kufrů nepotřebovali. Byli jsme zalezlí v tom skrytém horském zátiší na celé čtyři dny a noci. Předstíral jsem, že se zabývám svou soupravou na holení, a požádal Eli, aby mi podala něco z mého kufru. Podívala se na mě a gestikulovala něco jako: „Copak, jsi snad nemohoucí?“ ale stejně šla k mému kufru, přesně tak, jak jsem předpokládal.

V rohu kufru Eli spatřila sametové pouzdro. Zírala na něj, pak se otočila na mě, potom ho opatrně zvedla a odklopila víko, zorničky měla velké jako knoflíky. Vložený půlkarátový kámen se v šikmých paprscích slunce jasně třpytil. „Ach, Beny, ten je nádherný! Ty mě žádáš…?“

Přikradl jsem se za ni a rukama ji objal v pase. „Ne, ještě ne,“ řekl jsem jí. „Koupil jsem ho pro tebe a chci ti ho dát dřív, než tenhle víkend skončí. Ale napřed mi budeš muset ukázat, že to chceš. Že to opravdu chceš. Ten prsten je potřeba si zasloužit.“

Elina páteř ztuhla a ona ke mně otočila obličej. „Co chceš, abych udělala?“

V tom momentě, kdy Eli upřela své oči na tu malou krabičku s ozdobnými panty, si vůbec nevšimla malé kostky, která ležela vedle ní. Je to zcela pochopitelné. Byla to vcelku nezajímavá věc: červená, s bílými puntíky. A byla to taky nepostradatelná třetí část mého plánu. Vypůjčil jsem si ji pro tuto příležitost z Člověče nezlob se. Teď jsem ji zvedl a ukázal Eli; pak jsem ji vyzval, aby si se mnou sedla na postel.

„Na světě není nic, co bych chtěl víc, než aby ses stala mou ženou. Víš to, že jo?“ Eli jenom přikývla a gestem ukázala, že mám pokračovat. „Ale napřed musím vědět, že jsi aspoň ochotná dělat jisté věci, abys mě potěšila.“

Eli se tiše zeptala: „Jaký druh věcí?“

Dělal jsem jako že ji neslyším, protože jsem byl připraven dokončit to, o čem jsem fantazíroval a čeho jsem se bál už celé týdny. Pustil jsem se do vysvětlování pravidel hry.

„Vzal jsem tě sem, Eli, aby se udělal uvnitř tebe,“ řekl jsem jí tak klidně, jak jsem to dokázal. „Tak se dozvím, jestli jsi moje. Chci, aby všechno z tebe patřilo mně. Vidíš tohle?“ Mezi palcem a ukazováčkem jsem držel kostku. „To rozhodne, jakým způsobem se budeme milovat každý den, co tu budeme. To je pravidlo. Každý den hodíš kostkou, a je důležité, abys to udělala ty, ne já. Když ti padne cokoli od dvou do pěti, znamená to, že po zbytek dne a v noci budu stříkat jenom do tvé kundy.“

Nikdy předtím jsem před Eli ještě tohle slovo nepoužil. Dneska se to hodilo k mému záměru trochu ji šokovat, abych ji připravil na to, co přijde dál. „Řekněme, že hodíš šestku,“ ukázal jsem tu stranu kostky, na které byla šestka, „šestka znamená, že ti své semeno pustím do žaludku. Dá se to říct i tak, že mě budeš cucat, dokud ti nenastříkám celou svou nálož do pusy, a potom to všechno spolykáš, jak by řádná manželka měla.“

Eli s otevřenou pusou mlčela a zírala na mě se směsí nevíry, hanby a spousty dalších věcí, které ani neumím pojmenovat. Na chvilku jsem byl v pokušení zeptat se jí, co přesně si právě myslí, ale nebyl na to čas. Musel jsem postoupit dál.

„Myslím, že teď jsi zvědavá, co se stane, když ti padne jednička.“ Ukázal jsem jí stranu s jedním bílým puntíkem uprostřed. „Jednička znamená anus. Tak to je. Když ti kostka řekne jedna, udělám se do tvé prdelky. Taková jsou pravidla. Během našeho pobytu tady budeš kostkou házet jen čtyřikrát, takže je slušná šance, že nikdy nehodíš jedničku ani šestku. Ale je to důležité pro mě, muže, který chce být tvým manželem po zbytek života, abys souhlasila s tím, že mi své tělo dáš úplně a bez výhrad.“

Vtiskl jsem jí tu malou červenou kostku do dlaně a sevřel kolem ní její prsty. „Udělej to, Eli,“ řekl jsem hlasem, který, doufám, zněl spíš jako příkaz než prosba. „Udělej to pro mě. Udělej to pro nás. Hraj tu hru. Hoď tu kostku.“

Eli ale ruku rozevřela a váhavě tu věc pozorovala. „Dovol mi, ať si to ujasním,“ troufla si nakonec. „Předtím než se zasnoubíme a domluvíme svatbu, musím s tebou hrát kostky o své tělo?“

Neřekl jsem nic. Ta otázka visela ve vzduchu mezi námi. Moment pravdy se blížil. Existovala, počítal jsem s tím, dokonce i možnost, že mi Eli tu kostku jednoduše hodí do tváře, a v tom případě si znovu zabalíme své věci a vrátíme se domů a pak se pravděpodobně rozejdeme. To rozhodně nebyl konec, který jsem si přál, ale byl jsem ochotný to risknout. Malá Eli musí sama prokázat ochotu nechat se ke mně připoutat, třikrát. To byl prvořadý imperativ, o tom se nedalo smlouvat. Taková je přirozenost obsese. Navíc, doufal jsem, že všechny ty naše předchozí noci a víkendy, které byly postupně pořád žhavější, už vyhlodaly nějaký vroubek do pevných zásad, které Eli vštípila její křesťanská výchova.

Kolečka v Elině hlavě se točila a kalkulovala s ní samotnou. Eli posuzovala tu věc ve své ruce a potom i mě. Upřela oči na kufr, v němž byla ta malá krabička, a pak je přenesla na mě. Neřekla ani slovo. Místo toho jen naklonila hlavu a dívala se na mě stejným způsobem jako ten první večer, když jsme se setkali. Aniž by přerušila svůj pohled, naklonila ruku a nechala tu červenou kostku, aby se z jejích prstů skutálela na noční stolek, kde narazila na budík a zůstala ležet s šestkou nahoře.

„Dobrá, pane Přísný,“ oznámila s lehkým náznakem úsměvu na rtech, „jestli očekáváte, že budu jíst vaše semeno, musíte mě napřed vzít do toho malého bistra, které jsme po cestě sem míjeli.“

To bistro bylo dobré, až překvapivě. Vedli jsme lehkou konverzaci, už si nepamatuju o čem. Vzrušovalo mě, když jsem pozoroval Eli, jak jí svou večeři tou rozkošnou malou pusou, kterou budu mrdat. Představoval jsem si, jak se moje vlastní omáčka mísí s jídlem v jejím žaludku. Byla to jen moje imaginace anebo Eli ponechávala své rty na vidličce o jeden nebo dva takty déle než jindy?

Jistěže musí přijít doba, kdy Eli a já už nebudeme mladí. Ale ta doba tu zatím není a není ani blízko. Byl to dlouhý den. Ujeli jsme hodně kilometrů, a právě jsme měli velkou večeři. Bylo by zcela pochopitelné, kdyby Eli chtěla splacení svého dluhu kostce omezit jen na holé minimum, nebo kdybychom svou malou hru odložili na ráno. Ale tak náš vztah nefunguje.

Eli navrhla, že si před přípravou na večer dáme pěknou horkou sprchu. Já jsem jí namydlil tělo a ona mě líbala a oždibovala a postupovala při tom pořád dolů, až byla přede mnou na kolenou a roztáhla je do široka, jela jazykem kolem kořene mého čuráku a vcucla do pusy jednu kouli a pak druhou a rukama si současně mačkala prsy a svůj spodní kopeček. Dívala se na mě nahoru těma ambrovýma očima se zelenými tečkami, mokré vlasy vzadu stažené za ušima, snadno jsem si dokázal představit Eli jako malou holku. Ten nápad mě vzrušil, i když ve mně vyvolal také záchvěv studu za to, jak jsem perverzní.

Eli musela mé myšlenky slyšet, slovo od slova, protože její výraz se změnil a byl najednou žertovný. „Je tohle to, co se ode mě očekává, pane Přísný?“ vrkala, když objala mé boky a vytáhla se o pár centimetrů výš. Chvíli pozorně studovala můj obličej, pak svými rty obalila naběhlý žalud mého čuráku, nabrala dech a natlačila se dopředu tak daleko, že celý můj penis kromě posledních několika centimetrů zmizel v lákavé poddajnosti jejích úst.

Vzal jsem obě Eliny ruce do svých, rozdělil je a přitiskl jí je dozadu na porcelánové dlaždice. Shlížel jsem na ni otcovsky dolů a řekl jako odpověď: „Není to špatné na malou holčičku, ale já mám na mysli spíš něco takového.“ Opřel jsem se do Eli, do jejích otevřených úst, až byl celý můj čurák pěkně uvnitř její pusy a ona se začala dávit a vydávala nějaké nezvučné felační protesty.

Pak, jenom abych jí ukázal, jaký jsem skvělý chlapec, jsem zase skoro všechno vytáhl, takže ji do jazyku tlačila jen hlavička a ona mohla chytit dech. Potom jsem se znovu zanořil až dozadu. Byl to neklidný rytmus, do kterého jsme se dostali. Eli mě ani tak moc nekouřila, spíš trpně snášela, jak ji já orálně mrdám.

Po celé délce mého čuráku začalo vznikat báječné pnutí a já jsem Eli instruoval, aby si hladila klitoris a jeho okolí; své ruce jsem jí zezadu pevně držel na hlavě a krku a začal jsem zapojovat hlubiny jejích úst a krku, po chvíli se přestala zalykat a protestovat. Eliny plné rty a jazyk nyní hltavě vtahovaly válec mého penisu a já věděl, že aspoň tahle část jejího těla je konečně připravená mě přijmout.

Cítil jsem, jak můj orgán začíná v jejích ústech nabíhat a tmavnout. Přestal jsem se všemi pohyby. Od teď to byla ona, kdo musel udělat celou práci. Informoval jsem Eli, že jí budu do pusy stříkat a poručil jí, aby se dívala na mě, až to přijde. Eliny oči byly jasné a dychtivé a říkaly mi všechno, co jsem chtěl vědět: že mě miluje, obdivuje mě a uctívá můj čurák. Čas na přijetí nastal.

Můj orgasmus byl tak intenzivní, že se mi podlamovala kolena. Musel jsem se opřít o dlaždice, abych neupadl. Eliny oči se smály pýchou a údivem z té rozkoše, kterou mi svými ústy dala, a potom se rozšířily překvapením hraničícím s panikou kvůli množství semene, které jsem do ní dál pumpoval a ona to všechno musela spolykat.

Ale spolykala. Vytáhl jsem se z její pusy a Eli si se slyšitelným polknutím poslala celou mou nálož do krku a do žaludku, s jedinou chvilkovou grimasou, a bez toho, že by své oči spustila z mých. Pomohl jsem jí na nohy a dlouze ji políbil.

„Nebylo to tak zlé, nebo snad ano?“ škádlil jsem ji.

„Doufám, že mi dáte víc toho, odkud to přišlo, pane,“ odpověděla mi stejně.

Dokončili jsme tu práci vykoupáním, utřeli jsme jeden druhého a pak šli do velké postele, kde jsem její ústa měl ještě dvakrát, než byl první denní dluh kostce úplně splacen.

Ráno bylo jasné, ale my jsme lenošili v posteli až skoro do deseti hodin. Měli jsme za sebou dlouhý den a náročnou noc. Pokud byla Eli zklamaná, že jsem pořád nikam nepostoupil a neobdaroval ji prstenem a návrhem, poté co úspěšně dokončila první kolo mé malé hry, nedala to na sobě znát. Šla po špičkách k mému kufru a snažila se ukrást si další pohled na diamant, ale já jsem ji napomenul, aby krabičku odložila. Zatím si ji k mé spokojenosti ještě nevysloužila. Místo toho jsem zvedl červenou kostku.

Rozhodl jsem se, že budeme vrhem kostky každý den začínat. Ať už pravidla hry určí jakoukoli část Elina těla, kterou jsem měl mít po zbytek dne a noci, chtěl jsem, aby má žena měla čas na to myslet. A sám jsem byl rád, že na to můžu myslet taky.

Eli, ještě nahá, se natáhla a vzala si kostku ode mne. Chvíli ji na své dlani studovala a pak, s jistou obavou, ji nechala spadnout na noční stolek a z něj na koberec. „Tři!“ oznámila s úlevou.

„Lituju, to se nepočítá,“ informoval jsem ji. „Kostka musí zůstat na desce stolu. To je pravidlo. Házej znovu.“

Eli neřekla nic, ale vypadala najednou sklíčeně a trochu vystrašeně. Zkoušela sice nasadit výraz vždyť-je-to-jen-hra, ale v srdci všech srdcí, to jsem věděl, byla zaražená a vyděšená z vyhlídky na to, že bude rektálně sodomizovaná, jak tomu říkala. Jedno deštivé odpoledne u mě v bytě jsem neopatrně nadhodil téma anální soulože.

Eli mi řekla, že mezi jejími kamarádkami panuje shoda v tom, že je to nezdravé, amorální, hrubé, vhodné leda pro děvky, a se vší pravděpodobností nesnesitelně bolestivé. Věděl jsem, že lepší než oponovat kolektivní moudrosti jejích kamarádek bude to téma opustit. Teď jsem jí znovu podal kostku a zopakoval: „Házej ještě jednou.“

Udělala to a tentokrát kostka z nočního stolku nespadla. Eli si ohromně oddechla a hlasitě oznámila výsledek, jako bych nestál přímo za ní. „Dva! Je to dvojka!“ Elina hezká prdelka byla mimo nebezpečí, aspoň na příštích čtyřiadvacet hodin. Oblékli jsme se a zamířili do města na nákup a prohlídku pamětihodností. Nevadilo mi to vůbec, věděl jsem, co mě čeká po návratu. Eli ke mně bude nadlouho přivázaná v nejhlubších a nejžhavějších končinách své těsné malé kundy.

Naše cesta do města se proměnila v celodenní událost. Společně jsme se dobře bavili, jako vždycky, ale při návratu do chaty jsme už byli docela unavení. Tak jsme se rozhodli, že je to ideální příležitost vyzkoušet venkovní lázeň. Svlékli jsme si šaty a vykročili na dřevěnou terasu. Nebyla tam žádná zástěna, kdokoli z lesa pod námi by nás mohl dobře vidět, ale nestarali jsme se o to.

Odhrnul jsem plachtu zakrývající hladinu a ponořil se do teplé vody, měla perfektních čtyřicet stupňů. Řekl jsem Eli ať počká, že nastavím trysky a bublinky. Nebyl žádný důvod k tomu, aby při tom Eli čekala venku, ale vypadala tak neuvěřitelně sexy, jak tam stála bosá a nahá na dřevěné podlaze, s třešňovými bradavkami ztvrdlými ve svěžím horském vzduchu.

„Dělej, Beny, nebuď hajzl. Mně tady umrznou kozy!“ Eli si zkušebně namočila chodidlo do teplé rozvlněné vody, s očividným potěšením vzdychla a potom pomalu spustila své nohy po obou stranách mého klína.

Docela brzy jsme přišli na to, že pohlavní styk v konvenčním provedení je v horké vaně prakticky nemožný. Zpěněná voda z Eli vymývala její přirozený lubrikant rychleji, než ho její malá píča stíhala nahrazovat. Ale byli jsme odhodlaní. Pod vodou jsem se zvětšeným žaludem svého ptáka otíral o pružné sliznice strážící její vchod. Eli ucukla bolestí, když se na mě pokusila sama narazit. Pomalu, velice pomalu se do ní můj čurák zavrtával, ale nakonec se celý ukryl v útulném objetí jejího vaginálního kanálu.

Vůbec nedovedu říct, jak dlouho jsme v tom uzamčení setrvali. Zdálo se, že se minuty rozpouštějí a odplouvají pryč. Nebylo žádné obvyklé pumpování, bušení, přirážení. Místo toho jsme zažívali něco úplně odlišného a svým způsobem nekonečně hlubšího. Slovy by se to asi dalo nejlíp popsat jako jakési zvláštní souznění. Když Eli jen malinko pohnula nějakou částí svého těla, cítil jsem to ve svém čuráku. Každý její nádech, dokonce jen pulzování krve v jejím pohlaví, vše vysílalo rezonující vlny rozkoše do celé délky mé erekce a vzhůru páteří.

Prožíval jsem další z těch nadskutečných, život určujících perfektních okamžiků, a nepřál si nic jiného, než aby se čas pro mě a Eli zastavil právě tady, v tom společném, teplém, bublajícím blahu. Jenže pak jsme udělali něco opravdu divného. Začali jsme si povídat.

Jak přesně ta konverzace začala, ani co kdo řekl, si už neumím vybavit. Vím jenom, že to byla spousta mazlivého a láskyplného povídání, které byste nechtěli poslouchat a já vám ho nechci vyprávět. Co si pamatuju je, že jsem Eli svěřil své temné tajemství. Řekl jsem jí o tom románu, který jsem četl, a jak mě to přimělo chtít do ní vystřelit své semeno, a přivázat tím k sobě její životní sílu. K mému překvapení se tomu Eli zasmála a její smích se projevil výtečným pocitem v mém čuráku.

„Hřiště bohů od Katy Spellmanové, já jsem to taky četla!“ hlásila Eli nadšeně do mého ucha. „Vím, že si myslíš, že jsem tě do sebe nechtěla pustit bez kondomu ze strachu, že bych něco mohla chytit nebo otěhotnět nebo kvůli nějakým morálním důvodům. To všechno je taky pravda, ale hlavní důvod, proč se do mě ještě žádný muž neudělal, je v tom příběhu. Nemohla jsem svou drahocennou životní sílu nechat sedm let odtékat jen tak k nějakému klukovi, jen kvůli tomu, že se to tak sešlo a já jsem s ním spala. Chtěla jsem to dát jenom jedinému muži, svému partnerovi, svému manželovi. Mluvím o tobě, Beny.“

Jak jsme si tak povídali, cítil jsem, že se měkké stěny Eliny kundy napínají a laskají mě. Hřbet svého nosu tiskla na můj a její oči jako by se zaostřily na nějaký bod vzadu v mém mozku. Její hlas byl najednou silnější a trhaný. „Teď chci, abys se do mě udělal. Je to v pořádku, zlato. Dělej, co musíš. Přivaž si mě! Připoutej mě k sobě! Stříkej do mé dělohy, Beny. Udělej, ať to všechno poberu. Do poslední kapky! Vyklop to do své ženy! Ach! Bože! STŘÍKEJ!“

Celé tělo mé malé Eli se začalo křečovitě škubat a její píča se tvrdě přimkla k mému ocasu. Bylo to jako kdyby si přímo ze mě vysávala obrovské cívky kousavých vláken. Byli jsme spojení ve společném orgasmu, tak mocném, že nám oběma hrozilo utopení, a my bychom se mu nebránili. Můj penis chrlil lepkavé pavučiny semene do nejzazších výklenků Elina ženství, až už nic nezbylo. Jak mi to má žena nařídila, neponechal jsem si nic. Udělal jsem, aby si ode mne všechno vzala.

Potom, později, jsme jeden druhého vytáhli z vany a vrátili se dovnitř, kde jsme se do sucha utřeli, a padli, pořád nahatí, do postele. Na sex už tu noc nebylo pomyšlení. Byli jsme hotoví.

Další den byl tmavý, chladný a deštivý. To nám vyloženě vyhovovalo. V chatě jsme měli jídlo a o žádném místě, kam bychom speciálně chtěli jít, jsme nevěděli. Zapálil jsem oheň v krbu. Ale napřed tu byla ta věc s hrou. Jakým otvorem mě Eli bude muset uspokojit dneska?

Zdálo se, že Eli je na to sama trochu zvědavá, protože si ode mě vzala kostku bez zjevné úzkosti. Dokonce ji natřásala v pěsti jako ostřílený hráč. Nechala ji vypadnout a kutálet se po kuchyňském stole, až se zastavila na čísle pět. Následujících dvacet čtyři hodin jsem měl strávit opotřebováváním Eliny kundy. To se nám vlastně taky náramně hodilo. Hned se k tomu dostanu.

Po té intenzivní, avšak navenek klidné kopulaci v horké vaně minulou noc, byla Eli připravená, abych jí vyprášil kožich ve starém stylu, a vzal jsem si ji v každé místnosti té chaty. Když jsme spolu se sexem začínali, vždycky jsem cítil, že se Eli nějak drží zpátky. Přivést ji k vyvrcholení nebylo snadné a někdy, přestože jsem dělal, co jsem mohl, se mi vůbec nepodařilo, aby se udělala. Tyto dny byly rozhodně pryč. Byl jsem ohromen, jak lehké teď bylo dovést ji k orgasmu. Vypadalo to, jako kdyby Elina mysl i tělo byly najednou hardwarově naprogramované na sex.

Mrdal jsem ji, dokud nekřičela jako rozvášněná kočka a nežadonila o přestávku. To jsem bral jako pokyn k tomu, aby ji mrdal ještě tvrději. Bylo už pozdní odpoledne a já se zrovna vystříkal do Eli po páté ten den. Byla nahá a rozložená na kuchyňském stole, ještě roztřesená od orgasmu, který ji chtěl pohltit. Dopotácel jsem se do koupelny a zachytil jsem v zrcadle svůj obraz. Po celé hrudi, na zádech i na ramenou jsem měl rudé šrámy od jejích zubů a nehtů. Muselo to bolet, ale vůbec jsem si nepamatoval, že mi to udělala, a kdy.

Později večer jsme si dali pauzu, aby si naše těla odpočinula a nabrala nové síly. Celý den jsme nevyšli z chaty. Žádný z nás ten den na sobě neměl ani kousek oblečení. Teď jsme se zase dali dohromady k poslednímu pořádnému číslu, než nad námi vyhraje ticho a noc. Byli jsme v posteli, já jsem ležel na Eli a cpal se do její díry tak hluboko, jak jsem mohl. Cítil jsem, jak jí svaly na stehnech a břichu začínají tuhnout. Byla pár vteřin před silným orgasmem.

Náhle mě odstrčila pryč. Převalila se na kolena a hlavu si při tom přitiskla na matraci. V té poloze mířil její zadek s tím malým záševkem do vzduchu, bylo to jako pozvání pro mě. Nikdy předtím se mi Eli takhle nevystavila. Pomalu, záměrně roztáhla kolena a ukázala povolné, naběhlé pysky své píči a růžový anální knoflík nad ní. Páteř se jí sinusovitě vlnila jako lví ocas. „Je to tak, jak mě chceš?“ vrčela, „jako divokou věc?“

Popravdě řečeno, bylo to tak. Vzal jsem ty vypouklé broskvové poloviny její vystavené a otlučené kundy do rukou a pak jsem se sklonil dolů a sjížděl jazykem podél její rozsedliny k tomu panenskému svěrači.

„Ale, ale, ale,“ posmívala se Eli, „a co pravidla hry?“

Popadl mě vztek. Jak se opovažuje používat pravidla mé vlastní zatracené hry proti mně? Vzpřímil jsem se na kolenou a se surovou silou zajel svým rozbolavělým tuhým čurákem do její těžce zkoušené malé píči. O kousek se na rukou nadzvedla a pusu otevřela k výkřiku, ačkoli žádný zvuk z ní nevyšel. Její půvabný zadek hlasitě a ostře pleskal do mého klína, ty rány se zesilovaly. Bylo to mrdání, které bude cítit ještě několik dnů.

Skutečnost, že si Eli vybrala tuhle pozici, znamenala, že pro ni idea análního sexu začínala být přijatelná. Buď to, anebo si mě strašně dobírala. Tak jako tak, to nemilosrdné vaginální páření, které se mnou právě podstupovala, si zasloužila. Zvýšil jsem tempo, chytil ji za boky, při každém přírazu jsem jí zadnici drtil svou pánví.

Slova z Eli vycházela jako jednoslabičné vzdechy: „Tohle je, jak mě chceš… na všech čtyřech… až mě budeš mrdat do zadku?“ Otočila se a zkoušela se podívat mým směrem, hustá spleť vlasů jí zakrývala většinu obličeje. „Takhle chceš sodomizovat svou sladkou, milující manželku? Je to tak? Je? JE TO TAK?“

V dalších zvucích, které Eli vycházely z úst, se už slova nedala rozpoznat. Stěží zněly lidsky. Cítil jsem, jak její kunda popadla můj nástroj, který do ní pronikal. Dal jsem jí svou odpověď tím, že jsem její čípek vykoupal v čerstvém semenu.

Nastal čas sfouknout svíčky a složit se lžícovitě pod deku. Než nás to odneslo do říše snů, Eli se zeptala, jestli si smí vyzkoušet prsten. Řekl jsem jí, že ne. Ještě ne.

Probudili jsme se do studeného domu. V noci přešla fronta a nechala za sebou jasné, ostré ráno. Byl to náš čtvrtý a poslední den a noc v chatě. Eli musela naposledy hodit kostkou a přijmout její rozhodnutí. Když to udělá, prsten bude její a po cestě domů si budeme domlouvat, co dál.

První, co jsem po opuštění postele udělal, bylo to, že jsem oživil oheň. Eli, zabalená v dece, přihlížela. Když už oheň v krbu spolehlivě plápolal, odhrnula deku, vzala mě za ruku a vedla ke stolu, kde ležela čekající kostka.

„Podíváme se, jakou moji část budete mít dneska, pane Přísný,“ řekla, zvedla kostku a nechala ji spadnout na stůl. Ale dřív, než se kostka zastavila, Eli ji přikryla rukou, zadívala se mi do očí a oznámila: „Je to jednička. Řekněme, že je to jednička, Beny.“

„Fajn. Tak to je jednička.“

Pohrával jsem si s myšlenkou vzít si její anální panenství hned tady, ve snídaňovém koutě, ale ne. Den byl mladý a já chtěl Eli dát nějaký čas, aby mohla myslet na to, co jí budu dělat. Pamatujete, to byla zásada, začít každý den v chatě hodem kostky. A já jsem taky chtěl nějaký čas k tomu, aby pnutí v mém klíně mohlo hezky pomalu narůstat. Věděl jsem, že kdybych ji chtěl teď, jako první věc ráno, po setmění by mi to chybělo.

Byla tu taky ještě jiná věc. Nemusím zrovna ženám ubližovat, a té, kterou miluju, už vůbec ne. Jenže se vší pravděpodobností bude anální soulož pro Eli ta nejnepříjemnější. Musel jsem vědět, že je ochotná dát se mi kompletně, i když – obzvlášť když – to bude bolet. Musel jsem se odhodlat se na to dívat. Ještě jednou budu muset otevřít temnou stránku svého charakteru.

Umyli jsme se a nasnídali rovnou tady, u toho stolu. Pak jsme se rozhodli věnovat se chvíli každý svým věcem. Zrovna začínalo fotbalové utkání, které jsem chtěl vidět, a v chatě byla televize. Eli za sebe řekla, že dneska pro nás uvaří večeři, a požádala mě o klíčky k autu, že dojede do města koupit pár věcí.

Nabídl jsem se, že pojedu s ní, ale řekla, že to je zbytečné, ať si radši odpočinu a podívám se na zápas. Přísně jsem jí radil, ať na těch mizerných horských silnicích jede opatrně, a ona mě ve znakové řeči ujistila, že to zvládne.

Vrátila se až po pár hodinách. Už jsem si dělal starost a volal ji mobilem. Eli řekla, že se zdržela, ale že bude brzy zpátky. Po další půlhodině, nebo tak něco, přijela, nesla své nákupy v hnědých papírových taškách a začala připravovat večeři. Za chvíli jsem televizor vypnul, sedl si na židli v kuchyni a pozoroval ji při práci.

Eli byla bosa a nakláněla se nad sporák oblečená do pohodlného trička, kalhotek a zástěry, kterou našla ve skříňce v kuchyni. Nemyslím si o sobě, že jsem staromódní, ale musím přiznat, že mě ta domácká scéna vzrušovala. A co víc, vzrušoval mě Elin tuhý malý zadeček, který mi tak nápadně ukazovala. Eli nepotřebovala být psychologem, aby dobře poznala, na co myslím. Sundala si zástěru a mávala s ní před mým civějícím obličejem.

„Je tohle to, jak mě chceš sodomizovat, tady v kuchyni, když na tebe dřu u horkého sporáku?“ Eli na sobě měla upejpavé bílé bavlněné kalhotky potištěné blatouchy. Dětské tričko jí vyjíždělo nad břicho, jakmile se nahnula přes plastový pult, s nádhernou prdelkou vystrčenou. Jenom bříška chodidel se dotýkala podlahy, všechny svaly v jejích nohách byly pružně napnuté.

„Nic by se mi nelíbilo víc, ale nemůžeme nechat spálit mou večeři, nemyslíš?“ odpověděl jsem a stoupl si těsně za ni. Pak jsem těm malým žlutým blatouchům uštědřil šest poctivých plesknutí, než se Eli otočila a zakňučela. Chtěl jsem, aby měla prdel jemnou a červenou, až ji budu prvně mrdat.

„Sadistický mužský bastard,“ reptala Eli. Oči jí slzely z ponížení a bolesti z výprasku, který ode mě právě dostala, a hlas se jí lámal rozzlobenou předtuchou.

Ale rychle se sebrala a řekla mi, abych si sedl ke stolu. Večeře byla hotová. Připravila obalovaná kuřecí prsíčka s nějakou pikantní omáčkou. Koupila k tomu dokonce láhev slušného vína. Bylo to všechno moc dobré a já byl vyhladovělý. Eli kupodivu jedla velmi málo. Zdála se spokojená, když jenom upíjela víno a dívala se, jak jím já. Když jsme skončili, Eli uklidila stůl a šli jsme si odpočinout do ložnice.

Eli mi pomohla svléct moje šaty a řekla mi, abych si lehl do postele. Měla pro mě překvapení. Postavila se přede mě u postele, sundala si košili a odhalila své malé, nádherné prsy, které tak dokonale doplňovaly její štíhlou postavu. Pak si stáhla blatouchové kalhotky. Pod nimi bylo to překvapení, o kterém mi řekla. Čtyřhranný záhonek hrubých, tmavých stydkých chlupů byl kompletně pryč. Vypadalo to, jako by tam nikdy vůbec nebyl. Zíral jsem přímo na dvojici malých zaoblených pysků, mezi kterými vykukovala vlhká hlavička Elina poštěváčku.

„Líbí se ti to?“ zeptala se stydlivě. „To jsem udělala, když jsem byla ve městě.“

Miloval jsem to. Moje dívka posunula svou nahotu na úplně jinou úroveň a udělala to pro mě. Její totálně odhalené tělo byl dárek a já byl nekonečně vděčným obdarovaným. Eli se ke mně spustila na ruce a kolena, obkročila mě a vlhce mě políbila. Napůl v žertu jsem jí řekl: „Díky, žes to udělala, ale připadám si teď trošku jako pedofil.“

„Chci jenom, abys lízal mou kočičku, hezky a pomalu,“ poprosila šeptem. „Pak si se mnou můžeš dělat, co budeš chtít.“

Eli se nadzvedla, dost na to, aby mohla ty naběhlé pysky spustit k mým čekajícím ústům. Sál jsem ji a pomalu zkoumal, přesně jak chtěla. Ještě nikdy má žena tak dobře nechutnala. Eli se držela čela postele a začala vydávat staccato zvuků, proud vysokých, naříkavých vzdechů a výkřiků, a moje ruce si k tomu našly a mačkaly její zadek a prsy. Uložila svůj kopeček na mé rty a zuby. Poznal jsem, že se jí svaly na břiše napjaly, a hned potom vzdychla a vypustila svůj nektar. Nastal čas dovést tu malou hru konečně do konce.

„Už je čas,“ oznámil jsem jí. „Připrav se.“

Eli kývla a vydala se do koupelny. Nejsem si jistý, jestli za sebou chtěla zavřít nebo ne, ale dveře zůstaly pootevřené na dobrých patnáct centimetrů. Ze svého pozorovacího místa na posteli jsem viděl Elinu nahou prdel, s uspokojivě zřetelnými stopami předběžného bití, které předtím dostala v kuchyni, jak si sedá na mísu a sahá pro něco do lékárničky.

Eli vyndala něco, co vypadalo jako jakýsi aplikátor, naplněný bezbarvým gelem. Mé děvče bylo při dnešním nákupu ve městě opravdu důkladné. Nepřítomně jsem hladil svou mocně tuhou erekci a pozoroval Eli, jak si špičku toho zařízení vsunula dobrých pět centimetrů do konečníku, zatlačila píst až na doraz, a pak to celé zase pomalu vytáhla. Byla připravená mě přijmout.

Eli se vrátila do ložnice a pokorně po čtyřech vlezla do postele. Já jsem se nezvedl, ale pokynul jí, aby si nasedla na můj čurák. „Potřebujeme trochu dodatečné lubrikace,“ řekl jsem jí, když jsem přirazil hluboko do její bolavé píči. Energicky jsem ji mrdal, až jsme oba byli na pokraji orgasmu, pak jsem se vytáhl a poručil jí, aby mě kouřila.

Chystal jsem se mít ten večer z Eli všechno a potřebovali jsme k tomu každý druh lubrikace, který mohla nabídnout. Zajížděl jsem hluboko do jejích úst stejně jako chvilku předtím do její píči, dokud jsem jí nepředal aspoň malinký kousek chuti z toho, co se po celý den vytvářelo v mých koulích. Teď jsem i já byl připraven si ji přivlastnit, celou.

Řekl jsem jí, aby zaujala svou pozici, a ona to poslušně udělala. „Prosím tě, neubližuj mi, Beny,“ zaprosila, když jsem jí žalud svého čuráku pevně přitiskl na těsně uzavřený prstenec konečníku a nahnul se dopředu. Nešlo to. Zpevnil jsem ten válec svou rukou a opřel se do toho tentokrát celou svou vahou. Pomalu, skoro neznatelně, pronikala hlava mého penisu prstencem a zmizela v Elině řitním otvoru.

Elino tělo se reflexivně snažilo cuknout dopředu a osvobodit se od neomaleného vetřelce, ale já ji držel jednou rukou za rameno a druhou jsem ji objímal kolem pasu. Neměla kam utéct. „Prosím, Petře, to mě bolí!“ křičela.

„Děláš to skvěle, zlato. Jenom se uvolni,“ řekl jsem jí.

„To opravdu bolí! To nevydržím, nemůžu to dělat! Ty mě roztrhneš!“

„Ber to jako žena!“ Opravdu jsem s ní teď soucítil a už jsem nechtěl slyšet žádné další kvílení. Vytáhl jsem z ní polovinu žaludu zase ven a znovu na ten úzký průchod vší silou zatlačil. Něco v ní mi konečně uvolnilo cestu a všechny mé centimetry se ztratily v její zadnici, současně ona přes své zaťaté zuby zařvala.

Elina panenská prdel teď patřila mně a já, usazený v ní až po šourek, jsem vyčkával, a to těsné vnitřní objetí si užíval. Právě tak, jako když jsem se celý dostal do její píči tu noc v horké lázni, cítil jsem i teď v čuráku každý její pohyb. Těžce oddychovala a kašlala a já to cítil. Celé tělo se jí otřásalo tím útrobním šokem z náhlého análního vniknutí, a já to cítil. Pomalu, ale se zatvrzelým úsilím jsem začal vážnou práci s vystružováním prdele dívky, s kterou se ožením.

Zatímco jsem se modlil, aby se otevřela, horní polovina toho dívčího těla se zhroutila na zápěstí a lokty. Eli našla svůj vlastní způsob, jak to zvládnout, a zvedla ramena z matrace. Zřejmě se rozhodla to přetrpět. Když jsem začal rozrývat její rektum s větší rychlostí a rozhodností, Eli zatnula obě pěsti do prostěradla. „Vem si ze mě všechno! Udělej ze mě svou ženu navždy!“ cedila mezi zuby.

Sáhl jsem dopředu, vyprostil jednu její ruku z lůžkovin a zavedl ji pod její břicho, k jejímu nově obnaženému kopečku. Eli pochopila můj úmysl a začala zuřivě drhnout svůj poštěváček; já jsem zároveň mrdal její malou dírku dostatečnou silou, aby při tom má varlata pleskala přes mokrý a nevyužitý vchod její pochvy.

Později jsem se Eli ptal, v kterém okamžiku jí bolest ustoupila. Řekla, že neustoupila nikdy. Tím to bylo lepší. Eli na mně chtěla, abych jí zadek mrdal tvrději. Takže mi darovala své tvrdší omrdání.

„Sodomizuj mě tak tvrdě, jak můžeš! Tak tvrdě, jak to vydržím! Víc tvrdě!“ žádala, když se šílený orgasmus začal zmocňovat jejího těla i mysli. „Roztrhni tu kundu v mojí prdeli! Vystřel každou kapku svého semene do zadní kundy své ženy, ty zkurvysynu!“

Když pak mě samého přemohl můj vlastní šílený orgasmus, zavřel jsem oči a promítal si obrazy svých zavinutých mrňavých šípů spermatu, jak jsou po milionech pumpovány ven, jak se svíjejí a bezpečně zachycují do jemné výstelky Elina střeva. Všechno z ní bylo nakonec všechno moje! Elino ječivé vyvrcholení, které propuklo přesně když se mé vlastní křeče začaly uklidňovat, zaklínilo a beze zbytku vymačkalo vsazenou tyč mého údu. Neodmítla ani kapku z mého semene.

Zkolabovali jsme na posteli a několik minut jen leželi, ukojení a funící. Pak se Eli bez jediného slova z pode mne vykroutila a můj měknoucí pyj při tom vyklouzl z jejího posledního zneužitého otvoru. Vyskočila z postele a rozsvítila stropní světlo. Bručel jsem a přivíral oči v tom náhlém jasu. Eli šla k mému kufru, vyndala z krabičky prsten, nasadila si ho na prst a pozvedla ho vzhůru ke světlu. Upřeně na něj hleděla, ohromená tím množstvím planoucích barev, a dolů po stehně jí při tom stékalo růžové semeno.

Je náš svatební den. Eli je ve svých dlouhých bílých šatech naprosto oslnivá a musím říct, že ani já ve smokingu nevypadám špatně. Můj nový tchán je samý úsměv, když mi přichází potřást rukou. „Vím, že se o mou Elišku budeš dobře starat,“ říká mi. „Je teď celá tvoje.“

„Ano, pane. Budu, pane,“ ujišťuju ho. Všechno z Eli je moje.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Rychlovka v „embéčku“.

  27. 2. 2013yama

Bylo červnové sluneční odpoledne, když Anička zavolala, že její manžel má nějakou schůzi a přijde domů kolem třetí odpoledne. A tak že si prý můžeme někam vyjet. Nejeli jsme daleko, kousek za město, polní cestou na kraj lesa. Jakmile jsem zastavil, vrhli jsme se netrpělivě na sebe. No už cestou autem si pohrávala s mým čurákem, kterého vyprostila z riflí. Vyhrnul jsem jí tričko a rozepnul vpředu...  celá povídka...
Kategorie: Učitelky, Zralé ženy, Šukačky

Prostitutka

  29. 3. 2016Radekk3

To jsme takto zase jednou seděli s kámošem na pivu, náš hovor se stočil k bývalým spolužákům a spolužačkám, je to už skoro 8let, co jsme maturovali.  „A víš, že Šárka dělá v Praze kurvu?“ „Kecáš! Šárka jo? Jak to víš?“ Šárka, ta nádherná nedobytná holka, bylo do ní zamilováno půl školy, ale nikdy s nikým nic neměla a teď by ji šukal kdokoliv. „Vím, byl jsem u ní a je výborná.“ Bydlí kousek ode mě,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál, Petting

Líbánky

  8. 3. 2022jentaknekdo

„Nepřeneseš mě přes práh?“ „Tohle není náš domov,“ odpověděl jsem. „Jen víkendová chalupa.“ „Přesto...“ Přesto. A tak jsem ji zvedl a přenesl dveřmi přes práh a do chalupy. No, chalupa je možná trochu zavádějící pojmenování; ve skutečnosti je to spíš malá usedlost. Moji rodiče o ní však vždycky mluvili jako o ‚chalupě‘, a kdo jsem já, abych teď, když už odešli, to říkal nějak jinak. „Uff...“ hekal...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Orál, Otrokyně, Spanking, Učitelky

Mladší sestra

  29. 12. 2022skálinka

Markéta se smála, až se zalykala a nemohla chytit dech. Příčinou nebyla žádná veselá příhoda, ale dvě ruce na jejích žebrech, místy střídající podpaží a nakonec šlapky nohou v ponožkách. Ještě chvilku a ucvrkne si, jestli ji ten Michal nepřestane lechtat. Navíc se nemohla bránit, protože ruce jí držel za hlavou druhý brácha, Tadeáš, tak jen trpěla a nelidsky u toho hýkala. Takhle ji netrápili poprvé....  celá povídka...
Kategorie: Anál, Mix, Šukačky, Teen, Incest