Erotické povídky

Zážitek se psem

Stalo se to, když mi bylo třiadvacet, v létě 2012.

Byl jsem doma na prázdninách, do koleje jsem se měl vracet až za pár týdnů. Jako už dva roky předtím jsem byl na brigádě u záchranářů. Nebylo snadné se tam dostat, ale už mě znali, byl jsem medik po pátém ročníku a bral jsem to jako praxi. I když jsem už byl skoro doktor, dělal jsem spíš nosiče a uklízel sanitku, zkrátka kluk pro všechno.

Bylo brzo odpoledne a já a můj kolega zdravotník jsme se právě vrátili k autu z pozdního oběda v místním fast foodu, když se ozvalo hlášení: „Vůz 352, jeďte do Máchovy 31, neurčené ohrožení zdraví.“

„Vůz 352 vyjíždí,“ zahlásil jsem. Když jsme dojeli na místo, ukázalo se, že je to pěkná ulice s novými samostatnými rodinnými domky. Popadli jsme svou výbavu a šli k předním dveřím, kde jsme zaklepali. Uslyšeli jsme slabý hlas, který na nás volal, že máme jít dál. Ženský hlas nám řekl, ať jdeme do ložnice. Šli jsme chodbou k jedné z ložnic a našli tam k svému velkému překvapení ženu, něco kolem dvaceti, klečet na všech čtyřech, nahou ... s nějakým německým ovčákem, nebo jak se mezi lidmi říká, vlčákem, který ji zezadu mrdal!! Byl jsem z toho naprosto šokovaný, zůstal jsem stát jako zmámený a jen koukal. Nemohl jsem si pomoct, minutu jsem na ni civěl, než jsem se zeptal, co má za problém.

Řekla nám, že je jí to hrozně, hrozně trapné, a když mluvila, měla hlavu sklopenou dolů, a dlouhé světlé vlasy jí zakrývaly zrudlou tvář. Řekla nám, že by svého psa chtěla dostat ze sebe ven a pak se na nás podívala a zeptala se, jestli jí můžeme pomoct. Náš příjezd toho vlčáka ani v nejmenším nevyrušil ... pořád ji vytrvale šukal.

Jmenovala se Dora. Bylo jí jedenadvacet (to jsem se dozvěděl mnohem později), dlouhé světlé vlasy (přírodní blondýna, myslím, ledaže by si odbarvovala i chlupy v rozkroku), asi sto sedmdesát centimetrů (ačkoli to jsem nevěděl, dokud si nestoupla), zhruba šedesát pět kilo, šedé oči, a byla velmi, velmi hezká. Měla pěkné boky a prsa, ty byly ve velikosti asi 38 B.

Jak tam klečela na všech čtyřech, byla opravdu krásná a prsy se jí houpaly dozadu a dopředu, protože ten pes v ní proháněl svůj penis pořád sem a tam. Dřepli jsme si vedle ní na bobek, a abychom aspoň trochu zmírnili její ztrapnění, přikryli jsme horní část jejích zad dekou z postele (na spodní části samozřejmě ležel ten pes), deka po stranách visela k podlaze a zakrývala její prsy. Po několika otázkách z naší strany se objasnilo, co se stalo: chtěla zkusit mrdat s tátovým německým ovčákem. Napřed mu ho honila, aby ztvrdl, a potom ho nechala, aby ho do ní vrazil.

Nikdy předtím nic podobného nedělala ani neviděla psí penis tvrdý, takže nevěděla, že pes má asi v jeho polovině dvojitou bulku, které se říká „uzel“, a ta i v jejím případě zařídila přesně to, k čemu je určena. Když už byl pes v ní, v druhé fázi erekce tato bulka naběhla a ztvrdla, a ona byla se psem správně jako fena „svázaná“. Během jejich páření se jí v jednu chvíli zdálo, že někdo vstoupil do domu, a chtěla se psu rychle vymanit; jenže při tom ke své hrůze zjistila, že to nejde. Potom propadla panice. Nevěděla, co má dělat, tak zavolala na 155.

Od chvíle, kdy jsme vešli do domu, uplynulo jen asi pět minut, a po celou tu dobu ji vlčák stále rychle a tvrdě mrdal. Ale teď přestal a já přišel na to, že do ní ejakuluje. Řekl jsem jí to a ujistil ji, že potom už se jejich spojení brzy uvolní. A opravdu, jeho čurák z ní vyjel s hlasitým zvukem zátky vytahované z láhve. Mlask. Pes opustil pokoj.

Ona se postavila a snažila se při tom s dekou manipulovat tak, aby zůstala zakrytá, ale stejně jsem zahlédl její nádherné tělo a viděl, jak jí po vnitřku stehna stéká psí sperma. Tedy, bylo to vzrůšo! Protože už nás tam dál nebylo zapotřebí, rozloučili jsme se a odešli. Zavřela za námi dveře a slyšeli jsme, jak zamyká. Můj kolega a já jsme se na terase před vchodem jen na moment zastavili a koukli jeden na druhého, pak jsme šli k sanitce a odjeli. Jedinou poznámku pronesl kolega: „To teda bylo divné,“ řekl. Možná bylo, ale mě to tehdy pořádně vzrušilo.

Dva týdny jsem na ten incident myslel ... ta vidina, ona na všech čtyřech, mrdaná psem, prsy se jí houpají sem tam, viděl jsem to před sebou a měl jsem to v hlavě celé dny. Prostě jsem ji musel vidět mrdat toho psa znovu. Byl jsem doma už poslední týden, už jsem začínal balit na cestu do školy, a bralo mě to tak, že jsem se rozhodl ji navštívit. Nebyl jsem si jistý, jak to dopadne, ale musel jsem to zkusit, protože už mi zbývalo jenom šest dní.

Několikrát jsem kolem jejího domu jen projel, než jsem měl nervy na to zaparkovat a zazvonit na domovní zvonek. Dveře se otevřely a tam stála ona, bosa, v nějaké pytlovité košili s výstřihem. „Ano?“ zeptala se.

Srdce mi bušilo, s koktáním jsem se jí představil a pak řekl, že já jsem jeden z těch záchranářů, co ji ten den tenkrát navštívili. Ona okamžitě zase zrudla a se zamračeným výrazem ve tváři přede mnou začala zavírat dveře.

Dřív, než je stačila dovřít, vyhrkl jsem, že jsem se jen zastavil, abych se ujistil, že je v pořádku, a viděl, jestli jí z té těžké zkoušky nezůstaly nějaké následky. Jak na mě koukala škvírou ve dveřích, viděl jsem, že její výraz trochu změkl. Řekla, že jí je fajn, a zeptala se, jestli je to všechno, co jsem chtěl. Bylo mi jasné, že je to teď nebo nikdy, a tak jsem ze sebe vyrazil, že mi přišla neuvěřitelně atraktivní a byl jsem celou tou událostí velice vzrušený.

Pořád na mě skrz ty skoro zavřené dveře pokukovala, teď se na moment zarazila a pak řekla: „Co tě tak vzrušilo?“ Řekl jsem jí, že jsem byl po zbytek toho dne tvrdý, a že na ni od té doby ty dva týdny pořád myslím, že už tu budu jen šest dní, než se zase vrátím do školy, a tak jsem ji prostě ještě musel vidět. Nic na to neřekla a jen stála, zdálo se mi to jako celá věčnost ... a potom se usmála a pozvala mě dál.

Divil jsem se, že mě skutečně nechala jít dovnitř, a srdce mi bušilo, až jsem se bál, že mi vyskočí z hrudi. Zavedla mě do obýváku, kde jsem se nervózně usadil na gauči. Zeptala se, jestli chci něco k pití a já ji požádal o trochu koly. Šla do kuchyně, a já slyšel, jak mi ji tam chystá, a pak jsem slyšel otevírání dveří a nějaký povel. Potom do obýváku vrazil její vlčák prohlídnout si mě, jazyk mu visel z tlamy a funěl.

Ona mi přinesla kolu a sedla si na opačný kraj gauče. Vyměnili jsme si svá jména a nějaké další zdvořilosti, díky tomu jsem se dozvěděl, jak se jmenuje a kolik je jí let. Právě se stala bakalářkou (v oboru psychologie) a trávila své poslední léto u rodičů, po prázdninách měla jít dělat au-pairku někam do Španělska.

Převedla konverzaci znovu k sexu a zeptala se mě, proč jsem byl tak rozdělaný z toho, co jsem viděl. Nevěděl jsem, jak jí to vysvětlit ... ale prostě jsem byl, a tak jsem jí to přesně těmi slovy taky řekl. Poklepala rukou na gauč a pes tam vyskočil a lehl si tak, aby mu mohla škrábat hlavu. Zeptala se mě, jestli jsem už někdy předtím viděl psí čurák tvrdý. Řekl jsem jí, že mí sousedé používají svého psa na chov, a já jsem jednou viděl, jak nakrýval přivedenou fenku.

Dora mu v té chvíli třela bok. On se převrátil ještě víc a ona mu začala třít břicho a pak ruku posunula dolů, k předkožce jeho údu. Pokryla mu ji svou rukou a hladila ho s ní nahoru a dolů. Netrvalo to ani minutu a předkožka se začala rozevírat a vykoukla růžová špička, a byla pořád delší a delší, dokud nedosáhla asi dvaceti centimetrů.

„Chtěl by ses dívat?“ zeptala se.

Odkašlal jsem si, abych uvolnil hrdlo, a dostal ze sebe nepovedené ano.

„Od té doby, co jsi mě viděl, jsem se v tom zlepšila,“ řekla mi. Při tom si na gauči klekla na kolena, nahnula se dopředu, vzala jeho penis do ruky a vstrčila si ho do úst. Já tam jen seděl a zíral, s otevřenou pusou a ptákem tvrdým jako skála. Ona pokračovala v tom, co vypadalo jako prvotřídní kuřba … taková, jakou bych sám rád dostal. Po pár minutách se jeho uzel začal zduřovat. Potom ona přestala hopsat svou hlavou nahoru a dolů a já náhle viděl, jak polyká, znovu a znovu.

Došlo mi, že se jí ten pes udělal pusy!! To je teda něco!

Odvalila se pryč, culila se na mě, podívala se mi dolů, má erekce byla i přes džíny jasně viditelná, a řekla: „Vidím, že jsi zase nadržený. V těch dvou minulých týdnech jsem se naučila napřed ho vykouřit. Jeho uzel při tom nabyde a ztvrdne, takže už ho do mě nedostane, a navíc taky po druhé vydrží skotačit déle.“

Pořád se na mě usmívala a přetáhla si košili přes hlavu. Měla na sobě už jen šortky a podprsenku. Sáhla si dozadu a podprsenku rozepnula, své krásné prsy zcela osvobodila. Zvedl jsem ruku přitáhl si ji k sobě, její hruď na můj obličej, lízal jsem jí kozy a tulil se k nim. Bradavky jsem jí dráždil špičkou jazyka a pak si vzal jednu do pusy a cumlal ji a sál. Sténala a tiskla si mou hlavu k sobě.

Prsy a bradavky jsem občas střídal. Pak se ona sklonila a políbila mě. Naše jazyky spolu zápasily. Ochutnal jsem něco z toho jejího, a bylo to sperma toho psa. Nikdy předtím jsem ničí sperma neochutnal, ani svoje vlastní, ale pomyšlení na to mě jen víc nažhavilo. Zvedl jsem ji tak, že se její nohy dotýkaly gauče a rozepnul jí šortky. Stáhl jsem jí je i s kalhotkami po hladkých stehnech a lýtkách dolů na podlahu. Posadil jsem ji potom na gauč, roztáhl jí nohy, a pustil se do hostiny v jejím rozkroku.

Škádlil jsem ji lízáním stydkých pysků a pak jejich sáním, přemístil jsem jazyk na její hráz a hodně pomalu ji lízal kolem pysků její laskonky vzhůru, až skoro na konec ... ale nikdy jsem ho nepustil mezi ty pysky, ani dotknout se jejího poštěváčku ... ještě ne. Dělal jsem to tak pořád a pořád, dokud si nezačala přitahovat můj obličej k sobě těsněji. Pak jsem to stále opakoval, ale odteď cestou nahoru po každé hlouběji do její píči. Pak jsem se jazykem dotkl jejího poštěváčku a ona nadskočila a zakňučela. Začal jsem jí lízat poštěváka silněji a po každé, a pak jsem dostal jazyk do její díry a snažil se, aby dosáhl co nejhlouběji.

Po nějaké době mě odstrčila a zavolala: „Maxi, ke mně.“ Tak jsem se dozvěděl, jak se pes jmenuje.

Přiběhl zpátky do obýváku a zamířil rovnou mezi její nohy, umístil svůj studený čumák na její vulvu a čenichal tam. Pak vystrčil svůj dlouhý jazyk a začal jí kundičku lízat. Sténala teď hlasitěji a skoro okamžitě se začala třást. Očividně měla jeho jazyk radši než můj. Rozuměl jsem tomu proč ... mohl jsem vidět, jak se jako had plazí hluboko do její chodbičky.

Skoro jsem z toho měl pocit méněcennosti, nebýt toho, že jsem byl tak nažhavený. Tak to šlo pár minut, dokud ji nezachvátila série mohutných orgasmů. Třásla se, vzpínala své boky a zas je spouštěla dolů, potkávala tam jeho jazyk, chodidla se jí prohnula a stála na špičkách palců, polštář z gauče, na kterém seděla, držela křečovitě oběma rukama, a mlátila hlavou ze strany na stranu, s očima trvale zavřenýma. Přál jsem si mít u sebe kameru. Nakonec ho odstrčila a začala se uklidňovat. Asi po minutě otevřela oči a postavila se.

Vzala mě za ruku a odvedla do své ložnice, kde jsem ji přede dvěma týdny viděl mrdat s jejím psem. Usadila mě na podlahu a sedla si vedle mě, zády jsme se oba opírali o postel. Přivolala zase psa. Vběhl do ložnice už správně tvrdý, jeho uzel ještě stále byl částečně ztopořený. Měla ho mezi nohama a přiměla ho, aby své přední packy položil na postel. Břicho měl u její hlavy a ona měla v této pozici jeho čurák proti obličeji. Začala ho znovu sát a jeho uzel byl znovu velký a pevný. Asi po minutě kouření ho ale odstrčila.

Podívala se přes něj na mě s jakýmsi podivným úsměvem ve tváři a řekla mi, ať to taky zkusím. Nebyl jsem si moc jistý tím, co a proč na mně chce, ale řekla, že když to neudělám, nebudu s ní později smět mrdat. Byl jsem tak nadržený, že jsem na to tedy kývnul. Pomalu jsem se nahnul, abych měl obličej vedle jejího, a vysunul jazyk. Špičkou jsem se dotknul jeho penisu a malinko ho olízl. Nebylo to tak strašné, tak jsem začal lízat víc, až jsem olizoval celý jeho dvacet centimetrů dlouhý nástroj. Brzy po něm mé rty i jazyk jezdily oběma směry. Ona ale pak chytla jeho čurák a namířila ho do mé pusy.

Zase jsem chvíli váhal a nebyl si jistý, ale ponořila dva prsty do své píči a přistrčila mi je k puse, abych ochutnal a připomnělo mi to, že to musím udělat, jestli ji chci mrdat. Tak jsem svou pusu otevřel a vzal si do ní pár centimetrů psího macka. Cítil jsem chuť sekretů prosakujících z jeho červené špičky. Začal jsem cvičit hlavou, jako jsem to předtím viděl u ní. Najednou se mi skoro zdálo, že to dělám rád.

Po pár minutách Dora odtlačila mě i psa pryč. Postavila se na všechny čtyři a chtěla, abych psovi pomohl do ní vniknout. Uchopil jsem jeho klacek a vedl ho k její dírce. Jakmile dostal dovnitř kousek, vyrazil dopředu a hned se do ní zabořil naplno, zastavil ho až ztvrdlý uzel na jeho penisu. Začal ji mrdat velice, velice rychle. Občas mu penis z její píči vyklouznul, pak ona sáhla dozadu mezi své nohy a zavedla ho zas na správnou cestu. Já tam jen seděl a pozoroval je.

Muselo to být dobrých pět minut, než se na mě přes rameno podívala a řekla mi, abych se taky svlékl. Udělal jsem to a ona mě nasměrovala k svému obličeji. Nechala mě lehnout si na koberec a nastavila si mě tak, aby mě mohla kouřit. Ztratil jsem dech, když si mě celého vzala do pusy, její rty jsem měl až na svých chlupech. Ještě žádná mě v takové hloubce neměla.

Musel jsem si dávat pozor, abych se v její puse moc nevybláznil a neudělal. Pak s ní pes několikrát zacloumal krátkými rychlými přírazy a zastavil. Musel se zase vystříkat. Ona mě přestala kouřit a sáhla si mezi nohy, aby mu pomohla ven. Jakmile byl jeho kolík venku, ze škvíry jí vytekl chuchvalec semene a přistál na koberci. Max ještě zkoušel olizovat jí rozkrok, ale odstrčila ho, tak z pokoje odešel. Ona vstala.

Lehla si na postel a mě si přitáhla k sobě. Znovu si můj obličej vklínila mezi nohy. Chtěla, abych ji vylízal!! Podíval jsem se na její píču ... pysky rudé a naběhlé, ochlupení zapatlané semenem stejně jako vnitřní stehna, a semeno, které ronila mezi pysky, jí odtud stékalo na prdel. Už jsem ochutnal psí semeno a nebylo to tak strašné ... trochu jako slaná voda. Tak jsem ji začal jazykem čistit jako už předtím ... olizoval jsem pysky a skulinu mezi nimi a taky vsouval jazyk hluboko dovnitř. Kdykoli jsem to udělal a zase jazyk vytáhl zpět, objevily se chuchvalce semene, které jsem polykal. Čistil jsem ji takhle možná deset minut a ona při tom měla další řadu orgasmů.

Potom si mě vytáhla na sebe. Zavedl jsem svého stále tvrdého ptáka do její rozcuchané mokré kundy. Dovnitř jsem se dostal snadno a začal jsem ji mrdat. Byl to divný pocit, mrdat ženu se semenem už uvnitř, cítit ho na svém ptáku, když vklouzává dovnitř i když se vrací. Byl jsem tak nadržený, že jsem vydržel sotva minutu. Ale páni, to tedy byl orgasmus! Opakovaně cloumal mým tělem, vlna za vlnou, výstřiky jeden za druhým přistávaly v její hlubině, přidávaly mé semeno k tomu Maxovu. Nakonec jsem na ní zkolaboval.

Po pár minutách odpočinku jsem se z ní vytáhl. Posadila se, sehnula k mému ptáku a zase mně ho olizovala a sála a očistila všechny sekrety, které na něm byly ... její, Maxovy i moje. Potom jsme se oba oblékli. Řekla mi, že musím odejít, protože její matka se už každou chvíli může vrátit domů. Taky řekla, že nazítří odjíždí do Španělska. Dal jsem jí svou mailovou adresu a požádal ji, aby mi napsala. Řekla, že to udělá.

Ve dveřích jsem ji políbil a poděkoval a dal jí sbohem. A bylo to! Nikdy mi nenapsala. Když jsem ji další léto zkusil vyhledat, ukázalo se, že její rodiče se odstěhovali. Netušil jsem, kde bych po ní měl pátrat a už nikdy jsem ji neviděl.

Tady jsem popsal, jak jsem se do té záležitosti zamotal, a že to byla má jediná zkušenost. Rád bych našel nějakou ženu se stejným zájmem, žijící v dosahu mého bydliště, nebo i pár, ji a jeho, pokud by přibrali partnera ... dokonce i kdybych se měl jen dívat. Takže vážení, kde bydlíte?

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Poprvé a hned počůraná

  28. 10. 2012Neznámý autor

Jako starý proutník si užívám, když můžu na nějaké akci sbalit nějakou mladičkou, krásnou holku. Čím krásnější, tím lepší, protože se klidně přiznám, že jsem povrchní týpek. Taky to dost často jde v přímé úměrností s hloupostí – tedy čím krásnější, tím hloupější. Ale ani to mi nevadí, takové slečinky se snadno lapají, například na to, když jim na diskotéce zamávám před nosíkem plnou peněženkou a zvu...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Piss, Mix, Orál, Teen

Karla a její přítel

  28. 2. 2012yama

Jsem už šestý den v lázních. Po léčebných kůrách je volno a tak chodíme ven se svoji spolubydlící Karlou. Ta sem jezdí už pátým rokem po sobě a našla si tu i milence. Každým rokem se tu setkávají. Dvakrát mě poprosila, abych přišla na pokoj později, kolem desáté. Jednoho večera jsme seděli společně se známými v baru a příjemně se bavili. Fakt je, že její milenec je příjemný muž, asi o deset let mladší...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Prstění, Orál

S Alenkou v říši rozkoše

  7. 11. 2017MichalOi-D

Na vysokou školu jsem se po maturitě dostal do Ústí, což pro mě znamenalo každodenní dojíždění vlakem. Během studií na bakaláře mi to nevadilo, protože když jsem potřeboval, šlo vždycky u někoho přespat buď na koleji, nebo na podnájmu. V rodném malém městě jsem měl holku, navštěvovali jsme se, ale vztah postupně „zamrzal“, až jsme se jednoho dne prostě rozešli. Jelikož ubyl důvod jezdit domů, účastnil...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Prstění, Šukačky

Těžký rozchod

  13. 10. 2008Nessy

Je to zhruba tři týdny, co jsem se rozešla s přítelem. Byli jsme spolu hezkých pár měsíců, ale najednou to prostě nešlo dál. Bylo mi to líto, ale musela jsem mu to sdělit. Skoro jsem brečela, když jsem se s ním rozcházela, a on na tom nebyl lépe. Ještě mě zkusil přemluvit k druhé šanci, ale já už prostě nechtěla. Podíval se na mě vyčítavým pohledem, zamumlal něco jako „Hodně štěstí, budeš ho potřebovat!“...  celá povídka...
Kategorie: sado maso, Znásilnění, Extrémy, BDSM, Otrokyně