Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 28. 6. 2022

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Mléčné hody

Dana mívala potíže. Žádné hrozné... obvykle spíš takové menší trable. Ale zdálo se, že se vinou celým jejím životem. Prostě se jí stávaly věci, které nedopadly dobře.

Většina lidí by řekla, že tím posledním případem bylo její rozhodnutí nechat se připravit o panenství Radkem Faltýnkem. Trochu s ním laškovala na rande a tak, ale nic vážného. Pak se v šestnácti letech v návalu vzdoru rozhodla, že už by měla být ženou. A tak zařídila, aby z ní Radek jednu udělal.

Udělal to velmi rád, jenže si nevzal kondom, jak slíbil, a když to zjistila, bylo už pro oba pozdě. Nijak zvlášť ji to nezaujalo a ani neplánovala to mockrát opakovat. Stačilo jí, že se stala ženou.

Bohužel také otěhotněla.

Rodiče ji poslali ke staršímu bratrovi, aby ztloustla a měla dítě v soukromí, a nedozvěděli se o tom všichni jejich přátelé. Předpokládali, že dítě nebude chtít, dá ho k adopci a vrátí se domů zase štíhlá, jen o rok starší.

Když se zamyslíte nad tím, jak o věcech přemýšleli její rodiče, začnete chápat, proč dělala tak špatná rozhodnutí. Měla špatné vzory.

Jenže jak dítě v jejím břiše rostlo, začala ho milovat. Byla to jediná věc, kterou kdy měla a která byla skutečně její. Její starší bratr byl řidičem kamionu a býval celé týdny pryč. Neměla práci ani moc peněz na nic jiného než na jídlo, takže měla spoustu času na přemýšlení. A jak jen tak seděla a nechala dítě vyrůstat, uvědomila si, že na světě jsou pouze dva lidé, které má opravdu ráda.

Jedním z nich bylo její dítě.

Druhým byl její mladší bratr Zdeněk, který jako jediný na celém světě, když zjistil, že je těhotná, řekl: „Super. Vsadím se, že uděláš skvělé dítě.“ Všichni ostatní z toho všeho byli na větvi, a hlavně Radek, který přísahal, že se jí nikdy ani nedotkl, a jeho rodiče vyhrožovali, že zažalují její rodiče, pokud bude dál ‚lhát‘ o tom, kdo ji obtěžkal. I oni chtěli, aby se o tom mlčelo.

Také dost četla, a to poměrně hodně, o tom, jak donosit zdravé dítě, mít zdravé dítě a vychovat zdravé dítě. A hodně četla i o zdravotním postižení zvaném Tourettův syndrom, kterým trpěl její mladší bratr. Ve zvláštních momentech vykřikoval neslušné výrazy nebo jiné podivné věci a měl různé tiky, dělal pohyby, které nedokázal ovládat.

V jeho hlavě nebylo nic špatně a byl si naprosto vědom toho, co dělá. Jen to nedokázal ovládat. Jeho rodiče si mysleli, že je retardovaný, protože byli příliš hloupí na to, aby si o tom něco přečetli jako ona. V knihách se psalo, že existují ‚náznaky‘, že to může být způsobeno stresem. Toho bylo doma hodně. Čím víc vyváděl, tím víc se rodiče styděli a tím víc byl ve stresu.

Takže když i jeho poslali ke staršímu bratrovi a sestře couře, jí to ani trochu nevadilo. Vlastně to uvítala. Zařídila mu, aby byl zapsán do stejné školní skupiny jako ona, pro ‚zvláštní‘ studenty, což bylo vlastně dobře. V té ‚škole pro zbouchnuté a praštěné‘, jak ji ostatní studenti posměšně nazývali, měli ve skutečnosti nejlepší učitele široko daleko a jejich žáci si ve standardizovaných testech vedli většinou lépe než ostatní ‚normální‘ žáci.

Proto se jí a Zdeňkovi ve škole dařilo. Zdeněk se také stal jejím partnerem pro porod. Četla o přirozených porodech a lidé na klinice pořádali bezplatné kurzy Lamaze. Zdeněk okamžitě souhlasil, že tam bude chodit s ní.

Někdo by mohl říct, že to byl další Danin nápad, který se prostě nepovedl.

Ona si to nemyslela... ale posuďte to sami.

Během těch kurzů se Zdeněk naučil dotýkat se své sestry tak, jak to nikdy předtím nedělal a jak se většina bratrů svých sester nikdy nedotýká. Seděl opřený o stěnu, ona se o něj opírala zády, seděla mezi jeho nohama, trénovala dýchání a on jí hladil naběhlé břicho. Jí se to líbilo, což není nic neobvyklého, protože většina lidí má ráda, když se jich někdo láskyplně dotýká. I jemu se to líbilo, protože se s ní cítil báječně.

To vedlo k tomu, že se často dotýkali i doma, a jednou v noci, když se Zdeňkovi zdál opravdu zlý sen, kvůli kterému se probudil s křikem a třesem, ho vtáhla k sobě do postele, kde ho objímala, jak nejlépe to s tím velkým břichem uměla. Když se další noc objevil u jejích dveří s polštářem v ruce, jen se usmála a řekla: „Tak pojď.“ A pak už se jen usmívala. Leželi těsně u sebe jako lžíce, on za ní, a ruku měl položenou přes její břicho, které teď v sobě drželo dítě, jež také miloval.

Bylo to hezké. Pro oba. Nebylo v tom nic vyloženě sexuálního. Tehdy ne. Sdíleli teplo a blízkost a to dítě. Oslavovali každé kopnutí a zavrtění, kterým to živé stvoření v jejím nitru dávalo o sobě vědět, ve dne i v noci. Zvykli si na společné spaní.

Jejich staršímu bratrovi to bylo jedno. Stejně jako jeho rodiče považoval Zdeňka za retardovaného kluka, přestože se Zdeňkovou myslí nebylo vůbec nic v nepořádku. Proto je nenutil spát v oddělených pokojích. Starala se o sebe i o Zdeňka, což jejich staršímu bratrovi ponechávalo volnost žít si svůj vlastní život. To mu vyhovovalo. Staral se, aby měli dost peněz na jídlo a oblečení, a jezdil se svým náklaďákem.

Jednou v noci došlo k tomu nevyhnutelnému a Zdeňkova ruka sklouzla z jejího břicha na prsa, která se také zvětšovala. I to jí bylo příjemné a ona mu ruku na tom prsu přidržela, takže když se probudil a zjistil, co se stalo, současně také zjistil, že je to v pořádku.

Jednoho dne trénovali její dýchání a ona seděla uvelebená mezi jeho nohama, opřená o jeho širokou hruď a uvolněná. Pomalu ji hladil po naběhlém břiše a z náhlého rozmaru zajel rukama nahoru, aby jí také objal a pohladil plná ňadra.

Nějak to prostě vypadalo správné. Daně se to líbilo, přestože pokaždé, když se předtím nějaký kluk dotkl jejích prsou, dělal to jen proto, aby se jí dostal do kalhotek. Položila si hlavu na jeho rameno a v bradavkách cítila jemné brnění – velmi příjemné brnění.

Ale už měla skoro termín porodu a stimulace jeho prstů na bradavkách způsobila, že se jí mléko spustilo ještě před porodem. Napřed se lekla toho píchnutí a pak ji ještě víc vyděsila skvrna na košili.

S námahou se zvedla a sundala si košili a pak i masivní podprsenku, kterou nosila na podporu svých plných ženských ňader. Ona i Zdeněk na ni zírali, báli se, že uvidí krev, ale to, co jí vytékalo ze ztopořených bradavek, bylo krémové a oba poznali, že je to mléko. Přiložila prst k bradavce a pak ochutnala. Bylo to mnohem sladší, než si myslela. Otočila se ke Zdeňkovi, kterému se při pohledu na sestru od pasu nahoru nahou, s obrovským vystouplým břichem a prsy tak plnými mléka, až z nich teklo, rozšířily oči!

Byl normální. Viděl krásnou ženu uprostřed mateřství. Připadala mu sexy. „Jsi krásná!“ řekl a jeho hlas zněl tlumeně.

„Jsem tlustá, ty troubo!“ řekla s posměšnou hrubostí.

„Ne, nejsi,“ trval na svém. „Jsi krásná. Jsi tak krásná, až mě z toho bolí břicho!“ řekl a předklonil se. Vlastně ho břicho vůbec nebolelo. Ale jeho pták se rozhodl, že sestra je velmi krásná, a postavil se do pozoru, aby to oznámil. To předklonění mu pomohlo zrádného ptáka skrýt. Odbelhal se pro ručník, a když se vrátil, natáhla k němu prst, z něhož kapalo mléko.

„Ochutnej,“ řekla. „Chutná to dobře!“ Váhavě jí olízl prst a sladké mléko se mu rozprostřelo po celém jazyku. Fakt bylo dobré.

„Páni!“ řekl. „To je mňamka. Není divu, že děti tak hlasitě pláčou, když chtějí nakrmit.“

Ušklíbla se na něj a vůbec se nestyděla za svou polonahotu. Byli si tak blízcí, že jí to připadalo přirozené.

Nyní musel být opatrný. Když si s jejími prsy jen trochu hrál, hned z nich začalo vytékat mléko a byla od toho upatlaná. Ale to trvalo jen dva dny. Přišel její čas a on ji odvezl do nemocnice starou rezavou dodávkou jejich bratra. Se svými třídami už oba tu nemocnici navštívili, takže je tam všichni znali.

Zdeňkův nízký věk nebyl žádný problém, protože se k porodu nedostavil žádný dospělý, který by mohl nebohou dívku konejšit. A lékař a sestry si všimli, jak jí jeho koučování pomáhá zvládat kontrakce. Na lékaře udělal mladíkův přístup takový dojem, že ho pozval na porodní sál.

A tak se stalo, že když Zdeněk poprvé uviděl sestřinu kundu, tlačila se z ní ven dětská hlavička. Nevypadala jako žádná kunda, jakou si představoval, že někdy uvidí. Pak jako mávnutím kouzelného proutku, po hodinách a hodinách bolesti a utrpení, došlo k poslednímu zatlačení a dítě bylo venku. Byl to kluk a byl krásný.

Když si vzali dítě domů, Zdeněk tu roli otce nebo manžela hrál dál. Rád se na ni díval, jak dítě krmí, a pokaždé si vzpomněl na tu nádhernou chuť jejího mléka. To vždy způsobilo, že mu ztuhl penis. Když byla vyčerpaná péčí o to čilé stvořeníčko, převzal ho, chodil s ním po pokoji sem a tam, vyprávěl mu pohádky nebo zpíval písničky.

Pořád spali spolu, pořád se k sobě tulili v posteli, ale ona musela vstávat, aby dítě ze svých prsou nakrmila. On mohl malého Marka přebalit a zabavit, ale nakrmit ho nemohl.

Uprostřed jedné noci měl Marek hlad a řval. Napil se, ale jenom z jednoho prsu, a pak okamžitě usnul. Dana věděla, že když ho ještě vzbudí, bude podrážděný a pak hodinu neusne a ona byla unavená. Jenže druhý prs zůstal plný mléka a bolel ji, když ho nevyprázdnila. Podívala se na Zdeňka, který ležel a pozoroval ji. „Vzal si jenom jeden prs,“ postěžovala si.

Zdeněk zavtipkoval. „Tak já si vezmu ten druhý.“

A právě tím jsme tento příběh začali. Dana měla potíže. Byla unavená. Bolely ji prsy, protože byly plné. Chtěla jít zase spát. Kdyby z jejího prsu sál on, mohla by to udělat.

„Tak dobře,“ řekla prostě.

Když se vrátila do jejich postele, šokovaně otevřel ústa. Shodila košili na zem, vylezla na postel a lehla si tak, aby měl ten plný prs před obličejem. Strčila mu do otevřených úst silnou, tvrdou bradavku a řekla. „Prosím tě, pij to potichu. Potřebuju zase spát.“

Zdeněk si myslel, že si z něj dělá legraci, ale ta bradavka byla přímo ním. Velice jemně kolem ní sevřel rty a měkce ji nasál. Do úst mu vhrklo tučné sladké mléko a on ho s chutí spolkl. Sestra ho hladila po vlasech a spokojeně si broukala nad úlevou, kterou jí poskytoval. Trvalo to jen pár minut a oba znovu usnuli, její nahá hruď byla přitisknutá k jeho. Jeho erekce se mu prodírala skrz pyžamo do jejího rozkroku, ale ani jednomu z nich to nebylo nepříjemné. Prostě ji ignorovali.

Další noc rovnou dala jedno prso Markovi a druhé Zdeňkovi. Měla spoustu mléka pro oba. Také se přestala do postele jakkoli oblékat. Bylo to rychlejší a snazší, když zůstávala nahá. Když se chystala do postele, Zdeněk opět viděl její kundu. Teď v ní nebylo žádné dítě, které by ji tak strašlivě roztahovalo. Teď vyhlížela jako dvojice sevřených pysků, masitých a tlustých, čekajících na polibek. Když ulehla do postele, jeho erekce se jí vnořila mezi ty pysky v klíně. „Promiň,“ řekl, ale neodtáhl se.

„To je v pořádku,“ řekla a usmála se. Bylo jí to příjemné a její kunda byla dost vlhká na to, aby látka, která zakrývala špičku jeho ptáka, od ní ztmavla. Druhý den ráno se probudila jako první a jeho pták byl stále přitisknutý k její škvírce. Teď jí to bylo opravdu příjemné. Tiskla se k němu a na jeho ztopořeném údu pomalu masturbovala. Otevřel oči. „Co je?“ řekl, ještě se neprobudil.

„Pšššt,“ řekla a nabídla mu svůj prs, i když dítě ráno ještě nekrmila. Automaticky se k němu přisál, a do její kundy tím vyslal ještě větší vzrušení. Měla orgasmus, který ji překvapil. Ještě nikdy ho neměla, aniž by se sama dotýkala, a líbilo se jí to mnohem víc, než když se sebe musela dotýkat sama. Jakmile skončil, posadila se. Zdeněk se převalil na záda a znovu usnul, jako to dělal vždycky, když ho nakrmila. Jeho pták byl stále tvrdý a ztopořený a v místě, kde se tiskl k látce pyžama, byl vlhký jejími šťávami. Podívala se na něj a olízla si rty.

Večer, když se chystali do postele, řekla: „Ráda cítím tvou kůži na své kůži. Musíš to mít na sobě?“ Ukázala na spodní díl pyžama, který měl na sobě.

„Myslel jsem, že po mně něco hodíš, když se pokusím vlézt do postele nahý,“ řekl po pravdě.

„Ne, neudělám to,“ řekla, a to stačilo. Stáhl si kalhoty a vlezl si k ní do postele.

Přitulila se k němu. „Uber mi trochu tlaku tady z toho,“ řekla a nabídla mu jeden prs. Ochotně si ho vzal, a předpokládala, že se to stane, a skutečně, když dopil, byl tvrdý jako kláda. Pak se k němu přitulila a dostala špičku jeho ptáka ke své kundě. Vrtěla se... a pohybovala... a mluvila na něj... a vrtěla se ještě víc.

Za deset minut byl jeho ztopořený bratrský penis asi z poloviny zasunutý v její kluzké sesterské kundě.

„Co to děláš?“ zeptal se s vytřeštěnýma očima.

„Mazlím se s tebou,“ řekla, objala ho a nechala jeho čurák vklouznout dovnitř a ven.

„Myslím, že se tomu říká nějak jinak,“ zasténal. Nikdy to nedělal, ale věděl, jak se tomu říká. Instinkt ho přiměl tlačit se proti ní. Schválila to.

„Je mi jedno, jak se tomu říká,“ řekla. „Mně se to líbí.“

„Hm... není to náhodou to, jak jste na začátku udělali Marka?“ zeptal se.

„Když se dělal Marek... nebylo to ani trochu podobné tomuhle,“ řekla a užívala si ten pocit, jak do ní jeho čurák klouže. Přitáhla si ho na sebe nahoru a roztáhla nohy.

„Nechci z tebe zase udělat těhotnou,“ prohlásil, když ucítil, že jeho koule už zahájily proces vysílání spermatu do penisu.

„Kojím Marka, a to znamená, že nemůžu otěhotnět,“ zaúpěla a vystrčila na něj boky. „Prosím, nepřestávej, Zdeňku. Každou chvíli už budu mít orgasmus.“

Měla pravdu, a on dokonce poznal, kdy ho má. Nebylo to jejím hlasem ani tím, jak se třásla. Bylo to tím, že jí z obou prsou začalo stříkat mléko. Když v ní řádil, sklonil se a vycucával, co mu nabízela, sál střídavě obě bradavky a přidával mučivou rozkoš k jejímu vyvrcholení, takže bylo ještě intenzivnější. Blábolila o tom, jak je to nádherné a jak ho miluje. a když řekl, že už se sám taky udělá, objala ho a přitáhla k sobě a dožadovala se, aby zůstal hluboko v ní.

Pak jí dal své mužské mléko, bílé jako její, vydatné jako její, ale hustší. Dal jí fontány lepkavého spermatu, které vsála jako poušť vsaje vodu.

Když spolu leželi a on byl stále v ní, i když už měkký, tiskli se k sobě a líbali se a oba věděli, že se to stane znovu.

A měli pravdu.

Stalo se to o patnáct minut později. Milovali se tak dlouho, dokud se Marek neprobudil a nedožadoval se jídla. Přestože jí prsa tekla jako blázen pokaždé, když se udělala, stále měla dost i pro své dítě. I sání miminka však na ni působilo tak, že byla znovu nadržená, a jakmile zavřelo oči a ona ho mohla položit, vyhupla zpátky na postel a roztáhla nohy pro bratra. Rozesmála se nadšeně, když v sobě ucítila fontánu jeho horké mokré náplně.

V následujícím týdnu nemohli jeden od druhého odtrhnout ruce. Využili každou příležitost, která se naskytla, aby se navzájem laskali, sáli a mrdali. Stačilo, aby se svlékla a dala nohy od sebe, a on už se pral s vlastními kalhotami, jak pospíchal lehnout si na ni a napumpovat do ní své semeno.

Pak se to srovnalo a během dne byli schopní chovat se normálně. Noci trávili sladkým horkým milováním a z její potřeby mít v sobě jeho ptáka se stala chorobná závislost.

Škola pro oba skončila. Díky vzájemné podpoře se jim podařilo ukončit školu předčasně a s vyznamenáním. Jí nabídli stipendium na biologii a jemu na technice. Univerzita měla dotované bydlení pro svobodné matky.

Zdeněk si našel práci na částečný úvazek. Pomáhal jednomu staršímu muži s provozem jeho benzinové pumpy, která měla zadní místnost, a byla na všech úředních dokumentech uvedena jako Zdeňkova adresa. Nikomu moc nevadilo, že bratr většinu nocí přespává v jejím bytě. Malý Marek oslavil své první narozeniny uprostřed slz, smíchu a štěstí. Jejich rodina ani nevěděla, kde se skutečně nacházejí.

Marek začal přijímat méně a méně mateřského mléka a stále více pevné stravy. Danina prsa pomalu vysychala... velmi pomalu... protože Zdeněk z nich pil pořád. Nakonec si ale i on uvědomil, že si Dana potřebuje od protékajících prsou odpočinout, a i když ho to málem zabilo, dovolil jí laktaci zastavit. Naposledy ochutnal její mléko, když se jednou v noci udělala na jeho tvrdém ptákovi a vytekla z ní jen troška, kterou olízal, protože ona si bradavky zakryla, aby z nich nemohl sát.

Zdeněk se bez mateřského mléka obešel.

Ale Dana byla na bratrově mléce závislá dál.

Po nocích relaxovali ve vzájemném objetí, a její kunda co chvíli přetékala jeho hustou bílou smetanou.

Ani jeden z nich nevzpomněl na to, že s mlékem přišla i o svou ochranu.

Dana si vzpomněla jako první, když uplynulo několik měsíců a menstruace se jí nevrátila. Bylo to ve chvíli, kdy ležela v posteli se Zdeňkem, který ji právě znovu napumpoval svým semenem, a ji napadlo, že menstruaci možná nemá, protože je... Ale to přece nemůže být! S Markem měla příšerné ranní nevolnosti. Teď se cítila naprosto v pořádku. Nicméně ten teplý vlhký báječný pocit z jeho spermatu, vsakujícího se do jejího lůna, pronikl do jejího povědomí. Mohlo by to být ono?

Druhý den si koupila testovací soupravu a odpoledne si udělala test. Zdeněk měl přijít z práce až pozdě, takže měla spoustu času udělat to správně.

Zdeněk při návratu vešel dovnitř potichu, dával pozor, aby nevzbudil Marka. Ten teď spal dobře, ale když se vzbudil, rád zůstával vzhůru. Ve dveřích ložnice se náhle objevila Dana. Měla na sobě něco nového. Bylo to bílé a krajkové. Kabátek jí zakrýval horní část těla, ale bylo skrz něj vidět. Prsa se jí zase zmenšila na pěknou zvládnutelnou velikost a ani trochu nepoklesla.

Její bradavky zůstaly velké a tlusté a on je konečně mohl znovu okusovat a sát. Přes tu gázovou látku mohl ty lákavé pochoutky viděl. Kalhotky měla mrňavé, s malými mašličkami po stranách a dvojitou linkou táhnoucí se od pasu dolů k její kundě. Roztáhla nohy od sebe a on viděl, jak se oba pruhy látky oddělují. Kalhotky byly bez rozkroku! Jeho pták rozkvetl a on jen zíral. „Jsi nádherná,“ vydechl.

„Ale ty jsi byl ošklivý,“ řekla a hlas měla tichý... sexy.

„Já? Ne! Co jsem udělal?“ řekl a sundal si bundu. Přistoupila k němu a začala mu rozepínat košili. Pak mu rozepnula pásek a rozevřela zip kalhot. Její pohyby byly naléhavé.

„Ano...“ vzdychla při té práci. „Byl jsi... velmi... ošklivý.“ Přitáhla ho k pohovce. Nemohla se dočkat – nechtěla čekat – až se dostanou do ložnice. Zhroutila se na záda a roztáhla nohy. Nepotřeboval pobízet a padl na ni, vklouzl do ní bez námahy, a oba při tom počátečním uvolnění zasténali. Mrdal ji tvrdě a rychle, ale pak mu zatlačila na hruď a vydechla: „Pomalu... stůj... Musím tě potrestat, Zdeňku.“ Její boky se na něj vrhly. „Já se udělám dvakrát před tím, než to přijde na tebe. To bude tvůj trest za to, že jsi tak zlobil.“

Zdeněk znal její tělo dobře. Uměl na ni hrát jako Billy Joel na klavír. Přirážel a mačkal jí klitoris, zůstával hluboko a krouživě otáčel pánví. Zaplesala, když se udělala na jeho hluboko usazeném péru. „To je ono,“ zašeptala a když ji začal hladit, její boky se daly do rychlého pohybu, aby mu to oplatily.

„No tak, Dano,“ řekl a píchal ji se zručností experta. „Co jsem provedl?“

„Ještě trochu,“ zaúpěla, prohnula se a její kunda hltala jeho ptáka a dojila ho. „Ještě trochu... ano,“ začala sténat, zaplavil ji její druhý orgasmus. Uprostřed toho nemohla chytit dech a jen ze sebe vyrážela: „Já... jsem... od tebe… jenom... chtěla... abys mě... mrdal... ne.... udělal Markétku... malou sestřičku. Jsem zase těhotná.“

Oči se mu otevřely dokořán, když se na něj usmála. Jak brzy bude moci z těch drahocenných prsou znovu vyloudit sladké bílé mléko?

A to pouhé pomyšlení stačilo k tomu, aby do její kundy vyšplíchlo sperma.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Výlet s Lídou 3

  23. 4. 2017Bobr

Ráno nás opět probudil řev ptactva nebeského. Byl jsem znovu plný síly a když se ke mně přitiskly obě holky, rozhodoval jsem se, na kterou vlítnu dřív. Ale Milena už měla v ruce gumu, kterou pomalu, tak nesnesitelně vzrušivě, rolovala na ten tvrdý výčnělek mého těla. Klekla si nade mne a šimrala se jím mezi pysky své rosničky. To se nedalo vydržet! Strhnul jsem jí na sebe a zanořil ho do otvoru, odkud...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Grupáč, Orál

Hra?

  30. 5. 2019Stalinka

Klárka stála u zábradlí a projížděla si v telefonu fotky z minulého víkendu s Mirkem. Stály za to. Mirek byl jejím vyvoleným už půl roku a snažil se plnit všechna její přání. Tedy skoro. Svázat jí ruce k sobě a bušit do ní zezadu byl jeho největší výkon. V té chvíli byla od toužebného vrcholu jen kousíček. Když si teď prohlížela fotky, které jí udělal na památku, znovu lehce zvlhla a zachvěla se. Na...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Orál, Spanking, Znásilnění

Pohovor

  29. 7. 2010Boban

Jsem již delší dobu nezaměstnaný. Dříve jsem dělal manažera ve vysoké pozici a žil dobrodružný život. Nyní hledám práci. Není to vůbec snadné. Můj kamarád Pepa mi dohodil jeden pohovor na manažera veletrhu, prý že je to tutovka. Stačí jen, abych přišel oholen na uvedenou adresu a absolvoval netradiční pohovor. Tedy netradiční je to, že podle Pepy je pracovnice HR, která vybírá nového pracovníka pořádná...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Mix, Orál, Prstění

Dozvuky diskotéky

  6. 3. 2011Senior68.

Již delší dobu jezdily k nám na páteční a sobotní diskotéky krásná dvojčata z nedalekého města. Bylo jim asi 17 let, dlouhé kaštanové vlasy, hezká těla a pěkný obličej. Byly od sebe k nerozeznání, někdy přijely obě úplně stejně oblečené do posledního detailu, někdy každá jinak. Ono to bylo stejně jedno, protože stejně mohly říci každá jméno té druhé. Delší dobu jsem je pozorně pozoroval, protože se...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Orál, Šukačky, Mix