Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 14. 11. 2017

Skrytý poklad

To místo k osamělé meditaci jsem našel čirou náhodou. Jednoho srpnového dne jsem sbíral ostružiny a prodíral se nějakým křovím, abych se dostal ke šlahounu, který jsem viděl viset z jakéhosi pařezu. Byl úplně obsypaný zralými plody. Když jsem se k nim dostal, podíval jsem se přes pařez a překvapilo mě, že na druhé straně vidím malou mýtinu.

Když jsem pak pařez přelezl a sestoupil dolů, nacházel jsem se v malém, mechem vystlaném dolíku, ohraničeném pařezem, který jsem právě přelezl, a třemi velkými starými kmeny, porostlými popínavým zimolezem.

Slunce procházející větvovím stromů dodávalo tomu místu kouzelnou smaragdovou záři. Sedl jsem si do mechu a byl jsem překvapen, jak je měkký a docela suchý.

Chvíli jsem seděl a pak jsem začal hledat nějakou jinou cestu namísto lezení přes pařez. Když jsem dolík obcházel, našel jsem pod jedním z těch velkých stromů, které tvořily jeho val, jakousi cestičku.

Prolezl jsem tím otvorem a postavil se. K svému překvapení jsem se ocitl hned vedle nějaké často využívané cesty. Otočil jsem se nazpátek a byl jsem zase překvapen. Průchod, kterým jsem vylezl, zmizel. Pokročil jsem zpět, odhrnul popínavé šlahouny na stranu a zase jsem zahlédl vstup na své nově nalezené místečko.

Vykročil jsem pak po cestě a po chvíli došel ke svému autu. Cestou domů jsem se rozhodl, že si z toho místa udělám svou svatyni a budu tam každý týden trávit nějaký čas.

První dva týdny to bylo skvělé. Navštěvoval jsem své místo dvakrát týdně. Pokaždé jsem tam strávil několik hodin, mohl jsem slyšet lidi jdoucí po cestě, ale byl jsem před nimi dokonale ukrytý.

Třetí týden jsem zase prolezl na své místo, rozložil si deku a chvíli četl knížku. Slyšel jsem, jak někdo po cestě přijíždí na koni, ale nevěnoval jsem tomu pozornost, dokud kůň v těsné blízkosti nezastavil. Zaslechl jsem nějaký dívčí hlas mumlat něco koni a chvilku nato se ozval zvuk prozrazující, že tajným průchodem někdo vstupuje na mé skryté místo.

Když se protáhla křovím do mojí rokliny, okamžitě mě upoutala. Měla tmavé vlasy a hnědé oči. Byla dobře rostlá, s pěkně formovanými boky, prsa velikosti A se jí při pohybu vyzývavě vrtěla, protože, jak jsem později zjistil, je neomezovala žádná podprsenka. Později jsem se také dozvěděl, že jí je 13, skoro 14.

Když mě spatřila, zastavila se, vypadala polekaně a pak vykoktala: „Aáá, promiňte. Nevěděla jsem, že někdo jiný o tomhle místě ví.“

Zasmál jsem se a řekl: „Ani já ne. Ale když už jsi tu, pojď sem. Já se podělím.“

„Nevím... nevím, jestli bych měla.“ Vypadala nejistě.

„Udělej jak myslíš. Ale já nekoušu a jsem ochotný se o to místo podělit.“

Vrátil jsem se ke své knížce a pozoroval ji koutkem oka.

Chvíli stála nehybně a potom řekla „Určitě vám to nevadí? Dělit se?“

„Vůbec ne,“ řekl jsem a dodal: „Dokonce ti nabízím kus své deky, aby sis na ni mohla sednout.“

Zdálo se, že se rozhoduje, a potom pomalu došla ke mně a sedla si na kraj deky.

„Jak jsi tady to místo našla?“ zeptal jsem se.

„Jednou jsem jela kolem a upustila s koně kabátek. Spadl do křoví přesně před vstupem, který vede sem. Když jsem vlezla dovnitř, uviděla jsem na konci prosvítat otevřený prostor. A když jsem prolezla dál, našla jsem tohle.“ Rukou mávla dokola: „A jak jste to našel vy?“

Pověděl jsem jí o sbírání ostružin a přelézání pařezu, ze kterého jsem sem doslova spadl.

„Doufám, že si nemyslíš, že jsem se sem schválně vetřel?“ řekl jsem, „našla jsi to první a chodíš sem?“

„Trochu,“ řekla. „Ale taky se můžu podělit. Jen o tom neříkejte nikomu jinému.“

„Nikdy!“ prohlásil jsem důrazně.

Nabídl jsem jí sodovku ze své termosky a povídali jsme si. Přitom jsem se dozvěděl, kolik jí je, že se jmenuje Táňa, žije s mámou a tátou nedaleko odtud a je prostřední ze tří dětí. Bavili jsme se skoro dvě hodiny.

Nakonec řekla: „Už musím jít. Máma bude mít obavy, když nebudu brzo doma.“

„Fajn,“ odpověděl jsem, „ale ještě než půjdeš: chceš mít tohle místo jen pro sebe, když sem přijdeš? Jestli chceš, můžu se držet pryč, pokud tu budeš. Nebo ti vážně nevadí dělit se o to se mnou?“

Smála se a řekla: „Vůbec mi to nevadí. Jste milej.“

„Kdybys tak věděla,“ pomyslel jsem si pro sebe.

Celou dobu, kdy jsme si povídali, jsem uvažoval o tom, jak rád bych její pevné malé kozičky měl pod rukama a jak by asi chutnala její mladá sladká kočička.

Nahlas jsem ale řekl: „Díky. Kdy sem chodíš?“

„Obyčejně dvakrát týdně. Většinou ve středu k večeru, to je máma dlouho v práci, a v sobotu odpoledne, to jezdím na koni.“

Dal jsem jí sbohem a pozoroval, jak prolézá vstupním tunelem.

Během dalších dvou měsíců jsme se setkávali skoro každou středu a sobotu. Povídali jsme, smáli se a ona si na mě zvykla a skamarádila se. Jednou jsme si dělali legraci a já jsem jí pohrozil, že ji zlechtám.

„To si nedovolíš“, ona na to.

O chvilku později jsem ji držel pod sebou a lechtal na bocích. Jak jsme spolu zápasili, moje ruka najednou přiklopila jeden z jejích pevných mladých prsů. Ona byla soustředěná na to, aby se osvobodila, a nezdálo se, že by si toho všimla. Lechtal jsem ji a současně jí jemně tiskl a hnětl její pevnou kozičku.

Bojovala se mnou a přišlo mi to jako věčnost, držet její pružné tělíčko proti sobě a rukou jí mačkat a hladit prsa. Nakonec vykřikla „vzdávám se,“ a tak jsem musel s lechtáním i hlazením prsou pomalu přestat. Ale neudělal jsem to okamžitě. Držel jsem ji dál mazlivě u sebe. Nezdálo se, že by jí to vadilo, tak jsme tam nějakou dobu takhle leželi.

Nakonec se pohnula a posadila se. Taky jsem si sedl a vytáhl termosku se sodovkou. Otevřel jsem ji, napil se a nabídl i jí. Ona se taky napila a nějakou dobu jsme tiše seděli. Trochu jsme si ještě povídali a pak řekla, že už musí jít.

Příště jsme se sešli v sobotu. Trochu jsme povídali a pak jsem zavedl řeč na kluky. Neměla jich moc, jen dva, a i ty jen krátce. Když jsem se zeptal, jestli se jí někdy pokusili osahávat na intimních místech, neodpověděla.

Pohrozil jsem, že z ní tu odpověď dostanu lechtáním, a zase jsem se dozvěděl: „To se neodvážíš!“

Když jsem ji tentokrát chytil, byl jsem při tom dotýkání o trochu méně úskočný. Lehl jsem si na ni a svůj rozkrok jsem přitisknul na její zadek. Sáhnul jsem pod ni a vzal do ruky její ňadro, až potom jsem ji začal lechtat.

Vrtěla se a kroutila, zkoušela se vyvléct. To ale způsobilo, že se její prdelka třela o mého ptáka, a její koza o mou ruku. A to zase způsobilo, že můj kolík byl najednou tvrdý. Hodně, hodně tvrdý.

Dával jsem si pozor a nelechtal ji moc silně, nechtěl jsem, aby se brzy vzdala, a ona to, k mému překvapení a potěšení, neudělala. Potýkali jsme se tak tři čtyři minuty. Její úsilí pomalu sláblo, ale nevzdala se.

Cítil jsem, jak její bradavka v mé dlani tvrdne. Nakonec jsme oba jen tiše leželi. Oba na boku, ona svůj zadeček uvelebený v mém klíně. Lechtání dávno skončilo, ale její kozičku jsem pořád držel v dlani a svůj tvrdý ocas jsem dál tisknul na její prdelku. Po chvilce jsem se rozhodl zjistit, jestli si uvědomuje, že ji hladím.

Pomalu jsem začal mačkat a přejíždět její kozičku. Jak jsem už řekl, nenosila podprsenku, takže jsem její ztopořenou bradavku cítil v dlani. Přes tenké tričko jsem ji jemně zachytil a začal rolovat mezi prsty. Ležela potichu a neříkala nic.

Nadechl jsem se a pak pomalu přesunul ruku na spodní lem trička. Počkal jsem chvilku a pomalu sunul ruku pod látku a vzhůru, až jsem v dlani ucítil nahá prsa. Nabíral jsem je do ruky, jemně mačkal, hnětl, chytal bradavky a mnul je v prstech. Dalších několik minut nevydala žádný zvuk.

Pak jsem uslyšel její povzdech a okamžik nato šeptla: „Už je čas jít domů. Tak já půjdu.“

Držel jsem ji ještě chvilku a cítil, jak jí srdce tluče, než jsem ruku z jejího trika vytáhl a posadil se.

Vzal jsem termosku, napil se a pak nabídl i jí. Vzala si ji a přitom se koukala do země.

Vrátila mi sodovku a bez vysvětlování zamumlala: „Ahoj.“

„Uvidím tě ve středu?“ zeptal jsem se.

„Mmm, nevím.“ Pronesla to při prolézání úzkého průchodu.

Ve středu jsem tam byl, ale neukázala se. Myslel jsem, že jsem to zpackal tím, že jsem byl moc odvážný, když jsem ji hladil. Neobjevila se ani v sobotu, ani další středu. Opravdu jsem se bál, že jsem to zkazil nadobro a už ji nikdy neuvidím.

Následující sobotu jsem ležel na dece a četl si, když jsem slyšel, jak se někdo prodírá vstupem. A hned nato z listí vykoukla Táňa.

Ušklíbl jsem se a řekl: „Vítej, kámoško.“

Smála se na mě a pak mi pohled padl na její šaty. Předtím byla pokaždé oblečena do tílka a džínů. Tentokrát na sobě měla nabíranou blůzu z bílé bavlny, modrou džínovou sukni a sandály.

„Vypadáš báječně!“ řekl jsem.

„Myslíš?“ zeptala se a otočila se dokola, abych si ji mohl prohlédnout.

„Ano. Jo, to si myslím. Co se děje?“

„Byli jsme týden pryč a dneska ráno jsem se vrátila. Mamka chtěla, abych si to oblíkla, protože jsme snídali s nějakými rodinnými přáteli. Ale slíbila mi, že ve zbytku dne se můžu projet na koni a dělat si, co budu chtít. Tak jsem si řekla, že se podívám, jestli tu nejsi.“

„Jsem rád, že jsi přišla. Sedni si a pověz mi, co jsi dělala.“

Prošla kolem a spustila se na deku. Začala vyprávět, mluvila o rodinné dovolené, kterou měli, a o klukovi, kterého potkala.

Po chvíli jsem náš rozhovor zavedl zase k němu a zeptal se, jestli se s ním líbala. Odmítla odpovědět a když jsem pohrozil, že ji budu muset lechtat, dokud mi to neřekne, uslyšel jsem to, co jsem očekával a v co jsem doufal: „To si netroufneš!“

Tentokrát jsem si na ni nelehl, ale chytil jsem ji a přitáhl si ji na klín. Když jsem ji polechtal, mlátila sebou dokola, tak místo abych ji přidržel za kozu, vklouzl jsem jí rukou pod sukni a chytil do dlaně její rozkrok. V ruce jsem cítil její horkou prcinu a ocas mi ztvrdl na kámen.

Když ucítila, že ji držím v rozkroku, na vteřinu ztuhla a pak pokračovala v boji. Trvalo to několik minut, dokud jsem s lechtáním pomalu nepřestal. Potom mi jen tiše seděla na klíně, s mou rukou položenou na své kundičce.

Začal jsem ten její něžný malý pokojíček jemně masírovat. Rozkrok jejích bavlněných kalhotek byl vlhký, a jak jsem pomalu třel svou dlaň o její kopeček, mohl jsem cítit, jak se látka dále promáčí, a její mladá píča je pořád teplejší.

„Táňo?“ zamumlal jsem jí do ucha.

„Mmmm, jo?“ ozvala se ona.

„Líbí se ti to?“ ptal jsem se, s rukou na její kundě, kterou jsem vytrvale hladil přes bavlněnou látku jejích kalhotek.

„Eeh, eh, a-ale... myslím, že bysme to neměli dělat... je to... eeh..“ Zadržela dech, když jsem přitiskl prsty na její kalhotkami zakrytý poštěváček.

„Oh,“ zasténala a pak dokončila svou větu: „Je to sprostý.“

Ale nevydala žádný náznak toho, že by chtěla přestat, naopak, zdálo se mi, že cítím, jak trochu víc roztáhla nohy.

Několik dalších minut jsme nemluvili. Její horkou kundu zakrývala moje ruka a já napřed dlaní a potom konečky prstů jezdil nahoru a dolů po její kalhotkami zakryté skulině. Začínalo to tam víc a víc mokvat. Vsunul jsem druhou ruku pod její blůzu a začal mačkat a hníst její cecíky.

„Nechala už jsi nějaké kluky takhle se tě dotýkat?“ zašeptal jsem a dál přitom hladil její kundu a pracoval na jejích pevných malých prsou.

„Ehhh...ehh...“, koktala a váhala s odpovědí.

„Řekni mi to,“ přemlouval jsem ji, „já to nikdy nikomu nepovím.“

„Mm...ehmm... Já... někdy jsem je nechala dotýkat se mých prsou... a Andy... ten kluk, kterého jsem potkala minulý týden... tak ten... toho jsem nechala sahat na mě přes kalhotky.. jako to děláš ty.“

„Takže jsi je nenechala, aby se dotýkali tvojí nahé pindy?“ šeptal jsem.

„N-ne,“ taky jen špitla.

„Necháš mě se dotknout?“ zeptal jsem se a dřív než odpověděla, začal jsem strkat své prsty pod nohavici jejích kalhotek.

Nevěděla to, ale nechystal jsem se jenom dotknout její malé těsné pičky, rozhodl jsem se ji ošoustat.

Jak ucítila, že se jí moje prsty začaly dobývat pod kalhotky, zpanikařila.

„To nesmíš, prosím!“ fňukala, „To je... to je děsně sprostý, dělat to!“

Přitáhl jsem si její záda k sobě a šeptal: „Uvolni se... uvolni se. Neublížím ti a nikdo se nedozví, že jsme to dělali.“

Přestal jsem pracovat prsty pod jejími kalhotkami a nechal je položené v záhybu, kde se její noha dotýkala hýždě.

„Uvolni se, zlatíčko, uvolni se. Nebudu ti ubližovat. Když mě necháš se tě dotknout, myslím, že se ti to bude hodně líbit. Už jsi se tam někdy sama dotýkala?“

Seděli jsme tiše, cítil jsem, jak jí buší srdce, pak jsem řekl znovu: „Dotýkala? Dotýkala ses někdy sama své prciny?“

Zase byla chvíli pauza a pak jsem zaslechl skoro neznatelné: „Eeeh hmm...“

„Bylo to dobré? Vsadím se, že ses přitom cítila moc pěkně, že jo? A víš co? Když necháš mě, abych se tě dotýkal, budeš se cítit ještě líp.“

Zase jsme pár chvil tiše seděli a potom jsem pomalu začal zasouvat prsty dál pod její kalhotky. Tentokrát už neprotestovala a nepokoušela se mě zastavit. Pomalu jsem se prsty propracoval pod nohavičku a o chvilku později už jsem nahmatal tu teplou, mokrou malou kundičku a mohl vsunout prsty mezi její lákavé pysky.

Konečky mých prstů lehce přejížděly nahoru a dolů přes její citlivý výčnělek, tak aby ho pohladily při každém průchodu. Hladil jsem a trochu i prstil tu těsnou malou micinku, až jsem se rozhodl, že nastal čas zjistit, jestli jí budu smět ty kalhotky svléct. „Myslím, že to musíme sundat,“ zašeptal jsem a zatahal jí za kalhotky, „pro mě to bude jednodušší a ty si to víc užiješ.“

Tentokrát neřekla nic, tak jsem vytáhl ruku z pod její blůzy a zachytil palcem pás kalhotek. Shrnoval jsem je dolů a prsty druhé ruky pořád držel v její jeskyňce, tak dlouho, dokud jsem i je nemusel vytáhnout ven. Rychle jsem stáhl kalhotky dolů a využil té příležitosti k tomu, abych přitom rukama přejel přes hladkou hebkou kůži jejích skvostných nohou. Kalhotky jsem přetáhl přes kotníky a nacpal si je do kapsy. A hned jak byly kalhotky dole, zastrčil jsem zpátky do té malé horké kundy své prsty.

Zase jsme seděli potichu. Jediným zvukem bylo občasné mokré začvachtání mých prstů, kterými jsem v ní šmrdlal.

„Táňo?“ šeptnul jsem.

„C...co?“ na to ona.

„Líbí se ti to? Máš ráda to, co dělám?“

„Euu, aaau, aaa... uuu...uuu. A-ale pořád nevím, jestli to máme dělat. Je to moc nestydatý,“ řekla.

„To je,“ uchichtnul jsem se, „ale je to taky moc pěkný, ne? Líbí se ti to, že ano? Dělá ti to dobře? Cítíš, jak je to pořád lepší?“

Chvíli neříkala nic a pak se ozvala: “Uuu hmm.“

„A víš, co ještě?“ zeptal jsem se.

„C-coo?“ zanaříkala.

„Až tě budu šukat, bude to taky tak dobré.“

„To nemůžeš!“ vydechla, zase vyděšená.

Prala se, pokoušela se dostat z mého klína.

Přitáhl jsem si ji k sobě těsněji a chraptivě jsem jí šeptal do ucha: „Nemáš na vybranou. Tak dlouho jsi mě dráždila, že teď myslím jenom na jediné – ošukat tě.“

Začala dál bojovat a fňukala: „Prosím, nedělej to! Já to nechci! Bude to bolet!“

Tiskl jsem ji silně k sobě, překryl její kozu rukou a mručel: “Přestaň! Přestaň se kroutit! H-N-E-D P-Ř-E-S-T-A-Ň!“ a svíral jsem ji při každém vyřčeném slově, abych ho zdůraznil.

Jak jsem ji tak pevně držel na své hrudi, přestala se prát, seděla tiše a trochu se třásla.

„Oohh... eehh... prosím... to bude bolet,“ kňourala.

„Jak tohle víš?“ zeptal jsem se a začal strkat prsty zpátky do její vlhké štěrbiny, ale ona držela nohy pevně semknuté.

Sáhl jsem mezi její hebká sladká stehna a nohy jí zase roztáhnul, přitom jsem na ni mluvil: „Bude nám dobře. Nekaž to. Chci se dotýkat tvojí mrcinky.“

Kňučela, ale dovolila mi roztáhnout jí nohy a zapíchnout prsty zpátky mezi pysky té promočené malé kundy.

„Tak jak víš, že to bude bolet?“ zeptal jsem se znovu.

„Ze sexuální výchovy ve škole... a mamka mi říkala, že by mohlo.“

„Nemusí... někdy děvčata nemají panenskou blánu... Podíváme se...“ říkal jsem a pomalu zasouval svůj prostředníček do její těsné dírky.

Napjala se a kňučela, když jsem jí prstem uvnitř zkoumal. Ale rychle mi tam zajel celý a na žádnou blanku jsem nenarazil. Začal jsem tu úzkou kundičku uvnitř prstit.

„Dobrá zpráva, zlato,“ šeptal jsem a dál vrtěl prstem. „Nemáš blanku, o kterou by ses měla bát. Musela sis ji protrhnout při jízdě na koni. To se stává. Teď se chystám s tebou šukat, takže když budeš spolupracovat, nebude to bolet a určitě se ti to bude líbit.“

„Já už musím jít, máma mě bude hledat!“ fňukala.

„Ne, nebude. Řekla jsi, že máš celé odpoledne pro sebe, pamatuješ? Tak hádej co? Udělám všechno pro to, abysme si to pořádně užili.“

Vytáhl jsem jí blůzu přes hlavu a pustil ji na zem vedle deky. Pak jsem zastrčil palce za pás její sukně a stáhl ji dolů přes chodidla, spadla na její blůzu.

„Tak už, zlatíčko,“ řekl jsem a něžně ji sundal ze svého klína a umístil ji na deku tak, abych na ni měl dobrý výhled.

Byla sexy k zbláznění. Kůži měla hebkou, hladkou a v barvě medu. Prsa velikosti A, malá a pevná. Bradavky byly tvrdé a velké jako lékové tobolky a mířily rovně ven. Její pičinka měla zatím jen pár chlupů nízko nad štěrbinou a pysky pokryté jemným prachovým chmýřím, ze kterého jednou budou chlupy.

Když jsem se na ni díval, cítil jsem na noze, jak můj čurák roní kapky touhy. Věděl jsem, že ji nemůžu rovnou mrdat, jinak moje koule vybuchnou pár vteřin po vstupu do její sevřené malé píči. Věděl jsem, že musím najít způsob, jak se udělat jednou před tím, než to do ní strčím, jedině tak dokážu chvíli vydržet, až ji budu šukat.

„A teď já musím udělat to samé,“ řekl jsem. Rychle jsem si sundal košili, rozepnul pásek a zip u kalhot, stáhl je dolů a přidal to na hromádku ošacení na zemi. Postavil jsem se a vysvlékl ze slipů, přitom se můj tvrdý čurák vymrštil ven.

Slyšel jsem Táňu těžce dýchat a pak zakňučet, když uviděla můj poklad vyskočit. Usmál jsem se, vzal ho do ruky a namířil na ni.

„Už jsi někdy předtím viděla pánského čuráka?“ zeptal jsem se.

Zavrtěla hlavou, oči přilepené na mém údu.

„Tak to jsi ho taky nikdy předtím neviděla tvrdého.“ řekl jsem.

Zase zavrtěla hlavou a zašeptala: „Je... je to tak velké! To se do mě nikdy nevejde! To bude bolet, vím to!“

Sedl jsem si vedle ní a přitáhl ji k sobě.

„Když mně budeš důvěřovat, můžu ti zaručit, že to bolet nebude,“ povídal jsem jí a bříškem prstu jí přitom hladil napřed jednu a potom druhou bradavku.

„Já... jjj... já nevím,“ šeptala ustrašeně.

„Důvěřuj mně,“ řekl jsem a hladil jí prsa, „až ho do tebe budu strkat, nebude to vůbec bolet.“

Neříkala nic a já jí pořád hladil střídavě obě bradavky.

„Lehni si na záda,“ řekl jsem a pomáhal jí uložit se na deku.

Lehala si pomalu, se strachem v očích. Nahnul jsem se k ní a vzal jsem jednu z jejích bradavek do pusy. Vzdychla, když moje horká ústa obklopila její kozičku. Cucal jsem napřed jednu, a přitom prstem dole přejížděl její puklinu sem a tam jako předtím, a potom jsem se přesunul ke druhé. Když jsem začal na druhé, vsunul jsem prst do ní a šoupal s ním uvnitř. Po nějaké době jsem jí do píči vsunul ještě druhý prst a začal i s třetím, ale nedostal jsem ho tam, tak byla těsná.

Začala být hodně mokrá a z její vydrážděné dírky bylo cítit pižmovou vůni sexu. Převalil jsem se mezi její nohy a cítil, jak se napjala, když jsem to udělal. Prsty jsem pořád měl v její píče a přitom, jak jsem ji prstil, jsem ji začal líbat. Netrvalo to dlouho a cítil jsem, že se uvolnila.

Líbal jsem ji hladově, řádil jsem jazykem v její mladé pusince. Napřed byla pasivní, ale po chvilce jsem cítil, jak začíná mé polibky oplácet, a potom jsem poznal, že pro mě víc roztáhla nohy, mezi kterými moje prsty pořád dál zajížděly do její kundy a zase ven.

Usoudil jsem, že je čas dát jí něco speciálního. Přestal jsem s polibky a začal se posouvat níž ke kozám. Napřed jsem olizoval jeden a potom druhý její mladý kopeček. Jak jsem to dělal, slyšel jsem tiché sténání, které z ní vycházelo.

Postupně jsem ji líbal níž a níž, až jsem se přes bříško dostal těsně nad její mrcinku.

Zamumlala: „Co... co mi děláš?“

„Mám pro tebe něco speciálního. Bude se ti to hodně líbit.“

Skrčil jsem jí nohy, až se jí kolena dotkla břicha, pak jsem se naklonil dolů a položil svoje ústa na její mokrou, horkou, mladou píču. Zastavil jsem se, když se mé rty dotkly jejích pysků, vdechoval její aroma a užíval si teplo, které jí vyzařovalo z rozkroku.

Po pár minutách vydechla: „Co...co? budeš dělat?“

Teprve teď jsem namáčkl svá ústa na její kundu, zakryl ji skoro celou a vrazil jazyk do její díry. Cítil jsem, jak se jí chvěje tělo, když ji lízám. Odtáhl jsem ústa, umístil jazyk na spodní konec její škvíry a lízal jsem nahoru, dokud jsem nenarazil na tvrdé jadérko klitorisu. Nasál jsem ho do pusy a šlehal jazykem a ona začala lapat po dechu.

Dál a dál jsem lízal a sál její poštěváček. Nakonec, po několika minutách anebo celé věčnosti, kdy jsem vysával ten její malý tvrdý oříšek a masíroval ho jazykem, slyšel jsem ji sténat, cítil jsem, jak se její tělo začíná třást, a náhle jsem pocítil, jak se jí kunda rytmicky stahuje, protože dosáhla orgasmu.

Když její prcka utišila stahy, uvolnil jsem jí nohy a nechal ji, aby se natáhla.

„Tak jaké to bylo?“ zeptal jsem se.

„C-co jsi mi dělal?“ zašeptala udiveně.

„Lízal jsem ti mrcinku,“ řekl jsem, „a dovedl tě k vyvrcholení. Teď bys mi to měla oplatit.“

„Eeemm?“ Vypadala zmatená.

„Pojď sem,“ ukázal jsem rukou.

Přišla ke mně. Vzal jsem ji za ruku a sevřel ji kolem svého tvrdého ocasu.

„Teď pro mě musíš vycucat tohle.“

„Ty chceš, abych ti to cucala?“ řekla a z jejího hlasu bylo znát znechucení. „Jo, to chci,“ prohlásil jsem já.

„Nemyslím, že bych to chtěla dělat,“ odpověděla a pohnula se pryč od mě.

Vzal jsem ji zezadu za krk, jemně jsem tlačil její obličej směrem k svému tvrďákovi a opakoval jsem: „Říkám ti to znovu, nemáš na vybranou. Otevři pusu.“

Chvíli odporovala, ale pak otevřela pusu a vzala do ní můj žalud.

„To je ono. A teď to saj, jako bys byla kojenec,“ vydechl jsem.

Byla přirozený talent. Její jazyk pracoval na spodní straně mého ptáka a její hlava přitom kmitala nahoru a dolů. Věděl jsem, že to nemůže trvat dlouho, ale když se orgasmus přihlásil hned po malé chvíli, stejně mě to překvapilo.

„Ooh kurva“ zaklel jsem.

Ruku jsem pořád měl na jejím krku, tak jsem její pusu rychle natlačil na svého bojovníka a ještě tvrdého jsem ho zasunul do jejího hrdla, kde jí svou horkou náloží vystříkal jícen.

Zprvu se dávila, potom polykala. Něco z toho jí odkapávalo z koutků. Jakmile můj pták vystříkl poslední dávku, oddechl jsem si, narovnal se a dovolil jí, aby ho, pořád tvrdého, pustila z pusy.

„To se mi nelíbilo,“ zakňourala, „zalykala jsem se.“

„Ale byla jsi ráda, když jsem ti já lízal pipinu, ne?“

Chvíli váhala, pak odpověděla lehkým pokývnutím hlavy.

„Dobře,“ řekl jsem jí, „protože chci, abys šla sem a stála přede mnou rozkročmo. Budu tě ještě jednou lízat, než spolu začneme šoustat.“

Všiml jsem si, jak jí tváře zčervenaly, když jsem to vyslovil, ale pomalu se loudala ke mně. Vzal jsem ji za nohy a táhl si ji k obličeji. Zabořil jsem do té sladké kundičky jazyk. Držel jsem ji za boky, přitáhl si ji až těsně na obličej a jezdil v ní jazykem. Netrvalo to moc dlouho, než začala vzdychat a sténat a měla blízko k dalšímu orgasmu.

Tentokrát jsem ale nechtěl, aby se mi udělala na jazyku. Chtěl jsem, aby byla vzrušená a dobře připravená na to, až do ní začnu pěchovat svého čuráka. Zdálo se mi, že už je k tomu blízko, tak jsem ji od svého obličeje odtáhl a ona zareagovala neartikulovaným zvukem, na protest toho, že jsem to udělal.

O kousek jsem si ji zase přitáhl a položil na záda, pak jsem jí vlezl mezi nohy.

Nohy jsem jí stlačil stejně jako když jsem ji lízal, kolena měla na břiše.

Chytil jsem ji za ruce, položil jí je na stehna a řekl: „Drž si je tady a zavři oči.“

Napadlo mě, že si myslí, že ji chci zase lízat, protože si nohy držela a poslušně zavřela oči. Vzal jsem do ruky svůj ocas a nastavil ho proti pyskům její kundy. Zatlačil jsem a žalud se zanořil mezi mokré pysky její těsné pičiny. Pozoroval jsem, jak se její růžové, naběhlé stydké pysky rozpínají a roztahují kolem žaludu, který se cpe mezi ně, do té panenské kundičky, kam vtrhne jako první.

Když pocítila, že zavádění začíná, otevřela oči.

„Oh...Oh...Oh prosím... ať mě to nebolí!“ prosila.

„Řekl jsem ti, že to nebude bolet. Už to bolí?“ ptal jsem se.

„N-ne,“ řekla.

„Řekni mi, až bude,“ těšil jsem ji a zasunul o pár centimetrů hlouběji, „teď?“

„N-ne,“ zakoktala zase.

Koncem čuráka, který jsem už v ní měl, jsem malinko šoupl dovnitř a ven, abych jí dopřál trochu si užít ten pocit.

Pak jsem znovu napružil zadek a natlačil do její úzké jeskyňky další kousek: „A teď?“

„N-ne, ne... ještě ne,“ řekla a zírala na mě velkýma očima, plnýma strachu.

Znovu jsem v ní zašoupal, pomalu, opatrně, nechtěl jsem, aby ji to bolelo. A brzy jsem z jejího obličeje poznal, že už jí nevadí mít většinu mého ptáka v sobě. Tak jsem šťouchl ještě dál a tentokrát už jsem se nezastavil, dokud mé koule nenarazily na její prdelku.

„A teď?“ zeptal jsem se ještě jednou.

„N....ne,“ odpověděla stejně, „ale je.... je to legrační.....cítím se jakoby plná....“

„No jo, zlatíčko, to bude tím, že už jsem to do tebe celé dostal.“

„Opravdu?“ řekla a oči měla rozšířené pochybností.

„Jo,“ řekl jsem a naklonil se dozadu, „podívej se sama.“

Koukla se dolů, kde byl můj pták úplně zanořený do její frndy.

„Nebolí to!“ vyrazila ze sebe.

„Jasně, že ne. A teď už tě konečně můžu začít mrdat. Čekal jsem hodně dlouho, než jsem se dostal do tvojí svatyně, a teď si z toho zázraku chci užít každičkou vteřinu.“

Zůstal jsem nakloněný dozadu, aby se mohla dívat, a začal jsem ji pomalu projíždět. Vytáhnout ven, až uvnitř zůstane jen špička, a zase zarazit, až varlata plácnou do její prdelky. Znovu a znovu jsem jezdil dovnitř ní a zase ven.

Po nějaké době jsem se rozhodl, že je na čase zkusit i jinou polohu.

Vytáhl jsem ho z ní celého a řekl: „Klekni si na kolena a opři se vpředu o ruce.“

Vypadala udiveně, ale udělala, co jsem chtěl. Pohled na její pevnou mladou prdelku vlnící se ve vzduchu přede mnou, to bylo něco, co si budu navždycky pamatovat. Byl jsem za ní, namířil jsem ptáka proti mokrým a naběhlým pyskům její mladé píči, popadl jsem ji za boky a vrazil jí ho tam zezadu. Hekala, když jsem ji začal prcat doopravdy.

Sáhl jsem pod ní, vzal si obě pevné kozičky do rukou a prcal ji tvrdě a rychle. Mlaskání kůže o kůži, její vzdechy a moje mručení byly na hodně dlouhou dobu jedinými zvuky vůkol. Nakonec zasténala a cítil jsem, jak se jí kunda stahuje, protože dospěla k orgasmu.

V dalším okamžiku jsem vydechl i já: „Ooh sakra!“ a můj čurák začal pumpovat horké semeno do její slaďounké a mlaďounké píči, dávku za dávkou.

Pomalu jsem z její odkapávající pindy vytáhl svůj potřísněný ocas a posadil se.

Ona chvíli ležela na břiše, tichá a nehybná, moje sperma kapalo z její využité a zneužité mladé kundičky a dělalo na dece loužičky. Nakonec se zavrtěla a posadila. Zírala do země, v rozpacích.

Usmál jsem se a řekl: „Tak jaké bylo tvoje první šoustání, kočičko moje sladká? Já za sebe musím říct, že to bylo vynikající.“

Neřekla nic. Jenom seděla a koukala do země.

Vzal jsem ji za bradu a přinutil ji podívat se na mi do očí.

„Budeš se muset obléct a jít domů. Ale pamatuj si, nikdy nikomu neřekni, že se to stalo. Nikdy. Nikomu, nikdy, rozumíš?“

Pomalu přikývla a pak se právě tak pomalu začala oblékat.

Když na sobě měla sukni a blůzu, začala se zmateně rozhlížet kolem.

„Co hledáš?“ zeptal jsem se.

„Svoje kalhotky,“ řekla tichým a bázlivým hlasem.

„Ty si nechám,“ řekl jsem s úšklebkem, „budeš muset jít domů bez nich.“

Pak mě něco napadlo a přivolal jsem ji k sobě: „Pojď sem.“

Pomalu se ke mně loudala. Seděl jsem na dece a když přišla, sáhl jsem jí pod šaty a vsunul prsty do té zneužité malé píči. Ušklíbl jsem se, chytil lem sukně a zvedl ho nahoru nad její pas, takže se rozkrok obnažil. Když jsem viděl své prsty klouzat dovnitř a zase ven z její kundičky naplněné lepkavým semenem, znovu mi začal tvrdnout.

Jak jsem v ní tak jezdil, ukáplo ze štěrbiny trochu semene a stékalo jí po noze.

Sáhnul jsem za sebe pro nějaké papírové kapesníky ze svého saka a řekl: „Ale, ale. Nemůžeme tě nechat jít domů takhle, když to z tebe všude kape, že ne, viď? Dřepni si na bobek a roztáhni kolena.“

Váhavě uposlechla. Sáhnul jsem jí mezi nohy a jemně vytíral své semeno, které z její malé lepkavé píči odkapávalo. Když jsem ji očistil, jak to nejlépe šlo, hrábl jsem po ní, přitáhl ji k sobě, drtil její ústa svými a vrážel jazyk mezi její hebké a poddajné rty. Jak jsem ji líbal, zastrčil jsem ještě dva prsty zpátky do její těsné kundy a znovu ji honil.

Nakonec jsem je vytáhl, vyndal ruku z jejího rozkroku a řekl: „Teď jdi domů. Už je pozdě. Tvoje máma by tě mohla začít shánět. A kdybych byl tebou, šel bych se hned po návratu osprchovat, aby z tebe nikdo neucítil sex.“ Když už skoro lezla do průchodu, ještě jsem ji stáhl zpátky k sobě, zvedl jí bradu, aby se naše oči setkaly, a řekl: „Pamatuj, nikomu... nikdy. A navíc, nebylo to znásilnění, tobě se to líbilo, ne?“

Neodpovídala, ale v očích jsem jí viděl, že ano.

„Tak líbilo?“ zeptal jsem se znovu.

Malé, skoro neviditelné přikývnutí bylo odpovědí.

Usmál jsem se, položil jí ruku na tuhou kozičku a řekl: “Myslel jsem si to. Vidíš? Nemohlo to být znásilnění, když se ti to líbilo. A když budeš chtít ještě, přijď zas. Budu tady. A budu šťastný, když to budeme dělat znovu a znovu, kolikrát budeš chtít. Jsi opravdu báječná mrdnička.“

Díval jsem se, jak odchází, potom jsem posbíral svoje věci, prolezl průchodem a odešel taky.

Řekla to někdy někomu? Ne. Aspoň co já vím. Ale vrátila se. Dalších pár let jsem s ní šukal pravidelně. Vychoval jsem si z ní správnou malou rajdu. Dokonce jsem se o ní dělil s několika přáteli. Ale to už je zase jiná povídka...

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Na koleji

  29. 10. 2009Janina

Když jsme přišla na kolej z naší malé vesnice, byla jsem vyjukaná jako zajíc. Pokoj jsem sdílela s Anetou, která sice byla také z vesnice, ale byla průbojná, stále veselá a kamarádská, zatím co já byla plachá, stále zadumaná a třesoucí se, zda studium zvládnu. Když asi po týdnu přivedla Aneta na pokoj 3 kluky z vyšších ročníků a každý držel v ruce flašku šampaňského třásla jsem se strachy, aby nás...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, První sex, Teen, Orál, Anál

Zamilovaná Veronika

  30. 11. 2019Stalinka

„Tak hele,“ ozval se Marek a podíval se na stále klečící dívku, „když si to teď před náma uděláš sama, odpustím ti toho tvýho bobra. A pro příště ti můžu slíbit, že to bude ještě lepší, než dneska,“ zapnul si u toho s malým heknutím poklopec. On! Její miláček! Podvolila se mu, dovolila, aby i jeho kamarád z toho něco měl, a on do ní takhle kope!? Vzrušení i nadšení z ní rychle opadávalo. Naštvala...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Šukačky, Mix

To Sára mě svedla

  15. 9. 2020jentaknekdo

Cítím se trochu jako pokrytec, protože jsem si jistý, že kdyby se to, co budu dál popisovat, stalo mé dceři, zuřil bych. Ale stejně si myslím, že podobně staré dívky jsou už dost zralé na to, aby si vytvořily své vlastní názory na většinu věcí, včetně sexu. Mojí dceři Káje je osmnáct a za ty roky si našla milou partu kamarádek. Viděl jsem je všechny vyrůstat z malých holčiček v krásné dívky, některé...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Prstění, Teen

Teprve dvacetiletá milenka

  1. 12. 2014Neznámý autor

Po smrti ženy jsem se úplně ponořil do vědy a nic jiného mě nezajímalo. nechci se chlubit, ale akademická veřejnost mě uznávala jako jednu ze špiček v oboru, takže jsem získal stálé angažmá na univerzitě, kde jsem přednášek, vedl semináře a různé výzkumy. Najednou jsem zjistil, že je mi šedesát, vlasy mám dost prošedivělé a už patnáct let jsem neměl žádnou ženu. Docela mě to šokovalo… Vždyť nejenže...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting, Teen