Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 13. 10. 2020

Jolana a oranžové kalhotky

Jolana si prohlížela věci vyložené na stole. Bylo to neuvěřitelné, jaké krámy lidi přinesou na sousedskou burzu pořádanou v sokolovně. Srandovní toaletní papír, jedno nadměrné tenisové triko, víc popelníků, než by mohlo využít deset kuřáků. Prostě klumpy. Dokonce i oblečení bylo jen samá veteš. Doufala, že se při tom aspoň nad těmi věcmi zasměje. Pocházela z prostředí, kde žili spíš bohatší. Takoví lidé burzy moc nepořádají, rozhodně ne na podobné úrovni. Ne z toho, co viděla tady kolem.

Nějaká hnědá krabice upoutala její pozornost. Co je to? Ne! Nějaká hloupá legrace. Ale ani ti zdejší lidé přece neskočí na vtípek, jako je tenhle! Na krabici bylo napsáno: „OTTOVO ORIGINÁLNÍ ORANŽOVÉ OBLEČENÍ OBSTARÁ OTĚHOTNĚNÍ – ODBORNĚ OVĚŘENO“.

Vzbudilo to její zvědavost, Jolana nadzvedla víko. Uvnitř byla měkká oranžová látka, ve světle pronikajícím skrz okno skoro zářila. Jolana po ní téměř automaticky sáhla, na podlahu z ní vypadl lístek papíru s informacemi pro zákazníka. Ty kalhotky v krabici jako by hrály duhovými barvami a pro Jolaniny oči to byl nejvíc sexy kousek, jaký kdy viděla. Na první pohled vypadaly trochu velké, ale podívala se zblízka, jaká velikost to je. Žádné označení velikosti nenašla. Koukla na ten přeložený lístek s informacemi a našla tam obvyklé prohlášení, že to je „Jedna velikost pro všechny“.

„To jistě,“ pomyslela si. „Určitě během těhotenství, které tyhle kalhotky obstarají … to bych se vsadila.“

Přesto, zdálo se, že ji kalhotky vábí jako sirény. Vtípek nevtípek, padnou jí nebo nepadnou, ona si je prostě MUSÍ vyzkoušet. Cena byla určitě správná. Dokonce usoudila, že i kdyby jí NEPADLY, nebude tak moc tratit. Radši si je koupí, než si někdo všimne, jak zajímavě vypadají.

O deset minut později už byla Jolana venku; ani si nevšimla té zuřivě mávající ženy, která zrovna vyběhla z domu a snažila se ji dohonit. I kdyby ji viděla, stejně by se nezastavila. Ty kalhotky byly teď JEJÍ.

Ten večer si přečetla přiložené instrukce a náramně se pobavila, než je vyhodila. „Tyto kalhotky skutečně obstarají otěhotnění!“ Jako většina podobných žertovných dárků i tenhle to trochu přeháněl. Bylo tam varování nenechávat si kalhotky na sobě přes noc, pokud majitelka není vdaná. Tvrzení o tom, že zajistí těhotenství KAŽDÉ ženě, bez ohledu na její věk, stačí, aby obklopovaly její dělohu. Ohoo! Uuurčitě! Zvyšují sexualitu, aby zajistily otěhotnění v nejkratší možné době. A v extrémních případech ani nevyžadují, aby u toho byl nějaký muž. Aaano … Jistě! Holka otěhotní sama od sebe.

Jolana se chichotala, zahodila krabici i s instrukcemi a zkusila si ty kalhotky. Byly dokonce KRÁSNĚJŠÍ, než si myslela. Jemně se třpytily, látka jí všude těsně přiléhala, zvýrazňovala její Venušin pahorek a dělala její břicho na pohled ploché, tuhé a sexy. Oblékla si přes kalhotky malou minisukni a zatočila se. Jú, tak TOHLE zařídí všem klukům erekci.

1

Jolana moc nechápala svůj náhlý zájem o sex, ale líbilo se jí to. Škoda, že už bylo příliš pozdě na to, aby zjistila, jestli kalhotky vyvolají reakci, v jakou doufala. Všechno, co mohla udělat, bylo jen drhnout si svou těsnou malou štěrbinu, aby si ulevila od toho náhlého svrbění v ní. „Škoda, že tu právě teď není žádný kluk,“ myslela si. „Stáhla bych mu kalhoty dolů a strčila si jeho tlustý nástroj na dělání dětí do díry a mrdala ho potom tak dlouho, než by mě ji celou naplnil krémem.“

Na vteřinu Jolanu její vlastní myšlenky šokovaly. Ještě totiž VŮBEC nikdy mrdaná nebyla a tady teď snila o klucích, co jí napumpují plnou jeskyňku svou šťávou s miminky a … „PŘESTAŇ s tím“, řekla si a spěšně svlékla svou přiléhavou minisukni. To je z toho, že měla na sobě takové sexy oblečení. Spěchala, aby ještě něco snědla, než půjde do postele.

Tu noc se prostě nedokázala přimět k tomu, aby si sundala i ty nové sexy kalhotky. Díky nim se totiž cítila nějak mnohem živější. A rozhodně svůdnější. A prostě měly její velikost, to taky. Usnula, přestože se pokoušela přesvědčit, že by si je MĚLA sundat. Konec konců, BYLO u nich přece to varování. Ha ha.

Příští den ráno se Jolana podívala do zrcadla a zděsila se. To děvče nemohlo uvěřit tomu, co vidí. Mezi pupkem a těmi krajkovými oranžovými kalhotkami se jí vytvořilo nějaké vyboulení. Šťouchla do té boule velké asi jako pěst – bylo to tvrdé, ale pod jejím zkoumavým prstem se to o kousek posunulo do strany. Nejdivnější přitom bylo, že cítila, jak ji ta boule tlačí na vnitřnosti, ale necítila nic v ní uvnitř.

Položila si na bouli v břiše dlaň. Boule se do dlaně pohodlně vešla, ale Jolana cítila, jak se jí kůže na dlani ve všech směrech napíná, jako kdyby ta boule pod ní rostla. Celá zmatená dlaň odtáhla a podívala se na svůj profil do zrcadla. Byla si jistá, boule teď byla větší, tak ve velikosti pomeranče.

Jolana si přejížděla prstem po břiše, které ještě před pár minutami bylo plochým břichem dívky ze střední školy. Teď měla hned pod pupkem bouli velkou jako juniorský míč na košíkovou, a jak se ni dívala, pomalu se dál zvětšovala, byla už tak velká, že se jí pupík začal naklánět. Myslela si, že je to jen její představivost, ale byla si jistá, že cítí zevnitř nepravidelné pulzování. A taky se začínala cítit docela vzrušená.

To se stalo, když si uvědomila, že její prsa jsou nějak plnější. Sáhla si na prs velikosti B a byl to takový šok, že ruku zas rychle odtáhla. Takové brnění nikdy předtím necítila. Vrátila svou ruku na prs a snažila se ten pocit ignorovat. Prs jí v ruce jemně spočíval a usoudila, že je trochu těžší než předtím. Ten kontakt jí zase připadal docela stimulující a musela dát ruku pryč.

2

Břicho teď rozhodně měla nafouklé, její pupík na něm korunoval tu velkou bouli. Cítila, jak jí ta boule stlačuje vnitřní orgány a zdálo se, že se občas trochu pohne. Když se dívala dolů, oranžové kalhotky se pod zvětšeným břichem ztrácely.

Ty kalhotky! Všechno to začalo tím, že si je oblékla. Při čtení těch žertovných informací Jolana nevěřila jedinému slovu. Zakroutila hlavou. Prádlo z vás udělá těhotnou? To je směš… Těhotná? Jolana se v zrcadle důkladně prohlédla.

Nepochybně vypadala jako těhotná. Břicho od pupíku až těsně nad hranici chlupů měla zvětšené, ačkoli pořád měla nějaký pas. Dokonce viděla, že pupík se jí vytlačuje ven, tím, jak břicho pořád roste. A byla najednou přesvědčená, že ty pohyby, které pociťuje, jsou od nového života, který v ní uvnitř vyrůstá.

Ale to bylo přece nemožné. Dokonce i když by jako panna nějak otěhotněla, v žádném případě by se nemohla zvětšovat tak rychle. A přece se to dělo. Opravdu si začínala připadat těžší.

„Jestli to způsobily ty kalhotky …“ uvažovala. Rychle si to oranžové prádlo sundala, při tom zjistila, že s ohýbáním má už trochu potíže.

„Funguje to?“ přemýšlela a váhavě kalhotky držela v levé ruce. Došla k závěru, že jediný způsob, jak to zjistit, je počkat, pak se uvidí. Jak tak zírala na sebe dolů, zjistila, že už nevidí své ochlupení v klíně, dokud se nepředkloní. Pak si uvědomila, jak je nadržená, protože její prsty se samy od sebe rozhodly prozkoumat řídké chloupky mezi jejíma dobře vypadajícíma nohama. Hodně neochotně ruku odtáhla.

Jolana nemohla uvěřit tomu, co se s ní děje. Líbilo se jí být fyzicky atraktivní pro chlapce, ale není přece žádná potrhlá malá sexbomba – a přesto tu teď je, nepochybně těhotná panna, která opravdu chce …

Pokoušela se dostat ty myšlenky z hlavy. Pak ji napadlo něco jiného – JE ještě pořád panna? Vždyť přece panna, která otěhotněla, to je něco neslýchaného, a má se za to, že je to zcela nemožné. Ale i tak, ona bezpečně věděla, že neměla žádný sex, ani nebyla znásilněná nebo tak něco, ovšem to kopající vyboulení v její střední části naznačuje, že právě to nemožné se stalo skutkem.

Kopání?

„Ahoj, mrňousku,“ řekla Jolana konejšivě svému dítěti.

Miminko! Jolana si sedla na kraj postele, nahá, kromě stuhy ve vlasech, která držela její ohon. Opravdu v sobě nosí dítě!

To, které během slabých patnácti minut od probuzení je najednou těžké skrýt. Možná se zbláznila nebo si věci vymýšlí.

3

Kop! Kop!

To bylo až příliš skutečné. Takže si nevymýšlí.

Pomalu vstala a šla ke skříni probrat své oblečení. Těhotná nebo ne, nemůže tu sedět nahá celý den. S jistými potížemi si natáhla světle růžové kalhotky, ale byla to její podprsenka, kdo odmítl nechat se nasadit. Měla teď prsy moc velké na to, aby se do ní vešly, a přitom ještě večer jí byla docela pohodlná.

Zatím si pořád na svůj váhový přírůstek nezvykla, překvapilo ji, že ani její oblíbené džíny se nedaly obléct. Když chtěla zapnout přezku, oba konce byly nahoře víc než pět centimetrů od sebe. Zkusila zatáhnout břicho a pak s velkým úsilím dokázala džíny dopnout. Ale jakmile se uvolnila, pásek se jí zařízl do břicha víc, než bylo snesitelné. Při svlékání kalhot s nimi musela bojovat, mosazný knoflík se z látky utrhl a přistál na toaletním stolku.

Jolana se otočila k zrcadlu a podívala se na břicho vylézající z džínů. Napřed podprsenka, teď džíny. Začala dumat o tom, co by se tak asi k tomu dosti odulému trupu ještě mohlo hodit. Zkusila si natáhnout volné červené triko, které si to ráno chtěla vzít, ale zastavilo se těsně nad pupkem a růžový trojúhelník těhotného břicha zůstal viditelný.

Dlouze si povzdechla, vyprostila se z džínů, a zkusila místo toho tmavomodré holčičí šaty. Visely přes její nově zvětšená prsa a skryly ty nejčerstvější změny její postavy před cizími pohledy, ale předek těch šatů se jí otíral o vrcholek břicha a rozpaloval její už tak naléhavé touhy. Pečlivě zkontrolovala svůj profil v zrcadle. V těch šatech VYPADALA beztvará, ale zase její oteklou postavu nejlépe ukrývaly.

Jenže teď nevěděla, jak by takhle mohla sbalit nějakého kluka, když vypadá jako nějaká tlustá šlumpna. Zmateně potřásla hlavou. Odkud se v ní bere tahle obsese po sexu? I kdyby BYLA ten typ dívky, pochybovala, že by s ní někdo spal po tom, co se tohle stalo. Ačkoliv … koukala do zrcadla … bez těch šatů by měla větší šanci.

Ondra právě vycházel z Teska, když Jolana přijela na svém kole. Slunce mu svítilo do očí a jediné co napřed uviděl, byly její bílé tenisky a kotníkové ponožky (její oblíbený pár, se zelenými puntíky vzadu). Bez přemýšlení zůstal stát mezi dveřmi, aby jim zabránil se zavřít, a ona prošla kolem něj. Upoutaly ho její křišťálově modré oči, jemně rudé vlasy a svůdný úsměv.

Jeho oči ji sledovaly, jak vstupuje dovnitř. Toužebně zezadu pozoroval její dobře tvarované nohy a obě tváře její mladistvé štíhlé zadnice, obtažené pružnou lykrou cyklistických kalhot, které končily těsně nad jejími boky. Trochu se pootočila a otevřela skleněné dveře chladicího boxu. Když se natáhla, aby dosáhla do horní police, byl odměněn dobrým výhledem na její parádní dívčí prsa, přidržovaná na místě jenom zeleným lykrovým zkráceným trikem.

4

Ondra zíral. Znal Jolanu ze školy, samozřejmě, ale nikdy ji neviděl oblečenou tak … atraktivně. Mimo školu ji stejně potkal jen málokdy a nikdy nebyl tak blízko, jak by si přál.

Nakonec si všiml že ještě pořád stojí mezi dveřmi, tak ustoupil a nechal je se zavřít. Při tom si uvědomil, jak je nepravděpodobné, že by se Jolaně někdy mohl dostat do kalhot, protože byla vyhlášená svým přísným dodržováním celibátu.

Sklonil se, aby si zavázal tkaničku, a instinktivně zvedl hlavu, když uslyšel, jak se dveře za ním zase otvírají. Potěšilo ho, že je to Jolana, a náhle ztratil dech, jelikož ho zasáhl velice silný šok.

Předek Jolaniných přiléhavých kalhot byl roztažený nápadným vyboulením jejího břicha. Pupík jí vykukoval přes horní okraj kalhot přesně v apogeu zakulaceného břicha a skrz látku trika se jí protlačovaly špičaté bradavky.

Důsledky toho všeho byly Ondrovi jasné. Domněle panenská Jolana byla nejen těhotná, ale taky nadržená.

Jolana postřehla, že na ni Ondra civí, a takřka okamžitě se před ním zastavila. Byla o pár centimetrů menší než pískově blonďatý Ondra a musela trochu vzhlédnout, když se mu chtěla podívat do jeho oříškových očí.

„Vidíš něco, co se ti líbí?“ lísala se, potěšená tím, že našla někoho, kdo už o ni jeví zájem. Cloumaly s ní dosud nepoznané touhy a přála si přejíždět rukama po jeho mužném těle. Její záhadné děťátko jako by vytušilo její rozpoložení a nadšeně bušilo do přední stěny její dělohy.

Ondra byl v rozpacích. Jolana přichází za ním? Už její těhotenství bylo dost překvapující, ale z tohohle se mu zatočila hlava. A aby to bylo ještě horší, cítil, jak mu jeho kamarád tvrdne. Zmatený, vzrušený a rozpačitý se instinktivně připravoval před tím utéct … ale pak ho zastavily štíhlé prstíky, které mu začaly přes šortky hladit jeho mužství.

„Dík za ten kompliment,“ slyšel říkat Jolanu. „Víš, co dělat s tímhle?“

„Du-důležitější je,“ začal koktat, „jestli to víš ty?“

Natáhla se dopředu a nahoru a přitiskla na něj své hebké prsy.

„Mám nějaké nápady,“ šeptala a plameny její touhy se přenášely těmi bradavkami, které se mu tiskly na hladkou hruď, „ale potřebuju k tomu nějakého hřebce jako jsi ty, aby mi pomohl udělat to správně.“

Ondra začal znovu získávat svou chladnokrevnost. Položil ruku kolem dívčina pasu a přitáhl si ji k sobě, takže mohl cítit to vyboulení přitisknuté k jeho břichu. Zjistil, že se mu docela líbí mít to těhotenské bříško takhle blízko u sebe.

„Myslím,“ řekl pomalu, „že ses obrátila na toho správného člověka.“ Jak se z toho krámu dostali k ní domů, si Jolana nikdy jasně nevybavila. Přítomnost muže vedle ní, jak se zdálo, utišila dítě v jejím břiše a posílila její pocit, že může milovat a bude milována.

5

Jolana nějak dovedla říct, že ji Ondra miluje, a že bude milovat i tu malou holčičku uvnitř ní. Věděla, že to MUSÍ být holka. Koneckonců, zatím ještě žádný muž do její dělohy své semeno neuložil, i když teď už to nebude dlouho trvat.

Muž, který ji bude milovat přesto, že už je těhotná (anebo PROTO, že je?), je muž, kterého si udrží. A bude ho milovat a mrdat a lízat a hulit a … SAKRA! Hormony se v ní zase rozeběhly. Jestli nebude omrdaná brzy, určitě se udělá i bezdotykově, a to by byla škoda.

„Prosím,“ žadonila a třela si o něj své vzduté břicho, „miluj se se mnou.“ Krev v celém těle jí bušila a proudila do jejích beder a tam všude byla Jolana stále citlivější.

Čemu muž dokáže odolat? Předtím vždycky, když ty jiné dvě holky mrdal, musel použít kondom, protože se k smrti bály, že otěhotní. Tady nejsou žádné takové obavy! Kromě toho by řekl, že Jolana by ho mrdala tak jako tak, podle toho, jak se teď cítí. Kdyby už nebyla těhotná, otěhotněla by dřív, než tahle noc skončí. Ondra přemýšlel, kdo asi byl ten šťastný muž, který první ucítil, jak se její malá těsná skulina plní ptákem, kterého do ní strká.

Dobrá, ať to byl kdokoli, ten chlápek zřejmě Jolaně zdrhnul a nechal ji Ondrovi. Jestli zbouchnout ji a zdrhnout bylo to, co musel udělat, je Ondra docela spokojený. Věděl, že jinak by proti těm atletům ve škole neměl šanci. Stejně ale byl trochu naštvaný, když na toho kohokoli, který ji nechal v tomhle stavu, jen pomyslel. Ten chlápek musí být skutečný ksindl, nabourat takovou super holku jako je Jolana a pak zdrhnout. Každopádně, jeho ztráta je Ondrův zisk.

Stejně je to zvláštní. Mysleli byste, že by si musel toho, jak Jolana přibývá na váze, všimnout už dřív.

Ondrovo rozjímání přerušil objekt, o kterém přemýšlel, líbáním a mumláním mu do ucha a bojováním o to, aby dostala své ruce do jeho šortek. Ondra ještě neviděl žádnou tak nedočkavou.

„Prosím,“ šeptala, „prosím?“

Až doteď si Ondra tou věcí nebyl zcela jistý. Napadlo ho, že ho to možná chce nechat udělat, aby jí to pomohlo zakrýt skutečnost, že už je těhotná, a třeba ho zatáhne do něčeho, na co není ještě připravený. Avšak když viděl tu bolestnou potřebu ve tváři té holčiny a její zoufalé líbání a objímání, došel náhle k jinému závěru. Jolana prostě byla HODNĚ nažhavená holka. Nějaký playboy v ní probudil radost ze sexu a potom zmizel, když jí kalhotky začaly být těsné. Ona teď potřebuje sex a ten povaleč je pryč a ji tu nechal. Dobrá, jeho ztráta je zisk pro Ondru. Nyní je to NA NĚM, ukázat Jolaně, co takové milování DOOPRAVDY je, že to není jen nějaké „zastrčit a utíkat“, jaké dostala předtím.

Právě kvůli tomu on, ačkoli nadržený a připravený, nevolil pouhé „jdi do toho a vraž to tam.“ Jolanu by to nepochybně potěšilo a jeho taky, ale Ondra plánoval dojít k nějakému trvalému vztahu, nechtěl jen mrdačku na jednu noc. Chtěl dostat šanci zasadit do toho hezkého Jolanina bříška tři nebo čtyři SVOJE děti. A proto postupoval pomalu.

6

Jolana ovšem nyní byla daleka toho postupovat pomalu. Něco z toho, že má ve svých rukou nějakého muže, byť plně oblečeného, pohánělo její šílenou sexuální potřebnost. I kdyby ještě nebyla těhotná, prosila by Ondru, aby do ní dovnitř vložil svůj tlustý ocas a naplnil její bříško hustým lepkavým semenem. Když už je těhotná, a žádné starosti ji nadále nemusí otravovat, je to jako nějaké svědění, které se prostě MUSÍ poškrábat.

„Prosím,“ zaprosila znovu.

„Ovšem,“ řekl Ondra, odstrčil její kalhotky z cesty a položil svá ústa do jejího klína.

Bylo to jako kdyby ji připojili na dvě stě voltový generátor. Ten šok byl ohromný. Jolany se „tam dole“ ještě nikdy nedotklo nic jiného než její vlastní prsty, a teď tam cítila teplé a živé NĚCO hýbat se kolem dokola, dovnitř a ven, nahoru a dolů, a pak to celé znova od začátku. Jolana explodovala ve svém prvním orgasmu bez vlastních prstů.

Ondra se sám pro sebe usmíval, když vzdychání té mladé dívky přešlo do sténání a potom do výkřiků extáze, a když její chvění rostlo a měnilo se na nekontrolovatelné záškuby a křeče. Napadlo ho, že bude lepší nechat Jolanu trochu uklidnit, aby se vzpamatovala a byla schopná ocenit to, až do ní prvně vrazí svého ptáka.

Dobrá, Jolana se trochu uklidnila. Dokud neviděla Ondru ukládat se mezi její nohy s erekcí, která té nezkušené dívence připadala prostě obrovská. Nebylo to nic extrémního, vše v mezích průměru, délka kolem patnácti centimetrů, ale Jolana v té těsné malé škvírce nikdy neměla NIC jiného než svůj prst.

„Bude to bolet?“ zeptala se. „Víš, myslím, že je to tak VELKÉ.“

Nevěděla o tom, ale právě Ondrovi připravila jeho den. Až do této chvíle měl obavy, že by si o něm mohla myslet, že je moc malý, po tom, co to do ní strkal bůhvíjaký atlet, ten, co ji zbouchnul. Vědět, že ten blbec, co to udělal (ať to byl kdokoli) vypadal malý, to byl nečekaný bonus.

„Bolí to jen když jsi panna,“ ujistil ji, „takže se nemáš čeho bát.“

„Ale,“ začala Jolana.

„lup .. čeho bát. lup .. čeho bát. lup .. čeho bát,“ šklebil se Ondra a opakoval fragment záznamu ze starého vtipu o letadle v ohrožení.

„Ty BLÁZNE,“ smála se Jolana a hodila po něm polštář, před kterým uhnul. „Polez sem a mrdej mě, než mě to čekání unaví, a najdu si někoho, kdo ví jak na to.“

„Vaše přání je mi rozkazem, Milady,“ odpověděl Ondra a dřív, než mohla říct něco jiného, cítila Jolana, jak pysky její pindy roztahuje nějaký neznámý vetřelec, který však, zdálo se jí, do ní nějak patří.

Potom najednou přišlo nečekané přerušení.

„Ach ne … oouu“ vykřikla Jolana, protože se něco v ní uvnitř roztrhlo.

„Co to … „

Ze všech věcí, které Ondra neočekával, tahle brala dort. „Ty jsi ještě panna?“ zeptal se vyjeveně. „Víš, myslím, slyšel jsem o lidech s malým ptáčkem, ale …“

7

Ondra nevěřícně kroutil hlavou. Není divu, že si o něm Jolana myslela, jak je velký. Ale jak malý potom musel být ten tužkový penis, který ji zbouchnul?

„No, ještě před pěti minutami jsem BYLA,“ odpověděla mu Jolana. „Teď zmlkni a mrdej mě. Chci, aby se ti moje poprvé líbilo.“

„POPRVÉ?“ „BYLA jsi panna?“ V úžasu pořád vrtěl hlavou, ale dělal to, co po něm chtěla. Došlo mu, že se o tom všem dozví víc později. Ta hladká těsnost pubertální nepoužité malé díry, klouzající tak sladce kolem jeho ztopořeného péra, to byla rozkoš, o jaké snil měsíce, bez sebemenší naděje, že by se jí někdy mohl dočkat. A ona teď byla jeho a on konečně ucítil, jak ho v té své malé škvírce mačká a svírá způsobem, který by donutil vystříkat sperma i mosazného opičáka.

Ondra nebyl žádný mosazný opičák a na to množství bílé lepkavé miminkovské šťávy, které stříkal do malého holčičího bříška, by mohl být hrdý i King Kong. Ondra se cítil, jako by do Jolany vpouštěl dost semene na to, aby vystačilo na otěhotnění její a všech jejích budoucích dcer na příštích padesát let. Dělalo mu tak DOBŘE, že svou nálož oplodňovací šťávy uskladňuje do ní. Jak proudila do jejího stále ještě dospívajícího vypjatého břicha, tělem mu probíhaly vlny rozkoše. A Jolanino břicho BYLO vypjaté. Cítil dokonce, že stříká zpátky na něj, a přitlačil špičku svého ptáka na špičku její trochu rozšířené dělohy, pak mohl své sperma chrlit přímo do jejího lůna, aby se tam potkalo s jejím vyvíjejícím se dítětem.

Ta erotická myšlenka udržovala Ondru dlouho vzrušeného a on mohl stříkat znovu a znovu, dokud se do té náruživé těhotné malé holky úplně nevyprázdnil.

Jolana s ním měla pravdu. Něco z pocitu mužského spermatu zahřívajícího její vaginu splnilo její potřebu, o které ani nevěděla, že ji má. Cítila trochu smutku, že to nebylo Ondrovo semeno, co donutilo její břicho narůst, ale připomněla si, že ho pořád ještě může nechat zasadit tam to další. Teď už mohla jen vzpomínat, co stálo v těch informacích ke kalhotkám, o tom, jak se mužské sperma oživí, jak KAŽDÁ dívka bez ohledu na věk může otěhotnět, pokud má ty kalhotky a nějaké mužské sperma je přítomné. Bylo tam ještě nějaké varování … Jolana nechala svůj druhý orgasmus, aby ji přemohl. Času je dost, starat se o to, co bude příště, se může až to „příště“ nastane.

Náhlé uvolnění po jejich orgasmech jim oběma vzalo řeč. Ti dva milenci usnuli, s Ondrovým čurákem stále odkapávajícím své plodné sperma do Jolaniny pořád těsné dírky.

Dvakrát během noci se Ondra vzbudil, cítil Jolanu, jak proti němu pracuje, a dvakrát odpověděl čerstvou porcí semene do dívčí dělohy. Po každé miminko uvnitř jako by tu novou porci vstříknutou do jeho matky uvítalo, jeho svíjení ustalo a změnilo se na spokojené vrtění. Zdálo se, že se to děťátko matčiným mrdáním uklidňuje stejně jako Jolana sama.

Po třetí už byl Ondra tak utahaný, že i Jolana poznala, že z něj v téhle noci už víc nedostane, a skoro nevědomky si oblékla své oranžové kalhotky, pak šla zase spát.

8

Ráno Ondra ještě pokojně spal, Jolana sama vylezla z postele a šla do koupelny. Stěží se protlačila dveřmi do sprchy, užasla, jak velké břicho jí za minulou noc narostlo. Vypadalo teď jako velký meloun, její růžová kůže byla těsně obtažená kolem obrovské dělohy.

Jak na její prsa a vršek břicha dopadala horká voda, Jolana cítila, že se ta vášeň v ní začíná znovu formovat. Byla teď tak velká, že se mohla snadno rozohnit. Napěnila mýdlo a otírala si celé to těžké břicho a potom splachovala vodou mýdlový roztok, který byl mimo její dohled pod tou obrovskou vybouleninou.

Svými prsty nepřítomně našla ochlupenou oblast hned pod těžkým těhotným břichem. Svou frndu už neviděla od poslední noci, od té doby, kdy si znovu oblékla ty kalhotky a pak pomalu narůstala do téhle neuvěřitelné velikosti.

Když si Jolana jemně stimulovala klitoris, dítě se hýbalo.

Když zjistila, jak si její malý pasažér její sexuální eskapády užívá, přišlo jí to jako velké překvapení. Při tom pomyšlení se smála.

Kdo by čekal, že být těhotná může být tak zábavné? Od té doby, co v ní dítě roste, rostou i její sexuální touhy, stejně jako to uspokojení, které jí dobrý zdravý sex přináší. Ne že by to bylo snadné, vyhovět těm neodbytným touhám – je teď tak plná a těžká, že jí dá práci se hýbat a nedokáže už při sexu nadzvedávat boky, s tou váhou bowlingové koule, která ji tlačí dolů. Přesto, Ondra byl schopen to kompenzovat – vřelý, citlivý, účastný Ondra se svými teplými objetími, hebkými rty a udatným čurákem.

Vzdychla a třela si své úžasně zvětšené břicho. To bylo dobré – opravdu dobré, ale nestačilo to. Bylo to jako postupovat k orgasmu a přestat před tím, než udeří, a její dítě nemohlo úplně dosáhnout svého vyvrcholení.

Vystoupila ze sprchy a utřela se. Měkký ručník na její pokožce stačil k tomu, aby jejímu sexuálně vyhladovělému tělu připomněl jeho touhy.

Jolana usoudila, že už toho má dost. Vrátila se do ložnice, podařilo se jí sednout si na bobek a sebrat oranžové kalhotky z podlahy. Nechala je tam včera v noci po tom, co se tak hodně zvětšila a byla tak nadržená, že je musela sundat. Nyní se rozhodla, že už je čas s tím skoncovat – ať už je to co je to. Její dítě se zdálo být připravené už se narodit, jí bude chybět, že je tak krásně vypuklá, ale věděla – nějak to prostě věděla – že už to musí dovést do konce.

Zapomněla na čerstvou změnu svého těžiště a zvedla jednu nohu, že ji vstrčí do kalhotek, málem upadla.

Dívka s velkým břichem ztěžka usedla na kraj postele a budila Ondru.

„Co děláš?“ zeptal se unaveně.

„Asi na to brzy přijdeš,“ zavrněla a nemotorně přetáhla oranžové kalhotky přes nohy.

S obtížemi si stoupla a při tom pohybu si současně vytáhla kalhotky do pasu.

9

Sotva měla ty zázračné kalhotky na sobě, začala ve svém nesmírně plném břiše pociťovat tlak a ta podivně pružná kůže na něm se jí zdála nějak napjatější. Zase se v ní probudilo vzrušení a dítě uvnitř se vrtělo, protože si uvědomilo, že opět roste.

Ondra spatřil ten chtíč v jejích očích a při pohledu na profil vypnutého břicha před sebou mu péro rychle ztvrdlo, byl to doslova stožár tyčící se do výše. Jolana se otočila a vylezla na postel, poddajné šestnáctileté tělo značně roztažené dítětem rostoucím v jeho břiše, které se vespod vleklo po posteli. Když se s hlubokou vášnivou touhou v mladistvých očích přibližovala ke svému hezkému milenci, položila mu ruce na nohy. To plné břicho mu leželo mezi nohama a ona si vzala do pusy jeho mužství; on zaklonil hlavu a potichu sténal.

Na vrcholu extáze z toho, že ho kouří svůdná středoškolačka, najednou ucítil, jak mu nohy roztahuje do stran ta velká boule mezi nimi.

Pak se po jeho těle sunula Jolanina deformovaná postava a sázela mu vlahé polibky na hruď, na krk, a nakonec na rty. Jak se po něm plazila, jeho čurák se pod tou těžkou masou, která ještě včera byla jen malou bulkou, nuceně sklopil.

Jolana, divoká a vzrušená, a jen tak tak schopná dostat se k jeho obličeji a políbit ho, nějak našla sílu zvednout se a posadit. Ondra jí šátral v rozkroku kalhotek a snažil se látku odsunout stranou, aby se do nadržené a těhotné školačky mohl dostat, a při tom si všiml, že její břicho stále roste a má už enormní proporce. To mimino uvnitř už muselo mít velikost dvouletého dítěte a pohled na Jolanin obličej mu prozradil, že ona se o to nestará. Už cítila špičku jeho žaludu v otvoru své horké píči, namáhavě se vrtěla, aby se správně srovnala, a pak tvrdě dosedla.

Ondrovi ten náraz trochu vyrazil dech, ale Jolana z čiré rozkoše skoro omdlela.

„Ach, Ondro,“ vyhrkla, „nemáš ponětí, jak dobře mi to dělá.“

„Vím, že se cítíš celkem dobře, miláčku,“ dokázal odpovědět.

„Ne, to nevíš, Ondro,“ vycedila mezi zuby a pomalu nadzvedla boky. Vykřikla „Já se cítím BÁJEČNĚ!“, prudce se spustila na jeho tvrdý čurák, a jak dopadla na nechráněný podbřišek, znovu mu vyrazila dech. Ondrovi to nevadilo, jeho myšlenkám vládlo jen její obří břicho. Jolana byla v extázi. Neměla už tu sílu, ale svým velkým odhodláním přesto dokázala své stále těžší tělo nadzvedávat dost vysoko na to, aby se s křikem mohla zase spouštět dolů. Hluboko v sobě cítila Ondrovo péro mačkat se proti jejímu děložnímu čípku, ale ve srovnání s neuvěřitelným pocitem z té enormní dělohy tlačící se z ní všemi směry, to nebylo až tak důležité.

Děloha byla tak velká, že v ní zabírala skoro celou břišní dutinu. Nahoře jí utiskovala hrudní koš a dole byla nezvykle pohodlně uhnízděná v její pánvi.

10

Jolanin pupek se Ondrovi zapichoval do hrudníku, podobal se třetí bradavce na hodně nadržené ženě. A ona pořád cítila, jak jí břicho dál roste.

„Víc!“ sípala. Tlak na její tělo byl neuvěřitelný a nemohla se ho prostě nabažit.

Ondra si myslel, že mluví na něj, a zkoušel se v její těsné těhotné škvíře pohybovat co nejlépe, ovšem její váha ho příliš omezovala. Gigantickou velikostí Jolanina břicha byl ohromený a přemýšlel, jestli v ní neroste víc dětí než jedno.

A potom zažil ještě větší překvapení. Jolanin čípek změkl a začal se otevírat. Hrot jeho mužství šetrně pronikal dál do jejího těla a nahoru do mohutné dělohy.

Jolana na okamžik ztratila vědomí, ztracená v dlouhém orgasmu, který přemohl celé její tělo a zaplavil ji nekonečnou rozkoší. Necítila už Ondrovy slabé pohyby ve své prokrvené pochvě. Jediné, co dokázala cítit, byla čirá extáze, a zdálo se jí, že potrvá věčně.

Ondra nemohl uvěřit, jak hluboko do té nesmírně těhotné dívky pronikl. Ohromilo ho, že se její děloha otevřela a vpustila jeho bodák dál dovnitř. A byl ještě víc ohromen, když se něco měkkého a malého přitisklo k jeho žaludu a začalo to po něm klouzat dolů.

Několik dalších minut zůstává rozmazaných. Jolanin výkřik rozkoše ohlásil, že se její neuvěřitelně velké dítě začíná rodit. Nějakým způsobem se jí rozšířily boky natolik, aby se dítě mohlo protáhnout. Jakmile to skončilo, Jolana se svalila na postel a upadla do hlubokého spánku, ze kterého se celé hodiny neprobudila. Tak se stalo, že své novorozené dítě nějakou dobu neviděla.

Ondra se na to vlhké tělo díval. Malá holka, podle vzhledu tak desetiletá, s jemně kudrnatými zrzavými vlasy, vodou pomačkanou pokožkou a pučícími prsy, seděla na něm obkročmo v pozici, ve které se narodila – s jeho penisem vloženým hluboko do své těsné kundičky. Pak ta malá dívenka otevřela své křišťálově modré oči a pohlédla dolů na muže, jehož naběhlý kolík jí tak uspokojivě tu malou kundičku roztahoval. Usmívala se na něj a svým prstíkem přejela po jeho hrudi a plochém břiše. Potom rukou sklouzla na své vlastní břicho, mírně vyboulené od dítěte, které do ní on vložil, než se narodila. Ta drobná dívka se na mužském ptáku začala pomalu zdvíhat a zase poklesávat a Ondra nakonec neměl jinou možnost než nastříkat její dětskou dělohu naplno spermatem na dělání dětí, zcela stejně jako tu Jolaninu naplnil v noci předtím.

Ondra nějak věděl, že se do tohoto děvčete přeneslo dost z magie kalhotek jeho matky, i přesto, že je Jolana měla pořád na sobě, a že proto se ještě i jeho dcera narodí těhotná. Mohl skoro cítit tu drobnou holčičku v tomto dítěti, jak se uvnitř kroutí a srovnává se, aby měla ptáka svého otce správně u své mrňavé vaginy, zatímco on v orgasmických záškubech plní svým plodným semenem těsnou malou škvírku její rovněž ještě malé matky.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Se spolužačkou

  27. 8. 2012Kuba

S Danou jsme se znali od začátku základní školy - byla totiž mojí spolužačkou. Ze začátku jsme byli celkem dobří kamarádi, ale časem, jak ona přišla do puberty, se začala kamarádit spíše se staršími kluky a dost s nimi flirtovala. Naše kamarádství trvalo sice stále, ale už to zkrátka nebylo takové - jednoduše jsem to přikládal k tomu, že nejsem její typ. Po ukončení základní školy se náš kontakt ještě...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Orál, Prstění, První sex, Teen

Den kdy se bohové usmívali 2

  2. 6. 2011Fred

Radka se probudila do krásného rána. V první chvíli nevěděla kde je. Rozhodně nebyla ve své posteli. Teprve po chvíli se ji myšlenky srovnaly. Vedle ni, na široké manželské dvojposteli ležel a dosud spal muž, kterému do včerejška říkala pane profesore. Nevěřícně na něj pohlédla a nemohla uvěřit tomu, co mezi nimi proběhlo v tak neuvěřitelně krátké době. Vždyť včera k němu přišla, po předchozí domluvě,...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Mix, Šukačky, Teen

Neustálý neklid v poklopci

  24. 8. 2015Neznámý autor

Ludva přešlapoval na místě a koukal na hodinky: Sakra, Saša přece slíbila, že dorazí přesně v pět, a už bylo čtvrt na šest. Kdyby ho tak šíleně netlačily koule, tak by už odešel a dělal něco jiného. Nesnášel, když na rande s holkou musel čekat. Vypadal pak jako ten, který hyne touhou a oddaně čeká kdykoliv a kdekoliv. A tak to nebylo -  on hynul spíš nadržeností. Proto si řekl, že počká ještě pět minut...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál

Kolega Jirka

  16. 9. 2012Neznámý autor

Vendula studovala střední zdravotní školu. Bylo jí už dvacet a teď chodila teprve do třeťáku. Nebylo to ale proto, že by propadla, ale protože předtím chodila na průmyslovku a tam jí došlo, že by se mnohem raději stala zdravotní sestrou, a tak přestoupila. Některé její spolužačky se k ní chovaly s despektem, protože byla o tři roky starší, ale mezi učiteli si ji převážná většina oblíbila. Byla mnohem...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Prstění, Petting, Mix