Erotické povídky

Špatná holka

Existuje několik událostí, na které muž nikdy nezapomene – první polibek, první pohled na zcela nahou dívku, první sáhnutí mezi dívčí nohy a první sex. Pro mě je snadné si tyto šťastné příležitosti pamatovat – všechny mě potkaly najednou.

K tomu, co dále popisuji, došlo před více než čtyřiceti lety, ale do paměti se mi to vrylo natrvalo. Bez ohledu na to, jak sladké a příjemné byly mé pozdější zážitky, ten první, spojený se ztrátou nevinnosti, stále vyniká nade všemi.

Renatě a mně bylo patnáct a chodili jsme do deváté třídy. Byla ve škole nová, nedávno se přistěhovala a byla velice hezká. Na rozdíl od mnoha jiných holek se začala brzy fyzicky vyvíjet a byla na dobré cestě k získání všech darů ženského těla. Měla největší prsa ze všech holek v naší třídě a její boky byly správně zaoblené, takže vyplnily i volně přiléhající delší sukně, které byly tehdy v módě.

A k tomu všemu se zdálo, že na to, jak je vyvinutá, je docela pyšná a chlubí se tím. Přehnaně se houpala v bocích a často se ‚omylem‘ otřela ňadry o chlapcovu ruku. Byla také rozená koketa, a když si všimla, že mě přitahuje, mou pozornost opětovala. Netrvalo to dlouho a byli jsme do sebe zamilovaní až po uši.

Před čtyřiceti lety kluci a holky v deváté třídě moc na rande nechodili. Cestou ze školy se drželi za ruce, na večírky chodili s partou a někdy šli spolu ve dvou do kina. Ty návštěvy biografů byly vrcholnými událostmi, protože bylo možné se ve tmě trochu od pasu nahoru mazlit, chlapec položil dívce ruku na rameno a ona si o něj opřela hlavu.

Když byla dívka opravdu odvážná, mohla chlapci během filmu povolit i jeden nebo dva polibky. Když chlapec odvedl dívku domů, mohl ještě dostat pusu na dobrou noc, to byl zhruba limit fyzického kontaktu, jaký tehdejší běžně chápaný kodex chování dospívajícím dovoloval. Pokud dívka zašla dál, byla to podle obecně přijímané rodičovské definice ‚špatná holka‘.

Kdyby o Renatině chování věděli její nebo moji rodiče, určitě by si ji ve svých hlavách zařadili jako ‚špatnou holku‘. Když jsme spolu byli poprvé na večírku, tančila tak blízko u mě, že tiskla svůj rozkrok na erekci, kterou jsem já v blízkosti nějaké holky měl vždycky. Nedala nijak najevo, že ví, co to je, takže jsem věřil, že si jen myslí, že mám v kapse něco, co je patnáct centimetrů dlouhé a tvrdé.

O několik týdnů později jsme šli poprvé společně do kina, jen my dva, bez rodičů a dalších lidí. Byl jsem z našeho rande nadšený, šťastný, že se možná budeme trochu mazlit a hodně se držet za zpocené ruce.

Jakmile jsem ji objal, přiblížila se ke mně a položila mi hlavu na rameno. Moje ruka, která se obvykle omezovala na pouhé tření nebo masírování ramene, jí přejela přes rameno a sjela dolů po předním díle, přičemž mé prsty zůstaly těsně nad horním okrajem jejích letních šatů s hlubokým výstřihem. Podle toho vypolštářovaného pocitu jsem poznal, že má ruka leží na odhaleném horním svahu jejího prsu. To vědomí, že se dotýkám alespoň kousku dívčího prsu, uvedlo mou krev do varu. Čurák mi ztvrdl a v plné erekci se protáhl dolů do nohavice kalhot.

Svou druhou ruku jsem měl v Renatině klíně, kde jsem pevně držel tu její. Jen trochu uvolnila můj stisk a pak mě nehty prstů lehce poškrábala na dlani. Ta akce mě zaskočila a zároveň ohromila. Z rozhovorů s ostatními kluky jsem věděl, že když holka škrábe kluka do dlaně, znamená to, že chce, aby ji šoustal.

Ani v těch nejdivočejších snech jsem si nedokázal představit, že by Renata nebo jakákoli jiná dívka chtěla, abych ji šoustal. To dělaly jen ‚špatné holky‘, a i když Renata dělala některé věci, které byly dost troufalé, věřil jsem, že to znamená jen to, že flirtuje, a ne že je ‚špatná holka‘. Takže jsem usoudil, že Renata je příliš nevinná na to, aby si uvědomovala význam toho, co udělala, a že to z její strany bylo jen přátelské škádlení.

Renata zvedla svou druhou ruku k té mojí, kterou měla přes rameno, a i té se chytla. Téměř neznatelnými pohyby se jí podařilo domanévrovat mou ruku níž, kde se ocitla přímo na jejím prsu. Odpojila své prsty od mých a pak položila svou ruku na mou a k té své pevné polokouli mi ji přitlačila. Tiskla své prsty k sobě a mou ruku tím přinutila, aby zmáčkla její kopeček.

Stále mačkala a uvolňovala svou ruku, aby ta moje pod ní dál masírovala její pevné návrší. Pak mou ruku chytla a přesunula mi ji zpátky nahoru do místa, kde se mé prsty dostaly těsně nad výstřih jejích šatů. Stáhla mi zápěstí dolů a tím dostala mou ruku pod své šaty a přímo na svou podprsenku. To už jsem nepotřeboval žádné další svádění ani instruktáž – využil jsem vlastní iniciativy a třel a masíroval její pevný melounek.

Začal jsem se osmělovat, vstrčil jsem jí pár prstů pod podprsenku a třel jsem jí jimi bradavku, až jí ztuhla a ztvrdla. Byl jsem v sedmém nebi, naprosto okouzlený tím, že na ní můžu mít ruku tak intimním způsobem, a po zbytek filmu jsem si jen užíval kontakt svých prstů a ruky na Renatině plném prsu. Nechtěl jsem riskovat, že přijdu o již získanou výhodu, a tak jsem se ji ani nepokusil políbit.

Byl jsem vděčný, že jsme se drželi za ruce na jejím klíně, a ne na mém, protože by stačil jen lehký dotek na mém pulzujícím čuráku, aby vypálil a udělal mi svinčík v kalhotách. Po filmu nás moji rodiče vyzvedli a odvezli k Renatě domů. Byl jsem vděčný, že mi změkl. Kdyby ne, bylo by to trapné.

Přestože jsem si to moc přál, před přihlížejícími rodiči jsem jí nemohl dát pusu na dobrou noc. Místo toho jsem jí potřásl rukou. Když jsem to udělal, odvážně se na mě usmála a při slovech: „Dobrou noc, Vláďo, ten film se mi líbil. Doufám, že mě zase pozveš,“ mě poškrábala na dlani stejně jako v biografu. Odešla a já téměř omámený nastoupil do auta. Věděl jsem, že tentokrát to poškrábání nebyla náhoda.

Ten pohled jejích očí mi říkal něco jiného.

Máma řekla: „Renata vypadá jako milá a hodná dívka. Jsem ráda, že jste vy dva kamarádi.“

Byl jsem rád, že nás máma v tom kině neviděla, protože jsem chtěl, aby o Renatě dál smýšlela dobře. Chtěl jsem, abychom mohli spolu dál chodit. Nejen ‚spolu chodit‘, ale možná spolu dělat i jiné věci – ty věci, které ‚špatné holky‘ s kluky dělají.

Hned v pondělí jsem Renatu po škole doprovodil domů. Celou cestu jsme se drželi za ruce a vedli nevinné řeči. Když jsme se blížili k jejímu domu, podívala se naproti přes ulici, na nezastavěnou oblast hustě zarostlou stromy, a zeptala se mě, co je v tom lese. Řekl jsem jí, že je to velký volný pozemek, jehož středem protéká potok. Taky jsem jí řekl, že na tom potoce je opravdu pěkná tůňka na plavání, kam se v létě často chodím koupat.

Zatvářila se zaujatě a řekla: „Miluju plavání. Vezmeš mě někdy na to místo a ukážeš mi ho?“

Myšlenka na to, že bych ji mohl dostat samotnou do lesa, mě vzrušila, a tak jsem řekl: „Jasně. Chceš jít hned?“

„Ráda bych, ale máma mě čeká doma, tak radši ne. Co třeba zítra cestou ze školy? Máma s tátou se vrátí až pozdě večer a moji bratři jsou na pár dní mimo město, takže by to byla ideální doba.“

„Jo, tak to naplánujeme na zítřek,“ řekl jsem a vzrušením jsem byl celý bez sebe.

Těsně předtím, než jsme dorazili k ní domů, se Renata zeptala: „Vláďo, a co si bereš na sebe, když se jdeš do té tůňky koupat?“

Nemohl jsem si pomoct, ale začervenal jsem se a zakoktal, když jsem odpovídal: „No, ehm, protože jsem tam jenom já, tak, ehm, no, si neberu nic.“

Renata se na mě usmála a podívala se na mě stejným pohledem jako přede dvěma dny při tom loučení u dveří. „Ohóó, koupání bez plavek,“ řekla. „To zní jako lákavá zábava.“

Když Renata vešla do svého domu, byl jsem tak nadšený, že jsem málem celou cestu domů utíkal. Už jenom pomyšlení na to, že s ní budu sám u potoka, bylo samo o sobě dost vzrušující, ale vyhlídka na to, že ji možná budu moct políbit, a dokonce osahávat jako v kině, ve mně vyvolávala vzrušení po celém těle. „Sakra,“ pomyslel jsem si, „vezmu si holku do křoví. Úplně poprvé v životě si opravdu vezmu holku do křoví.“ A pak jsem se rozesmál.

Ten další den ve škole mi připadal jako věčnost. Při vyučování jsem se nedokázal soustředit a jednou mě učitelka pořádně vyvedla z míry, když mi položila otázku, kterou jsem díky svému dennímu snění neslyšel. Ten den jsem z Renaty sotva dokázal odtrhnout oči.

Jednu chvíli o přestávce se na mě podívala stejným pohledem, jako když mě škrábala do dlaně, a mně se postavil přímo ve třídě. Renata to viděla, protože se mi dívala do rozkroku a usmála se, oči jí zajiskřily zájmem. Den konečně skončil a my se s Renatou potkali před školou. Měla s sebou nejen školní aktovku, ale navíc i malou tašku.

Když jsem se jí zeptal, co v ní má, řekla, že je to její oblečení do tělocvičny, které si bere domů na vyprání. Vzal jsem jí aktovku a nesl ji a ona nesla tu tašku. Drželi jsme se za ruce a šli asi dva kilometry k jejímu bydlišti. Když jsme byli už jen pár bloků od jejich domu, řekla: „Vláďo, nezapomeň, že jsi mi slíbil, že mi ukážeš potok a tu tůňku na koupání.“

Usmál jsem se a řekl: „Nezapomněl jsem. Cesta do lesa je jen o kousek dál.“ Přešel jsem na druhou stranu ulice, našel tu cestu a vešli jsme do lesa.

K potoku to bylo asi pět set metrů a podél něj jsme šli ještě asi další čtyři sta, dokud jsme nedošli k místu, kam jsem se chodil koupat. Bylo to široké místo v potoce, s vápencovými břehy a štěrkovým dnem. Voda byla křišťálově čistá a hluboká asi tři metry. Na jednom břehu potoka rostl velký dub a pod ním byl přírodní trávník s krátkou zelenou trávou. Bylo to opravdu krásné místečko na koupání, piknik a, jak jsem se odvažoval doufat, i na jiné aktivity.

Když to Renata uviděla, řekla: „Vláďo, tady je opravdu hezky. Jen si pomysli, je to jen kousek od našeho domu a já o tom nevěděla.“

Šli jsme k potoku a dívali se na vodu. Byl teplý květnový den, dost teplý na koupání, a kdybych byl sám, byl bych v pokušení se v potoce vykoupat.

„Sem se chodíš koupat?“ zeptala se Renata.

„Jo, přímo sem,“ odpověděl jsem. „Díky těm vápencovým břehům se voda nekalí a je na koupání ideální.“

Renata mi stiskla ruku a řekla: „Chci si jít zaplavat. Vláďo, pojď, jdem se vykoupat.“

Byl jsem naprosto ohromený. Ani v nejdivočejších představách mě nenapadlo, že bychom si mohli jít zaplavat. Pak jsem si uvědomil, proč má tu sportovní tašku – celou dobu to plavání plánovala a do tašky si vzala plavky. Ale já jsem plavky neměl a musel bych se na ni jen dívat, jak plave, místo abychom plavali spolu. Nakonec se mi podařilo vykoktat: „Ale já nemám plavky.“

Renata se usmála, v očích se jí opět zablýsklo, a řekla: „Já taky ne. Podle toho, co jsi říkal, tady plavky nejsou zapotřebí. Prostě se půjdem koupat nahatý, tak jak jsi říkal, že to děláš, když jsi sám.“ Pustila tašku, rukou mě pohladila na prsou a zašeptala: „Nikomu to neřeknu, když ty taky ne.“

Vzrušením jsem prakticky nedokázal promluvit. Myslel jsem si, že když budeme tady u potoka, budu si ji moct osahat a dostat pár pus, ale teď mi říkala, že se chce jít koupat bez plavek – sundat si šaty a být nahá přímo přede mnou. Ještě nikdy jsem neviděl nahou holku a celý jsem se chvěl při pomyšlení, že konečně budu mít tu šanci.

„Neřeknu to živé duši,“ podařilo se mi nakonec odpovědět.

Usmála se, její ďolíčky se krásně ukázaly a řekla: „No jo! Já se prostě ráda koupu nahá.“ Zvedla svou tašku a vytáhla z ní dva ručníky. „Podívej, přinesla jsem nám ručníky, abysme se osušili. Pak si na ně můžeme lehnout a chvíli se opalovat.“ Sáhla po horním knoflíku své blůzy a rozepnula ho. „Kdo bude poslední, je srab,“ řekla a pokračovala v rozepínání knoflíků.

Ruce se mi třásly tak silně, že jsem měl problém svoje knoflíky rozepnout. Nakonec jsem si ale košili sundal, posadil se a zul si boty. Vstal jsem a začal si rozepínat pásek kalhot. Když se mi to podařilo, ruce se mi zpomalily a jen tak šmátraly po knoflících u poklopce.

Renata tam přede mnou stála jen v podprsence a kalhotkách a byl to ten nejkrásnější pohled, jaký jsem kdy viděl. Když jsem ji takhle viděl, byl jsem tak vzrušený, že jsem sotva dýchal. Natáhla ruce za sebe a rozepnula si podprsenku, vzala košíčky do dlaní a úplně svoje prsa odhalila. Vložila pod ně ruce, podepřela je a zvedla, aby mi je předvedla. „Líbí se ti?“ zeptala se.

„Jo!“ podařilo se mi říct přiškrceným hlasem.

„Tak to se ti tohle asi bude líbit ještě víc,“ řekla, položila si ruce na pásek kalhotek a sesunula si je přes boky dolů. Jak je stahovala, objevilo se její ochlupení a pak i véčko jejího rozkroku, v němž byla vidět malá čárka prosvítající skrz blonďaté chloupky, které ji zakrývaly. Poté, co vystoupila z kalhotek a položila je na ručník, sjela rukou k horní části svého ochlupení a zeptala se: „A co tohle? Taky se ti to líbí?“

„Ano!“ řekl jsem a hlas jsem měl vzrušený chtíčem.

Podívala se dolů, kde se v kalhotách dmul můj čurák, a řekla: „Jo, vidím, že jo.“ Přistoupila ke mně, chytla poklopec mých kalhot a sama začala rozepínat knoflíky. „Tak dělej, ty loudale. Já už jsem nahá a ty musíš být taky.“

Když mi uvolnila poklopec, stáhla mi kalhoty dolů k chodidlům. „Teď tvoje spodky,“ řekla a taky je stáhla dolů, ke kalhotám. Můj čurák trčel přede mnou, ztuhlejší a tvrdší než kdy předtím, co jsem si pamatoval. „Uhmm, pěkný,“ řekla a dívala se přímo na mé pulzující péro. „Už podle toho, co jsem cítila při našem tancování, jsem věděla, že budeš pěkně velkej.“ Otočila se k vodě a řekla: „Tak pojď, jdem si na chvíli zaplavat.“

Jak se ke mně otočila zády, měl jsem nerušený výhled na její zadnici. I když to byla úplně první holčičí prdel, kterou jsem kdy viděl, dodnes je na mém žebříčku na desítce. Byla pevná a vypjatá a zároveň měkká a hebká. Vidět takhle Renatinu dorosteneckou prdelku stačilo k tomu, aby ze mě byl na celý život dolňák.

Rychle jsem svoje nohy vysvobodil z kalhot a připojil se k Renatě ve vodě. Stříkala na mě a já se po ní sápal. Objal jsem ji kolem ramen a přitáhl si ji k sobě tak blízko, že se mi její bradavky opřely o hruď a můj čurák narazil na její břicho. Ona mě objala kolem krku a jen jsme tam tak stáli a mlčky se na sebe dívali. Měla tak krásné a lákavé rty, že jsem je musel ochutnat, musel jsem dostat svůj první opravdový polibek od holky.

Když jsem sklonil svou tvář dolů k její, ona tu svou zvedla k mé, oba jsme usilovali o stejný cíl. Když se naše ústa spojila, otevřela pusu a vjela mi jazykem mezi rty. Zajela jazykem hlouběji a dotkla se mého, bylo to téměř jako elektrický šok, který způsobil, že můj čurák na ní sebou škubl. Držela mě pevně kolem krku, zvedla nohy a objala mě jimi kolem pasu, jezdila na mně jako na koni.

Jak se sunula nahoru, cítil jsem, jak se můj čurák pohybuje v rozsedlině její prdelky a tře se o hladkou kůži té brázdy v ní. Ten polibek, pocit jejích prsou přimáčknutých na mou hruď a vědomí, že se můj čurák dotýká jejího nahého těla, to bylo něco, na co mé smysly nestačily. Už předtím jsem byl prostě nadržený, ale teď jsem byl rozpálený chtíčem, rozpálený touhou dotýkat se, hladit, laskat a dělat všechno té ženě-dítěti, co jsem měl v náručí.

Renata odtáhla svá ústa od mých a řekla: „Co kdybysme se teď šli opalovat?“

Nečekala na odpověď, vzala mě za ruku a vedla nás na břeh, kde jsme měli rozložené ručníky. Lehla si a poplácala na ručník vedle sebe. To bylo víc než dostatečné pozvání a já si lehl vedle ní. Když jsem to udělal, otočila se ke mně a přitiskla svá ústa na moje a obnovila polibek, který jsme začali ve vodě.

Toužil jsem dotýkat se toho těla, které mi bylo tak blízko, dotýkat se jí na místech, která teď přede mnou byla obnažená. Stěží jsem věděl, kde začít, a tak jsem se rozhodl začít nahoře a postupovat dolů. Posunul jsem ruku nahoru a položil ji na její ňadro, které jsem velmi jemně třel a masíroval.

Muselo se jí to líbit, protože mi jazykem kroužila v ústech a šeptala: „Ooooch, ano.“

Doposud jsem si mohl prohlížet Renatino nahé tělo jen při tom, když se hýbala, a hladověl jsem po tom vidět ji ležet v klidu, takovou, jaká je, prostě ji podrobně prozkoumat a všimnout si každého detailu její odhalené ženskosti. Držel jsem ruku dál na jejích prsou, ale přerušil jsem náš polibek, posadil se vedle ní a mlčky se kochal pohledem na tu nádheru její nahoty.

Vidět svou první nahou holku bylo vzrušující samo o sobě, ale moci to zažít s tak krásnou dívkou jako byla Renata, to bylo ještě mnohem lepší. Viděl jsem, jak její lýtka přecházejí do kolen a pak se rozšiřují do plných stehen, která se zaoblují a potom se noří do malého obvodu pasu. Prsa měla plná a navrchu je zakončovala kolečka o něco tmavší kůže. Uprostřed každého kruhu se zvedala malá bradavka, tuhá a vztyčená.

Strašně jsem se těšil na den, kdy budu moct vzít do pusy dívčí prsa, a konečně jsem měl příležitost svou touhu uspokojit. Skoro jako ve zpomaleném filmu jsem sklonil ústa k její bradavce a začal ji sát. Třel jsem ji jazykem a oždiboval rty. Pak jsem roztáhl ústa, jak nejvíc to šlo, a nasál dovnitř celý vršek měkkého bílého masa, laškoval jsem s ním jazykem, kroužil jsem jím kolem té tvrdé malé bradavky.

Renata mi položila ruku na hlavu, prohnula se ke mně zády a vtiskla mi do úst ještě víc svého hebkého kopečku. „Ano, takhle... přesně takhle,“ zašeptala.

Zatímco jsem se orálně věnoval jejím ňadrům, přesunul jsem ruku na její stehno a hladil ji po přední straně nahoru a dolů, od kolena až k místu, kde se moje ruka dotýkala chomáče jejího ochlupení. Přitom jsem cítil, jak se pohnula, roztáhla nohy od sebe a udělala mi dost místa, abych se mohl rukou dostat mezi její stehna. Byla to otevřená výzva k prozkoumání tohoto území a já ji okamžitě přijal, posunul ruku dolů a špičkami prstů přejížděl po hebké kůži vnitřku jejího stehna.

Cítil jsem, jak jí naskakuje husí kůže a od toho lehkého hlazení se chvěje. Když jsem se dostal k jejímu koleni, obrátil jsem pohyb a posunul prsty směrem nahoru k véčku jejích nohou. Znovu se pohnula, a ještě víc se rozevřela, takže se oblast mezi jejíma nohama stala pro mou hledající ruku zcela přístupnou.

Pokračoval jsem v pohybu svých prstů nahoru, až jsem se dostal k hebkému spodku jejího ochlupení. Věděl jsem, že mé prsty brzy najdou svůj cíl, tu štěrbinu, kterou jsem viděl uhnízděnou mezi zakroucenými kadeřemi. Natáhl jsem prsty a sondoval v chomáči jejích chlupů, abych nahmatal brázdu její kundičky.

Má ruka se chvěla nervozitou a vzrušením a dech se mi tajil v očekávání, že si konečně splním svůj sen mít ruku mezi dívčíma nohama a proniknout do ženských půvabů, které se tam skrývají. Pomalu jsem vydechl, když můj prst dosáhl svého cíle a vstoupil mezi pysky její pochvy. Teplo a vlhká kluzkost přivítaly můj prst, když se posunul do žlábku mezi nimi.

Při tom kontaktu vzdychla do mých úst a prohnula boky vzhůru k mé ruce. Rychle jsem dýchal a ona na tom byla stejně, vlnila svými boky proti mně a lehce jimi při tom kroužila. Zjistil jsem, že moje touha dotýkat se dívky byla dobře podložená – byla to ta nejvzrušivější věc, jakou jsem kdy v životě dělal. Jediné, po čem jsem kromě toho ještě toužil, bylo nahradit svůj prst čurákem, cítit rozkoš z jejího tepla a vlhkosti na něm, a ne pouze na prstu.

Jak jsem přejížděl prsty nahoru a dolů v její kluzké trhlině, narazil jsem na malý hrbolek přímo na vrcholu té škvírky. Když jsem ji tam pohladil, zamumlala: „Ummm, jo, přesně tam,“ a já věděl, že jsem našel to, co sexuální příručky popisují jako bezkonkurenčně nejvíce erotogenní dívčí místo – poštěváček.

Hladil jsem ji tam prsty, dělal na té malé bouličce malé kroužky a ona hýžděmi přirážela k mé ruce a tlačila se do těsnějšího kontaktu. Cítit to mi nestačilo – chtěl jsem vidět svou ruku v její štěrbině, vidět, jak můj prst proniká mezi stydké pysky a do záhybů její kundičky. Nesundal jsem z ní ruku, jen jsem se posadil a posunul tak, abych se mohl dívat dolů a vidět svou ruku, jak zkoumá krajinu mezi jejíma nohama.

Z toho úhlu byla vidět celá délka té otevřené brázdy a všechno to vlhké maso uvnitř. Jak jsem prstem stále přejížděl po jejím malém hrbolku, teď jsem ho i viděl, vypadal jako drobná kulička přímo mezi pysky v horní části její štěrbiny.

Věděl jsem však, že někde uvnitř těch záhybů, dole mezi těmi pysky, je vstup do jejího tunelu rozkoše, otvor vedoucí do její kundy. Zatlačil jsem prstem do záhybu, jel s ním dolů do oblasti hluboko mezi jejími stehny a hledal ten vchod. Chtěl jsem do něj strčit prst – ošukat ji prstem, jak tomu říkali kluci. I kdyby z téhle zkušenosti nic víc nevzešlo, aspoň bych dostal prst do dívčí kundy.

Nakonec jsem na dně její škvíry prstem nahmatal nějakou prohlubeň. Zatlačil jsem na ni a prst mi vjel dovnitř něčeho, co mi připadalo jako teplá, těsná rourka. Tiskla se na můj prst ze všech stran a svírala ho jako v pěsti. Zatlačil jsem víc a záhy jsem měl prst zabořený až po kloub. Vytáhl jsem ho ven a pak zase zasunul zpátky.

Renata zašeptala: „Ach, Vláďo, to je nádhera.“ Položila mi ruku na stehno, těsně pod ptákem, a jemně mě tam třela. Téměř prosebným hlasem řekla: „Víš co? Chci, abys pro mě udělal něco opravdu speciálního. Můžeš to pro mě udělat?“

Ačkoli to nevěděla, skočil bych z Eiffelovky, jen abych mohl pokračovat v tom, co jsme dělali. Doufal jsem, že to zvláštní, o co mě požádá, bude, abych ji ošoustal. Koneckonců mě škrábla do dlaně, a to mělo znamenat právě tohle. Prakticky mi už řekla, že chce, abych ji ošoustal, a já doufal, že právě teď je ta správná chvíle.

„Co chceš, abych udělal?“ odpověděl jsem, srdce jsem měl vzrušením až v krku.

„Chci, abys mě políbil – políbil mě přímo tam, kde máš ruku, přímo mezi mýma nohama. Chci, abys použil jazyk a olízal mě mezi nohama celou. Když to uděláš pro mě, udělám to samé pro tebe.“ Obtočila mi ruku kolem ptáka a pokračovala: „Dám si ho do pusy a budu ho sát, dokud se mi neuděláš na jazyk.“

„Zatraceně!“ pomyslel jsem si, „chce mi ho vykouřit. Konečně dostanu kouření.“ V mých představách bylo kouření na stejné úrovni jako mrdání s holkou. Slyšel jsem kluky mluvit o ‚lízání holčičí kundy‘, ale myslel jsem si, že je to jen něco z jejich fantazií. Teď jsem zjistil, že na tom možná opravdu něco bude.

Každopádně jsem si řekl, že líbání Renatiny kundy bude malá cena za to, že mě poprvé vykouří. „Ještě jsem to nikdy nedělal,“ řekl jsem, „ale jestli chceš, rád to zkusím. Možná mi ale budeš muset říct, co mám dělat, jestli to nebudu dělat správně.“

Renata se usmála a řekla: „Myslím, že to budeš dělat správně. Stačí, když mě budeš hodně lízat.“

Dychtivý na to dostat kouření, nechtěl jsem už ztrácet čas řečmi a přiložil jsem ústa k Renatině kundičce. Vyplázl jsem jazyk a olizoval ji mezi stydkými pysky, nejdřív nejistě a pak silněji. Překvapilo mě, že nechutnala špatně. Kluci mluvili a vtipkovali o tom, že holčičí kunda smrdí ‚rybinou‘, ale ta Renatina tak nesmrděla a rozhodně tak nechutnala. Vlastně se mi líbilo, jak chutnala, vyloženě svěže, s jen trochou pižmového parfému.

Ještě větším překvapením však bylo zjištění, jak příjemné pro mě je lízat její dírku a cicmat její dolní pysky svými rty a jazykem. Bylo to skoro jako při francouzském polibku – vlhké, teplé a velmi vzrušující. Čurák se mi poškubával a pulzoval z toho vzrušení, které ve mně vyvolávalo lízání Renatiny píči.

Když jsem jí jazykem hladil její drobnou bouličku, Renata zašeptala: „Jo, přesně tam. Lízej mě pořád tam, na tom místě.“ Zvedla nohy a obtočila mi je kolem krku, téměř jsem se tou její vlhkostí dusil. Pohybovala boky nahoru a dolů a vrněla: „Ach, ano... přesně tam... lízej mě... zlehka... měkce…".

Pokračoval jsem jazykem na jejím malém hrbolku a brzy už kroužila boky a vydávala jemné mňoukavé zvuky. Cítil jsem, jak se jí pod mým hrudníkem napínají břišní svaly a po stehnech, kterými mě svírala kolem uší, jí přebíhají drobné záchvěvy.

Najednou jí ztuhlo celé tělo a zasténala: „Ano... ooch… jooo!“

Po několika vteřinách se svaly na jejích stehnech uvolnily a ona odvinula nohy z mého krku a nechala je roztažené. Zvedl jsem hlavu a vzhlédl k ní: „Udělala jsi se?“

Podívala se na mě s napůl zavřenýma očima a s dechem stále přerývaným vzrušením zašeptala: „Ano... udělala jsem se... udělala jsem se důkladně. Provedl jsi to přesně tak, jak jsem potřebovala. Dej mi chvilku, abych popadla dech, a pak ti dopřeju to samé.“

Lehl jsem si vedle Renaty a ona se otočila ke mně. „Věděla jsem, že mi to uděláš dobře.“ Usmála se a řekla: „Ach jo, to bylo dobrý.“ Sáhla mi rukou dolů na břicho a třela mě tam, každým pohybem posouvala ruku blíž k mému ztuhlému klacku. Zatajil jsem dech, když se její ruka dotkla mého čuráku, a zasténal jsem, když ho obtočila prsty a začala ho hladit nahoru a dolů.

„Ach, Renato!“ zamumlal jsem a v reakci na její dotek jsem trhl boky nahoru a dolů. Její dotek spolu se vzrušením z toho, že vidím svou první nahou holku, že ji smím šoustat prstem a lízat jí kundu, mě vzrušily natolik, že jsem byl jen pár vteřin od toho, abych své pubertální sperma vystříkl do vzduchu. Renata se posadila vedle mě a při pohledu na mého ptáka ve své ruce řekla: „Chudáček, je tak tvrdý, tak vzrušený. Jen si lehni a nech malou Reny, ať se o tebe postará.“

Renata sklonila hlavu, vystrčila jazyk a olízla jím mokrý, zduřelý žalud mého kolíku. Ten pocit, jak mi vlhkým jazykem hladí citlivou špičku čuráku, byl tak smyslný, tak příjemný, že jsem sebou při tom kontaktu trhl a zasténal. Ještě víc sklonila ústa a olízla mi koule, jen lehce se špičkou jazyka dotkla měkkého zvrásněného vaku.

Můj čurák se jí v ruce cukal, ronil malé kapičky předvýstřiku a já jen kňučel rozkoší. Podle toho, jak věděla, kde se mě má dotknout, aby mi přivodila co největší rozkoš, jsem poznal, že není žádná začátečnice. Někde po cestě se naučila, jak přimět kluka, aby se svíjel v extázi, jak ho pomocí svých úst vynést až na samý vrchol vzrušení.

Reny zvedla hlavu a usmála se na mě. „Líbí se ti to?“ zeptala se. Jediné, na co jsem se zmohl, bylo zasténání místo odpovědi a vystrčení boků směrem k ní. „Myslela jsem si, že ano,“ řekla a usmála se. Pak bez dalších slov sklonila hlavu a vzala můj kolík do svých úst a víc než polovinu ho přijala do své vlhkosti a tepla. Jazykem kroužila kolem mého žaludu a vysílala do mě vlnu za vlnou neuvěřitelné rozkoše. Současně položila ruku na základnu mého klacku a začala mě honit nahoru a dolů, dlouhými tahy dostávala můj čurák dovnitř a ven z pusy.

Když přiložila jazyk na spodní stranu mého klacku a malými, třepotavými tahy mi laskala žalud, bylo toho na mě příliš – začal jsem sebou škubat a stříkat semeno v obrovských dávkách, stříkal jsem jí do úst jednu dávku za druhou. Sevřela rty kolem mého ptáka a začala polykat, snažila se spolknout proud spermatu, který ze mě tryskal jako gejzír. Skoro se jí to podařilo, jen pár kapek jí uniklo ze rtů a stékalo po mém kolíku na její ruku. To už jsem měl boky úplně zvednuté z ručníku, strkal jsem svůj falus k jejím rozkošným ústům a snažil se předat jí každou kapku svého semene.

Jakmile se mi vrátily smysly, uvědomil jsem si, že ty tiché sténavé zvuky, které slyším, vycházejí ode mě. Postupně jsem se uvolňoval a mé napjaté svaly měkly, jak na mě doléhaly dozvuky mého orgasmu. Když jsem spustil boky zpátky na ručník, Renata pustila můj penis z pusy a olízla si kapičky spermatu, které jí na ní zbyly.

Přestože jsem se udělal snad už před několika minutami a škubal sebou a svíjel se v extázi, můj čurák byl pořád tvrdý a pořád mi trčel přímo z těla. „Bože, Renato...“ zašeptal jsem.

Renata mi otřela sperma, které měla na ruce, o břicho a roztírala mi ho po celém těle, bylo to kluzké laskání, které mi přinášelo pokračující rozkoš. „Tvoje první kouření?“ zeptala se. Jediné, na co jsem se zmohl, bylo souhlasné přikývnutí hlavou. Jemně se usmála a řekla: „Jsem ráda, že jsem to byla já, od které jsi to dostal. Jsem ráda, že se ti to tak líbilo.“

„Pro tebe to nebylo poprvé, že ne?“ zeptal jsem se.

Renata zavrtěla hlavou a řekla: „Ne, nebylo to poprvé.“

„Kdy jsi to dělala poprvé?“ zeptal jsem se, protože mě zajímalo, kde a jak se v poskytování rozkoše tak zdokonalila.

„Přede dvěma lety se svým bratrem.“

„S kterým?“ zeptal jsem se, protože jsem věděl, že má dva bratry.

„S oběma.“ Na tváři se jí objevil rozzlobený výraz a pokračovala: „Ale teď už se mnou nechtějí nic mít. Oba chodí se staršíma holkama, které jsou strašně sexy, a už je vůbec nezajímá, že se o mě nestarají.“ Natáhla ruku, uchopila mého stále ještě tvrdého ptáka a řekla: „Ale ty se o mě postaráš, viď, Vláďo? Dáš mi, co potřebuju, že jo?“

Moje představivost se rozběhla na plné obrátky, když jsem přemýšlel, co by mohla potřebovat, ale dokázal jsem říct jenom: „Dám ti všechno, co budeš chtít, Reny.“

Usmála se a řekla: „Dobře. Teď potřebuju, aby si se mnou někdo zamrdal.“ Stiskla můj klacek a řekla: „Vypadá to, že mi můžeš dát, co chci – mrdat mě dlouho a tvrdě.“ Sáhla do své tašky a vytáhla malý, ve fólii zabalený balíček.

Věděl jsem, že je to kondom, nepotřeboval jsem si číst, co je na něm vytištěno. „Tady máš, nasaď si to,“ řekla a podala mi ho. Pokud jsem věděl, ve většině drogerií nechtěli teenagerům kondomy prodávat.

„Kde jsi to vzala?“ zeptal jsem se a vzal si ho od ní.

Znovu se na mě usmála tím svým širokým úsměvem a řekla: „Ukradla jsem ho ze zásob svého bratra. Nepozná to. Odteď si ale budeš muset obstarávat vlastní. Kdyby zjistil, že mu gumy ubývají, bude vědět, že mu je beru.“

Třesoucíma se rukama se mi podařilo rozbalit kondom a narolovat si ho na čurák. Renata se natáhla, obtočila kolem něj ruku a honila ho nahoru a dolů. „Tak pojď, Vláďo. Uděláme to hned teď. Potřebuju to tak moc, že už nemůžu čekat.“

Reny si lehla na záda s koleny zvednutými daleko od sebe. V této poloze měla celou kundu otevřenou a odhalenou, vystrčenou nahoru a čekající na mě. Klekl jsem si na kolena a přesunul se mezi její nohy s čurákem namířeným přímo na její zející díru. Řekla: „Naplivej na to trochu slin, aby to šlo snáz dovnitř. Naplivej si na něj hodně slin, ať je pěkně kluzký.“

Plivl jsem si na prsty a rozetřel sliny po celé délce svého gumou pokrytého klacku. Několikrát jsem to zopakoval, až mi z čuráku začalo odkapávat.

„To bude dobrý,“ řekla Renata, „teď ho do mě zastrč. Strč mi ho tam hluboko, do kundy, pěkně až na dno.“

Nikdy předtím jsem neslyšel žádnou holku takhle mluvit – používala slova, která venku za školou používají kluci. Ta slova mě nijak zvlášť nešokovala, ale když jsem je slyšel od ní, zvedlo to můj chtíč na ještě vyšší úroveň, a ještě víc jsem toužil zabořit svůj čurák do té mokré štěrbiny těsně před sebou. V reakci na tu touhu jsem se vrhl dopředu a vtiskl špičku svého čuráku do Renatiny horké rýhy.

Natáhla dolů ruku, chytla mě za něj, chvilku s ním jezdila nahoru a dolů ve své brázdě, a pak ho nasadila na to správné místo. Přidržovala mi ho pevně, prohnula se v bocích a já ucítil, že do ní kousek pronikl. Dychtivě jsem se snažil dostat ho dál do jejího horkého tunelu, a tak jsem se boky vrhl dopředu a snažil se do ní vniknout hlouběji.

Renata na můj nápor odpověděla svým perfektně načasovaným vlastním přírazem. Výsledkem těchto našich akcí bylo, že jsem cítil, jak můj čurák klouže do jejích hlubin a jede celou tou cestou uvnitř až na samé dno, kde v ní zůstal kompletně zabořený. Renata se svíjela rozkoší a vzdychala: „Ooooch… joo… je to pěkný… a velký.“

Slovem ‚pěkný‘ se to popsat dalo jen stěží. Bylo to mnohem víc než to – potěšení, rozkoš a blaženost v jednom. Její pusa na čuráku mi předtím dělala dobře, ale nedalo se to srovnat s tím pocitem teď, když jsem ho měl celý ponořený v horku a vlhku. Od špičky až ke kořeni se na citlivé tělo mého čuráku ze všech stran tiskla Renatina horká sliznice a byl to pocit daleko silnější než všechno, co jsem kdy předtím zažil.

Zůstal jsem v té poloze, nehýbal se a vychutnával si tu úžasnou slast, kterou vyvolávalo spojení mého čuráku a Reniny píči. Nakonec jsem zamumlal: „Bože, Renato, to je taková nádhera.“

Renata měla ruce položené na svých prsech, masírovala si je a mezi prsty si hnětla bradavky. Pozvedla ke mně boky a řekla: „Jo, fakt dobrý. Ale bylo by to lepší, kdybys tím svým velkým čurákem jezdil v mojí malý kundě dovnitř a ven.“

Bylo zřejmé, že Renata je člověk, který ví, co chce, a právě teď chtěla, abych přestal blbnout a začal ji pořádně mrdat. Nebylo nutné, aby mi dávala nějaké další připomínky – prostě jsem nechal přírodu, ať si poradí, a začal jsem jí zajíždět dovnitř té horké díry a zase ven. „Jo, takhle,“ řekla. „Strkej mi ho tam hluboko a silně.“

Renata zavřela oči a pokračovala v laskání svých prsů. Zatímco to dělala, roztáhl jsem nohy, lehl si přímo na ni, břicho na břicho, a píchal do ní svým čurákem tak silně, jak jen to šlo. Ona šla každému mému přírazu naproti a kroužila boky pod mým tělem, udržovala dokonalé tempo našeho přirážení. Sundala si ruce z prsou, dala mi je za hlavu a přitáhla si moje ústa k sobě, aby mě políbila.

„Ooooch, Vláďo, tohle je fakt dobrý,“ prohlásila těsně před tím, než se naše rty a jazyky spojily. Jazykem prozkoumala celou mou pusu a pronikala do všech jejích zákoutí.

Začal jsem sát její jazyk a vtahoval jsem si ho do úst tak daleko, jak to šlo. Cítil jsem, že se její dech zrychluje, až mi skoro dýchala do úst. Z toho jsem poznal, že začíná být stejně vzrušená jako já, že je stále blíž a blíž k přechodu do extáze.

Začala ke mně vzpínat boky ještě větší silou a zřejmě se snažila dostat ze mě do své těsné kundy ještě víc. Pořád jí to nestačilo, ještě zvedla nohy, obtočila je kolem mého pasu, odlepila se od ručníku a začala zběsilými pohyby přirážet svou pánví k mojí.

Přimáčkl jsem její pánev zpátky na ručník, sáhl jsem pod ni, chytil ji za zadek a její kundu si tvrdě přitáhl ke svému čuráku. Pak jsem začal přirážet dovnitř a ven, celou jeho délkou, vytahoval jsem ho, dokud mi v ní nezůstala jenom špička, a pak jsem ho zase vrážel dovnitř a tlačil ho až na doraz do měkkosti její mokré brázdy. Její jazyk v mých ústech divoce řádil a ona skučela a hekala.

Cítil jsem, jak se jí chvějí břišní svaly, odtáhla svá ústa od mých a tiše vykřikla: „Ach, už to bude, už to bude. Mrdej mě dál, víc... silněji... silněji.“ Přestala se svými zběsilými pohyby a silně se ke mně natiskla. „Joo, už jsem tam. Dostala jsem se tam... konečně jsem se tam dostala.“

Vnitřek Renatiny kundy se křečovitě svíral kolem mého čuráku a vysílal drobné svalové pohyby nahoru a dolů po celé jeho délce. To, co se dělo, bylo příliš silné a dotlačilo mě to přes okraj; připojil jsem se k jejímu orgasmu. „Já taky... já taky,“ zašeptal jsem, z čuráku vytrysklo sperma a naplnilo gumu, která ho pokrývala. Zhroutil jsem se na ni a leželi jsme takhle, oba jsme těžce dýchali, chvěli se a třásli, naše těla omývaly vlny rozkoše.

Ta rozkoš pomalu ustupovala a já jsem se z Renaty svezl na ručník vedle nás. Otočila se na bok, usmála se na mě a řekla: „Díky, Vláďo. To bylo přesně to, co jsem potřebovala.“

„Taky jsem měl trochu potřebu,“ řekl jsem.

„Jo, všimla jsem si,“ řekla s úsměvem. Pak se posadila a řekla: „Zbavíme se té gumy. Určitě s tím nechceš chodit, špatně se s tím čůrá.“ Sundala mi gumu a pak mi na ptáka místo ní nasadila svou pusu. Jazykem z něj očistila zbytky spermatu, které pokrývaly jeho povrch. Zvedla hlavu a řekla: „Tak, a je pěkně čistej. Takhle se mi na ručník nedostane žádný sperma, který by mohla najít máma a divit se mu.“

Renata se posadila vedle mě, pořád hladila mého změklého ptáka a řekla: „To bylo hodně dobrý, Vláďo. Nevím, jak často se mi povede odejít z domu, aniž bych vzbudila podezření, ale chci to dělat co nejčastěji.“

„Já taky,“ řekl jsem a objal ji.

Do konce školy jsme s Renatou chodili k potoku alespoň jednou týdně a po začátku léta jsme to zvládali dvakrát až třikrát týdně. Pořád jsme spolu ještě chodili i na rande, abychom rozptýlili podezření rodičů. Máma si dál myslela, že Renata je ‚milá a hodná holka‘, a Renatini rodiče byli přesvědčeni, že já jsem ‚opravdu správný a pohledný mladý muž‘. Takřka celé moje kapesné šlo na nákup šprcek.

Na konci léta se Renata s rodinou odstěhovala do jiného města. Ukázalo se, že její otec je nějaký stavební inženýr a často ho přeloží na nějaké jiné místo. Než odjela, stihli jsme si ještě naposledy zamrdat. Renata mi řekla, že mě lituje, protože po jejím odjezdu už nikoho mít nebudu.

Řekla, že v jejím případě to nebude tak zlé, protože teď, když její bratři přijdou o svoje přítelkyně, budou muset aspoň na čas zase využívat ji, aby ulevili své nadrženosti. Když mi to říkala, byla celá rozesmátá, takže jsem věděl, že se na obnovené mrdání a kouření a lízání s bratry opravdu těší.

Pokud jde o mě, trvalo mi téměř tři měsíce, než jsem našel další ‚špatnou holku‘. Byla o rok starší než já, ale říkala, že se jí líbím víc než starší kluci. Říkala, že o tom, jak jí udělat dobře, toho vím mnohem víc než starší kluci ze střední školy, se kterými chodila. Díky, Reny! Ať už jsi kdekoli – byla jsi dobrá učitelka.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Robert

  8. 11. 2010Senior68

Je pátek dopoledne a já se vracím z intru na víkend k matce. Odpadly nám dnes dvě hodiny vyučování, tak jedu dříve domů. Rodiče se před dvěma lety rozvedli a já bydlím u matky, která žije už asi půl roku s novým přítelem. Je o několik let mladší než matka a docela příjemný a zábavný chlap. Vždy, když přijedu domů, tak si říkám, že by stálo za to se s ním vyspat, ale i přes moje provokační řeči se k...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Teen, Anál, Mix, Orál

Viki prodává své tělo na charitu

  16. 2. 2021jentaknekdo

„Po prvé! Po druhé! Prodána Alanovi za sedmnáct tisíc korun!“ vyvolával licitátor. „Gratulujeme Viki. Právě jsi pro naši aukci nastavila nový rekord. Včetně prodeje svého oblečení jsi právě zajistila dvacet dva tisíc pět set korun pro charitu zdejšího Údolního klubu.“ „Dámy a pánové, tím končí prodej pro tento měsíc. Nezapomeňte, že příští měsíc přidáme něco nového. Vedle čtyř manželek, které jako...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Grupáč, Mix, Orál, Párty

Kdo orá pole mé…

  13. 1. 2013Neznámý autor

Vzal jsem si o dvacet tři let mladší ženu. Byl jsem do ní úplně zblázněný, stejně tak ona do mě. Navzájem jsme se inspirovali, chtěli jeden druhému dělat radost, byla to prostě láska, skutečná a pevná láska, která nikdy nepřejde. Bohužel už pár let po svatbě se u mě projevilo závažné onemocnění, musel jsem podstoupit mnoho operací. Moje žena mi byla velikou oporou, ani na okamžik ji nenapadlo, že by...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Voyeur, Mix

Moje postavení

  1. 1. 2009A.D.Lajda

Jsem to snad neměl půl roku nebo co, nadrbanej jsem až hanba a chvílema se mi už dělaj mrákoty před očima, např. když spatřím nějakou pořádnou babu. Hlavně přes den, v práci, když kolem projde Julie, zastaví se Markéta, tak to jsem kolikrát jak na trní. Bych ho snad ze zoufalství strkal i mezi matračky, cokoliv (!), co by mi aspoň na chvilku pomohlo zbavit se toho hroznýho přetlaku. A já vám vážení...  celá povídka...
Kategorie: mix, Šukačky, Mix, Extrémy