Erotické povídky

Jednou po večeři

J e h o p ř í b ě h

V tomhle příběhu jde o mou ženu Dášu, o našeho přítele Romana a o mě. Stejně jako jiné příběhy měl svůj začátek, prostředek a konec. Musíme se vrátit a vyprávět ho od začátku.

S Romanem a jeho ženou jsme se přátelili dlouhá léta. Až do jejich rozvodu před několika měsíci. Jeho exmanželka se odstěhovala, ale Roman zůstal dál v jejich domě. Rozvod naše přátelství s ním nenarušil a v mnoha věcech jsme pokračovali společně; pořád jsme se snažili ho zapojovat do našich aktivit. Byl to hrozný kuchař, takže u nás mnohokrát byl hostem na večeři – sbližovalo nás to a rádi jsme mu pomáhali.

K Dáše byl vždy velmi pozorný a očividně ho přitahovala. To bylo pochopitelné, protože to je krásná žena, za kterou se otáčí mnoho mužů. Užívá si jejich obdivné pohledy a oni mi ji závidějí. Jsem šťastný, že mám tak krásnou manželku. Vysoká, s úžasnou postavou, dobrá ramena, krásné pevné prsy, štíhlý pas, pěkné boky a ohromující dlouhé dokonalé nohy. V krátké sukni velmi přitažlivé.

Roman mou manželku obdivoval, a teď o to víc, že byl svobodný, ale nikdy na ni nic nezkusil, asi kvůli našemu dlouholetému přátelství. Roman byl velice vzhledný muž, dobře rostlý, a Dáša si jeho obdivné pohledy užívala, někdy, když seděl naproti ní, mu poskytovala výhled na svá stehna v punčochách. Jindy, když si poposedala na židli nebo z ní vstávala nebo si sedala, nohy se jí oddělily dost na to, aby mohl zahlédnout její průsvitné hedvábné kalhotky, tím jsem si jistý. Když jsem ho přistihl, jak na ni zírá, začervenal se.

Když jsem se jí o tom zmínil, řekla, že to bylo jen neškodné flirtování. Myslím, že ji bavilo dráždit ho, zvláště když byl nyní svobodný. Když přišel, vždy ji objal a krátce políbil.

Přemýšlel jsem o tom, jak daleko by mohla zajít, kdyby se naskytla dobrá příležitost. Jak jsem řekl, dělali jsme mnoho věcí společně, někdy jsme šli na večeři do klubu, kde se tancovalo. Střídali jsme se s ní při tanci a všiml jsem si, že ji během pomalého tance drží blízko a užívá si příležitosti tisknout její tělo proti svému. Když jsem s ní potom tancoval já, řekl jsem: „Zdá se, že tě baví přivolávat mu erekci.“ Začervenala se a vypadala provinile. Řekla: „Ty víš, že jsem ti byla vždycky věrná a víš, že bych ti na hlavu žádné parohy nenasadila.“ Mým obavám se smála.

Pak mě začala škádlit. „Možná bys chtěl, abych se s ním milovala. Myslíš si, že bych ho měla nechat mi to udělat? Možná by se ti líbilo, kdybych před ním roztáhla nohy, zvlášť když se už tak dlouho nemá s kým milovat. Byl by to dobrý skutek, kdybys mu nabídl svou ženu – nebyla by to láska – jenom sex.“ Pokračovala v tom škádlení, ve svých provokativních poznámkách, ale nakonec řekla: „Víš, že tě miluju; jen si dělám legraci, abych tě trochu nadzvedla.“

Dráždila mě, ale způsobila, že jsem začal přemýšlet, jestli by mu podlehla, kdyby pro to byly správné podmínky. Když jsem ji tak poslouchal, cítil jsem nádech vzrušení, uvažoval jsem o možnosti jejich sexu a udělal jsem si plán, jak její odhodlání otestovat. A další týden, když jsme šli společně na večeři, jsem svůj plán spustil.

Před odchodem na večeři jsme si jako aperitiv dali koktejly a potom ještě láhev vynikajícího vína. Po večeři se tancovalo a my dva jsme s Dášou tančili střídavě. V době, kdy jsme odcházeli, jsme měli příjemnou náladu ze všech těch nápojů, které jsme zkonzumovali. V mém plánu bylo vrátit se do našeho domu a užít si video, které jsem si k tomu účelu vypůjčil.

Nalil jsem další drink pro každého a usadili jsme se na naší velké pohovce s Dášou uprostřed. Vložil jsem video do přehrávače a stiskl Play. Film byl otevřeně sexuální, ale nikoho to moc nepřekvapilo, řekl jsem jim předem, že mám velmi zajímavý film. Jeho námětem byla milostná trojka a myslel jsem si, že by jim to mohlo vnuknout nápad. Dívali jsme se se zaujatou pozorností.

Když se dění na obrazovce náležitě rozehřálo, začal jsem Dášu hladit po ramenou a krku – a ona brzy předla. Krátké šaty se jí trochu vytáhly a odhalovaly nádherná stehna. Otočil jsem její hlavu směrem k sobě, dal jí krátkou pusu a po ní následovaly další. Roman nás sledoval a pak otočil její tvář k sobě; zaváhala, ale potom i jemu dovolila, aby ji políbil, avšak nakonec polibek přerušila. Podívala se na mě, zvedla oči, ale já jsem se usmál, její nevyslovenou otázku jsem ignoroval a znovu ji políbil. Roman to vzal jako narážku a taky ji políbil.

Já jsem při svém líbání zvýšil erotické napětí tím, že jsem jí při tom hladil prs, a on to opět pochopil jako návod a začal jí hladit druhý prs. Sáhl jsem dozadu a rozepnul zip na jejích šatech až do pasu, šaty se jí rozevřely a svezly dolů. Zalapala po dechu, přidržovala si jejich látku před prsy a řekla: „Fajn. Co se to tu děje?“

Ignoroval jsem tu otázku, znovu jsem ji políbil, stáhl jí přední část šatů dolů a odhalil její průsvitnou podprsenku, bradavky v ní byly dobře viditelné. Vrátil jsem se k akci a znovu jí pohladil prs a Roman udělal totéž na jejím druhém prsu. Protestovala, ale z té kombinace nápojů, sexuálního filmu a našich polibků a mazlení začínala být vzrušená.

Když ji Roman políbil příště, přesunul jsem ruku dolů na její stehna a pohladil ji tam, ještě trochu jí povytáhl šaty a odhalil její punčochy. Podle mého návodu Roman také posunul ruku dolů na její stehno a také vytáhl její šaty výš, dokud nebyly vidět pásky jejích podvazků. Překvapilo mě, že ona tomu nechává tak zcela volný průběh, řekla jenom: „Tohle už zašlo trochu daleko, chlapci.“ Ale nesnažila se nás zastavit, nejspíš chtěla vědět, o kolik dál s tím ještě půjdeme. A dokud fyzicky nekladla žádný odpor, já jsem byl odhodlán pokračovat.

Když jsem jí rozepnul podprsenku a odhalil její prsa, překvapeně se zarazila a myslel jsem si, že teď nás určitě zastaví. Začala vstávat, ale já jsem tlačil její hlavu a ramena dolů na pohovku a hladil její nahá prsa, ústa jsem přesunul k bradavkám, které rychle začaly tvrdnout. Roman jí zvedl nohy na pohovku a dál jí hladil stehna, hladil holé maso nad punčochami, moje žena teď sténala, a my jsme pokračovali v útoku na její tělo.

Začínala být znepokojená, když jsme její chvějící se tělo neustále hladili a laskali. Nakonec řekla: „To stačí, už prostě musíte přestat.“ Ale její hlas postrádal přesvědčivost. Nemyslel jsem si, že nás nechá zajít tak daleko, takže jsem byl rozhodnutý pokračovat, dokud nezakřičí „dost“.

Líbal jsem ji a přidržoval ji, a dál pokračoval v práci na jejích prsou, která nyní měla velmi pevná. Roman ji hladil po nahých stehnech a vyhrnoval jí šaty výš a výš, dokud se neukázaly její krajkové kalhotky. Podařilo se mu dostatečně oddělit její stehna, aby mezi ně mohl dostat ruku, a sunul ji pak nahoru, až dosáhl rozkroku jejích kalhotek a má žena zasténala, když se jí tam dotkl a zatlačil na její vaginu.

Pokračovali jsme – já pracoval na horní části jejího těla a on na spodní. Měli jsme ji roztaženou na pohovce a drželi ji tam, a jak jsme ji pomalu sváděli, moje žena byla celá rudá a třásla se. Roman tahal za její šaty a spodničku, až je měla nahrnuté kolem pasu a její průsvitné kalhotky se úplně odhalily.

To Dášu vylekalo a znovu řekla: „Už to zašlo moc daleko! Nemůžu uvěřit, že vy dva to děláte mně. Co si myslíte? Myslíte, že mně to budete dělat, rovnou tady na pohovce? Myslíte, že mě oba budete mrdat?“ Políbil jsem ji, když ještě mluvila, a zastavil její námitky. Sevřela nohy, ale Roman jí je hned roztáhl a líbal její nahá stehna. Brzy je před sebou měl roztažené ještě víc, uložil se mezi ně, přitiskl svá ústa na úzký rozkrok jejích kalhotek a moje žena znovu vzdychla.

Celá se chvěla a neustále sténala, z toho jak jsme pokračovali, byla velmi vzrušená. Roman uchopil pásek jejích kalhotek a Dáša řekla: „Prosím, nesundávej mi kalhotky.“ Ale on to ignoroval a vytahoval je zpod ní, stahoval jí je dolů na stehna a nohy, dostal je z ní úplně a odhalil její chlupatou vagínu. Znovu sevřela nohy, ale on jí je brzy znovu roztáhl a vtiskl jazyk mezi vlhké pysky její kundičky.

Dáša při tom dotyku zakňučela a pak kňučela hlasitěji, když dostal jazyk do ní dovnitř a lízal ji tam. Ozval se vzdech, když našel její klitoris, hladil, obkružoval a zvedal ten jemný pupen, jeho jazyk na ni působil magicky. Fňukala, sténala, začínala být stále více vzrušená, její vášeň převzala kontrolu, tělo se jí hýbalo samo od sebe.

Nedůvěřivě se na mě dívala, nedokázala pochopit, proč se to děje. Znovu řekla: „Nemůžu uvěřit, že mi to vy dva děláte. Musíte přestat, tohle nejde. On mě mít nebude a ty taky ne.“

Zdálo se však, že ty drinky, ten nestoudný film a ta romantická situace, ve které se ocitla, nakonec převládly, protože jsme ji dál pozvedali do erotických výšin. Nemohl jsem uvěřit, že tohle všechno moje věrná manželka strpí; myslel jsem, že to v nějaké chvíli určitě zastaví, ale dělala jen slabé pokusy, aby tomu zabránila. A já začal být velmi vzrušený a cítil jsem, jak tvrdnu.

Dášiny výkřiky byly najednou hlasitější a začala se třást a křičet, tělo jí zachvátily křeče a ona vyvrcholila. Oba jsme se rychle svlékli a její oči se rozšířily, když nás viděla nahé a s pořádně velkými erekcemi. Zalapala po dechu, když uviděla Romanova hodně silného a hodně tvrdého ptáka, který z něj vzpřímeně trčel a ukazoval na ni. Řekla: „Ach ne! To do mě nedáš!“ A stiskla nohy, ale byla ze svého orgasmu tak slabá, že jí je snadno znovu roztáhl, přesunul se po jejím těle nahoru, usadil se na ni a namířil svého ptáka na vlhké naběhlé pysky jejího přirození.

Jestli ho nezastavím teď, bude už příliš pozdě, říkal jsem si. Dáša se zjevně přestala kontrolovat, byla moc slabá na to, aby kladla odpor. Ležela tam, oči rozšířené, tělo zrudlé a třásla se, když se na mě dívala. Hlavou jsem přikývl a ona zavřela oči a poddala se tomu okamžiku, nohy se jí víc roztáhly, vzdala se.

Ucukla, když dole ucítila dotek jeho ptáka, kňučela, když ho natlačil na vlhké pysky její kundy, sténala, když ji roztahoval, a pak chraplavě vykřikla, když do ní jeho žalud vstoupil a začal ji naplňovat. On se svým ptákem neustále postupoval, plnil ji víc a víc, moje žena vzdychala a pak znovu vykřikla, když jí ho tam vpálil naplno.

Přidržoval jsem jí ruce nad hlavou, a když jsem je pustil, spadly jí po stranách. Roman se v ní začal pohybovat, napřed pomalu, dostával se úplně dovnitř a zase ven, jeho pták byl mokrý a lesklý od jejích šťáv. Postupně ve svém přirážení přidával, moje žena nepřetržitě naříkala. Bušil do ní a blížil se ke svému vyvrcholení. Dáša si na něj položila své ruce a nohy a náhle vykřikla, zachvátil ji silný orgasmus a celé tělo se jí zmítalo. On se udělal těsně po ní, svíral její zadek, když se do ní plně natlačil, a hlasitě hekal, když do ní stříkal a plnil ji svým semenem.

Bylo to tak erotické, sledovat, jak je moje žena tím hřebcem tak důkladně mrdaná, že jsem se téměř udělal, aniž bych se sebe vůbec dotkl. Jakmile se z ní odvalil, dostal jsem se mezi její rozevřená stehna já a rychle do ní vstoupil. Měla ji roztaženou a mokrou, ale i tak jsem se udělal skoro okamžitě a přidal tam své semeno k tomu jeho.

Skončili jsme a ona sevřela nohy, stáhla si šaty, posadila se a zakryla si prsa. „Nemůžu uvěřit, že jsi ho nechal, aby mně to udělal, tvé vlastní ženě, a že jsi mu pomohl svádět mě. Promluvíme si později.“ A odešla do postele. Roman, který vypadal trochu rozpačitě, také odešel.

Když jsem přišel nahoru, byla Dáša v posteli. Lehl jsem si vedle ní a ona řekla: „No, myslím, že jste se oba dobře bavili tím, jak jste mi to dělali. Nikdy jsem si nemyslela, že to necháš dojít tak daleko. Opravdu tě vzrušilo, když ses díval, jak mě mrdá a on při tom odvedl dobrou práci. Líbilo se ti, když jsi ho viděl, jak se ve mně udělal? Určitě ano.“

„Ani jsem si nemyslel, že to půjde tak daleko, ale když jsme začali, ty ses do toho opravdu pustila.“

„Nemohla jsem si pomoct, s těmi nápoji a tím erotickým filmem a jak vy dva jste na mě pracovali – je to tvoje chyba, že se to stalo, ale já jsem si to opravdu užila.“

J e j í p ř í b ě h

Romana jsme po jeho rozvodu vídali mnohem víc. Zdálo se, že neví, co si počít, a já a Pavel jsme ho hodně podporovali a strávil v našem domě spoustu času. Byl to špatný kuchař, takže u nás byl často hostem na večeři a občas jsme ho brali s sebou, když jsme šli na večeři, někdy i do klubu, kde se tancovalo.

Roman byl atraktivní a byl ke mně velmi pozorný – někdy to bylo až trapné. Zjevně ho to ke mně přitahovalo a já jsem si tu pozornost užívala a občas ho v tom i povzbuzovala – dokonce až do úrovně jemného flirtování. Nechala jsem ho dívat se mi na nohy, když jsem si sedala na židli nebo se na ní vrtěla. Červenal se, když jsem ho přistihla, jak mi kouká na stehna.

Když jsme byli na večeři, kde se tancovalo, střídali se se mnou. Když jsem tančila s Romanem, postupně mě držel pořád blíž a naše těla se dotýkala. Byly chvíle, kdy jsem v tom těsném sevření cítila jeho erekci. Můj manžel si všiml, jak nablízko jsme tančili, a později to komentoval, ale já jsem se jen zasmála a řekla, že taky potřebuje trochu vzrušení. Ale dodala jsem: „Nikdy se mě nepokoušel svádět.“ Věděla jsem však, že by neváhal ani minutu, kdybych ho povzbudila.

Řekl něco o tom, že jsem mu způsobila erekci, tak jsem ho začala dráždit a zeptala jsem se, jestli by chtěl, aby se se mnou Roman miloval, a řekla jsem mu, že by to byla charita, kdyby mě Romanovi nabídl, protože zrovna teď se mu moc nedaří. A řekla jsem mu, že by to byl jen sex, ne láska, a dál jsem ho tak zlobila. Ale potom jsem ho uklidnila tím, že ho miluju a jenom jsem ho chtěla poškádlit.

Všechno se změnilo jednou večer. Byli jsme na večeři se spoustou vína a byly nějaké drinky po večeři, pak nějaké tance, a když jsme se konečně dostali domů, překvapil nás Pavel velice explicitním videem, sexuální romancí se dvěma muži a jednou ženou. Všichni tři jsme byli na gauči, já seděla mezi nimi a užívala si skleničku před spaním. Při tom jsme sledovali to video a já začala být vzrušená, a pod vlivem všech těch nápojů jsem se cítila zcela uvolněně.

Pak na mně ti dva začali pracovat, střídavě mě líbali a brzy mě začali hladit. Divila jsem se, co se děje, když mi najednou střídavě hladili prsa a brzy měli ruce na mých nohou a vyhrnovali mi šaty. Začala jsem protestovat, ale oni mé protesty ignorovali a dál mě vzrušovali. Myslela jsem na to, že je zastavím, ale rozhodla jsem se trochu počkat, abych viděla, co z toho bude.

Nemusela jsem čekat dlouho, Pavel mi po chvilce rozepnul šaty a stáhl je dolů, a záhy potom mi sundal podprsenku a vytáhl moje prsa na světlo. Zároveň mi Roman vyhrnul šaty nad punčochy až ke kalhotkám. Byl jsem vzrušená, ale byla jsem také znepokojená tím, co se děje. Jenom se baví, poháněni pitím a tím erotickým filmem, nebo uvažují o tom, že mi to udělají? Jak daleko to chce můj manžel nechat dojít? Snaží se mě ti dva svést?

Zvedli mě na pohovku, Pavel mě držel za ramena, líbal a hladil po prsou. Roman pracoval na mých šatech a spodničce, vytáhl mi je a nahrnul až k pasu. Nad punčochami a podvazky teď byly vidět i mé průsvitné kalhotky. Napadlo mě, že to začíná být vážné, mají v úmyslu mě mrdat? Ale nevěřila jsem, že půjdou tak daleko. Nemyslela jsem si, že by můj manžel nechal našeho přítele, aby mi to udělal, ale bála jsem se toho a současně mě vzrušovalo, jak mě oba hladí, líbají a mazlí se se mnou.

Vtom mně Roman roztáhl stehna, dostal se mezi ně a políbil mě v rozkroku na kalhotky. Neudržela jsem se a nahlas zasténala, protože vzápětí odsunul ten rozkrok stranou a ústy a jazykem se přitiskl na mou vagínu, kterou už jsem měla hodně vlhkou. Bylo to tak erotické, co mi ti dva dělali. Třásla jsem se a byla jsem čím dál tím vzrušenější.

Myslela jsem, že už to zašlo dost daleko – a zdálo se, že nemají v úmyslu zastavit, ale než jsem mohla protestovat, Roman chytil moje kalhotky a stáhl je ze mě. Přitiskla jsem stehna k sobě a řekla: „Musíte přestat, tohle už je za hranou a já nemůžu uvěřit, že mi to vy dva děláte.“

Podívala jsem se na Pavla a řekla: „Jsem tvá žena, tak proč ho necháváš, aby mi to dělal?“ Ale on se jen usmál a políbil mě a držel mě, když mi Roman zase roztáhl nohy, a znovu se mezi ně dostal a nanovo měl pusu a jazyk u mé pochvy. Když ve mně rejdil jazykem, snažila jsem se zvednout, ale Pavel mě držel za ramena. Držel mě, aby si mě mohl vzít jiný muž? Plánoval dát svou vlastní ženu jinému muži a dívat se, jak to do mě někdo vstrčí a bude mě mrdat? Nemohla jsem uvěřit, že to udělá.

Jenže on neudělal nic, aby tomu zabránil, a když Roman přesunul jazyk na můj klitoris, začala jsem to vzdávat. Jak na mě dál používal svůj jazyk, věděla jsem, že se brzy udělám, a nedokázala jsem už provést nic jiného, než ještě víc roztáhnout nohy a počkat na svůj blížící se vrchol. Bez přestání jsem sténala, přemožená intenzivním orgasmem, který ovládl mé tělo, přiměl mě vykřiknout a celou mě roztřásl.

Ležela jsem se zavřenýma očima, rozevřenýma nohama a vyčerpaným tělem. Vůbec jsem si neuvědomovala, že se svlékli, dokud jsem neucítila, jak na mě Roman leze, usazuje se na mně a dívá se dolů na svého velkého ptáka, jestli je na mě správně namířený. Snažila jsem se sevřít nohy, ale byla jsem tak slabá, že mi je snadno roztáhl doširoka a připravil se ke vstupu do mě. Cítila jsem se bezmocná. Znovu jsem se podívala na Pavla, ale on se usmál a přikývl, očividně mi dal svolení, abych s Romanem mrdala, a stále mi stlačoval ramena a držel ruce nad hlavou, líbal mě a tišil moje protesty.

Tak dobře, řekla jsem si. Protestovala jsem proti tomu, pokusila jsem se zvednout a zastavit to. Ale také jsem byla tak vzrušená, tak přemožená vášní, že jsem neměla vůli odolat. Jestli je tohle to, co chce, jestli se chce dívat, jak si jeho vlastní ženu vezme tenhle hřebec a jak do ní vstoupí, jestli chce sledovat, jak mě náš přítel mrdá, tak ho nechám – stejně jsem bezmocná, a tak jsem se vzdala, nechala své nohy dokořán a dala se mu. To bylo to, co chtěli, a tam mě dostali.

Když zjistil, že už jsem povolná, vzal svého ptáka do ruky a namířil ho na mou rozšklebenou vulvu. Zvedla jsem nohy, ohnula kolena, otevřela se mu, a on pevně zatlačil, roztahoval mě a začal do mě pronikat. Chytil mě za boky, tlačil pevněji, hlava jeho ptáka do mě vstoupila a já vykřikla. V tu chvíli jsem se skoro zase udělala. On pokračoval, dostával se do mě hlouběji, roztahoval mě víc, jeho pták se dral dopředu, dokud mě úplně nevyplnil, pevně tlačil na můj děložní čípek a já jsem znovu vykřikla. Nikdy jsem nebyla tak naplněná, tak nabodnutá jako teď.

Vůbec jsem nechápala, proč můj manžel dovolil, aby si mě vzal náš přítel, proč mě směl použít tímhle způsobem.

Začal se ve mně pohybovat, zpočátku pomalu, dával si se mnou na čas. Zapomněla jsem na svého manžela, protože celá moje bytost byla nyní soustředěna kolem toho obrovského ptáka, který mě naplňoval víc než jsem byla zvyklá a pohyboval se střídavě do mě a ze mě. Jak v tom pořád pokračoval, celá jsem zrudla a třásla jsem se. Nikdy jsem ještě nebyla tak přemožena vášní jako teď. Tato erotická situace mě pozvedala do výšin, které jsem nepovažovala za možné; byla jsem tak mokrá, že jeho přirážení do mě bylo hlasité a vydávalo čvachtavé zvuky, které jsme všichni slyšeli.

Začal přirážet rychleji, trestal mě svým ptákem a mocně se do mě vtlačoval. Sevřela jsem ho, když jsem cítila, že se blíží můj orgasmus. Když jsem ucítila, že se ve mně ještě zvětšuje, pronikavě jsem vykřikla, moje vyvrcholení byla naprosté, mé tělo se svíjelo a škubalo silou toho náhlého uvolnění. To spustilo i jeho orgasmus a on zachrčel, ejakuloval do mě, a já jsem vnímala, jak jeho sperma prýští proti mému děložnímu čípku, unáší mě s sebou, můj orgasmus pokračoval dál a dál, dokud se on do mě úplně nevypustil.

Když mu pták konečně změkl, odstěhoval se ze mě a já jsem tam jen ležela, celá roztažená, a naše šťávy ze mě odtékaly. Než jsem se vzpamatovala, byl mezi mýma nohama můj manžel a snadno do mě vstoupil. Byl tak vzrušený, že se udělal po několika přírazech. Poté, co se ze mě svalil, jsem se začala oblékat. Byla jsem uslzená, a to jak kvůli tomu, že si mě Roman bral a můj manžel se na to díval, tak proto, že jsem tak intenzivně reagovala na to důkladné mrdání, které jsem právě zažila.

Vyčítala jsem Pavlovi, že dovolil to, co se stalo, že dovolil Romanovi, aby si mě vzal, a že oba dva společně pracovali na tom, aby mě svedli. Ale byla jsem uspokojená jako nikdy předtím a stále jsem se ještě chvěla, moje tělo bylo stále celé zrudlé a všude jsem měla mravenčení. Byla jsem tak slabá, že jsem se sotva dokázala obléct, a stále jsem slzela, když jsem je opouštěla a šla do postele. Brzy jsem zaslechla Romana odcházet a pak Pavel přišel do naší ložnice.

Poté, co se dostal do postele, jsem řekla: „Nemůžu uvěřit, že jsi to dopustil, že jsi mu pomohl svést mě, a pak jsi mu dal svou vlastní ženu a nechal ho, aby mě omrdal. Opravdu jsi chtěl, aby se to stalo, že jo? Víš dobře, že jsem ti byla vždy věrná, ale nebyl jsi s tím spokojený.“

„Chtěl jsi se dívat, jak je tvoje žena mrdaná, a on to udělal opravdu dobře. To je poprvé, co jsi byl paroháč, a zdá se, že se ti ta role líbí. Rád si necháváš růst na své hlavě parohy? Viděla jsem výraz tvého obličeje, když jsi poznal, že to na něj ve mně přišlo, a právě do mě stříká své sperma. Opravdu mě perfektně obsloužil a ty jsi u toho byl ochotným účastníkem. Možná ho to nechám udělat znovu, anebo možná budeš chtít, aby mě příště mrdal jiný muž."

Řekl mi: „Však ty jsi se do toho pořádně dostala! Opravdu sis to užívala. Také jsem viděl ten výraz ve tvém obličeji, když jsi cítila, že to do tebe pouští.“

„Nikdy jsem si nemyslela, že se to stane, a ano, užila jsem si to, ale nemyslím si, že bychom to měli dělat znovu.“ Pak jsem se odvrátila a rozhodla se spát.

Už jsme to znovu neudělali, ale vzpomínka na to se dlouho vracela, stačilo vybavit si, jak si mě náš přítel vzal a použil, a byla jsem pokaždé hned vlhká.

Když jsem pak znovu viděla Romana, zčervenala jsem a byla v rozpacích, a znovu jsem tu scénu prožívala. Ale vztah s ním postupně uvadal a my jsme dostali svůj život zpět do normálu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Inspirace filmovou hvězdou

  25. 9. 2013Neznámý autor

Zase byl před námi jeden z těch nudnějších sobotních večerů, kdy jsme neměli domluvenou žádnou akci s přáteli a manžela nakonec ještě narychlo volali do práce k akutnímu případu. Rozhodla jsem se, že tedy usnu u filmu Pretty Woman, protože nic jiného v televizi stejně nebylo. Manžel se nakonec vrátil po deváté, když zrovna Julia Roberts rozepínala kalhoty Richardovi a schylovalo se k jedné z lechtivějších...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Fetish, Mix

Sex na intru

  29. 5. 2011jamesz

Už aby byl pátek pomyslel jsem si když jsem vycházel ze školy. Druhá moje myšlenka směřovala k tomu co budu dneska odpoledne na intru dělat. Ten rok jsem maturoval, ale učit se mi rozhodně nechtělo, vždiť byl teprve říjen. Toto vyřešil můj kamarád a spolubydlící Tom, když mi navrhl abychom šli do posilovny. Souhlasil jsem a šli jsme. Když jsme přišli do posilovny všiml jsem si holky, která cvičila...  celá povídka...
Kategorie: Teen, První sex, Orál, Šukačky, Mix

Roztomilá kočička na koncertě

  1. 12. 2014Neznámý autor

Artur si s partou kámošů vyrazil na místní rockovo-punkový koncert. Bylo to přesně tak, jak čekal – vedle sebe tam byli pohodoví rockeři jako on, kteří to nijak zvlášť neprožívali a přišli si hlavně užít hudbu, pak ale taky extrémní punkeři s barevnými vlasy, v maskáčích, od pohledu agresivní… Ok, Artura ale zajímaly hlavně holky. Proboha, proč se jich tolik stylizovalo do nějakých nemožných černých...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Mix, Teen, Šukačky

Sexuální polepšovna II

  8. 11. 2010Senior68

Je čtvrtek a úderem páté odpolední se ozval zvonek. Podívám se z okna a vidím našeho truhláře, jak přešlapuje u branky. Sešla jsem dolů otevřít. „Dobrý den, paní, přinesl jsem Vám slíbené podklady a nákresy“. Vzala jsem si obálku a šli jsme do domu. Přikázala jsem otrokovi, aby se šel dolů svléknout a čekal, až přijdu. Šla jsem za manželem a prohlídli jsme si návrhy polepšovny. Shodli jsme se na...  celá povídka...
Kategorie: Otroci, Femdom, BDSM, Submisivní, Orál, Erotické pomůcky