Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 23. 3. 2021

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Zvláštní večer

Vešel jsem předními dveřmi asi v osm, o celou hodinu později, než se vracím domů obvykle. Další dvanáctihodinová směna v nemocnici, která se změnila na třináctihodinovou kvůli pozdnímu zavolání v pět čtyřicet osm. Jako pilot záchranářského vrtulníku jsem byl na nepředvídatelný rozvrh letů zvyklý, ale přesto jsem byl docela podrážděný.

Bylo běžné, že let ohlášený v té půlhodině před koncem směny už převzal nastupující pilot a nová posádka, aby se lidem neprotahovala pracovní doba v případech podobných tomu, který mě právě potkal. Jenže můj nástupce, ten tlustý povaleč, pilot, kterého měli držet na zemi už celé roky, tam ještě nebyl, když ten požadavek přišel. Takže jsem odletěl kus za město, abych tam nabral chudáka ňoumu, který se rozsekal na cucky při nějaké autonehodě.

Neobtěžoval jsem se volat manželce, jen abych jí řekl, že přijdu pozdě. Byla to zdravotní sestra, která se mnou dřív létala ve vrtulníku, kde jsme taky seznámili, a věděla, že si nemá dělat starosti, když se doma neobjevím včas. Už se o mě nestrachovala a nedělalo jí problémy počkat, až přijdu. Jako vycházející hvězda v nemocnici byla už pevně usazena v administrativě. Chodila v blůzách a kostýmcích místo v kombinéze, vydělávala měsíčně o patnáct tisíc víc než já a každý den byla doma deset minut po půl páté.

Prošel jsem chodbou z garáže, kde jsem zaparkoval své auto (Volvo, v čem jiném kromě SUV jezdí lidé v naší příjmové kategorii), po cestě do obýváku jsem se zastavil v ložnicích, kde spaly děti, a podíval se na ně. Měli jsme dvě, ve věku čtyři a šest let. Laura je každý večer nesmlouvavě ukládala do postele v půl osmé, ať už jsem byl doma nebo ne, a dnešní večer nebyl výjimkou. Dal jsem jim oběma pusu, opatrně, abych je nevzbudil, a pak jsem pokračoval v cestě do obývacího pokoje. Cítil jsem se nějak nadržený a doufal jsem, že Laura bude mít dnes večer náladu na malé povyražení.

Nebývala vždy ochotná k práci v noci, stres ze zaměstnání ji někdy příliš unavoval, a mě to tlačilo do té všeobecně známé manželské role brát vždy všechno, co jsem mohl dostat. Moje aspirace ovšem poklesly o několik čárek, když jsem z obývacího pokoje zaslechl dívčí chichotání. Měla návštěvu, což bylo trochu neobvyklé. Laura byla domácká bytost, osobnost typu A, pokud se vůbec dala nějak zařadit. Nebyla moc na holčičí tlachání.

Zvědavě jsem vstoupil do obýváku. Laura seděla na gauči ve svých oblíbených starých domácích kalhotách a tričku a v ruce měla sklenici bílého vína. Tváře měla zrudlé způsobem, který mi okamžitě prozradil, že to není její první sklenice vína. Vedle ní seděla Šárka, naše sousedka od vedle.

Šárka s Martinem se do svého domu nastěhovali den poté, co jsme se my nastěhovali do našeho, souhlasně jsme si koupili zcela nové domy ve zcela nové zástavbě. Martin byl nějakým druhem účetního. Byl to dost milý člověk, ale trochu nudný a nepraktický. Půjčovali jsme si navzájem nářadí, diskutovali spolu o zvelebování zahrad, ale co se našich společenských styků týče, to bylo asi vše. Jeho manželka Šárka byla štíhlounká malá žena, která mohla vážit nejvýš tak pětačtyřicet kilo, a to promočená. Byla bezpochyby přitažlivá a jako většina mužů jsem jednou nebo dvakrát přemýšlel o tom, jaká by asi byla v posteli, ale nikdy jsem s ní nebyl moc v kontaktu. Laura a ona spolu byly v podobném vztahu jako já s Martinem. Mluvily o svých domech, jednou za čas si navzájem půjčovaly kuchyňské potřeby, a to bylo vše. Šárka a Martin neměli děti a my jsme měli dvě; je zvláštní, jaké bariéry tento jednoduchý rozdíl v soužití dvou párů představuje.

Je tedy jasné, že jsem byl trochu překvapený, když jsem Šárku viděl sedět v našem obývacím pokoji a popíjet víno s mojí ženou. Pokud jsem věděl, taková věc se nikdy předtím ještě nestala.

„Ahoj zlato.“ Laura sebou trhla, když mě viděla vstoupit do místnosti. Trochu se zasmála a dala mi tím vědět, že patrně ta láhev vína není první, kterou otevřely. Laura nebyla žádný smíšek. „Let na poslední chvíli?“

„Ano,“ řekl jsem a přikývl. „Díky tomu idiotovi Radimovi.“ Otočil jsem se k Šárce.

„Ahoj Šárko.“

„Ahoj,“ řekla a začervenala se a věnovala mi pohled, který jako by naznačoval, že o mně ví něco, o čem já bych pravděpodobně řekl, že nechci, aby to věděla. Zajímalo by mě, o čem ty dvě mluvily. Laura nebyla velká pijanka. Ačkoli jako střízlivá byla velice zdrženlivá, když měla trochu upito, měla sklon se vykecávat a vytahovat různé trapné věci. Jednou na vánočním večírku v nemocnici například prozradila mému šéfovi, že jsem podváděl při několika písemných zkouškách na pilota. „Tvá žena mě dnes večer baví. Doufám, že ti to nevadí.“

„Vůbec ne,“ odpověděl jsem zdvořile a vrhl pohled na ze tří čtvrtin prázdnou láhev Chardonnay.

„Kde je Martin?“

„Ále,“ našpulila se, „šel dneska večer na nějaký pitomý basketbalový zápas.“ Vypadala docela rozzlobeně. Co je špatného na tom jít na basketbalový zápas? Chodil jsem na ně pořád. Obzvlášť v těch výjimečných případech, kdy tým našeho města bojoval o postup.

„Aha,“ řekl jsem neutrálně, nechtěl jsem nadávat na spřáteleného chlapa. „No jo, to je docela blbé.“

Laura vstala a přistoupila ke mně, aby mě políbila. „Mají dneska výročí,“ vysvětlovala mi tiše, protože věděla, manželky to vždycky vědí, co si o tom asi myslím. Políbila mě na rty, prodlužovala to, dokonce nechala jazyk krátce vklouznout do mých úst, něco takového dělala, jen když byla nadržená.

Kouknul jsem se na Šárku a Laura se ode mě odtáhla a omluvně na ni pohlédla. Ta věc s výročím z toho samozřejmě dělala něco jiného. Pokud je nějaká věc, kterou mají ženy v úctě, jsou to jejich výročí.

Žádnému muži by se nemělo doporučovat, aby takovou věc bral na lehkou váhu. Jenže mě víc zajímal Lauřin jazyk a ten příslib pozdějších potěšení, které mi jeho invaze do mých úst přinesla. Doufejme, že Šárka už ze sebe vylila svůj uplakaný příběh a byla utěšena a je připravená odejít, abych já a manželka jsme si konečně mohli jít lehnout a dát se do práce.

„A ke všemu navíc zrovna mám ty své zatracené plodné dny.“ Vyhrkla to ze sebe a okamžitě zčervenala a omluvila se za svůj výbuch. Zdálo se, že nemůže uvěřit, že něco takového řekla.

Usoudil jsem, že k tomuto prohlášení nemohu nabídnout žádný komentář. Šárka před několika měsíci řekla Lauře, a Laura to pak řekla mně, že oni, Martin a Šárka, se pokoušejí o dítě a že to je zatím bez výsledků. To byla rozhodně půda, na kterou jsem nechtěl vstupovat.

„No,“ řekl jsem nakonec. „Půjdu se osprchovat a sundat si tu leteckou kombinézu.“ Laura se znovu uchichtla, byl to zvuk, který jsem v našem manželství slyšel jen velmi zřídka. „Proč si napřed nesundáš kombinézu a až POTOM se osprchuješ?“ navrhla.

To prolomilo napětí. Zatímco já zíral na svou ženu, která nemívá sklony k vtipkování, Šárka se také začala chichotat. „To jo,“ řekla a přidržovala si ruku na puse. „Tak to asi opravdu bude lepší.“

Usmál jsem se a zamířil do ložnice. „Dobře. Myslím, že jsem se vás dvou už naotravoval dost.“

Šel jsem do naší ložnice, u které máme i hlavní koupelnu, a zavřel za sebou dveře.

Rozepnul jsem zip své fluorescenční modré letecké kombinézy a hodil ji na podlahu, přešel jsem ke sprše a pustil ji. Když jsem si připravoval ručník, čisté spodní prádlo a své oblíbené domácí kalhoty, dveře se se zavrzáním otevřely a dovnitř vešla Laura.

Přišla ke mně, popadla mě kolem krku, přiložila rty k mým a vtlačila mi jazyk do úst. Její pravá ruka klesla na mého ptáka a začala ho hladit tak, jak věděla, že to mám rád.

Okamžitě jsem byl vybuzený, cítil jsem, jak pod jejím dotykem tvrdnu, objal jsem ji a vrátil jí polibek. „Mmmm,“ řekl jsem s úsměvem, když se stáhla. „Není tu dneska večer někdo trochu nadržený?“

„Jsem tak nadržená, že bych šukala nohu od stolu,“ řekla, padla na kolena a stáhla mé spodní prádlo dolů, to vše jediným pohybem. Strčila si mě do pusy, hluboko do hrdla.

Zasténal jsem, zapotácel se dozadu a opřel se o zeď za sebou. Jako mnoho ženatých mužů jsem nebyl zvyklý na to, že by si moje žena brala mého ptáka do pusy. To stále dělala pouze příležitostně, což je sice o dost lepší, než může o své situaci prohlásit mnoho mých ženatých přátel, ale přesto to pořád je spíš jen jakási výroční událost. Vzdychal jsem a hekal, když se mi na něm posouvala nahoru a dolů, sála mě hebkými rty a vířila jazykem dokola. Tak náhle, jak začala, bohužel zase skončila, vstala a olizovala si rty.

„Nemůžu se dočkat,“ prohlásila a věcně mi to dovysvětlila, „mít tě v sobě uvnitř.“

„Tak na co čekáme?“ Postoupil jsem k ní, popadl ji a přitáhl k sobě. „Smyju ze sebe ten pot a uděláme to hned.“ Usmála se a odstrčila mě. „Šárka je pořád tady. Teď to nemůžeme dělat.“

„Tak se jí zbav,“ zasyčel jsem, přitiskl si ji zpátky na sebe a zasunul jí ptáka do rozkroku, kde se jí otíral o kalhoty. Moje ruce začaly mačkat její důvěrně známé zadní tváře. Několikrát jsem přirazil, abych své úmysly zdůraznil.

„Ještě chvíli počkej,“ řekla mi. „Je dneska večer trochu melancholická. Ten její kokot manžel šel na jejich výročí na basket. Potřebuje někoho, kdo si s ní promluví.“

„Ať si promluví se svou matkou,“ řekl jsem a znovu přirazil. „Chci tě ošukat.“

„Potom, ty sprosťáku,“ řekla mi a odtáhla se. „Dej si sprchu a pak přijď za námi na drink.“ Nabídla mi smyslný úsměv. „Už tu dlouho nebude.“

„Tak dobře,“ řekl jsem nakonec. „Ale musí to být RYCHLE.“ Péro mi i po vysprchování zůstalo polotvrdé. Vylezl jsem ze sprchy, osušil se, vyčistil si zuby, oblékl jsem si čisté spodní prádlo a kalhoty a ve skříni jsem našel tričko, které jsem si oblékl. Učesal jsem si vlasy, kvůli návštěvě, a dal si pár kapek kolínské, kvůli Lauře, na později.

Než jsem se vrátil do obývacího pokoje, zastavil jsem se v kuchyni a vytáhl z ledničky pivo. Otevřel jsem ho a vstoupil do obýváku. Obě ženy seděly vedle sebe na gauči a něčemu se hihňaly. Viděl jsem, že na videopřehrávači běží Titanic, zvuk byl stažený.

„Titanic, jo?“ zeptal jsem se, posadil se do svého oblíbeného křesla a natáhl nohy. Zeptal jsem se Šárky: „Viděla jsi to tolikrát jako Laura?“

„Pravděpodobně víckrát,“ culila se. „Nemyslíš, že je to jeden z nejromantičtějších filmů?“

Pokrčil jsem rameny. „Asi jo,“ odpověděl jsem. „Speciální efekty jsou docela dobré, ale děj je trochu recyklovaný, nemyslíš?“

„Jdi ty,“ napomenula mě Laura dobrosrdečně. „Nezačínej s tím znovu.“

„Recyklovaný?“ zeptala se Šárka. „Co tím myslíš?“

„Však víš,“ řekl jsem. „Bohatá a chudý, romantická zápletka. Je to staré jako filmy samotné. Prostě to přenesli do nového prostředí. Pamatuješ si Krásku v růžovém? Stejný příběh. A co Karate Kid? Sakra, i Lady a Tramp mají ten samý základ.“

Šárka se zamračila a napila se ze sklenice na víno, která byla skoro prázdná. „Muži,“ řekla. „Jste všichni tak neromantičtí.“

„To bych tedy neřekla.“ Laura promluvila a bránila mě. „Někdy umí být docela romantický. Víš, co udělal při našem posledním výročí?“

Vypadala, že ji to zajímá. „Nešel na basketbalový zápas?“

„Nebyla basketbalová sezóna,“ zavtipkoval jsem a předem trochu otupil příběh, který se Laura chystala vyprávět. „Pronajal si vrtulník a odletěl se mnou na jedno místo v Brdech. Byla tam taková mýtina s potokem vedle, na kilometry daleko od všech silnic. Úplně izolované místo. Vytáhl piknikový koš a deku a naobědvali jsme se tam."

„No tedy,“ řekla Šárka a rozzářeně na mě koukala. „To JE romantické. Martin by nic takového nikdy neudělal. Už mi ani nenosí květiny.“

„A pak jsme měli ten nejneuvěřitelnější sex přímo na dece,“ pokračovala Laura. „Mravenci, komáři, a tak.“

„Lauro!“ řekl jsem šokovaný tím, že o takové věci mluví s naší sousedkou.

„Vždyť jsme to tak udělali,“ zasmála se Laura a na ruku si vylila trochu vína. „Já jsem šťastná, když to můžu mít aspoň v plodných dnech,“ řekla Šárka kysele. „Zdá se, že Martin se teď už o sex tolik nezajímá. Sakra, nikdy se nezajímal.“ Zavrtěla hlavou. „Je to trochu nepřirozené, nemyslíte?“

„Doprčic,“ řekla Laura, „na chvíli bychom si měly vyměnit manžely. Já ho obvykle musím odhánět.“

Šárka se trochu začervenala a vyhýbala se mi očima.

„A jak to vypadá,“ zeptala se jí Laura, „když se k tomu odhodlá? Je pak v posteli dobrý?“

Zvedla ruku do vzduchu a mávala s ní sem tam. „Myslím, že je v pořádku,“ řekla, avšak tón jejího hlasu jasně naznačoval, že tímto hodnocením schopnosti svého manžela zveličuje.

Byl jsem zcela ohromen konverzací, kterou vedly, a k tomu přede mnou! Je to způsob, jakým ženy mluví, když kolem nejsou žádní muži? Strefovala se do mě Laura někdy tak, jak se Šárka teď strefuje do Martina? Aspoň jsem doufal, že nikdy nemusela mávat rukou ve vzduchu, když se jí někdo zeptal, jaký jsem v posteli.

„Je v pořádku, říkáš?“ řekla Laura a pozvedla obočí. „Uděláš se s ním?“

Pokrčila rameny. „Jednou za čas,“ odpověděla, „a musím si pospíšit, skončí dost rychle.“

Páni! Chudák Martin. Jako mužský jsem si dokázal představit, jak by se cítil trapně, kdyby zjistil, že jeho žena diskutuje o jejich nepochybně nudném sexuálním životě nejen s jinou ženou, ale dokonce i s mužem.

„Hm, a nikdy tě nelíže?“ ptala se Laura dál a přiměla mě, abych na ni užasle zíral. Na okamžik jsem přemýšlel, jestli se nepokouší naši mladou sousedku šokovat, aby už odešla, a ona se mohla pustit do práce se mnou.

Šárka se znovu začervenala a nepodívala se na mě, ale řekla. „Ne, moc ne. Několikrát to zkusil, ale obvykle jen, víš, párkrát mě lízne a pak toho nechá. Říká, že nemá rád tu chuť.“

„Můj bože,“ řekla Laura upřímně šokovaná. „To je opravdu otřesné. Opravdu by sis na chvíli měla půjčit mého manžela.“ Obdařila mě vřelým pohledem. „Jestli je nějaká věc, kterou doopravdy umí dělat, je to lízání kundičky. Kdykoli bych mu dala přednost i před lesbičkou.“

„Opravdu?“ zeptala se Šárka a oči jí zářily.

Nemohl jsem si pomoct, ale dmul jsem se hrdostí. Byl jsem docela pyšný na své dovednosti v cunnilingu. Dalo by se říct, že jsem v této oblasti měl za sebou rozsáhlý výzkum.

„Samozřejmě, že ano, “ odpověděla a potlačovala chvění, když si to vybavovala. „Někdy to protahuje na hodně dlouho, víš, napřed je to jako škádlení a jenom pomalu mě dostává do ráže.“

„A jindy zas jde rovnou hledat zlato. Na své cestě kolem kundičky se rozhodně vyzná, to je jisté.“ V tom okamžiku jsem si poprvé všiml sexuálního napětí, které se kolem nás tří šířilo. Bylo to jako náboj statické elektřiny, který se rychle zvětšuje a čeká na způsob, jakým se bude moci uvolnit. Podíval jsem se na Šárku, sedící vedle mé manželky na gauči. Měla na sobě černé strečové kalhoty, které jí pěkně obtahovaly zadek a nohy. Hruď jí zakrýval zelený vzorovaný svetr, který zdůrazňoval její prsy, byly menší než u Laury, ale vypadaly pevněji. Temně hnědé vlasy měla vzadu stažené do jednoduchého ohonu a tváře zrudlé do vzrušujícího odstínu červeně. Čokoládově hnědé oči zářily zřetelným vzrušením.

Šárka se trochu zasmála. „Možná bych si ho MĚLA na chvíli půjčit.“ Zřejmě to myslela jako vtip. „Tobě by to nevadilo?“ zeptala se Laury.

Laura se sugestivně usmála. „Ne, pokud si ho jen vypůjčíš,“ řekla. „Já věřím, že je správné podělit se o bohatství s kamarádkou.“

Šárka a já jsme se na ni nervózně podívali, oba jsme si uvědomili, že to neznělo, jako by si dělala legraci. Vůbec ne. Nastalo trapné ticho.

„Poslyš,“ řekla nakonec Šárka. „Myslím, že bych radši ...“

„Nebude ti vadit, když si tě půjčí, že ne?“ přerušila ji Laura a obrátila se ke mně. „Podle mě je tady Šárka pěkná ženská.“

„No ...“ ozval jsem se, ale úplně jsem ztratil hlas. NEŽERTOVALA. Nabídla mé služby jiné ženě. Je tohle opravdu má manželka? Ta ženská, která mě vyslýchá kvůli každé nové sestře přidělené do mého vrtulníku?

„Víš, nemyslím si, že by se to Martinovi nějak moc líbilo,“ zapojila se Šárka, očividně velmi nesvá z toho, kam až se konverzace dostala.

„Kašli na něj,“ řekla Laura nevybíravě. „Neříkala bych to, kdybys to nechtěla. Předtím jsi mi povídala, jak jsi nadržená.“ Mávla na mě rukou. „Dobře, tak tady máš muže, který se o tebe postará, jestli chceš. Orgasmy zaručeny.“

„Nemyslím, že je to dobrý nápad,“ řekla Šárka hlasem s náznakem lítosti. „Ještě nikdy předtím jsem Martina nepodvedla.“

Já během této výměny názorů držel jazyk za zuby, částečně proto, že mě nenapadlo nic, co bych mohl říct, byl to tak bizarní rozhovor, ale hlavně proto, že jsem zoufale doufal, že ji Laura svede přesvědčit, aby to viděla stejně jako ona. Pokud má žena chce, abych šukal naši atraktivní sousedku, kdo jsem já, abych vznášel námitky? Už jen při tom pomyšlení mi péro v kalhotách tuhlo. „A co takhle,“ navrhla Laura, „co když ho necháš, aby tě jen lízal? Mohl by ti ukázat, jak má opravdové lízání kundičky vypadat. To přece ve skutečnosti není podvádění, ne? Je to spíš něco jako potřesení rukou.“

„Ne,“ řekla Šárka a přísně potřásla hlavou, její hlas však moc přesvědčivě nezněl. „Prostě nemůžu. Je to špatné.“

„Špatné?“ řekla Laura. A k mému úžasu, jak seděla vedle ní, dokonce vstrčila svůj ukazováček za pas Šárčiných kalhot a trochu zatáhla. Šárka se na její prst dívala, ale ani se nepohnula a nepokusila se dát jí ho pryč.

„Jen pojď. Nech ho, ať tě lízá. Je v tom fakt dobrý. Nechceš cítit, jak ti jeho jazyk klouže dovnitř, jak se vnořuje do tebe a zas utíká ven a líže tě tam všude? Nelíbilo by se ti nechat ho, aby ti lízal a vycucával poštěváček, dokud se mu neuděláš do pusy? Bože holka, já z toho sama vlhnu, jen když na to pomyslím.“

Šárka se teď doopravdy třásla a zírala na Lauřin prst, který stále vězel pod jejím opaskem. Zdálo se, že bříško toho ukazováku jemně hladí bříško Šárky. Díval jsem se na to a péro se mi při tom v kalhotách hrozně škubalo. Laura se mi na začátku našeho manželství jednou svěřila, že občas pociťuje přitažlivost k jiným ženám. Přitažlivost, která, jak mi řekla, dokonce vedla k jednorázovému lesbickému dobrodružství s jednou z jejích kamarádek na střední škole. Potom už se o tom nikdy nezmínila a po pravdě řečeno, vždycky jsem měl podezření, že ten příběh byl něco, co četla v časopisu Cosmopolitan, nebo něco jako doporučovaný způsob, jak víc rozohnit svého muže. Ale teď, když jsem ji viděl s prstem v kalhotách naší atraktivní sousedky, nutilo mě to tento názor přehodnotit.

„Nejsi mokrá, Šárko?“ zašeptala jí Laura.

„Neznamená to, že ti jen pomyšlení na jeho jazyk způsobí, že začínáš téct?“

Šárka na to nic neřekla, ale přikývla.

„Tak ho nech, ať tě vylíže,“ zase šeptala. „Slibuju, že nebudeš zklamaná. Nech ho, ať tě udělá. Zasloužíš si to. Je to tvoje výročí!“

„Aach,“ Šárka zasténala a neřekla ano ani ne. Ale Laura to vzala jako znamení souhlasu. Vytáhla svůj prst z jejího pasu a přejela rukou po Šárčině pravé noze. Položila si tu nohu do klína a začala rozvazovat její botu. Šárka při sundávání boty a ponožky ze své pravé nohy neprojevovala žádný odpor. Jakmile bylo oboje na podlaze, poplácala se Laura po klíně a řekla: „Dej sem druhou nohu.“

Šárka na okamžik zaváhala a já už se bál, že teď, když byla požádána, aby udělala jasný krok k tomu, co má přijít dál, se ještě rozhodne celé to zastavit. Nakonec ale zvedla nohu z podlahy, položila ji mé ženě na klín a otočila se na gauči, aby jí umožnila pokračovat. Opřela se dozadu, zavřela oči a levým předloktím si zakryla tvář. Celá se třásla.

Laura se usmívala a když se dávala do práce na levé botě a ponožce, vrhla na mě lascivní pohled. Vzrušeně si olízla rty. Jakmile byly bota a ponožka na podlaze u svých protějšků, natáhla se dopředu a chytla rukama pásek na Šárčiných bocích. Šárka se bez říkání nadzvedla. Pomalu jí stáhla kalhoty a mému pohledu odhalila růžové kalhotky a pár Šárčiných krásných nohou. Během tohoto manévru nechala své ruce jemně klouzat po vnější straně těch nohou. Viděl jsem, jak její vzrušení narůstá.

Sbalila kalhoty a odhodila je přes rameno. „Postaral by ses o ty kalhotky, miláčku?“ obrátila se svůdně na mě.

Přikývl jsem, vstal a přešel k nim. Přední strana mých kalhot byla napnutá, jak se má erekce drala ven. Laura si to prohlédla s prohnaným úsměvem. „Vidím, že tě nemusím přesvědčovat,“ řekla mi.

Já jí na oplátku nabídl jen mírný, provinilý úsměv, měl jsem za to, že bude moudré omezit své verbální výstupy na minimum, abych nechtěně neřekl něco, čím bych to celé mohl pokazit.

„No řekni, nemá nádherné nohy?“ zeptala se mě Laura a přejela rukou nahoru a dolů po stehně té levé. Vsunula jí svou ruku pod koleno, nohu zvedla z podlahy a položila ji do mých čekajících rukou. To jí značně rozevřelo stehna a já měl dokonalý výhled na její rozkrok v kalhotkách. Kalhotky byly jednoduché bavlněné, růžové, vysoko vykrojené. Byly vtažené do její štěrbiny a dalo se poznat, že jsou vlhké. Kudrlinky tmavého ochlupení na obou stranách rozkroku vyčnívaly jen o několik milimetrů.

„Udělej jí kompletní proceduru,“ nařídila mně moje žena.

Přikývl jsem a polkl, ústa mi mezitím vyschla. Nemohl jsem uvěřit, že se to děje. Poklekl jsem na zem před pohovkou a položil si její levou nohu na své pravé rameno. Laura začala Šárku hladit po pravém stehně. Několikrát jsem jí přejel rukama nahoru a dolů po lýtku. Nedávno se zřejmě oholila, nejspíš proto, že dnes večer očekávala od manžela sex, pomyslel jsem si, a pokožku měla hladkou jako dětskou prdelku. Bylo to jemné a ženské, dobře tvarované. Posunul jsem ruku nahoru, přes vnitřní stranu kolena, do poloviny stehna. Laura měla pravdu, její nohy byly krásné.

Šárce unikl povzdech, ale oči držela pevně zavřené. Jemně jsem si vzal do pusy její prsty na noze, nasával jsem jeden po druhém, jazykem jsem zajížděl do mezer mezi nimi, zvlášť jsem se věnoval palci. Zakňučela a přestala dýchat, když jsem to dělal. Oblízl jsem jí chodidlo a postupoval vzhůru po zadní části lýtka. Když jsem se dostal do podkolení, políbil jsem ji tam a chvilku ji tam cucal. To z ní vyloudilo další kvílení, tentokrát hlasitější.

Pokračoval jsem po vnitřní straně stehna a sázel jí vlhké polibky na kůži, místy jsem ji jemně lízal. Stehno se jí lehce chvělo, husí kůže jasně vyčnívala. Asi v polovině stehna jsem poprvé ucítil vůni jejího vzrušení. Byla to jiná vůně než u Laury, jemnější, ale pikantnější. Cítil jsem, jak se mi péro zachvívá, bylo to jejím pižmem, které mi báječně vonělo. Poprvé za osm let jsem vdechoval vůni jiné ženy než Laury. Postupoval jsem po vnitřku stehna dál a před očima se mi vynořil krásný obraz jejího kalhotkami zakrytého rozkroku.

Laura, jak jsem viděl, jí nyní oběma rukama hladila druhé stehno. Sledoval jsem, jak přejíždí jednou rukou nahoru přes bok a pod lem svetru a odtlačuje jí ho nahoru. Šárka měla břicho ploché a opálené. Laura ji začala konečky prstů hladit kolem pupku a vlivem toho se svaly v těch místech napínaly a tančily. Já vjel jazykem do záhybu nad stehnem a setkal se tam s lemem kalhotek. Lízal jsem ji podél nich a její rozkrok se mi tlačil do obličeje, vlhké kalhotky mi na tváři nechávaly mokrou stopu.

„Chceš, aby ti je sundal?“ zeptala se Laura potichu Šárky, vyhrnula jí svetr o kousek výš a druhou rukou lehce přejela po rozkroku kalhotek. „Cítím, jak jsi mokrá. Jsi promočená. Dokáže tě vůbec tvůj manžel někdy takhle zmáčet?“

„Ne,“ vydechla Šárka.

„Takže chceš, aby ti je sundal?“

Přikývla.

„Tak ho požádej. No dělej, řekni to,“ vybízela ji Laura.

„Prosím.“ Šárka prosila. „Sundej mi je. Sundej mi je a lízej mě. Prosím.“

Laura se usmívala a sunula ruku vzhůru, dál pod Šárčin svetr. Viděl jsem, jak si bere do dlaně jedno její ňadro. „Slyšel jsi dámu,“ řekla mi.

Natáhl jsem se a vzal její kalhotky po stranách do rukou. Šárka se ještě jednou nadzvedla a pomohla mi. Laura pustila její nohu, kterou stále držela, a přenechala ji mně. Zvedl jsem obě její nohy do výšky a stahoval jí kalhotky, nahoru a přes chodidla. Pustil jsem je na podlahu a pak jí položil nohy na svá ramena, znovu je roztáhl a díval se mezi ně. Kundičku měla pokrytou tmavými, až černými chloupky, ta barva byla v ostrém kontrastu s Lauřiným blonďatým porostem. Vaginální pysky byly výrazně naběhlé, lákavě otevřené a vlhkost na nich se leskla. Její klitoris byl vztyčený jako by to byla bradavka, vyčnívající ze své kapuce.

Naklonil jsem se dopředu, její opojná vůně, tak odlišná od vůně mé ženy, mi naplnila hlavu chtíčem. Vsunul jsem jazyk mezi její vlhké pysky a pomalu je olízl nahoru, vychutnával jsem její ostrou chuť. Hlasitě sténala a strkala mi svůj klín do obličeje. Zastavil jsem se před jejím klitorisem, kroužil jsem jazykem přes jeho horní část a zpět dolů k její kundičce, aniž bych se ho skutečně dotkl. Několikrát jsem jí vrazil jazyk dovnitř a ven a trochu si ji rozšířil.

„Ach bože,“ sténala. „Je to úžasné.“

„Sundáme si vršek, zlato,“ slyšel jsem Lauru říkat. Následovalo šustění oděvů nade mnou a několikrát se můj cíl trochu posunul, jak manévrovala při svlékání. Pokračoval jsem v lízání, stále jsem se zatím vyhýbal jejímu klitorisu, ale jemně lízal jeho kapuci. Periferní vidění mi umožnilo zahlédnout, jak se zelený svetr snáší na podlahu po mé levici. O chvíli později Laura se zatajeným dechem řekla: „Nádherné.“ Následovala bílá podprsenka, rovněž odhozená na podlahu.

Podíval jsem se nahoru, jazyk jsem stále pevně držel v její pochvě, a uviděl jsem Šárčiny odhalené prsy, nebo alespoň ten pravý. Levý pokrývala Lauřina ruka, která ho hnětla. Bradavka byla malá a velmi vztyčená. Jak rychle dýchala, zvedalo se to nahoru a dolů. Šárka nyní měla oči otevřené. Plné touhy hleděly dolů, střídavě na moji hlavu mezi jejími stehny a na Lauřinu ruku na její kozičce.

Vrátil jsem se k její kundičce a začal jsem lehounce olizovat její poštěváček. Mělo to ten účinek, že se její boky vzpínaly nahoru a dolů a z úst jí vycházelo nepřetržité sténání. Já jsem pomalu přidával, zvyšoval frekvenci lízání a občas přidal příležitostné vcucnutí. Když jsem ji uslyšel prudce se nadechnout, a zdálo se mi, že to nesouvisí s tím, co jí zrovna dělám, znovu jsem vzhlédl a viděl, že Laura už ruku z její kozy sundala a teď jí saje bradavku. Šárka měla jednu ruku na temeni Laury a druhou si přidržovala mou hlavu. Oči měla znovu zavřené a zdálo se, že se jí to ohromně líbí.

Už jste někdy viděli nějakou ženu cucat kozy jiné ženy? Myslím ve skutečném životě, ne na porno fotce nebo filmu. Řeknu vám, je to ten nejerotičtější pohled, jaký si lze představit. Cítil jsem se, jako bych se měl udělat do kalhot, aniž se můj pták něčeho vůbec dotkl.

Pokračoval jsem v lízání a cucání Šárky a stále více se soustřeďoval na její klitoris, protože to ji nejvíc vzrušovalo. Jedním okem jsem při tom pořád pokukoval vzhůru a sledoval tam dovádění své ženy.

Chvíli nasávala jednu kozičku a občas jí jazykem ještě poškádlila bradavku, a potom přešla ke druhé. Když i tuhle náležitě obsloužila, zvedla hlavu a přitiskla své rty na Šárčina ústa.

Zdálo se, že Šárka napřed váhá, pokoušela se odvrátit hlavu, ale Laura byla neodbytná, rukou jí tvář otočila zpátky k sobě. Jemně jí olizovala rty, stejně jako jsem to já před několika minutami dělal s jejími pysky dole, a Šárka nakonec svá ústa otevřela. Moje žena jí vsunula jazyk mezi rty a Šárčin jazyk se taky vynořil, aby se s ním setkal. Několik okamžiků svými jazyky vířily a jejich polibek byl stále intenzivnější. Laura začala nasávat její rty, které se tím zvětšovaly. Často mi to dělala a já věděl, že ten pocit je neuvěřitelný.

Když se mi Šárka zdála připravená na poslední útok, začal jsem sát její klitoris a nedopřával jí oddychu. Její pánev mi začala rytmicky, skoro bolestivě narážet do obličeje a já ji začal vycucávat silněji. Její sténání najednou zesílilo a já jsem vzhlédl a zjistil, že Laura jí znovu saje saje kozy.

Dýchala a sténala pořád hlasitěji a hlasitěji. Svou pánví přirážela silněji a silněji. S výkřikem, který by byl měl pravděpodobně slyšet její manžel, kdyby byl doma, se nakonec udělala a její orgasmus trval téměř minutu, svými stehny mi drtila hlavu jako ve svěráku.

Když se její nohy kolem mě uvolnily, vytáhl jsem obličej z jejího rozkroku a podíval se na ni. Stále těžce dýchala, obličej měla zvlhlý potem. Laura stáhla svou hlavu z jejích prsou a také na ni zírala.

„Není to špatné, co?“ zeptala se jí tiše. „Neříkala jsem ti, že ví, co dělá?“

Okamžitě, bez přemýšlení přikývla. „To jo,“ vydechla. „To bylo ...“ zdálo se, že o tom chvíli uvažuje. „To byla ta nejintenzivnější věc, jakou jsem kdy cítila.“

„Chceš, aby tě teď šukal?“ zeptala se jí Laura. „Dělá to skoro tak dobře, jako líže. Chceš do sebe jeho ptáka?“

„Ano,“ fňukala. „Ach bože, ano. Šukej mě, prosím. Nech svého muže šukat mě. Tak strašně to chci mít v sobě!“

Laura se na mě usmála, ruka jí klesla dolů na Šárčinu kundičku a zabořila se do ní. „Slyšel jsi dámu,“ řekla. „Sundej ty kalhoty a dej jí, co chce.“ Nepotřeboval jsem druhý povel, postavil jsem se a jediným pohybem jsem spustil kalhoty i spodní prádlo a uvolnil tak svého ztopořeného ptáka.

„Lehni si na podlahu,“ řekl jsem Šárce, kousek jsem ustoupil a udělal jí místo. Laura ji pustila (potom si šťávy z její kundičky olízla z prstu) a ona své nahé tělo uložila na koberec. Svlékl jsem si košili a odhodil ji přes místnost, klesl jsem na kolena a chytil Šárku za stehna. Přitáhl jsem si ji k sobě, lehl si na ni a přitiskl svou pánev k její. Má ústa si našla její a začali jsme se líbat, byl to mokrý, upatlaný, hloubkový jazykový polibek. Zjistil jsem, že není tak dobrá v líbání jako moje žena, ale svým entuziasmem víc než vynahradila to, co jí chybělo v dovednostech. Cítil jsem, jak se hlava mého ptáka tiskne na její promočenou kundičku. Bez váhání jsem se do ní ponořil a zasunul se až po jílec.

Omotala mi své nohy kolem zad a já ji začal vážně šukat, neobtěžoval jsem se pomalým rozjezdem, prostě jsem se na ni vrhl.

Při každém mém přírazu hekla a rukama mě hladila po zadku. Má ústa opustila její a našla si její kozičku, i když to byla docela dlouhá cesta, protože měla necelých 160 centimetrů a já 183. Bradavku měla tvrdou a už mokrou, s příchutí Lauřiných úst. Přestože její kundička byla těsnější, než má Laura, koneckonců neporodila dvě děti, neměla nad svými vaginálními svaly takovou kontrolu, jakou má moje žena. Z toho důvodu to bylo lepší i horší šukání než s Laurou. Ale bez ohledu na to, bylo to jiné a užíval jsem si to.

Po létech to byla první cizí píča, ve které jsem byl, a k tomu jsem ještě sledoval, jak má žena té ženě cucá prsa a líbá ji. Bylo toho na mě moc, a přestože obvykle dokážu svůj orgasmus dobře ovládat, teď jsem cítil, že se to mé kontrole nějak začíná vymykat. Musel jsem několikrát zpomalit, abych nevystřelil příliš brzy, a musel jsem zkoušet myslet na něco jiného, což jsem dělal nerad, protože takové zážitky člověk potká jen jednou za život, pokud je vůbec potká.

Nějak se mi ale podařilo to vydržet a dál bušit do Šárky, dokud nevykřikla při svém dalším orgasmu. A pak jsem ucítil teplé, známé kozy, které se mi tiskly na záda, a ruku, která hladila moje houpající se koule. Zatímco jsme šukali, Laura se svlékla a teď se o mě začala otírat. Cítil jsem, jak stáhla ruku z mých koulí, posouvala ji dopředu a pak najednou byl její prst uvnitř Šárčiny kundičky spolu se mnou. Začala mě jemně líbat na krk způsobem, který jsem měl rád, a pak mi olízla uši a zašeptala: „Udělej se do ní,“ a hned pokračovala, „vystříkej se do ní, pořádně ji naplň, a já to potom,“ slíbila, „všechno z její kundičky vylížu.“

„Panebože,“ vykřikl jsem. Ta sprosťárna mě vynesla až na vrchol. Mé přírazy byly zběsilé a rozmazané. Mé koule narážely na její zadek. Můj orgasmus se vzedmul a nezadržitelně stupňoval mou euforii.

„Ne!“ vyděšeně vykřikla Šárka. „Nestříkej do mě! Dneska jsem plodná!“

Ale už bylo příliš pozdě, moje semeno vystřelilo z mých varlat a já jsem uvnitř své hezké mladé sousedky začal stříkat a stříkat. Nemohu si vzpomenout, že bych někdy před tím měl tak intenzivní orgasmus. Když moje přírazy zcela ustaly, Laura mezi nás vsunula ruku a ze Šárky mě odvalila. Můj pták vyskočil ven s lepkavě čvachtavým zvukem. Její píča vydatně slintala mé semeno.

„Ach můj bože,“ řekla Šárka a zděšeně na mě civěla. „Udělal jsi se do mě. A já mám plodné dny. Co když budu těhotná?!“

Podíval jsem se na Lauru, která se ale tvářila, že ji tenhle problém moc nezajímá. „Myslím,“ řekla, „že v tom případě to sperma z tebe prostě budeme muset dostat.“ A hned sklonila hlavu mezi Šárčiny nohy a začala srkat, co teklo z její píči.

„Přestaň!“ Šárka fňukala a snažila se ji odtlačit, ale Laura se nedala, dál ji obscénně lízala a sála a její blonďatá hlava horečně lítala tam a zpět. Za moment Šárčiny ruce poklesly.

Za další moment už neříkala „přestaň“. A za ještě další moment začala sténat a zvedla nohy a sevřela je kolem Lauřiných zad.

Fascinovaně jsem pozoroval, jak má manželka líže píču jiné ženy. Můj čurák, z kterého stále odkapávalo semeno smísené s výměšky Šárčiny píči, sebou několikrát škubnul a pak začal tvrdnout, něco, na co bych přísahal, že to tak brzy po orgasmu vůbec není možné. Šárka zvedla ruce a začala si hrát s plandajícími prsy Laury, tahala a štípala jí bradavky a masírovala je. Ve tváři měla zvědavost a vzrušení. Laura na její píče kňučela a kroutila rameny podle rytmu, který udávala Šárka. Já jsem se skoro nevědomky začal hladit a vylepšovat svou tuhost směrem k plnohodnotné erekci.

Laura se na mě podívala, všimla si, co dělám, a k Šárčině nelibosti, kterou naznačila frustrovaným „ne“, zvedla hlavu od její píči a řekla mi: „Neseď tam a nehoň si ho, ty idiote. Dej tu věc do mě a šukej mě.“

„Tak jo,“ řekl jsem celý rozpačitý, že mě ta myšlenka nenapadla dřív.

Nastavil jsem se za svou ženu a vklouzl do ní a popadl ji za zadek, abych měl nějaký pevný bod. Začal jsem šťouchat a hned jsem nad událostmi cítil mnohem větší kontrolu, ona při tom dál pokračovala v lízání Šárky. Sledoval jsem přes její záda, jak svou blonďatou hlavou doráží Šárce na díru a jak se při tom Šárčina prsa tou rozkoší pohybují nahoru a dolů.

Krátce nato začala Šárka znovu křičet a obývacím pokojem zněl její další orgasmus. Když milostné křeče pominuly, Laura odtáhla obličej od jejího rozkroku a svou píču od mého ptáka.

„Jaké to bylo?“ Zeptala se Šárky tiše. „Už jsem to nedělala roky. Udělala jsem to správně?“

Šárka na ni bezvýrazně pohlédla, její mysl byla očividně přetížená. „Bylo to krásné,“ řekla.

Laura se usmála. „Díky,“ řekla. „Pak ti snad nebude zatěžko mi tu laskavost oplatit?“

„Co?“ zeptala se zmatená a šokovaná. Začala něco říkat, ale musela přestat, když se Laura náhle otočila a posadila jí svou píču na obličej. Přistála tam s mlaskavým zvukem.

„Teď ty LÍZEJ MĚ,“ řekla jí Laura a vrtěla rozkrokem Šárce na obličeji.

Mně spadla čelist, když jsem viděl, jak Šárka opatrně zkouší olizovat blonďatou píču mé ženy. Laura jí dávala pokyny, jak to má dělat, a brzy, když bylo zřejmé, že se její studentka svědomitě snaží o zdárné dokončení lekce, už jen tiše vzdychala. „Velmi hezké,“ šeptala si k tomu.

Nevěděl jsem, jestli si to Šárka skutečně užívá, nebo ne, a bylo mi to úplně jedno. Stále to byl neskutečný pohled, dívat se na svou krásnou sousedku, nahou na mém koberci, s nohama široce roztaženýma, jak líže mokrou píču mé ženy. Nechtěl jsem, aby mě vynechávaly, popolezl jsem dopředu, vzal si ptáka do ruky a znovu ho přitiskl k Šárčině píče.

Laura mi věnovala vědoucný úsměv, když jsem tam svůj nástroj zasunul a začal do ní ještě jednou přirážet. Naklonil jsem se dopředu a začal při tom navíc Lauře cucat prsa, to ona milovala. Brzy pak začala sténat a podle toho jsem poznal, že i její orgasmus je už na cestě. Zachvátily ji nezvladatelné stahy rozkoše, to byl ten ohlášený a první, ale sotva odezněly, přišel na ni ještě jeden, při kterém svůj souboj spolu sváděly naše pusy.

Šárka mezitím, navzdory svým dřívějším protestům, nadšeně přistrkovala svou pánev proti mně. Také se ještě jednou udělala, bylo to o něco dřív, než jsem taky já pocítil ten neodvratný příval, který mi probíhal po páteři.

Dokonce ani neprotestovala, když jsem svou další plnou dávku zas nastříkal přímo do ní.

Když jsem do ní konečně přestal přirážet, vytáhl jsem se z ní a znovu zanechal její píču v uslintaném nepořádku. Laura slezla z jejího obličeje, sklonila se k ní a dala jí dlouhý niterný polibek. Potom se nahnula ke mně a dala mi stejný. Když se naše jazyky dotýkaly, cítil jsem v ústech kombinovanou směs šťáv ze dvou dámských přirození a vlastního semene. Odtáhli jsme se od sebe a jen tak jsme na sebe zírali, všichni jsme přemýšleli, co si máme myslet o tom, co se právě stalo. Viděl jsem, že Šárce tečou slzy po tvářích.

„Chci jenom říct,“ Šárka konečně promluvila, „že je to ta nejerotičtější věc, která se mi kdy stala. Ale … “ dál nemohla pokračovat. Laura přikývla. „Ale myslím, že se věci mezi námi změnily, viď?“

Šárka přikývla a potlačila vzlyk. „To jo.“ řekla. „Jenže co uděláme teď. Co když jsem těhotná? Víš, že zrovna mám své plodné období. Je velká šance, že těhotná jsem.“

Obě se na mě podívaly, jako bych já měl odpovědi. Stále jsem se snažil přesvědčit sám sebe, že se to opravdu před chvílí stalo.

„No,“ řekla Laura, „tak předpokládej, že jsi. Chceš mít dítě, ne?“

"Ano," řekla. „Ale Martinovo dítě, ne jeho.“

„Ale máte s tím problémy, jak jsi mi řekla. A ty jsi byla u lékaře a s tebou nic špatného není, ale Martin tam odmítá jít a zjistit, jestli je jeho počet spermií nízký nebo jestli jsou v tom nějaké jiné potíže. Říkám to správně?“

Šárka se začervenala. „No jo. Ale co to má ...“

„Podívej, Šárko,“ řekla Laura. „Jsem trochu opilá a abych ti řekla pravdu, nevím, co si mám myslet o tom, co se právě stalo. Jak jsi řekla, byla to ta nejerotičtější věc, jakou jsem v životě prožila. Ale jaké důsledky to bude mít zítra, až budeme střízliví? Kdo ví? Možná se budeme navzájem nenávidět. Možná budeme navzájem posedlí a začneme to dělat každou noc. Nebo možná budeme předstírat, že se to nikdy nestalo, a budeme pokračovat stejně, jak jsme to dělali předtím. Navrhuju, abys šukala svého manžela, až se vrátí domů. Najdi nějaký způsob, jak to udělat. Cucej mu ptáka, lízej mu prdel, udělej, co musíš, ale donuť ho, ať tě ošuká a udělá se do tebe. Tímto způsobem, pokud otěhotníš,“ s úsměvem pokrčila rameny, „bude to buď Martinovo nebo jeho,“ otočila se na mě, „a obě ty možnosti mají stejnou šanci.“

Šárka to zvažovala a hluboce o tom přemýšlela. „Moje kundička je trochu bolavá,“ řekla nakonec.

Zírali jsme na ni a nevěděli jsme, jestli se máme smát. „Řekl bych, že to by měla být,“ nabídl jsem jí nakonec svou odpověď.

„Ale myslím, že ho dokážu přesvědčit, aby mně to udělal.“ Rovně se posadila. „Nic takového jako tady to ovšem nebude.“

„Ne,“ odpověděla jí Laura. „Předpokládám, že to nebude.“ O pět minut později byla oblečená a venku ze dveří. Laura a já jsme se na sebe dívali, nejistí v tom, co máme říct, nejistí v tom, co máme dělat. Nakonec vypnula videopřehrávač a skleničky odnesla do dřezu. Šla do postele. Než jsem zamkl dům a připojil se k ní, už tvrdě spala a chrápala.

Dlouho jsem ležel vzhůru a přemýšlel, co asi zítřek přinese.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Můj první orgasmus

  29. 5. 2011Neznámý autor

Jednou jsme se nějak bavili o našem prvním orgasmu. Já jsem se nakonec přiznala, že jsem ještě žádný neměla a že se za to docela stydím. On se na mě tak zvláštně podíval a řekl, že mě něco naučí. Nevěděla jsem, jak to myslí, proto jsem se to stále snažila brát jako srandu. Ale on to myslel naprosto vážně. Zeptal se mě, jestli souhlasím se vším, co bude dělat. Souhlasila jsem, protože mě ani ve snu...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Orál, Mix, Prstění, Teen

Vášeň mezi učitelkami

  2. 11. 2014Neznámý autor

Edita pracovala na základní škole jako učitelka už jedenáctým rokem. Přesně tak dlouho také trvalo její celkem spokojené manželství, ze kterého vzešly její dvě krásné děti. Jako nová kolegyně čerstvě po škole k nim nastoupila Olinka. Ostatní kolegové ji zpočátku neměli moc rádi, protože byla plná toho neuvěřitelného mladického elánu, byla hodně asertivní, prosazovala nové nápady a rozhýbávala ty staré...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Orál, Mix

Saint-Tropez

  24. 11. 2020jentakněkdo

Alena se potulovala po pláži a žasla nad ryzí krásou pruhu bílého písku, známého po celém světě jako Saint-Tropez. To místo proslavila v šedesátých letech Brigitte Bardotová a nyní tam mají svá sídla a baví se tam zahálející bohatí Evropané. Alena tu byla poprvé. Po univerzitě se rozhodla jít si pro zkušenosti do zahraničí a získala místo tlumočnice v Bruselu. Žila tam sama a letos se rozhodla strávit...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Večerní relax

  5. 1. 2017Myszak

Se čtyřicítkou na krku, se dvěma dětmi a starostmi o celý dům i rodinu už sex není tak významnou součástí mého života, jak to mu bývalo před lety. Nejen, že se “dvakrát, třikrát do týdne” potichoučku změnilo na “jednou, dvakrát za měsíc”, ale ani tohle číslo už dneska moc neodpovídá realitě. Není prostě už tolik příležitostí, času, ale přiznejme si to otevřeně, hlavně ani chuti. S manželem nám to...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Bondage, Znásilnění, Mix