Erotické povídky

Modelka do knihy

Julie Seberová se nudila. Její manžel byl zase pryč. Od té doby, co absolvoval ten zvláštní výcvik, byl pryč pořád. Sloužil jako poručík v armádě a potom co prošel protiteroristickými kurzy, byl soustavně někde ve světě, kam ona nemohla. Nebylo by to tak zlé, nebýt toho, že byla vdaná teprve něco málo přes rok. Chtěla hned začít mít děti, ale to se těžko povede, když do sebe nedostanete žádné sperma. A s Radimem věčně bůhvíkde měla o spermie rozhodně nouzi.

Za normálních okolností nepotřebovala pracovat, ale tentokrát jí Radim zmizel někam, odkud nemohl ani zavolat, a přístup k jeho účtu neměla. Měla sice kreditní kartu, ale nechtěla si nahromadit velký dluh, který by na konci měsíce neměla z čeho splatit.

Potřebovala nějaké peníze na útratu.

A nudila se. A tak listovala novinami a hledala v inzerátech. Něco ji zaujalo. „Hledají se modelky pro ilustrace do knihy. Musí být mladé a v kondici. Nutný je souhlas s trochou nahoty.“ Málem ten inzerát zamítla a pokračovala dál, ale zvědavost ji přemohla. Zavolala na uvedené číslo a po zodpovězení několika otázek si domluvila schůzku s inzerentem.

Julie nikdy předtím modelku nedělala, ale pokud měla být kritériem krása, byla jasnou volbou. Téměř platinové blond vlasy do pasu, hezky opálená a ve formě se udržovala pravidelným běháním. Její trasa vedla kolem domova důchodců a v poslední době si všimla, že pokaždé, když běží kolem, se na předním balkonu zdržuje víc a víc starších mužů. Zdálo se jí, že slyší i skřehotavé „Už je tady“, ale tu myšlenku zavrhla. Proč by jí ti staříci vůbec věnovali pozornost? Nemohla tušit, že její postava 90-58-94 vnesla na tom balkonu nový život do některých pěkně scvrklých potrubí.

A ještě víc by byla překvapená, kdyby věděla, že poté, co proběhla kolem, všichni ti podivíni vešli do domu a ve vzpomínkách na ni se vyhonili!

Napadlo ji, že zavolá svému nevlastnímu bratrovi Markovi. Chtěla se s někým podělit o své dobré zprávy a on byl kromě Radima nejbližším mužem v jejím životě. I když technicky vzato to byl jen její nevlastní bratr, vyrůstali spolu od pěti let. Pokud šlo o ni, byl to její bratr. Vlastně on byl důvodem toho, že Radima vůbec potkala. Marek byl s Radimem ve speciálních jednotkách a vzájemně je seznámil.

Potom ale byl Marek zraněn a z armády odešel. Dostal nějaké ‚high tech‘ pracovní místo a měl fůru práce, takže s ním poslední měsíc nebo možná déle nebyla vůbec v kontaktu. Zavolala na jeho číslo, ale byla tam jen hlasová schránka. O tu nestála. Chtěla s ním mluvit. S povzdechem zavěsila.

Rozhodla se, že na ten pohovor doběhne. Bude jí horko a bude zpocená, ale aspoň každý uvidí, v jaké je kondici. Zapletla si vlasy do volného copu a vyrazila. O dvacet minut později zaklepala na dveře pokoje 106 v hotelu Atlantis a přijal ji muž, který se představil jako Lukáš. Prohlížel si ji nahoru a dolů. Nepřekvapilo ji to. Každý muž si ji prohlížel. Byla na to zvyklá.

Lukáš se hned pustil do rozhovoru. „Proč chcete tuhle práci?“ zeptal se.

Podívala se na něj. „Nudím se. Můj manžel je pryč a já nevím, kdy se vrátí. Potřebuju nějaké peníze na útratu.“

Upřeně se na ni zadíval. „Manžel,“ zabručel si pro sebe. „V inzerátu se psalo, že při tom půjde i o nějakou nahotu. Co na to řekne váš manžel?“

Julie se usmála. „Kdo říká, že se o tom musí dozvědět? Pro jaký druh knihy to je? Můj manžel není velký čtenář. Není to pro nějaký porno časopis, že ne?“ zamračila se.

„Ne, ne, nic takového,“ řekl Lukáš, ale vypadal nesvůj. „Ale bude v tom nahota. Víc než jen trochu.“ Znovu se zamračila a on pokračoval: „Opravdu, je mi líto, ale budu s tou reklamou muset ubrat, protože jinak se na mě sesypou ženské organizace a budou mě chtít zničit.“

Julie teď byla ještě zvědavější. Nevypadal jako nějaký šmejd, který jí chce jen čumět na kozy. „Pokračujte,“ řekla.

„No, ta kniha je něco jako Kámasútra. Je to příručka ‚jak na to‘ pro dospělé a zahrnuje řadu sexuálních poloh, které jsme s partnerkou vyvinuli. Ty mají využívat ergonomii těla, aby byl sex příjemnější. Budeme potřebovat obrázky jednotlivých poloh. Na to si najímáme modely.“ Podíval se na ni a čekal.

„Sexuální polohy,“ řekla. „To je mnohem víc než ‚trocha nahoty‘. Nemyslím si, že bych měla zájem nechat si do sebe strkat penis nějakého cizího muže, jen abyste měli ilustraci k nějaké nové sexuální poloze.“

Lukáš zvedl ruce. „Ne, nechápejte to špatně. Většina těch záběrů nemusí věci ukazovat moc detailně. Důležité jsou ty polohy dvou těl. Nebude nutné ukazovat skutečný průnik. No, vlastně v několika případech to bude potřeba, ale s těmi bychom to mohli udělat jinak. Třeba použít jinou modelku nebo tak něco.“

Zíral jí na prsa. Julie zkřížila ruce. „A předpokládám, že vy jste ten mužský model pro tyhle fotky, ne?“

„Ale to ne!“ zamumlal Lukáš. „Tedy ne že by se mi s vámi nelíbilo pózovat.“ Sklapl pusu. „Ehm, chci říct... do prdele, nemůžu uvěřit, že jsem to právě řekl,“ zabrumlal si potichu. „Ne!“ vyštěkl. „Bude to jiný muž. Vlastně jsme s ním ještě nemluvili.“

Julie se usmála jeho zjevným rozpakům. „Kdo patří k tomu ‚my‘, které pořád používáte?“

„No přece moje sestra a já,“ řekl Lukáš. „Jmenuje se Nela. Tu knihu píšeme společně,“ dodal ještě stále rozrušený.

Julie se nad ním slitovala a řekla, že jestli si myslí, že by se na ty obrázky hodila, na den nebo dva to zkusí. Když se jí to nebude zdát, prostě toho nechá. Jeho jediné otázky se týkaly jizev, tetování, piercingu a ochlupení. Když řekla, že nic z toho nemá, Lukáš se ulehčeně usmál. Viděla, jak se mu vpředu v kalhotách vzdouvá boule, ale tak reagovali všichni muži v její blízkosti. Vysvětlil jí, že tady v hotelu vedou jen rozhovory se zájemci. Skutečné fotografie se budou dělat u nich doma, v jejich studiu. Řekla, že se sejdou příští sobotu, a on řekl, že jí zavolá, kdyby do té doby nenajali žádný mužský model.

Přišla sobota a Julie stála u Lukášových dveří. Byla trochu nervózní. Věděla, že by se jejímu manželovi nelíbilo, co dělá, ale je pryč a ona je frustrovaná, takže se usnesla, že to, o čem neví, mu neublíží. Nadechla se a zazvonila. Dveře otevřela hezká žena v jejím věku s tmavě zrzavými vlasy. „Vy musíte být Julie,“ řekla tichým a jemným hlasem.

„A vy musíte být Nela,“ řekla Julie a usmála se.

Nela ji pustila do domu a odvedla ji do ateliéru, kde se měly fotit snímky. „Moc si vážíme toho, že nám děláte modelku, Julie,“ řekla Nela. „Je tak obtížné najít ten správný typ a tohle je těžký úkol pro každou modelku. Jste opravdu moc krásná.“

Julie se usmála, ale přiznala, že je trochu nervózní. Nela řekla, že nervózní by byl každý, a pak se snažila situaci uklidnit slovy: „Myslím, že jsme pro tyhle záběry našli přesně toho pravého muže. Za prvé je to opravdu milý chlap a za druhé je to fakt fešák. Jsem si prostě jistá, že vy dva spolu budete dobře vycházet. Vypadá velmi profesionálně, i když stejně jako vy ani on není profesionální model. Už je tady.“ Žvatlala dál, když vešli do studia. Julie mu viděla jenom na zátylek, protože seděl otočený směrem od ní a mluvil s Lukášem. Místnost byla plná fotografického vybavení – světla, stativy, deštníky a kabely všude kolem.

Nela je začala představovat. „Lukáši, je tu Julie.“

Ten muž se začal otáčet.

Julie se nadechla.

Lukáš se usmál a řekl: „Julie, tohle je...".

„Marku!“ vydechla překvapeně Julie.

„Ano,“ řekl Lukáš zmateně, „tohle je Marek. Ale... vy dva se znáte?“

„Do prdele!“ řekl Marek, když Julie zůstala jako přimražená a zírala na něj. Pak se rozesmál. „Ano, dalo by se říct, že se známe. Lukáši... Nelo... můžeme si všichni tykat? Rád bych vám představil svou sestru Julii. Vlastně nevlastní sestru. Ale vyrůstali jsme spolu od té doby, kdy nám oběma bylo asi osm.“

V místnosti se rozhostilo delší ticho, zatímco všichni její obyvatelé přemýšleli o hádance, která se jim právě naskytla.

„Marku!“ vyrazila ze sebe znovu Julie.

Usmál se a řekl: „Ahoj, zlatíčko. Nikdy by mě nenapadlo, že tě tu uvidím. Jsi v pořádku? Vypadáš nějak bledá. Jak se má Radim? Trochu mě překvapuje, že ti to dovolil.“ I když se usmíval, taky blábolil.

Ozval se altový hlas Nely: „Tedy, hm, tohle je trochu nepříjemné?“

Julie uviděla židli a posadila se. Kolena se jí trochu podlamovala. Téměř bez přemýšlení odpověděla: „Radim o tomhle neví.“

Lukáš si povzdechl. „Ksakru! Půjčil jsem si všechny tyhle věci, abych dneska nafotil ty obrázky. Chtěli jsme to zkusit nafotit všechno za jeden den. Tohle mě bude stát balík.“

Marek zvedl ruku. „Dovol, abych ti něco navrhl.“ Přistoupil k sestře a položil jí ruku na rameno. „Není to tak, že bysme se s Julií nikdy neviděli nahatí. Vždyť jsme spolu vyrůstali v domě s jedinou koupelnou. A říkal jsi, že při natáčení nedochází k žádnému skutečnému pohlavnímu styku, že? Co si o tom myslíš ty, Juli? Myslíš, že bys to focení zvládla, i když to bude se mnou?“

Julie se podívala na svého ‚malého‘ bratra, kterého od svatby neviděla, přestože bydlel ve stejném městě, i když na druhém konci. Vzpomněla si na léta, která spolu strávili v dětství, kdy si většinou byli navzájem jedinými skutečnými přáteli, protože je rodiče tahali z místa na místo. Její otec byl obchodník, který neustále střídal zaměstnání, aby si trochu polepšil. Radima si vzala částečně proto, že byla zvyklá měnit bydliště každý rok nebo dva, a věděla, že takový je i život v armádě.

Usmála se, když si vzpomněla, jak ji Marek ‚chránil‘ před kluky, zejména na střední škole. I v tom byl dobrý. Tak dobrý, že když se vdávala, byla ještě panna. Radim byl její jediný milenec. Po svatbě však Marek na několik měsíců zmizel a od té doby jí jen párkrát zavolal. Napadlo ji, jak ráda ho vidí.

Usmála se. „Proč proboha ty chceš pózovat na takových fotkách? Myslela jsem, že si vyděláváš velké peníze v té technické firmě, kde pracuješ.“

Radim jí úsměv oplatil. „Tak to opravdu je. Jen jsem si myslel, že by bylo fajn udělat i něco takového. A taky jsem si myslel, že bych tu mohl potkat nějakou holku a vidět ji nahou bez všeho toho humbuku kolem randění a podobných věcí,“ ušklíbl se.

Nela si odkašlala. „To je sice hezké, že si povídáte, ale máme tu jeden problém. Marek to zdá se za velký problém nepovažuje. Ovšem my jsme si všechny tyhle věci pronajali, takže bychom samozřejmě rádi pokračovali. Takže, Julie, pořád jsi Markovi neodpověděla na jeho otázku. Co si myslíš o tom, že byste v tom mohli pokračovat?“

Julie zrudla, ale přinutila se k dalšímu úsměvu. „No, myslím, že bezpečnější už by to být ani nemohlo. A jak říkal, oba jsme toho druhého už viděli nahého mockrát. Myslím, že bych to mohla zkusit.“

Pocit napětí v místnosti se vypařil. Místo aby je nechali o tom přemýšlet, začali jim Nela a Lukáš vysvětlovat, v jakém pořadí bude fotografování probíhat, jak dlouho se budou muset některé pózy držet, a uváděli i další informace, které to focení činily neosobním. Nakonec však nastal čas na to, aby se modelka i model svlékli. Lukáš předal Markovi a Julii župany. „Nemáme opravdovou převlékárnu, ale vzhledem k tomu, že všechny ty pózy jsou nahé, nepřipadalo mi to důležité.“

Když Marek a Julie začali odkládat oblečení, přineslo to další vlnu napětí. Ani jeden z nich se na druhého nepodíval a jakmile byli nazí, oba si oblékli župany. Nela je odvedla k pohovce a řekla jim, aby se posadili. „Musíme počkat, než na vašich tělech přestanou být vidět stopy po ramínkách podprsenky, po gumách ve spodním prádle a podobně. Původně jsme mysleli, že se model s modelkou budou moct během té doby trochu poznat. Co kdybyste si vy dva jen tak zavzpomínali, zatímco já a Lukáš připravíme vybavení.“ Odstoupila a spolu s Lukášem začali připravovat věci na focení.

Marek se na Julii usmál. „Vzpomínáš si, jak jsme se naposledy viděli nahatí?“

Julie se začervenala. Bylo to před jejich maturitním plesem. Marek byl ve sprše a Julie si stěžovala, že mu to trvá moc dlouho. Stála přede dveřmi koupelny oblečená jen do ručníku a čekala, až vyjde ven, aby se taky mohla připravit. Nakonec vtrhla dovnitř, jen aby ho našla nakrčeného, jak ve sprše masturbuje. Její vstup ho vyděsil, a když se postavil, narazil hlavou do sprchové hlavice, která ji ihned celou polila. Zvedla ruce a ten ručník z ní spadl. Bylo slyšet spoustu křiku.

„Vzpomínám si,“ řekla. Pak se rozesmála. „Byl jsi tak naštvaný, že jsem tě vyrušila!“

Marek se ušklíbl. „A ty jsi byla rozhořčená, že jsem ti nejenom zabral čas ve sprše, abych... si to udělal... ale že jsem ti namočil vlasy.“

Julie přikývla a pak se znovu zasmála. „Vzpomínám si, že se mi vybavil kůň, když jsem viděla tvého...“ Zrudla. „Bylo to... velmi zajímavé.“

Neodvrátil od ní pohled. „A já si vzpomínám, že jsem viděl, že tvá... že jsi oholená... tam dole. Bylo to sexy! Celý večer jsem jsem trpěl, protože se mi ani na chvíli neulevilo. Pamatuješ? Vzal jsem na ples Vilmu Hájkovou? Když jsem s ní po prvně tančil pomalý tanec, ucítila přes šaty mou erekci a dožadovala se, ať ji okamžitě odvedu domů! Páni, to byla noc.“

Julie zalapala po dechu: „Marku, je mi to tak líto. To jsem samozřejmě nevěděla! Věděla jsem, že jsi odešel dřív, ale nikdy jsem nevěděla proč.“

Znovu se usmál: „Bylo to v pořádku. Přišel jsem domů, vlezl si do postele a konečně se o věci postaral.“ Zachytil její pohled. „Myslel jsem při tom na tebe...“

Julie cítila, jak jí břichem projelo vzrušení. „Opravdu? To jsem netušila. Což je asi dobře. Byla bych děsně znechucená. Ale teď si myslím, že je to docela milé. Chci říct, že jsem ten problém způsobila, takže je správné, že jsem ho pomohla vyřešit, i když jsem nevěděla, že to dělám.“

Lukáš je přerušil tím, že jim vyjmenoval první sadu pozic, které budou předvádět. Všechny vyžadovaly, aby byl Marek ztopořený. „Myslíš, že to bude problém?“ zeptala se Nela svým nejprofesionálnějším hlasem.

Marek se podíval na sestru. „Myslím, že nebude,“ řekl a neusmál se. Pohled jeho očí vyvolal v Julii chuť shodit župan. Udělala to a pocítila další vzrušení, když viděla, jak se bratrův penis okamžitě začíná plnit krví. Bezostyšně zíral na její stále ještě vyholený pahorek.

„No,“ řekla Nela, která si nevšimla, co se děje, „kdybys potřeboval pomoct to udržet... udržet erekci, chci říct, že... chci jen říct, že v případě potřeby můžu... můžu ti...“ zatvářila se bezradně, otočila se a uviděla jeho teď už dokonalou kost a dořekla to poslední slovo, „pomoct“ Všichni se rozesmáli.

O hodinu později už se nesmáli. Model i modelka zjistili, že je to těžká práce. A taky je při ní horko, protože na ně pořád svítí reflektory. Oba se leskli potem, který je činil na dotek kluzkými. Skutečným problémem však bylo, že na většině záběrů musel Marek dostat špičku svého penisu co nejblíže k Juliině vulvě, aniž by se jí skutečně dotýkal. To se ukázalo být mnohem obtížnější, než by si kdokoli z nich dokázal představit. V jedné scéně, kde Julie ležela na stole s roztaženýma nohama a lýtky opřenými o Markova ramena, se on měl opírat o paže a dlaně měl v podstatě vedle Juliiných boků. Ona sama měla ruce pod sebou a paže pokrčené tak, aby se na loktech udržela nahoře.

Když se však dostali do té polohy, Markovy zpocené ruce po stole sklouzly a špička jeho ptáka se úhledně zabodla mezi Juliiny stejně tak kluzké stydké pysky.

Lukáš, který byl stále připraven, pořídil snímek.

Pak, protože Marek neměl žádnou oporu, a protože Julie měla nohy nahoře a sama nic udělat nemohla, klouzaly jeho ruce po stole dál a jeho penis začal pomalu zajíždět do sestřiny kundy.

Markovi nezbylo než udělat krok dopředu, aby zmírnil to sklouzávání rukou a mohl se postavit a odtáhnout. Ve skutečnosti tím ale do Juliiny kundy zatlačil zbytek svého prutu.

Ta kunda byla kluzká, ne od potu, ale proto, že blízkost toho pěkně tvrdého penisu působila na Julii už víc než hodinu. Kdyby to byl někdo jiný než její bratr, křičela by a volala policii. Ale když ucítila, jak bratrův pták vklouzl do její potřebné píči, jediné, co dokázala říct, bylo: „Oooch, Marku!".

Marek konečně získal rovnováhu a ustoupil dozadu. Jeho péro vydalo vlhce mlaskavý zvuk, když spojení s Juliiným kluzkým tunelem přerušilo. Na špičce jeho penisu se objevila nitka něčeho, co spojovalo jeho penis s její nyní prázdnotou zející kundou. To byl okamžik, v němž Lukáš pořídil další snímek.

Všichni se ozvali najednou.

Lukáš vydechl: „Lidi, to bylo žhavý!“

Marek polkl: „Promiň, zlato, já...“

Julie znovu řekla: „Och, Marku...“

Nela řekla: „Tady, Marku!“

Všichni se podívali na Nelu, která v jedné ruce držela ručník. Druhou si zakrývala jeden ze svých prsů. Pod ní si ten prs mačkala a hnětla. Uvědomila si, co dělá, a ruku od sebe odtrhla a zuřivě zrudla. „Promiňte,“ řekla.

„Ehm, jsi v pořádku?“ zeptal se Marek.

Julie vypadala omámeně. „Jo... chci říct, že jsi mi neublížil, nic hrozného se nestalo... Ty jsi...“ zarazila se.

Chtěla mu říct: „Jsi velký a bylo to úžasné,“ ale neřekla to.

Udělali si krátkou přestávku a Nela rozdala další ručníky. Zatímco odpočívali, Markova erekce ochabla. Stál mu už víc než hodinu, takže nebylo nic divného na tom, že jeho tvrdost slábla. Když nastal čas pokračovat v pózování, Nela vstala a šla k Markovi. „Pomůžu ti s tím,“ řekla a v jejím hlase zněl jakýsi hlad. „Chci říct, že to nemůžeme chtít po tvé sestře,“ řekla. Natáhla ruku a jemně uchopila Markův napůl tvrdý penis. Nejistě ho stiskla a pak klesla na kolena.

Teď měla jeho ptáka přímo před obličejem. Pohladila ho dozadu, směrem ke koulím, a pak ho stiskla a jela po něm rukou zpátky k svému obličeji. Když se její ruka dostala ke špičce, naklonila se dopředu a dala mu na špičku penisu vlhký polibek.

Marek nebyl připravený na to, že Nela něco takového udělá. Když to udělala, erekce se mu vrátila. Postavil se na špičky a chystal se přistrčit svoje péro blíž k Neliným ústům, ale vtom Juliin hlas oznámil: „To stačí, už je zase tvrdý.“

Všichni se na ni podívali, stála tam s rukama zkříženýma pod prsy, s temnýma očima a zamračeným výrazem ve tváři.

Nela řekla: „Ach... ano,“ a vstala. Její ruka pouštěla jeho ptáka dost váhavě.

Marek se na Julii zadíval. Žárlila! Usmál se. „Ty žárlíš!“ hlesl. „Na mě a jinou ženu! To je teda něco.“

Julie si uvědomila, že žárlí. Zmátlo ji to. Neměla právo cítit něco takového ke svému nevlastnímu bratrovi. „No, to ti jen splácím všechny ty chvíle, kdy jsem přišla o zábavu s kluky, se kterými jsem chodila. Všechny jsi mi je vyplašil!“

„Dobře, dobře, budeme zase pokračovat,“ řekl Lukáš. Hlas se mu při těch slovech zlomil a všichni se na něj podívali. Bylo zcela jasné, že v místnosti není jen jedna erekce. Nela na to zírala.

„Můj bože,“ řekla.

Lukáš je znovu rozhýbal. Další hodinu se nechali nastavovat všemi možnými způsoby. Nela jim pomáhala zaujímat správné polohy a při tom už se neustále dotýkala Markova ztuhlého kopí. Už nic nepředstírala a říkala při tom takové věci jako: „Ať je tenhle krasavec pěkně ztuhlý,“ nebo „teď mě nezklam,“ a mezitím mu udělovala rychlá honicí pohlazení. Dostali se do polohy, kdy Marek ležel na zádech na podlaze a Julie si nad něj dřepla a zjevně se chystala klesnout na jeho rozbouřený prut. Teď už ale Markovi stál tak, že mířil přímo k jeho bradě. Nela se ho stále snažila držet vzhůru, směrem k Juliině odkapávající píče, ale nespolupracoval. „Budeš si ho muset držet sama,“ řekla Julii. Julie se natáhla a uchopila ho, ale neviděla na něj, a ani nemohla držet hlavu tak, jak to Lukáš chtěl. Navíc se Lukášovi ta póza nelíbila, protože tam její ruka zacláněla. Nakonec Julie řekla: „Podívejte, co když to tam prostě trochu zasunu, jen tolik, aby to samo drželo tam, kde to chceme mít?“

Lukáš řekl: „Mně to nevadí.“

Marek řekl: „Jo, to je dobrý nápad.“

Nela řekla: „Počkej, pomůžu ti,“ uchopila Markova ptáka a namířila ho přímo na Juliinu rozevřenou píču.

Julie se pomalu spouštěla dolů, dokud neucítila špičku Markova ptáka vnikat do ústí své kundy. Chtěla, aby do ní vjel jen špičkou, ale nedokázala to dobře odhadnout, a než si to uvědomila, byl už napůl v ní.

Marek zasténal a Lukáš cvakl obrázek. „Přesně takhle to drž... a nehýbej se,“ řekl a přemístil se k dalšímu záběru. Julie se snažila zůstat nehybná, jenže to už její stehenní svaly byly v jednom ohni a ona cítila, jak klesá o další centimetry. Markův pták v ní jí dělal dobře.

„Nevidím tam... jsi moc dole,“ řekl Lukáš a Marek znovu zasténal, když Julie povytáhla svou kundu výš a pěkně mu tím pohladila péro. Fotoblesk zase blikl.

Udělali si další přestávku, když Lukáš zpracovával fotky. Tentokrát se ani nepokoušeli tvářit, jako že by si měli obléct župany. Prostě zůstali nazí. Lukáš připojil svůj digitální fotoaparát k velkému monitoru. On i Nela byli přilepení k obrazovce a prohlíželi si pořízené fotografie.

Julie slyšela, jak Nela vzrušeně dýchá.

„To je tak děsně sexy,“ vyjekla.

„A podívej se na tyhle dvě, s tou penetrací,“ řekl Lukáš. Zněl tak rozčileně, že se Julie i Marek šli taky podívat.

Když se přiblížili, Nela si vyškubla ruku z kalhot a zrudla. „Promiňte,“ řekla, „nemůžu si pomoct. Vy dva jste spolu tak sexy. Prodáme milion těch knížek, až se na vás dva lidi podívají.“

Julie s úžasem zírala na fotky na obrazovce. Byl tam v živých barvách její bratr, dobře, vlastně nevlastní bratr, s ptákem zabořeným v její rozpálené kundě. Když jí ten obrázek připomněl pocity z té chvíle, cítila, jak její kunda vyrábí a vypouští dívčí šťávy.

Marek jen řekl: „Pane jo!“

Lukáš se otočil. „Ty s penetrací jsou mnohem lepší než ty ostatní. Vím, že bych vás o to neměl žádat, ale nemohli byste některé z těch poloh předvést znovu, ale s průnikem, a já je přefotím? Myslím tím, že se nebudete muset hýbat nebo tak něco. Prostě to tam strčte jenom kousek a zastavte to.“

Julie se otočila k Markovi. Jeho oči při pohledu na její nahé tělo jen žhnuly. „Jsem pro,“ prohlásil. „Chci říct, že to není tak, jako kdybysme měli skutečný sex nebo tak něco.“ Jeho oči říkaly něco jiného, ale Julie to cítila stejně.

„Myslím, že by to šlo,“ řekla. „Jenom pevně doufám, že Radim žádnou z těch knížek neuvidí.“

Nela se vydala směrem k Markovi, ruku už měla nataženou. „Tak dobře, jen mě nech...“

„To je v pořádku,“ řekla Julie. „Já se o to postarám. Lukáši, připrav si foťák. O orálním sexu jsme ještě nemluvili, ale vím, že to tam někde bude.“ S tím si klekla před bratra a beze slova si vzala jeho ptáka do pusy.

Marek byl během několika vteřin tvrdý jako kámen. Julie si však zřejmě myslela, že potřebuje větší stimulaci. Když láskyplně pohybovala rty nahoru a dolů po Markově ztopořeném péru, Lukáš cvakal obrázky jako šílený.

Nakonec to byla Nela, kdo řekl: „Dobře, dobře, myslím, že už je připravený.“

Znovu si prošli jednotlivé polohy. Marek pokaždé opatrně zasunul asi polovinu svého penisu do Juliiny píči a ztuhnul. Lukáš udělal pár fotek a šli dál. Vypadalo to, že to všechno ty dva zas tak moc nevydražďuje.

Ale nikdo nepočítal s Juliinou kundou.

Marek velmi rychle zjistil, že její kunda dokáže jeho péro pěkně zmáčknout a podojit, aniž by navenek bylo vidět, že se to děje. A Julie si zase neuvědomovala, že dělá právě tohle. Ale jak čas plynul, Marek do ní pokaždé zasunul svého ptáka o trochu hlouběji a nechal ho tam ještě o chvilku déle i potom, co Lukáš řekl, že můžou jít na další polohu.

Nakonec se dostali k té poloze, v níž se předtím stala ta první nehoda. Julie vylezla na stůl a položila lýtka na bratrova ramena.

Marek se připravil, že do ní znovu zasune svého ptáka, ale Nela řekla: „Hele, počkejte, tohle už máme.“

Julie řekla: „Nafoť to znovu, Lukáši.“ A to bylo všechno, co Marek potřeboval, aby se předklonil a zasunul svůj mrdací klacek do sestřiny kundy. Na chudáka Marka to bylo příliš. Nedal to do čtvrtiny. Nedal to ani do poloviny. Prostě do Julie strkal svůj čurák, dokud z něj něco zůstávalo venku. Julie vzdychla a svaly její kundy se okamžitě pustily do práce na té útočící kosti.

„Julie... přestaň,“ sténal Marek.

„S čím mám přestat?“ řekla zasněně a její kunda nadšeně dumlala jeho nadměrně pokoušeného ptáka.

„Přestaň mi mačkat ptáka!“ zasténal. „Jestli nepřestaneš, tak vystříknu.“

„Vystříkneš?“ zopakovala, oči jen částečně zaostřené. „Vystříkneš mi do kundy?“ řekla.

„Oooch, kurva,“ zamumlal Marek, když uslyšel její slova. Už prosakoval a pouštěl jí do kundy trochu předsemenné tekutiny.

„Myslím to vážně, Julie,“ řekl. „Musím ho teď vyndat, jinak se ti vystříkám do kundy.“

Nic mu samozřejmě nebránilo v tom, aby ho vytáhl. Julie do toho v poloze, ve které se nacházeli, nemohla nijak zasáhnout. Veškerou kontrolu měl on. Z nějakého důvodu však to dopadlo tak, že jeho klacek zůstával i nadále až po koule zabořený hluboko v jejím břiše.

Jen velmi malá část jeho mozku na to myslela, když se její píča znovu zavlnila a ona tichým, hrdelním hlasem řekla: „Nemůžeš se mi udělat do kundy, Marku, mohla bych otěhotnět.“

A s tímto prohlášením mu zabořila lýtka do ramen, nadzvedla svou píču a narazila ji na jeho oštěp lásky. V tu chvíli Marek ztratil nervy. Se zakňučením se předklonil a nechal své bolavé koule dělat jejich práci. Zapulzovaly a jeho čurákem prohnaly dlouhou stříbrnou stužku semene, která vyskočila z malé štěrbinky na špičce jeho penisu. Ta malá štěrbinka se v tu chvíli nacházela v důlku děložního čípku jeho sestry, což znamenalo, že ta dlouhá stříbrná stužka spermatu vystříkla přímo do dělohy jeho nevlastní sestřičky.

Julie chtivě vzdychla, když ucítila, jak do ní stříká. Marek vyrobil ještě dalších šest nebo sedm lepkavých provazců semene, které všechny okamžitě vstříkl do Juliiny žíznivé kundy. Ten pocit byl tak skvělý, že místo toho, aby mu penis zvadl, byl ještě tvrdší než předtím. Celou tu dobu měl silné nutkání sestru omrdat a nyní dal tomu nutkání průchod.

Začal svým naběhlým pérem bušit do Juliiny široce rozevřené kundy a ji to nesmírně uspokojovalo. Cítila to teplé a mokré sperma, kterým byla naplněná, a to ji nastartovalo k orgasmu, a ta další stimulace jeho ptákem, který ji tak důkladně vystružoval, ji přivedla až téměř k mdlobám. Spustilo to v ní sérii orgasmů, při kterých ztěžka dýchala a motala se jí hlava. O pět minut později ležela zcela bezvládná a zesláblá, a bratr jí dával najevo, že se chystá znovu vyvrcholit.

Měl čas se jí zeptat. Věděl, že by se jí měl zeptat. Ale neudělal to. Místo toho do ní uvážlivě zastrčil žalud svého čuráku tak hluboko, jak jen mohl, a znovu až tam úplně nejdál do ní vstříkl své semeno.

Oba se uvolnili, jakmile sklesl dopředu na její hruď. Julie spustila lýtka dolů po jeho pažích, které zvedl, aby ho mohla nohama obejmout kolem pasu. Ani jeden z nich neudělal nejmenší pohyb, který by mohl způsobit vytažení jeho penisu z jejího kanálu.

Oba si zhruba ve stejnou chvíli uvědomili, že z Lukášova fotoaparátu se už nějakou dobu neozývá žádné cvakání.

Otočili se oba najednou, aby se podívali proč.

Na podlaze tam ležela Nela, nahé nohy široce roztažené, z jednoho kotníku jí visely bleděmodré kalhotky. Mezi stehny měla nahý zadek svého bratra, který se právě v tu chvíli mocně svíral souhlasně s tím, jak Lukášovi cukalo péro a stříkalo svou vlastní dávku bratrského incestního spermatu do Neliny bezbranné kundy.

Julie se usmála a zašeptala Markovi do ucha. „Vypadá to, že ta kniha bude účinkovat, tak jak by měla.“

O šest měsíců později se Radim vrátil ze své mise. Přivítala ho jeho úžasně krásná – a těhotná manželka, která se mu vrhla kolem ramen a řekla: „S miminkem jsme se nemohli dočkat, až se táta vrátí domů.“

Důrazně ho políbila a dodala: „A ani za tisíc let neuhodneš, kdo přijde zítra na večeři.“

Počkala, až zavrtí hlavou. „Pamatuješ se na mého bratra Marka?“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dvě výhry

  30. 11. 2022Skálinka

„Člověče, to je postava !“ liboval si Petr. „Tu tak dostat někam do horizontální polohy, tak bych za to dal nevím co !“ Kolega Milan z  vedlejší kanceláře, se kterým se znali jen tak od vidění a z posledních čtrnácti dnů práce na společném projektu, se tvářil poněkud méně nadšeně. „No dobrá. A to ještě nevíš, že splní pořádnému chlapovi každé přání .“ „I ta nejzvláštnější ?“ „No samo, bez odmlouvání.“...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál

Story I

  13. 12. 2011laura

Když začaly prázdniny, naši rodiče byli pozváni svými známými na dva týdny k moři a tak jsme zůstali doma sami. Matce, jmenuje se Tamara, je 33 let a otec, Richard, oslavil 36. narozeniny. Mají čtyřčata. Mě a moje tři sestřičky. Všem nám je teda 15 let. Všechno začalo první týden prázdnin, bylo to myslím 3. července. Eva byla včera večer v hospodě, a tak si dneska pěkně přispala. Vstala až někdy kolem...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Teen, Orál, Šukačky, Mix, Petting

Nevypočitatelný Tonda

  28. 5. 2015Neznámý autor

Ahoj čtenáři erotických příběhů, jmenuju se Klára a mám manžela Tondu, a to už skoro patnáct let. Po celou dobu, co se známe, je Tonda nefalšovaný sexuální maniak. Chce to všude, kdykoliv, za jakýchkoliv okolností. Co my jsme se nasouložili, bylo to na nejrůznějších bláznivých místech. I různí lidé by mohli vyprávět, celkem mnohokrát se nám totiž stalo, že nás někdo načapal, nebo dokonce pozoroval…...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Anál, Erotické pomůcky, Mix

Irena

  16. 2. 2006Neznámý autor

Nevím jestli se vám už taky někdy stalo,že jste dostali chuˇt na sex v nevhodnou dobu a na nepravém místě. Není to tak dávno co mně přišla do obchodu vyzvednout Irena.Zatáhl jsem roletu a vtom to na mně přišlo. Stoupl jsem si za ní a vzal jsem jí kolem pas. Musím Tě mít hned teď a tady, pomyslel jsem si a začal jí rozepínat halenku.
Nejdřív se trošku zarazila, ale pak ke mně pootočila hlavu a přisála...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix, Prstění