Erotické povídky

Autor povídky:

Bob Romil

Vloženo: 22. 2. 2018

Kategorie:

Další povídky od Bob Romil:

Erotika ve školním kabinetu

Jako náhrada za kolegu, který odešel do důchodu, na naši průmyslovku nastoupila nová profesorka. Jmenovala se Eliška, ale brzo jí nikdo neřekl jinak než Liška. Jednak kvůli zrzavým vlasům a taky kvůli tomu, jak mazaně se vždy zbavila těch pedagogů, kteří ji chtěli sbalit. A já jsem s ní navíc musel sdílet kabinet. Až jednou po odpoledním vyučování.

Šel jsem zamyšleně po chodbě a nic netušíc jsem vstoupil do našeho kabinetu. Na stole ležela Ivana, jedna z maturantek. Měla vyhrnutou sukni a mezi jejími štíhlými stehny byla zabořená zrzavá hlava Lišky. Byly tak zaujaté samy sebou, že si mě nevšimly. Chvíli jsem je fascinovaně sledoval. Kalhoty mi byly stále víc těsné, tak jsem rozepnul poklopec, vytáhl péro a začal si dělat dobře. V tom si mě všimla Ivana a vyjekla.

Eliška zvedla hlavu a v klidu se zeptala: „Jé, co tu děláš? Já myslela, že už jsi pryč.“ Bradu měla uslintanou od lízání a rukou dál hladila odhalené stehno.

„Co já tu dělám? Spíš co tu děláte vy?“ opáčil jsem káravým tónem.

„No my tu nejdřív měly doučování, ale krapet se to zvrhlo.“

„Krapet jo? A proto jste ani nezamkly dveře?“

„No jo no, stalo se to rychle. Přidáš se k nám? Koukám, že máš něco, co by se nám mohlo hodit.“

„Gentleman vždy rád pomůže ženám v nouzi,“ zavtipkoval jsem. Otočil se a zamkl dveře. Ocas už byl v pohotovosti, tak jsem popošel až ke stolu. Zblízka jsem si mohl prohlédnout vyholený klín s malým proužkem blonďatých chloupků na podbřišku. Sice tuhle plešatou módu moc nemusím, ale svolná kunda se neodmítá kvůli pár chlupům. Po kouscích jsem smáčel ptáka v mokré studánce a pomazával ho její rosou. Nejsem přece barbar, abych jí dřel hned nasucho. Byla už dobře promazaná díky předchozí péči, takže to šlo rychle. Začal jsem přirážet a štíhlé Ivanino tělo mi vyšlo naproti. Držel jsem jí za boky a ona se mi lýtky zachytila na ramenou. Prohnula se v zádech jako luk. Eliška jí vyhrnula tričko a osvobodila z podprsenky hezké kozičky. Hned se přisála pusou na bradavku a druhou žmoulala prsty. Moje koule plesaly o Ivanin zadek. Ta hekala vzrušením a zrychleně oddychovala námahou.

„Dámy, výměna pozic,“ zavelel jsem.

Lehl jsem si na stůl a sledoval, jak si Eliška vykasala šaty, vysvlékla je přes hlavu, aby tak odhalila kulatá prsa. A taky pořádného bobra vykukujícího z drobných tyrkysových kalhotek. Svůdně si je stáhla a vyhoupla se ke mně. Rozčísla prsty svou houštinu a elegantně přisedla nad trčící ohon. Zakroužila boky, dosedla až na koule a divoce se na něj začala nabodávat. Její kozy sebou házely a měděná hříva vlasů vlála okolo hlavy jak ve větru.

Přitáhl jsem si Ivanu. Klekla si k mému obličeji a nabídla mi to její holátko. Přejel jsem jazykem pysky, pomazlil poštěváček a znovu přelízl růžové závojíčky. Byla tak vzrušená, že tekla jak potůček. Tenhle pekáč asi nikdo do sucha nevylíže. Sevřel jsem klitoris rty, až táhle zasténala. Hrál jsem si s ním dál, dokud se neudělala. Ústa mi zaplavila její šťáva. Tohle ve spojitosti s divokou Eliščinou jízdou mě přivedlo na vrchol. Vzepjal jsem se v bocích, sevřel hýžďové svaly a stříkal. Sotva jsem se napnul, tak Eliška vyskočila ze sedla. Stříkající pták vyklouzl z její kundy. Uchopila ho rukou a rychle honila. Silné cákance dopadaly na moje břicho a prosakovaly skrz košili.

„Do prdele,“ ulevil jsem si a nadzvedl košili.

„Copak, nelíbí se ti to?“ zeptala se škodolibě.

„Budu to mít flekatý. Kdybych tušil, jak to dopadne, tak jsem se svlíknul.“

„Vidíš, kvůli tomuhle moc nemusím šukat s chlapy. Jako dole je to fajn, když to umí. Jen nechápu, proč se mi každý chce vysemenit na obličej nebo mi postříká oblečení. S holkami je to klidnější.“

„To já když nechci mít rozmatlaný mejkap, tak chlapa prostě vysaju až do konce,“ přidala své řešení Ivana.

„Jo? A co s tím děláš potom?“

„No když mi chutná, tak prostě spolknu. Když ne, tak vyplivnu.“

„Asi máš pravdu, ale stejně nějak nemám chuť to zkusit.“

Po celou dobu se přitom Eliška matlala prstem v loužičce mrdky na košili. Ivana se k ní nahnula, vzala jí za ruku a prst si strčila do pusy.

„Hmm, chuť lahodně sladká, vůně příjemná a konzistence mírně táhlá,“ parodovala různé ochutnávače. „Zřejmě raná sklizeň. Sadba ročník přibližně 1980.“

„Teda ty to popisuješ jak delikatesu v Puppu. Já snad neodolám.“

„Jestli vám to dámy nevadí, tak já tu jsem celou dobu s vámi a slyším vás,“ ohradil jsem se jakoby dotčeně.

„No to cítím. Celou dobu mě tlačí to tvoje péro do břicha.“

„Ty jóóó, fakt mu už zase stojí. Tak si dáme repete. Ale teď zase šukám já,“ hlásila se rozdychtěně blondýnka o svůj díl rozkoše.

„Proč ty? Teď si se udělala!“

„Protože už jsem nachystaná.“

Stála už u stolu, opřená rukama se svůdně prohnutými zády. Nechal jsem holky, ať si to vyříkají samy. Svlékl jsem si kalhoty a postavil se ke dráždivě vyšpulené prdelce. Tomu pohledu se prostě nedalo odolat. Lehce jsem se rozkročil, abych srovnal výšku, uchopil jí za boky a strčil jí ptáka mezi stehna. Našla si ho rukou a nasměrovala do mokré tůňky. Vrtěla zadkem, zatímco jsem do ní bušil.

„Tak mě teda alespoň vylížeš,“ nakázala Ivaně Eliška. Před obličej jí nasunula neukojenou kundu, přitiskla si její hlavu do klína a spokojeně si užívala něžnou práci jazýčku, zatímco svými prsty kmitala po klitorisu. Díky společné péči se brzo udělala. Zvrátila hlavu a táhle sténala. Já vytrvale přirážel do nastavené kundičky, jenže stání na pokrčených nohách bylo nepříjemné.

Bez opuštění teplé kundy jsem odcouval s Ivanou ke křeslu. Sedl jsem si a ona začala kroužit svým zadkem po mém rozkroku. Sevřel jsem její kozy a mazlil se s nimi. Opuštěná Eliška si klekla před nás. Chvíli si hrála s mými varlaty a chvíli laskala její poštěváček. Kroužení zadku se změnilo v křečovité chvění. Mačkal jsem ztuhlé bradavky a stupňoval tak Ivanino vzrušení.

„Mrdej, pořádně jí tu píču mrdej!“ řvala na mě Eliška a prsty divoce honila Ivanin klitoris.

Slovník slečny profesorky mě sice trošku zaskočil, ale poslušně jsem přirážel. Trošku jsem se sesunul z křesla, rukama přizvedl Ivanin zadek a přirážel boky vzhůru. Sténání nabralo na intenzitě. Moje břišní svalstvo však začínalo protestovat proti nezvyklé námaze. Naštěstí mě vysvobodil její mohutný orgasmus. Křečovitě sevřela stehna a schoulila se mi v náručí. Ruce měla zkřížené na prsou a trhala sebou v opakujících se záchvěvech. Něžně jsem ji objal, hladil na břiše a líbal na krku. Tiše kňourala rozkoší.

„Ty jo, to byl mrd,“ ohromeně vydechla Eliška. „Doufám, že ti zbyly síly a zvládneš takhle vyšukat i mě,“ žadonila roztouženě.

„Uvidím, co zvládnu. Dáme si to na pejska.“

Poslechla a zaklekla na čtyři. Předklonila se, položila hlavu na zem a vyšpulila chlupatou kundičku. Přiklekl jsem za ní, prohrábl rezavou houštinu několikrát prsty a potom zasunul čuráka dovnitř. Přirážela jako divá. Její prdel narážela na můj klín jako buchar. Trošku vzpamatovaná Ivana si klekla k ní. Na ještě chvějících se stehnech od slabin dolů se jí leskly mokré cestičky. Drsně mačkala houpající Eliščiny kozy. Tempo přirážení se zpomalilo, až nakonec jen vrtěla zadkem nahoru a dolů, napíchnutá na můj rožeň. Sevřenými prsty rychle kroužila po klitorisu. Několikrát mě nehty sekla nevědomky přes zasunutého kokota. Po několika mých krátkých šťouchnutích se konečně dočkala orgasmu. Její projev nebyl tak bouřlivý, jako ten Ivanin před chvílí, přesto si tu rozkoš plně užila. Kundička mi svírala ocas jako ždímačka a tělo se chvělo v orgastické extázi.

„Nááá-dhe-ra. Tohle jsem potřebovala už fakt dlouho,“ předla po odeznění orgasmu spokojeně.

„No můžeš si za to tak trochu sama,“ postěžoval jsem si. „Zájem tu byl už dřív. Ale teď bych potřeboval vaší spolupráci já, milé dámy.“

Usadil jsem se pohodlně do křesla. Holky se uvelebily mezi mýma nohama. Zatímco Ivana jemně olizovala žalud a uzdičku, tak Eliška honila ocas. Uzmula si masité sousto chvíli pro sebe. Polkla mě hluboko a sála. Jazykem zároveň kroužila okolo citlivé hlavy žaludu. Udýchaná mě opět přenechala Ivaně. Ta několikrát přejela mrštným jazýčkem po celém ptáku od špičky až po koule a zpátky. Společně potom, každá z jedné strany, klouzaly ústy po čůráku. U žaludu si daly polibek a zase putovaly ke koulím. Nezadržitelně jsem stoupal k vrcholu, zatímco jedna si hrála s varlaty a druhá stahovala předkožku tam a zpět.

„Úúúúú…uuuž… buduuu,“ hekal jsem.

Silný výstřik zasáhl Ivanin obličej naplno. Kupodivu se od ní Eliška neodtáhla, ale naopak pevně přitulila tvář na tvář. Nadávkoval jsem jim ještě pár dalších cákanců a svalil se malátně v křesle. Holky se líbaly, olizovaly a došlo tak i na ochutnávku mého produktu. Rozmazané líčení ani jedné nevadilo. Zdálo se tedy, že jsem vyhověl. Hodina doučování skončila k naprosté spokojenosti nás všech.

„Musím už letět,“ zahlásila Eliška, když jsme se dali jakžtakž do pořádku a pooblékali. „Ne že tu budete zlobit,“ zahrozila naoko přísně.

„Já už taky hned půjdu, paní profesorko,“ hrála si na vzornou studentku Ivana.

Odcházející zrzka ke mně přistoupila, vytáhla se na špičky, vtiskla mi francouzáka a strčila ruku za kalhoty do rozkroku.

„Ona snad nemá nikdy dost,“ pomyslel jsem si.

Do ucha mi šeptla: „Dáreček.“ Vytáhla ruku z kalhot a já ucítil na kůži vlhkou látku. Spiklenecky na mě mrkla a svůdně pohupujíc zadkem odplula z kabinetu.

Sotva se zaklaply dveře i za Ivanou, tak jsem zašmátral v kalhotách. Zatáhl jsem maličko ven a uviděl kousek krajky v tyrkysové barvě. Ta zrzavá rošťanda mi tam strčila její promáčený kalhotky. Snad jako příslib na příště. Tak doufám, že už pro ni nebudu jen vzduch. Sice jsou ženy pasti na muže, ale ty rezavé jsou nejlepší.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Objednaný reinstal počítače

  19. 11. 2012Neznámý autor

Co si budeme povídat: jsem mladá žena, vypadám docela k světu, nejsem úplně blbá, ale ráda to předstírám. Dokážu toho využívat. Mám svoje ženské zbraně. Možná jsem vypočítavá mrcha. Ale líbí se mi to. Takže když mi nedávno začal zlobit počítač, pořád se sekal, byl pomalý, občas se sám od sebe restartoval, burcovala jsem svoje kamarády mužského pohlaví a oni se mi pro mé hezké oči a hezký zadek na to...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix, Petting

Učenlivá rodinka

  6. 3. 2011Senior68.

Je mi 17 let, jmenuji se Hanka, mám dva, o rok mladší bráchy, Petra a Pavla a všichni chodíme na gympl. Bydlíme spolu s matkou v rodinném domku na kraji města, s pěknou zahradou a bazénem. Celý pozemek je obehnán vysokým dřevěným plotem, který zachovává soukromí. Otec se odstěhoval před čtyřmi lety za novou známostí na Moravu a my jsme zůstali v domě sami. Mamka je Alice a je velice mladá, 34 let a...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Incest, Teen, Párty, Extrémy

Staří známí

  16. 7. 2008Conoc

Jana studovala prvním rokem vysokou školu, do které každý den dojížděla autobusem. Byla to vysoká blondýna se štíhlou postavou a sladkým úsměvem. Když, přijela domů, její rodiče zrovna dávali tašky do auta. Odjížděli na víkend ke kamarádům na Moravu. Ještě se společně naobědvali a asi v jednu hodinu odjeli. Byl pátek a Jana se těšila na klidný večer u televize.
Když měla hotové domácí povinnosti, udělala...  celá povídka...
Kategorie: orál, Šukačky, Mix, Teen

Začátky s Kamilou 1

  21. 9. 2016Bobr

Jako vrchol sexu. jim připadalo smyslné líbání. Ale snažili se schovávat, aby nebyli všem na očích. Chodili spolu do polí a luk, jen aby unikli zvědavým zrakům. Zastavili se a přitiskli rty k sobě. Jazyky se jim proplétaly, až se na nich málem udělal uzel. Jednou na kraji lesa objevili lavičku, kterou tam zhotovila jakási dobrá duše. Přesto, že měli výhled do krajiny, keříky, rostoucí kolem lavičky,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Prstění