Erotické povídky

Autor povídky:

Bob Romil

Kategorie:

Další povídky od Bob Romil:

Vloženo: 8. 2. 2018

PolyKačka

Jak a kdy proběhlo moje první vykouření i s polknutím? Na svatbě. Na svatbě mojí starší ségry. O dvanáct let starší, nesnesitelný prudičky. Bylo mi čerstvě sedmnáct a moje sexuální zkušenosti se zatím odvíjeli spíš v rovině teoretické. Spousta silných keců s kámoši a hodiny sledování na porno stránkách. Občasné osahávání prsou, zajetí pod kalhotky, pár francouzáků a jeden nesmělý pokus o soulož se spolužačkou o přestávce v kabinetu. Byli jsme oba tak strašně nervózní, že jsme si to moc neužili. Já byl zároveň nadržený, že jsem dlouho nevydržel. Sotva jsme začali, tak byl konec. Bylo nám oběma docela trapně.

Na svatbu jsem se vůbec netěšil. Sako, kravata a tanec na různé „polčíky a valky“ zrovna nejsou moje hobby. Přítomnost rodičů neposkytovala vyhlídky na větší množství alkoholu. Přátelé novomanželů byli všichni v jejich věku a příbuzenstvo v mém věku se taky nevyskytuje.

Zábava už trvala několik hodin a letní den se sklonil k západu slunce. Zrovna jsem se znuděně sunul k baru pro tolerované malé pivko, když ten šumař co tam zpíval na poloplayback vyhlásil dámskou volenku. Z repráků se začal linout nějaký oplodňovák. Na předloktí se mě dotkla štíhlá ručka.

„Smím prosit?“ ozval se melodický hlásek.

Otočil jsem se a tep mi okamžitě vyskočil. O taneček mě žádala jedna z družiček. Drobná černovláska v krásných, těsně vypasovaných tyrkysových šatech s ještě krásnějším naducaným výstřihem.

„A-a-ale já tancuju jako, když se šlape zelí,“ koktal jsem zaskočeně.

Ona jen mávla rukou a zavěsila se to mě. Z toho co mi povídala, jsem zachytil jen to, že se jmenuje Kateřina, ale mám jí říkat Katko. Hezky voněla nějakým parfémem. Nic dalšího jsem už nevnímal, protože moje mysl se soustředila jen na dvě věci. Na levou a na pravou kozičku. I když nejsem se svými 175 cenťáky žádný obr, tak jsem byl o hlavu vyšší a měl pěkný výhled. Katka se ke mně přitiskla a společně jsme se ploužili do rytmu.

„Líbí se ti moje prsa?“ zachichotala se a ještě více vypnula hrudník.

Zčervenal jsem jako rak, zvedl pohled do sálu a radši jen mlčel. A to ještě nebyl konec. Její těsné přitisknutí a pohled do výstřihu probudili mého ptáka. Přes tenké šaty to dobře cítila.

„Hele něco ti stojí a hodinky to určitě nejsou,“ poinformovala mě škodolibě.

Chtěl jsem utéct z parketu, ale pevně si mě přidržela. Měla už asi něco upito a viditelně se bavila flirtováním. Přidala na pohupování a boky se třela o můj rozkrok.

„Víš, že jsi strašně sexy, když se tak červenáš a stydíš?“

Přestože jsem se cítil trapně, tak jsem si její přítulnost užíval. Když písnička dohrála, tak jsem toho docela litoval. Chtěl jsem nadále cítit její voňavku a objímat to pružné tělíčko.

„Doprovodíš mě na čerstvý vzduch?“ pozvedla mojí náladu dotazem.

„Co na to řekne manžel?“

Jen si odfrkla a s odporem pronesla: „Ten už se ožral jako dobytek.“

Vzala si kabelku, z auta před hospodou vyndala deku a společně jsme se vydali na špacír do parčíku. Poklopec jsem měl narvaný k prasknutí. Zapadli jsme za první větší husté křoví. Katka hodila na zem deku, klekla si na ní a začala mi horečně rozepínat knoflíky u kalhot. Stáhla mi je i s trenkami ke kolenům. Já si sundal sako. Uvolněný kokot se okamžitě napružil do pozoru. Jednou rukou začala honit ocas a druhou šmátrala v kabelce. Stáhla předkožku, vylovila vlhčený kapesníček a celého ptáka mi s ním otřela.

„No co, od rána se ti potí v trenclích,“ vysvětlila svoje počínání a přidala polibek na špičku otřeného žaludu. Tělem mi projel záchvěv jako po ráně proudem. Stále mě přitom honila. Zmuchlaný papír odhodila do křoví a uvolněnou rukou si začala hrát s koulemi. Pusou se přisála na žalud. Jazykem ho olizovala a dráždila napnutou uzdičku. Bylo to něco neskutečně vzrušujícího. Šlo to fakt rychle a byl jsem na vrcholu.

„Kam s ním?“ zachraptěl jsem.

„S čím?“ zamumlala, aniž by mě přestala honit.

„Kam se mám vystříkat?“

Přestala sát žalud a výhružně zasyčela: „Jestli mi pobryndáš šaty, tak ti urvu koule.“ Hned se zase přisála a dál kmitala rukou. Vůbec netušila, že už jsem na krajíčku.

Zatmělo se mi před očima a už to lítalo. Mocný výstřik, za ním hned další. A třetí.

Naše pohledy se setkaly. Můj přiblble zasněný a její mrazivě ledový. Rty dál pevně objímaly pulzující žalud. Ukázalo se, že Katka má i zoubky, kterýma mě lehce skousla ocas. Laskání koulí se změnilo v mocný stisk. Jestli něco chtěla říct, tak jí v tom zabránil strach o šaty. Následovaly ještě další dva výrony. Její krk poskočil, jak polkla. A ještě jedno stříknutí a další polknutí. Kolena se mi chvěla, jako kdyby byly gumový. Docukal jsem se a ona si do trávy odplivla zbytek nálože.

„Co to mělo být do prdele?!“ vyjela na mě nabroušeně. Z očí jí šlehaly blesky.

Koktal jsem omluvu: „Ne-ne-nešlo to ovládnout. Promiň. A navíc jsem ti nechtěl pocákat šaty.“

„Tak si se rozhodl mě udusit mrdkou?“

„Šlo to strašně rychle. Ale bylo nádherný. Jsi prostě božská,“ žehlil jsem situaci.

„Z toho se panáčku jen tak nevykecáš. Ale vylízat by ses z toho mohl.“

Uvolnila sevření koulí, což mi fakt potěšilo. Vstala a přikázala mi rozložit deku. Zajela rukama pod šaty, stáhla krajkové tanga a pohodila je na deku.

„Lehni si,“ nakázala panovačně. „Víš, že jsem mému chlapovi nikdy semeno nepolkla? A do pusy ho taky nemusím. Ale ty jsi mi chutnal,“ pronesla už smířlivěji.

Rozkročila se nade mnou a pomaloučku dráždivě vykasala šaty k pasu. Kroužila boky a pomalu klesala na deku. Jak si klekala, tak jsem si stihl prohlédnout její rozkrok. Kundičku měla hladce oholenou, ale na podbřišku byl hustý černý kožíšek. Doklekla a celého mě obklopilo její pižmo. Ne vůně a už vůbec ne zápach. Prostě jen rajcující pach roztoužené ženy.

Všimla si, že jsem se zarazil: Co se děje? Jsem na tebe moc hrrr?“

„Ty už nemáš kapesník, aby…“

„Neboj, já se umyla, než jsme šli tancovat. A nemel furt a už lízej.“

Docvaklo mi, že si mě vyhlídla a úspěšně ulovila. Stehna mi přitiskla k uším a k obličeji přistrčila svojí píču. Začal jsem se činit. Laskal jsem její závojíčky a rukama mačkal nádherně pevný zadek. Vrtěla pánví a masírovala se rozkrokem o moji bradu a nos. Prsty jsem mnul pysky a začal jazykem projíždět celou kundičku. Její kožíšek mi šimral na nose, když jsem cumlal poštěváčka. Sotva jsem lapal po dechu, když se přitiskla na delší čas. Pustila vykasané šaty a hladila si kozy. Nejdřív přes látku a po chvíli si stáhla ramínka dolů a dráždila naběhlé bradavky. Já pilně olizoval pysky a sál poštěváček. Katka začala rychleji dýchat a vzrušeně sténat.

„Hraj si s poštěvákem,“ požádala přerývavě. „Nasliň si prsty a neboj se trošku přitlačit,“ radila dál. „Jóó, tak. Jeď, nepřestááávej,“ sténala.

Stále víc se chvěla, jak se jí zmocňoval orgasmus. Její stehna vibrovala a jednotlivé vzdechy přešli v táhlé kňučení. Celou vahou dosedla na můj hrudník a skoro bezvládně se zaklonila. Zachytil jsem jí rukama a dnes podruhé se setkaly naše pohledy. Její rozněžnělý se šibalskými plamínky v očích a můj tázavý, jestli je vše v pořádku.

„Udělal si mi to nádherně,“ něžně mi pohladila po tváři a dodala: „Jsi nějakej uslintanej.“

„A kdo za to asi může?“ ohradil jsem se.

Vyplázl jsem na ní jazyk a ona mi hned přitiskla kundu na pusu. A dali jsme si repete lízink. Když se zanedlouho udělala podruhé, tak se zvedla a začala si upravovat šaty.

Zaprotestoval jsem: „Takhle mě nemůžeš nechat,“ a pohledem ukázal na trčící ohon.

Zarazila se, zkontrolovala stav ocasu a rozhodně řekla: Šukat spolu bez gumy nebudeme. Třetí dítě nechci. Ale za to, jak si mě pěkně prolíznul si odměnu zasložíš. Navíc když tak pěkně stojí, tak by byla škoda s tím něco nepodniknout.“

Znovu si ke mně klekla, ale tentokrát obráceně. Klečela nad obličejem a rozepínala mi košili. Sledoval jsem kapičky její rosy na pyscích. Potom se předklonila a polkla trčící ohon. Její prsa se přitiskly na moje břicho. Vyhrnul jsem jí šaty na záda a zabořil hlavu do rozkroku. Lízal jsem jako o život. Rukama jsem si konečně mohl pohrát s těmi jejími nádhernými kozičkami. Hladil jsem je, mačkal ztuhlé bradavky a vychutnával si tu krásnou hebkost kůže. Mezitím mě pilně honila a hulila. Sála žalud nebo občas polkla kouli. Se zabořenou hlavou mezi stehny jsem se věnoval jejímu laskání. V pozici, ve které jsme byli, nehrozila jejím šatům nehoda, takže mi čůráka nejen sála, ale i olizovala. Střídala ruce při honění, hraní si s varlaty a opírání se zem.

Vydržel jsem o dost déle i díky předchozímu orgasmu, ale jejímu vášnivému nasazení se nedalo odolat. Začal jsem pumpovat mrdku. Po prvním nečekaném výstřiku na tvář opět pevně obemkla pulzující úd svými rty. Další výstřiky už šly jen do pusinky. Něco hladově polkla a něco jí uniklo po ocasu do mých chlupů. Teď jsem byl na řadě já. Přidal jsem v lízání a zapojil i prsty na poštěváčku, jak mě naučila před chvílí. Dva prsty druhé ruky jsem jí vsunul do pochvy. Házela zadkem, vrtěla boky a přirážela k mojí tváři jako zběsilá. Málem jsem si překousl jazyk a tak jsem ji lehce pleskl po prdeli.

„Eftě,“ zavrněla s kokotím dudlíkem v puse.

„Cože?“

„Ještě mě pleskni.“

Pleskal jsem podle přání. Vždy se prohnula jako kočka a vyhekla. Prsty druhé ruky projížděly skulinu ronící vazkou tekutinu. Jazykem jsem se věnoval našpulenému poštěváčku. Dráždil jsem jí, až došla k orgasmu. Po prstech mi tekla její vláha a kapala na tvář. Spokojeně se svalila na moje tělo. Její prsa mě příjemně tlačili na břiše. Hlavu měla položenou na mém stehně a něžně mi líbala ochablý ohon.

Oba jsme si chviličku vychutnávali slastné vyčerpání. Slunce už skoro zapadlo a rychle se stmívalo. Katka se otočila a vlepila mi pusu. Něco z mé mrdky mi předala při francouzáku a pozorně sledovala, jak se budu tvářit. Vrátil jsem jí polibek zpátky. Ona potom pro změnu několikrát mlsně olízla svojí šťávu z mého obličeje.

Posadili jsme se, Katka vyndala kapesníčky a v nastalém šeru jsme začali odstraňovat známky našich předchozích hrátek. Rukou jsem na dece o cosi zavadil. Katčiny tanga blesklo mi hlavou. Hbitě jsem ten kousek krajky strčil do kapsy u kalhot.

„Doufám, že se po nás nikdo nesháněl,“ strachovala se.

„Já nikomu nechybím a tvůj manžel je na šrot.“

„No až jeho přeblafnu do úplného konce a polknu, tak bude v sedmém nebi.“

„Hele, ty jsi předtím fakt nikomu semeno nepolykala?“

„Ne. Přišlo mi to slizký a odporný. Vždycky jsem je nechala vycákat na obličej, na břicho nebo mezi kozy. Možná jsem nad tím moc přemýšlela a dnes nebyl čas. Byl jsi rychlej. Navíc mám v sobě pár skleniček vína.“

„Nezlobíš se na mě? Já totiž ….“

„Mlč, blázínku,“ přitiskla mi prst na rty. „Neviděl jsi moje kalhotky?“

„Ne,“ zalhal jsem rychle a přitom vnímal ten kousek krajky v kapse jako bych tam měl žhavé železo.

„Sakra, ani si nepamatuju, kam jsem je mrskla. V té tmě je asi nenajdu. No snad si někdo užije pěkný představy, až je tu najde. A už vím, co budu chtít po Polym za to vyhulení."

„Po Polym?“

„Jo jmenuje se Polanský a už od školy mu všichni říkají Poly. Proč se ptáš?“

„Ale nic, jen mě něco napadlo,“ zatvářil jsem se tajemně.

„Co napadlo? Celou dobu něco meleš a teď najednou budeš lovit bobříka mlčení? Nenapínej a řekni mi to.“

„No jednoho bobříka jsem dnes už ulovil,“ provokoval jsem se smíchem.

„Tak bobříka jó? To já ulovila zajíčka, abys věděl. A už mi to řekni,“ žadonila.

„Napadlo mě, že když jsi Kačka a manžel je Poly, tak jsi vlastně PolyKačka. A po dnešku skutečná.“

Oba jsme se začali hurónsky řehtat a tím skončilo jakékoli intimní naladění. Oblekli jsme se už během rozhovoru, tak se jen sbalila deka a vyrazili jsme se vmísit zpátky mezi svatebčany.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Síla úplňku

  10. 2. 2018Lea

„Kykyrykýýý… kykyrykýýý!!!“ Slyšela jsem v dáli sousedova kohouta kokrhat. Byla jsem pěkně zachumlaná ve své postýlce a v hlavě si přemítala svůj nádherný sen, ze kterého jsem se nechtěla probudit. Pamatovala jsem si jen střípky toho neskutečného snu, avšak ten samý se mi opakoval noc co noc od té doby, co jsem tu na chalupě na letních prázdninách. Tvář oného neznámého byla jaksi v mlze… pouze ty krásné...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting

David a Vlaďka

  6. 3. 2017Leszek

David pracoval na horské chatě už čtrnáct dní a začínal z toho být pěkně nervózní. Ne že by se mu tam nelíbilo. Práce to byla zaplacená dobře, chata patřila známým jeho rodičů, těm tu navíc vypomáhala jejich nadmíru sympatická šestnáctiletá dcera Vlaďka, takže v tomhle ohledu si neměl na co stěžovat, to ne. Ale už dva týdny neměl nasazenu vložku. A právě proto byl nervózní. Potřeboval si obléci kalhotky,...  celá povídka...
Kategorie: Fetish, Mix, Orál, Prstění, Teen

Matylda

  13. 7. 2014Bobr

Matylda byla kost. Hrdě si nosila vše, co k ní patřilo. A že toho nebylo málo! Velká prsa jí napínala svetr – její nejoblíbenější oblečení – a bradavky se snažily propíchnout ho. Samozřejmě, že chodila bez podprsenky. „Nebudu svá prsa týrat nějakými opratěmi!“ bylo její časté rčení. Na jejím štíhlém těle prsa obzvlášť vynikala a proto nebylo divu, že se za ní každý - nejen muž – otočil. Pod krátkou...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Fotky

  28. 12. 2021jentaknekdo

Ta krásná teenagerka byla na různé ‚situace‘ zvyklá a někdy byla dokonce pyšná na to, že se dostala do potíží. Byla rebelka a byla na to hrdá. Jenže tentokrát, pomyslela si, se jí to možná trochu vymklo z rukou. Když jela výtahem v tom velkém honosném hotelu, vzpomínala na události, které k tomuto okamžiku vedly. Polkla a snažila se ovládnout své nervy. Když si vzpomněla, jak si Denisovi a Olivii...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Prstění, Teen, Šukačky, Mix