Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 27. 7. 2021

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Nespoutaný sex

Pracovala jsem v městské vodárenské firmě v útvaru zákaznických služeb. Mým úkolem bylo odpovídat na otázky kolem fakturace a vyřizovat hlášení poruch od podniků a lidí, kteří takové služby potřebovali.

Stručně řečeno, v pětadvaceti letech jsem vedla život k ničemu. Znáte to, otupělá nudou, nic před sebou, žádné speciální znalosti ani dovednosti, navždy odsouzená k únavné práci bez kousku zábavy. A vůbec nejhorší ze všeho bylo, že jsem stále žila se svými rodiči.

Jednoho dne se všechno změnilo.

Vyrostla jsem v normální rodině s normálními očekáváními a se všemi nadějemi a sny, jaké každá dívka může mít. Ale jak roky ubíhaly, zjistila jsem, že moje sny se jeden po druhém začaly vytrácet a z mých nadějí nezbývá nic.

Když o tom všem teď přemýšlím zpětně, uvědomuji si, že jsem byla dětinská a soustředěná jen na sebe. Ale myslím, že někdy musíme zažít opravdu špatné věci, abychom pochopili, jak dobře se máme. Skutečnost, že jsem si sama způsobila to, co se mi stalo, stupiditu toho všeho jen zhoršuje.

Setkala jsem se se Simonem po telefonu. Zavolal, aby si zkontroloval svou fakturu. Hned jsem věděla, že je jiný než ten běžný kolotoč zákazníků. Hlas měl velice hlasitý a kapalo z něj mužské sebevědomí. Také ovládal ten způsob, jak člověka přimět, aby mu připadal jako nejdůležitější osoba na světě.

Než jsem prošla jeho účet a zjistila, v čem je problém, souhlasila jsem, že si s ním v sobotu večer vyjdu na rande.

Když jsem se se Simonem setkala osobně, nebyla jsem zklamaná. Přestože se oblékl jako vyznavač něčeho mezi stylem gothic a punkem, celý v černém a s oholenou lysou lebkou, byl přesto velmi pohledný a byla jsem nadšená, že jsem středem jeho pozornosti.

Tu první noc jsme se milovali. Nezůstala jsem u něj přes noc, ale měli jsme skvělý sex, a to vícekrát, než jsem se konečně dala dohromady a nechala se od něj odvézt domů, v neděli ráno kolem třetí.

Simon mi zavolal asi v osm, probudil mě a pozval mě, abych s ním večer šla do soukromého klubu, kde to zná. Normálně v neděli nechodím na párty, protože další den je pracovní. Ale jak jsem uvedla hned na začátku svého vyprávění, můj život mě už nudil, takže jsem s jeho návrhem okamžitě souhlasila.

Ten podnik, do kterého mě ten večer vzal, byl tím nejpodivnějším místem, jaké jsem kdy viděla. Jak jeho oblečení při našem prvním setkání naznačovalo, ukázalo se, že jeho životní styl i smýšlení určuje gothická subkultura. Nikdy předtím jsem téhle skupině lidí nevěnovala velkou pozornost, ale v Simonově podání jsem v ní našla jistou přitažlivost.

Většina jeho přátel sdílela fatalistickou vizi budoucnosti. Nikdy neočekávejte, že se stanou dobré věci, a nebudete zklamáni. Nikdy nevěřte institucím a zůstávejte svobodní. A hlavně se nebojte zítřka, protože ten možná nikdy nepřijde.

Ten klub, pokud se to tak dá nazvat, nebyl nic jiného než velká místnost s rozedranými starými pohovkami a lavicovými autosedačkami rozmístěnými nahodile po místnosti s velkým otevřeným prostorem uprostřed. Ten byl zjevně určen k tanci, alespoň to se tam dělo, když jsme dorazili.

Vedle hlavní místnosti tam byla ještě kuchyně, kde se podávaly sendviče a pivo, a několik toalet, a to bylo víceméně všechno. Nebyla jsem si jistá, proč by tam někdo chtěl přijít, vypadalo to jako skutečná skládka. Ale byla jsem tam se svým velkým Simonem, takže mi to opravdu nevadilo.

Tehdy poprvé jsme jen pili pivo a jedli sendviče a Simon mě představil svým přátelům, a když ten večer skončil a on mě vysazoval doma, uvědomila jsem si, že jsem si užila spoustu legrace. Celý večer jsem byla pořádně ‚vzrušená‘. Potkávala jsem nové lidi a flirtovala s kluky a nechala je flirtovat se mnou. Byl to prostě nějaký večer, a ne nudný, to bylo jisté.

Potom jsme se se Simonem stali párem v klubu a v té větší komunitě kolem něj. Začala jsem nosit černé oblečení a obarvila si vlasy na černo. Dokonce jsem si nechala propíchnout jazyk, ačkoli mě v práci hodně kritizovali a ani rodiče můj změněný vzhled moc nepodporovali.

Asi po měsíci se v mém novém životě stalo něco, co Simonův a můj vztah změnilo. Pár hodin už jsme byli v klubu, když se Iva a Boris (naši kamarádi, kteří seděli vedle nás) začali vášnivě líbat.

Podobné věci se děly všude kolem. Patřilo to k tomu, jak se někteří přítomní chtěli předvádět jiným lidem a snažili se je šokovat, jenže toho bylo tolik a dělo se to tak často, že už to nikoho nešokovalo. Ve skutečnosti to byla pro všechny jen zábava.

Když jsem potom sledovala, jak Boris líbá Ivu, a sklouzli při tom na podlahu, uvědomila jsem si, že Boris tahá z Ivy džíny a snaží se jí je rozepnout. Byla jsem z toho úplně vedle.

Seděla jsem bez pohnutí, jako zkamenělá, a Borisovi se podařilo ten zip na kalhotách rozevřít a začal jí je stahovat z nohou. Nadskočila jsem až když jsem ucítila, jak mi Simonovy prsty začaly jemně kroužit kolem bradavky a hladí mě přes látku mé košile. Když to všechno kolem začalo, dal si ruku přes moje rameno a zdálo se téměř přirozené, že se mu teď posunula o kousek níž a začala mi masírovat prsa.

Oči se mi rozšířily, když jsem viděla, jak si Boris horečně stahuje i vlastní kalhoty. Zahlédla jsem jeho ztuhlého mazlíka, jak vyskočil ven, a bylo to pro mě vzrušující překvapení, vypadalo to tak naléhavě a bylo to celé lesklé.

Moc dlouho jsem to však neviděla, protože se vrhl na Ivu, vnikl mezi její do široka roztažené nohy a ihned do ní začal přirážet.

Byli tam u našich nohou a doráželi jeden na druhého jako zvířata v říji. Vydávali divoké zvuky, sténali a hekali a občas se mi otřeli o nohu.

K mému úžasu několik dalších párů sklouzlo na podlahu a brzy spolu mrdali stejně bez zábran jako Boris a Iva. Bylo to opravdu vzrušující, já jsem před Simonem měla sex jenom několikrát a vždy v soukromí, obvykle s někým, kdo měl stejné komplexy jako já.

Tenhle exhibicionistický sex, to bylo pro mě něco úplně nového, nic takového jsem si nikdy předtím neuměla ani představit.

Ale zanedlouho jsem taky ležela na zádech a Simon mě zuřivě mrdal. Nevím úplně, jak se to všechno seběhlo, stále je to pro mě trochu mlhavé. Ale pamatuji si Simonovo sténání z rozkoše, když se do mě zanořil, a ten pocit absolutní svobody, když začal zajíždět dovnitř do mě a zase ven.

Také si pamatuji, že jsem chtěla, aby z toho byla show, z toho, jak jsem se rozdivočila a chovám se jako nenasytná děvka, chtěla jsem, aby to všichni viděli. Ten pocit jsem si užívala víc, než mohu vypovědět, a tu scénu jsem sehrála na maximum.

Později mi několik lidí řeklo, že jsem při tom mrdání vypadala tak nažhavená, až mě několik Simonových kamarádů žádalo, abych šla k nim domů. Lichotilo mi to, ale samozřejmě jsem je odmítla. I když jsem si užila tu oplzlou show, kterou jsem předvedla, nebyla jsem opravdová děvka.

Potom, když mi pokaždé po našem příchodu do klubu jeden z našich přátel dělal takové návrhy a já jsem se smála a odmítala ho, přišel skutečný šok. Simon mi navrhl, abych s naším přítelem měla sex, že jemu to vadit nebude.

Přiznávám, že jsem doufala, že znovu prožiju tu noc jako předtím. Tehdy jsem celý den v práci myslela na všechno, co jsme se Simonem dělali před cizími lidmi a každým. Ale nikdy jsem neuvažovala o tom, že bych něco tak intimního mohla dělat s někým jiným než se Simonem.

Ovšem Simon na tom trval. Řekl, že by rád viděl Jonáše (jméno našeho přítele) a mě, jak na to jdeme. Řekl, že ví, že jsem nejvíc sexy žena na place, a jeho velkou touhou je vidět mě v celé mé slávě.

Tím jsem si nebyla jistá. Ale byla jsem nadržená jako peklo. Ten sex na veřejnosti jsem si představovala celý den a celý den jsem byla mokrá a lepkavá.

Takže když mě večer Jonáš přitáhl k sobě a dal mi velký francouzský polibek, neodtáhla jsem se. Napadlo mě sice, že bych to měla udělat, ale bojovala jsem s tím impulzem a nechala jsem ho dělat, co chtěl.

A to, co Jonáš chtěl, bylo mrdat mě. A já jsem ho nechala. Bylo to skoro jako nějaká zpomalená nahrávka. Všechno bylo křišťálově čisté, každý detail se mi vypálil do paměti.

Nechala jsem Jonáše, aby mě položil na měkkou podložku připravenou uprostřed místnosti, a pak jsem sledovala, jak mi stahuje kalhoty. Když stál nade mnou a svlékal se, fascinovaně jsem se dívala na jeho tělo. Bylo jiné než Simonovo, menší a víc tvarované, viděla jsem, jak se na něm každý sval vlní, když se pohybuje.

Potom klečel mezi mýma nohama, a když mi svá ústa přiložil na pindu, překvapeně jsem vykřikla. Překvapení se rychle změnilo na potěšení, když se pustil do práce. Jonáš na mně tu nejdelší dobu hodoval v každém smyslu toho slova. Věděla jsem, že si to užívá, a to jen zvyšovalo mou rozkoš.

Brzy jsem se na té matraci svíjela, zatímco Jonášova hlava se mi mezi nohama houpala nahoru a dolů. Pak jsem v pozadí začala slyšet hlasy, které tiše skandovaly: „Mrdej ji. Mrdej ji. Mrdej ji.“

Hlasy zesilovaly a já jsem se podívala na Simona, jak reaguje. Oči se mi překvapeně rozšířily, když jsem viděla, že sedí s dívkou, kterou jsem neznala, drží ji jednou rukou kolem ramen a prstem jí dráždí bradavku. I když jsem ho neslyšela, poznala jsem, že i on skanduje s ostatními, jeho rty formovaly slova, věděla jsem, že hecuje Jonáše, aby mě mrdal.

Pak jsem sebou škubla, to bylo v okamžiku, kdy jsem ucítila Jonášova tuhého ptáka, který se jediným přírazem do mě dostal až na dno. Není to nepříjemné, když do vás někdo takovým přírazem vstoupí. Ve skutečnosti to bylo nebeské. Čekala jsem na to celý den a být konečně naplněna velkým tuhým ptákem bylo úžasné.

Jonáš začal pracovat dovnitř a ven ze mě v rytmu davu. „Mrdej ji. Mrdej ji. Mrdej ji,“ zněl chorál. Bylo to tak perverzní, tak oplzlé, a tak vzrušující, že jsem se hned udělala.

Držela jsem se Jonášova vzpínajícího se těla, nemohla jsem si pomoct, zakřičela jsem: „Aaaano!! Mrdej mě!!!“ A mé tělo se zmítalo v křečích a já jsem ho pevně objímala a tlačila ho do sebe hlouběji, dokud jsem neucítila, jak to do mě pouští. Byl tak vzrušený, že jsem doopravdy rozpoznala ten první prudký proud horkého spermatu, když do mě vletěl a zasáhl můj vnitřek roztavenou lávou.

Jonáš pokračoval v přirážení do mě tak dlouho jak mohl. Ve skutečnosti tak dlouho, že jsem už byla na pokraji dalšího orgasmu, když se zastavil a vytáhl ze mě.

Ležela jsem tam zničená a stočená do fetální pozice a začala jsem fňukat: „Ne, ne, nepřestávej, ach bože, potřebuju to, tak hrozně, ach bože.“ Sáhla jsem si mezi nohy, a třela se tam, aniž bych se starala o to, jak před ostatními v té místnosti vypadám.

Ale právě když už jsem se skoro udělala, mou ruku někdo pevně sevřel a jak jsem otevřela oči, uviděla jsem nahého dalšího Simonova přítele. Nezajímalo mě, že Jana skoro neznám. Všechno, co jsem v tu chvíli viděla, bylo připravené péro hrdě ukazující od jeho těla ke mně. Roztáhla jsem před ním ruce i nohy a spokojeně vrněla, když jsem ucítila, jak vklouzl ke mně domů.

V tom momentu jsem sebou trhla a vzepjala se proti Janovi, abych ho dostala tak hluboko, jak jen to šlo, a cítila jsem ty podivuhodné sexuální vlny, šířící se mým tělem a každým dalším stahem sytící mou šílenou potřebu.

Nakonec má intenzivní rozkoš skončila a moje tělo mělo dost. Ale právě když jsem chtěla začít protestovat proti Janovým pokračujícím přírazům, uvědomila jsem si, že hluboko uvnitř mě se znovu probouzí další orgasmus. Nemohla jsem tomu uvěřit.

Jenže byla to pravda. Jan do mě dál přirážel jako stroj a nepřestal, dokud mé vyčerpané tělo nezasáhl můj třetí orgasmus. Pak mě pevně objal a uvolnil do mě svou potřebu, při každém hlubokém průniku vyhekl, byly to projevy rozkoše z toho, že se do mě vyprazdňuje.

Ležela jsem tam totálně vyčerpaná, když ke mně přišel nahý Simon a pomohl mi vstát. Simon nezůstal jen pasivním divákem, zatímco já jsem dostávala svůj poslední orgasmus toho večera, on mrdal tu novou dívku.

*

Tehdy se to začalo vymykat kontrole. Tehdy jsem začala pravidelně chodit s jinými muži. Simon mě povzbuzoval, prakticky trval na tom, abych potěšila i jeho kamarády a známé. Nezdálo se ani, že bych já sama chtěla přestat, takže nesu velkou část viny za to, co se potom stalo.

Jak se ukázalo, naše malá ‚společnost‘ se začala proměňovat na ‚sexuální‘ společnost. To bylo to hlavní, co se teď skoro každou noc dělo. Někdo vždycky navrhl zvednout ‚laťku oplzlostí‘ a ostatní se přidali. Bylo to místo, kde se dalo sedět a dívat se, jak má děvče dobrovolný sex s více muži po sobě nebo i současně, a jindy zas naopak i chlap s více dívkami.

Ale ta noc, kdy mi Simon navrhl, abych vyzkoušela ‚bezmocný sex‘, to byla noc, kdy jsem měla vytýčit hranici. Jenže já to neudělala.

Simon se rozhodl, že (pokud se odvážím) budu přivázaná ke stolu, dostanu roubík a zavážou mi oči a budu nabídnuta každému muži nebo ženě, kteří o mě budou mít zájem.

Znělo to tak podivně a totálně zvráceně, že mě to oslovilo. Musíte pochopit, že v tu dobu pro mě téměř jakýkoli sexuální akt byl něčím docela obyčejným a rutinním. Sex s několika muži, a dokonce i ženami uprostřed místnosti, tak aby to všichni viděli, jsem tenkrát měla mnohokrát.

Potom co jsem tento životní styl udržovala už asi šest měsíců, něco jako nabídnout své tělo každému, kdo bude chtít, a nemít možnost nic a nikoho odmítnout, bylo pro mě na jakési zvířecí úrovni docela vzrušující.

Nepřemýšlela jsem o tom a souhlasila jsem, že to v sobotu večer udělám. Rozneslo se to a v pátek, když jsme se Simonem přišli do klubu, ke mě směřovaly zvídavé pohledy od všech okolo. Uvědomila jsem si, že jsem je všechny překonala, nikdo neměl kuráž provést to, k čemu jsem se chystala já. Pěkně jsem zvlhla, když jsem myslela na to, že si nebudu moci své sexuální partnery vybírat ani jim zabránit v tom, aby si se mnou dělali, co budou chtít.

Pak přišel ten sobotní večer a já se Simonem jsme vešli do klubu naplněného tichou pomalou hudbou a obrovským davem lidí. Znala jsem většinu z nich, ale bylo tam i pár takových, které jsem nikdy předtím neviděla.

Když se ohlédnu zpět, měla jsem si předem vymínit nějaké limity, ale po boji je každý generálem. Neudělala jsem to a přeji si, abych to byla udělala.

Uprostřed místnosti stál stůl ve stylu lavičky a já jsem po něm pořád pokukovala, zatímco jsme si se Simonem dali pár piv a povídali si se skupinou přátel. Asi v osm hodin Simon navrhl, abychom začali.

Samozřejmě jsem se na to už několik dní připravovala. Už několik dní jsem neměla sex se Simonem ani s nikým jiným. Chtěla jsem si užít to očekávání a taky jsem si ho užila. Teď nastával okamžik pravdy a já byla vzrušenější než kdykoli předtím.

Svlékala jsem se a rozhlížela se při tom po místnosti a přemýšlela, kdo z těchto mnoha lidí asi bude dnes večer mým sexuálním partnerem. Najednou se mi zdálo nemožné, že to dělám, skoro jsem tomu nemohla uvěřit.

Pak, když jsem si svlékla kalhoty a vylezla na stůl, úplně nahá, a když mě připoutali, a dali mi ten roubík a zavázali oči, jsem si něco uvědomila. Byla jsem vystrašená. Co to dělám? Jak jsem s tímhle mohla souhlasit?

Až do této chvíle jsem si vůbec nepřipustila myšlenku na nějakou nemoc, nebo na to, co se ode mě vlastně očekává, pokud jde o přibližný počet partnerů, které budu muset přijmout. Kroutila jsem se v těch poutech a snažila se uvolnit, chtěla jsem se ujistit, že jsem Simonovi řekla, že na to musí existovat nějaké omezení.

Ale uvolnit jsem se nemohla a pak jsem mezi nohama ucítila svého prvního milence. Nevstoupil do mě hned, k svému příjemnému překvapení jsem ucítila jazyk lízající mou pindičku. Bylo vzrušující nevědět, jestli mi to dělá muž nebo žena, ani kdo to může být. Mohl to být kdokoli, klidně někdo, koho jsem nikdy předtím neviděla.

Moje tělo mimovolně naskočilo do rytmu s jazykem toho bůhvíkoho, kdo na mě pracoval. Brzy jsem tlumeně zasténala, už na tom jazyku jsem dostala orgasmus. Vyvrcholit při lízání, to pro mě bylo neobvyklé, ale byla jsem tak vzrušená, že vlastně nevím, možná tu práci udělal nějaký prst.

Jak jsem se chvěla a otřásala, přišla jsem konečně na to, jakého pohlaví je můj kundoliz, protože náhle vrazil ke mně domů svůj čurák a začal mě rychle a tvrdě mrdat.

Nevydržel moc dlouho a cítila jsem, jak svým tvrdým břichem plácá do mého, když se jeho tělo zazmítalo v extázi, při které do mě vyložil svůj náklad.

Funěla jsem do roubíku. Ať už to byl kdokoli, byl dobrý, opravdu dobrý, a já byla připravená na dalšího. Samotné vědomí toho, že všechno sledovalo tolik lidí, mě stačilo udržet na vrcholu.

Vždy jsem byla hrdá na své tělo a předvádět ho takhle, a dostávat při tom skvělý sex, to bylo opravdu něco. Zachvěla jsem se, když jsem cítila, jak na mě šplhá další tělo. K svému překvapení jsem na své pindě znovu ucítila něčí jazyk.

Páni, někdo se chystá baštit krémovou? Moji krémovou! A pak jsem se tou pozorností svého nového milence doslova svíjela, začal mě znovu vysílat k nebi. A potom těsně předtím, než jsem byla připravená se udělat, se ten útočník stáhl, a přetočil své tělo tak, že se moje hlava ocitla mezi jeho stehny.

V tu chvíli mi došlo, že tentokrát jsem se ženou. Když jsem cítila, jak se mi na bradu snáší horká a šťavnatá kunda a nějaká ústa současně pokrývají moji pindičku, uvědomila jsem si, že musíme být spolu v šedesát devítce.

Snažila jsem se za daných okolností dávat tolik dobrého, kolik jsem sama dostávala, ale všechno, co jsem doopravdy mohla udělat, bylo vrazit svou bradu mezi její dolní pysky a držet tam stejný rytmus, jaký dole u mě nastavila ona.

Musela jsem to dělat dobře, protože jsem najednou cítila, jak se mi po bradě a poté na krku řine vlhkost, jak se tělo nade mnou otřásá a jak její stehna mačkají mou hlavu mezi sebou.

Potom po pěkně dlouhé době ze mě moje milenka slezla a na její místo nastoupil další. Tentokrát to byl muž. Poznala jsem to, protože sotva na mě vylezl, zarazil mi ho tam a začala jízda.

Když se do toho dal, cítila jsem se jako hadrová panenka, znáte to, jako jedna z těch nafukovacích panen, které prodávají porno obchody. Nevydržel příliš dlouho a udělal se, zdálo se, že je plný k prasknutí. Aspoň on si to užil.

Můj následující milovník byl mnohem citlivější a starostlivější a experimentátor, jak se ukázalo. Brzy jsem zjistila, že je to zase chlap, ale nebyla jsem si tím úplně jistá, když začal z mé kundy vylizovat semeno mého předchozího partnera.

Napřed mě to udivilo, většina mužů by něco takového neudělala, ale ještě před tím, než zařídil, abych se udělala, byla jsem čistá jako píšťalka. Potom se samozřejmě do mě vyprázdnil, a nechal to tam, o to ať se postará ten, kdo přijde po něm.

Jenže mým dalším milencem byl další neurvalý hajzl, který na mě jen vylezl a mrdal mě, dokud se nevystříkal.

Můj následující neznámý partner udělal to samé, jen mě mrdal, dokud to na něj nepřišlo, a pak po chvíli začal znovu pumpovat, a udělal se znovu. Myslela jsem, že by mohl zavěsit i po třetí, ale na řadu se zjevně chtěli dostat i ostatní.

Nedokážu říci, kolik lidí ten den mé tělo použilo. Přestala jsem počítat po třiceti, po tom, co se zdálo jako hodiny, jsem ztratila vědomí. Probrala jsem se v nemocnici a musela jsem tam strávit pět dní. Při operaci mi vzali vaječníky a potřebovala jsem dvacet pět stehů stehů, aby mi dali do pořádku potrhané stydké pysky.

Asi měsíc po propuštění z nemocnice jsem se konečně zastavila v klubu, abych zjistila, proč mi Simon nikdy nezavolal. Byl tam s jinou dívkou a ten stůl byl stále uprostřed místnosti a vypadalo to, že se pravidelně používá.

Simon se na mě díval a očima z pod víček se usmíval a já jsem sledovala jeho ruku, jak klesá dolů k dívčině hrudi a prstem krouží po její bradavce. Ona na mě také pohlédla a já v ní mohla vidět sebe a nelíbilo se mi, co jsem viděla.

Otočila jsem se a odešla z toho místa a už se tam nikdy nevrátila. Mám nového přítele, který mě miluje, i když nemůžeme mít děti. A dokonce jsem si svůj život zase uspořádala postaru.

Jedna věc je jistá, jsem docela ráda, že se mohu zase držet svého ‚nudného‘ životního stylu. Už nikdy nebudu muset přemýšlet o tom, jaké by to bylo žít v rychlém pruhu, a od nynějška vždy budu své sexuální touhy omezovat.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kamioňák potká dívku v nesnázích

  12. 1. 2014Neznámý autor

Honza konečně zahlédnul ceduli ukazující, že benzínka bude za deset kilometrů. Už měl naftu skoro na nule a potřeboval si dotankovat taky do rezervních kanistrů. To by byla pěkná šlamastyka, kdyby zůstal viset někde na suchu s dvaceti tunami nákladu vzadu na návěsu. Ráno měl už mít zboží vyložené, takže pojede celou noc. Cítil trochu únavu, ale když konečně uviděl osvětlenou benzínku, nálada se mu...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Mix

Náš první sex ve škole

  12. 8. 2020Alfred Ford

Dnes vám chci vyprávět, jak vznikl náš vztah s mou dnešní ženou Barčou. Bylo to ještě na na gymnáziu, chodili jsme do stejné třídy a byli jsme blízcí kamarádi. Barča se mi dost líbila, asi proto, že nebyla nějak vyhublá, ale měla krásně velká stehna a celkově plnější nohy. Pamatuji si, že nám tenkrát odpadli nějaké hodiny, a tak jsme museli čekat na odpolední vyučování. Našli jsme si nějakou volnou...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Prstění, První sex, Teen, Šukačky

Mořská víla

  7. 1. 2018Neznámý autor

Měla to být moje nejhorší dovolená v životě. Jel jsem na Bali do brutálně předraženého bungalovu. A kde je ten háček? Na poslední chvíli se se mnou rozešla přítelkyně, kterou jsem tam chtěl požádat o ruku, takže jsem musel odcestovat sám, pokud jsem nechtěl, aby mi dovolená propadla. A to po mně ta mrcha ještě chtěla, abych jí dal její letenku, že prý poletíme separé. No to určitě! Pěkně nasraný jsem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Jak to všechno začalo

  23. 9. 2015Alenka Chtivá

Ahoj. Jmenuji se Alena a chtěla bych vám vyprávět svůj příběh. Jsem štíhlá bruneta 165 vysoká, 50kg, tři roky vdaná, zatím bezdětná. S manželem Petrem máme spokojený, i když trochu stereotypní vztah. Oba jsme už oslavili třicetiny, rádi sportujeme a hodně pracujeme. Bohužel. V sexu jsem hodně konzervativní. Manžel trochu méně. Občas by rád něco zkusil, ale únava většinou udělá své. Ještě před rokem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky, Prstění