Erotické povídky

Nahá dívka na Halasově gymnáziu

V sedm ráno dívka nervózně kráčela směrem k Halasovu gymnáziu. Nějaký kluk už tam byl, choulil se do své bundy, aby mu nebyla zima. Neznala ho, ale musel to být on. Usmál se, když se přiblížila, ale ona mezitím našla kuráž oplatit mu to; jeho oči už přejížděly po jejím těle dolů, zkoumaly ji, jak to kluci dělají. Věděla, že si ji představuje nahou. A to ona už brzy bude.

Ředitel Treybal je musel vyhlížet, protože dveře se náhle samy otevřely. „Pojďte dál, zaregistrujte svoje karty a jděte za mnou.“

Byli v ošetřovně, dlaždice a chrom a nerezová ocel. U jedné stěny stál polstrovaný vyšetřovací stůl s přidělanými třmeny na nohy, pokrytý bílým papírem. Otevřenými dveřmi viděla postel určenou k zotavení pacientů. Zavřené dveře, jak věděla, vedou do koupelny. Rozklepala se.

„Tibore, tohle je Eva, Evo, to je Tibor. Tibore, jak už jsme to probírali včera, ty dnes budeš mít Evu nepřetržitě na očích. Dohlédneš na to, že se kompletně ukáže každému, kdo se na ni bude chtít podívat, a že dovolí fotografování a umírněné doteky, a ty ji při tom musíš bránit proti sexuálnímu napadání.“

„Připravil jsem pro tebe složku s pokyny. Je tam uvedeno, které třídy v určených časech navštívíte. Je tam taky seznam různých věcí, které ti Tibor musí udělat, Evo, předtím, než vyjdeš nahá na naši školní chodbu. Teď vás tu nechám a na dveře pověsím cedulku ‚NERUŠIT‘. Když se zamknete, nikdo vás nebude otravovat, sestra má dneska volno. Máte hodinu na to, abyste se, ehm… vzájemně seznámili. Já se vrátím v 8.30 a udělám poslední kontrolu předtím, než Eva zahájí den svého potrestání.“

Odešel a Tibor zamkl dveře.

Rozpačitě na sebe koukali, stáli asi půl metru od sebe. Ona promluvila první.

„Ještě nikdy jsem se před klukem nesvlíkala.“

„A já jsem ještě nikdy neviděl nahou holku.“

Takže, pomyslela si, musí být taky panic.

„Až budu… nahá, budeme to, jako, budeme to dělat?“

„Odpověď na to znáš. Ty a tví rodiče jste to včera podepsali.“

„Ano, vím, že na to máš právo. Ale nemusíme to přece dělat. Chtěla jsem počkat až na univerzitu, nebo až se zamiluju. Zaplatím ti, nebo to udělá můj táta. Ale já vím, že kluci mají své potřeby. Můžeš si mě prohlížet nahou a já na tebe budu hodná a udělám všechno co řekneš, tedy kromě toho.“ Dívala se mu na přezku pásku a červenala se.

„Ne, my to budeme dělat. Doufám, že máš antikoncepční injekci?“

„No jo, dostáváme ji na začátku každého pololetí. Holky nesmí do Halase vkročit, dokud ji nemají.“

„Napřed si chci přečíst tu složku, než se svlečeš.“ Posadil se a otevřel ji.

Kupodivu, ulevilo se jí, teď, když to bylo dané. Ten kluk nevypadal špatně a bylo hezké, že ji nenutil svléct se okamžitě, ale přitom to bylo svým způsobem vzrušující, myslet na to, jak to budou dělat, obzvlášť na tu část, kterou si představovala včera ve své posteli, kdy už bude mít všechno dole kromě kalhotek, a ten kluk jí je bude pomalu stahovat. A ano, byla zvědavá. Byla zvědavá, jaké to je mít uvnitř nacpaný penis, který vás zaplňuje, a jestli to napoprvé bolí. Všichni říkali, že sex je opravdu skvělý, ale že prvně to tak být nemusí. Tam dole cítila mrňavého červíka touhy.

„Tibore, kde budeme mít první zastávku?“

„Je tu napsáno ‚šestá třída, sexuální výchova‘. Budeme muset přejít ulici do základní školy naproti.“

„Ale já budu nahá! Auta budou troubit, děti mě uvidí z oken třídy. Budu tam kompletně vystavená a ponížená!“

„Myslím, že to je právě to, co ředitel Treybal chce.“

„Budu jim stát modelem? Šesťáci si mě budou prohlížet?“

Tibor jen přikývl a vrátil se ke čtení. Eva začala vzpomínat na to, jak sama v šesté třídě mívala sexuální výchovu, jen před pár lety, i když to byla úplně jiná doba. Bylo to jen pro holky, spousta toho byla o hygieně a menstruaci a o věcech k tomu. A spousta z nich už o tom stejně všechno věděla.

Najednou ji napadla úplně děsivá myšlenka. Co když jí učitelka v té šesté třídě podá aplikátor na tampony a vyzve ji, aby všem ukázala, jak se to používá? Všechny holky budou znechucené. A kluci se kolem ní shluknou a budou na ni hloupě civět, jak si zavádí a vyndává aplikátor. Pak všichni uvidí, jak z ní visí šňůrka, a dříve nebo později některý kluk neodolá a vytáhne to z ní! A bude k tomu čichat a podávat to dokola a někdo z kluků to pak hodí na děvčata.

Ale hned už zase myslela na svou starou třídu. Paní Rabochová byla dobrá učitelka, hodně oblíbená, a dívky s ní brzy otevřeně mluvily o mnohem zajímavějších věcech, než jsou jejich měsíčky. Nějaká holka se zeptala, jak je velký penis, a paní Rabochová řekla, že chlapci by tvrdili ‚patnáct centimetrů‘, ale že po skutečném přeměření (tomu se všechny smály) by se ukázalo, že průměr je spíš třináct.

„A jestli nevíte, kolik to je patnáct centimetrů, představte si pětistovku. Ta bankovka je totiž přesně tak dlouhá.“

Pak samozřejmě Mimi Svobodová, třídní šašek, vytáhla ze své peněženky pětistovku a začala předstírat, že ji líbá a líže, a pak ji stočila do trubičky a vstrčila si ji do pusy. Všechny jsme se hihňaly a paní Rabochová nás chvíli nechala, protože jsme všechny byly hrozně napjaté. Pak měla otázku ještě další holka.

„Jak často to lidi v manželství dělají?“

„Víte, řekla bych, že asi tak dvakrát za týden.“ Oči nám vylezly z důlků.

„Takže asi stokrát za rok?“

„Ano, ale v prvním roce je to víckrát,“ řekla paní Rabochová, klidně a bez náznaku studu. Pak se váhavě ozvala další dívka: „Takže za deset let by to bylo tisíckrát?“

„Ano, to vypadá jako správné číslo.“

Paní Rabochové bylo tak pětatřicet a docela dobře mohla být vdaná deset let. Následovalo ohromené ticho.

Nikdy byste to do ní neřekli, ale ona už v sobě měla mužského ptáka tisíckrát! A to znamená, že i všichni rodiče, dokonce i mí rodiče… Všechny jsme si myslely, že sex je na dělání dětí. Dobrá, mí rodiče měli mě a mého bratra, to bylo dvakrát, a ten zbytek byl… jen tak pro zábavu! Nemohly jsme tomu uvěřit. Mluvily jsme o tom celé týdny. Kdo mohl vědět, že naši rodiče jsou tak nadržení, že dospělí jsou takoví, že to pořád dělají!

A to znamenalo, že dneska je její poprvé jen první v dlouhé řadě, a realisticky, z toho, co četla, statisticky, bude v jejím životě několik různých mužů předtím, než se usadí, různých mužů s různě velkými čuráky a technikami. Dnešek je speciální a ona na něj nikdy nezapomene, ale… je to jenom začátek.

Trochu se posunula a ztěžka polkla. Začínala být zvědavá, kdy Tibor začne něco dělat. Možná chtěl, aby začala ona, tím, že udělá něco sprostého. Mohla by se na něj usmát a vzít ho za ruku a položit mu ji na svoje prsa, nebo rovnou tam dolů, a povzbudit ho tím k tomu, aby jí vsunul svůj prst do kalhotek.

Skončil se čtením. Vypadal trochu rozpačitě, když odložil složku na stůl a vstal; díval se na ni. Zvedla ruku k zipu své bundy. Rychle řekl: „Nemusíš si hned všechno sundat. Řekni mi, co jsi provedla.“

„No, už druhé pololetí máme těžkou matiku a já v tom plavu. Derivace jsem jakž takž pochopila, ale na integrály nemám. Prostě jsem chtěla projít. Psali jsme písemku a já jsem obšvihla výsledky od toho génia, co sedí vedle mě. Můj šťastný den! Jenže on v jednom příkladu něco špatně opsal ze zadání, takže já měla tu samou chybu. Když na to matikář při opravování písemek přišel, přehrál si dozorové video, a já byla mrtvá. Zbytek už znáš, jak rodiče museli přijít do školy a dohadovali jsme se o mém potrestání.

„Byly nějaké alternativy?“

„Vždycky je nějaká alternativa. Podvádění u zkoušky je teď zločin, to asi víš, ne? Treybal řekl, že když neudělám tohle, nechá mě zavřít. A je jisté, že by mě odsoudili. Šlo by to se mnou po zbytek života, to by mě zničilo.“

„Aspoň jsme usmlouvali nižší trest, než Treybal původně požadoval, on pro mě chtěl jeden týden úplné nahoty a po něm ještě další týden, kdy by mým oblečením byla jenom sukně. A samozřejmě chlapci by měli právo mi ji zvednout a přesvědčit se, že pod ní nemám kalhotky. Nakonec budu nahá jenom dneska. Ale neustoupil s tím focením a natáčením videa.“

„Takže budeš nahá na internetu?“

„Jo, ale nesmí tam dávat moje jméno.“

„Lidi tě ale stejně poznají?“

„Ti zdejší určitě, ale když půjdu na univerzitu někam daleko, tak myslím, že v těch trilionech nahatých obrázků všude kolem… “

Chvilku bylo napjaté ticho. Tibor se jí díval na hruď.

„Posaď se prosím na tuhle židli, zavři oči a hlavu nakloň dozadu.“

Aha, pomyslela si, začnou líbáním. To bude hezké. Už předtím líbala kluky a bylo jí trapně, jak z toho byla vlhká, tedy ne že by o tom některý věděl. Jestli ji takhle přiměje, aby ji to vzrušilo a bude mokrá, možná by to její poprvé nemuselo tak bolet. Možná jí dokonce bude chtít vsunout jazyk do pusy… bude ho muset nechat… a možná by jemu mohla udělat to samé.

Možná až to budou dělat, on jí položí ruce na hruď a bude tam přes vrstvy jejího oblečení hledat párek tvrdých výčnělků.

Anebo by mohl být opravdu drzý, zasunout jí ruku za pás kalhot nebo dokonce dovnitř kalhotek a vklouznout jedním tuhým prstem přímo do její skuliny a přezkoušet tamní vlhkost jako slepý krtek. A že by jí tam našel dost. Byla vlhká jen z toho, jak na to myslela, když seděla na té židli, s hlavou skloněnou dozadu a očima zavřenýma. Rozepnula si bundu tak nenápadně, jak to svedla. Už jen tři vrstvy. Čekala až ucítí jeho rty a jeho drzý intimní dotek.

Jenže na svých rtech necítila vůbec nic. Místo toho přišlo tiché cvaknutí a slabý pach alkoholu. Něco udělalo jeden tah dolů nad jejím pravým obočím. On pohnul rukou a fixem přikreslil oblouk, pak přidal ovál… Byla to písmena, „P“ pak „O“ pak asi „D“…, mohla je sledovat jedno po druhém.

Takže teď bude muset chodit po škole celý den nahá, každý jí bude civět na prsa, na zadek a na číču, a přes celé čelo bude mít fixem napsáno „PODVÁDÍM“. Kluci se jí samozřejmě nebudou dívat na obličej. Ale možná bude Tibor pokračovat ještě dalšími ponižujícími nápisy. Třeba jí přes břicho napíše „Dává se to sem“, se šipkou směřující dolů, anebo na zadek přidá nápis „Tudy to mám taky ráda“. Začala brečet.

„Proč mě nenávidíš?“

„Tak to není. Je to v té složce, musel jsem to udělat. Treybal z tebe chce mít odstrašující příklad. Ale nic jiného už na tvé tělo psát nebudu.“

Trpělivě čekal, dokud nepřestala brečet. Tázavě se na něj podívala. A to byla ta chvíle, kdy se nahnul dopředu a své rty pevně přitiskl na její; v tutéž chvíli jí jeho ruce troufale vklouzly pod lem svetru, vyhrnuly jí ho nahoru až ke krku a zlehka hladily její prsa přes dvě vrstvy. A teď jí rychle rozepnul knoflíky na blůze a obě poloviny rozhrnul do stran, stahovací pruh z prsou stáhl dolů, oba prsy přikryl dlaněmi, pozvedl je vzhůru a ztuhlé bradavky jí sevřel svými prsty. Nula vrstev, patnáct vteřin.

A už cítila jeho neodbytné rty tisknut se proti jejím, potichu si vynucovaly vstup, a když se mu její pravá bradavka dostala mezi palec a ukazováček, ztratila dech a otevřela ústa; jejich jazyky se horce setkaly.

Tam dole se něco dělo. Něco hluboko uvnitř se začalo cukat. Stahovala se její děloha, pokoušela se naslepo vcucnout sperma, které ještě do jejího těla nebylo vloženo? Byla úplně mokrá. Tibor jí začal odtahovat kalhotky, svou rukou si je zevnitř přitlačil k nosu. Byly vlhké a jejich vůně zřetelně prozrazovala, jak je nažhavená. Co si o ní pomyslí?

Náhle ji přestal líbat, postavil se a divně si jednou rukou zakrýval rozkrok, je přece slušný hoch. Slušný ale nebylo to, co chtěla.

„Nahoře bez, rychle.“

Stoupla si, sklopila zrak a sundala si bundu, svetr, blůzu a stahovací pruh. Nezakrývala se, ale nemohla se dívat na něj. Měla starost, jestli jsou její prsy dost velké, aby ho potěšily. V šatně se vždycky zdálo, že jsou kousek nad průměrem. A ovšem pořád rostly. K jejímu trupu se krásně hodily. To by ho snad mělo obšťastnit.

„Co bylo to poslední, co sis sundala?“ zeptal se.

„Á, to je stahovací pruh na prsa, hodně holek ho nosí, když ještě nejsou moc velké. Je to mnohem pohodlnější než podprsenka.“

„Proč trochu neposkočíš z jedné nohy na druhou?“

Chichotala se, jak se jí houpají.

„A teď trochu tanečních kroků, dva vlevo, pak vpravo… a teď se předkloň.“

Gravitace mu je vložila do rukou.

„Jsou tak hebké, já… teď se narovnej. Dívej se mi do očí, když si s nimi hraju.“

Líbil se jí ten způsob, jakým jí dával příkazy.

Dlaně svých rukou umístil na její růžové bradavky, jemně je třel. Byly teď naprosto ztuhlé. Dokonce i dvorce kolem nich se vypjaly. Věděla, že může v jejích očích spatřit touhu. Obličej měla horký.

Moment na to byla její levá bradavka v jeho puse. Jeho ruka klesla dolů pod její pas a on přitlačil na její zadek, aby ji dostal blíž k sobě. Poznávala, že je šťastný, že ji vidí. Brzy bude v ní uvnitř. Byl na její bradavku trochu moc drsný.

„Tibore? Jsi pro rovné příležitosti při cucání bradavek?“

Když bradavky vystřídal, smál se tak, že už ji to nemohlo bolet. Nebo se možná jenom vzdal myšlenky, že z ní vysaje nějaké mléko. Pustil ji a ukročil dozadu.

„Sundej si kalhoty.“ Jeho hlas zněl naléhavě, rázně.

Touha přemohla stydlivost. Rychle si je rozepnula a stáhla dolů ke kotníkům, vědoma si toho, jak se jí při předklonu prsy houpají. Zbývala už jediná položka. To chtěl udělat sám. Narovnala se a šla blíž. Jeho ruce se zahákly za pásek jejích kalhotek. Klekl si, těsně k jejímu kopečku. Vlhkost způsobila, že kalhotky byly průsvitné, a on mohl zřetelně vidět velbloudí kopýtko z jejích stydkých pysků, jak se dychtivě protlačuje skrz tenkou látku. Mohl cítit vůni jejího vzrušení.

Velice pomalu jí stahoval kalhotky dolů ke kotníkům. Držela při tom nohy těsně u sebe, takže všechno, co mohl vidět, byl obrácený trojúhelník jemných hnědých chlupů nad její holou štěrbinou. Sedla si a sundala boty a ponožky a stáhla kalhoty i kalhotky přes chodidla. Opřela se dozadu, zhluboka se nadechla a roztáhla nohy.

Připomněla si, jak si ji prohlížel venku přede dveřmi. Tehdy chtěla vědět, jestli když se kluci tak koukají, představují si vždycky holku úplně nahou. To teď byla.

On váhavě vztáhl ruku a přejel prsty shora dolů, cítil, jak je vlhká, a věděl, co to znamená. Ukazovala kousek růžové, to jak se její vnitřní pysky lehce oddělily, ale chtěl vidět ještě víc. Chtěl zatlačit na její malou kapuci a dívat se, jak z pod ní vykoukne její naběhlý poštěváček. Chtěl prozkoumat vchod do její pochvy, a dokonce ohmatat i tu malou vypouklinu její dírky na čurání. Už už ji chtěl položit na gynekologický stůl a zasunout hluboko do ní svůj prst, když v tom ona promluvila.

„Tibore, musím jít na záchod.“

V místnosti bylo chladno. Topení bylo přes noc vypnuté a teprve se rozehřívalo. Její růžové bradavky nestály v pozoru jen kvůli tomu, že je Tibor lízal a sál.

Přikývl, a tak se vydala ke dveřím do koupelny, jeho kroky slyšela hned za sebou. Věděla, že se jí dívá na zadek, jak se houpá ze strany na stranu. Pak na něm měla jeho ruku a jeden prst byl nebezpečně blízko…

„Nepůjdeš tam se mnou!“

„Ale ano, slyšela jsi, co Treybal říkal, ani na chvíli tě nesmím spustit z očí. Navíc, nikdy jsem neviděl holku čurat. Bude to velice poučné, a jestli si připadáš trapně, to je přece účel, ne?“

Stěží mohla předstírat, že si to rozmyslela. Opravdu se jí chtělo a oddalováním by se to jenom zhoršovalo. Šla pomalu k míse. On sundal ruku z její zadnice.

„Posaď se, ale ještě nezačínej, nakloň se dozadu a pořádně roztáhni nohy. Říkej mi, co budeš dělat.“

„Musím čurat.“

„Jak moc?“ zeptal se škádlivě.

„Fakt moc.“

On teď klečel. Jak roztáhla nohy, její vnější pysky zmizely a ty vnitřní se roztáhly od sebe. Viděl, kde se nahoře spojují a vytvářejí hezkou růžovou kapuci. Věděl, co musí ležet pod ní. Neviděl ústí močové trubice ani ty zajímavé části pod ní.

„Dobrá, pusť to!“

Její silný proud dělal potupný zvuk, jak šplouchal do vody vespod. Nikdo ji neviděl čurat od jejích tří let. Ve vzduchu byl cítit silný pach moči. Proud se postupně zeslaboval, a nakonec z ní už jen odkapávalo.

Eva automaticky sáhla pro pár čtverečků toaletního papíru a pak ztuhla. Nechtěla, aby Tibor viděl, jak se utírá.

„Copak, mám ti to udělat sám?“ smál se. Neodpověděla, jenom sklonila hlavu a utřela se.

„Stoupni si, já taky musím čurat. A chci, abys mi s tím pomohla.“

„Rozepnout zip?“

„Ne, stáhni mi kalhoty dolů.“

Nemohla uvěřit, že klečí nahá před klukem, stahuje mu kalhoty, kouká na bouli na jeho spodkách, pak nějak nadzvedne jejich pásek a přetáhne mu ho přes tu špičku a pak i spodky stáhne dolů, a je to.

Nějak, nevěděla jak, sice znala, jak penis vypadá, ale ne ztopořený. Předkožku měl staženou, vypadal úhledně, růžový, s žilkami. Bylo to vzrušující dívat se na něj a omamovalo ji to.

Sundal si i zbylé oblečení. Měl svaly. Vypadal dobře.

Sedl si na mísu jako holka a mířil do nebe.

„Kluci můžou takhle taky čurat?“

„Ano. Ale obvykle ne na strop.“ Rozesmáli se. „Vezmi ho do ruky u kořene.“

Bylo to ohromující. Kůže tak jemná, ale pod ní neuvěřitelná tvrdost. Vzpomněla si, že jako malá holka slyšela dva kluky povídat si o tom, že ztvrdli na kost, a myslela si, že hoši musí mít v penisu kost. Teď už věděla, že tam kost není, ale na dotek to tak vypadalo. Představila si, jak to bude hluboko v ní, bude se to tlačit na její stěny, úplně ji to vyplní, celý ten tunel, až k čípku.

„Teď to skloň dolů mezi moje nohy a pořádně pevně to drž.“

Opravdu ucítila jemné vibrace, když čurání vytrysklo vnitřkem jeho kůlu a stříkalo do mísy. Zdálo se, jako by to s ní bojovalo, chtělo se to pořád zvedat. Když skončil, vzala jeden čtvercový papír a jemně mu tamponovala tu zarudlou špičku. Oko za oko!

Okamžitě se postavil a přitiskl si ji k sobě. Byl jen o kousek větší než ona, takže se jeho tvrdý penis krásně dostal k jejím pyskům tam dole. Pokoušel se vtlačit ho dovnitř. Ona se hodně roztáhla, aby mu pomohla.

Pravou bradavku teď měla v jeho ústech a jeden prst jeho pravé ruky jí sklouzl mezi půlky, a právě odpočíval u jejího vchodu. Její tělo mu říkalo, že je připravená.

„Tibore, bude lepší, když si lehneme. Vedle je postel. Buď prosím jemný, dělej to pomalu, neubližuj mi.“

Když se lehala na záda na odpočívací postel, nemusel jí říkat, co má dělat. Pokrčila nohy a roztáhla je. Stydlivě se usmívala.

„Nevím přesně, kam to mám strčit. Můžeš mě tam navádět.“

Uložil se na ni, opřený o lokty. Ona ho vzala do ruky a vzápětí se do ní tlačilo něco jako velký palec. Její vnitřní pysky ho na chvíli zachytily, než se rozevřely, a pak byl uvnitř, mohla cítit tu tloušťku, jak ji zaplňuje. Přišla jediná ostrá bolest a zase zmizela, když její vzrušení narostlo. Byl už tam teď úplně, v celé délce, klouzal v jejím přirozeném lubrikantu, zuřivě pumpoval. Zavřela oči a soustředila se na ten skvělý pocit z tuhého ptáka natisknutého na její poševní stěny. Jednu ruku si vsunula dolů mezi nohy a žmoulala si tam poštěváček, při tom sténala.

Nakrátko otevřela oči a viděla, jak se jeho hýžďové svaly stahují, když na ní jezdí. V tutéž chvíli otevřel oči i on a usmál se na ni. Spustil oči dolů a ona poznala, že pozoruje její prsa, jak se při každém přírazu zahoupají. Pak své oči zase zavřel a přestal myslet, jen si užíval tu ryzí neuvěřitelnou rozkoš svého prvního mrdání. Nevěděl, že vaginy jsou tak mokré, tak hodně horké, tak pohostinné.

Za méně než minutu vytuhl a ona uvnitř ucítila jeho semeno. Brnkala si na kapuci poštěváčku, ale bylo jí jasné, že už to nestihne.

Nechtěla ho nechat, aby to z ní hned vytáhl, ale on to udělal. Už se scvrkával.

Myslela si, že sex obyčejně trvá trochu déle. Co o tom říkali ve třídě při sexuální výchově, něco jako pět až deset minut nebo víc? Kdyby měl Tibor jen o málo víc zkušeností, mohl se dívat na to, jak se ona udělala první.

„Měla jsi orgasmus?“

„Ne, ale stejně to bylo skvělé!“

„Já budu příště lepší. Byl jsem moc dychtivý. Určitě zařídím, že se příště taky uděláš.“

„Příště?“

„Jasně, samozřejmě, že to budeme ještě dělat, až zase budu moct, jestli ne teď do 8.30, tak po tom, až dneska skončíme.“

Nemohla si pomoct, musela se usmát, i když se červenala.

Tibor vstal z postele a šel do vedlejší místnosti pro složku. Vyslala ještě jeden obdivný pohled na jeho zadek. Byla to druhá nejhezčí část jeho těla. Když se vrátil, jeho čurák vypadal úplně jinak, visel pokorně, nevýbojně, jako by se styděl za to, co právě udělal.

„Co se mnou budeš dělat teď?“

Oči mu zajiskřily. „Půjdeme se spolu osprchovat!“

Jakmile se oba namočili, chtěl vidět, jak se sama mydlí. Rozhodla se trochu ho poškádlit a otočila se k němu zády, to mu ovšem poskytlo šanci dívat se jí na zadnici a vstrčit jí namydlený prst do kadicí dírky. Řekl jí, ať pořádně roztáhne nohy. Sáhl jí mezi ně zezadu rukou držící kostku mýdla a jezdil s ní nahoru a dolů po její skulině.

Našel kapuci jejího poštěváčku a přitiskl mýdlo přesně do toho místa, proti jejímu stále potřebnému knoflíku. Chvilku nastavovala svou polohu, dokud necítila, že už je to správně, a pak začala sténat, jak se na jeho ruce propracovávala k orgasmu. On držel ruku nehybně pořád na stejném místě a druhou paží ji objal kolem pasu, svíral ji pevně, a ona se kroutila, roztřásla se a vykřikla.

Potom jí mydlil pahorek a prsa. A stejně jí umýval i nohy. Bylo to moc hezké, ale doslova antiorgasmické.

„Tibore, já… je mi tak dobře! Vůbec jsem netušila… jak dobře to člověku dělá. Nedivím se, že to lidi dělají pořád, ach bože, jo, budeme to dělat znovu dneska večer, nemyslím to sprchování. Myslíš, že lidi poznají, co jsme právě dělali? Není na mně něco vidět, neteče mi dole nic, není můj poštěváček moc velký?“

„Ano, budeme to zase dělat, Evo. A chci, aby sis vylezla na ten gynekologický stůl, abych tě mohl prohlédnout, jestli tam nemáš nějaké stopy, a očistit tě, když to bude třeba.“

Když se uváží, co jsme právě dělali, myslela si Eva, neměla by se stydět roztáhnout před ním nohy na tom stole, jenže ty třmeny ji stejně pořád nějak děsily. Ještě že na nich nejsou žádné poutací pásky, takže když propadne panice, může z nich vždycky nohy sundat a sevřít je k sobě, ačkoli to by zase viděl její holou škvíru. Vylezla na stůl a zaujala tu pro ženy nejvíc ztrapňující pozici.

Tibor byl velice jemný, ale důkladný. Setřel nějaké mýdlo, které tam zbylo. Z vaginy jí ještě prosakoval její přirozený lubrikant, ale dostal to z ní všechno. Velmi jemně zatlačil nahoru na její kapuci a dopřál si chtivý pohled na její obnažený klitoris. Nezdál se mu příliš velký, ale neměl srovnání. Nahnul se dopředu a převelice něžně ho políbil, pak mu udělil jedno olíznutí.

„Ne, to ne… teď právě je to moc citlivé.“ Přikývl a vzdálil se. Nebyla si jistá, jestli už může slézt dolů.

Když se vrátil, měl tubu s holicím krémem v levé ruce a misku horké vody s ručníkem v pravé. K jejímu zklamání měl na sobě kalhoty.

„Podle instrukcí tě teď musím oholit.“

Horká voda jí dělala dobře. Krém na ni šel hladce nanášet. Holil ji rovnoměrnými přesnými tahy. Těsně před koncem musel vzít do prstů její vnější pysky a ohrnout je ven a zase zpátky. Když to udělal, nahoře ji políbil, přesně v místě, kde její skulina začínala. Chvěla se a usmívala. Položila si dolů své prsty. Vypadala jako malá holčička, nebýt toho, že její holé pysky byly celé naběhlé touhou, kterou on v ní pořád přiživoval.

Slezla dolů. „Mám se obléknout?“

„Ne, myslím, že musíš zůstat nahá, aby sis na to zvykla. Máme už jen patnáct minut, než se vrátí Treybal. Bude tě chtít vidět, to víš. Myslím, že je už dost starý na to, aby to mohl být tvůj otec, ale slyšel jsem všelijaké zkazky…“

„Hmm, to možná jo… ale nikdo z vás kluků zřejmě neví, že on už všechny holky z Halasu viděl nahé mockrát.“

„Cože? Jak to?“

„No, víš o těch antikoncepčních injekcích, které účinkují jen šest měsíců, a každá dívka musí jednu dostat vždycky na začátku pololetí. No, a injekce dává školní sestra, jenže Treybal je pokaždé u toho, a předtím si musíš svléct všechny šaty a pózovat pro fotografování. Dělá jeden snímek zepředu, jeden ze strany, jeden zezadu, a pak ti poručí roztáhnout nohy a dotknout se palců na nich, sestra ti přitom dává injekci a on se přikrade zezadu a vyfotí ti číču.

Samozřejmě, že prvňačkám to nikdo předem neřekne, a já jsem při tom po prvně málem umřela hanbou. Řekl mi, že je to bez výjimek povinné, a že obrázky se posílají do ústředí do Archivu obrázků nahých dospívajících dívek, a slouží ke studiu pubertálního vývoje dívčích prsů a genitálií. Povídá se, že existuje i nějaká fotografická kniha, ve které jsou pohromadě obrazy těch nejhezčích.“

„Vsadím se, že si dělá i vlastní album pro sebe,“ řekl Tibor. Vyšel ven, vypadal roztržitě. Otevřel nějaký šuplík, a když se vrátil, měl v rukou dva předměty.

„Co? To ne!!“

Ale Tibor jí stejně nasadil límec a připnul k němu šňůru. Musel to být příkaz od Treybala. Někdo zaklepal na dveře.

Tibor otevřel a Eva se snažila schovat za ním. Treybal se na ně klidně díval.

„Použili jste postel?“

„Ano, pane.“

Treybal přešel do druhé místnosti a nadzvedl svrchní přikrývku.

„Postarám se o to,“ řekl diskrétně. Eva se v tu chvíli schoulila do sebe. Byla to její krev.

Treybal řekl, že se musí ujistit, že je všecko v pořádku. Nařídil jí vylézt na polstrovaný stůl a prohlížel ji; používal k tomu své prsty a dával si na čas. Tibor ho chtěl praštit.

„Vidím nějaké důkazy nedávné sexuální aktivity, ale žádné známky poškození. Jsi připravená?“ Eva přikývla. Byla by udělala cokoli, aby se dostala ze stolu.

„Dobrá, je čas jít.“

Slezla a Tibor vzal do ruky šňůru. Něžně jí do ucha pošeptal něco laskavého a ona začala brečet.

Vyšli ze dveří a vydali se chodbou. Treybal zíral na její nahou zadnici, jak se kroutí vlevo a vpravo. Levou rukou zvedl její odložené kalhotky a přitiskl si je k nosu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Bisexuální trojka

  6. 10. 2011Bibeloch

Začalo to celkem nenápadně. Do toho dne jsem byl přesvědčený, že tyhle chatové místnosti jsou jen o fantaziích, ale k realitě mají všichni hodně daleko. Jak jsem se ale pletl. Na chatu jsem jeden večer narazil na manželský pár. Velmi dobře se s nima kecalo, jak jinak než o sexu. Po několika úvodních větách a vzájemném oťukání jsme zjistili, že jsme všichni naladěni na stejnou vlnu. Lákalo je přibrat...  celá povídka...
Kategorie: Bisex, Orál, Anál, Šukačky, Mix, Grupáč

Jak si to dělám?

  5. 6. 2017Neznámý autor

Nedá se říct, že bych kdy měla nouzi o chlapy. Jenže v mém období nastala fáze, kdy jsem neměla při honbě za penězi a kariérou čas nějakého po barech a nebo nedejbože seznamkách nahánět. Byla jsem prostě single a nějak jsem si nechtěla přiznat, že mi blízkost mužského těla chybí. Když jsem se ale po mnoha měsících shonu zastavila, zamyslela se nad svým životem a srovnala si, zda jsem nebo nejsem spokojená,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen

Na koleji

  29. 10. 2009Janina

Když jsme přišla na kolej z naší malé vesnice, byla jsem vyjukaná jako zajíc. Pokoj jsem sdílela s Anetou, která sice byla také z vesnice, ale byla průbojná, stále veselá a kamarádská, zatím co já byla plachá, stále zadumaná a třesoucí se, zda studium zvládnu. Když asi po týdnu přivedla Aneta na pokoj 3 kluky z vyšších ročníků a každý držel v ruce flašku šampaňského třásla jsem se strachy, aby nás...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, První sex, Teen, Orál, Anál

Na střeše paneláku

  15. 3. 2018Bobr

Měl jsem klíč od vchodu na střechu našeho paneláku. Dost často jsem tam chodíval. Vždycky jsem si vzal karimatku a pár piv, abych učinil zadost pitnému režimu. Vždycky jsem se uložil za strojovnou výtahu, kde se mi to zdálo nejlepší. Jednou jsem tam ležel, když jsem uslyšel, jak někdo odemyká dveře. Nechtělo se mi vstávat, tak jsem čekal, co se z toho vyvrbí. Ten dotyčný za sebou zase zamknul, tak...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Piss