Erotické povídky

Nálezné

Jarní prázdniny před třemi lety se ukázaly být vším, v co jsem doufal. Kromě toho, že jsem se každou noc opíjel do němoty, jsem si třikrát z pěti nocí, co jsem tam byl, našel holku. Nebyly nijak výjimečné, prostě jen nadržené holky, zoufale toužící po pocitu, že zapadají a baví se, ale číča je číča. Já jsem si užíval života, bydlel jsem u svého staršího bratra, který už byl shodou okolností dobře situovaný a vlastnil dům v dobré čtvrti na kraji města. Myslel jsem si, že už to nemůže být lepší. Pak jsem poslední večer potkal Beatu.

Byla to neskutečná kráska v moři nádherných žen. Blondýnka, krásně tvarovaná, s pronikavýma modrýma očima, upoutala mou pozornost a obdiv ve zlomku vteřiny. Zpočátku se o mě příliš nezajímala, dokud se nedozvěděla, kde bydlím.

Rozhodl jsem se využít bratrova bohatství ve svůj prospěch; zapomněl jsem jí říct, že ten dům není můj.

Musel jsem od ní odhánět všechny všechny chlápky v domě, a zahnat i přízrak přítele, kterého měla v Brně. Ale pořád jsem ji nabízel pití a blýskal se bohatstvím, které nashromáždil můj o osm let starší bratr. Karel pro mě v životě udělal jen málo; měl jsem pocit, že mi něco dluží. Vždycky byl úspěšný. Vždycky byl oblíbený, hezký, prvorozený. Nelitoval jsem, že jeho úspěchů využívám ke svým vlastním cílům. Žádné výčitky svědomí, že jsem se vydával za něj, abych svedl fantastickou Beatu.

Po několika skleničkách Beatina odolnost poklesla natolik, že se přestala bránit mým návrhům. Přemluvil jsem ji, aby šla do mého pokoje, kde jsem zhasl světla a pak jsem ji vysvlékl, vrazil ptáka do její neuvěřitelné kundy a ona při tom vzdychala: „Můj Bože, je tak velký!“ Po tom, co jsem se do ní udělal, držel jsem ji dál v pokoji a deset minut ji osahával, dokud mi péro opět neztvrdlo. Mezitím usnula, ale můj čurák tlačící se do jejího zadku ji znovu probudil.

To zábavné na tom bylo, že jsem byl příliš opilý na to, abych ten zážitek plně ocenil. Na to mrdání s ní si vzpomínám jen matně. Vzpomínám si, jak sladce voněla a jak teplé a hladké bylo její nahé tělo na mém, ale kromě toho si pamatuju jen málo. Po ošukání její prdelky jsem padl na postel. Beata se rychle vzpamatovala. Byl jsem dost při vědomí na to, abych ji slyšel mumlat něco o pocitu viny, a o tom, že zradila svého přítele. Obviňovala mě, že jsem ji využil, přestože to, co se mezi námi stalo, se jí líbilo. Vyběhla z mého pokoje a já se zhroutil do spánku.

Beata utekla z mého pokoje a vrátila se na ten večírek. Tehdy se setkala s Karlem, mým bratrem. Tehdy se jí začal dvořil se svým ‚šarmem‘. Měl všechno, co se dá nabídnout: vzhled, peníze a zralost staršího muže. Beata, omámená alkoholem i Karlem, na mě úplně zapomněla. Od té noci se držela po jeho boku a mě, i tu chvíli, kterou jsme spolu prožili, už odmítala vzít na vědomí. Karel vycítil to napětí mezi námi a pochopil, že jsem jeho novou lásku poplenil. Ale nezáleželo mu na tom, stejně se do ní zamiloval a ona do něj. O den později jsem odjel a ani v nejmenším mě nenapadlo, že by jim to mohlo vydržet.

Ale nakonec se to stalo. A o tři roky po tom jsem dostal pozvánku na jejich svatbu, která se měla konat v Karlově novém domě, bylo to spíš sídlo, v přírodě za městem, na pěkném čtyřhektarovém pozemku. Asi měl pocit, že bych tam měl být, jinak by to musel rodině vysvětlovat. Řekl jsem si, a co na tom? Chtěl jsem tam jet.

* *

Jel jsem vlakem, bylo horké léto, na místě jsem byl v poledne a na nádraží pro mě přijela limuzína a v naprostém luxusu mě dovezla ke dveřím Beaty a Karla. Na dveřích visela cedule, že rodina je vzadu, tak jsem nechal zavazadla na verandě a šel je hledat.

Jejich dům byl vskutku ohromný. Kromě toho, že byl obrovský, byl krásně postavený a obklopený dokonalou krajinou. Když jsem došel až dozadu, naskytl se mi obraz třpytivého bazénu v samostatné, oddělené budově, nyní celé otevřené. Členové rodiny se buď roztahovali na lehátkách, nebo se cákali v tom obrovském bazénu. Uviděl jsem Karla a uvažoval jsem, že půjdu k němu, ale když se naše oči setkaly, on se odvrátil. Neměl zájem se mnou mluvit, tak jsem se k němu nehrnul.

Pokud jde o Beatu, tu jsem zahlédl až téměř hodinu po svém příchodu. Vyšla z domu, zřejmě z kuchyně, a na připravené stoly položila několik táců s předkrmy. Při pohledu na ni mi poskočilo srdce. Zapomněl jsem, jak je vlastně krásná. Měla na sobě lesklý modrý top na knoflíky a přiléhavé bílé elastanové šortky, které obepínaly její tělo a naznačovaly tvar jejích intimních partií. Přes šortky jsem s trochou námahy viděl linie kalhotek a cítil jsem, jak mi při vzpomínce na mrdání s tak ukázkovým tělem vstává pták.

Beata se na mě ani nepodívala. Její zjevné odhodlání vyhýbat se pohledu mým směrem mě jen přesvědčilo, že dobře ví, že tam jsem. Když jsem ji dál během dne pozoroval, začal jsem přemýšlet o tom sexu, který jsme spolu měli. Začalo mi být smutno. Ne z toho, že jsem se jí tak neurvale zmocnil, ale proto, že jsem to neudělal pořádně. Ani jsem ji neviděl nahou! Měl jsem její bradavky v rukou a v puse, ale v té tmě jsem je neviděl. Prsty jsem jí osahával klitoris, ale jeho ženskou krásu jsem nespatřil.

Touha po těchto věcech ve mně začala bobtnat. Když jsem se s Beatou setkal poprvé, moc jsem o ní jako o člověku nepřemýšlel, ale když jsem ji teď viděl znovu, uchvátilo mě to, protože jsem ji vnímal jako sexuální zážitek. Když skončila s přinášením jídla, sledoval jsem bratrovu ženu, jak míří do domku s bazénem, a jak šla, pozoroval jsem její pohupující se zadek. Měla opálené tělo, její snědá kůže se dokonale prolínala s prameny blond vlasů. Stehna měla hladká a napjatá. Její ňadra se vypínala proti lesklé modré halence a nutila mě fantazírovat o tom, jak je vypouštím na svobodu.

V duchu jsem si ji představil, jak leží sama na lehátku, šortky i kalhotky pod nimi má mokré a ukazuje mi zřetelné tvary své kundy. Pysky na ní se formují a utvářejí slova, kterými mě prosí, abych ji omrdal, a volají mé jméno. Jiří… Jiří…

Beata vyšla ze zadní části domku v odvážných bikinách. Byly z lesklého černého materiálu. Spodní díl byl poměrně titěrný. Bylo zřejmé, že si musela všechno oholit, aby jí nikde nevyčnívaly žádné chloupky. Prsy se jí vzdouvaly proti hornímu dílu, přičemž jejich větší části se draly z košíčků a hrozily odhalit bradavky. Ukrutně se uvnitř natřásaly a mně se cukaly prsty při pomyšlení, že bych se jich mohl dotknout.

Beata se ponořila do vody a já sledoval kapky třpytící se na její dokonalé postavě. Pozoroval jsem ji více než hodinu a občas se napil svého ledového čaje. Stal se ze mě skutečný vyděděnec, seděl jsem sám a s nikým jsem nemluvil. Párkrát jsem si všiml, že se na mě Karel dívá, a napadlo mě, jestli neviděl, jak šmíruju jeho nevěstu. Kdyby ano, jistě by mu to bylo nepříjemné, protože ví, že už jsme se o svá těla podělili.

Tak jsem se úmyslně opil. Lidi tam byli nafoukaní, arogantní a nudní. Strávil jsem noc pozorováním Beaty, nechal jsem své uznání její osobnosti narůstat, a přitom jsem se snažil bojovat s myšlenkou, která se mi rodila v hlavě – s myšlenkou, že to jednou s ní mi nebude stačit. Vážně jsem pochyboval, že existuje nějaký způsob, jak do Beaty znovu strčit ptáka, ale přemýšlel jsem, jestli bych aspoň nějak mohl získat to, co jsem nedostal – možnost vidět ji nahou.

Nikdo si mě nevšiml, když jsem se vytratil. Předtím jsem si stěhoval věci do svého pokoje a měl jsem představu o uspořádání domu. Tušil jsem, že Karlův a Beatin pokoj bude nahoře, protože všechny pokoje pro hosty byly v prvním patře. Vystoupal jsem po schodech, ujistil se, že nahoře nikdo není, a procházel chodbami, dokud jsem si nebyl jistý, že jsem našel jejich pokoj.

Vrátil jsem se dolů a šel do suterénu do technické místnosti. Našel jsem roli lepicí pásky a vrátil se zpět k ložnici svých hostitelů. Opatrně jsem několika malými proužky přelepil západku ve dveřích. Až sem v noci přijdou spát, pravděpodobně za sebou zavřou dveře. Ale s přelepenou západkou by se zavřít neměly, takže bych je potom mohl nepatrně pootevřít.

Uplynulo několik hodin, než se ta příležitost konečně naskytla. Většina hostů už řekla ‚dobrou noc‘, a já taky, ale já jsem zůstal vzhůru a poslouchal, jestli se Beata a Karel už také nevydají do postele. S výsledkem jsem nemohl být spokojenější. Slyšel jsem, jak Beata oznamuje, že jde spát, zatímco Karel naznačil, že jde do pracovny strávit ještě pár minut u počítače. Beata vyšla po schodech nahoru. Já jsem za ní nebyl daleko.

Než vešla do pokoje a zavřela dveře, letmo jsem ji zahlédl. Po koupání v bazénu se převlékla z bikin, ale vrátila se v téměř stejně svůdných bílých šortkách a v lesklé modré halence. Spěchal jsem ke dveřím, nechtěl jsem zmeškat ani okamžik jejího svlékání. Zatlačil jsem na ně a opravdu se lehce pootevřely. Chtěl jsem jen škvírku, jenom těsné pootevření, kterým bych mohl vidět dovnitř. Přiložil jsem tam oči. A uviděl jsem Beatu.

Stála před postelí. Rukama si rozepínala knoflíky u blůzy. Moje oči okamžitě zaostřily, když se blůza začala rozepínat a byly vidět plné křivky jejího poprsí. Stála s vahou přenesenou na pravou nohu. Ta póza byla nevinně sexy. Sledoval jsem, jak dokončuje rozepínání knoflíků a sundává si halenku z ramen. Když ji odhodila na postel, její ňadra se v podprsence zhoupla. Při pohledu na to mi spadla čelist a ztvrdl mi pták. Byla tak krásná, tak neuvěřitelně sexy. Sundej si ty šortky, říkal jsem jí v duchu. Ukaž mi tu kundu, kterou jsem už jednou mrdal.

Jako by mě poslechly, Beatiny prsty zapracovaly na zipu šortek, pak se zasunuly dovnitř blízko boků a stáhly tu pružnou látku dolů. Měla pod nimi malé krémově bílé kalhotky, které na její kundě vypadaly jako druhá kůže. Beata se mi na chvíli vzdálila z dohledu a já začal panikařit. Bál jsem se dvou věcí. Zaprvé, že míří ke dveřím, protože ví, že tam jsem, nebo zadruhé, že se přesouvá do jiné části ložnice, aby se svlékla do naha tam. Když ke dveřím nedorazila, zatlačil jsem ještě trochu víc a rozšířil otvor.

Kdyby se Beata dívala mým směrem, určitě by si všimla, že se dveře trochu pootevřely, ale musel jsem to risknout. Stála u prádelníku a sahala po své podprsence s předním zapínáním. Musel bych se zabít, kdybych si nechal ujít pohled na rozepínající se podprsenku a dokonalá, krásná ňadra, která se z ní vynořila. Bradavky jí trčely do vzduchu. Její areoly byly tmavé a dokonale obkružovaly obě bradavky. Viděl jsem její prsa nahá. Ale pořád jsem chtěl víc. Beata sáhla po kalhotkách, ale nestáhla si je dolů.

Třela si rukama rozkrok.

Tak zoufale jsem chtěl vtrhnout do pokoje a hodit ji na postel. Vidět její jemné prsty, jak se pasou na její kundě, a její rty, jak se při těch dotycích chvějí, mi skoro stačilo k tomu, abych se zbláznil. Její prsty vklouzly dovnitř a já věděl, že do sebe pronikla. Chtěl jsem se udělat.

Beata si tu trochu rozkoše dopřála jen na okamžik. Pak si spokojeně sundala kalhotky a stála přede mnou úplně nahá. Vstřebával jsem ten pohled na její dokonalé nahé tělo. Otevřela zásuvku a vytáhla několik kousků oblečení. Neviděl jsem, co si prohlíží, jen něco hedvábně červeného a něco bílého a krajkového. Vybrala si tu červenou lesklou věc a chvíli na ni zírala, stále nahá. Sáhla zpátky do šuplíku a vytáhla čisté kalhotky, také červené a lesklé. Navlékla si je na své dlouhé smyslné nohy a kundu bohužel zase zakryla. Zíral jsem na ženu svého bratra a pociťoval chtíč na takové úrovni, jakou jsem už dlouho nezažil.

Beata si to červené oblečení přetáhla přes hlavu a zakryla si s ním prsa, avšak jen stěží. Byl to nějaký župánek a vypadala v něm úchvatně. Poodešla dál vlevo a já zaslechl zvuk tekoucí vody. Představení skončilo. Rozhodl jsem se vrátit do svého pokoje dřív, než bratr vyjde po schodech a uvidí na mých kalhotách bouli, vyvolanou pohledem na jeho nahou ženu.

* *

Vidět Beatu nahou na mě mělo nečekaný účinek, a ten účinek se stupňoval. Bylo to, jako bych s ní nikdy nebyl, jako bych nikdy nezabořil svého ptáka hluboko do její kundy a zadku. Koneckonců, nemohl jsem ji v té tmě vidět. Nebyl jsem schopen plně ocenit její krásu – a přitom byla tak dokonalá!

Její ňadra vypadala jako vytvarovaná nejjemnějším nožem plastického chirurga, přesto jsem s jistotou věděl, že jsou pravá. Její boky se nádherně prohýbaly. Její rty se potřebným ženským způsobem špulily. Vlasy jí splývaly po zádech. Předtím jsem si prostě nevšiml, jak je ta žena nádherná. Věděl jsem, že je sexy, a rozhodně jsem byl ohromen Karlovou schopností získat tak sexy nevěstu, ale čím víc jsem z Beaty viděl, tím víc jsem jí byl uchvácen.

Následující dva dny se pro mě skládaly pouze z okamžiků, kdy jsem si myslel, že by Beata mohla být nahá. Získal jsem pár krátkých pohledů na ni v jejich ložnici a další, když jsem se schoval v domku u bazénu, kde se převlékala ze svých super obtažených šortek a trička do velmi svůdných černých bikin. Nejlepší okamžik však přišel na konci toho druhého dne.

Nemohl jsem se zbavit představy nahé Beaty ani té v černých bikinách a ocitl jsem se v posteli s malou šancí, že brzy usnu. Moje ruce si našly cestu do boxerek a prsty si hrály s mým tvrdnoucím ptákem, zatímco jsem myslel na bratrovu ženu. Snažil jsem se vybavit si všechno z naší společné noci. Její tělo bylo tak nádherné, tak neuvěřitelné. Ale moje vlastní vzrušení a nedostatek světla mi něco ukradly. Věděl jsem, že jsem si tu ženu úplně neužil.

Čím víc jsem si drhnul ptáka, tím zoufaleji jsem ji chtěl znovu mít. V duchu jsem si promítal různé scénáře. Možná kdybych znovu vklouzl do jejího pokoje – ne, to by nefungovalo, pokud by tam byl Karel. Možná bych jí mohl prostě navrhnout sex. Mohl bych ji jednoduše požádat, aby se mnou znovu mrdala. Ale pochyboval jsem, že by na to přistoupila. Kdykoli se naše oči setkaly, dívala se na mě pohrdavě a já si byl jistý, že nechce udělat nic, co by Karlovi ublížilo.

Hlavní možnosti, jak Beatu znovu dostat, byly buď ji znásilnit, nebo vydírat. Ani jedno se mi nezdálo jako dobrý nápad. Znásilnění by mě určitě dostalo do vězení a vykopli by mě z rodiny. Vydírání nepřipadalo v úvahu, protože Karel už věděl, že jsem ji opíchal. Přesto mě ty bláhové fantazie, které jsem si v duchu přehrával, přiváděly téměř k orgasmu. Jen představa jejího nahého těla, s mým ptákem vnikajícím dovnitř a klouzajícím ven z té sladké kundy, mi stačila k tomu, abych se během několika okamžiků vzrušil. Ale pak mě napadlo něco jiného.

Rychle jsem vstal z postele a vyplížil se z pokoje. Věděl jsem, že dům už skoro spí, a počítal jsem s tím, že Beata a Karel také spí. V hlavě se mi rychle zformoval plán. Potřeboval jsem se jen dostat nahoru, dostat se do jejich ložnice.

Každý můj krok jako by se ozýval po celém domě spolu s tlukotem mého srdce. Byl jsem dvojnásobně vzrušený – jednak z naděje, že uvidím Beatu nahou, jednak z povahy toho, co se chystám udělat.

Chtěl jsem se s bratrovou ženou pomazlit, když spí.

Došel jsem ke dveřím, ale zastavil jsem se, než jsem položil ruku na kliku. Potřeboval jsem ovládnout svůj dech, který byl z toho vzrušení hlasitý. Potřeboval jsem být zcela tichý a neviditelný. Kdyby se Beata probudila, mohlo by stačit, že mě nikdo neuvidí. Předpokládala by, že je to buď ona sama, nebo její manžel, kdo na ní má ruce.

Pomalu jsem otevíral dveře, bál jsem se, že mě lehké zavrzání prozradí. V místnosti byla naprostá tma. Svezl jsem se na kolena a začal se sunout po podlaze. Slyšel jsem zvuky, které vydával můj bratr a jeho žena, oba klidně spali. Nahmatal jsem okraj postele a málem jsem převrhl stůl. Nebýt toho, že jsem Beatu těmi nepatrně pootevřenými dveřmi zahlédl, když se převlékala, nevěděl bych, kam zamířit. Ten pokoj byl mamutí. Přesto jsem ani s tou trochou světla, kterou mi poskytovaly pootevřené dveře, neměl moc ponětí, kde v místnosti se právě nacházím.

Hlavou jsem se dotkl něčeho měkkého a věděl jsem, že je to přikrývka. Podařilo se mi to. Přitiskl jsem se k posteli a zatajil dech. Naslouchal jsem zvukům spícího páru a snažil se určit, na které straně je Beata. Slyšel jsem, jak se jejich dech mísí s tikotem hodin v místnosti. V jinak tiché místnosti se ty tiché zvuky zdály ohlušující.

Moje oči stále neviděly. Jejich závěsy zřejmě skvěle blokovaly veškeré světlo. Ale Beata vydala tichý kňouravý zvuk, který ji prozradil. Byla na mé straně postele.

Zvedl jsem se na kolenou a rukama klouzal po matraci. Když jsem se zvedal, všiml jsem si, že jejich budík slabě svítí. Popadl jsem ho a přisunul k posteli. Beata tvrdě spala. Tlumené nazelenalé světlo mi po kouscích odhalovalo její tvář otočenou ke mně, lehce roztažené rty a krajku noční košilky. Přes ramena jí vedla tenká ramínka. Přední část noční košile měla hluboký výstřih, a když jsem budík posunul směrem k jejím ňadrům, uvědomil jsem si, že má odhalenou pravou bradavku. Tělem mi problesklo vzrušení, když jsem tu dokonalou bradavku spatřil. Tmavá kůže kolem ní jí dávala vyniknout a já se k ní začal natahovat.

Zastavil jsem se, protože jsem se bál, že takový dotek ji určitě probudí. Místo toho jsem udělal přestávku, abych se pokochal pohledem na její prsy, vykukující z jejího nedostatečného oblečení. Neměla tu košilku na sobě z praktických důvodů. Zakrývala jen málo a v kruhu rodiny byla rozhodně nepřijatelná. Měla ji na sobě kvůli Karlovi. Byl jsem si jistý, že ji mrdal.

Přikrývka na posteli sahala Beatě až k bokům. Došlo mi, že ji musím odhrnout. Zatáhl jsem za přikrývku a sledoval Beatin obličej, jestli ji pocit z pohybující se přikrývky nebo šustivé zvuky, které při tom vznikaly, neprobudí. Zdálo se, že spí tvrdě. Přetáhl jsem jí přikrývku přes kolena, dál jsem se neodvážil. Beata ležela na posteli na boku. Křivka jejích boků směřovala vzhůru a pak se svažovala podél nohou, které byly obrácené ke mně. Krajkovou noční košilku měla stále vysoko na bocích, přestože se při posunování přikrývky shrnula o něco níž. Krajka jí padala mezi nohy a zakrývala něco, o čem jsem si byl jistý, že je to její nahá píča. Sáhl jsem po krajce a nadzvedl ji pravou rukou, zatímco levou jsem přiblížil budík. Šňůra už byla zcela napjatá, nemohl jsem se dostat tak blízko, jak jsem chtěl, ale i tak jsem z její pečlivě upravené píči vklíněné mezi její dokonalá stehna viděl dost, abych se na místě udělal.

Zoufale jsem se jí chtěl dotknout, zoufale jsem toužil pocítit tělo nevěsty svého bratra. Znovu jsem se podíval na její bradavku a připomněl si, že jsem nezašel tak daleko jen proto, abych se na její tělo díval. Položil jsem budík na okraj postele, jeho světlo mi stačilo k tomu, abych se podle něj orientoval. Přiložil jsem ruku k jejímu boku a posunul ji nahoru. Noční košilka se pohnula spolu s ní a posunul se i ten kousek látky, který měla mezi nohama. Její píča teď byla odhalená úplněji a nevyžadovala ode mě, abych něco přidržoval, když na ni chci vidět.

Beatino tělo se otočilo a mě se okamžitě zmocnila vlna paniky. Ležela teď na zádech, ale neprobudila se. Teď už bylo dost místa, abych si mohl sednout na okraj postele, což jsem opatrně udělal. Na matraci jsem seděl jen na krajíčku, většinu váhy jsem držel nohama na podlaze.

Držel jsem budík zvednutý a díval se na Beatino dokonalé tělo. Obě ňadra se posunula a bradavky byly opět skryté, až na zjevné hrbolky, které vytvářely v krajce. Naštěstí byla stále vidět Beatina kunda, teď už s trochu větší částí prostoru mezi stehny. Sklonil jsem se a zatajil přitom dech. Obličejem jsem se k její kundě dostal na centimetry. Cítil jsem její vůni.

Cítil jsem vůni té dokonalé píči, která byla před chvílí omrdaná. Rukama jsem znovu odsunul okraje noční košilky. Přemístil jsem látku nahoru, jak nejdál to šlo, a užíval si pohled na její nahou spodní část těla až k pupíku. Můj pták byl bolavý z toho, jak se do ní chtěl dostat. Třel se mi o boxerky a vyzýval mě, abych na ni vylezl, přestože můj bratr spí vedle ní. I při tom, jak jsem po tom toužil, jsem ale věděl, že tak daleko zajít nemůžu.

Znovu jsem se podíval na její prsa. V záři budíku jsem viděl mnohem lépe, a tak jsem ho vrátil na místo. To, co jsem se chystal udělat, vyžadovalo, abych měl možnost rychlého útěku. Nechtěl jsem si dělat starosti s tím, že budu muset něco uklízet.

Přesunul jsem levou ruku na její hruď a pomalu ji spustil na oblou kůži jejího prsu. Ucítil jsem, jak jí přes krajku vykukuje bradavka, a věděl jsem, že ji musím pohladit nahou. Vklouzl jsem tedy rukou dovnitř noční košilky a co nejlehčím dotykem jí přiložil ruku na ňadro. Pozorně jsem sledoval Beatin obličej, ale viděl jsem jenom, jak trochu víc pootevřela pusu, jakoby z nějakého vzrušení ve spánku.

Nevím, jak dlouho jsem takhle seděl, ale bylo to hodně dlouho. Přestože jsem si svítil hodinami, na čas jsem se vůbec nedíval. Seděl jsem tam na kraji postele, kterou sdíleli Karel a Beata, s rukou na prsou bratrovy ženy. Cítil jsem, jak se jí hruď při dýchání zvedá a klesá, a slabě jsem vnímal tlukot jejího srdce. Nejvíc jsem si však užíval tu tvrdnoucí bradavku ve svém sevření.

Zdálo se mi, že můj pták určitě exploduje. Rozhodl jsem se riskovat další pohyb a druhou ruku jsem navedl na její druhý prs. Pomalu, opatrně jsem je oba masíroval. Chtěl jsem je cítit, ale ne jimi hýbat a Beatu probudit. Cítil jsem hmotu těch prsů, když se mi při zvedání opíraly o ruce a jejich sílu, když se vracely do klidové polohy. V dlaních jsem cítil obě bradavky.

Beata se v posteli posunula a tiše zakňourala. Věděl jsem, že bych ji měl pustit a utéct, ale nemohl jsem se přinutit vytáhnout ruce z její noční košile. Když se probudí, budu chycen. Byl jsem ochotný riskovat to jen kvůli několika dalším okamžikům toho laskání. Neprobudila se, ale podle pohybů jejího těla mě napadlo, že se jí mé počínání promítlo do nějakého sexuálního snu. Její dech se prohloubil a stal se slyšitelnějším. Její ruce se lehce pohnuly, jako by chtěla sáhnout po milenci. I když se ještě neprobudila, věděl jsem, že ten čas se rychle blíží. Pokud jsem chtěl udělat něco dalšího, musel jsem to udělat teď.

Vytahoval jsem ruce zpod noční košilky a celou tu dobu jsem sledoval Beatin obličej v tlumeném zeleném světle. Sunul jsem své tělo dolů po posteli, a teprve když jsem si byl jistý, že se stále neprobudila, zamířil jsem očima mezi její nohy. Její hruď se při dýchání zvedala a klesala, což na stehnech a mezi nimi způsobovalo mírné chvění. Pravé koleno se mírně prohnulo a já si uvědomil, že její vůni cítím silněji. Určitě začínala být vzrušená.

Díval jsem se na její kundu a přemýšlel, jestli mám udělat to, na co myslím, a rozhodl jsem se pokračovat. Slezl jsem z postele, místo toho jsem se nad ni naklonil a sáhl jí rukou mezi nohy. Prstem jsem se dotkl její kundy. Beata zalapala po dechu a na okamžik zadržela dech. Šátral jsem prstem proti jejímu otvoru a strašně moc jsem ho chtěl zabořit dovnitř. Beatino tělo se začalo svíjet. Každou chvíli se mohla probudit. Vsunul jsem špičku prstu do ní.

„Bože...“ zašeptala. „Bože, Jiří!“

Prst jsem z ní vytáhl. Byl jsem přistižen. Byl jsem v pasti. Ustoupil jsem a snažil se připravit si slova na svou obranu, když vtom jsem si to uvědomil. Ona se neprobudila! Couval jsem ke dveřím a podařilo se mi je otevřít dřív, než jsem uslyšel, jak se posadila v posteli a ztěžka polkla. Už jsem ji neviděl, ale věděl jsem, že je vzhůru. Tiše jsem klesl na kolena a naslouchal. Chvíli jsem neslyšel nic než oddechování, pak nějaké šustění. Nebyla to přikrývka, ale noční košile. Nevěděl jsem, co dělá, ale potom se začalo ozývat, velmi slabě, jakési čvachtání a mlaskání.

Masturbovala! Chtěl jsem se dívat, ale věděl jsem, že musím odejít. Přesto jsem si ji v duchu představoval, jak má ruku nataženou dole mezi nohama a rejdí tam s ní a strká si prsty dovnitř. Netušila, že tam jsem, a přesto vyslovila mé jméno. Mohlo to znamenat jen jedno.

To já jsem byl ten, o kom snila!

* *

Svatba proběhla druhý den bez problémů. Většinu obřadu jsem strávil pohledem na Beatu ve svatebních šatech. Během hostiny jsem prakticky mlčel. Bez partnerky vedle sebe a bez rodiny, se kterou bych si chtěl povídat, jsem neměl moc důvodů otevírat pusu. Karel se mnou nemluvil, tak jako se mnou nemluvil už od té chvíle, kdy se dozvěděl, že můj pták penetroval jeho nevěstu.

Nedokázal jsem zabránit tomu, aby se mé myšlenky nesoustřeďovaly na Beatu. Když jsem se díval na její ňadra schovaná pod svatebními šaty a na rozparky ukazující záblesky jejích nohou, vybavil jsem si každý detail z předchozí noci. Viděl jsem její nahou krásu a konečně jsem znovu ve svých rukou pocítil doteky jejího těla. Ale věděl jsem, že potřebuju víc.

V hlavě mi vířily představy, jak s Beatou utíkáme do nějaké vzdálené místnosti domu a já z jejího dokonalého těla strhávám svatební šaty. Nebo jak se opíjím a vzpomínám, jak jsem v ní měl ptáka a jak ho tam zase potřebuju mít. Třeba nějak podvědomě ví, že jsem ji minulou noc hladil, a vzdá se své dlouhé touze být zase se mnou. V duchu jsem ty obrazy pořád viděl. Mé oči a myšlenky se soustředily jen na Beatu. Samozřejmě mě v podstatě ignorovala, až na ten jeden moment v noci.

„Opravdu bych ocenila, kdybys na mě přestal civět.“ Její hlas byl přísný. Přišla až ke mně přes celou místnost. Něco jsem koktal, ale ona si toho nevšímala.

„Podívej, to, co se mezi námi stalo, už bylo dost špatné. Neupozorňuj na to ani na nás tím, že na mě budeš civět.“

„Beato, já…“ Chtěl jsem něco říct, dokonce bych se jí omluvil za to, že jsem ji mrdal, kdybych si myslel, že to pomůže, abych ji mohl mrdat znovu.

Odešla a po zbytek večera ode mě odvracela zrak. Já jsem se díval dál a chtěl ji.

Když se ten večer chýlil ke konci, Beata a její nový manžel se odebrali do ložnice, aby svou svatbu konzumovali. Hosté, kteří nezůstávali v domě na noc, už většinou odešli. Já zůstal a pomáhal jsem uklízet, jen proto, že jsem potřeboval něčím zaměstnat svou mysl. Novomanželé plánovali odjet na líbánky až za několik dní, aby mohli ještě nějaký čas strávit se svými rodinami. To mně dalo trochu víc času na to, abych se mohl oddávat svým fantaziím.

Dumal jsem nad tím, jestli Beata ví, že ji pořád šmíruju a snažím se zachytit z ní každý detail, ačkoli bych neměl. Tou ideou jsem byl posedlý a příležitosti se zdály být hojnější, než bych si kdy představil. Byl jsem ohromený, když jsem ji viděl, jak jde z ložnice do společné koupelny, oblečená jen v kalhotkách a s ručníkem přehozeným přes ramena. Nesla šampon a zřejmě se chtěla osprchovat. Proč nepoužila svou vlastní sprchu jsem nevěděl, ale hádal jsem, že v té asi je Karel a ona z nějakého důvodu v ní nechce být s ním.

Každopádně pro mě to byla příležitost ji znovu vidět. Tentokrát jsem mohl vidět její nahé, smyslné tělo, jak se koupe. Za předpokladu, že nezamkla dveře. Chvíli jsem počkal, než jsem uslyšel, jak pouští sprchu, a pak ještě chvíli, abych se ujistil, že je uvnitř a mydlí se. Zkusil jsem otevřít dveře. Jak jsem doufal, nebyly zamčené!

Vešel jsem do koupelny. Pára důkladně zamlžila sklo sprchy. Slyšel jsem, jak na Beatu stříká voda, a v duchu si představoval její nahé, mokré tělo. Neměla ani tušení, že jsem tam, ani že stojím jen pár metrů od ní. Nevím přesně, co mě to napadlo, ale něco mi říkalo, že teď mám šanci ji pro jednou přesvědčit. Jednu šanci ji svést.

Stáhl jsem si košili z těla a položil ji na umyvadlo. S očima stále upřenýma na sprchu jsem si sundal džíny a boxerky. Stál jsem za sklem úplně nahý a čekal na ni. V duchu jsem si vysníval, že pohled na mého plně ztopořeného ptáka si ji získá, že ji natolik zaplaví chtíčem a vzpomínkami na naše minulé šukání, až mi skočí do náruče a bude mě prosit, abych ho do ní vstrčil. Budeme mrdat přímo tam, ve sprše, a ona se může umýt, než se znovu připojí k mému bratrovi.

Slyšel jsem, jak se zavřel kohoutek, a poslouchal jsem, jak si ručníkem otírá kůži. Přes sklo jsem matně rozeznával její postavu a nervózně jsem čekal, až se její ruka natáhne ke dveřím.

Vyjekla, když mě uviděla. Vytřeštila oči strachem. Vytřeštila oči překvapením. A pak její oči sjely dolů po mém těle a zastavily se na mém obrovském, tvrdém ptáku.

„Jiří! Co to sakra je? Vypadni odsud!“

Věděl jsem, že chci být přímý. Chtěl jsem říct přesně to, co cítím.

„Chci tě znovu mrdat.“

„Cože?“

Díval jsem se jí do očí a sebevědomě jsem opakoval: „Chci tě znovu mrdat.“

Řeč jejího těla mi prozradila, že je najednou uvolněná. Chvíli se na mě dívala, až pak si uvědomila, že se před mým zrakem pohupují její nahá prsa a ručník, který drží v ruce, jen málo zakrývá její kundu.

„Ty jsi blázen.“

Šel jsem k ní. Chytil jsem ji za ruce.

„Chci tě, Beato. Tak moc tě chci. Nemůžu na tebe přestat myslet, na to, jak jsme…“

„Jak jsi mě prakticky znásilnil?“ řekla zatvrzele.

„Beato, já jsem tě neznásilnil. To přece víš! Věděla jsi, co děláš.“

„Opil jsi mě a omrdal jsi mě. Nebyla jsem při smyslech.“

„Nemohl jsem si pomoct. Dotýkala ses mě, já se dotýkal tebe. Bože, jsi tak krásná. Nemohl jsem si pomoct a myslel jsem, že to chceš.“

Beata trochu změkla. Přesto se vymanila z mého sevření a omotala si ručník kolem nahého těla.

„Jiří, už na to nechci myslet. To, co se stalo, bylo špatné, a na celou tu věc je nejlepší zapomenout. Teď opravdu potřebuju, abys odešel. Karel se tu může každou chvíli objevit.“

„Beato...“ Přistoupil jsem k ní. Přistoupil jsem k ní zezadu a objal ji. Můj pták se jí natlačil na zadnici. Beata se odtáhla.

„Jestli hned neodejdeš, začnu křičet. Všichni budou vědět, co jsi udělal, a já řeknu, že ses mě pokusil znásilnit.“

Podíval jsem se na ni. Hledal jsem v jejích očích nějakou naději. Nějakou šanci, že bych znovu mohl získat její náklonnost. Ale vypadala odhodlaně. Pokud bych ji chtěl, musel bych ji znásilnit. Pokorně jsem začal couvat ke dveřím a stále se na ni díval. Držela proti mně kartáč na vlasy, jako by to byla zbraň. Její oči se upíraly do mých a nutily mě odejít. Potom… se něco stalo. Její oči se podívaly dolů.

Zírala na mého ptáka.

* *

Posledních pár dní jsem se snažil při každé možné příležitosti zahlédnout Beatu nahou. Teď se můj cíl změnil. Chtěl jsem, aby Beata viděla nahého mě! Přinejmenším mého nahého ptáka. Když šla sama do pokoje, vešel jsem dovnitř, rozepnul zip a ukázal jí ho. Pokaždé vykřikla, zalapala po dechu a chvatně utekla z místnosti. Ale pokaždé se její oči napřed přesunuly k mému mužství a na zlomek vteřiny ho zkoumaly. Přitahovalo ji to, i když to nechtěla přiznat. Když se šla převléknout do domku u bazénu, čekal jsem tam. Když šla sama do kuchyně, čekal jsem. Když si Karel odběhl něco zařídit a nechal svou nevěstu v posteli samotnou, byl jsem to já, stojící nad ní, se svým ztopořeným, tvrdým ptákem vylézajícím z kalhot, co její oči viděly jako první. Pokaždé utekla, ale Karlovi to neřekla. Nikomu to neřekla a nevyhýbala se tomu být sama.

Měl jsem brzy odjet, ale nechtělo se mi. Když jsem se ukazoval před Beatou a kradl pohledy na její nahé tělo, do jisté míry se mi ulevilo, ale byl to sex s ženou mého bratra, po čem jsem toužil. Byl to sex s ní, co jsem chtěl, a byl jsem ochoten udělat téměř cokoli, abych ho dostal.

Když se jednou zase schylovalo k noci, zastavil jsem se u jejich ložnice. Páska na dveřích tam stále byla. Zřejmě o její přítomnost nevěděli. Slyšel jsem zvuky pocházející od mého bratra a jeho ženy. Líbali se. Neznatelně jsem pootevřel dveře.

Beata byla oblečená do kožených kalhot a halenky. Před hosty kalhoty nenosila, takže jsem ji podezíral, že si je vzala jen kvůli Karlovi. Vypadala úžasně. Černá kůže se jí vytvarovala na bocích a nohách. Když se otočila, viděl jsem mezi jejíma nohama důlek. Viděl jsem obrysy její kundy. Byl jsem si jistý, že nemá kalhotky. Karel hladil a třel svou ženu, která ho na oplátku líbala. Chystali se mrdat. Uvažoval jsem, že tam budu stát a dívat se, jak manželé souloží, ale chtěl jsem to být já, kdo bude Beatu mrdat. Ne Karel!

Přehnul ji přes postel. Usrkávala ze sklenice vína, zatímco on jí osahával prsa. Beata zněla opile. Hlavou se mi mihl nápad. Přemýšlel jsem, jestli by to mohlo fungovat, a rozhodl jsem se to zkusit. Koneckonců na nic jiného mi už nezbývalo moc času. Zvedl jsem ruku a důrazně zaklepal na dveře.

„Co je?“

Karel se ke mně otočil čelem. Jeho obličej při pohledu na mě zesinal. Já jsem zůstal klidný.

„Co tady děláš?“ ušklíbl se.

„Musím s tebou mluvit.“

„Vypadni odsud!“

„Je to naléhavé. Opravdu prý musíš přijít.“

Karel si uvědomil, že se mnou v místnosti svou ženu neomrdá, a rozhodl se. Vyšli jsme na chodbu.

„Karle, je to někdo od tebe z kanceláře. Právě telefonovala. Potřebuje, abys tam přišel – je to vážně naléhavé. „

„Co je to? O co jde?“

„Nevím. Jen řekla, že tam musíš hned přijít.“

„Musí to souviset s nějakým případem. Musela narazit na nějaké informace...“

„Tak běž!“

Karel najednou vypadal ustaraně. Doufal jsem, že se v jeho práci děje něco, co se dá považovat za mimořádnou událost. A očividně něco takového bylo. Karel odešel a zamířil do garáže. Věděl jsem, že tam dorazí a nikoho nenajde. A věděl jsem, na co se vymluvím – prostě jsem se jen bavil a snažil se ho udržet od jeho nevěsty. Neškodný žertík...

Vrátil jsem se nahoru. Ve skutečnosti to nebylo tak neškodné. Já jsem mu našel Beatu, a ta měla být moje. Zasloužím si nějaké nálezné...

Beata stále ležela na břiše na posteli. Byla vzhůru, ale opilá. V ruce držela sklenici vína, ale prázdnou. Přistoupil jsem k ní zezadu a sklouzl jí rukama na prsa.

„Mmm, kam jsi šel? Chyběl jsi mi.“

Začal jsem jí masírovat kozy. Můj pták byl už předtím tvrdý, ale teď jsem ho měl jako v ohni.

„Potřebuju mrdat. Bože, já potřebuju mrdat!“ Mluvila poněkud nezřetelně.

Hrál jsem dál svého bratra, jejího manžela. Štípal jsem ji přes halenku do prsou. Nebyl jsem si jistý, co všechno mi projde, ale chtěl jsem vyzkoušet všechno možné, než si uvědomí mou totožnost. Skoro jsem se proklínal, že jsem nezhasl, abych mohl svou lest dotáhnout do konce, ale chtěl jsem ji vidět nahou. Chtěl jsem ji svléknout. Chtěl jsem vidět, jak se její nepodepřená prsa pohupují a kývají.

„Dneska večer to opravdu potřebuju,“ vrkala Beata.

Moje ruce se pohybovaly po její halence. Mé tělo se opíralo o její, když jsem začal rozepínat knoflíky. Boky se jí pohupovaly. Bál jsem se, že vycítí velikost mé erekce a uvědomí si, kdo je ten, co jí teď rukama přejíždí po odhaleném břiše až ke košíčkům podprsenky. Vstal jsem a táhl ji s sebou.

Její prsa byla tak plná, tak dokonalá. Beata se opřela a zavřela oči. Políbil jsem ji na krk a ona tiše zasténala.

„Potřebuju to. Moc to potřebuju. Strč mi tam ptáka, zlato.“

Málem už jsem jí odpověděl, ale raději jsem mlčel. Chtěl jsem si ukrást každý kousíček pocitu, který se nabízel. Beata měla stále zavřené oči. Podíval jsem se na ni do zrcadla. Podprsenka byla jednoduchá bílá, s hladkými košíčky, které zcela zakrývaly její prsa. Podíval jsem se jí mezi nohy na ten nádherný důlek v kůži. Tvar její kundy byl zřetelný, jako by se jí do ní chtěla dostat i ta kůže. Přesunul jsem ruce k jejímu pasu a rozepnul knoflík na kalhotách. Zip se lehce svezl dolů, kalhoty se rozevřely a moje přesvědčení, že je bez kalhotek, se potvrdilo. Na obzoru se objevila jen sladká, krémová kůže jejího podbřišku.

„Mrdej mě. Mrdej...“ zašeptala.

Věděl jsem, že jakmile otevře oči, moje radost skončí. Potřeboval jsem ji tedy ještě chvíli udržet v tomto vzrušeném stavu, ve stavu blízkém snění, kdy měla zavřené oči. Vzal jsem její ruku do své a pak je obě vsunul pod kůži jejích kalhot.

„Och, zlato... och ano!“

Posunul jsem její prsty ke kundě a ona udělala ten zbytek. Cítil jsem, jak se její ruka pohybuje pod mojí. Pohyby byly omezené, přestože zip byl nyní zcela rozepnutý. Viděl jsem záblesky její kundy a její prsty hladící rozbolavělý poštěváček. Dál se honila, čímž se vzrušovala ještě víc, zatímco já jí stahoval halenku z ramen. Nachumlala se jí v pase, nemohla se dostat přes ruku, která horečně pracovala uvnitř kožených kalhot. Beata musela cítit, jak ji ta látka tahá, protože ruku vyndala, aby umožnila halence uniknout. Vrátila ruku dovnitř a honila se ještě víc. Ustoupil jsem, abych zajistil, že můj pták natlačený na ni mě neprozradí.

Byla tak smyslná, tak erotická. Tak krásná...

„Potřebuju, abys mě hned teď mrdal,“ řekla, když se ke mně otočila. A pak otevřela oči.

„Jiří!“

Její obličej se tím šokem rozsvítil.

„Ne, ne, ne!“ Snažila se mi vysmeknout, s rukou stále v kalhotách. Chytil jsem ji. Nehodlal jsem ji nechat odejít. Chtěl jsem si ji vzít, ať tak či onak. Hodil jsem ji na postel. Přistála na zádech a párkrát se zhoupla s rukou stále uvězněnou v kožených kalhotách. Sám jsem taky skočil na postel, chytil ji za tu ruku a držel ji uvnitř.

„Jiří, ne, prosím.“

„Beato, potřebuju tě omrdat. A myslím, že ty potřebuješ omrdat mě.“

„Jiří...“

Líbal jsem ji. Moje rty se setkaly s jejími. Padla zpátky na postel. Chytil jsem její ňadro do dlaně, zatímco se mé rty pevně tiskly k jejím. Beatě se podařilo vyklouznout rukou z kalhot, ale já jsem zvolil dokonalou taktiku. Nechal jsem svého ptáka uhnízdit se přímo u její kundy, a přestože jsem na sobě stále měl pořád kalhoty, a i ona měla v cestě ještě nějakou kůži, věděla, že jeho plností se sama také může naplnit.

„Chceš mého ptáka.“

„Ne.“

Začal jsem se na ní pohupovat. „Viděl jsem, jak se na něj díváš. Chceš ho!“

„Ne…“

„Chtěla jsi ho od té noci, kdy jsi mě v sobě cítila a měla pocit, jako by ten pták, na který jsi zvyklá, o pěkných pár centimetrů narostl.“

„Jiří, prosím...“ Beatino tělo přiráželo proti mně.

„Chceš mě, vím, že mě chceš.“

„Ne, Jiří...“

„Slyšel jsem, jak říkáš moje jméno. Slyšel jsem, jak jsi řekla mé jméno, když jsi mě ucítila na své kundě.“

Beatino tělo ztuhlo.

„Panebože. Byl jsi tam! Byl jsi to ty! Hladil jsi mě!“

„Zdálo se ti o mně, viď? Zdálo se ti o mém obrovském ptáku, jak ti pumpuje do kundy, přiznej to.“

Beata vypadala zoufale, ale její tělo začalo znovu přirážet. Přikývla.

„Chceš v sobě zase mít mého ptáka, že jo?“ Teď už jsem přirážel docela tvrdě. Beata vypadala, jako když se snaží bojovat, ale její tělo už bylo příliš vzrušené, příliš potřebné. „Chceš mě zase mrdat, že jo?“

Dívala se mi do očí. Zdálo se, že diskutuje sama se sebou. Najednou zvedla hlavu, až dosud nedůstojně pokleslou, jako by ji napadlo něco, co ji přesvědčilo.

„Ano.“

Roztrhl jsem jí podprsenku. Látka se jí zařízla do kůže a pak povolila. Její ňadra se na mě vyhoupla. Pusou jsem jí sevřel levou bradavku.

„Mrdej mě, Jiří, mrdej mě. Chci tvého ptáka!“

Uvědomil jsem si, že už je úplně vzrušená a potřebuje to stejně jako já! Společně jsme jí stáhli kožené kalhoty z nohou. Její lesknoucí se píča vypadala mezi dokonalými stehny, přitisknutými k sobě, naprosto neuvěřitelně. Když jsem na ni znovu lezl, doširoka pode mnou roztáhla nohy. Vrazil jsem do ní vší silou a cítil, jak snadno můj pták do její promočené kundy klouže.

„Ach! Ach! Ach!“ Beata křičela a já jsem přirážel. Velikost mého ptáka nezklamala. „Ach, to je ono! Ach, to je ono! Je tak velký!“

Beatina kunda byla lepší, než jsem si pamatoval. Navzdory své drobné konstituci a těsné píče se mi dokonale přizpůsobila. Můj pták do ní zapadl jako meč do pochvy a díky její vlhkosti byly mé přírazy snadné a hladké. Beata mě objala kolem ramen. Konečně jsem věděl, že mě zase chce. Konečně jsem věděl, že jí dávám něco, čeho Karel nikdy nebude schopen.

Mé tělo se dostalo do plynulého rytmu. Mrdal jsem ji, soustřeďoval se na její pohupující se prsa, a na její pohled plný šíleného chtíče. Pak jsem se trochu rozhlédl po místnosti a všiml si svatebních fotografií Beaty a mého bratra. Měl jsem se cítit provinile, že mrdám jeho ženu, ale necítil jsem se tak. Při svádění jejího těla jsem cítil naprosté uspokojení, jako by mi to vynahradilo všechny jeho kreténské činy, které kdy udělal. Mrdat ji tenkrát bylo úžasné, ale ne tak uspokojivé jako tohle. Beata chtěla být mrdaná.

Její sténání zesilovalo. Uvědomil jsem si, že se blíží k orgasmu.

„Silněji...“ zašeptala.

Opřel jsem se o horní část matrace a použil ruku jako páku. Záměrně jsem do toho nedával plnou sílu, protože jsem chtěl ten okamžik prodloužit. Ale můj pták mě teď prosil o uvolnění stejně jako Beata. Tvrdě jsem do ní vrazil, nadzvedl své tělo z postele a využil gravitace k zesílení přírazu. Beata hlasitě zasténala. Její oči mi poslaly nové ocenění mého obvodu. Tělo jí ztuhlo, na vteřinu ztichla a pak se s hlasitým zaječením udělala. Pokračoval jsem v přirážení, zatímco její orgasmus ustupoval, já jsem dostal svého ptáka na pokraj vlastního vyvrcholení. Beata, teď už spokojená, si přesunula ruce na prsa a žmoulala si bradavky, zatímco já ji dál mrdal. Pohled na to, jak se uspokojuje s mým tělem v sobě, udělal své. Napumpoval jsem do ní dávku spermatu, sténal a chrčel, jak ze mě vytékalo. Přirážel jsem dál svým měknoucím ptákem, dokud neztratil svou tuhost a schopnost pokračovat.

Zhroutil jsem se vedle Beaty, která těžce oddechovala. Ani jeden z nás neudělal žádný pohyb, který by byl projevem náklonnosti. Žádné líbání, žádné hlazení. Myslím, že jsme oba přemýšleli, co dál. Nakonec ke mně otočila hlavu.

„Myslím, že bys měl jít. Karel by se měl každou chvíli vrátit.“

Ztratil jsem pojem o čase, ale věděl jsem, že má pravdu. Jeho malá ‚pochůzka‘ nemohla trvat o moc déle. Vstal jsem z bratrovy postele. Znovu jsem se oblékl a sledoval, jak Beata leží nahá na prostěradle. Myslím, že si uvědomila, že i ona se musí znovu obléknout, aby až se Karel vrátí nemusela vysvětlovat, proč je nahá a z píči jí kape. Díval jsem se, jak se obléká. Kožené kalhoty, halenku... ale podprsenku bylo třeba zahodit. Viděl jsem na její tváři ustaraný výraz, když si nasazovala podobně vyhlížející růžovou. Může si toho všimnout? Pochyboval jsem o tom, ale jedno bylo jisté, Beata se chystala znovu mrdat. A právě tak jisté bylo, že si to nebude tolik užívat!

* *

Karel byl dost naštvaný, že jsem ho poslal honit se za chimérou, ale nechoval se, jako by věděl, že jsem se zmocnil jeho nové nevěsty. Nemohl jsem být šťastnější.

Pokud mi bylo trapné vidět je dva, hned když jsem přijel, následující den to bylo vrcholně nepříjemné. Beata na mě vrhala zlé a přísné pohledy stejně jako předtím. Zpočátku jsem měl sklon panikařit a myslet si, že to musela říct Karlovi. Ale Karel se nezdál být jiný. Samozřejmě, díval se na mě jako na podrazáka, kdykoli zahlédl, jak zírám Beatě na sukni, ale nebyla v tom žádná extra nevraživost vyvolaná tím, že jsem ji předchozí noc znovu omrdal. Žádná nevraživost kvůli tomu, že jeho žena dala přednost mému ptáku před tím jeho.

Ale dělal jsem si starosti o Beatu. Teď, když v sobě znovu měla mého ptáka, nebude její chtíč navždy uhašen? Bude mě znovu odhánět, jako to dělala předtím?

V půlce odpoledne jsem ji zastihl v domku u bazénu. Věděl jsem, že se tam bude převlékat do plavek na každodenní plavání. Když jsem tam vešel, nikdo jiný v domku nebyl. Vplížil jsem se do dámské převlékárny a čekal. Nečekal jsem, že ze sebe strhne šaty a vrhne se na mě, ale doufal jsem alespoň, že si udělám představu, jestli by to šlo třeba dnes večer!

Beata vešla dovnitř v malé černé sukni a červeném tričku. Ještě než došla k převlékárně, začala si svlékat vršek. Všiml jsem si, že přede mnou visí její černé bikiny, a byl jsem si jistý, že si vybere ten skrovný obleček. Pootevřela dveře a zaraženě se na mě podívala.

„Ahoj,“ řekl jsem a prohlížel si ji v podprsence.

„Co tady děláš?“ zeptala se.

„Chtěl jsem tě jen vidět. Chováš se dneska jinak.“

„Dneska? Jestli se mě ptáš, chovám se stejně. To včera večer jsem se chovala jinak.“

„Chceš říct, že lituješ toho, co jsme včera večer udělali?

„Pokud se mě ptáš, jestli lituju, že jsem podvedla svého manžela s jeho bratrem, s bratrem, se kterým jsem už jednou mrdala před svatbou, tak ano!“

„Nerozumím tomu, nebylo to dobré?“

Beata se kousla do rtu. V očích se jí začaly objevovat slzy. „Bylo to neuvěřitelné,“ řekla. „Ale copak to nechápeš? Jsem vdaná! Nemůžu jen tak mrdat s jinými muži, kdy se mi zachce!“

Přistoupil jsem k ní a políbil ji na tvář.

„Jiří...“

Než stačila říct něco dalšího, přitiskl jsem své rty na její. Moje ruka sklouzla přes její podprsenku a polechtala ji na těle mezi prsy.

„Jiří,“ řekla, když jsme se přestali líbat, „musím se k tobě chovat stejně, nechápeš? Když se najednou budu chovat mile a vřele, Karel pozná, že se mezi námi něco děje.“

Stála kousek ode mě, ale dál se svlékala.

„Tak kdy budeme zase spolu?“ zeptal jsem se.

Vystoupila ze sukně. Měla na sobě černé kalhotky, které se dost podobaly jejím plavkám. Zatímco přemýšlela o odpovědi, sundala si tu černou podprsenku.

„Já nevím, Jiří. Nevím, jestli bychom měli být zase spolu.“

„To neříkej. Chci tě a vím, že ty chceš mě.“

Sundala si kalhotky a stála přede mnou úplně nahá.

„Jiří, mrdali jsme. Bylo to fajn. Ale nejsem do tebe zamilovaná.“

Přistoupil jsem k ní. Opatrně se na mě podívala. Rychlým pohybem jsem jí vsunul levý prostředníček do kundy, zatímco pravou rukou jsem ji svíral.

„Já tebe taky nemiluju,“ řekl jsem. „Ale miluju, když tě mrdám.“

Můj prst jí vnikal do kundičky a vyjížděl z ní. Nebránila se. Jazykem jsem jí olízl bradavku. Beatiny ruce se pohnuly, ale ne k mému tělu. Její ruce se natáhly po bikinách. Oči se jí však chvěly rozkoší, kterou jsem jí působil mezi nohama.

„Miluješ mého ptáka, že jo?“

Neodpověděla, do tváře se jí vrátil ten neurčitý výraz. Povzdechla si a její tělo ztratilo napětí. Souhlasila, aniž by promluvila.

Můj pták nabýval plné tvrdosti. Má touha znovu ji mrdat byla ohromující. Ustoupil jsem a vytáhl prst z její kundy. Pohrával jsem si s kalhotami, ale Beata si už vyhrnovala spodní díl bikin.

„Nemůžu s tebou mrdat, Jiří.“ Očividně si to rozmyslela.

Byl jsem v příliš ošemetném stavu, než abych po ní sáhl. Nohy jsem měl zaseknuté v napůl svlečených kalhotách.

Beata si přitáhla černou podprsenku k tělu a vsunula do košíčků svá nadměrná ňadra. Než jsem si zase vytáhnul kalhoty, byla už za dveřmi. Skoro jsem ji dohonil, ale před domkem u bazénu jsem uslyšel Karlův hlas a zůstal jsem stát. I když jsem po ní v tu chvíli toužil, nemohl jsem ho nechat, aby viděl, že jsem tam, kde se právě svlékala a oblékala do těch titěrných plavek.

Musel jsem počkat.

* *

Té noci jsem se rozhodl vrátit do ložnice svého bratra a jeho ženy. Bylo něco po jedné hodině ráno, když jsem dorazil k jejich dveřím. Beata se mi po celý zbytek dne vyhýbala, ale nehodlal jsem ji nechat unikat dlouho.

Tentokrát jsem se už vyznal o něco lépe. Navíc jsem si vzal přívěsek na klíče od Beatina otce, na kterém byla náhodou malá baterka. Dával jsem si pozor, abych nesvítil nikam, kde by to Karel mohl vidět, ale párkrát jsem s ní bliknul, když jsem se plazil po podlaze.

Manželé spali tvrdě, stejně jako předešlou noc. Sebevědomě jsem se posunul ke straně, na které ležela Beata. Pro jistotu jsem se před přesunem ještě zaposlouchal, zda se něco neozve, pro případ, že by mou návštěvu předvídala a vyměnila si s Karlem stranu. Neudělala to. Slyšel jsem ji vedle sebe.

Riskl jsem rychlý záblesk světla, protože jsem si myslel, že ještě spí. Po pravdě řečeno, stejně jsem měl v plánu Beatu probudit. Ale Karla jsem chtěl udržet v nevědomí. Záblesk světla mi odhalil, že Beata je přikrytá. Viděla jsem černá ramínka její podprsenky a usoudil, že má na sobě zase i černé kalhotky. Zatahání za přikrývku odhalilo, že je to tak.

Je něco tak čistého na tom, když se začínáte dívat na ženskou píču ještě v kalhotkách. Ten pohled na krásnou kundu, pokrytou třpytivým hedvábím nebo saténem, je pro mě dokonalým spojením dívčí nevinnosti a ženské sexuality. Je to krása a chtíč v jednom prostém pohledu.

Kalhotky jí přiléhaly k píče těsněji než spodek bikin a byly rozhodně menší. Hádal jsem, že s Karlem nemrdala, jinak by nejspíš měla spodní prádlo dole. Můj nos nezachytil žádný sexuální pach, což můj úsudek jen potvrdilo.

Opatrně jsem vsunul prsty pod kalhotky a začal jí je stahovat. Vzpomněl jsem si, jak jsem jí včera večer stahoval ty kožené kalhoty, a znovu jsem ocenil krásu jejích nohou stisknutých k sobě a té podivuhodné oblasti mezi nimi. Stáhl jsem kalhotky asi do poloviny, když jsem ucítil, jak mě Beata chytla za ruce. Podíval jsem se na ni a nedokázal jsem říct, jestli to byl reflex, nebo to bylo ve skutečnosti probuzení. Jinak se nepohnula, jen mi sevřela ruce, ale stejně jsem se rozhodl tu látku pustit. A její ruce pustily ty moje.

Přesunul jsem teď levou ruku nad její píču a pomalu ji spustil do mezery mezi jejíma nohama, která se jí tam těsně pod ní vytvořila. Podařilo se mi vklouznout jedním prstem mezi její nohy, než se sevřely. Slyšel jsem, jak zalapala po dechu, a její tělo se pohnulo. Než se však stačila probudit, podařilo se mi dostat se prstem až k okraji jejích stydkých pysků a ještě jí ho zanořit do pochvy.

Beata se probudila s tlumeným zapištěním. Její ruka vystřelila k mému zápěstí, ale ten prst už mi ze svého ženského hájemství vytrhnout nedokázala.

„Přestaň.“ Slyšel jsem, jak tiše dýchá. Neposlechl jsem. Pohyboval jsem prstem dovnitř a ven z ní, k nosu mi pronikaly první náznaky její vůně. Tělo měla napjaté. Věděl jsem, že mě chce zastavit, ale tím by riskovala, že probudí Karla. I když by si nejspíš myslel, že jeho ženu obtěžuji, Beata se cítila příliš provinile a o takové variantě patrně vůbec neuvažovala. Kdyby se Karel probudil, jednoduše by poznal, že ho podvádí s jeho bratrem.

Položil jsem svoje tělo na její, abych zachytil její ruce. Teď už mě nemohla zastavit. Vnikal jsem do ní prstem a cítil, jak se její hruď zvedá rostoucí touhou a její dech se prohlubuje touhou.

„Jiří, ne…“ znělo to hodně tiše. Tak tichý příkaz by nepřesvědčil nikoho.

Naklonil jsem se k ní a přiložil jí rty k uchu.

„Mrdej mě,“ řekl jsem.

„Jiří, ne!“

„Udělám tě tak jako tak. Můžeš se udělat buď tady na mém prstu, nebo jinde na mém ptáku. Tak co to bude?“

Nevím, jestli to byl můj pták, kterého chtěla, nebo se tak rozhodla jen proto, aby se vyhnula orgasmu mým prstem a riskovala, že se Karel probudí. Tak či onak, byla to odpověď, ve kterou jsem doufal.

„Pták.“

Usmál jsem se a zbavil ji své váhy. Prst jsem v ní však držel, dokud neslezla z postele.

Vrátili jsme se do mého pokoje. Beata na sobě stále měla podprsenku, ale nic jiného. Kdyby někdo vstal kvůli něčemu k snědku, chtěl se v noci napít nebo musel na záchod, viděl by nejstarší vdanou dceru, jak se skoro nahá prochází se svým švagrem po chodbě. Ale do mého pokoje jsme se dostali v pořádku.

„Jiří, tohle musí přestat.“

Popadl jsem ji a políbil. Můj prst opět našel její kundu.

„Nebraň se tomu,“ řekl jsem jí. „Oba to chceme, oba spolu chceme mrdat.“ Podívala se mi do očí a chtěla se hádat, ale nechala toho. Oči se jí leskly z těch pocitů, které v jejím těle vyvolával můj zkoumavý prst. Nakonec přikývla.

Potřetí jsem omrdal bratrovu ženu, i když to bylo teprve podruhé od té doby, co se vzali. Její kunda byla ještě těsnější a úžasnější, bylo to jako by si na ni můj pták pořád teprve zvykal. Beata byla v našem sexu naprosto bez zábran. Cítil jsem, že své touze mít mého ptáka konečně podlehla. Poté, co jsem jí ho vrazil do kundy a vyvrcholil, se Beata po chvíli otočila a vzala si mě znovu do zadku. Její sténání bylo tak jiné, tak intenzivní, když jsem jí to tam pumpoval. Přemýšlel jsem, jak jí to asi musí připadat, vzít si tam něco tak velkého.

* *

Měl jsem tu zůstat ještě dva dny a pak se vrátit do svého ponurého domova. Druhý den ráno jsem vlezl do sprchy a přemýšlel, kolik setkání s Beatou mě ještě čeká, než budu muset odjet, jestli o ta setkání budu muset bojovat a kdy ji zase uvidím. Najednou jsem měl mnohem větší zájem o to trávit čas s bratrem a jeho ženou.

Sklo sprchy se zamlžilo, jako to dělaly všechny sprchy v domě. Netušil jsem, že někdo vstoupil do koupelny, dokud se dveře sprchy nerozletěly a neodhalily Beatu v černých bikinách.

Už byla celá mokrá, zřejmě z bazénu. Nahoře jí pod látkou jasně vyvstávaly bradavky.

„Chtěl jsi mě v tom, ne?“ usmívala se.

„Když jsem tě v tom spatřil prvně, věděl jsem, že tě musím znovu omrdat.“

Beata vstoupila do sprchy a do mé náruče. Nevím, jestli mě víc vzrušovalo její oblečení, nebo to, že jsem s ní nemusel bojovat, aby mě mrdala. V každém případě byl tenhle náš společný sex možná zatím nejlepší. Strávili jsme půl hodiny ve sprše, střídali jsme se při koupání, omývali jsme si každou skulinku a zkoumali svá těla rukama a odnímatelnou sprchovou hlavicí. Kapky vody ulpívaly na Beatině těle, jako by z něj čerpaly život. Její tělo se zdálo být pro vodu jako stvořené. Píča jí zrůžověla, když byla sprchová hlavice přepnutá na pulzování a namířená přímo na její otvor. Vzala si mého ptáka do pusy, zatímco jí voda stékala po tváři. Její mokré studené vlasy se ohřívaly o můj úd, její horká ústa klouzala po celé délce mého mužství. Dostala mě hluboko dovnitř, hlouběji, než jsem si myslel, že dokáže. Jazykem lechtala žalud mého ptáka a nutila mé prsty, aby se jí jeden po druhém cpaly do prdele.

Nakonec se Beata chytla tyče na ručníky. Přesunul jsem se za ni a rukama jsem naváděl svého ptáka. Zezadu se jí do kundy snadno zasunul a naše dvě těla se začala pohupovat sem a tam, všude kolem nás stříkala horká voda. Naše sténání poněkud tlumil zvuk vody, což nám dávalo svobodu vyjadřovat se beze strachu, že nás někdo uslyší. Políbil jsem ji na zátylek, zatímco jsem do ní pumpoval a osahával její lesknoucí se prsa. Vzala jednu mou ruku do své a zvedla si mé prsty k ústům, každý mi pak ocucala do čista.

Beata dosáhla orgasmu dřív než já, což mě přivedlo k nápadu. Přinutil jsem ji, aby si ve sprše sedla.

„Vyhoň mi ho,“ vyzval jsem ji.

„Jiří, chci tě mít ve své píče. Chci, aby ses mi udělal do kundy.“

Pohled na její tvář mě skoro přiměl, abych si to rozmyslel. Bratrova žena mě žádá, abych jí naplnil kundu svým spermatem. Jak bych mohl odmítnout? Přesto jsem měl jiné plány.

„Jenom trochu,“ ujistil jsem ji. „Pak ti vymrdám píču.“

Beata přikývla a začala mně ho honit. Trvalo to několik minut, ale její šikovná ruka v mém ptákovi pomalu vybudila potřebné vzrušení. Myslím, že nevěděla, jak blízko jsem orgasmu, jinak by asi v těch rychlých pohybech ruky nahoru a dolů tak vehementně nepokračovala. Těsně před orgasmem jsem jí ptáka vzal, namířil jí ho na obličej a nechal vyletět směs svého spermatu a semene. Výtrysk dopadl na její čelo a stékal jí na rty. Zamířil jsem níž a nechal svůj druhý výstřik dopadnout na její prsa. Můj třetí a poslední výstřik se jí dostal do pusy, když mě uprostřed proudu chytila za péro a strčila si ho do sebe.

„Jiří! Řekla jsem do kundy!“

„Promiň.“ Provinile jsem se usmál.

Sledoval jsem Beatu, jak si v tom přívalu pod sprchou stírá sperma z obličeje a prsou. Voda ho pomalu smývala, stékalo po jejím těle, a nakonec mizelo do kanalizace. Vyšli jsme ze sprchy čistí jako lilie, a přesto hanebně, neřestně špinaví.

V následujících dnech jsem Beatu mrdal na nejrůznějších místech. Mrdali jsme v bazénu, v domku u bazénu, a dokonce i uprostřed dvora. Karel neměl ani tušení, že jsem někde poblíž. Beata za mnou přicházela v určitých časech a dávala mi instrukce, kdy se s ní mám udělat – teď! Najednou šlo všechno podle ní, vytahoval jsem ptáka a vrážel ho do ní, abych uspokojil její neukojitelné potřeby.

Přemýšlel jsem, jestli ještě vůbec mrdá s Karlem, tak moc se zdálo, že je odhodlaná být stále se mnou. Přesto do těch našich setkáních své srdce nedávala. Udělala se pokaždé, ale něco tomu chybělo. Pokaždé jsem na její tváři viděl pocit viny, takže jsem usoudil, že musí existovat něco, kvůli čemu se drží zpátky. Abych ji přiměl k opravdové otevřenosti, musel bych ji přemluvit k něčemu tak extrémnímu, že by se ta normální setkání ve srovnání s tím zdála nicotná. Neměl jsem moc času. Datum jejich odjezdu na líbánky se rychle blížilo.

Jakkoli mě Beata ve svých těsných, skrovných bikinách, i v nádherných kalhotkách a kožených kalhotách vzrušovala, stále mi v hlavě zůstávala jedna myšlenka, která byla zcela šílená a vyvolávala ve mně nutkavé choutky ještě jednou ji kvůli tomu omrdat. Jedna myšlenka, která byla tak špatná, tak plná zrady, že už jen pomyšlení na ni mi téměř stačilo k tomu, abych bezkontaktně ejakuloval. Ale šla by do toho Beata? Udělala by to? Kdyby to udělala, měl bych nad ní kontrolu. Potom by byla moje a Karlovo kouzlo by bylo zlomeno. Bylo to tak jednoduché, a přitom tak dokonalé. Jedno oblečení nad všechna ostatní, které by mě totálně svedlo a uspokojilo i ta nejhlubší zákoutí mé sexuální touhy.

Její svatební šaty.

Dostat Beatu zpátky do těch nádherných šatů... Třpytivá bílá, náznak výstřihu a nohou. Aby jen pro mě vypadala stejně krásně, jako pro celou rodinu a přátele...

Ten nápad se jí nelíbil. Vůbec to nechtěla. Rozplakala se, když jsem to navrhl.

„Jak bych mohla? Nejsem vdaná ani týden a ty chceš, abych mrdala s jiným mužem v šatech, které jsem měla na sobě pro svého manžela! Absolutně vyloučeno!“

Tak se to vyhrotilo. Buď ustoupím, nebo riskuji, že ji navždy ztratím. Ten nápad v mé hlavě rostl od té chvíle, kdy jsem ho vymyslel. Bylo to pro mě zcela zásadní. Mrdat ji v těch svatebních šatech, nadzvednout ten lem a prohlížet si její dokonalé nohy s podvazky obepínajícími ta dokonalá stehna, to byla ta nejerotičtější, nejvzrušivější představa, jaká kdy ovládla mou mysl. Prostě jsem ji tak musel mít, jinak s ní už mrdat nebudu.

„Udělej to,“ přikázal jsem jí. „Nebo je mezi námi konec.“ Ta výhrůžka měla jen malý účinek. „Udělej to!“ téměř jsem to vykřikl. „Nebo půjdu za Karlem a všechno mu řeknu!“

Beata se ode mě s pláčem na víc než minutu odvrátila. Už jsme se nemuseli hádat. Bojové linie byly vytyčeny a nastal čas rozhodnutí. Nakonec Beata, vzlykající, kývla hlavou. V tom momentu jsem si nebyl jistý, proč mi pořád dělá problémy. Konec konců, už mě mnohokrát mrdala podle svého rozmaru. Zřejmě ona chtěla mě, nebo ne?

Karel měl ten večer odvézt naše rodiče k nim domů. Bylo to docela daleko a já věděl, že bude pryč několik hodin a já budu mít dost času na milování s jeho ženou. Beata zůstala doma, řekla, že je unavená. Byla by jela taky, nebýt mého naléhání, že musí splnit mé přání.

Udělala, co slíbila. Setkal jsem se s ní v její ložnici. Byla oblečená stejně jako v den, kdy si brala mého bratra. Bílé šaty dokonale přiléhaly k jejím tvarům, měly hluboký výstřih a odhalovaly hodně viditelný dekolt. Šaty měly po stranách rozparky, které umožňovaly výhledy na její nohy. Nebyly nijak erotické, jen perfektně zvýrazňovaly krásné rysy jejího těla. Vlasy měla dlouhé a splývavé. Její make-up byl dokonalý. Myslím, že vypadala ještě nádherněji než ve svůj skutečný svatební den.

Stála přede mnou, zatímco já klečel na jednom koleni. Vzal jsem ji za ruku a pomalu jí líbal prsty a zápěstí. Vzal jsem její druhou ruku a věnoval jí stejné zacházení. Nejspíš si myslela, že už si ty šaty nikdy neoblékne, a potom, co jsem s ní skončil, jsem věděl, že to přesně tak bude. Přitáhl jsem si ji k sobě a začal ji přes šaty líbat v rozkroku. Beata tiše zasténala a v jejích očích jsem zahlédl několik slz. Myslím, že cítila, že je to ta největší zrada spáchaná na Karlovi, ale přestat nehodlala.

Pomalu jsem jí vyhrnul šaty nahoru, až se ukázaly její nohy a stehna. Měla na sobě i podvazky a mně při tom pohledu v ptáku hučelo. Když se objevily její kalhotky, věděl jsem, že jsou to kalhotky, které si ten večer vzala pro Karla. Stříbrný satén, krajka, pár malých svatebních zvonečků našitých těsně u boků. Hned pod zvonečky byla vyšita slova „Miluji tě".

Olízl jsem jí kundu.

Vnikl jsem do jejích kalhotek, do kalhotek manželky mého bratra, a začal ji tam líbat. Její šaty mi spadly přes hlavu a držely mě uvnitř. Vsunul jsem do kalhotek prst a pracoval s ním nahoru a dolů, a současně jsem pokračoval v líbání a práci s jazykem. Svými rty jsem jí sjížděl po nohách a rukama jel vzhůru proti nim. Vychutnával jsem si každou její chuť, každý dotek. Ztrácel jsem se ve své fantazii, v níž Beata byla mojí nevěstou, mojí ženou.

Vyprostil jsem svou hlavu z jejích šatů a zabořil ji do její hrudi. Beata mě objala rukama, já jsem ji líbal na prsou. Jednu ruku jsem nechal pod šaty a tu jsem jí tiskl mezi nohy. Cítil jsem její vlhkost, působila jako palivo pro můj chtíč. Líbal jsem ji hluboce, toužebně. Políbil jsem ji na rty a pak jsem přesunul ruku na její hruď. Vklouzl jsem dovnitř šatů, na prsa. Šaty byly těsné a na bradavku jsem nedosáhl. Vzal jsem si s sebou jednu věc, jednu pomůcku – nůžky. Teď jsem ustoupil a vytáhl je z kapsy.

Beata mě nezastavila, když jsem stříhal látku. Saténová látka se rozdělila a ukázalo se Beatino pravé ňadro. Podprsenku neměla. Ta byla součástí těch šatů. Přitiskl jsem ústa na její bradavku. Něco na tom tentokrát bylo, něco na tom mrdání, co mi připadalo jiné. Začal jsem přemýšlet, jestli je to naposledy, co si ji užívám.

Rozstřihl jsem jí šaty ještě víc a odhalil i druhé ňadro. Roztrhl jsem látku dolů a nechal jen malý kousek, který držel šaty pohromadě. Prsa byla odhalená a šaty jí ještě chvíli přiléhaly k hrudi a bokům, až posledním škubnutím se přední část šatů rozdělila úplně a jejich zbytky jí volně visely na bocích. Postrčil jsem ji na postel, vlezl jí mezi pokrčené nohy a třel jí stehna nahoru a dolů.

„Jiří?“ ozvala se Beata.

„Ano.“ Dívala se na hodiny.

„Mrdej mě. Teď mě mrdej.“

Už jsem to stejně měl v plánu a její tužba stačila, žádné další přesvědčování jsem nepotřeboval. Stáhl jsem jí kalhotky dolů a pak se sám také svlékl.

Chvíli jsem se kochal pohledem na její nahé tělo, stále ještě zachumlané do volně visících svatebních šatů. Byla tak krásná. Vzal jsem do ruky nůžky a přiblížil je k jejím kalhotkám. Nastavil jsem je napříč, aby vodorovně prostřihly látku od jedné nohavičky k druhé. Sevřel jsem nůžky a přestřihl jí kalhotky v rozkroku. Vylezl jsem na ni a začal přirážet.

Píču měla úplně mokrou. Můj pták do ní snadno vklouzl a ona mě přijala a hlasitě vzdychla.

„Hluboko, potřebuju tě hluboko/“

Zanořil jsem se tak hluboko, jak jen to šlo. Dlouhé, ale rychlé přírazy. Pohyboval jsem svým ptákem uvnitř a vychutnával si každý tah. Beata mě objala nohama a vtáhla mě do sebe ještě hloub. Mrdali jsme několik minut. Věděl jsem, že kdybych nemasturboval, udělal bych se velmi rychle. Takhle byl můj pták stále plný chtíče, ale ne toho zoufalého, kterým by se naše střetnutí rychle ukončilo.

Beata sténala tak, jak jsem ji ještě neslyšel. Její hlas byl lyrický, vášnivý a okouzlující. Každý výkřik a heknutí jako by zintenzivňovaly pocity v mém ptákovi a já věděl, že se udělám. Beata jako by vycítila mou připravenost a pevněji se ke mně přimkla. Můj pták v ní explodoval a naplnil její kundu mým spermatem. Cítil jsem, jak mi to sperma pokrývá ptáka, kterým jsem dál pumpoval dovnitř a ven z bratrovy ženy. Nijak rychle mi nevadnul. Množství spermatu, které jsem pro ni měl, bylo větší, než jsem do ní kdy vystříkl. Svalil jsem se na ni a líbal ji, ale Beata mě odstrčila. Pak si přitáhla kolena k hrudi a zvedla boky do vzduchu.

V hlavě mi pomalu narůstalo povědomí o tom, co se děje. Sex v určitou dobu, potřeba zachytit mé sperma ve své píče... Myslím, že jsem věděl, co chtěla, ještě než jsem ta slova vyslovil.

„Ty... ty chceš, abych tě zbouchnul!“

Beata se zatvářila překvapeně a usmála se. Přikývla...

„Jsem těhotná,“ řekla. Spustila nohy. „Cítím to. Vím to. Karel... Karel je... neplodný...“

„Cože?“

„Před svatbou jsem se snažila otěhotnět. Byl to můj nápad. Karel mě o ruku nežádal a já věděla, že když otěhotním, vezme si mě. Přestala jsem brát prášky a on to nevěděl. Myslela jsem si, že dělám všechno správně. Měli jsme sex v ideální čas… ale nestalo se to... prostě se to nestalo...“

Podíval jsem se na ni, úplně zmatený.

„Pak mě požádal, abych si ho vzala. Doopravdy, protože mě miloval. Ale věděla jsem... věděla jsem, že nebude schopen být otcem. Věděla jsem...“

„Jsou různé věci, které se dají dělat, jiné možnosti...“

„Ano, já vím. Napadlo mě, že bychom je mohli vyzkoušet. Ale když jsi si mě vzal, když jsi mě svedl, věděla jsem, že mám další šanci. Vypadáš jako tvůj bratr, nikdy by to nepoznal. Myslel by si, že je to jeho...“

Byl jsem naprosto šokován. To bylo ono. Využívala mě. Využívala mě, aby otěhotněla. Proto mě mrdala, a proto se zdálo, že si to nikdy doopravdy neužila. Milovala svého manžela... milovala Karla.

„Bude to vypadat jako Karel... nikdy se to nedozví...“ pokračovala.

„A my?“

Beata se na mě podívala a usmála se.

„Skončili jsme,“ řekla přísně.

„Beato, nemůžu tě přestat mrdat.“

„Miluju Karla,“ řekla. „Ne tebe. Už se mě nedotkneš, nebo všem řeknu, že jsi mě znásilnil! Ale pokud budeš souhlasit, postarám se, abys byl finančně odměněn.“

Podplácela mě!

„Beato, já nechci peníze.“ Podíval jsem se na její nahé tělo. Viděla můj zájem a rychle vstala. V rukou držela cáry těch šatů. Kousla se do rtu a pak odešla ke skříni, kde svatební šaty zahrabala hluboko do koše. Natáhla se pro župan a navlékla si ho na tělo.

„Odejdi.“ Přikázala mi.

Nechtěl jsem. Nechtěl jsem se jí vzdát.

„Odejdi!“ křikla.

Přistoupil jsem k ní. Natáhl jsem k ní ruce. Můj pták se bleskově vztyčil.

„Jiří, ne!“

Roztrhl jsem jí župan a snažil se ho z ní dostat. Hodil jsem ji na postel a vytáhl župan nad boky. Můj pták se přesunul do správné polohy. Byl připravený se zanořit... připravený proniknout... připravený zpustošit...

Slyšel jsem bouchnutí dveří. Bylo to dole... Mohl to být Karel?

Podíval jsem se na Beatu, její oči byly prosebné. Přemýšlel jsem, jestli zavolá, jestli všechno zkazí.

Tlačil jsem dolů a znovu jí zabořil ptáka do té sladké, těsné kundy. Beata vyjekla. Podržel jsem ho v ní a pak jsem přiblížil obličej k jejímu.

„Ještě není konec,“ zašeptal jsem. „Tohle nemůže skončit. Jestli chceš, abych mlčel, tak ať. Ale budu požadovat honorář. Ne teď, ale později. A myslím, že víš, že to nebudou peníze, co budu chtít!“

Odtáhl jsem se od bratrovy nevěsty a šel ke dveřím. Zastavil jsem se a otevřel skříň. Sáhl jsem do koše a vytáhl zbytky jejích svatebních šatů. Už se nedaly nosit, ale věděl jsem, že budou mít jiné využití.

„Raději si pořiď nové svatební šaty,“ řekl jsem jí. „Raději si pořiď takové, jaké jsi měla. Samozřejmě, kdyby ses rozhodla říct manželovi něco nevhodného, vždycky můžu tyhle vrátit – jemu!“

Beata zalapala po dechu, protože pochopila, co tím myslím. Měl jsem důkaz. Může říct, že jsem ji znásilnil, ale nedokáže vysvětlit, jak se znovu ocitla ve svatebních šatech. Něco jsem potřeboval. Potřeboval jsem ji mít, znovu a znovu. Ji jsem dal Karlovi a jí jsem teď dal dítě. Chtěl jsem jen něco na oplátku. Chtěl jsem jenom vybírat honorář...

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Lolitka u doktora

  1. 1. 2010Neznámý autor

Dělat obvodního lékaře v neveliké vesnici je docela nuda. Alespoň tedy pro mě. Většinou za mnou chodí starší lidé s všelikými neduhy stáří. Mladí moc nechodí, proč by taky. Ale občas přece jen dojdou. A nejvíc, světe div se, středoškoláci. Ne že by byli tak nemocní, ale potřebují se ulít ze školy, že ano, takže razítko ode mě jim je dobré. Nebyl jsem v jejich věku jiný, takže mám pro ně pochopení....  celá povídka...
Kategorie: orál, Orál, Teen

Moje rodina

  18. 6. 2012Marf

Jak to říci a nelhat. Od mala spíme doma všichni nazí. Rodiče se v ložnici nikdy nezamykali a my jako malí jsme k nim často chodili spát do jedné postele. Rodiče zastávají názor, že na onanii a sexu není nic divného a proto bychom se za to neměli stydět. Pamatuji se, když mi mohlo být tak sedm let a v noci jsem šel spát do ložnice k našim, protože byla bouřka a já se bál. Lehl jsem si mezi mamku a...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Incest, Orál, Otrokyně, První sex, Teen, Šukačky

Holdování hromadnému sexu

  7. 12. 2014Neznámý autor

Občas je krásný zapomenout na všechny závazky nebo snad tu iluzi monogamie – vždyť většina civilizací na světě je polygamních. To znamená, že muž má několik manželek, se kterými si může užívat neomezeného sexu podle chuti. Ale ještě lepší je zapomenout i na manželství nebo na to, že ty ženy patří chlapovi – prostě úplná volnost, úplná rovnoprávnost, jenom šťavnaté holdování hromadnému sexu. A pojďme...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Šukačky

Tichý mrd v parku

  28. 10. 2012Neznámý autor

Ivan s Katkou se procházeli parkem. Bylo kolem poledne a slunce pálilo jak bláznivé, takže byl park kromě nich úplně prázdný. Všichni ostatní totiž buď seděli doma u oběda, nebo trávili čas v tom vedru na koupališti. Bylo rozhodně přes třicet, takže Katka měla na sobě jenom lehkou sukni a přiléhavé tílko na tenkých ramínkách. Na nahých ramenou a dekoltu se jí perlily kapičky potu, tváře měla červené...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Šukačky, Petting, Mix