Erotické povídky

Domácí

Jitka dorazila domů do svého obydlí, pokoje ve společném domě s domácím Otou. Byl to naprostý úchyl, šedesátník a totální zvrhlík. Vypadal, jako by se čtrnáct dní neholil, měsíc si nečistil těch pár zubů, co mu zbývaly, a co se týče koupání, na to zapomeňte. Zdálo se, že si nikdy nepřevlékl vestu a skvrny na ní byly od kečupu, piva a bůhvíčeho ještě. Jeho nikotinem potřísněné prsty a nepříjemný pach by měly stačit k tomu, aby od něj odehnaly i krysy.

Když vešla do domu, vždycky ji přivítal, jeho oči ji svlékaly a ona se pokaždé cítila nesvá. Navíc si byla jistá, že se jí v pokoji hrabe v zásuvce se spodním prádlem, protože když si šla vybrat čisté kousky, páchly nezaměnitelným tabákem z jeho dýmky. Když se převlékala, chtělo se jí zvracet a zkoušela pro své oblečení najít náhradní úkryty.

Když vcházela do domu, stál jí v cestě, a ona se kolem něj musela protáhnout, aby se dostala ke schodům. Ušklíbl se na ni svým téměř bezzubým úsměvem, a když se se snažila projít kolem něj, musela se o něj svým tělem otřít. Když stoupala po schodech, cítila na sobě jeho oči a byla vděčná, že dnes má na sobě kalhoty, a ne obvyklou krátkou sukni. Bože, jak nenáviděla tuhle příšernou pekelnou díru. Byla opravdu ráda, že víkend stráví s Romanem, který přijede, aby byl s ní.

Jitka odemkla kufřík s oblečením, který měla schovaný pod postelí, a vytáhla z něj nové šmrncovní šarlatové spodní prádlo, které si koupila speciálně pro tenhle víkend. Roman jí chyběl a těšila se na jeho společnost, těšila se, že stráví celou noc milováním, že ji svlékne a bude si užívat jejího nového sexy prádla.

Jitka chodila do posilovny, ani ne tak proto, že by se chtěla udržovat v kondici, ale protože se tam ve sprchách cítila dobře. Byla si jistá, že ji Ota ve společné koupelně pozoruje, a tak se rozhodla, že se radši osprchuje v tělocvičně. Sbalila si pár věcí a odskočila se osvěžit, než se Roman objeví.

Romanovi o svém domácím, a o tom, jaký je to úchyl, pověděla. Roman projevil velkou starost, ale po tom, co ho požádala, aby si s Otou promluvil, neznělo to už tak přesvědčivě. Jen se usmál, a v jeho očích se objevila nějaká jiná emoce, kterou Jitka nedokázala přesně identifikovat. Nemyslela si, že by Roman najednou byl proti ní, ale něco měl za lubem a nevěděla co. V pondělí už to vědět bude.

Předtím, než se vydali do klubu, si společně pochutnali na jídle. Jitka byla v halence s hlubokým výstřihem a přiléhavých džínách opravdu sexy. Když kráčela, její prdelka vypadala jako buldok žvýkající žvýkačku a vrtěla se tak, že se spousta chlapů otáčela, jako vždycky. Kdyby to bylo na něm, Roman by ji ošukal hned tady, i v přítomnosti publika. Ne že by takové věci už dřív nedělali, mrdali na veřejných místech, a bez problémů. Jitka byla tím, kdo se chtěl odvázat jako první; když už tvrdě pracovala, chtěla si i tvrdě hrát.

Ty pohledy, které na ni tak často směřují, si dobře uvědomovala, a to pomyšlení, že každý heterosexuál v tomhle lokálu by dal pravou ruku za jednu noc v posteli s ní, zvyšovalo její ego. Dosti perverzně, Romanovi ty samé myšlenky také zvedaly ego. Líbilo se mu vědět, že jeho přítelkyni chce každý chlap v tomhle podniku, a velmi ho těšilo, že všichni po ní touží a možná dnes v noci, až budou se svou partnerkou, budou fantazírovat o ní (nebo si vyhoní péro s její představou v hlavě), ale že to bude Roman, kdo si dnes večer Jitku odvede domů, bude se s ní mazlit, hladit ji po ramenou, líbat ji na krku, pomůže jí svléknout se, odhalí její sexy tělo, bude hladit ty nádherné kozy, bude jí zvedat bradavky, lízat a sát její měkká teplá prsa.

Bude to Roman, kdo se bude dívat, jak si do sebe strká svoje prsty a bude ji při tom laskat, on jí bude pomáhat z džínů, sundávat kalhotky, hladit její pečlivě zastřižené ochlupení, zasouvat jazyk do její teplé vlhké píči, ochutnávat její šťávy, slyšet její tiché kňučení z rozkoše, a její sténání, zesilující, až ji uvnitř budou zkoumat jeho prsty.

Bude to Roman, kdo zažije ten pocit její sladké ruky na svém tvrdém ptáku a jejího jazyka na žaludu. Bude to jeho pták, po kterém bude toužit a prosit o něj, a kterého jí po chvíli dráždění dopřeje celou délku a pronikne s ním do ní. Bude to Roman, s kým bude dnes v noci mrdat. Roman si uvědomil, že ho ty myšlenky vzrušily, a posunul se blíž k Jitce, aby ucítila bouli v jeho rozkroku.

„Takže jsem ti chyběla?“ usmála se Jitka a zamlela se proti Romanovi.

„To si piš,“ řekl Roman. Stále nemohl dostat z hlavy představu toho, že by mohla být s někým jiným. Opravdu chtěl, aby to zkusila, ale jen když se bude moct dívat. Už ji jednou tak viděl, při návštěvě cizího města, a opravdu ho vzrušovalo sledovat ji, jak se sexuálně baví s dvěma zcela neznámými cizími lidmi. Cítil, jak mu jeho vlastní erekce zvlhčuje spodní prádlo, a zoufale se snažil myslet na loupání brambor a dopravní nehody, nebo na cokoli, co ho odvede od myšlenek na sex a umožní mu tu erekci trochu zchladit. Jitka si moc chtěla někam vyjít a na sexuální úlevu bude během víkendu ještě spousta času.

Roman se staral o to, aby byla pořádně v náladě, a celou noc ji zásoboval pitím. Jitka byla nalíznutá a už se přestávala kontrolovat. Celou noc se opíjela a začínala vadnout, následky náročného týdne, dlouhého večera a přemíry alkoholu si vybíraly svou daň. Roman nepočítal s tím, že by mohla reagovat tímto způsobem, a nakonec ji musel odnést na stanoviště taxíků, aby ji odvezl domů. Nevypadá to, že dnes večer uvidí Jitku spustit se s někým neznámým, povzdechl si Roman pro sebe. Byla tak stříknutá, že pochyboval, jestli si to vůbec rozdá s ním, natož s někým jiným.

Když se vrátili do jejího bytu, byly asi dvě hodiny ráno. Roman otevíral vchodové dveře, Jitka na něm visela jako hadrová panenka s rukou přes jeho rameno a on ji svou rukou obtočenou kolem jejího pasu táhl do domu. Roman se s Otou ještě nesetkal, ale ten byl i teď v noci vzhůru a vyšel je přivítat. Usmál se na oba svým zlověstným úsměvem, jenže Jitka byla téměř v bezvědomí. Roman mu kývl na pozdrav a soustředil se spíš na to, aby pomohl své partnerce nahoru.

„Je nadraná?“ se zeptal Ota se zájmem. Roman přikývl.

„Nemohl byste mi otevřít její dveře, prosím?“ zeptal se. Ota se usmál a sáhl po klíči, který měl v kapse. Prošli kolem dveří do Otova pokoje a Roman slyšel nezaměnitelný zvuk pornofilmu promítaného na televizoru uvnitř. Ota šel po schodech jako první a pravidelně se za nimi ohlížel. Protože byl o pár schodů výš než oni, bylo pro něj snadné dívat se dolů do Jitčina hlubokého výstřihu a na její sexy červenou, sotva přítomnou podprsenku.

Roman byl příliš soustředěný na to, aby pomohl Jitce nahoru do schodů, než aby si všímal jeho počínání. Ota jim otevřel dveře a Roman vtáhl Jitku do pokoje, jemně ji položil na postel a pak jí zvedl nohy, aby i ty ležely na posteli.

Protože věděl, že by později v noci mohla zvracet, zeptal se Oty, jestli nemá nějakou mísu, kterou by si mohli půjčit. Ten mu navrhl, ať se podívá v přízemí do kuchyně. Možná nějakou najde ve spíži nebo pod dřezem. Roman se divil, proč tam Ota nedojde sám, ale pokrčil rameny a vydal se dolů hledat nějakou nádobu, do které by případně mohl její zvratky zachytit.

Nakonec našel jakýsi kbelík, ovšem byl špinavý a Roman ho musel napřed vymýt jakýmsi levným čisticím prostředkem, který našel. Celé to místo bylo nechutné a on byl tou špínou zhnusený. Šťastný, že ta nádoba je pro účely přijímání zvratků už dostatečně čistá, ještě umyl jednu sklenici a naplnil ji studenou vodou, aby si Jitka měla čím vypláchnout ústa. Nebylo jisté, že se pozvrací, ale Romanovi se nechtělo jít za pár hodin dolů něco hledat.

Vracel se po schodech nahoru, vědom si toho, že ostatní ve společném domě možná spí, a tak kráčel nahoru k Jitčinu pokoji po špičkách. Zaslechl z jejího pokoje nějaké zvuky a připlížil se ke dveřím. Dveře byly zavřené, ale ne úplně, a tak opatrně nakoukl za ně. Pohled, který se mu naskytl, mu vyrazil dech.

Ota si sundal vlastní oblečení a jeho staré vrásčité tělo klečelo na posteli mezi dlouhýma bujnýma nohama jeho krásné přítelkyně. Otovi stál a on si jednou rukou pomalu honil vlastní nádobíčko a druhou hladil jedno z Jitčiných ňader. Nevnímal své okolí, byl ztracený ve svém malém světě fantazie a užíval si každou vteřinu. Povytáhl Jitčinu halenku a ukázala se mu její sexy podprsenka. Zatáhl hrubě oběma rukama a vytáhl ji halenku až ke krku, odhalil tak Jitčina ňadra.

„Ach ano, moje milá,“ šeptal, oči měl doširoka otevřené, dech se mu zadrhával, padesát let kouření se na jeho dýchání podepsalo. Když jeho ruce zmizely pod jejími zády, Roman si napřed myslel, že se s ní chce pomazlit, ale bylo to jen proto, aby jí tu novou šarlatovou podprsenku rozepnul. Spokojený s tím, co se mu už podařilo, dál tahal za to svůdné prádlo, dokud před sebou neměl její ňadra nahá.

„Ach ano,“ zašeptal znovu. „Vždycky jsem věděl, že si jednou sáhnu na tvoje kozy,“ řekl a z pusy mu přitom kapaly sliny. „Viděl jsem je, hned jak jsi prvně přijela, miláčku.“ Věděl, že je úplně v bezvědomí. „Viděl jsem tě skrz svůj speciální špionážní otvor v koupelně. Proč už se nesprchuješ tady? Ale to je jedno, stejně jsem věděl, že mi jednou dovolíš, abych ti sáhl na kozy. Chceš, abych se jich dotýkal, že jo?“

„Ano, Oto. Sáhni si na moje kozy,“ pronesl Ota vyšším hlasem a Romana napadlo, že něco podobného viděl ve filmu ‚Psycho‘. Ta scéna před ním mohla být přímo z Hitchcockova filmu. Ten předstíraný dialog dál pokračoval a Roman ho ode dveří sledoval.

„Je to hezké, drahoušku?“ promluvil Ota normálním hlasem.

„Ano, Oto. Je to nádherné. Zmáčkni mně kozy silněji,“ řekl tím druhým hlasem.

Pokračoval ve svém schizofrenním představení a předstíral, že ho Jitka požádala, aby jí kozy cucal. Jeho stará ústa, pochutnávající si na Jitčiných mladých, vyzývavých prsech, Romana málem přiměla udělat se do kalhot.

Jitka vůbec neprotestovala a ani se nepohnula, když Ota dál pustošil její intimní partie; kdyby byla vzhůru, jistě by teď potřebovala ten kbelík, který Roman držel, aby se vyzvracela. Zůstávala však v bezvědomí a nevnímala, jak se její domácí mazlí s jejími kozami a jak její bradavky na jeho stimulaci reagují. Roman nenápadně položil kbelík a sklenici na podlahu a snažil se ovládnout vlastního hada v kalhotách, při tom ji se zvráceným potěšením dál pozoroval.

„Šukej mě prstem,“ řekl Ota svým předstíraným ženským hlasem. Zápasil s jejími džínami, byly velmi těsné, a Roman byl v jednu chvíli v pokušení jít tomu starému chlapovi na pomoc. Nakonec se Otovi podařilo z ní džíny stáhnout, ale zůstal z toho téměř bez dechu a v obličeji byl rudý jako rak. Celý se třásl, když svými prsty zkoumal její hodně krátké kalhotky. Roman se při tom třásl také.

„Strč do mě prst, Oto,“ řekl sám sobě znovu a pomalu jí odsunul kalhotky k jedné straně a odhalil Jitčin dokonalý pubický pahorek. Tvář měl ještě rudou námahou a jeho od nikotinu skvrnité prsty vstoupily do Romanovy přítelkyně a pomalu pronikaly do její kundy. Předchozí stimulace jejích koz ji trochu zvlhčila a prsty se setkaly jen s velmi malým odporem. Vytáhl je a přiblížil si je k nosu, čichal k vůni Jitčiných šťáv. Usmál se.

„Miluju tě,“ řekl jejím hlasem.

„Jak moc?“ vyhrkl vlastním hlasem.

„Dost na to, abych s tebou chtěla šoustat,“ řekl jejím hlasem. Okamžitě ji začal tahat za kalhotky a s téměř stejnou námahou, jakou ho předtím stálo svléknout jí džíny, jí je nakonec stáhl, očichal je a pak je opatrně hodil na svou vlastní hromádku oblečení. Budou jeho důkazem, jeho trofejí. Dá si je do kapsy. Možná by si je mohl zkusit i obléct a mít šťávy z její kundy na svých koulích. Při té představě se Ota znovu usmál.

Olízl si prsty pokryté jejími sekrety a pak jí mezi nohy zabořil hlavu; neoholenou bradou se otřel o vnitřní stranu jejího stehna a zanechal na její hebké hedvábné kůži rudé stopy. Snažil se z ní ochutnat co nejvíc, svůj tabákový dech dýchal do jejích nejsoukromějších partií, jeho prošedivělé matné vlasy se proplétaly s jejím hebkým ochlupením.

Na pár okamžiků se posadil a znovu nabral dech, jeho pták byl stále pevný, šedé chlupy kolem něj vypadaly také matné a umaštěné.

„Jsi připravená šoustat, drahá?“ zeptal se velice džentlmensky, bylo to v naprostém rozporu s jeho chováním.

„Chci tě ošoustat,“ řekl jejím hlasem.

„Ty chceš ošoustat mě?“ ujasňoval si.

„Ano, chci tě ošoustat. Vždycky jsem tě chtěla ošoustat. Chci, abys ty mě ošoustal. Chci, abysme se ošoustali navzájem,“ pronášel jejím hlasem. Roman si myslel, že takové věci se dějí jen ve snech. Ale tohle byla realita a kunda jeho přítelkyně měla být vypleněna tímto postarším úchylem s rozdvojenou osobností. Roman stál jako přikovaný, když se ten podivínský domácí spouštěl na jeho přítelkyni.

Ota šmátral prsty a snažil se dostat do její kundy, která byla vlhká hlavně od jeho vlastních slin, a chvěl se, jak se jeho naběhlý orgán blížil k jejím poševním stydkým pyskům. Sotva dýchal, jeho chroptění znělo jako z nočního telefonu v nějakém hororu.

Roman fyzicky zadržoval dech, když Otova pulzující erekce pomalu vnikala do Jitky, Otovo vlastní dýchání se tím vzrušením dvojnásobně zrychlilo.

„Tak mě šoustej, drahá,“ řekl starý muž svým vlastním hlasem.

„Víc do hloubky, Oto. Ach, jsi tak velký!“ zamumlal Ota svým předstíraným dívčím hlasem. Jediným rychlým pohybem byl úplně v ní, tak hluboko, jak mu to jeho třináct centimetrů dovolilo, a jeho špinavé šedé chlupy se otíraly o Jitčino chmýří.

„Ach ano!“ zamumlal a Roman si nebyl jistý, čí hlas to má být. Ať už to bylo jakkoli, scéna před ním byla zvrácená, ale zároveň podivně erotická, díval se na vlastní partnerku ojížděnou nějakým cizím chlapem. Tím nejodpornějším ze všech cizích chlapů.

Až dosud byla Jitka k té situaci zcela netečná a možná by to tak i zůstalo, kdyby se Ota nenaklonil dopředu a nepolíbil ji naplno na ústa. Přes svůj opilecký stav zareagovala, asi spíš reflexivně, na ten tabákový pach z jeho úst. Zoufale se snažila zaostřit, ale hladina alkoholu byla stále příliš vysoká a ten náhlý příval adrenalinu jí zvýšil tep a s ním zesílil i ten pulzující pocit v hlavě – kocovina už začínala, ale ta noční můra byla v plném proudu.

Pokusila se vykřiknout, ale měla příliš sucho v krku. Otu to vyloženě rajcovalo.

„Mám rád ženy, které mají jiskru,“ zachraptěl a pokusil se zasmát, ale jeho dech mu to nedovolil. Jitka se snažila zmátořit, aby se tomu netvorovi mohla bránit, ale jediné, co se stalo, bylo, že její aktivnější pohyby ještě umocnily Otovo potěšení.

„Miluješ to, viď, zlatíčko?“ vyhrkl a Jitky se zmocnila hrůza, zdálo se jí, že je to Ota, kdo s ní souloží. Najednou se jí udělalo strašně zle a žaludek se jí začal zvedat, což způsobilo, že se její tělo nadzvedlo a jeho podsaditou malou erekci do sebe zatlačilo hlouběji. Roman o jejích pocitech nevěděl a domníval se, že tak reaguje na Otovy sexuální pokroky a užívá si je.

Otovi už bylo vlastně jedno, co si ona myslí, byl na pokraji vyvrcholení a závěrečným přírazem jí do čekající vagíny vyfoukl svůj náklad a vybílil její lůno svým vrásčitým spermatem. Kůže se mu potila a třásl se, jako by byl podchlazený.

Vytáhl ptáka z Jitčiny kundy a otřel si ho do jejích odložených kalhotek, načež si je nonšalantně vložil do kapsy kalhot. Sebral zbytek oblečení, přehodil si je přes ruku a protáhl se kolem Romana, který stál u dveří a byl stále v šoku.

„Je celá tvoje,“ slyšel ho Roman říkat. Roman vešel do pokoje a uviděl svou krásnou přítelkyni ležet na posteli, z kundy jí vytékalo cizí sperma, rudá vyrážka na vnitřku stehen od Otových neoholených vousů připomínala milostné kousance. Znovu omdlela, ten nával adrenalinu ji uvrhl zpátky do bezvědomí.

Roman vylezl na postel a lehl si vedle ní, vůně jejího parfému se mísila s pachem sexu a spermatu a zdůrazňovala její sexualitu. Roman ji objal kolem ramen a cítil její měkké teplé tělo, její jemný dech. Přitulil se k jejímu krku, svými rty líbal hebkou kůži jejího ramene, jemně jí olizoval krk, líbal ji na tvář, když se k ní dostal. Jazykem zkoumal její ušní lalůček a ona zareagovala a otočila se k němu čelem. Jako kdyby ji řídil autopilot, poznala, že je to Roman, a natáhla k němu ruku a našla tu nezaměnitelnou bouli v jeho slabinách. I v tom podnapilém stavu se usmála a šátrala po něm, až našla zip a uvolnila jeho ztopořence z kalhot.

Roman zavřel oči, když na něm její ruce pracovaly, a byl připravený se udělat. Zkoumal její vlhkou kundu a nijak ho neodradilo, že na prstech cítí to starcovo sperma, kterým ji má celou pomazanou. Jitka mu zkušeně rozepnula kalhoty a vytáhla dostatečný kus jeho mužství na vzduch. Bez jakýchkoli zábran se Roman převalil na Jitku a vstoupil do ní, jeho vztyčený pták do ní snadno zajel.

V hlavě se mu honily vzpomínky na předchozí půlhodinu, představy toho, jak Ota cpe do Jitky svůj malý mužský penis, a jak se zdá, že ona na to reaguje, a jak v ní nakonec Ota ejakuluje. Bože, byl z toho všeho pořádně nadržený. Začal hluboko do ní pumpovat svého ptáka, ona ve své omámené mysli jeho velikost zaregistrovala, a ten pocit způsobil, že mu začala odpovídat přirážením svých boků. Její ústa si našla jeho a jejich jazyky se propletly, Roman zasouval své mužství do její pochvy ještě hlouběji, jejich dech byl souladný, namáhavý, ale spokojený.

Jitka šeptala nesrozumitelné zvuky a Roman napínal uši, aby jí rozuměl.

„Mrdej mě,“ žadonila a její slova byla sotva srozumitelná. Roman už víc nemohl vydržet, byl u konce. Přirazil hluboko do ní.

„Mrdej mě, já už jsem,“ zašeptal jí do ucha, vyvrcholil při tom a jeho sperma se smísilo s Otovým jako protřepaný, ale nemíchaný koktejl.

Dál pokračoval v jejím mrdání, a ona se během několika minut udělala také, prohnula se v zádech, svaly měla napjaté, její tělo se zmítalo jako hurikán.

Upadla zpět do bezvědomí a Roman se zhroutil vedle ní; oba záhy přešli do hlubokého spánku.

Druhý den kolem desáté hodiny dopoledne je probudil zvuk těžkých kroků v přízemí. Roman na sebe hodil oblečení a vyšel se na schodiště, aby zjistil, co je to za rozruch. Dole pod schody stáli dva záchranáři a dva policisté.

„Co se děje?“ zeptal se Roman.

„Není se čeho bát, pane,“ odpověděl jeden z policistů, „ten pán v dolním pokoji dostal mrtvici a odvezli ho do nemocnice.“

Jitka také vyšla na schodiště, župan pevně přitažený k tělu.

„Co se stalo?“ zeptala se, obavy a zmatek se u ní mísily s obvyklými příznaky kocoviny.

„Nějakou dobu Otu moc neuvidíš,“ odpověděl Roman. Jitka si povzdechla, jako by jí z ramen spadla tíha světa.

„Díky bohu za to,“ odpověděla. „Včera v noci jsem měla hroznou noční můru. To bylo naposledy, co jsem se opila,“ slíbila si. Vůbec netušila, kolik je na té noční můře pravdy.

Roman přemýšlel, jestli jí tu pravdu má vyjevit. Koneckonců, na starcovy výpady odpovídala (nebo se zdálo, že odpovídá) tím, že k němu přirážela. Jenže zase, mohla by namítnout, že i tak ho Roman měl zastavit. Byla ale tak opilá, že si to pořádně nepamatovala a předpokládala, že to sperma pochází od Romana. Nějakou dobu se neviděli, takže ji neudivilo, že spermatu v sobě měla víc. Má jí to říct? Přemýšlel sám pro sebe.

Možná.

Možná později, ale zatím ne, pomyslel si. Co myslíte vy, měl by to udělat?

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Božský David 2

  30. 7. 2017Linda

Probudila jsem se do teplého slunečného sobotního rána. Přirozeně zcela nadržená. Neměla jsem do čeho píchnout. Tajně jsem doufala, že mi David zavolá. Konečně jsme oficiální pár. Nedávno mě představil rodičům. Myslela jsem, že se to nikdy nestane. Neodolala jsem a vytočila jeho číslo. Dlouho jsem čekala a když jsem to chtěla vzdát ozval se na druhém konci něčí mužský hlas. „ Ahojky kočičko, David...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Prstění, Orál

Proměna plaché srnky

  1. 4. 2013Neznámý autor

Roky plynuly, vyšla jsem střední školu a nastoupila na vysokou, ta taky skončila, nastoupila jsem do práce. Všechny kamarádky měly přítele a pomalu začaly rodit děti a já kvůli své plachosti byla pořád sama. Uvědomila jsem si, že jsem vlastně ani nenasbírala moc milostných zkušeností. Nebylo s kým. T tak mou jedinou noční zábavou byly erotické fantazie doprovázené krásnými orgasmy způsobenými vlastní...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Petting, Prstění, Mix

Přísně tajný vztah

  30. 6. 2013Neznámý autor

Když si Evelínin táta našel novou ženu, bylo Evelíně asi dvanáct. Postupně se s Evou docela sblížila a byla ráda, že má během svého dospívání vedle sebe takovou fajn ženskou. Když bylo Evelíně sedmnáct, táta konečně souhlasil s tím, že by se mohl oženit, a tak se Eva oficiálně stala Evelíninou macechou. V té době ale už nehrozily nějaké rozepře, protože obě tátovy holky byly vlastně kamarádky, Evelína...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Petting, Prstění, Mix

Malá dračice

  8. 11. 2010Senior68

Je první týden prázdnin, sedím před velkým zrcadlem v obýváku a prohlížím si své tělo. Dělám to často, protože se mi moc líbí a při jeho hlazení mám úžasné pocity. Ve svých třinácti letech mi příroda dala asi všechno, co má mít žena, asi třikrát. Jsem vysoká a štíhlá, mám dlouhé nohy, prsa už trojky s velkými bradavkami, dlouhé blond vlasy a pěkně tvarovanou prdelku. O intimním životě toho už vím také...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Trapasy, Orál, Prstění