Erotické povídky

Pomoc Lindě

Pomohl jsem Danuši uložit děti do postele a povídal jim pohádky na dobrou noc, než jsem se vrátil dolů. Danuše připravovala večeři a pak jsme si sedli ke stolu, abychom se v klidu najedli. Večeře nebyla nic zvláštního, příjemná, ale obyčejná. Při jídle jsme si jen tak povídali, dokud se Danuše nepustila do dlouhého vypravování o své sestře Lindě.

Linda je trochu roztěkaná, ale naprosto neškodná, a má za manžela Jiřího, trochu podivína, ale rovněž naprosto neškodného. Oba jsou stejně blázniví a zaslouží si jeden druhého. Oba mají dobrou práci, ale podle mého názoru jim chybí zdravý rozum a soudnost. Přitom já sám nejsem žádný univerzitní učenec!

Zdálo se, že Linda a Jiří měli nějaké problémy v ložnici, hlavně pokud jde o početí. Linda zoufale touží po dítěti, ale nedaří se jim nějaké udělat. Byli u nějakého specialisty a vyšlo najevo, že Linda jede na plné obrátky, ale Jiřímu chybějí potřebné ingredience, protože má nízký počet spermií.

Chudák Linda z toho byla bez sebe. Náklady na soukromou léčbu jsou vysoko nad jejich finančními možnostmi a pravidla zdravotních pojišťoven je vzhledem k jejich věku a stanoveným prioritám staví až na konec seznamu. Danuše a Linda nějakou dobu diskutovaly o možných řešeních a spolu vymyslely plán.

Vyšlo z toho, že ačkoli by pravděpodobně mohli najít nějakého dárce spermatu, chtějí někoho, koho znají a komu můžou důvěřovat, zejména proto, že se jedná o dost citlivou záležitost. Nechtějí na to úplně cizího člověka, ani se nechtějí dostat do nějakého trapného postavení.

„Tak mi pověz o tom plánu,“ řekl jsem, polkl sousto a sáhl po hrnku horké kávy.

„Chtěla by použít tvoje sperma,“ řekla Danuše, když jsem se napil. Málem jsem se udusil, prskal jsem a plival a pokapal stůl a talíř kávou.

„Cože?“ vykřikl jsem.

„Chce tvoje sperma,“ řekla Danuše klidně a byla ráda, že se jí do obličeje nedostalo žádné mé kafe.

„To nemyslíš vážně,“ řekl jsem a znovu se uklidnil.

„Proč?“ zeptala se a vážnost v jejích očích byla docela znepokojivá.

„Proč?“ zareagoval jsem. „Jak to do ní chceš dostat?“

Danuše mi vysvětlila, že mám to sperma vyprodukovat sám do hrnečku, Jiří ho pak stříkačkou na krmení dětí stříkne do své ženy a šupito presto, okamžité těhotenství.

„V žádném případě,“ řekl jsem. „Stejně nechci, aby mě honili kvůli alimentům, kdyby se s Jiřím rozvedli. Mohl by pak právem prohlásit, že to dítě není jeho,“ bránil jsem se. Danuše se jen ušklíbla a obvinila mě ze sobectví. Několik hodin se mnou nemluvila, částečně proto, že na mě byla naštvaná, a částečně proto, že telefonovala Lindě.

Po několika letech manželství jsem zvyklý na tichou domácnost, takže jsem zkontroloval emaily, naplnil myčku, z lednice jsem si vytáhl vychlazené pivo a zapnul satelitní televizi, abych se podíval na konec nějakého fotbalového zápasu.

O deset minut později Danuše zavěsila a přišla si sednout vedle mě.

„Omlouvám se za to, co se stalo předtím,“ řekla a něžně mě políbila na tvář. Podíval jsem se na ni a všiml si jejího krásného obličeje. V jejích očích se zračil prvek jakési rozpustilosti a já hádal, že má něco za lubem. Obrátil jsem pozornost zpět k televizi.

„Myslím, že ten nápad s injekční stříkačkou by nikdy nevyšel,“ pokračovala, přitulila se ke mně a zvedla kolena na pohovku. „Chci říct, že by bylo těžké dostat to dostatečně hluboko,“ řekla. Mlčel jsem a sledoval, jak rozhodčí signalizuje ofsajd.

„Oba pořád zoufale touží po dítěti,“ pokračovala, „bylo by tak hezké jim pomoct.“ Napadlo mě, že chce, abychom jim půjčili peníze na soukromou léčbu, a chystal se říct ne. Měl jsem své plány s našimi úsporami a ty se netýkaly Lindy a Jiřího. Danuše spadá do jiné agendy.

„Takže se rozhodli pár let počkat?“ zeptal jsem se, obě oči stále upřené na televizi.

„Ne,“ odpověděla Danuše pomalu a já vytušil, že se blíží pointa, a připravil jsem se. Potřebuju se napít, abych uklidnil nervy, pomyslel jsem si a pořádně jsem si lokl z plechovky piva.

„Linda chce, abys do ní svoje sperma vstříknul přímo ze zdroje,“ řekla. Před pár hodinami jsem se málem udusil kávou, teď jsem zjistil, že se dusím pivem.

„Všichni jste se zbláznili!“ řekl jsem mezi záchvaty kašle, když jsem se snažil vzpamatovat.

„Linda říkala, že by chtěla, abys v ní ejakuloval co nejhlouběji, aby to semeno mělo větší šanci dosáhnout svého cíle,“ řekla vítězoslavně.

Teď se na to pojďte podívat z jiného úhlu pohledu. Linda a Danuše jsou sestry a v mnohém jsou si podobné, například v tom, že obě vypadají neuvěřitelně nadrženě. Linda je o několik let mladší, ale to, že mě Danuše svým vzhledem a tělem přitahuje, vůbec neznamená, že by mě nemohla přitahovat i Linda. Moje žena mě vlastně těmi mnoha slovy žádala, abych její sestru ošukal. To by pro mě mohlo být výhodné, myslel jsem si, ale nechtěl jsem vypadat příliš horlivě. Kromě toho jsem chtěl ještě víc poznat jejich plány.

„Nebuď hloupá. Jiří by z toho byl příšerně naštvaný,“ řekl jsem. Danuše zavrtěla hlavou a vysvětlila, že to byl vlastně Jiřího nápad. Jeho plán je, že se sám uvedu do určitého bodu, než se do ní zasunu a nechám tam svůj náklad pulců. A protože doba její ovulace se právě blíží, Danuše je pozvala, aby zůstali tento víkend u nás v pokoji pro hosty. Bylo to už domluvené a já neměl na výběr.

Začal jsem s Danuší vyjednávat.

„Zaprvé,“ řekl jsem, „sám se do bodu varu nedostanu. Je to tvoje sestra, takže jí budeš muset pomoct.“ Danuši to trochu zaskočilo, ale přikývla.

„Za druhé, Linda bude muset být připravená, protože nemám chuť cpát se do ní silou,“ řekl jsem co nejzdvořileji, „takže Jiří bude muset vytáhnout svůj prst!“ V první chvíli jsem si neuvědomil tu špatnou terminologii. „Víš, jak to myslím,“ dodal jsem jako omluvu.

„Jak chceš, abych ti pomohla?“ zeptala se. Odložil jsem pivo a vypnul televizi.

„Můžeš začít tím, že si sundáš vršek,“ řekl jsem a zatahal ji za lem blůzy.

„Dobře,“ řekla, „dnes večer ano, ale ne, až tu bude Jiří a Linda.“ Přestal jsem vyjednávat a sáhl po dálkovém ovladači.

„Fajn,“ řekl jsem. „Jestli nechceš Lindě pomoct, můžeš jí to vysvětlit.“ A znovu jsem zapnul televizi. Sport mě přestal zajímat, ale věděl jsem, že když to dobře zahraju, mohl by to být skvělý víkend.

„Tak dobře,“ souhlasila Danuše neochotně. „Ale nic jiného.“

„Ne, budu se muset vzrušit a připravit na vyvrcholení, takže tě budu muset mrdat a jak se budu blížit k vyvrcholení, prostě jen přendám ptáka z tvojí frndy do její,“ řekl jsem.

„Ale to znamená, že by Jiří mohl vidět mou... vždyť víš,“ řekla stydlivě. Uvnitř jsem se ušklíbl.

„Tvou co?“ zeptal jsem se a užíval si její očividné rozpaky.

„Ty víš!“ řekla a začervenala se jako školačka.

„Heleď,“ řekl jsem jí, „než jsme se poznali, měla jsi sex s jinými kluky. Nejsem jediný, kdo tě viděl nahou. A je to pro tvou vlastní sestru.“ Tahal jsem za ty správné nitky a Danuše se definitivně rozpoltila mezi sesterskou láskou a svým vlastním egem.

„Uvidíme,“ řekla. Znovu jsem sáhl po dálkovém ovladači a ona mě vzala za ruku.

„Tak dobře!“ řekla rezignovaně.

„Máš chuť si teď zatrénovat?“ přitulil jsem se k ní a položil jí ruku na prsa. Usmála se a políbila mě.

„Chce se ti spát?“ zeptala se. Zavrtěl jsem hlavou.

„Ale nevadilo by mi jít do postele!“ odpověděl jsem. Usmála se a vedla mě nahoru.

Přišel ten víkend a v pátek večer přijeli naši dva hosté. Oba neformálně oblečení a Jiří s několika krabicemi piva, pravděpodobně aby si dodal nějakou kuráž při té potenciálně těžké zkoušce, až uvidí, jak je jeho manželka mrdaná a otěhotní při tom.

Děti šly spát brzy a na sobotní noc už měly domluvené, že přespí u kamarádů. Linda přinesla DVD s uklidňující a relaxační hudbou a s videozáznamy západů slunce a převalujících se vln. Jiří vzal také několik DVD, na kterých měl lesby, biče a řetězy a řadu dalších extrémních sexuálních scén, rozhodně nic z toho, co by mně snad mohlo připadat nějak zvlášť erotické.

Pár hodin jsme si povídali a Jiří se pořádně napil piva. Nemohl jsem se mu divit, muselo to pro něj být utrpení, a to byl taky částečně důvod, proč jsem plánoval, že Danuše bude muset být tak trochu exhibicionistka. Ovšem hlavně jsem to naplánoval proto, že sdílení manželky a exhibicionismus mi erotické připadaly. Teď už vím, že nejsem jediný, kdo tohle malé potěšení pociťuje, ale tehdy jsem si připadal trochu zvrhle.

Linda pustila svoje DVD s tou pochybnou hudbou a těmi západy slunce, a abych byl zcela upřímný, kreslené filmy by mi připadaly erotičtější. Bylo to prostě hrozné!

Utěšoval jsem se vědomím, že snad už brzy budu mít svého ptáka zabořeného nejen v píče své ženy, ale také v píče krásné Lindy.

Řekl jsem Jiřímu, že bude muset Lindu vzrušit, a pokud zjistí, že to potřebuje, může ji vzrušit tím, že s ní bude mít sex přede mnou a Danuší. Každopádně jí bude muset svléknout sukni a kalhotky. Tvářila se velmi rozpačitě, ale když jsem se pustil do líbání s Danuší, oba se začali rozehřívat.

Danuše mě políbila, ale když jsem ji zatahal za triko, začala se trochu bát.

„No tak, srdíčko,“ zašeptal jsem, „Linda a Jiří spoléhají na naši pomoc.“

„Nemůžu to udělat,“ zašeptala. Políbil jsem ji a pohladil po vlasech.

„Můžeš. Kvůli Lindě,“ řekl jsem a znovu ji zatahal za horní díl oblečení. Tentokrát nekladla žádný odpor a seděla se mnou na pohovce se svlečeným vrškem. Rozepnul jsem jí podprsenku a opět nekladla žádný odpor. Její krásné kozy byly vystaveny na odiv, a ačkoli byla k Jiřímu zády, cítila se velmi sebevědomě.

Začal jsem ji líbat na krku a pomáhal jí se vzrušit, protože vím, co má ráda, a ona i přes svou zjevnou nejistotu na to reagovala. Krátce jsem se podíval na naše hosty a Linda už sundávala Jiřímu spodky, on byl úplně nahý a ona jen ve spodním prádle. Měli méně zábran než Danuše.

Hladil jsem manželčiny kozy, a ty byly stejně nádherné jako vždycky, hebké a teplé, bradavky mi v prstech krásně tvrdly. Její polibky byly stále chtivější a já jsem jí odpovídal a nechal jsem ruku spadnout k její sukni. Danuše se začínala ztrácet ve svých pocitech a pouze matně si uvědomovala, že její mladší sestra jen o kousek vedle Jiřímu kouří jeho vztyčeného ptáka.

Danušina sukně byla rychle pryč, kalhotky ji následovaly téměř okamžitě a já jsem se vymanil z jejích polibků a rty a jazykem jsem se pomalu pohyboval dolů po jejím krku (což jí vždycky připadá erotické), líbal jsem jí ramena a pak jsem se sunul po jejím trupu dolů a udělal jsem drobnou okliku přes území, které nazývám Danušinou alpskou oblastí, protože její bujná ňadra tam stojí jako dvě hory připravené ke zdolání.

Všiml jsem si, že Jiří Lindě také sundal podprsenku, a že má stejně pěkné kozy jako Danuše, a uvažoval jsem o tom, že to musí být genetická vloha. Doufal jsem, že Linda bude s mým ptákem uvnitř stejně nadržená jako její větší sestra. Linda už byla celá mokrá a Jiřího představa předehry spočívala v tom, že ji párkrát plácl přes zadek, než do ní zezadu vstoupil.

Linda sténala tak hlasitě, až jsem se bál, že to vzbudí děti! Pohybovala se v dokonalém rytmu, sladěném s tím, jak do ní Jiří vrážel svých dvanáct centimetrů masa. To mě potěšilo, protože i když jsem se svými sedmnácti jen průměr, byl jsem větší než on!

Danuše mi uvolnila erekci ze slipů a rukou mi ji začala pomalu a dráždivě masírovat, dráždila mě rukou, její jazyk našel můj, líbali jsme se a vyměňovali si tělesné šťávy.

Jiří zrychlil tempo a Linda začala sténat. Připomněl jsem mu, že by se do vlastní ženy neměl udělat, protože by to mohlo rozředit moje semeno a snížit pravděpodobnost početí. Podíval se na mě, jako by mě chtěl uškrtit, ale já zabořil obličej do Danušiny čerstvě upravené kundy. Zavrtěla se, když můj jazyk zasáhl její citlivější místa, a přivolal jí tak první orgasmus. Zoufale toužila po větší stimulaci a dala mi jasně najevo, co chce.

„Mrdej mě. Potřebuju tvého ptáka,“ mumlala. Dostal jsem perverzní nápad a věděl jsem, že to bude fungovat.

„Chceš do sebe ptáka zabořeného hluboko, že jo?“ odpověděl jsem a škádlil ji špičkou své erekce na vlhkých pyscích její kundy.

„Dej mi ho, hned!“ řekla a přitiskla se k mým bokům. Uhnul jsem dozadu a vyhýbal se vstupu. Frustrovaně zasténala. „Potřebuju tvého ptáka.“

„Musím si to nechat pro Lindu, pamatuješ?“ odpověděl jsem a dodal: „Ale vím, jak můžeš nějakého ptáka dostat. Klekni si.“

Klekla si na koberec, sklonila se k pohovce a já luskl prsty na Jiřího, čímž jsem mu naznačil, aby se ke mně připojil. Okamžitě si uvědomil, co se bude dít, a zdálo se, že se docela těší. Stejně jako mně i jemu se vždycky líbila sestra jeho ženy, protože měly mnoho podobných vlastností, a když jsem mu nabídl možnost Danuši ošukat, bylo to jako Vánoce a narozeniny najednou.

„Chceš nějakého ptáka, máš nějakého ptáka,“ zašeptal jsem Danuši a Jiří začal do mé ženy vstupovat. Můj švagr teď mrdal mou ženu a já jsem ho při tom povzbuzoval. Danuše si nejdřív neuvědomila, že to nejsem já, dokud se Jiřího pták krátce nezastavil.

„Co se děje?“ zeptala se trochu zmateně. Pak jí to došlo.

„Je jenom fér, že máš nějakého ptáka, když já toho svého dám do tvé sestry,“ řekl jsem. Linda se připlazila vedle mě a sklonila ústa k mému rozkroku. První, co jsem z toho pocítil, byl její teplý dech na mé erekci, následovaný vlahým vlhkým jazykem olizujícím žalud mého ptáka.

Jiří se do toho teď pustil a navzdory své miniaturní velikosti si to s mou ženou docela dobře užíval, jeho prsty jí vydatně stimulovaly klitoris a jeho pták klouzal do ní dovnitř a ven.

Já jsem využil příležitosti a natáhl ruce k Lindiným rozkošným kozám, jemně jsem je stlačil k sobě, svými malíčky jsem při tom kmital tak, aby stimulovaly její bradavky. Vytáhl jsem svého ptáka z jejích úst a položil ji na záda na koberec, pak jsem si zvolna lehl mezi její nohy. Jemně jsem ji líbal pravou kozu a vyhýbal se té druhé, ještě stále pokryté Jiřího slinami.

Linda sténala rozkoší a blížila se k orgasmu, já jsem pokračoval v okusování jejích bradavek, druhou rukou jsem ji hladil po vnitřní straně stehen a můj tvrdý pulzující penis se jemně otíral o její pěkné ploché břicho. Její husté ochlupení bylo hezké a tmavé, v naprostém kontrastu s pokožkou v barvě slonové kosti pod linií bikin. Uvědomil jsem si, že prsa má stejně opálená jako zbytek těla, a odhadl jsem, že jí není cizí být na veřejnosti nahoře bez. Další věc, kterou měla s mou ženou společnou.

Podíval jsem se na Danuši a viděl jsem, jak přiráží naproti pumpujícím bokům Jiřího, a on je natažený dopředu a rukama ji drží za kozy. Danuše se pak odsunula, položila Jiřího na podlahu, vzala jeho nástroj do ruky a spustila se na něj. Okamžitě zvedl ruce a znovu jí je položil na kozy, tiskl jí je a ona pomalu a rozvážně jezdila na jeho ptáku a jednou rukou si stimulovala poštěváček. Sténala rozkoší, už se ohlašovalo její druhé vyvrcholení.

Pak mou pozornost znovu získala Linda. Přitáhla si můj obličej blíž k sobě a políbila mě.

„Udělej mě těhotnou,“ žádala. „Udělej mi děti.“

„Ještě nejsem připravený se udělat,“ byla má odpověď, „ale jestli chceš, strčit to do tebe můžu hned.“ Ušklíbla se, chytla můj čurák do ruky a přitlačila ho ke svému kanálu lásky.

„Miluj se se mnou,“ zašeptala. Tohle bylo ono, chystal jsem se šukat svou švagrovou a moje žena se na to dívala a šukala při tom mého švagra.

Slyšel jsem, jak Jiří mluví s Danuší sprostě. „Mrdej mě, mrdej mě,“ říkal.

„Zmáčkni mi kozy,“ mumlala ona. „Stiskni je ještě víc. Štípej mi bradavky, jo, ano,“ vrněla.

Linda sama začínala být taky pěkně nadržená a přidala se. „Jiří, ty mrdáš s mojí sestrou, zatímco já mrdám se svým švagrem,“ prohlásila. Byl jsem ohromený, protože Lindě sice nebyl sex cizí, ale byla poněkud rezervovaná, když přišla řeč na milování. A teď tady mluví o mrdání. Zasouval jsem svou erekci do její teplé sladké píči. Byla zvyklá na Jiřího ubohých dvanáct centimetrů, takže jsem si myslel, že bude lepší nejít moc hluboko, protože by ji to mohlo bolet. Před Jiřím měla sex jen s jedním předchozím partnerem a možná není zvyklá na různé velikosti. Nemusel jsem si však dělat starosti.

„Dej to do mě pořádně!“ řekla. „Chci celého tvého ptáka, hluboko do sebe. Potřebuju, aby ses ve mě uvnitř udělal co nejhlouběji. Potřebuju tvoje semeno nastříkané na moje vajíčka. Vezmi si mě. Měj mě. Mrdej mě,“ říkala a stupňovala své crescendo, které skončilo jejím orgasmem.

Danuše už měla druhý orgasmus, hlavně díky stimulaci klitorisu, ale Jiří se také blížil k vyvrcholení.

Danuše nebere pilulky a při souloži používáme kondomy, ale Jiří rajtoval na mé ženě naostro.

„Já budu stříkat,“ zasténal a jeho extáze začínala.

„Ne. Nemám ochranu,“ zareagovala Danuše.

„Víš, že nemůže z Lindy udělat těhotnou. Jsi v bezpečí,“ uklidnil jsem ji a užíval si rozkoš z Lindiny těsné kundy na svém péru, její orgasmus už ustupoval a její sevření mého čuráku se uvolňovalo. Znovu jsem do ní zajel hlouběji a ona pokračovala ve svém pozitivním povzbuzování.

„Bože, ty jsi tak velký. Mrdej mě, ty velký kluku, mrdej mě!“ Nikdy předtím mi nikdo neřekl velký kluk a moje ego narostlo stejně jako moje erekce.

„Ježíši!“ vykřikl za mnou Jiří, a to mi napovědělo, že ejakuluje do mé ženy, že své krémově bílé sperma pumpuje hluboko do kundy mé krásné ženy. Nikdo jiný tu kundu nešoustal už nejméně devět let a nikdo jiný než já tu kundu nikdy nešoustal bez ochrany. Nikdy!

„Víc do hloubky!“ pobídla mě Linda a já se opět věnoval jí a ozobával ji na krku a v uchu. Nemohla se mě nabažit a zahákla paty do zadní části mých kolen, přitáhla si k sobě mé hýždě a nehty mi zaryla do měkkého masa zadku, což mi tam způsobilo hořkosladkou bolest.

Přesunul jsem se tak, aby měla nohy nad mými rameny, a to mi umožnilo hlubší proniknutí, její paty se opět tiskly k zadní části mých nohou, její ruce mě držely za boky a vtahovaly mě hlouběji. Dosáhla dalšího vyvrcholení a skoro nemohla dýchat, celé její tělo bylo stejně ztuhlé jako můj pták. Svaly její píči se stáhly kolem něj, a jak jsem se snažil do ní vniknout, už jsem se nedokázal ovládnout.

„Do prdele, už to jede!“ pronesl jsem skrz zaťaté zuby a postříkal jsem vnitřek její píči svým ejakulátem. Danuše mě nenechala šukat ji od chvíle, co jsem kývl na to dělání dětí s Lindou, takže z mého ptáka do jejího čekajícího lůna vytékaly úspory za tři nebo čtyři dny.

Když jsem do ní stříkal, používal jsem její píču, aby ze mě vydojila každou kapku, a ona si lehla na koberec a natočila se tak, že se nohama mohla opřít o pohovku. Pod boky jsem jí dal polštářek, který umožňoval lepší gravitační tah na semeno, aby našlo to správné místo.

Danuše se na mě chvíli nedívala, ale Jiří se radostně usmíval jako Kočka Šklíba. Ano, byl nadšený.

Jiří se zachoval jako džentlmen a přinesl několik vychlazených piv, přičemž nezapomněl přinést nealkoholický nápoj pro Lindu, která by právě v tuto chvíli už mohla být těhotná. Otevřel jsem plechovku a lačně se napil, přičemž jsem si všiml, že Jiří sedí na pohovce a moje žena sedí na koberci před ním. Jiří si teď dovoloval, z té pohovky objal mou ženu kolem ramen, na každou její kozu položil jednu ruku a jemně a otevřeně jí šimral bradavky. Ona na jeho vzrušení reagovala tím, že se otočila a položila si jeho malý penis na jazyk.

Nechtěl jsem zůstat mimo, sedl jsem si vedle Lindy a začal ji hladit po stehně, dokud mi neodstrčila ruku.

„Nechceš ještě druhou pomoc?“ zeptal jsem se jí. Linda zavrtěla hlavou.

„Potřebuju být chvíli takhle,“ řekla. Připlazil jsem se ke své ženě, která na všech čtyřech kouřila mého švagra, ale ona se ode mě odvrátila, pohroužená do svého vlastního malého světa. Pěkný průšvih!

Nakonec jsme se odebrali do svých postelí s vlastními partnery, ale ne dřív, než Jiří dostal od Danušky kuřbu svého života. Bylo jen dobře, že nejsem žárlivý člověk, ale byl to šťastný parchant!

Druhý den byl celkem poklidný, s dětmi byla práce až do oběda, dokud jsme je neodvezli ke kamarádům na přespání. V půlce odpoledne jsme připravili gril, ale bohužel v době, kdy se zapalovalo dřevěné uhlí, pozvala matka příroda na návštěvu dešťové mraky. V plánu byl tedy večer pod střechou a další studené pivo.

Sobotní večer byl mnohem méně formální než ten páteční. Dveře byly zamčené, závěsy zatažené a šaty odložené. S oblečením se už nikdo neobtěžoval. Danuše se spokojeně potulovala po kuchyni úplně nahá. Vyhýbala se mému sevření, když jsem se s ní chtěl pomazlit, ale s radostí reagovala na Jiřího bloudící ruce, které jí osahávaly zadek a prsa. Linda taky kolem šťastně bloumala nahá, ale byla mnohem zdrženlivější a méně temperamentní. Když jsem za některou z obou žen přišel, byl jsem odmítnut. Nefungovalo to tak, jak jsem si plánoval.

Hodiny ubíhaly a všichni jsme jedli, pili a byli veselí. Začínal jsem se cítit unavený a uvažoval jsem, že si půjdu sám lehnout, když mi Jiří podal pivo a poněkud neurvale se mě zeptal, kdy už se do toho pustím! Jiří je menší než já, a kdybych byl trochu víc opilý, než jsem byl, asi bych ho srazil na zem.

Chtějí dítě, chtějí mě, abych obstaral, co je třeba, a já musím strpět všechny ty blbosti. Není to úplně ten pohádkový konec, jaký jsem si plánoval.

Linda zaujala na podlaze polohu, která by se sotva dala nazvat romantickou nebo dokonce erotickou. Ležela na zemi jako hadrová panenka. Mohli jste vejít do obýváku a myslet si, že jste vstoupili na místo nějaké filmové vraždy, všude byl nepořádek a prázdné plechovky od piva a tělo leželo v poněkud neobvyklé poloze.

„Tak už pojď!“ pobídla mě Linda. „Tohle je děsně nepohodlné!“ Celá ta scéna byla tak směšná, že jsem se málem nahlas rozesmál. Linda se sama prstila a byla velmi vlhká, připravená dát se do toho. Pokud jde o mě, nebyl jsem ani na startovním bloku. Nemohl jsem dosáhnout erekce.

Linda si zavolala Danuši stranou na mini konferenci a Danuše neochotně souhlasila, že se připojí ke společnému mazlení. Z nějakého důvodu jsem se prostě nemohl vzrušit. Moje milovaná žena mi hladila péro a koule a já byl měkký jako želé.

Zmateně jsem se zhroutil na pohovku a na Danuši byly vidět obavy, ale spíš z toho, že jsme je (přesněji řečeno já) zklamali. Jiří objal mou ženu kolem ramen, aby ji utěšil, a ona se k němu přitulila, jeho drobný penis se vztyčil a on začal laskat manželčina prsa. Ona na to reagovala tím, že mu držela ptáka, možná jen proto, aby zjistila, jestli ještě dokáže muže vzrušit. U Jiřího to zabralo a za chvíli už měl prsty v Danušině píče a její sténání mi prozradilo, že se jí to začíná líbit. Všiml jsem si, že se mi začíná stavět, ne proto, že by ze mě alkohol vyprchával, ale že mě moje žena, jak si to rozdávala s jiným chlapem, opravdu vzrušovala. Potřásl jsem hlavou a snažil se dostat z ní ty zmatené myšlenky, ale čím víc jsem se díval, tím víc jsem začínal být nažhavený.

Ta náhlá změna stavu nezůstala bez povšimnutí u Lindy a ona přes mě stále roztaženého na podlaze na ně zavolala.

„Vy dva jste šikovní,“ chválila je, „pokračujte v tom, vzrušuje ho to. Podívejte!“ Oba se podívali a usmívali se, protože můj pták vykazoval známky zvětšování až k erekci, a Linda pobízela mou ženu dál.

„Pokračujte. Mrdej mého manžela, ať to tvůj manžel vidí. Nevadí, když se do tebe udělá, má málo spermií, takže tě nemůže přivést do maléru.“

„Počkejte chvilku...“ zaprotestoval jsem, ale Linda mě za zápěstí stáhla na podlahu a upřela na mě svůj pohled, který znamenal: „Neopovažuj se.“ Zalapal jsem po dechu.

„Chci dítě a ty jsi mi slíbil pomoc,“ řekla přísně. „A teď do mě vstříkni své sperma nebo to nechceš udělat?“ zeptala se. Podíval jsem se na ni, rozpolcený mezi žárlivostí na svou ženu a Jiřího, a zoufalou touhou Lindu ošukat a zároveň tak pomoct členům vlastní rodiny.

„Ještě nejsem připravený,“ řekl jsem pokorně, abych získal čas.

„Jiří, drahý?“ zavolala zase Linda, „byl bys tak hodný a strčil svého ptáka mé starší sestře do vagíny, prosím? A mluv na ni sprostě.“

„Samozřejmě,“ odpověděl a já si vzpomínám, jak jsem si pomyslel, že je pěkný úchyl. Danuše však do něj byla poblázněná.

„Pusť mě do své kundy, Dani,“ zašeptal jí. „Chci se s tebou milovat, chci cítit tvou horkou vlhkou kundu na svém tvrdém péru.“

„Och, ano. Já chci, abys mě omrdal. Mrdej mě. Mrdej mě celou noc. Nepřestávej mě mrdat!“ pokračovala Danuše.

Nebylo pochyb, rozhodně to působilo a můj pták začínal být dost pevný na mrdání.

„Dej to do mě, prosím,“ požádala Linda a její náhle zdvořilé chování bylo v té situaci vyloženě nemístné. Podíval jsem se na ni.

„Nemůžeš se mnou mluvit taky tak?“ zaprosil jsem a ukázal na naše partnery, právě hluboce ponořené do kopulace.

„Ale ty už máš erekci,“ řekla.

„Jenže potřebuju nějakou stimulaci, jestli chceš, aby se moje sperma dostalo ven,“ řekl jsem a můj hlas už musel znít dost zoufale. Linda si zhluboka povzdechla.

„Co se to s těmi mužskými děje?“ zeptala se nahlas sama sebe. Danuše tu naši konverzaci ignorovala, byla zaneprázdněná tím, že jí do kundy píchal pták menší než ten můj, a jí se to líbilo. Jsem to snad já, kdo se zbláznil?

Mé myšlenky přerušila Linda, která mě přitáhla k sobě, nastavila si mě mezi své pozvednuté nohy a zavedla mou erekci do svého čekajícího milostného tunelu.

„Udělej mi dítě,“ usmála se. To bylo ono. Převzal jsem iniciativu. Vrazil jsem jí svých sedmnáct centimetrů do kundy tak tvrdě, jak jsem dokázal.

„Chystám se tě omrdat. Omrdat tě, slyšíš? Mrdám tvou píču, zlato, a udělám se do tebe. Naplním tvou horkou mokrou kundu semenem až po okraj,“ pronášel jsem nahlas a trochu jsem navýšil tempo. Její tvář se zachmuřila, když se můj penis zanořil hluboko do jejího pohlaví a moje koule narážely na její půlky a vydávaly zvuk podobný tleskání. Jak jsem ji mrdal rychleji, zvuk toho pleskání zněl spíš jako od publika v divadle.

„Ne, ne, ne!“ křičela a prudce vrtěla hlavou ze strany na stranu. Jiří přerušil svou akci a přišel k nám.

„Zpomal, kámo, to je moje žena, do které tady bušíš.“

„Jdi do prdele! Vrať se k tomu, co jsi dělal!“ řekl jsem s horečkou v hlase. „Ty máš mou ženu a já mám tvou. To já ti dělám laskavost, pamatuješ?“

Jiřího moje náhlá změna nálady zaskočila, ale já jsem z jeho chování začínal být pěkně naštvaný.

Linda se stále mračila. „Jsi na mě moc velký,“ řekla. „Bolí to,“ postěžovala si.

„Včera jsi žádné problémy neměla,“ opáčil jsem. Jiří se na mě podíval.

„Tohle teda není v pořádku,“ řekl. Tak jsem přestal a svého ptáka z Lindy vytáhl.

„Fajn,“ řekl jsem a obrátil se ke schodišti. „Jdu si lehnout,“ a stoupal jsem po schodech. Slyšel jsem, jak Linda pláče, a krátce nato za mnou do pokoje vtrhla Danuše. Pořádně jsme se pohádali, ale souhlasil jsem, že dodržím svou část dohody, sešel jsem dolů a uložil svůj náklad do Lindy. Byl to celkem snesitelný úkol, jenže tu předchozí noc to bylo příjemné a skvělé.

Atmosféra byla dost napjatá, a když se ke mně Danuše později v noci v naší posteli připojila, se svou kundou nasáklou semenem od Jiřího, odvalil jsem se od ní.

„Jak to, že je v posteli lepší než já?“ vyzvídal jsem na ní. Podle pohybu matrace musela Danuše pokrčit rameny.

„To, že je menší, míň bolí,“ nabídla vysvětlení. „Jeho technika vynahrazuje nedostatek velikosti.“ Nemohl jsem uvěřit, že to slyším. Dámy mi vždycky říkaly, že velikost je důležitá. Věděl jsem, že sám jsem jen průměrný, a pokud jsem měl přijít o ženu, vždy jsem předpokládal, že to bude kvůli chlapovi, který je lépe obdařený. Ne kvůli nějakému trpaslíkovi s prstem místo ptáka.

Neděle byla také napjatá. Jel jsem vyzvednout děti k lidem, u kterých spaly, a když jsem se vrátil, úsměvy na těch třech tvářích a vůně sexu mi napověděly, že Jiří si po snídani dopřál malé občerstvení s mou ženou. Jeho hladce oholená brada nesla pach Danušiny kundy a nezdálo se, že by se před příchodem dětí domů vůbec stihl umýt. Počasí se zlepšilo a děti se k nám odpoledne přidaly na grilování, protože přeháňky se, byť jen dočasně, přesunuly jinam.

Když jsme děti vykoupali a uložili do postele, posadili jsme se k večeři, tentokrát v nočním oblečení pro případ, že by se některé z dětí probudilo. Jiří měl na své měrce brzy rtěnku, protože Danuše pokračovala v tréninku polykačky masitých mečů. Linda byla většinu času jako ve snu, realita ji úplně míjela, až najednou z ničeho nic řekla: „Je čas.“ Vyhlásila, že je v souladu se svými tělesnými hodinami a že ovulace právě probíhá. Bylo zvláštní, že se to nestalo, když si před pár hodinami hrála s dětmi nebo když se ráno v osm patnáct sprchovala.

Danuše a Jiří spolu mrdali na pohovce, zatímco já jsem musel uklidit talíře z jídelního stolu, aby se přes něj Linda mohla předklonit a já ji mohl vzít zezadu. Chtěl jsem ji pohladit kozy, ale vykroutila se z mého dosahu.

„Soustřeď se,“ řekla jako sportovní trenér. Byla to realita nebo nějaký pokřivený sen? Šukal jsem ji mechanicky, zasadit čurák dovnitř, párkrát přirazit, vystříknout a ven. Probíhalo to s vojenskou přesností, až jsem si říkal, jestli za to nedostanu stříbrný kříž za galantnost. Věděl jsem jen, že jsem naštvaný, hlavně sám na sebe, že jsem dopustil, aby se mi situace takhle vymkla z rukou. Aspoň že je zítra pondělí a oni se vrátí domů a nechají mě a Danuši, abychom si náš vztah zase urovnali.

Linda zůstala ve své poloze, aby moje šťávy měly čas dotéct do cíle. Prošel jsem obývacím pokojem, kde si Jiří a moje žena navzájem vyšukávali mozky z hlavy. Musel jsem překračovat jejich prdele, ale pochybuju, že vůbec věděli, že jsem kolem nich prošel, tak moc byli zabraní jeden do druhého. Šel jsem spát a druhý den ráno jsem se probudil v sedm hodin, Linda vedle mě v posteli, v noční košili téměř přibité ke kotníkům. Do ložnice vešlo jedno z mých dětí a tvářilo se dost zmateně. Vstal jsem, nechal Lindu spát a věnoval se dětem, ujistil se, že se nasnídaly a mají správné učebnice do školy.

Tato zkušenost je stará několik měsíců. Naštěstí jsem nikdy nebyl požádán, abych to zopakoval, což je požehnaná úleva. Otěhotněla Linda? Ne, po všem tom úsilí měla ovulaci o týden dříve a my jsme příležitost propásli. Jiří byl však nadšený. Nakonec se přece jen stane otcem. Ovulaci měla Danuše, a přestože měl Jiří nízký počet spermií, i to malé množství, které do mé ženy uložil, jí přivodilo nepřehlédnutelnou bouli na bříšku, která nesouvisí s pivem ani jídlem.

Danuše má radši menšího ptáka a sestěhovala se s Jiřím a Lindou. Všichni tři teď bydlí v jednom domě. V mém domě.

Co se týče mě, no, můžu říct, že jediný můj zisk bylo to mrdání se švagrovou. Danuše mě nemiluje, Linda mě nemiluje a Jiří chce, abych šel do prdele. Dětem chybím, ale jsou ještě dost malé, a jistě se přizpůsobí.

Takže jestli někde poblíž nějaké dámy hledají pana průměrného se standardní velikostí ptáka, jsem v hospodě ‚Měsíc pod vodou‘ každý večer až do zavíračky. A jak mě poznáte? Jsem ten smutný parchant, se kterým se nikdo nechce bavit, který se opíjí a chodí ven na procházky se psem. Máte zájem? Tak se tam uvidíme!!

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Pondělí

  18. 9. 2016sjoyss

Naši odjeli už v šest ráno. Já byla tak nadržená, že už jsem neusnula. Sluníčko mi stejně už od rozednění svítilo do pokoje a já bych vedrem neusnula. Jen co se za našima zabouchnuly dveře, sundala jsem ze sebe noční košili a rozvalovala jsem se v posteli jen tak nahá. A když jsem slyšela odjíždět auto, vyndala jsem krabici se svými pomůckami a erotickým prádlem a zapnula počítač. Hned jsem si dala...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Erotické pomůcky, Extrémy, Lesbičky, Orál

Báječná trojka

  16. 2. 2006Neznámý autor

Věděli jsme, že Luisa nikdy nebyla proti tomu, aby ji šukali dva chlapi najednou. Proto nás nepřekvapilo, že pozvání na společnou soulož skutečně přijala.
Měla pružné tělo a já i Milan jsme s ní mohli současně. provádět neuvěřitelné kousky. Když nastavila svoji božskou kundičku, vyzývavě rozevřela prokrvené stydké pysky a zavrtěla prdelkou... rozdráždila nás tím pohybem jako nikdy. Milan bez zbytečných...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Párty, Orál, Anál, Šukačky, Prstění

Sex místo pokuty

  1. 3. 2015Neznámý autor

Pane řidiči, prosím, ukažte mi vaše doklady. Už to bylo tady… Rudolf si uvědomil, že zajel do jednosměrné ulice. Bylo tam teď nově a dočasně, protože o kus dál rekonstruovali jeden jízdní pruh. Policisté si už na něj počíhali. Pěkná policistka mu právě nakoukla do okénka. Rudolf pokrčil rameny a společně s doklady už vytahoval i peněženku, protože z tohohle koukala pěkná pokuta. Mohl si za to sám,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix

Obejdnal jsem si děvky - část druhá

  28. 1. 2020Krasavec

Pokud čekal, že ho holky odvedou a rovnou se mu budou věnovat, šeredně se mýlil. Sice jej doprovodili do vedlejší místnosti, kde ho doslova povalili na postel, ale to bylo prozatím všechno. S úsměvy na rtech se Amanda s Kristýnou vrátily do koupelny, kde je předtím Derek vyrušil, aby se znovu přichystaly. Vůbec mu to nevadilo, naopak. Chtěl to mít všechno hezky popořádku a od samotného začátku. Jeden...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Orál, Prstění, Zralé ženy, Šukačky