Erotické povídky

Narcis

Pět patnáct. Pořád je čas stihnout autobus, když si pospíší. Leona přidala do kroku, šla svou obvyklou cestou přes park k autobusovému nádraží. Opravdu si přála, aby nemusela všechno dělat ve spěchu, ale bohužel, takový je život. Povzdechla si a upravila si tašky, které nesla přes rameno. Slunce jí krásně svítilo nad hlavou. Všichni holubi shromáždění kolem sochy Narcise zírali do fontány, která zdobila městský park.

Leona se zastavila a taky zírala. Vlastně ještě nikdy si neudělala čas se na tu sochu podívat. Navzdory zvětralému povrchu byla skutečně krásná. Položila si tašky na schod fontány a vystoupila ještě o dva schody výše, aby se k ní dostala blíž. Holubi se rozletěli hned jak vstoupila na jejich území. Byl opravdu nádherný, ten Narcis. Žádný div, že se zamiloval sám do sebe. Šedozelený mramor byl sice omšelý, ale bylo možné si představit, že kdysi poskytoval iluzi alabastrové kůže. Jeho oči byly nejhlubší možné a Leona si představila, že u originálu byly tmavozelené, možná se zlatými skvrnkami. Jeho rty byly růžová poupata a jeho vlasy zlatavé kudrlinky. Leonu udivilo, že si toho nikdy předtím nevšimla. Jak tam tak s potěšením koukal do vody pod sebou, v jeho tváři se zračil samolibý chlapecký úsměv. Pocítila potřebu se ho dotknout.

Zvedla ruku a váhavě natáhla prsty směrem k soše. Prsty jí sjely po jeho tváři a nějaká ruka sevřela tu její. Ohlédla se, čekala, že za sebou uvidí policistu, ale nebyl tam nikdo. Znovu zkontrolovala svou ruku a zjistila, že je přikrytá rukou nějakého mladého muže. Bylo mu tak devatenáct a měl v sobě jakousi zvláštní podobnost s tou sochou.

„Ahoj,“ řekl. „V čem je problém?“

„Žádný není,“ odpověděla, s obličejem dolů. „Jenom vidím, jak vypadáte … že vypadáte takhle.“

Díval se jí do očí a ona vzdychla.

„Vy … vy … nooo …“ koktala. „Stál jste … ehmm … k tomuhle modelem?“

„Myslím, že byste to tak asi mohla vyjádřit …“ culil se.

„Chcete říct … vy …“

Přikývl.

„Ale… ale… může vás někdo vidět, myslím, jako vás teď vidím já? Není to všechno nějaká připravená scéna a neschovává se tu někde televizní štáb, aby se už na nás mohl vrhnout?“

„Ne,“ ujistil ji. „Vy jste jediná, kdo mě může vidět.“

„No páni. Jak se to stalo?“

„Víte, miloval jsem moc dlouho sám sebe, a jenom sebe, a proto teď, když mě někdo uctívá stejně tak, jako jsem se uctíval sám, mám nakrátko povoleno dopřát si hořkou chuť pravé vzájemné lásky.“

„Ale …“

„Prosím …“ řekl. „Radši už nebudeme mluvit.“

Políbil Leoně ruku a přesunul se vedle ní. Pomalu zvedal její paži. Když zkoumal oblečení, které měla na sobě, mračil se. Sám byl oblečený jen do čehosi, co by se dalo popsat nejspíš jako kombinace tógy a bederní roušky, sevřené v pase zlatým pletencem. Prohlížel si chvilku její oblečení a pak za něj začal tahat.

Leona neudělala žádný pohyb, aby ho zastavila. Nevěděla přesně, jak reagovat, tak ho prostě nechala. Skončilo to tím, že zatáhl moc silně a ta tenká bavlněná blůza se roztrhla. V koutku jeho pravého oka se objevila slza.

„Leono,“ řekl smutně, „roztrhl jsem ti to.“

„Ne, ne, zlato … jenom jsi to rozepnul. Podívej …“

Ukázala mu, jak se ty knoflíky zapínají a rozepínají. Zaujalo ho to. Rozepnul je všechny a sundal jí blůzu. Neměla podprsenku a z jejích malých, pevných prsů jí trčely tvrdé bradavky. Cítila svěží chlad dubnového vánku a zvedla ruce, aby si chránila prsa.

Narcis potom přešel k její sukni. Nenašel na ní žádné knoflíky, tak zatáhl, a zjistil, že se ochotně stahuje i bez rozepínání. Leona zůstala spoře oblečená jen do svých malých bavlněných kalhotek. Netrvalo dlouho a stáhnul jí i ty.

Potom vstal, byl čelem k ní, a taky ji postavil. Celou ji obešel a zastavil se, aby jí políbil citlivou oblast vzadu na krku. Nahoru a dolů po páteři jí proběhlo zachvění. Byla v jeho rukou. Začal podrobně vyšetřovat její tělo. Nechala jeho dlaně hladit zduřelé bradavky a vzdychala při tom rozkoší. Otočila se tak, aby byl obličejem k ní. Chtěla, aby byl stejně nahý jako je ona. Cítila se tak svobodná.

Na moment si připomněla, kde to vlastně je, a rozhlédla se kolem. Matky se procházely s kočárky, muži vodili psy, děti si hrály, ale nikdo si zjevně nevšiml ničeho neobvyklého. Pustila je všechny ze své mysli a zaměřila se na svého Narcise.

Hleděl jí upřeně do očí a znovu zvedl její ruku. Zvedl ji ke svým ústům a něžně ji líbal, pak se posouval a líbal jí paži po celé délce … Ona svou hlavu nechala spadnout do záklonu a zavřela oči. Na tom muži bylo něco hodně vášnivého, a přitom současně i nevinného ...

Narcis ji vzal za ruku a vedl k fontáně. Vstoupil do vody. Ona chvilku váhala, jestli se kvůli tomu nedostane do problémů, ale trvalo to jen moment, pak ho následovala. Voda byla v porovnání s větrem teplá. Když šli ke kamennému podstavci uprostřed, táhla prsty za sebou ve vodě. On na okraj toho podstavce Leonu posadil a hladil jí vlasy. Na sobě měl pořád tu svou provizorní róbu. Rozpoznal její vzrušení a svlékl to ze sebe. Leona poprvé hleděla na jeho vztyčený penis. V jejích očích byl překrásný, naprosto perfektní …

Narcis namočil své roucho do vody a vyždímal ho. Přejel s ním po jejích prsech a pak ji začal umývat. Ještě nikdy ji nemyl muž, a řecký hrdina z mytologie už vůbec ne!

Najednou upustil roucho do vody a klekl si před ni. Když se jeho rty setkaly s jejími, zavřela oči. Byly to nejsladší bonbóny, jaké kdy ochutnala. Zdálo se to jako celá věčnost, co se jen tak drželi a líbali. Jeho ruce jí začaly hladit prsa, zastavily se u bradavek a něžně kolem nich kroužily. Ona se mu pravou rukou probírala ve vlasech a levou mu hladila záda. Čím vzrušenější začínala být, tím lehčí byly jeho dotyky, a to zas mělo za následek, že ho chtěla o to víc. Začala mu po zádech nahoru a dolů přejíždět svými nehty, taky jeho polibky začaly být divočejší, a přitlačoval při nich její záda ke kameni. Voda z fontány kaskádovitě stékala po jejich nahých tělech. Cítila proti sobě jeho tvrdost a chtěla ho víc a víc. Nechal své ruce sjet dolů k jejím stehnům. Zlehka po nich klouzal nehty. Leoně unikl tichý povzdech.

Jeho prsty ji pořád škádlily a pokaždé se o kousek víc přiblížily k její kočičce. Nakonec už to nemohla snést. Natočila si ho a začala mu líbat celé tělo shora dolů. Lízala a sála mu ušní lalůčky, dýchala mu na krk, jazykem dráždila jeho bradavky, oďobávala mu vnitřní stranu stehen … Narcis v extázi sténal.

Pravou rukou mu začala masírovat ten tvrdý penis. Začala přebíháním prstů po celé jeho délce a potom mu na něj dýchala. Lízala mu koule, a současně masírovala jeho žalud. Nikdy ve svém životě se necítila tak nespoutaně. Potom mu penis líbala a jazykem jezdila po jeho spodní straně. Otevřela pusu a vzala si ho do ní, sála mu ho a obalovala svým jazykem. Levou rukou mu masírovala místo těsně nad šourkem a nehty její pravé ruky ho jemně škrábaly zevnitř na stehně.

Při tom všem se jeho tělo stále napínalo a kroutilo, až už to nakonec nedokázal vydržet a musel její obličej odstrčit. Přitáhl si ji k sobě a na chvíli ji tak přidržel. Cítila každý úder srdce v jeho hrudi. Začal jí hladit hýždě, a to ji znovu vybudilo. Voda teď přes ně plynula v silnějších vlnách a jejich vzrušení ještě zvyšovala.

Odvážně na něj vylezla a nechala svou rozehřátou kočičku, aby mu přikryla jeho kolík. Podívala se mu do očí a on jí rukou pohladil tvář. Nahnula se dopředu a nabídla mu své bradavky k ocucávání. Začala pohybovat svými boky, jen v malých kroužcích … cítila ho při tom zcela zřetelně, proti sobě, a milovala to.

On ji popadl v pase a správně si ji nastavil. Věděla, co asi přijde dál … Přišlo jí absurdní nějak to rozebírat, tak to prostě nechala, ať se to stane. Když jeho penis vstoupil do její pochvy, přelila se přes ni vlna závratě. Chvíli se ani jeden z nich nepohnul. A potom začala Leona s pomalými, rytmickými pohyby. Odněkud z dáli slyšela troubení aut, dětský smích, štěkání psů, houkání sirén, ale uvnitř, v duchu, dokázala slyšet jen dunivé dozvuky dávných vášnivých časů a vzdálených neznámých míst. Svět se otřásl, voda se přes ně přelila a Narcis do ní začal svou pánví přirážet a potkávat se s ní.

Leona věděla, že to nepotrvá dlouho. Věděla, že už brzo se udělá. Už cítila ty známé pocity útočící na její tělo. Nepodobalo se to žádné sexuální zkušenosti, se kterou se kdy setkala. Veškeré její sexuální poznání začalo kdysi doma při sprchování a končilo tady … právě tady.

Jak se blížila na vrchol, její rytmus začal být najednou chaotický a rychlejší. On jí při každém pohybu vycházel vstříc. Dostávala se blíž, blíž … dosáhla už toho momentu, jakého dosáhne před orgasmem každý. Toho pocitu silné euforie a neskutečnosti. Zaklonila hlavu a zalapala po dechu, cítila, jak se celá stahuje a uvolňuje … a tělo jí zachvátil orgasmus. V okouzlujících vlnách uvolnění si užívala svou euforii. Omdlela a padla zpátky do vody …

„Už tu tak stojí a kouká pěkně dlouho … škoda, že se tady o to líp nestarají, nemyslíte?“

„Co?“ zeptala se.

Otočila se a uviděla laskavý obličej nějakého starého strážníka. Zavrtěla hlavou.

„Joo, no jo … Narcis je tu s námi už celou věčnost,“ řekl. „Zajímalo by mě, na co asi celý den myslí, když tu neustále jen kouká do toho bazénu. No nic. Přeju vám hezký den.“

Dívala se za ním, jak odchází.

Obrátila pohled zpět k soše. Teď už tomu chlapeckému úsměšku rozuměla. Když sbírala své tašky, taky se usmívala. Zvedla zápěstí a podívala se na hodinky.

Pět dvacet sedm. Ještě pořád má čas stihnout autobus. Otočila se, sestoupila se schodů fontány a pospíchala na zastávku.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Mučírna

  4. 4. 2010Pavel

Seděl jsem s Jirkou už nad pátým půllitrem piva, a přemýšleli jsme, čím letos Karla o jeho narozeninách dostaneme. Jsme už několik let nerozlučná trojka kamarádů, a zavedli jsme si takovou tradici kanadských žertíků, které jsme si nadělovali k narozeninám. Jirka byl svobodomyslný výtvarník, a já jsem byl kastelán na zdejším hradě. „Ty poslouchej, Pavle,“ naklonil se ke mně Jirka „dostal jsem bezva...  celá povídka...
Kategorie: mix, Extrémy, Trapasy, Mix, Fetish, Gay

Don Juan skóruje na dívčím táboře

  19. 5. 2012Neznámý autor

Dělat táborového vedoucího může být pro někoho odreagování, zábava, pro někoho zase pořádný opruz, zvlášť když je tam spousta malých dětí, které jsou uřvané a nedá se s nimi dělat nic pořádného. Aspoň takový pocit měl často Honza, který dobrovolně trávil skoro celé prázdniny na dětských táborech. Domluvit si dovolenou v práci nebyl pro něj problém, dokonce mu ještě tohle dobrovolnictví zvyšovalo pracovní...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Orál, Anál, Prstění

Hlad po sexu

  24. 2. 2006Neznámý autor

 Byl pátek odpoledne a já jsem právě nastoupila ¦ službu na pohotovosti. Čekalo mě čtyřiadvacet perných hodin, a to po celém týdnu práce. Zkrátka ne zrovna pěkná vyhlídka. A taky to začalo hned. Zvečera volali z blízkého utečeneckého tábora, že tam mají nemocného.
Když jsem dojela, zavedli mě do baráku, kde bydlí uprchlíci. V jednom z pokojů ležel pacient. Zatímco jsem mu měřila teplotu a tlak a prohlížela...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Šukačky, Mix, Orál, Grupáč, Párty

Páření

  29. 4. 2017Bobr

„Pojď se pářit'!“ chytil jsem Helu za ruku a táhnul do vysoké trávy. Nemusel jsem k tomu nic dodávat. Sotva jsme udělali pár kroků, spolu se skromným oděvem jsme odhodili i všechny kon­vence. Vrhli jsme se na sebe jako dvě nadržená zvířata. Ještě, než jsme dopadli, už jsem byl vpochvený a můj přívěsek (ne mozkový, ale podpyjný) sevřela stehny tak, až se mi zdálo o ďáblech. Snad to bylo proto, abych...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Erotické pomůcky, Mix, Prstění