Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 31. 5. 2022

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Zvláštní den v práci

Jsem technolog ve velkém průmyslovém podniku, kde na projektech musí kooperovat různá oddělení, aby byla práce odvedena správně a včas. Při tomhle konkrétním projektu jsme potřebovali pomoc a součinnost jiného technického oddělení, se kterým běžně nejednáme.

Moje práce mě občas staví do pozice asistenta mého šéfa. Nemám žádnou pravomoc, ale zažívám laciné vzrušení z toho, že se účastním docela nudných schůzek a musím jednat s asistenty šéfů jiných oddělení, kteří taky nemají žádnou pravomoc a o ničem nemůžou rozhodovat.

Asistentkou šéfa toho jiného oddělení byla Pavla Gajerová. Vídal jsem ji tu už několik měsíců. Byla velmi sexy, měla skvělou postavu, a protože sama pracovala jako technička, rozhodně nebyla hloupá. Rád bych také podotkl, že z toho, co jsem kdy viděl, vždycky působila velmi profesionálně a nikdy neflirtovala. A mějte na paměti, že jsme teď v novém století a zkoušet něco na nějakou ženskou v práci vás snadno může dostat do pěkného průšvihu, pokud si nedáte velký pozor.

Sexuální obtěžování a podobně. Když řeknete špatné ženě, že má nádherný zadek, můžou z toho být pořádné těžkosti. V řadě zemí vám to může přinést i výpověď. U nás to sice ještě není tak daleko, ale nepochybně to k tomu taky směřuje,

Z výše zmíněných důvodů jsem v té době s Pavlou měl několik telefonických hovorů. Hned po tom prvním začala ve sluchátku znít dost sexy a utrousila pár sexuálních narážek, ale nebyly příliš okaté. Jenže čím víc jsem s ní mluvil, tím víc narážek používala a tím byly zjevnější. Bylo to, jako by měla sex v hlavě a já ji vzrušoval, přestože jsem si dával velký pozor na to, co říkám.

Možná si všimla, že si hlídám to, co řeknu, napadlo ji, že bych s ní rád flirtoval, ale bojím se toho, a vzala to jako výzvu. Při našem posledním hovoru byla ještě sugestivnější. Mluvili jsme o pracovních věcech a já musel přiznat, že jsem zapomněl něco udělat, a jako omluvu jsem uvedl, že mám za sebou tvrdý den.

„Hm, a kvůli komu jsi to měl dneska tvrdé?“ zeptala se mě.

„Že jsem to měl tvrdé? Zajímavá volba slov.“

„Viděl jsi nějakou ženskou s odhaleným dekoltem nebo tak něco?“

Nebylo třeba dál řešit, jestli to slovní spojení nebyla jen náhoda, už jsem si byl jistý, že ne. „Ne, říkal jsem, že jsem měl tvrdý den, ne že jsem to měl tvrdé, i když i to se stalo.“

„A já jsem se ptala, kvůli komu jsi to měl tvrdé? Vím, že jsi měl tvrdý den, ale kvůli komu jsi to měl tvrdé? Řekla bych, že to musel být vrcholný bod tvého dne.“

„To radši nebudu říkat.“ Tak málo, jak jsem ji v tu chvíli znal, mi nestačilo, abych prozradil, že to byl její pěkný zadek kráčející po chodbě, který způsobil, že mi ztvrdnul. Ta konverzace začínala být zajímavá, ale rozhodně jsem chtěl, aby v ní hrála prim ona.

„S tebou není žádná legrace. Myslela jsem, že před tebou někdo exhiboval nebo něco takového. Už se ti to někdy stalo? Už ti některá z žen tady ukázala něco intimního?“

„Ne, nemůžu říct, že by se to někdy stalo. Nevadilo by mi to, ale ještě se to nestalo. Proč se ptáš, ty už jsi tady někomu něco ukazovala?“

„Možná.“

„Nechceš to říct?“

„Ne. Ale možná bys měl dávat větší pozor. Děje se to tu mnohem častěji, než si myslíš.“

„Děláš si legraci?“

„Ne. Není to tak, že by ženy chodily po celém baráku a odhalovaly se. Prostě se jen na mžik předvedou někomu, u koho chtějí, aby je viděl. Někdy je to dost nenápadné. Třeba když si žena vezme volnou halenku s hlubokým výstřihem přes hodně skrovnou podprsenku a pak se nakloní, aby si promluvila s nějakým chlápkem, který ji zajímá, a zařídí to tak, aby měl dobrý výhled na ni vpředu dolů. A myslím, že ty s menšími prsy a odvážnější se s podprsenkou vůbec neobtěžujou. Někdy se jí podaří ukázat mu kalhotky a někdy na sobě žádné kalhotky ani nemá a podaří se jí zařídit, aby někdo vybraný zahlédl její holý zadek.“

„Aha, dobře, pak se tedy většinou ukazují potenciálnímu příteli nebo milenci.“

„V podstatě ano, ale některé z těch, co se ukazují, jsou vdané, a když se ukážeš, nikdy bezpečně nevíš, kdo to uvidí. Dělá tu i pár náruživých ukazovaček. A viděla jsem i několik takových, co se ukazují jen tak pro radost. Znáš to, normální exhibicionistky.“

„To jsou moje holky,“ povzdechl jsem si, „je to fakt škoda, ale já nikdy žádnou neviděl. To by klukovi určitě rozjasnilo den.“

„Musíš se dívat. Jsou tady! Když jsem je viděla já, museli je vidět i kluci.“

„Dobře, budu na ně dávat pozor.“

Tím tato linie rozhovoru skončila a ona se vrátila k pracovním věcem. Hovor potom poměrně rychle skončil. Druhý den jsme se měli zúčastnit schůzky s šéfy oddělení, ředitelem a několika dalšími lidmi. Nevím, proč jsme se jí měli zúčastnit, když tam šli naši šéfové, ale nejspíš to byla ta obvyklá snaha udržet nás v obraze. Mělo to všechny znaky toho, že to bude opravdu uspávací. Už jsem se pár takových setkání zúčastnil. Člověk si fakt přeje mít polštář.

Ta schůze se měla konat na druhý den, hned po obědě. Vzhledem k tomu, že začíná po obědě, bude těžké udržet se při ní vzhůru, to jsem věděl. Do konferenční místnosti jsem dorazil o pár minut dřív a obsadil židli vzadu u nohy stolu (byly to pěkně polstrované otočné a nastavitelné židle). Stůl byl dlouhý, a protože tam nemělo být tolik lidí, usoudil jsem, že bych měl nechat místo pro opravdové kecálisty, aby si sedli do čela stolu. Ti, co mají zájem, tak budou moct kecat a zároveň podlézat řediteli.

Nedlouho poté, co jsem se posadil, přišlo do místnosti několik dalších lidí. Všechno to byli známí vlezdoprdelisti a podle svého zvyku si sedli do čela stolu. Několik dalších přišlo a rozmístilo se kolem stolu, ale i ti se drželi spíš dál od mého konce. Pavla přišla o pár minut později. Měla na sobě poměrně krátkou sukni, nízké podpatky a dost přiléhavý svetr, který její prsa velikosti B nechával opravdu hodně vyniknout. Vypadala dneska sexy.

K mému překvapení si sedla vedle mě. Měla hromádku kroužkových desek s něčím, co se chystala později na schůzi rozdat. Položila je na stůl po své levici a posadila se. Napřed si uspořádala své ostatní papíry, pak odsunula svou otočnou židli trochu dál od stolu, otočila ji směrem ke mně a vypadala, že je připravená na začátek schůze. „Jsi na to připravený?“ zeptala se.

„Doufám. Nejspíš budu usínat.“

„To nikdy nevíš. Některé schůze jsou nakonec lepší, než napřed vypadají,“ řekla s potměšilým úsměvem.

V tom, jak to Pavla řekla, a v jejím úsměvu bylo něco, co mě přimělo dumat o tom, na co asi myslí. Nebylo v tom sice nic sexuálního, ale po tom včerejším rozhovoru s ní mně to připadalo zvláštní. Po její levici nebyl nikdo poblíž a ona byla otočená trochu ke mně. O co jí může jít?

Mé přemýšlení přerušil příchod ředitele a posledních dvou lidí. Všichni si sedli do čela stolu nebo alespoň co nejblíž. Každý už seděl a pan ředitel zahájil jednání zapnutím projektoru a na svých slajdech začal vysvětlovat, co děláme a kam směřujeme – samé profláknuté kecy.

Otočil jsem se, jestli to Pavlu zajímá víc než mě. Poctivě to sledovala a zdálo se, že ji výklad zaujal. Židli stále měla natočenou ke mně a dívala se doleva, aby viděla, co se povídá. Opřela se na židli. Měl jsem docela dobrý výhled na její pěkně tvarované nohy. Kdyby je teď jen trochu roztáhla, byl bych ochoten se vsadit, že uvidím, jakou barvu mají kalhotky, co má na sobě.

Jako by vycítila, na co myslím, trochu se na židli posunula a nohy nepatrně rozkročila. Neviděl jsem přesně, jakou barvu mají její kalhotky, ale nejspíš byly tmavé. Viděl jsem ale něco jiného zajímavého, neměla na sobě punčocháče, ale takové ty punčochy ke stehnům. Měl jsem na ni docela dobrý výhled!

Obrátil jsem pozornost k diskusi v čele stolu, abych se nenechal nachytat ani od ní, ani od někoho jiného. Pár těch nových lidí položilo několik otázek a od Pavlina šéfa se jim dostalo poměrně dlouhého vysvětlení. Věnoval jsem tomu pozornost nějakých deset minut, ale pak jsem koutkem oka zahlédl, že se Pavla na svém místě trochu pohnula.

Zajímalo mě, jestli se výhled zlepšil, a tak jsem se nejdřív podíval, jestli stále sleduje diskusi; ano, sledovala. Pomalu jsem se otočil a podíval se jí do klína. Výhled se skutečně zlepšil, sukně se trochu posunula a zdálo se mi, že vidím, že nemá žádné kalhotky! Páni, viděl jsem její chlupy a cítil jsem, jak mi stojí! Nebyl jsem si jistý, jestli se mi ukazuje schválně nebo je prostě tak neopatrná.

Bylo to těžké, ale otočil jsem hlavu zpátky ve snaze věnovat pozornost tomu, co se děje na schůzi. Musel jsem mít aspoň nějakou představu, o čem tohle jednání bylo, až skončí. O něco později jsem si všiml, že její ruka sjela do klína. To byl nejspíš konec výhledu. Nejspíš si chce upravit sukni, aby se zakryla.

Počkal jsem ještě asi minutu a pak jsem si nemohl pomoct a ukradl jsem další pohled do jejího klína. Do prdele! Vyhrnula si sukni výš, čímž ještě jasněji vystavila svou houštinku, a ta ruka v jejím klíně na mě mávala prsty! Parádně se mi ukazovala, předváděla zatraceně dobrou show. Mrknul jsem na debatu v čele stolu a pak zpátky na ni. Vzala prst, pomalu si ho spustila mezi nohy a pak ho velmi pomalu ohnula a zasunula si ho do své srstí pokryté štěrbinky. Několikrát s ním pomalu přejela nahoru a dolů po štěrbině a pak dvěma prsty doširoka roztáhla své velké stydké pysky, takže jsem viděl i vnitřní pysky a její vztyčený klitoris, který vykukoval z kapuce nahoře.

Teď už jsem měl erekci, která mě ničila! Taky jsem vůbec netušil, co se na té schůzi děje, ale měl jsem pocit, že za chvíli bude konec. Teď už jsem tomu nedokázal věnovat pozornost a jen jsem se jí musel znovu kradmo podívat do klína. Jestli ten poslední pohled nebyl dostatečně erotický, tak teď měla nohy roztažené ještě víc a zasunula do sebe prst a pomalu jím pumpovala dovnitř a ven. To dávalo výrazu ‚vzrušovat se na schůzi‘ zcela nový význam!

Nakonec byla vyzvána, aby rozdala desky, které přinesla s sebou. Tak klidně, jak byste nečekali, ze sebe vytáhla prst a pohybem ruky si narovnala sukni. Vstala a rozdala desky. O několik minut později schůze skončila. Všichni se zvedli a vyrazili ven. Ona se vydala doleva, mě ignorovala a dohonila svého šéfa, tvářila se při tom, jako by se nic nestalo. Použil jsem své nové desky k tomu, abych jimi zakryl skutečnost, že mi zuřivě stojí, a odešel jsem do své kanceláře.

Byla to zajímavá schůze. Myslel jsem jen na to, jak si tam Pavla hraje sama se sebou a ujišťuje se, že ji při tom vidím. Byla pořádná exhibicionistka a já si z toho užil každou vteřinu. Nevěděl jsem, že to v sobě má. Zajímalo mě, jestli dělá i něco jiného, než jen dráždí a předvádí se. Teď jsem byl zpátky ve své kanceláři, nadržený jako čert a s erekcí, která nechtěla zmizet. Zrovna jsem přemýšlel, že si rozepnu kalhoty a postarám se o problém, když zazvonil telefon. „Haló?“ zvedl jsem ho.

„Pěkná schůze, co?“ byla to Pavla.

„Nudné to nebylo. Nevěděl jsem, že tě tenhle druh věcí baví.“

„Jakých věcí? Ta prezentace nebo to ukazování?“

„Jo, to.“

„Nedělám to každý den nebo jen tak pro někoho. Říkala jsem ti, že je nás tu několik. Líbilo se ti to?“

„Jo, líbilo se mi to. Tak mě bavilo tě sledovat, že vůbec netuším, co se na té schůzi dělo. To vůbec nenosíš kalhotky, nebo to byla jen taková malá lahůdka pro mě?“

„Obvykle je nosím. Ne vždycky, ale většinou ano. Šla jsem na dámy a svlékla si je těsně předtím, než jsem vešla do konferenční místnosti. Postavil se ti při pohledu na mě?“

„Nedělej si srandu! Byl jsem moc rád, žes mi dala ty desky, do kterých jsem to mohl schovat, když jsme vycházeli z místnosti. Jinak by to bylo hodně trapné.“

Zasmála se. „Kéž bych to viděla. Jsem ráda, když vím, že jsi se kvůli mně vzrušil a ztvrdnul. Pořád ještě jsi pěkný a tvrdý?“

„Jo, pořád mi stojí. Při mluvení s tou, která mě do toho dostala, ten stav zrovna nezmizí! Byla jsi pěkně mokrá, když jsi to dělala?“

„To si piš! Copak jsi to ze svého místa neviděl?“

„Ne, nebyl jsem u tebe tak blízko.“

„Hmm, myslela jsem, že uvidíš, jak jsem opravdu mokrá. Tak co budeš dělat s tím svým pěkným tvrdolínem?“

„Nic. Až s tebou přestanu mluvit, možná to zmizí.“ Jo, asi tak za týden.

„To by byla škoda. Ty se toho nechceš zbavit hned teď?“

Byla opravdu zvrhlá. Hádám, že si myslela, že si ho honím při tom, jak s ní telefonuju. „Cože? Při tom, jak s tebou telefonuju?“

„Jasně. Slyšel jsi někdy o sexu po telefonu? Já jsem si kalhotky znovu neoblékla, a právě teď si hraju sama se sebou. Myslela jsem, že budeš mít zavřené dveře do kanceláře a budeš si honit péro.“

„Ty si teď hraješ sama se sebou?“

„Jasně. Mám zavřené dveře do kanceláře, sundané kalhotky a sedím tady za stolem jako správná pracující holka. Náhodou mám nohy pod tímhle stolem tak daleko od sebe, jak jen to jde, zasouvám do sebe prst a pak si tím pěkně mokrým prstem vyjíždím ke klitorisu a třu si ho. Dělám to tak celou dobu, co s tebou mluvím.“

„To kecáš!“

„Ne! Fakticky začínám být pěkně rozdělaná. Jsem teď pořádně mokrá a klitoris mám celý zduřelý a vykukuje ze své malé kapuce, takže ho můžu hladit. Několikrát po něm přejedu prstem a pak sjedu prstem dolů ke své malé mrdací dírce a znovu si ho tam zvlhčím a pak se vrátím zpátky ke klitorisu. Nejspíš bych se mohla brzy udělat, ale líbí se mi, když už mi to skoro začíná, a já si při tom s tebou povídám. Jsi si jistý, že nechceš vytáhnout svého pěkně ztopořeného ptáka z kalhot a udělat se se mnou?“

Sakra, byla perverzní, ráda mluvila sprostě a milovala sex po telefonu! Pořád jsem přemýšlel, jestli jsou to jenom řeči, nebo jestli se jí někdy dostanu do kalhotek. „Já nevím. Ještě nikdy jsem se při telefonování s někým neudělal, natož přímo tady v práci! Co když přijde šéf a bude chtít, abych s ním někam šel? Bylo by to trochu trapné, kdybych se postavil s vystrčeným ptákem.“

„Tvůj pták může klidně trčet ven, jestli je tvrdý. Tvůj šéf je pryč s tím mým a s ředitelem. Na zbytek odpoledne jsou k němu připoutaní. Tak ho vytáhni a povídej mi, co děláš!“

Co to kurva je. Byl jsem najednou tak nadržený, že jsem to prostě ze sebe musel dostat ven. Byl to šílený nápad, ale nakonec jsem jí podlehl, rozepnul si kalhoty a vyndal péro ven. Naštěstí jsem měl na stole krabičku papírových kapesníků. Mohlo by to být špinavé. „Dobře,“ řekl jsem, „je venku a já si ho honím.“

„Je pěkný a tvrdý?“ Teď už zněla opravdu vzrušeně.

„Jo, a taky ho teď honím dost rychle. Žalud je celý naběhlý. Dlouho to nevydržím.“

„Teď jsem opravdu mokrá,“ vzdychala. „Můj klitoris trčí tak daleko, jak jsem ho ještě nikdy neviděla. Třu si ho teď prsty hodně rychle, a přeju si, abych si mohla hrála i s bradavkama… Taky se brzy udělám… Doufám, že se uděláme spolu… Bože, to je tak žhavé! Povídej mi, co děláš.“

„Honím si ho.“

„Co si honíš?“ zašeptala.

„Svýho ptáka!“

„Nebuď tak neurčitý. Povídej mi, jak si honíš svýho pořádně tvrdýho ptáka. Povídej mi o tom naběhlém žaludu. Chci to slyšet!“

„Honím si svýho krásnýho tvrdýho ptáka. Žalud je celý nateklý, je tak trochu fialový a roní kapky preejakulátu. Myslím, že už…“

„Miluju preejakulát!“

„ … už se hodně brzy udělám… Už se to blíží.“

„Řekni mi, až vystříkneš to krásný horký bílý sperma z konce svýho pěknýho tvrdýho ptáka… Prostě miluju, když to chlapi dělají… Chci se udělat stejně s tebou. Jsem tak blízko, že je těžké se udržet!“

O pár vteřin později jsem se udělal. Popisoval jsem jí, jak mi z jeho konce vystřelila obrovská nálož a přistála na mém stole. Ve skutečnosti jsem popadl několik kapesníků a tu obrovskou dávku spermatu vystříkl do nich, ale jí se ta vyfantazírovaná verze opravdu líbila.

„Och joooo! Bože! Už jsem! Už se dělám tak strašně moc!“ Opravdu ztišila hlas. Bylo to jen o málo hlasitější než šepot.

Krátkou dobu neříkal nikdo nic. V telefonu bylo slyšet jen těžké oddechování.

„Musíme se sejít a udělat to doopravdy,“ konečně jsem se nadechl.

„Doopravdy? Jako že mě chceš omrdat? Chceš se se mnou svléknout a mrdat mě?“

„O tom se nevtipkuje! Právě jsem skončil, ale stejně do tebe chci něco hluboko strčit.“

„Hmm, co bys do mě chtěl strčit?“

Ježíši, ona nikdy nepřestane! „Svůj tvrdý čurák. Chci strčit svůj tvrdý čurák do tvojí mokré kundy!“

„Ach, moje mokrá kunda! To už je lepší.“ zavrněla. „Budeš mě pořádně mrdat a uděláš se do mě?“

„Zarazím do tebe svýho tvrdýho ptáka a budu ti to dělat, dokud nezačneš ječet a nenaplním tě svým semenem.“

„Co třeba dneska odpoledne?“

„Fakt?“

„Jo. Všichni odtud odcházejí kolem čtvrté. Přijď sem o něco dřív. Můžeme použít mou kancelář. Fantazírovala jsem už o tom, že se někdy ve své kanceláři nechám sklátit.“

„Budu tam!“ Představoval jsem si taky, jaké by to bylo mít ji vleže ve své kanceláři, ale právě teď mi byla dobrá jakákoli kancelář. Ta její bude úplně v pohodě. „Mimochodem, měla jsi zavřené dveře, když jsi se dělala? Nějak mám dojem, že ne.“

„Ne, jenom jsem ti řekla, že jsou zavřené. Ale měla jsem otevřeno. Proto jsem si nemohla hrát s bradavkami. Docela mě vzrušuje, když si to za stolem dělám a kolem chodí lidi. Nějak to dělá tu masturbaci o hodně vzrušivější. Prostě si ráda hraju sama se sebou, když existuje možnost, že by někdo mohl vejít do mé kanceláře… Opravdu ses vystříkal na celý stůl?“

„To s těmi dveřmi mě mělo napadnout. Neudělal jsem se na celý stůl, dopadla na něj jenom první dávka,“ lhal jsem dál, když jsem si strkal péro zpátky do kalhot a zapínal zip.

„Bože, kéž bych to mohla vidět. Musím jít. Uvidíme se před čtvrtou.“ A zavěsila.

Někdo asi vešel do její kanceláře. Vzal jsem ty mokré papírové kapesníky a vyhodil je na pánských záchodech do koše. Nehodlal jsem nechat svou kancelář páchnout po spermatu nebo sexu. Bylo půl třetí a já se nemohl dočkat, až budou čtyři. Myslel jsem, že lidi v jejím patře dělají do pěti, ale možná ráno začínají dřív, aby se dostali dřív domů, kdo ví.

Našel jsem si pár věcí, které jsem ještě před čtvrtou musel udělat, ale většinou jsem myslel na ni a na to, co dělala během té schůze a potom při telefonování. Celé to odpoledne jsem měl erekci. Nikdy jsem neviděl ženu, která by se někde takhle předváděla, natož v práci, a nikdy předtím jsem nezažil, že by nějaká žena takhle mluvila do telefonu. Ještě podivnější mi přišlo, že jsme se oba při telefonování udělali! Možná jsem taky trochu perverzní a jen jsem o tom nevěděl.

Do její kanceláře jsem dorazil asi deset minut před čtvrtou. Nějaký jiný chlápek zrovna odcházel s nákladem papírů. Rozhlédl jsem se kolem a viděl, že je tu ještě dost lidí. Pokud se chystali odejít ve čtyři, nejevili žádné známky toho, že by pospíchali.

„Pojď dál a posaď se,“ řekla.

Před jejím stolem stály dvě židle, tak jsem si na jednu sedl. „Opravdu se to tady brzy vyklidí?“ zeptal jsem se.

„Pár opozdilců se najde, ale většina z nich bude pět minut po čtvrté pryč. Musím ty spisy odnést Jiřině,“ řekla. „Hned jsem zpátky.“ Zvedla hromadu složek se spisy a odešla z kanceláře.

Trochu jsem se rozhlédl po místnosti. Stůl byl uprostřed a a byl otočený ke dveřím. Předpokládám, že jí to usnadňovalo masturbovat u stolu, aniž by to někdo viděl; nesměla ovšem mít žádné křeče v obličeji a nesměla sténat, když se udělala. Zajímalo mě, jak často to opravdu dělá. Na stole toho moc nebylo, jen malá hromádka papírů, jedna z těch velkých podložek, po kterých si lidé čmárají, a stolní lampa.

Vrátila se asi za pět minut. „Tak, to je pro dnešek všechno. Teď,“ řekla a zavřela dveře, „jen zhasnu stropní světla a nechám svítit světlo na stole. To málo světla, co se ukáže pode dveřmi, bude ukazovat, že jsem už dneska odešla. Nikdo mě neviděl vracet se dovnitř, takže každý, kdo půjde kolem téhle kanceláře, si bude myslet, že už jsem pryč. Se zhasnutými stropními světly je to tu taky trochu intimnější.“ Posadila se na druhou židli před svým stolem. „Myslel jsi na mě dnes odpoledne?“

„Pořád. Bylo těžké to nedělat.“

„Dobře. Jsem ráda, že jsem na tebe udělala dojem. Pojď, zahrajeme si ukaž a řekni. Řekneš mi, co chceš vidět, a já ti to ukážu. Pak ti řeknu já, co chci vidět, a ty mi to taky ukážeš. Jediná pravidla v té hře jsou dvě.

Za prvé: tomu druhému řekneš, že chceš vidět to, co ti může ukázat svléknutím jen jednoho kusu oblečení. A za druhé: nesmíš žádat přímo o to, jaký kus oblečení to má být.“

„A když řeknu, že chci vidět něco, kvůli čemu by sis musela sundat dva kusy?“

„Tak to kolo prohraješ a já si nic nesundám!“

„Dobře, mám rád jednoduché hry. Jak se pozná, kdo vyhrál?“

„Koho to zajímá. Důležité je hrát.“

„Určitě sem nikdo nepřijde?“

„Ani náhodou. Zvenku to vypadá, že už jsem pryč, a zamkla jsem dveře. Stačí, když budeme mluvit potichu, a nikdo nebude mít tušení, co se tady děje.“

„Dobře, tak já začnu. Chci vidět… tvoje břicho.“ Myslel jsem, že si sundá svetr.

Vstala, zkřížila ruce před sebou, chytila se za spodní část svetru a velmi pomalu si ho přetáhla přes hlavu. Věděl jsem, že má pěkné tělo, ale když z něj stáhla svetr, vypadalo ještě lépe. Její bujná ňadra omezovala růžová krajková podprsenka, která nechávala zcela zřetelně prosvítat areoly. Bradavky měla tak tvrdé, že trčely ven a napínaly tu krajkovou látku, která je držela. Pomalu svetr složila, položila ho na roh stolu a posadila se zpátky. Teď byla řada na ní. „Tak teď se podíváme,“ protahovala to, „podíváme se… co třeba na tvou hruď?“

Vstal jsem a nespěchal s vytahováním košile z kalhot, pomalu jsem si rozepínal knoflíky jeden po druhém. Když byly rozepnuté, pozvolna jsem košili odlepil, trochu ji složil a položil na druhý roh stolu. Když jsem si znovu sednul, řekl jsem: „Jsem na řadě… hmm… chci vidět tvoje prsy.“

Byla to podprsenka se zapínáním vpředu. Usmála se a rozepnula přezku. Podprsenku si nesundala, jen ji prostě pustila z rukou. Košíčky se trochu oddělily a nechaly jí odhalenou oblast mezi prsy, ale větší část ňader zůstala zakrytá krajkou, včetně bradavek. „Stačí?“ zeptala se.

„To není přesně to, co jsem měl na mysli. Pořád je máš zakryté.“

„Hmm... myslela jsem, že jsou dost odhalené. Připadají mi dost odhalené. Možná bys mi měl ukázat, co tím myslíš.“

Naklonil jsem se k ní a pomalu jí sundal z ramen obě ramínka. Když jí spadly do stran, nechal jsem košíčky z prsů sklouznout. Pavla vytáhla paže z ramínek a podprsenka dopadla na sedadlo židle. Měla krásné dlouhé bradavky, které jí trčely rovně ven. „Ty jsou nádherné!“ řekl jsem tiše.

„Myslíš, že bys je chtěl cucat?“ zeptala se, když hodila podprsenku na svetr.

„To si piš!“ řekl jsem a začal se přibližovat k tomu levému.

„Ne tak rychle,“ položila mi prst na čelo, aby mě zastavila. „Ještě jsme nedohráli. Jenom jsem se ptala.“

„No jo, ta hra.“ Ráda škádlila a dávala si záležet, aby to trvalo co možná nejdéle.

„Myslím, že bych se ráda podívala na tvé nohy.“

Vstal jsem, rozepnul si pásek, rozepnul kalhoty a pomalu je spustil. Musel jsem si na chvíli sednout, abych si mohl sundat boty. „Asi jsem si mohl stáhnout kalhoty přes boty, jenže je mnohem jednodušší, když si boty a ponožky sundám,“ řekl jsem.

„Boty a ponožky se stejně nepočítají,“ řekla rychle. „Jen oblečení.“ Znělo to, jako by začínala být pěkně vzrušená. Já jsem rozhodně byl.

Vstal jsem a vysvlékl se z kalhot: „Tady jsou, ty nohy.“

„Jo, nohy.“ Pavla se usmála od ucha k uchu. Moje nohy ji ve skutečnosti nezajímaly. Dívala se na bouli v mých slipech. Můj pták byl tvrdý a jeho špička nahoře skoro vykukovala. „Taky moc pěkný.“

„Teď jsem na řadě já,“ řekl jsem a zase si sedl. „Chci vidět tvůj zadek.“

„Ha! Ztratil jsi tah. Nemůžu ti ukázat zadek, dokud si nesundám kalhotky, a nemůžu si je sundat, dokud mě nepožádáš o něco, kvůli čemu bych si svlékla sukni. Takže pokračuju já – a chci vidět tvýho pěknýho tvrdýho ptáka.“

„Nevěděl jsem, že sis zase oblékla kalhotky,“ protestoval jsem, když jsem se znovu postavil.

„Říkala jsem ti, že je většinu času nosím. V tomhle patře není nikdo, komu bych chtěla ukázat svůj nahý zadek. Kromě toho s lidmi, se kterými musím každý den pracovat, si nezačínám.“

Sesunul jsem své slipy dolů a nechal tvrdé péro vlnit se ve vzduchu. „Tady to máš,“ řekl jsem a stál před Pavlou úplně nahý. „Asi jsem prohrál.“

„Myslím, že ano. Zapomněla jsem na třetí pravidlo téhle hry. Ten, kdo prohraje, musí dokončit svlékání vítěze.“

„Tohle pravidlo se mi líbí. Vstaň a já to udělám.“

Vstala a přistoupila ke mně blíž. Objal jsem ji, přitáhl si ji k sobě a políbil. Když mi její měkká ňadra přitiskla tvrdé bradavky na hruď, cítil jsem, že trochu pootevřela pusu. Můj jazyk začal zkoumat její ústa.

„Měl bys mě svlíkat,“ zamumlala a objala mě kolem krku.

Nic jsem neřekl. Nechal jsem ruku sklouznout po hebké teplé kůži jejích zad, sjel prsty do pasu její sukně a začal hledat zip. Byl vzadu, jen krátký, nahoře se zapínáním na háček a očko. Šmátral jsem po tom zatraceném háčku a očku, ale zaboha jsem nemohl přijít na to, na které straně je háček a proč mně nejde uvolnit.

Pavla mě nechala několik vteřin po něm šmátrat, pak se oběma rukama natáhla dozadu a rychle ho rozepnula. Pomalu jsem rozevíral zip sukně a dál při tom bojoval s jejím jazykem a druhou rukou si ji pevně přidržoval u sebe. Když se zip dostal až dolů, vklouzl jsem dovnitř a pohladil ji po zadečku zakrytém kalhotkami. Trochu pohnula boky dozadu a sukně jí tiše sklouzla po nohách na zem.

„Sundej mi kalhotky zubama,“ prosila. „Můžeš, prosím? To mi ještě nikdo neudělal, a když o tom někde slyším, zní to tak sexy.“

„Možná to bude těžší, než se zdá, ale zkusím to.“ Sklouzl jsem po jejím měkkém teplém těle a líbal ji až k pasu. Políbil jsem ji na krk, na hruď, na prostor mezi jejími bujnými ňadry, na břicho, olízl jí pupík a dorazil až k hornímu okraji jejích hedvábných kalhotek. Odtáhl jsem hlavu dozadu a nechal ruce na jejích nohách, abych si prohlédl ty kalhotky. Byly hedvábné, skrovné, vpředu s nízkým výstřihem a měly velmi francouzsky střižené nohavičky. Byly tak tenké, že jsem přes ně mohl rozeznat její chlupy. To by nemuselo být tak těžké.

Myslel jsem, že nejlepší bude stáhnout je dolů tak, že vezmu do zubů část, která jde přes každý bok, a stáhnu ji dolů, kam až to půjde. Trochu se posunula a dala nohy trochu dál od sebe. Stáhl jsem jí jednu stranu částečně dolů po noze a pak jsem se polibky dostal přes její bříško na druhou stranu. Pod nízko střiženým páskem už zůstával jen malý chomáček z jejího ochlupení. Zatím to šlo dobře.

„To je tak sexy!“ zašeptala.

„Ano, to je. Máš skutečně skvělé tělo.“

„Díky! Jsem ráda, že se ti líbí.“

Teď jsem se ocitl na druhém boku, vzal jsem zdejší část pasu do zubů a stáhl ji taky dolů. Tím se kalhotky srovnaly a zůstaly stažené přes její nohy těsně pod nyní zcela odhaleným rozkrokem, ale nespadly. Gumička byla stále dost silná na to, aby je udržela na místě. „Otoč se,“ zašeptal jsem. „Chci je zezadu stáhnout až dolů.“ Mohl jsem to stejně dobře udělat i zepředu, ale chtěl jsem vidět i její pěkný zadek, dokud jsem tady dole.

Když se pomalu otočila, stále jsem slyšel, jak si lidi povídají a procházejí kolem jejích dveří. Jestli měli být ve čtyři pryč, začínal jsem přemýšlet, o jakém časovém pásmu to vlastně mluvila. Nevypadalo to, že by to bylo to naše. Pevně jsem doufal, že mi nekecá, a že zamkla dveře. Kdyby mě tady přistihli, jak pomocí zubů stahuju kolegyni kalhotky, nejspíš by mě vyhodili.

Nyní byla otočená na druhou stranu. Měl jsem před sebou dvě skvěle vypadající půlky. Políbil jsem jednu a pak druhou, než jsem sjel k pásku jejích kalhotek a naposledy za ně zatahal zuby. Tentokrát jí sklouzly po nohou a zůstaly jí viset na lýtkách. Dost u země na to, aby z nich už mohla sama vystoupit, a přesně to udělala, když jsem vstal.

„Teď já,“ řekla a klesla přede mnou na kolena. Obtočila svou hebkou ruku kolem mého ptáka a začala ho pomalu hladit nahoru a dolů. Po několika pokusech vzala žalud do úst a jazykem přejížděla sem a tam po jeho citlivé spodní straně. O chvíli později už celý úd tvrdě sála a jezdila jím dovnitř a ven tak rychle, jak jen to šlo. Druhou rukou mi teď držela koule a jemně si s nimi pohrávala.

Pavla to dělala tak dobře a já byl tak vzrušený, že jsem věděl, že už to s ní nemůžu dlouho vydržet. „Udělám se ti do pusy, jestli to budeš dělat víc než pár vteřin,“ zašeptal jsem.

„To doufám,“ ozvalo se tlumeně.

„Dobře, tak tedy dostaneš, co ti patří,“ řekl jsem. „Po všem tom škádlení a přemýšlení o tobě celé odpoledne.“

S vervou se pustila do práce. Už jsem to nemohl déle vydržet a cítil jsem, jak můj orgasmus začíná. Bylo jasné, že bude silný. Cítil jsem, jak semeno vychází od kořene mého ptáka a vystřeluje skrz celou jeho délku do jejích dychtivě sajících úst. Celé tělo se mi chvělo a kolena se mi podlamovala, pumpoval jsem do jejích úst jednu dávku za druhou.

Jednou rukou mi pořád honila péro, druhou mě hladila po koulích a pusou mě sála a polykala, co jsem jí dával. Zdálo se, že pořád nemá dost a ani já jsem nemohl přestat pumpovat sperma do jejích čekajících úst. Takový orgasmus jsem už dlouho nezažil. Když jsem konečně skončil, pustila mi koule a nechala si moje teď už částečně ochablé péro vyklouznout z úst. „Páni, ty jsi vypustil opravdu hodně semene,“ řekla tiše, když vstala. „Skoro jsem to nedokázala dost rychle spolykat.“

„Od našeho odpoledního sexu po telefonu na tebe pořád myslím. A teď po té tvé malé svlíkací hře a sundávání kalhotek zuby jsem byl hrozně nadržený. Když jsem na tom takhle, vždycky se hodně udělám.“

„Chceš ochutnat?“ řekla a políbila mě dřív, než jsem stačil cokoli říct. Při polibku mě držela za obličej a strkala mi jazyk do úst. Když se můj jazyk pohyboval proti jejímu, nacházel jsem v ní ještě docela dost svého hustého výtoku. Vytlačila trochu mého vlastního výronu ze svých úst do mých. Tu poslední dávku ještě nespolkla. „Tomu se říká sněhová koule,“ prohlásila a přerušila polibek. „Líbí se ti chuť tvého vlastního spermatu v mojí puse?“

„Jo, je to docela vzrušující. To mi ještě žádná nikdy neudělala.“ Opravdu mě to vzrušilo a překvapilo mě, že se mi to docela líbí. Naklonil jsem se a nasál hluboko do pusy jednu z jejích dlouhých, lahodně vyhlížejících bradavek.

„Ach, ano, to je jeden způsob, jak mě udělat celou mokrou.“

Švihal jsem po ní jazykem a pak jsem přešel k druhé bradavce a začal s ní dělat totéž.

Její ruka mi sáhla na zátylek a přitáhla si mou hlavu těsně ke svým prsům. „Saj to pořádně,“ zasténala tiše.

Sál jsem silněji a těsně předtím, než jsem se té bradavky vzdal, jsem nechal ruku sklouznout po jejím pevném břiše, proklouznout hustým křovím a vniknout do její štěrbinky. Prstem jsem přejel po jejím vztyčeném a čekajícím klitorisu a vrátil se k jejímu otvoru. Byla pořádně vlhká!

„A teď, když mluvíme o cucání, sání a o tom, jak jsem se udělal a jak ty jsi mokrá, sedni si pěkně na kraj židle, opři se a nech mě, ať tě můžu ochutnat.“

„Už jsem myslela, že mě o to nikdy nepožádáš.“ Udělala, co jsem jí řekl. Posadila se na kraj židle, opřela se a hodně roztáhla nohy. Měl jsem zatraceně dobrý výhled na celý její zadek. Nohy měla roztažené tak široce, že se vnější pysky její píči samy oddělily a odhalily ty jemné vnitřní, nahoře poštěváček a otvor dole. Předpokládám, že to, že byla tak mokrá, jak skutečně byla, tomu trochu napomohlo.

Klekl jsem si mezi její kolena, naklonil se nad její mokrou píču a zhluboka se nadechl. Voněla tak krásně, a tak moc sexy, že už jsem cítil, jak se mi znovu staví. Její klitoris právě vykoukl z kapuce a vypadal velmi naběhlý. „Hmm… Vidím tady něco, co vypadá jako pořádně vzrušený poštěváček,“ škádlil jsem ji.

„Prosím, dotkni se ho,“ žadonila.

„Co kdybych ho místo toho trochu olízl?“

Chytila mě oběma rukama za hlavu a přitáhla si můj obličej do rozkroku.

„Prostě s tím kurva začni… Dělej!“ zasyčela.

To byla v podstatě odpověď na mou otázku. Možná sama byla trochu nadržená. Začal jsem lízat a sát různé části jedné z nejchutnějších piček, jaké jsem kdy ochutnal. Lízal jsem její pevný klitoris, sál jemné vnitřní pysky, vychutnával holčičí výtok řinoucí se z jejího otvoru a zas se vrátil k jejímu klitorisu. Byl jsem v sedmém nebi.

Několik minut mě pozorovala, a pak, jak byla stále vzrušenější, zaklonila hlavu a opřela ji o opěradlo židle. Přestala mi držet hlavu u sebe a teď mi jen prsty jedné ruky prohrabávala vlasy. Druhou rukou si štípala bradavku a tahala za ni. „Bože....to je skvělé, tohle jsem potřebovala,“ zasténala.

Přišlo mi, že potřebuje něco, co by stiskla svými svaly, a tak jsem jí do otvoru vsunul nejprve jeden prst a pak druhý. Když do ní zajel druhý prst, ozvalo se docela hlasité zasténání; skoro až příliš hlasité. Stále jsem slyšel lidi, kteří procházeli kolem kanceláře. Začal jsem prsty pohybovat nejprve pomalu. Jak byla pořád žhavější a zdálo se mi, že se blíží k vyvrcholení, pohyboval jsem jimi rychleji a jazykem jí přejížděl po poštěváku, jak jsem mohl nejrychleji. Byla tak horká a nadržená, že se začala velmi rychle dělat.

„Ach ano! Ach bože! Už jedu! Už se dělám!“ zasténala tiše. Po zbytek svého orgasmu zůstala zticha, což bylo jen dobře, protože za dveřmi se dál ozývaly hlasy.

Lízal jsem a cucal její klitoris, zatímco její tělo sebou při orgasmu trhalo a vzpínalo se. Cítil jsem při tom, jak mi její kunda svírá prsty. Nakonec se uklidnila a začala si sedat. Vytáhl jsem z ní prsty.

„Bylo snadné tě udělat,“ zašeptal jsem.

„Já se udělám snadno,“ řekla, „ale ze začátku jsem byla opravdu nadržená a ty jsi na mně pusou a jazykem skvěle pracoval.“ Naklonila se, přitáhla si mou hlavu k sobě a políbila mě na ústa. „Voníš a chutnáš jako kunda.“

„Líbí se ti vůně a chuť sebe samotné?“

„Jo, je to krásně erotické.“ Vstala, otočila se ke mně zády, sklonila se nad stůl a opřela se o lokty. Trochu roztáhla nohy a pak řekla: „Dobře, a teď mě omrdej, a pořádně. Pěkně a tvrdě! Strč do mě toho pěknýho tvrdýho ptáka.“

Přistoupil jsem k ní zezadu a při prvním zatlačení jsem ho do ní zabořil celého. Nebyla jen mokrá, ale přímo kapala. Vjel mi dovnitř bez nejmenšího odporu, pokud nepočítám to, že byla neuvěřitelně těsná. Položil jsem jí ruce na boky, několikrát jí do té těsné píči zapumpoval a pak do ní začal pořádně bušit. „Líbí se ti, když tě takhle mrdám?“ zeptal jsem se jí, když jsem do ní bušil.

„Jo, je to skvělý. Miluju, když mě pěkně a tvrdě mrdáš.“

Riskl jsem to a lehce ji plácnul přes zadek.

„Ach ano! Naplácej mi trochu na zadek… ne moc silně.“

Uštědřil jsem jí několik mírně štípavých plesknutí na zadek a ona se začala sama trochu vzpínat. Tímto tempem nebude trvat dlouho a bude mít další orgasmus. Nehodlal jsem za ní zůstat moc pozadu.

Jednou rukou si sáhla pod sebe a mezi nohy, aby mi pohladila koule, zatímco já jí bouchal do zadku. Trochu zasténala a pak řekla: „Ohmm, už je to… Bože, už se dělám!“ Její tělo se začalo chvět a křečovitě se svíjet, její orgasmus začínal.

Už jsem to nemohl déle vydržet a cítil jsem, jak z mého ptáka vystřeluje první dávka spermatu hluboko do její kundy právě procházející vyvrcholením. Snažil jsem se od začátku pumpovat tak rychle, a tak tvrdě, jak jsem mohl, ale s každým dalším výstřikem mého semene to bylo tvrdší a tvrdší. Bylo to tak příjemné! Jak můj vlastní orgasmus ustupoval, pokračoval jsem už v pomalejším pumpování do ní a z ní.

„Bože, to bylo dobrý,“ vydechla nakonec.

Přesně v té chvíli někdo zaklepal na dveře. „Pavlo, jsi tady ještě?“ ozval se hlas.

„Kdo to sakra je?“ zašeptal jsem.

„Zní to jako můj šéf,“ zašeptala.

„Do prdele, víc nepotřebuju,“ řekl jsem, když jsem z ní vyklouzl.

„Neboj se,“ řekla a vzala si ze stolu pár kapesníků, aby zastavila proud, který z ní vytékal, „dveře jsou zamčené, a když se podívá na spodní část dveří, bude to vypadat, že je zhasnuto. Prostě si bude myslet, že mě už dneska nezastihl.“

Jistě, odešel a my se oblékli.

„Myslel jsem, že jsi říkala, že všichni tady odcházejí ve čtyři. Ještě teď tu jsou lidi a je právě kolem páté.“

„Trochu jsem to nadsadila,“ řekla. „Je docela dost těch, co odcházejí ve čtyři, ale řada jich zůstává až do pěti. Ale sex je o drobet zábavnější, když je v něm trochu rizika. Teď uděláme tohle. Rozsvítím světla, chvilku počkám, pak otevřu dveře a vyjdu ven. Pokud je vzduch čistý, pokynu ti, abys mě následoval. Pokud je někdo venku, prostě za sebou zavřu dveře a vrátím se, až vzduch bude čistý.“

Kristova noho, byla úplně klidná. „To půjde, tak jdeme.“

Chvíli jsme poslouchali u dveří, a když jsme venku nic neslyšeli, rozsvítila světla, otevřela dveře a vyšla ven. Rozhlédla se a pak mi pokynula. Cestou ven jsem znovu zhasl světla a ona zamkla.

Prošli jsme chodbou a zamířili ke dveřím, kterými se vycházelo z jejího patra ke schodišti a výtahům. Myslel jsem, že už jsme zachránění. Avšak jen co jsme k nim došli, dveře se otevřely a objevil se v nich její šéf.

„Ahoj, Pavlo,“ řekl, „myslel jsem, že už jsi pro dnešek odešla. Právě jsem si vyzvedl klíč od tvé kanceláře u sekretářky. Chtěl jsem ti tenhle balík hodit na stůl. Jsou to všechny zprávy a další věci, o které jsi žádala po odpolední schůzce.“

„Díky,“ řekla a vzala si tlustou složku. „Byla jsem u něj v kanceláři,“ kývla směrem ke mně, „a jsme už na odchodu. Vezmu si to s sebou a podívám se na to dnes večer.“

„Dobře. Tady máš ještě klíč od své kanceláře,“ řekl a podal jí ho. „Půjdeš kolem sekretářky, tak jí ho prosím ode mě odevzdej.“

„Jistě.“ Když odešel, oddechl jsem si. „To bylo opravdu tak tak.“

„Nechytili nás, a to se počítá!“

Vyšli jsme z budovy a zamířili ke svým autům.

Pokud by vás to zajímalo, několikrát jsme se ještě věnovali sexu po telefonu, ale už nikdy jsme jsme neměli sex v kanceláři. Na můj vkus až příliš ráda riskovala.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sex se starším

  28. 10. 2012Luci

Moje 20té narozeniny jsem oslavovala v nedalekém městečku v baru, v úzkém kruhu svých přátel.  Bylo už hodně po půlnoci, když jsme se chystali na cestu domů. Při odchodu jsem potkala JEHO !! Představil se jako Marek, měl krásné hnědé oči a jemné udržované ruce. Proč popisuji zrovna ruce ? Podle rukou se pozná jaký muž je, zda na sebe dbá apod. Okouzlil mne. Rozloučila jsem se s přáteli a odešla s Markem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Šukačky, Teen

Brutální policistka

  23. 2. 2009Erotoman

Při jedné mé vyjížďce na harleyi mne zastavila policejní hlídka, zatím co policista kontroluje moje doklady, krásná policistka se zajímá o můj stroj, je vidět že se ji líbí, ptám se jestli by se chtěla svézt, říká že je ve službě, domlouváme se že na ní počkám odpoledne po službě, její kolega mi vrací doklady přeje krásný den , a já odjíždím. Hlavou se mi honí krásná policistka, ne že bych měl nouzi...  celá povídka...
Kategorie: mix, Šukačky, Erotické pomůcky, Znásilnění, Mix, Orál

Jen tak pro radost

  17. 4. 2022MartinDominant

Zvonek. Už je tady. Jsem připravena? Myslím, že ano. Už nachystaná, jen jeden kus oblečení na sobě, přesně vše jak mám mít. Dala jsem si na sebe jen delší noční košili asi tak do půli stehen, nechtěla jsem se zase moc předvádět… teda alespoň dokud nebudu muset. Ale vybrala jsem si tu nejhezčí - sytě červenou, lehce obtaženou s lehkými krajkami u boku a naspod, přece jen jsem se chtěla líbit. Otevřela...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Orál, Otrokyně, Spanking, Submisivní, Šukačky

Dárek k narozeninám

  20. 11. 2011Neznámý autor

Měl jsem přímo ukázkový den blbec. Počasí mizerné, co taky čekat v polovině listopadu. Neděle a chcípnul pes. Navíc mám narozeniny a nikdo si na to nevzpomněl. Bejvalka mně samozřejmě blahopřát nebude a moje dvě děti, které pochopitelně dostala přiklepnuté soudem do péče, si ani nevzpomenou, že tátu mají. Jedinou vyjímkou je, když něco potřebují. Pak je táta dobrý. V práci jsem se o narozeninách ani...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky