Erotické povídky

Sud

Marta byla opravdová mrcha; šikanovala a trápila mladší dětí v sousedství. Pořád jim byla v patách a využila každou příležitost k tomu, aby je všemožnými způsoby ovládala. Těšilo ji, že každému znepříjemňuje život.

Možná to bylo tím, že neměla nikoho ve svém věku, na koho by se mohla pověsit, a jediný způsob, jak mít společnost, i když pokřiveným způsobem, byl ten, že vyhledávala ostatní, aby je mohla do nekonečna trápit. Marta chodila na střední školu. Jejím hlavním cílem byl deváťák Adam Milota. Jezdil stejným autobusem jako ona a dům jeho rodičů stál na konci stejné slepé ulice. Adam míval strach z těch ranních procházek k ústí ulice, kde potřeboval stihnout autobus, protože musel projít kolem domu Marty.

Ten den byl stejný jako tolik jiných. Adam a Marta jeli ze školy, vystoupili v teplém jarním odpoledni z autobusu a vydali se na procházku po dlouhé ulici. Marta byla vždycky opatrná, napřed se ujistila, že se žádní dospělí nedívají, než si něco začala. Pravda byla, že teď pospíchala za rychle kráčejícím Adamem, aby mu mohla strhnout z hlavy jeho novou a vzácnou kšiltovku.

„Vrať mi to, Marto!“ křičel Adam a utíkal za větší dívkou. Seběhla ze silnice a zamířila za starou a už nepoužívanou stodolu. Za křovím tam stála řada velkých a těžkých plastových sudů od osiva. U jednoho zvedla víko a vhodila čepici dovnitř. Při tom jí ale spadla jedna z jejích oblíbených perlových náušnic a připojila se k čepici zapadlé do sudu. „Sakra,“ mumlala si a vsunula ruce do sudu, stlačovala při tom ramena, aby se skrz úzké hrdlo sudu dostala níž a dosáhla na ztracený rodinný šperk.

Adam k ní došel právě když se nakláněla do rozměrného plastového sudu. Zuřil a byl naštvaný. Ale něco ho v té chvíli napadlo, a tak rychlým a odvážným pohybem popadl Martu za kotníky a převrátil ji do sudu.

Martu to zaskočilo zcela nepřipravenou a její pas v tom úzkém hrdle ihned pevně uvízl; trup zůstal v rozšířené dutině. Zkoušela se vytlačit nahoru a ven, ale boky měla v otvoru pevně zaklíněné a kluzký a zaoblený vnitřní povrch jí neposkytoval žádnou oporu. Byla tam doopravdy zaseknutá. Začala na Adama křičet a nadávat mu a hrozit mu vším možným, jestli ji nedostane ven.

Adam byl sám naprosto ohromen tím, co udělal. Za svůj krátký život ještě nikdy nebyl tak odvážný. Zpočátku se trochu bál, jaké následky to pro něj může mít. Ale pak si připomněl všechny ty chvíle, kdy ho tahle zlomyslná starší velká holka trýznila a on tím trpěl. Jedinečnost té situace mu teď nabízí různé možnosti, uvědomil si při tom. Možná nastal čas jí to trochu oplatit. Udělal tu první věc, která ho napadla. Došel až k Martě a začal jí bít rukou na zadnici. Po pěti rychlých úderech ustoupil.

Marta nemohla uvěřit, že se to děje. Začala křičet a kopat nohama. Křik ale brzy ustal, protože to bolelo jen její vlastní uši.

Adam shledal dosavadní výsledky jako nanejvýš uspokojivé a zvedl ruku k další ráně. Zastavil se ale uprostřed nápřahu a na rtech se mu objevil úsměv. Natáhl se k uvězněné dívce, popadl lem její sukně sahající jí ke kolenům a vyhrnul ji vzhůru.

Marta si uvědomila, že se Adamovi ukazují její bílé kalhotky, a v sudu vypoulila oči, ten šok ji zcela ochromil. „Plesk, plesk,“ obě ty rány, jedna po druhé, udělené otevřenou dlaní, dopadly každá na jednu její pevně zaoblenou zadní tvář. „Adame Miloto,“ křičela Marta a šíleně kopala nohama. Cítila, že to pálení posledních plácnutí je bez odstraněného polstrování její sukně mnohem silnější.

Adam musel uskočit, aby se vyhnul kopnutí do zubů. „To se ti nepovede,“ řekl si pro sebe, když hodnotil současnou situaci. Rozhodl se pro okamžité řešení problému. Popadl spodní lem jejích kalhotek a stáhl jí je ze stehen dolů, nad kolena, trochu jí tím sevřel nohy k sobě.

„Panebože,“ řekla Marta, když si uvědomila, že je to teď pro ni ještě mnohem horší.

"Panebože," řekl Adam v tu samou chvíli, když si uvědomil, že se poprvé nějaké holce dívá na nahý zadek, řiť a na pysky číči. Okamžitě ztvrdnul. Marta se mohla zbláznit, ječela výhrůžky, nadávala Adamovi a mrskala snoženýma nohama jako skákající delfín. Adam jen zíral na štěrbinu mezi jejíma nohama. Vybíhala téměř z jejího konečníku, pokračovala mezi stehny, a mizela v chomáči chmýří vpředu.

Měla možná sedmicentimetrovou škvíru v místě, kde se jí nohy setkávaly s širokou pánví, a ta byla přemostěna dvěma odulými, vyvýšenými pysky, lehce pokrytými hedvábnými blonďatými chloupky. Jak sebou pořád zmítala, ta trhlina se jí rozevírala, byla teď o něco otevřenější než před chvílí a odhalila Adamovým očím růžovější a vlhčí maso. Martiny výhrůžky a zlostné kletby nakonec pronikly do jeho vědomí a on jí odpověděl: „Co to znamená, ty chceš víc?“ Natočil se a na každou z nahých půlek uštědřil Martě pěknou ránu.

„Auuuu," křičela při těch štípavých a pálivých úderech, „Adame, ne ... PROSÍM," a po tváři jí začaly stékat slzy. V tom omezeném prostoru jí začal docházet vzduch a začala prosit: „Adame, nemůžu dýchat.“

Adam se podíval dolů a na boku sudu uviděl patnácticentimetrovou zátku, tak ji odšrouboval. Čerstvý vzduch zaplavil vnitřek sudu a umožnil Martě dýchat. Ležela teď nehybně, přehnutá přes okraj, a plnila si plíce vzduchem. Adam mezitím přistoupil k jejímu neoblečenému zadku a přiložil pravou ruku na její holé půlky. Začal jí hladit napřed jednu a potom druhou. Vrátil se k první a cestou při tom rukou přejel po chlupatých pyscích mezi nimi oběma. Když se jí tam dotýkal, cítil, že se mu na ruku z její štěrbiny dostala nějaká vlhkost.

Zvědavě ruku zvedl, aby to prozkoumal. Když si to přiblížil k obličeji, všiml si zvláštní pižmové vůně. Dal si ruku k nosu a zhluboka se nadechl. Líbilo se mu, co to přičichnutí přineslo jeho smyslům, a přičichl si znovu. Potom, při své zvídavé povaze, vystrčil jazyk a ochutnal to.

Zjistil, že tu vůni i tu chuť má rád. Vrátil svou ruku do jejího rozkroku a tentokrát po té trhlině jezdil nahoru a dolů, chtěl si toho na svou dlaň nasbírat víc. Okamžitě si ruku zvedl k nosu, a inhaloval z ní a potom olizoval tu slizkou šťávu.

Marta sebou trhla a napjala se, když ucítila, jak jí Adam položil ruku na zadek. Byla připravena na další bodavé plácnutí na svůj k nebi obrácený zadek. Na co ale připravena nebyla, to byl uklidňující pocit z jeho ruky, která hladila její nahé pozadí. Přemohly ji emoce a ona začala tiše vzlykat. Cítila ho, jak přesouvá ruku z levé půlky na pravou, aby tam pokračoval v hlazení. Pak se vrátil doleva, ale po cestě přejel rukou po jejím vystrčeném pahorku.

Jak jí rukou přejížděl po ochlupených pyscích a jak tu ruku náhle odtáhl, když si ji umazal jejími šťávami, páteří jí proběhl nečekaný záchvěv. O několik okamžiků později se ale ruka k její štěrbině vrátila, a tentokrát zcela úmyslně a opakovaně klouzala nahoru a dolů a po celé délce chytala a rozmazávala víc její vlhkosti. Tento kontakt na ni měl až příliš známý vliv. Marta často zkoumala své vlastní tělo prsty a dobře věděla, jak snadno se dokáže vzrušit. A Adamova průzkumná ruka jí teď dělala právě to.

Adam nebyl úplně nevinný, pokud šlo o realitu života. Často onanoval nad vypůjčenými porno časopisy otce svého kamaráda. Rozepnul si džíny a rozevřel jejich zip. Vytáhl svůj poškubávající se klacek z kalhot a začal si o něj otírat Martiny šťávy ze své ruky.

Vypracovával se rychle. Pohled na Martinu nyní už zjevně slintající kundičku a současné tahání za své vlastní maso, to bylo na sebekontrolu pubertálního kluka už trochu moc. Sklonil se dolů a přitiskl svá ústa na její vyběhlý pahorek, jazyk zabořil do její naolejované praskliny.

„Bože!“ vykřikla Marta, když na sobě ucítila Adamův zkoumavý jazyk. Nikdy v životě tak vzrušující zážitek ještě neměla. Hbité útoky jeho horkého jazyka, které jí vysílaly brnění do páteře, ji rychle hnaly k intenzivnímu orgasmu. Jenže s frustrující náhlostí to všechno přestalo.

Tak moc, jako si Adam užíval svoje první ochutnávání kundičky, totiž potřeboval ještě něco k tomu. Odstoupil kousek dozadu, rozhlédl se a spatřil ve špíně na zemi nějakou tlustou desku. Přikopl ji k sudu a stoupl si na ni. Na té podložce se jeho erekce dostala přesně do úrovně Martiny díry. Strhl jí kalhotky dolů a roztáhl jí nohy. S penisem v ruce postoupil o krok vpřed a rychle začal žaludem jezdit nahoru a dolů podél její škvíry a pokrýval si ho jejími nyní hojnými šťávami. Srovnal se s prohlubní ve škvíře, pustil svůj kolík, popadl ji za boky a vyrazil vpřed.

Marta cítila, jak jí stahuje kalhotky a dává nohy od sebe. Náhlý dotek na její štěrbině ulevil té frustraci z předchozího přerušení jejího nástupu k orgasmu. S neočekávanou náhlostí však ucítila, že si něco proráží cestu těsným vaginálním prstencem do jejího průchodu. A v tu chvíli plně pochopila vážnost situace. Teď věděla, co má Adam v úmyslu. „Adame, ne!“ zařvala.

Adam zaslechl Martin tlumený výkřik, vycházející ze sudu. Ale toho pocitu, že má svého ptáka v její těsné kundičce, se nehodlal vzdát. Škubl s ním a postrčil ho o kousek dál. Usoudil, že dosáhl nebe.

Martina díra se Adamovým tvrdým čurákem doširoka roztahovala. Nikdy si nepředstavovala, že se to stane takhle. Chovala si ty typické sny o tom, že si to uchrání na svatební noc. Nikdy by ji bylo nenapadlo, že svoje první mrdání dostane v šestnácti od malého kluka, a hlavu při tom bude mít nacpanou do sudu a proboha, už vůbec ne, že to zařídí pták malého Adama Miloty.

Cítila ho škubat se a rozpínat ve své dychtivé kundě. Pak se zasunul trochu hlouběji. „Ne ne ne!“ říkala si a pořád se zoufale snažila najít nějakou cestu z této nesnáze.

Ale žádná cesta ven nebyla. Adam ji mrdal, už brzy se bude chtít protlačit její panenskou blánou a není nic, co by s tím mohla udělat. Cítila, jak ji pevně drží za boky, a zvyšuje tlak na její naditou díru. Jak se jeho pták tlačil vpřed, vypouklé pysky její kundy vtahoval s sebou dovnitř.

Pocítila náhlý tlak na svou panenskou blánu. Znala ten pocit dobře; často si se svou blankou pohrávala, tlačila na ni prstem, tamponovým aplikátorem, dokonce jednou i párkem v rohlíku. Adam je připravený vzít si její panenství!

Přestal se tlačit dovnitř. Oddychoval a zklidňoval si nervy. Cítil, jak jeho penis tlačí na její ještě zavřenou závoru. Věděl, že teď dojde k odpanění té holky. Na okamžik ho zahryzalo svědomí. Ale pak si vzpomněl na všechno, co mu v minulosti udělala. „Zaslouží si to. Já si to zasloužím. Neexistuje žádný způsob, jak bych teď mohl ustoupit,“ řekl si, když trochu couvnul, jen aby mohl silněji udeřit vpřed a proniknout skrz její panenskou blánu. Aby mohl svého ptáka zabořit do její pulzující a pohlcující díry celého.

„Aaeeee!“ ozvalo se zakvílení z Martiných rtů ve chvíli, kdy se její blána protrhla. Vzdychala a vnímala, jak se její poničená díra rychle přizpůsobuje tomu hrubému vetřelci. Cítila, jak Adamovi tluče srdce, cítila to přes jeho ztopořený úd. Jen krátce se zdržel na místě, potom z ní skoro všechno vytáhl ven, ovšem pouze proto, aby obrátil směr a zarazil zas všechno zpátky dovnitř.

Začal píchat dovnitř a ven z její kundy. V pozici, ve které byl o něco níž než ona, a také kvůli tomu, že ji mrdal předkloněnou zezadu, vyvíjel svým ptákem přímý tlak na její vzrušený klitoris. Bolest z odpanění u ní rychle nahradilo vzrušení z jeho tvrdého penisu, který v její píče neúnavně jezdil dovnitř a ven.

„Och, och, ooch,“ ozývalo se Adamovo hekání, už cítil, jak stoupá vzrušení v jeho rozkroku, v jeho koulích, v jeho hrudi a v jeho ptáku, jak pořád dál šukal její kundičku. Pak to vzrušení vyvrcholilo, zarazil žalud svého čuráku do její píči tak hluboko, jak jen dokázal, a vybuchl a zaplnil její díru svým horkým semenem.

Marta cítila, jak jsou její vnitřky vymalovány Adamovým spermatem. Když ejakuloval do jejího plodného lůna, vnímala v jeho tlustém nástroji na dělání dětí každý tep. Když jí Adam mrdal kundu, byla už hodně blízko. Když nyní cítila, jak v ní exploduje, vyneslo ji to až na samý vrchol. Se zasténáním to Marta nechala proběhnout a prožila ten dosud nejintenzivnější orgasmus svého života.

Adam dál držel svého ptáka hluboko v její díře a pokračoval v mělkém pumpování svého semene do Marty i v době, kdy mu její křečemi zachvácená kunda ptáka vysávala. Když z něj dostala i poslední kapku jeho nálože, začal Adam její kundu píchat znovu. Když do ní svým ptákem bušil, poslouchal ty mlaskavé zvuky, které její nacucaná kunda vydávala, a dělalo mu to dobře. Jeho pták fungoval jako píst, který vtlačoval jeho mléčné sperma otvorem jejího děložního čípku do dělohy. Část jejich šťáv při tom byla naopak vytlačována ven z její díry a stékala jí po stehnech. Adam slyšel, jak ho Marta prosí, aby přestal.

„Adame, prosím, už ne. Klitoris už mám moc citlivý. Pusť mě prosím ven, ať to můžeme udělat správně. Takhle to není moc pohodlné. Mohlo by to být mnohem lepší,“ lákala ho.

Adam už uspokojil svou okamžitou potřebu a rozhodl se Martu pustit. V dobrém rozpoložení po tom, co se do ní udělal, jako by ho Marta zvláštně a nově přitahovala. Nemyslel na to, jaké důsledky to může mít, když svou dlouholetou mučitelku osvobodí, popadl ji za boky a vytáhl ji z její kobky.

Marta se po propuštění ze sudu postavila a po nohou jí hned začal stékat proud vlastních šťáv smísených s Adamovým spermatem. Po tom ohromujícím orgasmu se ještě celá vznášela na vlně extáze. Nikdy v životě se tak dobře necítila. Narovnala se, otočila a popadla Adama.

Ten si najednou uvědomil nebezpečnost situace, do které se jejím neuváženým vysvobozením dostal. Nyní byl ve spárech své mučitelky, osoby starší a větší než on sám, osoby jejíž panenství právě protrhl, a kterou právě proti její vůli mrdal. Připravoval se na nejhorší nářez svého života. A zcela ho šokovalo, že si ho přitiskla k hrudi, přitiskla svá ústa na jeho a zasunula mu jazyk do hrdla. Sála ho a sténala v jeho puse, dorážela na něj pánví a tiskla mu své kozy na hruď, nebylo divu, že to rychle mělo očekávaný účinek na jeho ptáka.

Znovu před ním vyskočil, celý zdřevěnělý, a Adam sáhl dolů, vytáhl a zvedl jí sukni, a zase si vzal její půlky do rukou. Marta se svým opět odhaleným podbřiškem začala otírat o jeho plně oživenou erekci. Adam ji vedl pozpátku k jednomu ze sudů a její prdel posadil na něj.

Marta ho obejmula nohama, jeho pták hledal a našel její díru a on ho znovu zarazil tam, kde pro něj bylo to správné místo, do její kluzké průrvy. Pánví se Adam tlačil k ní a svou hlavu zaklonil. Šátral po knoflících její blůzy, zoufale toužil odhalit její měkké kopečky.

„Dělej mi to, Adame, ach ano, dělej mi dobře!“ vzdychala Marta a pomáhala mu obnažit svou hruď. Když uvolnil poslední knoflík, vytáhla si podprsenku nahoru nad kozy a poprvé v životě je vystavila před klukem. Popadla ho za hlavu a přitáhla si ji ke svým maminkám. Adam zavadil o špičatou bradavku a vcucnul ji do pusy. Žalud jeho ptáka jí bouchal do děložního čípku.

Tělem jí proběhlo zachvění, bylo to při extázi, ke které došlo, když kolem chlapce semkla nohy a píchal do ní jeho tvrdý penis a pytel s jeho koulemi ji pleskal do prdele a nějaký pár rukou jí osahával kozy a nějaká pusa sála její bradavku. Bylo to mnohem lepší než napoprvé. Znovu se udělala, v novém pominutí smyslů, v křečích zachvacujících celé její tělo.

Adam cítil, jak její sametový tunel znovu sevřel ptáka v něm zasunutého. Když svým slastným výkřikem včas upozornila na své začínající orgasmické záškuby, pevně jí přidržel jeho hlavičku u děložního čípku a vystřelil tam další nálož spermatu plnou semene. Štěrbinka jeho ptáka byla perfektně srovnaná s vchodem do její dělohy a dařilo se jí dokonale plnit její dutinu. Další výbuch dopravil jeho šťávu až nahoru k vejcovodům. Povytáhl, prudce udeřil a vstříkl tam ještě jednu dávku té blahodárné tekutiny na dělání dětí.

Marta cítila tlak ve svém lůně naplněném Adamovým semenem. A současně ji tam někde v oblasti vaječníků píchlo, byl to známý pocit ovulace, uvolňovalo se vajíčko. A překvapilo ji, že její orgasmické vlny při tom ještě o stupínek zesílily. Cítila se absolutně kompletní. Zavřela oči a vznášela se v hřejivých poorgasmických výšinách. Plameny jejich touhy pomalu dohasínaly a oba milenci hleděli jeden druhému hluboko do očí.

Adamův spokojený pták vyklouzl z hnízda olemovaného chmýřím. Marta vstala a držela si Adama u sebe. Potom se otočila a povalila sud, který byl tak nedávno jejím vězením, sklonila se k němu a vytáhla čepici i náušnici. Čepici nasadila Adamovi na hlavu, vzala jeho tvář do dlaní a něžně ho políbila na rty. „Děkuju, Adame,“ zašeptala. Pak se otočila a rozběhla se domů.

Adam ještě chvíli stál a znovu prožíval ty odpolední události. Sklonil se, a sebral si kalhotky, které patřily Martě. Zhluboka vdechl vůni, která se v nich pořád držela, a dal si je do kapsy. Věděl, že Marta ho už nikdy trápit nebude, alespoň ne tak, jak to dělala předtím.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nadřízený

  28. 4. 2019Stalinka

Ta mladá mrcha mi ale hnula žlučí! Vracel jsem se z porady a viděl rudě. Ta svině, mrcha a kurva v jedné osobě, byla příčinou mého vzteku. Je tady pár měsíců i s cestou a bude se vozit po mně! Po někom, kdo je u firmy dvacet let a vypracoval se z pitomého vrátného až na místo obchodního ředitele. Jak já se po rachotě dřel, abych získal titul inženýra! Do piči, těch nocí, co jsem nespal a drtil se na...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Spanking, Submisivní

Svlečený kondom

  24. 5. 2014Neznámý autor

Lukáš stoupal po schodech zpátky do svého pokoje a Denisa ho následovala. Byli po snídani a měli před sebou ještě celé dopoledne, protože Denisa nemusela spěchat domů. Stačilo, když tam přijde až na oběd. Lukáš za nimi zavřel dveře a vyzývavě nadhodil otázku: Tak co budeme dělat? Denisa pokrčila rameny a navrhla, že by se třeba mohli podívat na nějaká videa na internetu. Chvilku tedy společně surfovali,...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Petting, Mix

Příjemný večer v baru

  15. 5. 2011jamesz

Díval jsem se na hodinky. „Kruci to už je po čtvrt na dvě?“ Už jsem měl víc jak patnáct minut zpoždění. Rychle jsem zaparkoval auto na parkovišti a pospíchal do ztemnělé ulice, ve které se nachází malý a nenápadný bar. V něm jsem měl vyzvednout kamarádku, která tam pracuje a v jednu zavírala. Jmenuje se Ef a mám jí moc rád, a proto když mi zavolá, tak se jí pokaždé snažím pomoct. Ef je menší šikovná...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Mix, Šukačky, Petting, Párty

Story XII – Venušiny kuličky

  26. 9. 2012Laura

Všichni čtyři jsme seděli na zemi, na koberci v obýváku a poslouchali jsme Evčino povídání. Když skončila, podívala se na nás a zeptala se nás, jestli si to necháme pro sebe, protože slíbila holkám, že to nikomu nepoví. Všichni jsme ji ujistili, že si to necháme pro sebe, že se nemusí ničeho bát. „No vidíš.“, napadlo Denisu, „Příště, až se spolu napijete, tak jim můžeš povykládat, jak jsi od té...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Erotické pomůcky, Incest, Teen